Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
19.03.2019
ilustrační obrazek futsalbrnoBRNĚNSKÝ POHÁR SE BLÍŽÍ DO BŘEZNOVÉHO FINÁLE
Do brněnské poháru 2018/19 se letos přihlásilo 33 klubů z brněnských soutěží a 5 klubů z 2.ligy, KP a divize JM (Žab.Vlci, STŽ, Nasan a ASM, Sokolnice). Prvoligový Helas Brno dle Propozic poháru FAČR automaticky hraje až krajské kolo. Jakékoliv dotazy a informace k Brněnskému poháru podá p. Zdeněk Polák, tel.: 777652077. V letošním předkole Poháru může startovat i B a C družstva, což znamená, že zde mohou hrát hráči pouze podle soupisek týmu. Pohár futsalu Brno-město 2018/19 7. kolo - finále BLP 2019: Do konce březen 2019!!! STŽ/ASM - Žabinští Vlci ve ...
BRNĚNSKÝ POHÁR SE BLÍŽÍ DO BŘEZNOVÉHO FINÁLE

Krátké zprávy aktuálně

15.03.2019 - KAM NA FUTSAL - Středa 20.3.: OP Napoleon-Hauskrecht (20:45 Bohunice), Br.pohár ASM-STŽ (20:00 Tišnov), Sobota 23.3.: 18.kolo 1.A třída (nafuk.hala Rybnická). Neděle 24.3.: 18.kolo 1.B třída (nafuk.hala Rybnická).

14.03.2019 - Franklin Brno hledá do týmu golmana. Pište nebo volejte na tel.č. 724917038

12.03.2019 - Hráč ve věku 23 let hledá tým, kde by mohl nastoupit do jarní sezóny. Zkušenosti z 1., 2. i 3. třídy. Email: kratas33@gmail.com nebo tel.: 724260886. Jarek

12.03.2019 - Hráč ve věku 28 let se zkušenostmi z krajského přeboru v Helasu B hledá místo v týmu krajského přeboru, tel.: 776 777 293.

27.02.2019 - Tým Gloria (1.B třída) hledá na posílení týmu brankáře + 2 aktivní hráče na tréninky (Út) a zápasy (Ne). V případě zájmu pište na: duffson@seznam.cz

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 17.9.2012

Víkendové výsledky brněnských futsalových soutěží byly kompletně aktualizovány ve všech odkazech Výsledky a Tabulky, Střeci a Brankáři, Fair Play (karty) i STDK s pokutami.

FUTSAL 17.9.2012
 
1. Chance futsalová liga - 1.kolo
Helas-Vysoké Mýto 3:5, Pardubice-Tango 2:9, Kladno-Slavia 0:0, Bohemians-Teplice 4:1, Zruč-Č.Lípa 7:1, Plzeň-Chrudim 2:7.


Krajský přebor JM - 1.kolo
Mitra Brno-FC Kloboučky 4:3 (2:1), Šotola Tomislav 3, Rybníček Michal-Tichý Pavel, Štrublík Ladislav, Sedlář Roman, ŽK: Rusnák (M),
FC Silůvky-SK Líšeň Brno B 3:6 (0:3), Záděra Kamil, Freiberg Lukáš, Kolbert Radek-Pouchlý David 2, Ptáček Jan 2, Josefi Tomáš, Šťastný Michal, ŽK: Záděra, Freiberg (S), Josefi (L),
Technika Brno-Agromeli Brno B 4:1 (1:1), Vysloužil Zdeněk, Stojanov Ivo, Polach Stanislav, Křižák Libor-Minář Ivo, ŽK: Dujka, Hrdlička (A),
Toka Brno-Remos Oslavany 10:1 (3:1), Ryšavý Vlastimil 4, Hajn Jan 2, Doubravský Bohumír 2, Puček Martin, Kykrych Aleš-Kremláček Michal,
Slovan Brno-Pískovna Černovice 11:7 (6:1), Weiss David 4, Polák Michal 3, Čejka Lukáš 2, Belžík Oldřich 2-Kubíček Radek 3, Purket Martin 2, Přichystal Zdeněk, Krištof Jan, ŽK: Polák M.(S), Kubíček R.(P).

 
Okresní přebor Brno-město - 3.kolo
Rybnická:
Blue Flames-Hombres 24:0 (13:0), Šlapák Vojtěch 9, Beránek Michal 6, Neugebauer Lukáš 4, Pokorný Marek 3, Sosnar Ladislav, Piles Tomáš,
Orel Řečk.-Hombres 5:0 (kont.), Hombres k zápasu nenastoupili,
Blue Flames-SOŠ OOM 5:4 (3:3), Šlapák Vojtěch 4, Sosnar Ladislav-Kovář Václav 2, Škoda Jiří, Polák Tomáš,
Orel Řečk.-SOŠ OOM 4:2 (1:1), Kahoun Pavel 2, Sejkora Pavel, Geisler Tomáš-Škoda Milan, Polák Martin,
Helas C-Rychlé pípy 3:1 (1:0), Maša Martin 2, Sekanina Tomáš-Žvachula Zdeněk,
Helas C-Arsenal B 4:3 (4:1), Sekanina Tomáš 4-Martinů Radoslav, Mejtský Pavel, Malý Pavel, ŽK: Malý (A),
Agromeli C-Rychlé pípy 3:1 (2:0), Vaculík Tomáš 2, Zvara Jan-Sedlák Jindřich, ŽK: Havlásek, Žvachula (RP),
Agromeli C-Arsenal B 3:5 (2:0), Jašek Martin 2, Ježek Lubomír-Martinů Radoslav 2, Kupský Pavel 2, Mejtský Pavel.
 
 1. Bl.Flames   4 3 0 1 40:14  9
 2. Orel Řečk.  4 3 0 1 17:7   9
 3. Arsenal B   4 3 0 1 19:10  9
 4. Helas C     4 3 0 1 16:13  9
 5. Saňaři      2 2 0 0 17:3   6
 6. Gladiators  2 2 0 0 13:3   6
 7. Kalábek B   2 2 0 0 12:6   6
 8. Agromeli C  4 2 0 2 12:16  6
 9. Panama      2 1 0 1  8:4   3
10. SOŠ OOM     4 1 0 3 13:12  3
11. Rych.pípy   4 1 0 3  4:12  3
12. Soccer      2 0 1 1  6:11  1
13. Gloria      2 0 1 1  3:8   1
14. Tango C     2 0 0 2  3:13  0
15. Flamengo    2 0 0 2  3:17  0
16. Hombres     4 0 0 4  2:39  0
Střelci: Šlapák (Bl.Flames)-17, Beránek (Bl.Flames)-10, Sekanina (Helas C)-6.
 
 
1.B brněnská třída - 3. a 4.kolo
Lužánky:
Atraps-Q.P.Chrlice 4:3 (2:1), Černíček, Jakšík, Holánek, Šarík-Bělohlávek D., Lakomý, Ryvola, ŽK: Jakšík(A),
Atraps-Celtic 5:4 (2:1), Jakšík 2, Šarík 2, Holánek-Kašpar 3, Špaček, ŽK: Macek(A), Břinka Jak.(Ct),
Celeano-Q.P.Chrlice 5:4 (3:0), Dolák 2, Pátek M.2, Sedláček-Lakomý 2, Porazil, Slezák,
Celeano-Celtic 5:4 (2:3), Sedláček 3, Dolák 2-Kašpar 3, Břinka Jak.,
FFT Vinohr.-Stones 1:3 (1:1), Klusák-Syrový, Burian, Mrázek, ŽK: Richter(FFT), Hrabčák, Pokorný(St),
Jehnice-Stones 3:3 (1:1), Král T. a M., Hadrava-Hrabčák, Burian, Stanev,
FFT Vinohr.-Mitra B 3:4 (2:2), Vrbka, Soudek, Pešek-Buršík D., Skirka, Šotola, Motyčka, ŽK: Vrbka, Brtník(FFT), Motyčka, Hambálek(M),
Jehnice-Mitra B 1:2 (0:1), Král M.-Hambálek, Motyčka, ŽK: Granát(J).
Rybnická:
R.I.P.-Žab.Vlci B 2:6 (1:1), Barvíř, Vacula-Bažant 2, Hansl 2, Stoklásek, Lange ml.,
Podolí-Žab.Vlci B 4:5 (3:1), Vlach R.3, Rafaj-Saxl 2, Hansl, Stoklásek, Lange ml., ŽK: Lange ml.(ŽV),
R.I.P.-Slovan B 3:3 (2:1), Vacula 2, Knotek-Belžík, Křivánek, Suchánek,
Podolí-Slovan B 1:3 (0:1), Klemm-Mrázek, Weiss, Pokorný, ŽK: Vlach R.(P), Mrázek, Křivánek(Sl),
Svážná-Gladiators B 0:7 (0:3), Kadlec 2, Pavlica 3, Bodický, Sochor, ŽK: Bodický(G),
Nasan B-Gladiators B 2:0 (0:0), Rampula, Jaša ml., ČK: Rozehnal(G), ŽK: Hložánek, Pavlica, Bodický(G),
Nasan B-SK Líšeň C 3:2 (1:0), Bartůněk, Jaša ml., Kramoliš-Denk, Rychnovský, ŽK: Bartůněk(N),
Svážná-SK Líšeň C ODLOŽENO na 30.9. v 15:40 na Svážnou.
 
 1. Nasan B      4 4 0 0 23:5  12
 2. Mitra B      4 4 0 0 13:7  12
 3. Gladiators B 4 3 0 1 12:5   9
 4. Atraps       4 3 0 1 15:15  9
 5. Stones       4 2 2 0 14:8   8
 6. Žab.Vlci B   4 2 1 1 13:18  7
 7. FFT Vinohr.  4 2 0 2 13:8   6
 8. Celeano      4 2 0 2 11:17  6
 9. Slovan B     4 1 2 1 14:17  5
10. Jehnice      4 1 1 2 12:11  4
11. R.I.P.       4 1 1 2 12:16  4
12. Podolí       4 1 0 3 10:13  3
13. Svážná       3 0 2 1  7:14  2
14. Celtic       4 0 1 3 12:16  1
15. SK Líšeň C   3 0 0 3  9:12  0
16. Q.P.Chrlice  4 0 0 4 10:18  0
Střelci: Rampula (Nasan B)-11, Kašpar (Celtic)-8, Vacula (RIP)-7.
STOP v 1 násl.utkání: Rozehnal (Gladiators B)-ČK!
 
 
2.A brněnská třída - dohr. 1. a 2.kola
Kneslova:
ProBrno-Chl.pozůstalí ODLOŽENO,
ProBrno-RLF 4:0 (1:0), Chvátal, Konšel, Vyhnálek, Albrecht,
Poclain-Edesseg 4:0 (1:0), Šikula, Bílek, Helleport, Měřínský, ŽK: Fuchs(Po),
Napoleon-Edesseg 2:2 (0:1), Žáček O., Kmeť-Beránek, Kilián,
Poclain-Gepard 3:1 (0:0), Bílek, Pudelka, Helleport-Košler, ŽK: Helleport, Šikula(Po),
Napoleon-Gepard 4:1 (3:0), Žáček O.3, Hofírek D.-Kolář,
Apollo-Deportivo 1:0 (1:0), Lošťák M.,
Pískovna B-Deportivo 5:2 (2:1), Hřebíček M., Purket, Křemeček, Kubíček, Kryštof-Tóth, Slavík,
Apollo-Experiment 4:2 (2:2), Lošťák Ji., Vlk 2, Demko-Žúbor J.2, ŽK: Láznička, Sýkora P.(Ap), Žúbor M.(Ep),
Pískovna B-Experiment 5:4 (4:1), Kubíček 3, Kryštof, Ondřík-Žúbor J. a M.2, Sádlík, ŽK: Žúbor J., Cach(Ep).
 
 1. Pískovna B 4 4 0 0 29:9  12
 2. Poclain    4 4 0 0 17:5  12
 3. Wodowa     4 3 1 0 27:5  10
 4. Apollo     4 3 1 0 19:6  10
 5. Greens     4 2 2 0 18:4   8
 6. Celeano B  4 2 2 0 13:6   8
 7. Napoleon   4 2 2 0 13:8   8
 8. Agora      4 2 1 1 18:10  7
 9. Chl.poz.   3 1 0 2  5:13  3
10. RLF        4 1 0 3  7:17  3
11. ProBrno    3 1 0 2  5:18  3
12. Experiment 4 0 1 3 11:17  1
13. Gepard     4 0 1 3  6:17  1
14. Edesseg    4 0 1 3  5:29  1
15. Deportivo  4 0 0 4  6:15  0
16. Excalibur  4 0 0 4  3:23  0
Střelci: Kubíček (Písk.B)-10, Křivka (Wodowa) a Kubík (Celeano B)-8.
STOP v 1 násl.utkání: Barták (Chl.pozůstalí)-ČK+ur.soupeře-zbytek, Jeniš (Greens)-2ŽK=ČK!
 
 
2.B brněnská třída - 3. a 4. kolo
Kounicova:
Stones B-Židenice 5:0 (0:0), Stanev 2, Mrázek, Šebetovský, Syrový,
Stones B-Adom 12:0 (6:0), Stanev 3, Mrázek 3, Šebetovský 2, Skála, Syrový 3, ŽK: Růžička(Ad),
Technika B-Židenice 0:5 (0:2), Jurásek V., Janko D. a P. a V., Přichystal, ŽK: Hnaníček(Tch),
Technika B-Adom 4:2 (1:1), Kudla, Kadlec 2, Indra-Majzlík, Zdráhal,
Kampa-Kormidlo 1:7 (0:3), Kalivoda-Roštínský 4, Janda, Buršík 2, ŽK: Pilarčík T.(Ka), Roštínský(Kr),
Onyx-Kormidlo 2:5 (0:4), Čempel, Veselý Mi.-Roštínský 3, Buršík 2, ŽK: Roštínský(Kr),
Kampa-R.I.P. B 2:3 (0:0), Lecointre 2-Barvíř, Toman, Brada,
Onyx-R.I.P. B 10:4 (4:1), Čempel, Kůta 5, Veselý Mi.4-Toman 2, Rašovský, Rágula, ŽK: Toman(RIP).
Srbská:
Řečkovice-Olymp 1:1 (0:1), Geršl-Kunc, ŽK: Pokorný S.(Ř), Vaňkovský, Novotný(Ol),
AVM Metal-Olymp 8:3 (5:2), Beneš 4, Růžička, Farlík, Ondroušek 2-Kunc 2, Tulis,
Řečkovice-Gascar 3:4 (1:4), Vašina J., Vašina, Geršl-Krůtil 3, Brom, ŽK: Kameník(Ř),
AVM Metal-Gascar 2:6 (1:4), Beneš, Ondroušek-Krůtil, Brom, Maňák P.3, Procházka,
Tempo-Obřany 0:1 (0:0), Minařík,
Albion-Obřany 0:16 (0:8), Minařík 2, Uhlíř, Jeřábek 4, Horáček 3, Smutný 6,
Tempo-K5 B 4:1 (2:1), Maléř, Adamec, Stratil, Petík-Šplíchal,
Albion-K5 B 2:16 (2:9), Nevrtal, Večeřa-Silnický 3, Strádal 5, Skyba 4, Wujčík 3, Trojáček.
 
 1. Obřany     4 3 1 0 24:4  10
 2. Kormidlo   3 3 0 0 23:4   9
 3. Stones B   4 3 0 1 23:8   9
 4. Onyx       4 3 0 1 24:17  9
 5. K5 B       4 2 0 2 24:14  6
 6. Gascar     2 2 0 0 10:5   6
 7. AVM Metal  4 2 0 2 18:14  6
 8. R.I.P. B   3 2 0 1 15:17  6
 9. Technika B 4 1 1 2 10:14  4
10. Tempo      2 1 0 1  4:2   3
11. Židenice   2 1 0 1  5:5   3
12. Řečkovice  4 0 2 2  8:14  2
13. Olymp      2 0 1 1  4:9   1
14. Kampa      4 0 1 3  6:14  1
15. Adom       4 0 0 4  8:35  0
16. Albion     2 0 0 2  2:32  0
Střelci: Veselý Mi.(Onyx)-12, Roštínský (Kormidlo)-10, Beneš (AVM Metal)-9.
 
 
2.D brněnská třída - 3. a 4. kolo
Svážná:
Béďa team-Debakl 0:4 (0:1), Jelínek 3, Mikoláško,
Attack-Debakl 2:5 (1:3), Šebesta, Adam-Jelínek 4, Mikoláško,
Béďa team-Across 0:2 (0:0), Trenz, Zavřel,
Attack-Across 4:6 (3:4), Šebesta, Lidmila, Boháč, Teplý-Svoboda V. a J., Mitana 2, Trenz, Ševčík,
Nasan C-Jezdci 6:3 (2:1), Staněk, Nesvatba, Kramář, Bartůněk 2, Effenberger-Paravan, Kučera 2, ŽK: Čapka(J),
Agromeli D-Jezdci 2:1 (0:1), Král, Jašek-Smolka, ŽK: Bína(Ag), Kučera(J),
Nasan C-United 3:2 (1:1), Zouhar, Nesvatba, Kramář-Pagáč, Adzima, ŽK: Adzima(U),
Agromeli D-United 3:4 (1:1), Jecelín, Jašek, Bína-Cyprian 2, Pagáč 2, ŽK: Bína(Ag), Pagáč(U).
Komárov:
Schalke-Sokolnice B 0:6 (0:2), Přichystal 2, Luskač, Hotový, Straka, Sekanina, ŽK: Dosedla T.(Sch),
Opelík-Sokolnice B 1:5 (0:3), Ungr-Přichystal 2, Sekanina 2, Král L., ŽK: Knot(O), Luskač(So),
Schalke-Holásky 3:4 (2:0), Hofman M., Suchý, Sládek-Lach L., Grolich, Polášek, Šebela, ŽK: Růžička(Sch), Bíža(H),
Opelík-Holásky 7:1 (4:1), Palát 3, Fritz 2, Ungr, Malý-Polášek, ŽK: Ungr, Knot(O), Bíža(H),
Kobas-Sunday 2:2 (0:1), Novák, Koutný-Michl, Javora, ŽK: Kozel(K), Zapletal(Sn),
Starobrno-Sunday 3:5 (1:1), Pluháček, Navrátil, Smrček-Michl 2, Malík, Javora, Pospíchal, ŽK: Michl, Malík(Sn),
Kobas-Eliška 3:4 (3:2), Koutný, Šmarda, Kozel-Urbánek P.2, Skácel, Zuska, ŽK: Kozel, Pokorný(K), Škrobala(E),
Starobrno-Eliška 0:7 (0:2), Buček 4, Okleštěk M.2, Novák.
 
 1. Nasan C     4 4 0 0 16:9  12
 2. Sunday      4 3 1 0 16:10 10
 3. Sokolnice B 4 3 0 1 22:5   9
 4. Across      4 3 0 1 13:8   9
 5. Eliška      4 2 1 1 14:8   7
 6. Debakl      4 2 1 1 10:4   7
 7. Agromeli D  4 2 0 2 14:9   6
 8. Opelík      4 2 0 2 14:11  6
 9. Jezdci      4 2 0 2  8:9   6
10. Starobrno   4 2 0 2  7:13  6
11. United      4 1 1 2  8:11  4
12. Kobas       4 1 1 2 11:18  4
13. Attack      4 1 0 3 13:18  3
14. Holásky     4 1 0 3  7:16  3
15. Schalke     4 0 1 3  7:17  1
16. Béďa team   4 0 0 4  1:15  0
Střelci: Jelínek (Debakl)-7, Přichystal (Sokolnice B)-7, Fritz (Opelík)-5.
 
 
3.A brněnská třída - 3. a 4.kolo
Rybnická:
Bolest-Špilberk 3:4 (1:1), Kohlíček, Mička, Sýkora T.-Černý P.2, Havel, vlastní, ŽK: Mička(Bl),
Špilberk-Řečkovice B 4:2 (2:2), Černý P.2 a T., Odrazil-Břínek, Vlček, ŽK: Černý T.(A),
Totenrum-Bolest 1:3 (1:0), Šanda-Sýkora P., Pokorný, Mička, ŽK: Plšek(T), Mička(Bl),
Řečkovice B-RST 1:1 (1:0), Syrový-Peška,
Carpe Diem-Totenrum 3:0 (2:0), Balhárek, Halm, Koláček, ŽK: Halm, Jeřábek(CD),
RST-Ethanol 1:4 (1:2), Zubál-Horňáček 2, Komar, Langer, ŽK: Horňáček(E),
Psychotip-Carpe Diem 1:9 (1:4), Chládek L.-Halm 3, Jeřábek 3, Balhárek, Procházka, Stejskal,
Ethanol-Modřice 1:3 (1:1), Horňáček-Šikula 3,
Storks-Psychotip 12:6 (7:1), Bezděk 4, Kostka 4, Doleček 2, Odrazil 2-Šmerda 3, Chládek L.2, Císař,
Bosonohy-Storks 8:3 (3:1), Cvrkal 4, Karásek 3, Mareček-Bezděk, Doleček, Odrazil,
St.Lískovec-Bosonohy 9:3 (4:1), Faistl L.5 a T., Kostka 3-Výplach 2, Karásek, ŽK: Mareček(Bs).
 
 1. Carpe Diem  4 4 0 0 20:4  12
 2. Špilberk    4 3 0 1 11:10  9
 3. Bolest      4 2 1 1 10:7   7
 4. Storks      4 2 1 1 18:16  7
 5. Bosonohy    4 2 1 1 15:14  7
 6. St.Lískovec 3 2 0 1 13:6   6
 7. Ethanol     4 1 1 2  8:8   4
 8. Modřice     3 1 1 1  7:7   4
 9. Psychotip   4 1 0 3 13:26  3
10. RST         3 0 1 2  4:9   1
11. Totenrum    3 0 1 2  2:7   1
12. Řečkovice B 4 0 1 3  5:12  1
Střelci: Jeřábek (Carpe Diem)-7, Bezděk (Storks)-6, Chládek L.(Psychotip)-5.
 
 
3.C brněnská třída - 3. a 4.kolo
Srbská:
S.O.S.-Frutti di Mare 2:3 (2:3), Tělupil, Kříž K.-Koupil, Pospíšil, Hlaváč, ŽK: Balog(SOS),
Frutti di Mare-SOŠ OOM B 6:2 (2:1), Gottwald 2, Koupil 2, Hlaváč 2-Hnilička, Blatný, ŽK: Janíček(SOŠ),
SOŠ OOM B-ELDO 5:3 (0:1), Kovář 2, Janíček 2, Hnilička-Buček J. a P., Vojta, ŽK: Vojta(E),
ELDO-Saňaři C 4:6 (2:1), Buček P.2, Slámečka, Žvátora-Sedláček F.2, Haman, Kopeček, Flajzar, Linhart, ŽK: Hajdin(S),
Saňaři C-Musketeers 3:0 (1:0), Linhart 2, Sedláček F., ŽK: Mucherl, Škarda(Mu),
Musketeers-Benfika 0:2 (0:1), Klapal 2,
Antabus-Raz Náraz 3:2 (3:2), Niedermeier, Hejmala, Sysel-Lesenský 2,
Raz Náraz-Mitra C 8:5 (3:2), Lesenský 5, Rakovský 3-Meitner R.3, Hála, Samson,
Nashville-Antabus 1:0 (0:0), Feix,
Mitra C-Nashville 3:5 (0:2), Meitner R.2, Ryška-Vágner 2, Vaněk, Štecl, Čížek J., ŽK: Meitner R., Motyčka(Mi), Vágner, Čížek J.(N).
 
 1. Frutti Mare 4 3 1 0 13:6  10
 2. Benfika     3 3 0 0 11:3   9
 3. ELDO        4 2 0 2 15:13  6
 4. Saňaři C    3 2 0 1 11:10  6
 5. Nashville   4 2 0 2  9:11  6
 6. Raz Náraz   3 1 1 1 11:9   4
 7. Antabus     3 1 1 1  6:6   4
 8. SOŠ OOM B   3 1 0 2  8:12  3
 9. Mitra C     3 0 1 2 11:16  1
10. S.O.S.      2 0 0 2  2:6   0
11. Musketeers  2 0 0 2  0:5   0
Střelci: Lesenský (RazNáraz)-8, Meitner R.(Mitra C)-6), Sedláček F.(Sokolnice C)-5.
 
 
3.D brněnská třída - 3. a 4.kolo
Komárov:
Anitals-Dukla 4:3 (1:0), Kukla, Tříska 2, Elinger-Horák 2, Tůma, ŽK: Horák, Marek, Szlauer(D),
U Boba-Anitals 2:1 (0:1), Jaroš, Široký Ma.-Smetana, ŽK: Hromek(UB),
Dukla-Atlantis B 4:3 (3:2), Horák 2, Haiser, Pekárek-Šťastný, Mičunek, Lev, ŽK: Szlauer(D).
Luxury-U Boba 1:4 (1:2), Štefáček-Jaroš, Perníkář 3, ŽK: Šenkýř(UB),
Atlantis B-Hipopótamos 3:2 (1:1), Lev, Veškrna 2-Přikryl, Křepela J.,
HLT club-Luxury 4:5 (1:0), Bečica 4-Bartolšic, Štefáček 2, Maška, Pokorný,
Hipopótamos-Mejdan B 1:4 (0:3), Sležek-Brichta, Chylík, Pekar, Stokláska, ŽK: Brichta(M),
Litrpůl-HLT club 3:1 (1:0), Jedlička, Sedlák, Tauchman-Bečica,
Mejdan B-Kalasar 3:8 (1:3), Brichta 2, Stokláska-Konjoryan, Pavlík M. a J.2, Vašut, Wachsberger 3, ŽK: Stokláska(M), Pavlík M.(K),
Bergaz-Litrpůl 2:12 (2:6), Babák 2-Jedlička, Sedlák 5, Tauchman 4, Soukup, Skřička, ŽK: Lysík, Barth(B),
Gooners-Bergaz ODLOŽENO na 21.9. v 16:30 v Komárově.
 
 1. Litrpůl     4 3 0 1  24:9   9
 2. U Boba      3 3 0 0  12:3   9
 3. Atlantis B  4 3 0 1  18:10  9
 4. Anitals     4 3 0 1   7:5   9
 5. Kalasar     3 2 0 1  17:5   6
 6. Dukla       4 2 0 2  16:14  6
 7. HLT club    4 2 0 2  13:14  6
 8. Luxury      4 2 0 2  10:11  6
 9. Mejdan B    4 1 0 3   7:18  3
10. Gooners     2 0 0 2   1:5   0
11. Hipopótamos 3 0 0 3   3:11  0
12. Bergaz      3 0 0 3   6:29  0
Střelci: Horák (Dukla)-10, Sedlák a Tauchman (oba Litrpůl)-7.
 
 
Okresní přebor Brno-venkov - 1.-4.kolo
Padochov:
Trafo Padochov-FC Bratčice 1:6 (1:2), Ondrák Michal-Bena Michal 2, Raus Michal 2, Vacula Marek 2,
Sokol Neslovice-FC Bratčice 4:11 (1:5), Zástěra Petr 2, Weinlich Zdeněk, Miňovský Daniel-Zajíc Jan 5, Bena Michal 4, Raus Michal, Pavliš Jaroslav,
Sokol Neslovice-Sokol Syrovice 0:3 (0:1), Cechmeister Roman, Suchánek Kamil, Junek Lumír, ŽK: Zástěra T. a P.(oba NES), Getos (SYR),
Trafo Padochov-Sokol Syrovice 8:1 (1:1), Pruša Viktor 3, Adam Marek 2, Ján Martin, Bureš Petr, Ondrák Michal-Getos Christos, ŽK: Hlavoň (SYR).
Kratochvilka:
Remos Oslavany B-Dream Team Budkovice 4:2 (1:0), Skopal Petr 2, Bureš František, Oulehla Patrik-Andrle Filip, Hubený Jiří,
FC Kratochvilka-Dream Team Budkovice 11:4 (3:1), Kolář Pavel 3, Koudelný Milan 3, Kadlec Jan, Tribula David, Franěk Lukáš, Daněk Filip, Smutný Jakub-Hubený Jiří 2, Andrle Filip, Slavík Milan, ŽK: Smutný (KRA),
Remos Oslavany B-FC Rokytná 3:2 (0:2), Křípal František, Skopal Petr, Oulehla Patrik-Machotka Petr, Bogner Michal, ŽK: Sedláček (REM),
FC Kratochvilka-FC Rokytná 5:4 (2:1), Franěk Lukáš 2, Kadlec Jan, Kolář Pavel, Koudelný Milan-Bogner Michal 2, Chvátal Radim, Machotka Petr.
Bratčice:
Žaves Nebovidy-TJ Sokol Trafo Padochov 7:1 (0:0), Chmelík Karel 3, Kotala Dominik 2, Weinstein Zdeněk, Mitrenga Tomáš-Bureš Petr, ŽK: Musil (TRA),
FC AB Střelice-TJ Sokol Trafo Padochov 7:2 (3:1), Vávra Vojtěch 3, Perna Tomáš 2, Otoupalík Pavel, Machát Adam-Adam Marek 2,
FC AB Střelice-TJ Sokol Neslovice 5:0 (kont.),
Žaves Nebovidy-TJ Sokol Neslovice 5:0 (kont.), Neslovice se nedostavily,
FC AB Střelice-Žaves Nebovidy 0:7 (0:5), Kotala Dominik 2, Rýzner Michal 2, Kroupa Dušan, Weinstein Zdeněk, Doležal Karel.
Nebovidy:
FC Bratčice-SK Veselka 4:1 (2:1), Buc Marek 2, Vilášek Richard, Bena Michal-Rejda Pavel,
Sokol Syrovice-SK Veselka 8:0 (4:0), Getos Christos 3, Cechmeister Roman 2, Minařík Josef, Suchánek Kamil, Hlavoň Vít,
Sokol Syrovice-AC Sokol Tetčice 5:5 (3:2), Getos Christos 3, Suchánek Kamil, Buršík Jakub-Malata David 3, Šrajtl Jakub, Cabejšek Martin, ŽK: Holomek (TET), ČK: Cechmeister (SYR),
FC Bratčice-AC Sokol Tetčice 8:1 (3:1), Janek Pavel 3, Vilášek Richard 2, Bena Michal 2, Raus Michal-Hajdín Miloš.
 
 1. FC Bratčice      4 4 0 0 29:7  12
 2. Žaves Nebovidy   3 3 0 0 19:1   9
 3. Sokol Syrovice   4 2 1 1 17:13  7
 4. FC Kratochvilka  2 2 0 0 16:8   6
 5. AB Střelice      3 2 0 1 12:9   6
 6. Remos Oslavany B 2 2 0 0  7:4   6
 7. Trafo Padochov   4 1 0 3 12:21  3
 8. Sokol Tetčice    2 0 1 1  6:13  1
 9. FC Rokytná       2 0 0 2  6:8   0
10. D.Team Budkovice 2 0 0 2  6:15  0
11. SK Veselka       2 0 0 2  1:12  0
12. Sokol Neslovice  4 0 0 4  4:24  0
Střelci: Bena (Bratčice)-9, Getos (Syrovice)-7, Zajíc (Bratčice)-5.
 
 
Okresní přebor Vyškov - 7. a 8. kolo
Bučovice:
Sokol Bučovice-Sapporo Manerov 9:1 (4:1), Přibilík Martin 3, Dufek Ladislav 2, Svoboda Dušan 2, Křemeček Libor, Nedoklanov Kiril-Peitl Ondřej,
Orli Bučovice-Sapporo Manerov 11:4 (7:1), Volec Lubomír 5, Šrom Marek 2, Svoboda Michal, Svoboda Zdeněk, Spirit Michal, Volec Rudolf-Poledník Jiří 2, Klúč Marek, Peitl Ondřej,
Sokol Bučovice-Fifák Nouzka 6:6 (2:3), Přibilík Martin 3, Přibilík Radim, Dufek Ladislav, Rotrekl Tomáš-Hradil Radek 5, Donneberger Jan,
Orli Bučovice-Fifák Nouzka 5:2 (4:1), Volec Rudolf 2, Volec Lubomír, Spirit Michal, Koudelka Petr-Kudlička Kamil, Hradil Radek.
Habrovany:
Lazor-Domus-Orli Vyškov 11:8 (6:3), Tobolík Radek 3, Lička Martin 2, Jelínek Jakub 2, Novotný Václav 2, Jelínek Jan, Lička Josef-Holler Jiří 3, Nezdařil Vladimír, Staněk Josef, Talarovič Roman, Kokeš Jan, Brunclík Martin, Panteři Vyškov-Orli Vyškov 3:5 (2:4), Bozděch Lukáš, Gottvald Milan, Poprik Jakub-Holler Jiří 2, Nezdařil Vladimír, Nedvěd Petr, Kokeš Jan,
Lazor-Domus-Amor Vyškov 8:2 (5:0), Lička Martin 2, Jelínek Jan 2, Novotný Václav 2, Tobolík Radek, Lička Josef-Vymazal Radek 2,
Panteři Vyškov-Amor Vyškov 6:12 (2:5), Poprik Jakub 2, Tesař Jaroslav, Jakubčík Jan, Gottvald Milan, Nezdařilík Michal-Vymazal Radek 3, Ševčík Milan 3, Kremlička Jaroslav, Šrámek Karel, Bartoš Marián, Martínek Libor, Petlach Martin, Neděla Vojtěch.
Studnice:
Litrpool Studnice-Jantaři Nevojice 5:5 (3:0), Henek Aleš 3, Brunclík Jiří, Hořava Jiří-Farmačka Lukáš 2, Hlaváček Aleš, Navrátil Jaroslav, Čunderle Jiří,
Krásensko-Jantaři Nevojice 8:5 (5:1), Vágner Vít 3, Doležel Karel 2, Jelínek Milan, Sedlák Ondřej, Surák Jaromír-Farmačka Lukáš 5,
Litrpool Studnice-Kloboučky 6:4 (4:1), Brunclík Jiří 2, Henek Aleš 2, Štaffa Martin, Hořava Jiří-Dluhoš David 2, Leško Marek, Piták Adam,
Krásensko-Kloboučky 5:6 (1:3), Vágner Jakub 2, Jelínek Milan, Sedlák Ondřej, Doležel Karel-Zpěvák Martin 3, Tichý Pavel, Leško Marek, Zbytek Libor, Litrpool,
Studnice-Krásensko 6:4 (5:2), Henek Aleš 3, Hořava Jiří 2, Brunclík Jiří-Vágner Vít 2, Sedlák Ondřej, Vágner Jakub.
Lípová Vyškov:
United Vyškov-Bučanda Slavkov 11:0 (5:0), Gryc David 3, Trávníček Michal 2, Jorda Daniel 2, Grepl Martin 2, Pytela Jan, Toman Jiří,
Pivovar Vyškov-Bučanda Slavkov 7:7 (5:5), Šoupal Martin 3, Kolečkář Jaroslav 2, Zákravský Karel, Mindek Martin-Kučera Robin 2, Bystřický Richard 2, Klučka Michal, Kopáček Lukáš, Čapek Martin,
United Vyškov-JČ Marefy 9:0 (6:0), Pytela Jan 2, Jorda Daniel 2, Toman Jiří 2, Trávníček Michal, Gryc David, Grepl Martin,
Pivovar Vyškov-JČ Marefy 11:5 (4:3), Kolečkář Jaroslav 4, Mindek Martin 3, Lukášek Michal 2, Zákravský Karel, Šoupal Martin-Maláč Jakub 2, Jeřábek Lukáš 2, Šafařík Petr.
 
 1. Lazor Vy B      8 6 0 2  66:42  18
 2. Bučovice B      6 5 1 0  43:17  16
 3. Orli Bučovice   6 5 1 0  41:16  16
 4. Litr.Studnice   5 4 1 0  37:23  13
 5. United Vyškov   4 4 0 0  35:9   12
 6. Pivovar Vy B    4 2 1 1  32:23   7
 7. Fifák Nouzka    4 2 1 1  23:17   7
 8. FC Krásensko    5 2 1 2  24:21   7
 9. TJ Mouřínov     2 2 0 0  12:5    6
10. FC Kloboučky B  6 2 0 4  30:32   6
11. Panteři Vyškov  8 2 0 6  34:53   6
12. Amor Vyškov B   4 1 1 2  20:21   4
13. Jant.Nevojice   6 1 1 4  25:40   4
14. Orli Vyškov     4 1 0 3  19:34   3
15. Sap. Manerov    4 1 0 3  11:32   3
16. Bučanda Slavkov 6 0 2 4  19:41   2
17. Nafta Mouřínov  2 0 0 2  10:20   0
18. JČ Marefy       6 0 0 6  15:50   0
Střelci: Henek (Litrpool) a Přibilík (Bučovice)-16, Lička (Lazor B)-13.
 
 
Okresní přebor Blansko- 1. a 2.kolo
Orel Kotvrdovice-OSK Blansko 5:3 (4:1), Kunc 2, Filip, Šenk M., Paděra-Kratochvíl 2, Strejček,
Staroblansko-Orel Kotvrdovice 0:11 (0:6), Filip 3, Jarůšek 3, Stehlík 2, Kunc 2, Šenk J.,
OSK Blansko-FPO Blansko 1:6 (0:3), Cupák-Matuška 4, Žák 2,
DDM Blansko-Staroblansko 4:2 (3:0), Souček, Kostka, Zemach, Blažek-Svoboda 2,
FPO Blansko-FPO Blansko B 6:1 (3:0), Mokrý 3, Matuška 2, Langr-Pernica D.,
Sezbo Blansko-DDM Blansko 6:1 (0:1), Kunc 3, Smola, Málek, Smrž-Kříž,
FPO Blansko B-Mafia Blansko 3:3 (1:1), Földvary 2, Beneš-Bárta, Záruba, Magda,
FC Sijétl-Sezbo Blansko 2:4 (0:2), Král, Musil-Suchý V. 2, Smrž, Doskočil,
Mafia Blansko-FC Sijétl 2:1 (0:0).
 
 1. Kotvrdovice   2 2 0 0 16:3  6
 2. FPO Blansko   2 2 0 0 12:2  6
 3. Sezbo Blansko 2 2 0 0 10:3  6
 4. Mafia Blansko 2 1 1 0  5:4  4
 5. DDM Blansko   2 1 0 1  5:8  3
 6. FPO Blansko B 2 0 1 1  4:9  1
 7. FC Sijétl     2 0 0 2  3:6  0
 8. OSK Blansko   2 0 0 2  4:11 0
 9. Staroblansko  2 0 0 2  2:15 0
Střelci: Matuška (FPO Blansko)-6, Filip a Kunc (Kotvrdovice)-4.