Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
16.12.2018
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJE BRNĚNSKÝ POHÁR TŘEMI ZÁPASY 4.KOLA
Do brněnské poháru 2018/19 se letos přihlásilo 33 klubů z brněnských soutěží a 5 klubů z 2.ligy, KP a divize JM (Žab.Vlci, STŽ, Nasan a ASM, Sokolnice). Prvoligový Helas Brno dle Propozic poháru FAČR automaticky hraje až krajské kolo. Předkolo a 1. a 2.kolo se odehraje v sobotu a v neděli 24. a 25.listopadu a v sobotu 1.prosince v nafukovací hale na Rybnické. Další 3.kolo se uskuteční v neděli 9.prosince 2018 v nafukovací hale na Rybnické. Jakékoliv dotazy a informace k Brněnskému poháru podá p. Zdeněk Polák, tel.: 777652077. V letošním předkole Poháru může startovat i ...
O VÍKENDU POKRAČUJE BRNĚNSKÝ POHÁR TŘEMI ZÁPASY 4.KOLA

Krátké zprávy aktuálně

12.12.2018 - KAM NA FUTSAL - Pátek 14.12.: OP R.I.P.-Hauskrecht (18:30 Bohunice), Sobota 15.12.: 1.A (9-15:30 Rybnická). Neděle 16.12.: 1.B (9-15:30 Rybnická).

07.11.2018 - Student z Ukrajiny, 24 let, studující na FASTu ve VUT hledá tým Okresního přeboru Brno, kde by mohl nastoupit. Hral futsal na mistrovství Kyjeva za svou univerzitu. Po zlomenině chodidla,začiná trénovat a hledá nějaky tým, který potřebuje hráče? Tel.: 7776 267 862 Váňa

02.11.2018 - Tým Old Blackburn (3.tř.) hledá jakehokoliv soupeře na přátelský zápas v pátek 9.11.2018 od 19:00-20:30 na Rybnické. Info tel: 732131557 Libor Hájek. P.S. "nájem hřiště platí Blackburn".

08.08.2018 - Futsalový tým Apollo Brno (2.A třída) hledá dva hráče do pole. Kontakt Petr Konicar 732745068, případně mail konicarpetr@gmail.com.

12.07.2018 - Technika Brno hledá hráče k doplnění A (kraj) i B týmu (2 třída). Eventuálně tým ke sloučení (přechod do Techniky). Kontakt Zdeněk Vysloužil (608366315, vyslouzil@lac.cz).

další krátké zprávy

STDK B.A.F.

Sportovně-technická a disciplinární komise Brněnské asociace futsalu

Stav 10.prosince 2018

Okresní přebor Brno-město - po 11.kole (10.12.2018)
STOP na 1 násl.utkání:  Gruss (Líšeň)-ČK!

POKUTY: 
U Boba: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
West Žab: 200 (nezn.B-hr. 15.9.).
Eliška: 200 (ustr.hráčů 23.9.), 200 (nezn.B-hr. 18.11.).
Wodowa: 200 (DŘ 14.10.).



1.A brněnská třída - po 13.kole (10.12.2018)
STOP na 2 násl.utkání:  Prokop (Tropa)-2.ČK!
STOP na 1 násl.utkání:  Gala (Panama B)-2ČK-zbytek, Vaňkovský (Olymp)-4ŽK!
 
POKUTY:
Parmagianni: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Olymp: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 500 (neuhr.start.31.8.), 1000 (neuhr.start.30.9.).
Soccer: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Luxury: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 500 (neuhr.start.31.8.).
Hombres B: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
FFT B: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Rangers: 200 (DŘ 29.9.), 100 (žádost o sníž.trestu-Procházka 25.10.).
Tropa: 400 (2xDŘ 29.9. a 13.10.), 200 (ústroj 10.11.).


1.B brněnská třída - po 13.kole (10.12.2018)
STOP na 1 násl.utkání:  Pilarčík T.(Kampa)-4ŽK!

POKUTY: 
Schalke: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 200 (DŘ 2.12.).
Celtic: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Onyx: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 200 (kap.páska 4.11.).
Across: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Debakl: 200 (chyba soupisky 9.9.).
Gepard: 200 (DŘ 14.10.).


2.A brněnská třída - po 15.kole (11.11.2018 - konec podzimní části)
STOP do 1.12.2020:  Krištof (Pískovna)-ČK+HNCH-inzultace rozh., napadení soupeře!
STOP na 4 násl.utkání:
  Blatný L. (S.B.Weiss)-neop.start po 4ŽK, Svoboda T.(S.B. Weiss)-trest vedoucího!
STOP na 1 násl.utkání:  Dofek (Syrovice)-4ŽK!
 
POKUTY:
Dynamo: 100 (soupiska 16.8.).
Technika B: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 
200 (nezn.A-hr. 8.9.), 200 (chyba v zápisu 6.10.).
Syrovice: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 500 (neuhr.start.31.8.), 200 (DŘ 21.10.).
Ethanol: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Pískovna: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 500 (neuhr.start.31.8.), 400 (nedopl.start. 28.9.), 400 (DŘ 14.10.+1.12.), 2000 (kont.pohár 1.12.).
AVM Metal: 200 (DŘ 8.9.), 100 (chyba zápisu 8.9.).
Lamy: 400 (nezn.B-hr. 8.9. a 22.9.).
Jiříkovice: 200 (chyba soupisky 8.9.), 200 (nepodeps.zápis 6.10.).
S.B.Weiss: 600 (DŘ 6.10. a 2xDŘ 10.11.), 2000 (kont. 10.11.).
Madrid: 200 (ústroj hr. 6.10.).
Edesseg: 200 (ústroj hr. 6.10.).
Kobas: 200 (DŘ 21.10.).

 
2.B brněnská třída - po 15.kole (11.11.2018 - konec podzimní části)
STOP na 4 násl.utkání:  Tachtatžis N.(Frutti)-2.ČK+HNCH!
 
POKUTY:
XXX: 100 (soupiska 16.8.).
Deportivo: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 1000 (nedopl.start. 28.9.).
Agora: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Frutti de Mare: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 400 (DŘ 23.9. a 11.11.).
ProBrno: 500 (neuhr.start.31.8.), 750 (nedopl.start. 28.9.), 200 (DŘ 7.10), 4000 (2x nehl.kont.-28.10.).
ASM D: 200 (nezn.C-hr. 9.9.), 200 (DŘ 7.10).
Raz Náraz: 400 (2xnezn.B-hr. 23.9. a 11.11.), 200 (chyba zápisu 7.10.).
West Žab B: 400 (2xDŘ 7.10).
Orel Řečk.: 200 (nezn.B-hr. 7.10.).
Bolest: 200 (soupiska-Čáp 21.10.).
Wodowa B: 200 (nezn.A-hr. 11.11.).


2.C brněnská třída - po 15.kole (11.11.2018 - konec podzimní části)
STOP na 1 násl.utkání:  
Kramář (Nasan C)-2ŽK=ČK-zbytek, Koplík (Escobar)-ČK+HNCH-zbytek
!
 
POKUTY:
Bianco B: 100 (soupiska 16.8.), 500 (neuhr.start.31.8.).
Attack: 100 (soupiska 16.8.), 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Escobar: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 200 (DŘ 21.10.).
Gooners: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Carpe Diem: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Atlantis B: 
200 (nezn.A-hr. 9.9.), 200 (soupiska-Samson 21.10.).
AC Brno: 1000 (doplatek 20.9.).
Carpe Diem: 200 (nezn.A-hr. 11.11.).


3.A brněnská třída - po 11.kole (19.11.2018 - konec podzimní části)
STOP na 1 násl.utkání: Bezděk (Bosonohy) a Šponer (Lamy B)-ČK!
 
POKUTY: 
Modřice: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 500+1000 (neuhr.start.23.8.+10.9.).
Popůvky: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Deportivo B: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Holásky: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 2000 (2xkont. 13.10.).
Jopparamu: 200 (chyba v zápisu 28.9.).


3.B brněnská třída - po 11.kole (11.11.2018 - konec podzimní části)
STOP na 1 násl.utkání:  Lončarič (Wodowa C)-ČK+HNCH-zbytek!

POKUTY:
U Boba B: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Parodia: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Kocovina: 100 (soupiska 16.8.).200 (neúčast Grémium 23.8.).
Vema Kickers: 100 (soupiska 16.8.), 200 (neúčast Grémium 23.8.), 500 (neuhr.start.31.8.).
Hády: 
500 (neuhr.start.31.8.).
Wodowa: 200 (DŘ 3.11.), 1000 (tech.kont. 3.11.).


3.C brněnská třída - po 11.kole (11.11.2018 - konec podzimní části)
STOP do 30.6.2019:  Pokorný Martin (Flamengo)-ČK+HNCH+vyhr.rozh.!

POKUTY:
Juventus: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Orel B: 200 (nezn.B-hr. 15.9.).
Flamengo: 200 (míč 15.9.), 200 (DŘ 29.9.).
Gladiators C: 200 (nezn.B-hr. 29.9.).
Old Blackburn: 200 (DŘ 29.9.), 200 (chyba zápisu 6.10.).
Raz Náraz B: 400 (2xnezn.A-hr. 6.10. a 11.11.).

Rozhodčí (podzim 2018
)

Rozhodčí Radim Krempaský byl na základě nedostavení se dvakrát k utkání vyřazen z listiny rozhodčích!

POKUTY:
Krempaský:   -500,- nedostavení se k utkání - 22.9.2018
                   -1000,- nedostavení se k utkání - 28.9.2018
Marek          -100,- pozdní příchod - 22.9.2018
Kokrda         -100,- omluva po nasazení - 23.9.2018
Pozidis         -100,- omluva po nasazení - 23.9.2018
Kabeláč        -100,- omluva po nasazení - 23.9.2018
Pham           -100,- pozdní příchod - 29.9.2018
Knosp          -100,- chyba v zápise - 6.10.2018
Luu              -100,- chyba v zápise - 7.10.2018
Průdek         -100,- chyba v zápise - 7.10.2018
Plšek           -100,- chyba v zápise - 7.10.2018
Krátký          -100,- omluva po nasazení - 17.10.2018
Pořízek        -100,- chyba v zápise - 21.10.2018
Kulpa           -100,- chyba v zápise - 27.10.2018
Kulpa           -100,- nedostatečný popis v zápise - 28.10.2018
Mikliš           -100,- chyba v zápise - 27.10.2018
Štěrba          -200,- pozdní příchod 20. a 27.10.2018
Otruba          -100,- omluva po nasazení - 29.10.2018
Pham           -100,- omluva po nasazení - 31.10.2018
Mikliš           -200,- chyba v zápise + špatné zápisy 3.11.2018 
Vybírtal        -200,- nedostavení se k utkání 3.11.2018
Štěrba          -100,- omluva po nasazení - 9.11.2018
Knosp          -100,- nedostatečný popis ČK - 17.11.2018
Polák           -100,- nedostatečný popis ČK - 17.11.2018
Pham.          -200,- pozdní příchod, nesledování nasazení - 24.11.2018