Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
24.05.2019
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE VČETNĚ OKRESNÍHO PŘEBORU
V sobotu 25.května se odehraje předposlední 21.kolo Okresního přeboru v Maloměřicích, a dále pokračuje 25.kolem 1.A třída na Rybnické, dále odehraje 26. a 27.kolo 2.A třída v Jundrově  na Kneslové, 18.kolo 3.B třída na Srbské a 19.kolo 3.C třídy v Řečkovicích. V neděli 26.května pokračuje 26.kolem 1.B třída na Rybnické a 26. a 27.kolem 2.C třída v Jundrově a na Svážné. LOS OKRESNÍHO PŘEBORU 21. KOLO                                          ...
O VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE VČETNĚ OKRESNÍHO PŘEBORU

Krátké zprávy aktuálně

23.05.2019 - Panama (1.A tř.) hledá od září dlouhodobého sparinga na trénování: středa U Hrocha 18:30 - 20:00, v zimě úterý ZŠ Janouškova 20 - 21:30. Tel. 734268366, Zdeněk Gala.

22.05.2019 - KAM NA FUTSAL - Sobota 25.5.: OP (Maloměř.), 1.A (Rybn.), 2.A (Jun.+Knesl.), 3.B (Srb.), 3.C (Řečk.). Neděle 26.5.: 1.B (Rybn.), 2.C (Jund.+Sváž.).

22.05.2019 - Tým O5 MY (3.C tř.) hledá brankáře do soutěže. Tel.: 775 387 857 (Patočka Aleš).

17.04.2019 - SK Žebětín naléhavě hledá fotbalového trenéra pro starší/mladší žáky U15/U12. Najde se někdo, kdo je ochoten trénovat/vést kluky? Odměna dohodou. Volejte prosím 606 722 641.

11.04.2019 - Tropicana (1.B) hledá mužstvo pro společné tréninky v hale na Veterině každý pátek 16:30-18:00 hod. Dlouhodobá spolupráci, hala od září do června, tel.: 732531773 Mirek Kadlec.

další krátké zprávy

STDK B.A.F.

Sportovně-technická a disciplinární komise Brněnské asociace futsalu

Stav 20.května 2019

Okresní přebor Brno-město - po 20.kole (20.5.2019)
STOP na 1 násl.utkání: Mrňa (Atlantis)-4ŽK!


POKUTY: 
U Boba: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
West Žab: 200 (nezn.B-hr. 15.9.).
Eliška: 200 (ustr.hráčů 23.9.), 200 (nezn.B-hr. 18.11.).
Wodowa: 200 (DŘ 14.10.), 200 (nezn,B-hr. 12.5.).
Hauskrecht: 100 (kap.páska 3.3.), 2000 (kont. 13.4.).
Moravany: 2000 (kont. 12.5.).



1.A brněnská třída - po 24.kole (20.5.2019)
Podle rozhodnutí STDK byl hráči Janu Kottasovi (Panam B) prominut zbytek trestu, tj. zastavení činnosti na 6 zápasů po polovině trestu na základě jeho žádosti a hráč může nastoupit ve 24.kole 18.května 2019 v 9:50 hodin.
STOP do 30.6.2019:  Hřebíček (Soccer)-ČK+HNCH+pokus o inz.rozh.-zbytek!
 
POKUTY:
Parmagianni: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Olymp: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 500 (neuhr.start.31.8.), 1000 (neuhr.start.30.9.), 100 (chyba v zápisu 30.3.), 8000 (4xkont. 27.4.+18.5.).
Soccer: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 200 (DŘ 16.3.).
Luxury: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 500 (neuhr.start.31.8.).
Hombres B: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
FFT B: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 200 (kap.páska 30.3.). 
Rangers: 200 (DŘ 29.9.), 100 (žádost o sníž.trestu-Procházka 25.10.).
Tropa: 400 (2xDŘ 29.9. a 13.10.), 400 (2xústroj 10.11. a 6.4.), 2000 (kont. 27.4.).
Panama B: 200 (DŘ 6.4.).
Kampa: 
200 (nezn.B-hr. 27.4.)


1.B brněnská třída - po 25.kole (20.5.2019)
STOP na 4 násl.utkání:  Kotrba (Schalke)-ČK+HNCH-zbytek!

POKUTY: 
Schalke: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 400 (DŘ 2.12.+5.5.).
Celtic: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Onyx: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 200 (kap.páska 4.11.).
Across: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Debakl: 200 (chyba soupisky 9.9.).
Gepard: 200 (DŘ 14.10.).


2.A brněnská třída - po 25.kole (20.5.2019)
STOP do 1.12.2020:  Krištof (Pískovna)-ČK+HNCH-inzultace rozh., napadení soupeře!
STOP na 1 násl.utkání:  Hrůza (Lamy)-4ŽK!
 
POKUTY:
Dynamo: 100 (soupiska 16.8.), 200 (DŘ 13.4.). 
Technika B: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 
200 (nezn.A-hr. 8.9.), 200 (chyba v zápisu 6.10.), 200 (kap.páska 13.4.).
Syrovice: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 500 (neuhr.start.31.8.), 200 (DŘ 21.10.).
Ethanol: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 200 (kap.páska 18.5.).
Pískovna: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 500 (neuhr.start.31.8.), 400 (nedopl.start. 28.9.), 400 (DŘ 14.10.+1.12.), 2000 (kont.pohár 1.12.).
AVM Metal: 400 (2DŘ 8.9. a 27.9.), 100 (chyba zápisu 8.9.).
Lamy: 400 (nezn.B-hr. 8.9. a 22.9.).
Jiříkovice: 200 (chyba soupisky 8.9.), 200 (nepodeps.zápis 6.10.).
S.B.Weiss: 600 (DŘ 6.10. a 2xDŘ 10.11.), 2000 (kont. 10.11.).
Madrid: 200 (ústroj hr. 6.10.), 2000 (2xkont., 18.5.).
Edesseg: 200 (ústroj hr. 6.10.), 200 (míč 13.4.).
Kobas: 200 (DŘ 21.10.).
Střelice: 400 (2xDŘ 13.4.).

 
2.B brněnská třída - po 25.kole (20.5.2019)
Podle rozhodnutí STDK byl hráči Marku Pospíšilovi (Frutti) prominut zbytek trestu, tj. zastavení činnosti na 4 zápasů po polovině trestu na základě jeho žádosti a hráč může nastoupit ve 25.kole 19.května 2019 ve 13:10 hod.
STOP na 1 násl.utkání: Hnátek (Bystrc)-4ŽK!
 
POKUTY:
XXX: 100 (soupiska 16.8.), 200 (kap.páska 19.5.).
Deportivo: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 1000 (nedopl.start. 28.9.).
Agora: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Frutti de Mare: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 600 (DŘ 23.9. a 11.11. a 12.5.).
ProBrno: 500 (neuhr.start.31.8.), 750 (nedopl.start. 28.9.), 200 (DŘ 7.10), 4000 (2x nehl.kont.-28.10.), 4000 (2x nehl.kont.-12.5.).
ASM D: 200 (nezn.C-hr. 9.9.), 200 (DŘ 7.10), 1000 (kont, 29,4.).
Raz Náraz: 400 (2xnezn.B-hr. 23.9. a 11.11.), 200 (chyba zápisu 7.10.).
West Žab B: 400 (2xDŘ 7.10).
Orel Řečk.: 200 (nezn.B-hr. 7.10.), 200 (DŘ 7.4.).
Bolest: 200 (soupiska-Čáp 21.10.).
Wodowa B: 200 (nezn.A-hr. 11.11.).
M2 Shoes: 200 (DŘ 28.4.).


2.C brněnská třída - po 25.kole (15.5.2019)
STOP na 1 násl.utkání:
 Rudolecký (Jezdci)-4ŽK!

POKUTY:
Bianco B: 100 (soupiska 16.8.), 500 (neuhr.start.31.8.), 200 (DŘ 28.4.).
Attack: 100 (soupiska 16.8.), 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Escobar: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 200 (DŘ 21.10.).
Gooners: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Carpe Diem: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Atlantis B: 
200 (nezn.A-hr. 9.9.), 200 (soupiska-Samson 21.10.), 1000 (kont. 12.5.).
AC Brno: 1000 (doplatek 20.9.).
Carpe Diem: 200 (nezn.A-hr. 11.11.).
Svážná: 200 (DŘ 14.4.).
Poclain: 200 (DŘ 28.4.).


3.A brněnská třída - po 19.kole (20.5.2019)
STOP na 1 násl.utkání:
 
 Rakus (Franklin)-4ŽK!
 
POKUTY: 
Modřice: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 500+1000 (neuhr.start.23.8.+10.9.), 200 (DŘ 1.5.).
Popůvky: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Deportivo B: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Holásky: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 2000 (2xkont. 13.10.).
Jopparamu: 200 (chyba v zápisu 28.9.).
Franklin: 200 (rozliš. 1.5.).


3.B brněnská třída - po 17.kole (15.5.2019)
 - - -

POKUTY:

U Boba B: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 200 (DŘ 27.4.).
Parodia: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Kocovina: 100 (soupiska 16.8.).200 (neúčast Grémium 23.8.).
Vema Kickers: 100 (soupiska 16.8.), 200 (neúčast Grémium 23.8.), 500 (neuhr.start.31.8.).
Hády: 
500 (neuhr.start.31.8.).
Wodowa: 200 (DŘ 3.11.), 1000 (tech.kont. 3.11.).
kAPPLe: 400 (kap.páska 13.4. a 28.4.).
Hlt: 200 (nepodeps.zápis 13.4.).


3.C brněnská třída - po 18.kole (20.5.2019)
STOP do 31.12.2019:  Bujáček (Bafan."11")-ČK+HNCH+vyhr.rozh.!
STOP na 1 násl.utkání:
 
 Sysel (Blackburn)-ČK!

POKUTY:
Juventus: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Orel B: 200 (nezn.B-hr. 15.9.).
Flamengo: 200 (míč 15.9.), 200 (DŘ 29.9.), 200 (kap.páska 12.5.).
Gladiators C: 400 (2xnezn.B-hr. 29.9. a 28.4.).
Old Blackburn: 200 (DŘ 29.9.), 200 (chyba zápisu 6.10.).
Raz Náraz B: 600 (3xnezn.A-hr. 6.10. a 11.11. a 28.4.).
Bafancova "11": 200 (DŘ 28.4.).

Rozhodčí (podzim 2018
)

Rozhodčí Radim Krempaský byl na základě nedostavení se dvakrát k utkání vyřazen z listiny rozhodčích!

POKUTY podzim:
Krempaský:   -500,- nedostavení se k utkání - 22.9.2018
                   -1000,- nedostavení se k utkání - 28.9.2018
Marek          -100,- pozdní příchod - 22.9.2018
Kokrda         -100,- omluva po nasazení - 23.9.2018
Pozidis         -100,- omluva po nasazení - 23.9.2018
Kabeláč        -100,- omluva po nasazení - 23.9.2018
Pham           -100,- pozdní příchod - 29.9.2018
Knosp          -100,- chyba v zápise - 6.10.2018
Luu              -100,- chyba v zápise - 7.10.2018
Průdek         -100,- chyba v zápise - 7.10.2018
Plšek           -100,- chyba v zápise - 7.10.2018
Krátký          -100,- omluva po nasazení - 17.10.2018
Pořízek        -100,- chyba v zápise - 21.10.2018
Kulpa           -100,- chyba v zápise - 27.10.2018
Kulpa           -100,- nedostatečný popis v zápise - 28.10.2018
Mikliš           -100,- chyba v zápise - 27.10.2018
Štěrba          -200,- pozdní příchod 20. a 27.10.2018
Otruba          -100,- omluva po nasazení - 29.10.2018
Pham           -100,- omluva po nasazení - 31.10.2018
Mikliš           -200,- chyba v zápise + špatné zápisy 3.11.2018 
Vybírtal        -200,- nedostavení se k utkání 3.11.2018
Štěrba          -100,- omluva po nasazení - 9.11.2018
Knosp          -100,- nedostatečný popis ČK - 17.11.2018
Polák           -100,- nedostatečný popis ČK - 17.11.2018
Pham.          -200,- pozdní příchod, nesledování nasazení - 24.11.2018


POKUTY jaro:
Krempaský:   -1500,- + podmínečné vyloučení - nedostavení se k utkání .2.2019