Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
16.08.2019
ilustrační obrazek futsalbrnoÚHRADA STARTOVNÉHO BRNĚNSKÝCH SOUTĚŽÍ DO 22.SRPNA!!!
Termín ČTVRTEK 22. srpna 2019 – ÚHRADA STARTOVNÉHO  je nejpozdějším datem pro uhrazení startovného s kaucí na účet okresní soutěže 271337764 / 0300 a to bez postihu a pokut!!! Při platbě uveďte jako variabilní symbol ID klubu z Futisu (pokud jej máte), v poznámce přesný název klubu, soutěž a text „startovné futsal Brno 2019/20“. Podívejte se prosím v odkazu Fair Play na vratné kauce za uplynulou sezónu 2018/19 a v odkazu STDK na finanční pokuty, které vám byly během sezóny 2018/19 uděleny a z toho vyplývají ...
ÚHRADA STARTOVNÉHO BRNĚNSKÝCH SOUTĚŽÍ DO 22.SRPNA!!!

Krátké zprávy aktuálně

01.08.2019 - PRÁZDNINOVÉ TURNAJE: KAMPA cup, PŘEDSOUTĚŽNÍ turnaj ...

26.07.2019 - Partizan Bludare (OP) hľadá tým na tréningy v útorok v Maloměřicích od 21:00. Info: +421917069016, email: rtrastislavtoth@gmail.com.

25.07.2019 - Jopparamu (2.třída) hledá tréninkového soupeře - od srpna. Středy 1930-2030, hřiště na Srbské. Pavel Mucherl, mucherl@seznam.cz, 602 414 953

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

14.06.2019 - KAM NA FUTSAL - Sobota 15.6.: 1.A (Rybn.), 2.A (Knesl.), 2.B (Jundr.), 2.C (Sváž.), 3.B (Srbs.).

další krátké zprávy

STDK B.A.F.

Sportovně-technická a disciplinární komise Brněnské asociace futsalu

Stav 17.června 2019 - konec sezóny 2018/19

Okresní přebor Brno-město - po 22.kole (konec sezóny 2018/19)
- - -
 

POKUTY: 
U Boba: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
West Žab: 200 (nezn.B-hr. 15.9.).
Eliška: 200 (ustr.hráčů 23.9.), 200 (nezn.B-hr. 18.11.).
Wodowa: 200 (DŘ 14.10.), 200 (nezn,B-hr. 12.5.).
Hauskrecht: 100 (kap.páska 3.3.), 2000 (kont. 13.4.).
Moravany: 2000 (2xkont. 12.5.).
Chlup.poz.: 1000 (kont. 25.5.).


1.A brněnská třída - po 28.kole (konec sezóny 2018/19)
 - - -

POKUTY:
Parmagianni: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Olymp: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 500 (neuhr.start.31.8.), 1000 (neuhr.start.30.9.), 100 (chyba v zápisu 30.3.), 8000 (4xkont. 27.4.+18.5.).
Soccer: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 200 (DŘ 16.3.).
Luxury: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 500 (neuhr.start.31.8.), 4000 (2xkont. 15.6.).
Hombres B: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
FFT B: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 200 (kap.páska 30.3.). 
Rangers: 200 (DŘ 29.9.), 100 (žádost o sníž.trestu-Procházka 25.10.).
Tropa: 400 (2xDŘ 29.9. a 13.10.), 400 (2xústroj 10.11. a 6.4.), 2000 (kont. 27.4.).
Panama B: 200 (DŘ 6.4.).
Kampa: 
200 (nezn.B-hr. 27.4.).
Blue Flames: 2000 (kont. 8.6.).


1.B brněnská třída - po 28.kole (konec sezóny 2018/19)
- - -

POKUTY: 
Schalke: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 400 (DŘ 2.12.+5.5.).
Celtic: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Onyx: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 200 (kap.páska 4.11.).
Across: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Debakl: 200 (chyba soupisky 9.9.).
Gepard: 200 (DŘ 14.10.).
Žab.Vlci B: 200 (DŘ 26.5.), 200 (kap.páska 26.5.).
Nasan B: 200 (nezn.A-hr. 26.5.).
Tropicana: 1000 (kont. 9.6.).


2.A brněnská třída - po 30.kole (konec sezóny 2018/19)
STOP do 1.12.2020:  Krištof (Pískovna)-ČK+HNCH-inzultace rozh., napadení soupeře!
 
POKUTY:
Dynamo: 100 (soupiska 16.8.), 200 (DŘ 13.4.). 
Technika B: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 4
00 (2xnezn.A-hr. 8.9.+25.5.), 200 (chyba v zápisu 6.10.), 200 (kap.páska 13.4.), 200 (míč 26.5.).
Syrovice: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 500 (neuhr.start.31.8.), 200 (DŘ 21.10.).
Ethanol: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 200 (kap.páska 18.5.).
Pískovna: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 500 (neuhr.start.31.8.), 400 (nedopl.start. 28.9.), 400 (DŘ 14.10.+1.12.), 2000 (kont.pohár 1.12.).
AVM Metal: 400 (2DŘ 8.9. a 27.9.), 100 (chyba zápisu 8.9.).
Lamy: 400 (nezn.B-hr. 8.9. a 22.9.).
Jiříkovice: 200 (chyba soupisky 8.9.), 200 (nepodeps.zápis 6.10.), 1000 (přelož.utkání 15.6.)
S.B.Weiss: 600 (DŘ 6.10. a 2xDŘ 10.11.), 2000 (kont. 10.11.).
Madrid: 200 (ústroj hr. 6.10.), 2000 (2xkont., 18.5.).
Edesseg: 200 (ústroj hr. 6.10.), 200 (míč 13.4.),
 1000 (přelož.utkání 26.5.)
Kobas: 200 (DŘ 21.10.).
Střelice: 400 (2xDŘ 13.4.), 200 (kap.páska 25.5.).

 
2.B brněnská třída - po 30.kole (konec sezóny 2018/19)
 - - -
 
POKUTY:
XXX: 100 (soupiska 16.8.), 200 (kap.páska 19.5.), 200 (nepodeps.zápis 1.6.).
Deportivo: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 1000 (nedopl.start. 28.9.).
Agora: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Frutti de Mare: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 800 (4DŘ 23.9. a 11.11. a 12.5. a 9.6.).
ProBrno: 500 (neuhr.start.31.8.), 750 (nedopl.start. 28.9.), 200 (DŘ 7.10), 12000 (6x nehl.kont.-28.10.+12.5.+9.6.), 1000 (kont. 15.6.). 
ASM D: 200 (nezn.C-hr. 9.9.), 200 (DŘ 7.10), 1000 (kont. 29,4.).
Raz Náraz: 400 (2xnezn.B-hr. 23.9. a 11.11.), 200 (chyba zápisu 7.10.).
West Žab B: 400 (2xDŘ 7.10).
Orel Řečk.: 200 (nezn.B-hr. 7.10.), 200 (DŘ 7.4.).
Bolest: 200 (soupiska-Čáp 21.10.).
Wodowa B: 200 (nezn.A-hr. 11.11.).
M2 Shoes: 200 (DŘ 28.4.), 2000 (kont. 15.6.).
Bystrc: 1000 (přelož.utkání 15.6.)


2.C brněnská třída - po 29.kole (konec sezóny 2018/19)
 - - -
POKUTY:
Bianco B: 100 (soupiska 16.8.), 500 (neuhr.start.31.8.), 200 (DŘ 28.4.), 1000 (přelož.utkání 9.6.)
Attack: 100 (soupiska 16.8.), 200 (neúčast Grémium 23.8.), 1000 (kont. 15.6.).
Escobar: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 200 (DŘ 21.10.).
Gooners: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 2000 (nehl.kont. 15.6.).
Carpe Diem: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 200 (nezn.A-hr. 11.11.).
Atlantis B: 
200 (nezn.A-hr. 9.9.), 200 (soupiska-Samson 21.10.), 1000 (kont. 12.5.).
AC Brno: 1000 (doplatek 20.9.).
Svážná: 200 (DŘ 14.4.).
Poclain: 200 (DŘ 28.4.).


3.A brněnská třída - po 22.kole (konec sezóny 2018/19)
 - - - 
 
POKUTY: 
Modřice: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 500+1000 (neuhr.start.23.8.+10.9.), 200 (DŘ 1.5.).
Popůvky: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Deportivo B: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Holásky: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 2000 (2xkont. 13.10.).
Jopparamu: 200 (chyba v zápisu 28.9.), 200 (nezn.A-hr. 2.6.).
Franklin: 200 (rozliš. 1.5.).


3.B brněnská třída - po 22.kole (konec sezóny 2018/19)
 - - -

POKUTY:

U Boba B: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 200 (DŘ 27.4.), 200 (nezn.A-hr. 15.6.).
Parodia: 200 (neúčast Grémium 23.8.).
Kocovina: 100 (soupiska 16.8.), 200 (neúčast Grémium 23.8.), 1000 (konmt. 15.6.)..
Vema Kickers: 100 (soupiska 16.8.), 200 (neúčast Grémium 23.8.), 500 (neuhr.start.31.8.), 6000 (3x nehl.kont. 8.6.+15.6.).
Hády: 
500 (neuhr.start.31.8.).
Wodowa: 200 (DŘ 3.11.), 1000 (tech.kont. 3.11.).
kAPPLe: 400 (kap.páska 13.4. a 28.4.),
 1000 (přelož.utkání 8.6.)
Hlt: 200 (nepodeps.zápis 13.4.).
Minions: 1000 (kont. 15.6.).
All in: 
1000 (přelož.utkání 1.6.)


3.C brněnská třída - po 22.kole (konec sezóny 2018/19)
STOP do 31.12.2019:  Bujáček (Bafan."11")-ČK+HNCH+vyhr.rozh.!


POKUTY:
Juventus: 200 (neúčast Grémium 23.8.), 1000 (přelož.utkání 8.6.)
Orel B: 200 (nezn.B-hr. 15.9.).
Flamengo: 200 (míč 15.9.), 200 (DŘ 29.9.), 200 (kap.páska 12.5.).
Gladiators C: 200 (nezn.B-hr. 29.9.).
Old Blackburn: 200 (DŘ 29.9.), 200 (chyba zápisu 6.10.).
Raz Náraz B: 800 (4xnezn.A-hr. 6.10.+11.11.+28.4.+8.6.).
Bafancova "11": 200 (DŘ 28.4.).

Rozhodčí (podzim 2018
)

Rozhodčí Radim Krempaský byl na základě nedostavení se dvakrát k utkání vyřazen z listiny rozhodčích!

POKUTY podzim:
Krempaský:   -500,- nedostavení se k utkání - 22.9.2018
                   -1000,- nedostavení se k utkání - 28.9.2018
Marek          -100,- pozdní příchod - 22.9.2018
Kokrda         -100,- omluva po nasazení - 23.9.2018
Pozidis         -100,- omluva po nasazení - 23.9.2018
Kabeláč        -100,- omluva po nasazení - 23.9.2018
Pham           -100,- pozdní příchod - 29.9.2018
Knosp          -100,- chyba v zápise - 6.10.2018
Luu              -100,- chyba v zápise - 7.10.2018
Průdek         -100,- chyba v zápise - 7.10.2018
Plšek           -100,- chyba v zápise - 7.10.2018
Krátký          -100,- omluva po nasazení - 17.10.2018
Pořízek        -100,- chyba v zápise - 21.10.2018
Kulpa           -100,- chyba v zápise - 27.10.2018
Kulpa           -100,- nedostatečný popis v zápise - 28.10.2018
Mikliš           -100,- chyba v zápise - 27.10.2018
Štěrba          -200,- pozdní příchod 20. a 27.10.2018
Otruba          -100,- omluva po nasazení - 29.10.2018
Pham           -100,- omluva po nasazení - 31.10.2018
Mikliš           -200,- chyba v zápise + špatné zápisy 3.11.2018 
Vybírtal        -200,- nedostavení se k utkání 3.11.2018
Štěrba          -100,- omluva po nasazení - 9.11.2018
Knosp          -100,- nedostatečný popis ČK - 17.11.2018
Polák           -100,- nedostatečný popis ČK - 17.11.2018
Pham.          -200,- pozdní příchod, nesledování nasazení - 24.11.2018


POKUTY jaro:
Krempaský:   -1500,- + podmínečné vyloučení - nedostavení se k utkání .2.2019
Pham              -200,- pozdní příchod - 5.5., 18.5.2019
Kokrda            -100,- omluva po nasazení - 6.4.2019
Svoboda         -100,- omluva po nasazení - 7.4.2019
Plšek              -200,- omluva po nasazení - 4. a 5.5 2019
Křížová           -100,- chyba v zápise - 12.5.2019
Štěrba             -100,- chyba v zápise - 12.5.2019
Vybíral            -100,- chyba v zápise - 12.5.2019
Křížová           -500,- nedostavení se na hřiště a nesledování nasazení - 19.5.2019
Polák              -100,- chyba v zápise - 8.6.2019
Recman          -100,- chyba v zápise - 8.6.2019