Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2021 dotací ve výši 460 000 Kč).
21.01.2022
ilustrační obrazek futsalbrnoV SOBOTU POKRAČUJE 2.KOLO BRNĚNSKÉHO POHÁRU 2021/22
Do brněnského poháru 2021/22 se letos přihlásilo 18 klubů z brněnských soutěží, 2 kluby z krajského přeboru (West Žab a Nasan), 1 klub z divize (ASM) a 1 klub z 1. ligy, (Žab.Vlci). Helas Brno dle Propozic poháru FAČR může hrát až krajské kolo. Jakékoliv dotazy a informace k Brněnskému poháru podá p. Zdeněk Polák, tel.: 777652077. V letošním Poháru nemohou startovat B a C družstva, což znamená, že lze využít libovolně všech zaregistrovaných hráčů klubu.  Pohár futsalu Brno město 2021/22 2.kolo SOBOTA 8.ledna 2022 - nafukovací hala Rybnická (rozh. ...
V SOBOTU POKRAČUJE 2.KOLO BRNĚNSKÉHO POHÁRU 2021/22

Krátké zprávy aktuálně

16.01.2022 - KAM NA FUTSAL - Sobota 22.1.: Brno Open (Rybnická 8:00 - 16:00), Pohár Brno (Rybnická 16:00 - 18:30). Neděle 23.1.: Brno Open (Rybnická 8:00 - 16:00).

02.12.2021 - Tým OLTEC GANG hrající 2.třídu hledá tým/soupeře na pravidelné tréninky/přáteláčky během zimní přestávky. Kontakt.tel.: 737065762 nebo email: smardik@seznam.cz a určitě se domluvíme.

16.08.2021 - Tým Slováků, žijících v Brně a hrajících Okresní přebor ve futsalu hledá do svého týmu Partizan Bludare posily do sezóny 2021/22. Informace na tel. 792458683 a e-mail: rtrastislavtoth@gmail.com.

05.08.2021 - Tým FK Slavoj Brno z 2. třídy hledá hráče pro pravidelné středeční fotbálky ve sport. areálu Hroch v Jundrově. Kontakt: futsal@slavojbrno.cz, tel.: 735230106.

15.05.2021 - Sháníme tým, který hledá hráče k doplnění kádru, bohužel se nám rozpadl tým. Nejlépe týmy z 2. nebo 3. třídy. Tel.: 774229995.

další krátké zprávy

Seznam aktivních rozhodčí

Bača Libor DSBrno774652775LiborB@seznam.cz
Brabec PetrBrno601119189barbino@seznam.cz
Bula MilanHevlín605154745bublatanka1212@seznam.cz
Čep RadimBrno605703316cep.radim@gmail.com
Chaloupka Milan DSBrno72497210313chaloupka@seznam.cz
Cizler JanBrno728780991j.cizler@gmail.com
Dolan Radka DSBrno704223548rdolan21@email.cz
Herynek Luboš DSBrno722957170lubos-herynek@seznam.cz
Hlaváč Petr DSBrno777123173pelos9@seznam.cz
Hrůza DavidBrno605454561d.hruza@seznam.cz
Jakubčík EduardBrno778097169
Junger ErikBrno731720000junger.erik@seznam.cz
Jurča LukášBrno776133733Jurcis-cze@email.cz
Kabeláč MartinBrno737984007martin.kabelac@seznam.cz
Kincl MiroslavBrno777176606mirekkincl@volny.cz
Knosp MiroslavBrno602159939masermirda@post.cz
Kokrda RomanBrno737413803kokrdar@seznam.cz
Krátký OndřejBrno723846540brevis@seznam.cz
Kulpa Pavel DSBrno732262149x
Leitgeb PetrBrno704247080petr.leitgeb@email.cz
Luu DavidBrno775387616davidluu@seznam.cz
Máca AlešBrno737943790ales.maca92@gmail.com
Malůšek BenediktBrno777306982b.malusek@gmail.com
Pham PatrikBrno776222677patrik417@gmail.com
Plšek VáclavBrno723703787v.plsek@esl.cz
Pořízek Martin DSBrno603739751martinporez@seznam.cz
Pouzar ZbyněkBrno776242818pouzarz@seznam.cz
Pozidis CharalambosBrno724325409Lambi@email.cz
Průdek Dušan DSOmice777817790dusan.prudek@seznam.cz
Recman RichardBrno774442874RichardRecman@sezam.cz
Rohánek Zdeněk DSPadochov606742074z.rohanek@seznam.cz
Rohrer LiborUherčice774765455libor.rohrer@centrum.cz
Šenkýř PetrSilůvky737267765petr-senkyr@seznam.cz
Slanina TomášVelešovice608833989slanina.t@seznam.cz
Špeta JaroslavBrno731197981jarynek40@seznam.cz
Štěrba PetrBrno731274588petrsterba@centrum.cz
Svoboda MartinBrno775630717svobik250@seznam.cz
Sýkora TomášBrno731315303syki95@centrum.cz
Synek LadislavBrno777132744lacoja@seznam.cz
Vala MichalSyrovice608198609pupek82@seznam.cz
Vala ZdeněkBrno734 671 423vala.zdenek@seznam.cz
Vévodová AliceBrno721015353aja.genius@seznam.cz

Seznam dočasně neaktivních rozhodčí

Javorský JanMoravany732822332javi90@seznam.cz
Kocman JakubBrno608504278kocman15@seznam.cz
Landa KarelRájec Jesrtřebí776293557karellanda10@seznam.cz
Liolias DanielBrno773696717d.liolias@gmail.com
Otruba PetrBrno728887983petr_otruba@comfor.cz
Vašíček JiříBrno604223465jerry.76@seznam.cz