Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
16.10.2018
ilustrační obrazek futsalbrnoV NEDĚLI 28.ŘÍJNA SE BUDE STAVĚT NAFUKOVACÍ HALA!!!
V neděli 28.října 2018 se bude stavět nafukovací hala! Prosíme všechny, hlavně přihlášené členy B.A.F., hráče z týmů 1.A a 1.B třídy a rozhodčí o pomoc při stavbě nafukovací a přípravě areálu na zimní provoz. Odměna je 500 korun, pivo, občerstvení a oběd zdarma. Začátek prací je v 9:00 hodin. Informace a nahlášení u sekretáře na tel.: 774 442 874 (p.Havíř) nebo 777 652 077 (p. Polák). Doporučujeme s sebou teplé oblečení a pracovní rukavice! Přihlášení: Polák, Havíř, Rohánek+1, Leitgeb, ...
V NEDĚLI 28.ŘÍJNA SE BUDE STAVĚT NAFUKOVACÍ HALA!!!

Krátké zprávy aktuálně

15.10.2018 - KAM NA FUTSAL - Pátek 19.10.: OP Hauskrecht-Wodowa (19:45 Boh.). Sobota 20.10.: 2.A (Jundr.+Knesl.), 3.A (Rybn.), 3.B (Srb.). Neděle 21.10.: OP (Malom.), 1.B (Rybn.), 2.B (Řečk.+Srb.), 2.C (Kam.+Sváž.).

12.10.2018 - Hledáme akutně neregistrovaný golmanský talent pro rychlé dopsání na soupisku na dochytání podzimu + dále. Klub: Carpe Diem B - 3A tř., kontakt: carpediem.pj@centrum.cz

18.09.2018 - Tým Old Blackburn (3.tř.) hledá soupeře na středeční treninky od 17:30-19:00 na hřišti Orla Řečkovice. Info tel: 732131557 Libor Hájek. P.S. "nájem hřiště platí Old Blackburn".

02.09.2018 - Tým West Žab United hledá soupeře na středeční treninky od 18:30-20:00. Hřiště Kounicova, Sokol Brno 1. Info na tel: 777088238. Email: westzabunited@email.cz.

08.08.2018 - Futsalový tým Apollo Brno (2.A třída) hledá dva hráče do pole. Kontakt Petr Konicar 732745068, případně mail konicarpetr@gmail.com.

další krátké zprávy

Seznam aktivních rozhodčí

Bača Libor DSBrno774652775LiborB@seznam.cz
Brabec PetrBrno601119189barbino@seznam.cz
Bula MilanHevlín605154745bublatanka1212@seznam.cz
Čep RadimBrno605703316cep.radim@gmail.com
Chaloupka Milan DSBrno72497210313chaloupka@seznam.cz
Cizler JanBrno728780991j.cizler@gmail.com
Havíř MilanKobeřice u Brna774442874milanhavir@seznam.cz
Herynek Luboš DSBrno722957170lubos-herynek@seznam.cz
Hoffman JakubAdamov606794167hoffmec@centrum.cz
Hřebíček ZdeněkBrno720515943zdenikulik@seznam.cz
Hrůza DavidBrno605454561d.hruza@seznam.cz
Jurča LukášBrno776133733Jurcis-cze@email.cz
Kabeláč MartinBrno737984007martin.kabelac@seznam.cz
Kincl MiroslavBrno777176606mirekkincl@volny.cz
Knosp MiroslavBrno602159939masermirda@post.cz
Kokrda RomanBrno737413803kokrdar@seznam.cz
Krátký OndřejBrno723846540brevis@seznam.cz
Krempsaký RadimBrno737840239radim.krempa@seznam.cz
Křížová Eva DSBrno608904123aveujoviseceasar12@seznam
Kroutil JosefHevlín775203330jyko@post.cz
Kuhn KamilBrno734677367kamilkuhn@seznam.cz
Kulpa PavelBrno732262149x
Leitgeb PetrBrno702867283petr.leitgeb@email.cz
Luu DavidBrno775387616davidluu@seznam.cz
Marek JiříBrno724738925dopmarek@seznam.cz
Mikliš Lukáš DSBrno735249086
Otruba PetrBrno728887983petr_otruba@comfor.cz
Pham PatrikBrno776222677patrik417@gmail.com
Plšek VáclavBrno723703787v.plsek@esl.cz
Polák Patrik DSBrno775250354patrikpolak@volny.cz
Pořízek Martin DSBrno603739751martinporez@seznam.cz
Pouzar ZbyněkBrno776242818pouzarz@seznam.cz
Pozidis CharalambosBrno724352409Lambi@email.cz
Průdek Dušan DSOmice777817790dusan.prudek@seznam.cz
Recman RichardBrno730 417 013RichardRecman@sezam.cz
Rek LubomírBlansko723089842luba.rek@seznam.cz
Rohánek Zdeněk DSPadochov606742074z.rohanek@seznam.cz
Rohrer LiborUherčice774765455libor.rohrer@centrum.cz
Šenkýř PetrSilůvky737267765petr-senkyr@seznam.cz
Slanina TomášVelešovice608833989slanina.t@seznam.cz
Špeta JaroslavBrno731197981jarynek40@seznam.cz
Štěrba PetrBrno731274588petrsterba@centrum.cz
Svoboda MartinBrno775630717svobik250@seznam.cz
Sýkora TomášBrno731315303syki95@centrum.cz
Synek LadislavBrno777132744lacoja@seznam.cz
Texl DavidBrno604605778david.texl@seznam.cz
Vala MichalSyrovice608198609pupek82@seznam.cz
Vala ZdeněkBrno777618348vala.zdenek@seznam.cz
Vašíček JiříBrno604223465jerry.76@seznam.cz
Vévodová AliceBrno721015353aja.genius@seznam.cz
Vybíral ZdeněkBrno723586699zdenek.vybiral888@gmail.com

Seznam dočasně neaktivních rozhodčí

Daňa LiborViničné Šumice737459949dana.libor@email.cz
Holeček LumírBrno736172983lumirholecek27@gmail.com
Javorský JanMoravany732822332javi90@seznam.cz
Kocman JakubBrno608504278kocman15@seznam.cz
Kratochvíl JaromírBrno724260886kratas33@gmail.com
Landa KarelRájec Jesrtřebí776293557karellanda10@seznam.cz
Liolias DanielBrno773696717d.liolias@gmail.com
Marek PavelVracov777901117hnupinek@centrum.cz
Pouzar Zbyněk ml.Brno775467307zbynek02@seznam.cz
Vaňkovský ZdeněkBrno774 311 978zdenyvankovsky@seznam.cz