Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
16.12.2018
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJE BRNĚNSKÝ POHÁR TŘEMI ZÁPASY 4.KOLA
Do brněnské poháru 2018/19 se letos přihlásilo 33 klubů z brněnských soutěží a 5 klubů z 2.ligy, KP a divize JM (Žab.Vlci, STŽ, Nasan a ASM, Sokolnice). Prvoligový Helas Brno dle Propozic poháru FAČR automaticky hraje až krajské kolo. Předkolo a 1. a 2.kolo se odehraje v sobotu a v neděli 24. a 25.listopadu a v sobotu 1.prosince v nafukovací hale na Rybnické. Další 3.kolo se uskuteční v neděli 9.prosince 2018 v nafukovací hale na Rybnické. Jakékoliv dotazy a informace k Brněnskému poháru podá p. Zdeněk Polák, tel.: 777652077. V letošním předkole Poháru může startovat i ...
O VÍKENDU POKRAČUJE BRNĚNSKÝ POHÁR TŘEMI ZÁPASY 4.KOLA

Krátké zprávy aktuálně

12.12.2018 - KAM NA FUTSAL - Pátek 14.12.: OP R.I.P.-Hauskrecht (18:30 Bohunice), Sobota 15.12.: 1.A (9-15:30 Rybnická). Neděle 16.12.: 1.B (9-15:30 Rybnická).

07.11.2018 - Student z Ukrajiny, 24 let, studující na FASTu ve VUT hledá tým Okresního přeboru Brno, kde by mohl nastoupit. Hral futsal na mistrovství Kyjeva za svou univerzitu. Po zlomenině chodidla,začiná trénovat a hledá nějaky tým, který potřebuje hráče? Tel.: 7776 267 862 Váňa

02.11.2018 - Tým Old Blackburn (3.tř.) hledá jakehokoliv soupeře na přátelský zápas v pátek 9.11.2018 od 19:00-20:30 na Rybnické. Info tel: 732131557 Libor Hájek. P.S. "nájem hřiště platí Blackburn".

08.08.2018 - Futsalový tým Apollo Brno (2.A třída) hledá dva hráče do pole. Kontakt Petr Konicar 732745068, případně mail konicarpetr@gmail.com.

12.07.2018 - Technika Brno hledá hráče k doplnění A (kraj) i B týmu (2 třída). Eventuálně tým ke sloučení (přechod do Techniky). Kontakt Zdeněk Vysloužil (608366315, vyslouzil@lac.cz).

další krátké zprávy

Seznam aktivních rozhodčí

Bača Libor DSBrno774652775LiborB@seznam.cz
Brabec PetrBrno601119189barbino@seznam.cz
Bula MilanHevlín605154745bublatanka1212@seznam.cz
Čep RadimBrno605703316cep.radim@gmail.com
Chaloupka Milan DSBrno72497210313chaloupka@seznam.cz
Cizler JanBrno728780991j.cizler@gmail.com
Havíř MilanKobeřice u Brna774442874milanhavir@seznam.cz
Herynek Luboš DSBrno722957170lubos-herynek@seznam.cz
Hoffman JakubAdamov606794167hoffmec@centrum.cz
Hřebíček ZdeněkBrno720515943zdenikulik@seznam.cz
Hrůza DavidBrno605454561d.hruza@seznam.cz
Jurča LukášBrno776133733Jurcis-cze@email.cz
Kabeláč MartinBrno737984007martin.kabelac@seznam.cz
Kincl MiroslavBrno777176606mirekkincl@volny.cz
Knosp MiroslavBrno602159939masermirda@post.cz
Kokrda RomanBrno737413803kokrdar@seznam.cz
Krátký OndřejBrno723846540brevis@seznam.cz
Krempsaký RadimBrno737840239radim.krempa@seznam.cz
Křížová Eva DSBrno608904123aveujoviseceasar12@seznam
Kroutil JosefHevlín775203330jyko@post.cz
Kuhn KamilBrno734677367kamilkuhn@seznam.cz
Kulpa PavelBrno732262149x
Leitgeb PetrBrno702867283petr.leitgeb@email.cz
Luu DavidBrno775387616davidluu@seznam.cz
Marek JiříBrno724738925dopmarek@seznam.cz
Mikliš Lukáš DSBrno735249086
Otruba PetrBrno728887983petr_otruba@comfor.cz
Pham PatrikBrno776222677patrik417@gmail.com
Plšek VáclavBrno723703787v.plsek@esl.cz
Polák Patrik DSBrno775250354patrikpolak@volny.cz
Pořízek Martin DSBrno603739751martinporez@seznam.cz
Pouzar ZbyněkBrno776242818pouzarz@seznam.cz
Pozidis CharalambosBrno724352409Lambi@email.cz
Průdek Dušan DSOmice777817790dusan.prudek@seznam.cz
Recman RichardBrno777572143RichardRecman@sezam.cz
Rek LubomírBlansko723089842luba.rek@seznam.cz
Rohánek Zdeněk DSPadochov606742074z.rohanek@seznam.cz
Rohrer LiborUherčice774765455libor.rohrer@centrum.cz
Šenkýř PetrSilůvky737267765petr-senkyr@seznam.cz
Slanina TomášVelešovice608833989slanina.t@seznam.cz
Špeta JaroslavBrno731197981jarynek40@seznam.cz
Štěrba PetrBrno731274588petrsterba@centrum.cz
Svoboda MartinBrno775630717svobik250@seznam.cz
Sýkora TomášBrno731315303syki95@centrum.cz
Synek LadislavBrno777132744lacoja@seznam.cz
Texl DavidBrno604605778david.texl@seznam.cz
Vala MichalSyrovice608198609pupek82@seznam.cz
Vala ZdeněkBrno777618348vala.zdenek@seznam.cz
Vašíček JiříBrno604223465jerry.76@seznam.cz
Vévodová AliceBrno721015353aja.genius@seznam.cz
Vybíral ZdeněkBrno723586699zdenek.vybiral888@gmail.com

Seznam dočasně neaktivních rozhodčí

Daňa LiborViničné Šumice737459949dana.libor@email.cz
Holeček LumírBrno736172983lumirholecek27@gmail.com
Javorský JanMoravany732822332javi90@seznam.cz
Kocman JakubBrno608504278kocman15@seznam.cz
Kratochvíl JaromírBrno724260886kratas33@gmail.com
Landa KarelRájec Jesrtřebí776293557karellanda10@seznam.cz
Liolias DanielBrno773696717d.liolias@gmail.com
Marek PavelVracov777901117hnupinek@centrum.cz
Pouzar Zbyněk ml.Brno775467307zbynek02@seznam.cz
Vaňkovský ZdeněkBrno774 311 978zdenyvankovsky@seznam.cz