Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2022 dotací ve výši 385 000 Kč).
01.07.2022
ilustrační obrazek futsalbrnoINFORMACE PRO BRNĚNSKÉ FUTSALOVÉ SOUTĚŽE 2022/23
Vážení futsalisté, začali jsme s přípravou další brněnské futsalové sezóny 2022/23. Jak jsme vás před informovali, tak dojde k zásadním změnám pro 2.třídy a bude rozšířena 3.třída a jednu skupinu. Dále je bezpodmínečně nutné mít IČO klubu, klub zaregistrovaný ve futisu a ve futisu mít zaregistrované všechny hráče ze soupisky včetně uhrazeného čp 100 korun na rok 2022 a další. Naší prioritou je plnit vaše požadavky, které napíšete do závazných přihlášek ...
INFORMACE PRO BRNĚNSKÉ FUTSALOVÉ SOUTĚŽE 2022/23

Krátké zprávy aktuálně

29.06.2022 - Tým KAMPA B hledá pro pokračování v soutěži (pád do 3.třídy) nové spoluhráče. Brankář je naprostou nutností, pak by se hodili i 2 hráči do pole. Jsme pohodáři, viz letošní cena za fair play. Hlavním kritériem je spolehlivost. Zkrátka potřebujeme hráče co budou pravidelně chodit na zápasy. Pokud by se našel zájemce to s námi zkusit, nechť se mi ozve na jan.kunetka@centrum.cz nebo 777604261.

29.06.2022 - Tým Poclain (máme i "B" tým) hrající brněnskou třídy by rád mezi své řady přivítal nové hráče (ať už zkušené nebo i nováčky). Tréninky po dobu prázdnin každý pátek od 19:00 na Okruhu. Zájemci se můžou ozvat na richardrecman@seznam.cz, stejnojmenný FB nebo 774442874. Budeme rádi, když mezi nás zavítáš.

27.06.2022 - KAM NA FUTSAL - Sobota 9.7.2022: Napoleon Cup (SK Prace).

24.06.2022 - Tým Panama B dlouhodobě hrající na špici 1.A třídy by rád mezi své řady přivítal nové hráče. Zároveň hledáme nového sparingpartnera na tréninky každou středu 18-19:30 na hřišti U Hrocha v Jundrově a v zimě v úterý 20-21:30 v nafukovací hale na Janouškové. Zájemci se můžou ozvat na zdenek.gala@seznam.cz nebo 734268366.

02.05.2022 - Tým GLORIA hrající 1.třídu hledá stabilní tým/soupeře na pravidelné tréninky v Úterý 18:30-20:00 na Okruhu (Nový Lískovec), případně tým se svým slotem na tréninky. Kontakt: duffson@seznam.cz nebo messenger. David Pitrocha

další krátké zprávy

Seznam aktivních rozhodčí

Bača Libor DSBrno774652775LiborB@seznam.cz
Brabec PetrBrno601119189barbino@seznam.cz
Bula MilanHevlín605154745bublatanka1212@seznam.cz
Čep RadimBrno605703316cep.radim@gmail.com
Chaloupka Milan DSBrno72497210313chaloupka@seznam.cz
Cizler JanBrno728780991j.cizler@gmail.com
Dolan Radka DSBrno704223548rdolan21@email.cz
Dymov Vitalij
Herynek Luboš DSBrno722957170lubos-herynek@seznam.cz
Hlaváč Petr DSBrno777123173pelos9@seznam.cz
Hrůza DavidBrno605454561d.hruza@seznam.cz
Jakubčík EduardBrno778097169
Junger ErikBrno731720000junger.erik@seznam.cz
Jurča LukášBrno776133733Jurcis-cze@email.cz
Kabeláč MartinBrno737984007martin.kabelac@seznam.cz
Kincl MiroslavBrno777176606mirekkincl@volny.cz
Knosp MiroslavBrno602159939masermirda@post.cz
Kokrda RomanBrno737413803kokrdar@seznam.cz
Krátký OndřejBrno723846540brevis@seznam.cz
Kulpa Pavel DSBrno732262149x
Leitgeb PetrBrno704247080petr.leitgeb@email.cz
Luu DavidBrno775387616davidluu@seznam.cz
Máca AlešBrno737943790ales.maca92@gmail.com
Malůšek BenediktBrno777306982b.malusek@gmail.com
Pham PatrikBrno776222677patrik417@gmail.com
Plšek VáclavBrno723703787v.plsek@esl.cz
Pořízek Martin DSBrno603739751martinporez@seznam.cz
Pouzar ZbyněkBrno776242818pouzarz@seznam.cz
Pozidis CharalambosBrno724325409Lambi@email.cz
Průdek Dušan DSOmice777817790dusan.prudek@seznam.cz
Recman RichardBrno774442874RichardRecman@sezam.cz
Rohánek Zdeněk DSPadochov606742074z.rohanek@seznam.cz
Rohrer LiborUherčice774765455libor.rohrer@centrum.cz
Šenkýř PetrSilůvky737267765petr-senkyr@seznam.cz
Slanina TomášVelešovice608833989slanina.t@seznam.cz
Špeta JaroslavBrno731197981jarynek40@seznam.cz
Štěrba PetrBrno731274588petrsterba@centrum.cz
Svoboda MartinBrno775630717svobik250@seznam.cz
Sýkora TomášBrno731315303syki95@centrum.cz
Synek LadislavBrno777132744lacoja@seznam.cz
Vala MichalSyrovice608198609pupek82@seznam.cz
Vala ZdeněkBrno734 671 423vala.zdenek@seznam.cz
Vévodová AliceBrno721015353aja.genius@seznam.cz

Seznam dočasně neaktivních rozhodčí

Javorský JanMoravany732822332javi90@seznam.cz
Kocman JakubBrno608504278kocman15@seznam.cz
Landa KarelRájec Jesrtřebí776293557karellanda10@seznam.cz
Liolias DanielBrno773696717d.liolias@gmail.com
Otruba PetrBrno728887983petr_otruba@comfor.cz
Vašíček JiříBrno604223465jerry.76@seznam.cz