Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
11.08.2020
ilustrační obrazek futsalbrnoNASAZENÍ KLUBŮ. SOUPISKY DO TÝDNE A STARTOVNÉ DO 14-TI DNŮ!!!
Vážení futsalisté, začali jsme s přípravou další sezóny 2020/21 a naší prioritou bude plnit požadavky, které nám nahlásíte nebo je napíšete do závazných přihlášek rozeslaných v posledním Zpravodaji červenec/2020. Přihlášku odevzalo do 15.7.2020 na e-mailovou adresu bamako.polak@volny.cz všech 103 klubů. Nyní je potřeba do pondělí 17.srpna 2020 odevzdat soupisky klubů s razítkem klubu nebo je možné razítko doplnit také až na Grémiu klubů (27.8.2020). 1.termínem je STŘEDA ...
NASAZENÍ KLUBŮ. SOUPISKY DO TÝDNE A STARTOVNÉ DO 14-TI DNŮ!!!

Krátké zprávy aktuálně

03.08.2020 - KAM NA FUTSAL - Sobota 29.8.2020: Kampa Cup (Sokol Brno I.).

27.06.2020 - Tým Besídka (2. třída) hledá tým pro společné tréninky každou středu od 19:00 do 20:30 na hřišti ZŠ Novolíšeňská 10? Zájemci ať se ozvou na telefon: 608 775 162. Předem děkuji, Toman.

23.06.2020 - Kometa Brno (2.tř.) hledá pro novou sezónu stálého brankáře a 2-3 hráče na doplnění kádru. Kontakt-info: 608 311 173 nebo michal.dobrovolny@rohlik.cz

08.06.2020 - Tým Jopparamu (1.tř.) hledá hráče na doplnění kádru. Trénujeme pravidelně. Email: mucherl@seznam.cz, tel:602 414 953.

04.03.2020 - Tým Kometa (2.tř.) hledá sparing tým na čtvrtky od 17:00 - 18:00 v areálu Srbská. Kontakt: 608 311 173 (Dobrovolný).

další krátké zprávy

Seznam aktivních rozhodčí

Bača Libor DSBrno774652775LiborB@seznam.cz
Brabec PetrBrno601119189barbino@seznam.cz
Bula MilanHevlín605154745bublatanka1212@seznam.cz
Čep RadimBrno605703316cep.radim@gmail.com
Chaloupka Milan DSBrno72497210313chaloupka@seznam.cz
Cizler JanBrno728780991j.cizler@gmail.com
Dolan Radka DSBrno721176898rdolan21@email.cz
Herynek Luboš DSBrno722957170lubos-herynek@seznam.cz
Hoffman JakubAdamov606794167hoffmec@centrum.cz
Hrůza DavidBrno605454561d.hruza@seznam.cz
Junger ErikBrno731720000junger.erik@seznam.cz
Jurča LukášBrno776133733Jurcis-cze@email.cz
Kabeláč MartinBrno737984007martin.kabelac@seznam.cz
Kincl MiroslavBrno777176606mirekkincl@volny.cz
Knosp MiroslavBrno602159939masermirda@post.cz
Kokrda RomanBrno737413803kokrdar@seznam.cz
Krátký OndřejBrno723846540brevis@seznam.cz
Krempaský RadimBrno737840239radim.krempa@seznam.cz
Kulpa Pavel DSBrno732262149x
Leitgeb PetrBrno704247080petr.leitgeb@email.cz
Luu DavidBrno775387616davidluu@seznam.cz
Marek JiříBrno724738925dopmarek@seznam.cz
Pham PatrikBrno776222677patrik417@gmail.com
Plšek VáclavBrno723703787v.plsek@esl.cz
Polák Patrik DSBrno775250354patrikpolak@volny.cz
Pořízek Martin DSBrno603739751martinporez@seznam.cz
Pouzar ZbyněkBrno776242818pouzarz@seznam.cz
Pozidis CharalambosBrno724325409Lambi@email.cz
Průdek Dušan DSOmice777817790dusan.prudek@seznam.cz
Recman RichardBrno777572143RichardRecman@sezam.cz
Rek LubomírBlansko723089842luba.rek@seznam.cz
Rohánek Zdeněk DSPadochov606742074z.rohanek@seznam.cz
Rohrer LiborUherčice774765455libor.rohrer@centrum.cz
Šenkýř PetrSilůvky737267765petr-senkyr@seznam.cz
Slanina TomášVelešovice608833989slanina.t@seznam.cz
Špeta JaroslavBrno731197981jarynek40@seznam.cz
Štěrba PetrBrno731274588petrsterba@centrum.cz
Svoboda MartinBrno775630717svobik250@seznam.cz
Sýkora TomášBrno731315303syki95@centrum.cz
Synek LadislavBrno777132744lacoja@seznam.cz
Texl DavidBrno604605778david.texl@seznam.cz
Vala MichalSyrovice608198609pupek82@seznam.cz
Vala ZdeněkBrno734 671 423vala.zdenek@seznam.cz
Vévodová AliceBrno721015353aja.genius@seznam.cz
Vybíral ZdeněkBrno723586699zdenek.vybiral888@gmail.com

Seznam dočasně neaktivních rozhodčí

Javorský JanMoravany732822332javi90@seznam.cz
Kocman JakubBrno608504278kocman15@seznam.cz
Landa KarelRájec Jesrtřebí776293557karellanda10@seznam.cz
Liolias DanielBrno773696717d.liolias@gmail.com
Otruba PetrBrno728887983petr_otruba@comfor.cz
Vašíček JiříBrno604223465jerry.76@seznam.cz