Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2020 dotací ve výši 275 000 Kč).
29.07.2021
ilustrační obrazek futsalbrnoNASAZENÍ KLUBŮ DO BRNĚNSKÝCH SOUTĚŽÍ 2021/2022. HRADÍ SE STARTOVNÉ.
Vážení futsalisté, začali jsme s přípravou další sezóny 2021/22. Naší prioritou bude plnit požadavky, které napíšete do závazných přihlášek rozeslaných v posledním Zpravodaji. Předběžně očekáváme, že se brněnských soutěží zúčastní 97 klubů. Dříve než dostanete srpnový Zpravodaj OkSF a BAF, tak bychom vás chtěli informovat o stavu jednotlivých futsalových soutěží: OP: zcela bez problémů 12 týmů, stejně jako v minulé sezóně. 1.A třída: 14 týmů a chybí jeden na doplnění. ...
NASAZENÍ KLUBŮ DO BRNĚNSKÝCH SOUTĚŽÍ 2021/2022. HRADÍ SE STARTOVNÉ.

Krátké zprávy aktuálně

25.07.2021 - KAM NA FUTSAL - Sobota 28.8.: Kampa Cup (Sokol Brno I.).

15.05.2021 - Sháníme tým, který hledá hráče k doplnění kádru, bohužel se nám rozpadl tým. Nejlépe týmy z 2. nebo 3. třídy. Tel.: 774229995.

12.05.2021 - Tym Jopparamu hleda sparing na stredecni treninky v Obranech od 17:30 - 19:00. Tomáš Pelikan, 739 531 247

11.09.2020 - Tým Pablo Escobar (3.tř.) hledá sparing patnera na společné trénování. Termín je každý čtvrtek od 17:30 do 19:00 hřiště U hrocha (Jundrov). Kontakt: František Vavřík, 725 404 531 / vavrikf@seznam.cz

27.06.2020 - Tým Besídka (2. třída) hledá tým pro společné tréninky každou středu od 19:00 do 20:30 na hřišti ZŠ Novolíšeňská 10? Zájemci ať se ozvou na telefon: 608 775 162. Předem děkuji, Toman.

další krátké zprávy

Seznam aktivních rozhodčí

Bača Libor DSBrno774652775LiborB@seznam.cz
Brabec PetrBrno601119189barbino@seznam.cz
Bula MilanHevlín605154745bublatanka1212@seznam.cz
Čep RadimBrno605703316cep.radim@gmail.com
Chaloupka Milan DSBrno72497210313chaloupka@seznam.cz
Cizler JanBrno728780991j.cizler@gmail.com
Dolan Radka DSBrno721176898rdolan21@email.cz
Herynek Luboš DSBrno722957170lubos-herynek@seznam.cz
Hlaváč Petr DSBrno777123173pelos9@seznam.cz
Hoffman JakubAdamov606794167hoffmec@centrum.cz
Hrůza DavidBrno605454561d.hruza@seznam.cz
Junger ErikBrno731720000junger.erik@seznam.cz
Jurča LukášBrno776133733Jurcis-cze@email.cz
Kabeláč MartinBrno737984007martin.kabelac@seznam.cz
Kincl MiroslavBrno777176606mirekkincl@volny.cz
Knosp MiroslavBrno602159939masermirda@post.cz
Kokrda RomanBrno737413803kokrdar@seznam.cz
Krátký OndřejBrno723846540brevis@seznam.cz
Krempaský RadimBrno737840239radim.krempa@seznam.cz
Kulpa Pavel DSBrno732262149x
Leitgeb PetrBrno704247080petr.leitgeb@email.cz
Luu DavidBrno775387616davidluu@seznam.cz
Máca AlešBrno737943790ales.maca92@gmail.com
Malůšek BenediktBrno777306982b.malusek@gmail.com
Pham PatrikBrno776222677patrik417@gmail.com
Plšek VáclavBrno723703787v.plsek@esl.cz
Pořízek Martin DSBrno603739751martinporez@seznam.cz
Pouzar ZbyněkBrno776242818pouzarz@seznam.cz
Pozidis CharalambosBrno724325409Lambi@email.cz
Průdek Dušan DSOmice777817790dusan.prudek@seznam.cz
Recman RichardBrno777572143RichardRecman@sezam.cz
Rek LubomírBlansko723089842luba.rek@seznam.cz
Rohánek Zdeněk DSPadochov606742074z.rohanek@seznam.cz
Rohrer LiborUherčice774765455libor.rohrer@centrum.cz
Šenkýř PetrSilůvky737267765petr-senkyr@seznam.cz
Slanina TomášVelešovice608833989slanina.t@seznam.cz
Špeta JaroslavBrno731197981jarynek40@seznam.cz
Štěrba PetrBrno731274588petrsterba@centrum.cz
Svoboda MartinBrno775630717svobik250@seznam.cz
Sýkora TomášBrno731315303syki95@centrum.cz
Synek LadislavBrno777132744lacoja@seznam.cz
Texl DavidBrno604605778david.texl@seznam.cz
Vala MichalSyrovice608198609pupek82@seznam.cz
Vala ZdeněkBrno734 671 423vala.zdenek@seznam.cz
Vévodová AliceBrno721015353aja.genius@seznam.cz
Vybíral ZdeněkBrno723586699zdenek.vybiral888@gmail.com

Seznam dočasně neaktivních rozhodčí

Javorský JanMoravany732822332javi90@seznam.cz
Kocman JakubBrno608504278kocman15@seznam.cz
Landa KarelRájec Jesrtřebí776293557karellanda10@seznam.cz
Liolias DanielBrno773696717d.liolias@gmail.com
Otruba PetrBrno728887983petr_otruba@comfor.cz
Vašíček JiříBrno604223465jerry.76@seznam.cz