Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2022 dotací ve výši 385 000 Kč).
05.12.2022
ilustrační obrazek futsalbrnoPARTNEREM BRNO OPEN JE SPORTSHUB. JE ROZLOSOVÁNO A NÁHRADNÍCI SE MOHOU HLÁSIT.
Vážení sportovní přátelé, připravujeme náš tradiční 27.ročník zimní ligy SPORTSHUB BRNO OPEN 2023. Brněnská asociace futsalu pokračuje v tradici a od ledna do února 2023 uspořádá zimní halovou soutěž SPORTSHUB BRNO OPEN 2023, jejíž vyvrcholení je plánováno v polovině měsíce února 2023. Bude se hrát stejně jako každý rok v nafukovací hale v areálu B.A.F. na Rybnické v Brně v níže uvedených termínech na umělém trávníku. Věříme, že si z uvedených termínů velice pečlivě vyberete, aby jste se ...
PARTNEREM BRNO OPEN JE SPORTSHUB. JE ROZLOSOVÁNO A NÁHRADNÍCI SE MOHOU HLÁSIT.

Krátké zprávy aktuálně

04.12.2022 - KAM NA FUTSAL - Pátek 9.12.2022: 1.B (Rybnická 18:00). Sobota 10.12.2022: OP (Maloměřice), 2.A a Pohár (Rybnická). Neděle 11.12.2022: 2.B (Rybnická).

02.12.2022 - Hráč futsalu (26 let) hledá tým brněnské futsalové soutěže, ve kterém by mohl hrát a trénovat. Kontakt: 778 551 235 (Igor Tymkovič).

02.12.2022 - Hráč fotbalu (39 let z Měnína) by rád našel klub nižší soutěže v Brně, za který by mohl co nejdříve nastoupit, hrát a trénovat. Kontakt: 725 742 434 (Josef Zachar).

25.11.2022 - KAM NA FUTSAL - Pátek 2.12.2022: 2.B (Rybnická 18:00). Sobota 3.12.2022: 1.A a 2.A (Rybnická). Neděle 4.12.2022: OP (Maloměřice), 1.B (Rybnická).

23.11.2022 - Tým Panama B dlouhodobě hrající na špici 1.A hledá nového sparingpartnera na tréninky, které máme v zimním období každé úterý 20 - 21:30 v nafukovací hale na Janouškové a na jaře každou středu 18 - 19:30 hodin na hřišti U Hrocha v Jundrově. Zájemci se mohou ozvat na zdenek.gala@seznam.cz anebo 734268366."

další krátké zprávy

Seznam aktivních rozhodčí

Bača Libor DSBrno774652775LiborB@seznam.cz
Brabec PetrBrno601119189barbino@seznam.cz
Bula MilanHevlín605154745bublatanka1212@seznam.cz
Čep RadimBrno605703316cep.radim@gmail.com
Chaloupka Milan DSBrno72497210313chaloupka@seznam.cz
Cizler JanBrno728780991j.cizler@gmail.com
Dolan Radka DSBrno704223548rdolan21@email.cz
Dymov Vitalij
Herynek Luboš DSBrno722957170lubos-herynek@seznam.cz
Hlaváč Petr DSBrno777123173pelos9@seznam.cz
Hřebíček ZdeněkBrno778205510zdenikulik@seznam.cz
Hrůza DavidBrno605454561d.hruza@seznam.cz
Jakubčík EduardBrno778097169
Junger ErikBrno731720000junger.erik@seznam.cz
Jurča LukášBrno776133733Jurcis-cze@email.cz
Kabeláč MartinBrno737984007martin.kabelac@seznam.cz
Kincl MiroslavBrno777176606mirekkincl@volny.cz
Knosp MiroslavBrno602159939masermirda@post.cz
Kokrda RomanBrno737413803kokrdar@seznam.cz
Krátký OndřejBrno723846540brevis@seznam.cz
Kulpa Pavel DSBrno732262149x
Leitgeb PetrBrno704247080petr.leitgeb@email.cz
Luu DavidBrno775387616davidluu@seznam.cz
Máca AlešBrno737943790ales.maca92@gmail.com
Malůšek BenediktBrno777306982b.malusek@gmail.com
Pašek JiříBrno731424932 jiripasek@centrum.cz
Pham PatrikBrno776222677patrik417@gmail.com
Plšek VáclavBrno723703787v.plsek@esl.cz
Pořízek Martin DSBrno603739751martinporez@seznam.cz
Pouzar ZbyněkBrno776242818pouzarz@seznam.cz
Pozidis CharalambosBrno724325409Lambi@email.cz
Průdek Dušan DSOmice777817790dusan.prudek@seznam.cz
Recman RichardBrno774442874RichardRecman@seznam.cz
Rohánek Zdeněk DSPadochov606742074z.rohanek@seznam.cz
Rohrer LiborUherčice774765455libor.rohrer@centrum.cz
Šenkýř PetrSilůvky737267765petr-senkyr@seznam.cz
Slanina TomášVelešovice608833989slanina.t@seznam.cz
Špeta JaroslavBrno731197981jarynek40@seznam.cz
Štěrba PetrBrno731274588petrsterba@centrum.cz
Svoboda MartinBrno775630717svobik250@seznam.cz
Sýkora TomášBrno731315303syki95@centrum.cz
Synek LadislavBrno777132744lacoja@seznam.cz
Vala MichalSyrovice608198609pupek82@seznam.cz
Vala ZdeněkBrno734 671 423vala.zdenek@seznam.cz
Vévodová AliceBrno721015353aja.genius@seznam.cz

Seznam dočasně neaktivních rozhodčí

Javorský JanMoravany732822332javi90@seznam.cz
Kocman JakubBrno608504278kocman15@seznam.cz
Landa KarelRájec Jesrtřebí776293557karellanda10@seznam.cz
Liolias DanielBrno773696717d.liolias@gmail.com
Otruba PetrBrno728887983petr_otruba@comfor.cz
Vašíček JiříBrno604223465jerry.76@seznam.cz