Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 415 000 Kč)
Činnost Okresního svazu futsalu Brno město je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 158 000 Kč)..
13.04.2024
ilustrační obrazek futsalbrnoPOKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE A ZAHAJUJÍ OBĚ 3.TŘÍDY
V pátek  12.dubna pokračuje 19.kolem 2.B třída na hřišti na Rybnické. V sobotu 13.dubna se odehraje 20. a 21.kolo 2.A třídy na Rybnické a jarní část zahajuje 11. a12.kolo 3.A třídy v Řečkovicích. V neděli 14.dubna pokračuje 19.kolo Okresního přeboru v hale v Maloměřicích a 20.kolo 2.B třídy na hřišti na Rybnické a jarní část zahajuje 11. a12.kolo 3.B třídy v Řečkovicích..   Okresní přebor Brno město 19. kolo                                      ...
POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE A ZAHAJUJÍ OBĚ 3.TŘÍDY

Krátké zprávy aktuálně

07.04.2024 - KAM NA FUTSAL - Pátek 12.4.: 2.B (Rybn. 18-21:00). Sobota 13.4.: 2.A (Rybn. 9-18:00), 3.A (Řečkovice 9-15:30). Neděle 14.4.: OP (Malom. 9-15), 1.B (Rybnická 18-20:30), 2.B (Rybn. 9-18), 3.B (Řečkovice 9-15:30).

25.03.2024 - Tým Bianco (1.A třída) hledá soupeře na trénink - ideálně také tým, ale i jednotlivce. Hrajeme každé úterý 18-19:30 na Kraví hoře - Hospůdka na Drakenu. Robert, m: 777780888.

25.02.2024 - Amatérský brankář hledá tým, kde by se mohl uplatnit, zapojit a chodit na tréninky. Jakub Zejda 732 713 187

30.01.2024 - SK Líšeň, stabilní klub s dlouholetou tradicí aktuálně hrající Okresní přebor, hledá nové hráče pro posílení stávajícího kádru. Pro více info napiš na: vojtech.grus@gmail.com

30.11.2023 - Tým Jobsko Brno z 3.třídy hledá brankáře a případně i hráče do pole pro doplnění týmu. Kontakt: fc-jobskobrno@seznam.cz

další krátké zprávy

Adresář mužstev

AB STŘELICE
(Okresní přebor)
IČ: 270 50 670
Nová 493/47, Střelice 664 47
Tel.: 603 214 292
E-mail: martindrahonsky@gmail.com
Web: futsal.strelice.cz
Soupiska mužstva


AGORA BRNO
(3.B brněnská třída)
IČ: 270 03 337
Habrůvka 18, 679 05
Tel.: 776 667 490
E-mail: hlos@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


ALL IN BRNO
(2.B brněnská třída)
IČ: 098 77 096
Mozolky 55, Brno 616 00
Tel.: 724 307 430
E-mail: otrubic@seznam.cz
Web: allin-fcwebnode.cz
Soupiska mužstva


ANTABUS BRNO
(1.A brněnská třída)
IČ: 080 43 779
Stojanova 4, Brno 602 00
Tel.: 774 903 133
E-mail: niedermeier@centrum.cz
Web: www.antabusforever.banda.cz
Soupiska mužstva


ASK BRNO
(3.A brněnská třída)
IČ: 097 10 515
Armádní 243, Omice 664 41
Tel.: 777 817 790
E-mail: dusan.prudek@seznam.cz
Web: www.ask.banda.cz
Soupiska mužstva


ATLANTIS BRNO
(3.B brněnská třída)
IČ: 093 76 224
Krásného 53, Brno 628 00
Tel.: 739 327 891
E-mail: chytiljan@centrum.cz
Web:
Soupiska mužstva


ATRAPS BRNO C
(1.B brněnská třída)
270 49 884
Ječná 1226/28, Brno 621 00
Tel.: 605 574 584
E-mail: klub@fcatraps.cz
Web:
Soupiska mužstva


ATRAPS BRNO D
(3.B brněnská třída)
IČ: 270 49 884
Ječná 1226/28, Brno 621 00
Tel.: 605 574 584
E-mail: klub@fcatraps.cz
Web:
Soupiska mužstva


ATTACK BRNO
(2.B brněnská třída)
IČ: 140 12 057
Veletržní 9, Brno 603 00
Tel.: 728 582 450
E-mail: luska.ivan@gmail.com
Web:
Soupiska mužstva


AVM METAL BRNO
(2.A brněnská třída)
IČ: 269 64 899
J. Faimonové 5, Brno 628 00
Tel.: 734 769 755
E-mail: mradek@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


BAFANCOVA JEDENÁCTKA BRNO
(2.A brněnská třída)
Jiří Bajza
Jírova 8, Brno 628 00
Tel.: 607 530 801
E-mail: jiri.bajza@gmail.com
Web:
Soupiska mužstva


BIANCO BRNO
(1.A brněnská třída)
IČ: 118 15 191
Voříškova 12, Brno 623 00
Tel.: 728 780 991
E-mail: j.cizler@gmail.com
Web: www.biancofutsal.cz
Soupiska mužstva


BLUE FLAMES BRNO
(1.A brněnská třída)
IČ: 270 05 135
Neužilova 4, Brno 625 00
Tel.: 606 673 892
E-mail: martin.dilhof@gasnet.cz
Web:
Soupiska mužstva


BOLEST BRNO
(3.B brněnská třída)
IČ: 116 38 842
Moldavská 13, Brno 625 00
Tel.: 731 315 303
E-mail: syki95@centrum.cz
Web: www.bolest.blog.wordpress.com
Soupiska mužstva


BOSONOHY BRNO
(3.A brněnská třída)
IČ: 621 60 061
Kosmonautů 15, Brno 625 00
Tel.: 731 558 772
E-mail: michalbezdek@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


BOYS BRNO
(1.A brněnská třída)
IČ: 055 36 511
Prušánecká 5, Brno 628 00
Tel.: 604 235 684
E-mail: zdenek.gala@seznam.cz
Web: www.panamaboys.webnode.cz
Soupiska mužstva


DEPORTIVO BRNO
(2.B brněnská třída)
IČ: 173 62 156
Turgeněvova 10, 618 00 Brno
Tel.: 777 123 173
E-mail: pelos9@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


DYNAMO LÍŠEŇ BRNO
(1.A brněnská třída)
IČ: 174 95 172
Maršov 125, 664 71
Tel.: 777 232 780
E-mail: jjeneral@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


EDESSEG BRNO
(1.A brněnská třída)
IČ: 097 80 386
Železné 205, 666 01
Tel.: 732 671 092
E-mail: thomina@centrum.cz
Web:
Soupiska mužstva


ELIŠKA BRNO A
(Krajský přebor)
IČ: 092 38 425
Slunná 306/15, Moravany 664 48
Tel.: 775 938 185
E-mail: sdjs@seznam.cz
Web:


ELIŠKA BRNO B
(2.B brněnská třída)
IČ: 092 38 425
Hroznová 35, Brno 603 00
Tel.: 725 035 555
E-mail: petr.zdenka@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


ETHANOL BRNO
(3.A brněnská třída)
IČ: 093 43 270
Pastviny 10c, 624 00 Brno
Tel.: 724 287 231
E-mail: hornaceklukas@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


EXCALIBUR BRNO
(2.B brněnská třída)
IČ: 107 49 799
Tuřanka 24, Brno 627 00
Tel.: 605 926 440
E-mail: zdvilim@gmail.com
Web:
Soupiska mužstva


FAUNA BRNO
(3.B brněnská třída)
IČ: 621 61 971
Vojtova 10, 602 00 Brno
Tel.: 724076391
E-mail: richmares@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


FFT VINOHRADY BRNO B
(1.A brněnská třída)
IČ: 266 57 902
Zahradní 640, Drásov 664 24
Tel.: 605435412
E-mail: tomas.sedlak@rkokno.cz
Web: www.fftvinohrady.estranky.cz
Soupiska mužstva


FRUTTI DI MARE BRNO
(1.B brněnská třída)
IČ: 174 10 665
Zámečnická 1, Brno 602 00
Tel.: 723 337 357
E-mail: j.priesnitz@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


FUTSAL MEDLÁNKY
(3.B brněnská třída)
Zdeněk Houšť
Ondrouškova 19, 635 00 Brno
Tel.: 776 775 543
E-mail: zdenekhoust77@gmail.com
Web:
Soupiska mužstva


GLADIATORS BRNO
(Okresní přebor)
IČ: 266 51 025
Podveská 27, 624 00 Brno
Tel.: 777 167 999
E-mail: davidpestal@seznam.cz
Web: www.glads.cz
Soupiska mužstva


GOONERS BRNO
(1.B brněnská třída)
IČ: 023 14 720
Hrázka 16, Brno 621 00
Tel.: 731 508 703
E-mail: machr.miki@gmail.com
Web: www.facebook.com/GoonersBrno/
Soupiska mužstva


HÁDY BRNO
(3.A brněnská třída)
Marek Lang
Holasecká 22, 620 00 Brno
Tel.: 736 449 906
E-mail: baggio.rob@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


HELAS BRNO C
(Okresní přebor)
IČ: 665 96 912
Jaroslava Svobody 21, Střelice 664 47
Tel.: 728 136 002
E-mail: zstratil@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


HLT CLUB BRNO
(3.A brněnská třída)
IČ: 266 16 521
Man. Suchých 1085/2, Brno 614 00
Tel.: 737259067
E-mail: abecica@centrum.cz
Web:
Soupiska mužstva


HOMBRES BRNO B
(Okresní přebor)
IČ: 227 14 189
Valtická 3, Brno 628 00
Tel.: 739 218 963
E-mail: hombresbrno@seznam.cz
Web: www.hombresbrno.cz
Soupiska mužstva


JOBSKO BRNO
(3.B brněnská třída)
Martin Svoboda
Severní Vršava 4443, Zlín 760 01
Tel.: 777 365 625
E-mail: fc-jobskobrno@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


JUVENTUS TUŘÍN
(2.B brněnská třída)
Radim Prokeš
Letovická 14, 621 00 Brno
Tel.: 775 058 409
E-mail: radimprokes@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


KALÁBEK BRNO B
(1.B brněnská třída)
IČ: 665 45 293
Velkopavlovická 17, Brno 628 00
Tel.: 736 736 934
E-mail: m.lubinek@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


KAMPA BRNO
(3.B brněnská třída)
IČ: 228 37 272
Žitná 15, Brno 621 00
Tel.: 777 604 261
E-mail: fckampabe@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


kAPPLE BRNO
(2.A brněnská třída)
IČ: 116 91 484
Šimáčkova 67, Brno 628 00
Tel.: 774 818 669
E-mail: radek.zapletal@pravnici.org
Web:
Soupiska mužstva


KOBAS BRNO
(2.A brněnská třída)
IČ: 643 26 144
Na Vyhlídce 1700, Rosice 665 01
Tel.: 608 408 258
E-mail: faistllukas@gmail.com
Web: kobas-futsal-brno.webnode.cz
Soupiska mužstva


KOMETA JOPPARAMU BRNO A
(1.A brněnská třída)
IČ: 107 39 874
Černého 36, Brno 635 00
Tel.: 734 288 590
E-mail: frolo.vojta@gmail.com
Web:
Soupiska mužstva


KOMETA JOPPARAMU BRNO B
(2.B brněnská třída)
IČ: 107 39 874
Černého 36, Brno 635 00
Tel.: 734 288 590
E-mail: frolo.vojta@gmail.com
Web:
Soupiska mužstva


LAMY BRNO
(1.B brněnská třída)
Miroslav Procházka
Filipova 6, Brno 635 00
Tel.: 731 413 353
E-mail: prochin11@centrum.cz
Web: www.fc-lamy.wgz.cz
Soupiska mužstva


LITRPŮL BRNO
(2.B brněnská třída)
IČ: 173 52 347
Janáčkova 22 Šlapanice 664 51
Tel.: 603 889 840
E-mail: soukup_pavel@centrum.cz
Web:
Soupiska mužstva


MADRID BRNO CF
(Okresní přebor)
IČ: 119 58 324
Oderská 6, 625 00 Brno
Tel.: 737 848 981
E-mail: janired@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


MARVAN BRNO
(3.B brněnská třída)
Jaroslav Havlíček
Hajany 176, 664 43
Tel.: 777966727
E-mail: 544210404@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


MEJDAN BRNO
(3.A brněnská třída)
Tomáš Řeřucha

Tel.: 775666058
E-mail: parambucha@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


NAPOLEON PRACE
(Divize)
Pavel Žáček
Na Návsi 126, Prace 664 58
Tel.: 731141028
E-mail: 1pavel.zacek@seznam.cz
Web:


NASAN BRNO A
(Krajský přebor)
IČ: 043 02 591
Zoubkova 4, Brno 634 00
Tel.: 728 714 513
E-mail: info@nasanfutsalbrno.cz
Web: www.nasanfutsalbrno.cz


NASAN BRNO B
(1.B brněnská třída)
IČ: 043 02 591
Zoubkova 4, 634 00 Brno
Tel.: 728 714 513
E-mail: info@nasanfutsalbrno.cz
Web: nasanfutsalbrno.cz
Soupiska mužstva


O5 MY BRNO
(1.A brněnská třída)
IČ: 173 53 874
Veletržní 834/3, 603 00 Brno
Tel.: 725 851 514
E-mail: alespatocka@gmail.com
Web:
Soupiska mužstva


OLD BLACKBURN BRNO
(1.A brněnská třída)
IČ: 176 49 170
Žitná 23, 621 00 Brno
Tel.: 777 430 766
E-mail: patrik.sysel@post.cz
Web:
Soupiska mužstva


OLTEC GANG BRNO
(2.A brněnská třída)
Ladislav Šmarda
Mlýnské nábřeží 155/2, Brno 614 00
Tel.: 737065762
E-mail: smardik@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


OREL OBŘANY
(3.A brněnská třída)
IČ: 653 48 559
Klíny 91, Brno 615 00
Tel.: 777 060 101
E-mail: sepul1@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


OREL ŘEČKOVICE A
(1.B brněnská třída)
IČ: 653 51 231
Vránova 122, Brno
Tel.: 737 263 595
E-mail: petrspic@atlas.cz
Web: www.orlak.banda.cz
Soupiska mužstva


OREL ŘEČKOVICE B
(2.B brněnská třída)
IČ: 653 51 231

Tel.: 737 560 883
E-mail: patrik.kugu@seznam.cz
Web: www.orlak.banda.cz
Soupiska mužstva


OREL ŘEČKOVICE C
(3.B brněnská třída)
IČ: 653 51 231

Tel.: 774 743 800
E-mail: petr@lesensky.cz
Web: www.orlak.banda.cz
Soupiska mužstva


OREL ŘEČKOVICE D
(3.A brněnská třída)
IČ: 653 51 231

Tel.: 608 610 969
E-mail: zikuska@gmail.com
Web: www.orlak.banda.cz
Soupiska mužstva


OREL STARÝ LÍSKOVEC
(2.B brněnská třída)
IČ: 653 52 688
Malostranská 12/21, 625 00 Brno
Tel.: 608 629 780
E-mail: pavel@turcinek.net
Web: www.orel-staryliskovec.cz
Soupiska mužstva


PABLO ESCOBAR BRNO
(2.B brněnská třída)
IČ: 277 20 438
Gargulákova 3, Brno 614 00
Tel.: 725 404 531
E-mail: vavrikf@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


PANAMA BRNO
(1.B brněnská třída)
IČ: 055 36 511
Podlesí 1285/19, Brno 624 00
Tel.: 731 513 890
E-mail: beldamf@gmail.com
Web:
Soupiska mužstva


PARMAGIANNI BRNO
(1.A brněnská třída)
IČ: 097 45 742
Vondrákova 66, Brno 635 00
Tel.: 737 726 897
E-mail: fabio.fabio@seznam.cz
Web: www.parmagianni.webzdarma.cz
Soupiska mužstva


PARODIA BRNO
(3.A brněnská třída)
Martin Gillár
Bučkova 2a, Brno 627 00
Tel.: 775958907
E-mail: mgillar@seznam.cz
Web: parodie9.webnode.cz
Soupiska mužstva


PÍSKOVNA ČERNOVICE
(Okresní přebor)
IČ: 266 42 921
Kneslova 26, Brno 627 00
Tel.: 605 256 929
E-mail: kremecek.radek@cernovice.brno.cz
Web:
Soupiska mužstva


POCLAIN BRNO A
(Okresní přebor)
IČ: 265 42 161
Podhorní 49, Brno 628 00
Tel.: 732 162 463
E-mail: strycek.tom@centrum.cz
Web:
Soupiska mužstva


POCLAIN BRNO B
(1.A brněnská třída)
IČ: 265 42 161
Sokolova 50, Brno 619 00
Tel.: 732 670 234
E-mail: ja.svanda@seznam.cz
Web: www.poclain-futsal.wbs.cz
Soupiska mužstva


POCLAIN BRNO C
(2.A brněnská třída)
IČ: 265 42 161
Svážná 15, 634 00 Brno
Tel.: 774 442 874
E-mail: richardrecman@seznam.cz
Web: poclain-futsal.wbs.cz
Soupiska mužstva


R.I.P. BRNO
(1.B brněnská třída)
IČ: 416 05 217
Černého 54, 635 00 Brno
Tel.: 604 103 416
E-mail: sick@email.cz
Web:
Soupiska mužstva


RED DEVILS BRNO
(3.B brněnská třída)
David Fremml
Dunajská 5, 625 00 Brno
Tel.: 773 064 666
E-mail: david.fremml@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


RESTART BRNO
(2.A brněnská třída)
IČ: 107 11 261
Osvobození 42, Ostopovice 664 49
Tel.: 605 464 354
E-mail: thonek@email.cz
Web:
Soupiska mužstva


ROSŇA BRNO
(1.B brněnská třída)
IČ: 697 07 871
Ríšova 6, Brno 641 00
Tel.: 736 262 642
E-mail: rybnicek007@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


RYCHLÉ PÍPY
(3.A brněnská třída)
Martin Krkoška
Vomáčkova 169/18, Brno 619 00
Tel.: 773 150 007
E-mail: martin.krkoška@centrum.cz
Web:
Soupiska mužstva


S.B. BRNO
(2.A brněnská třída)
Tomáš Bohata
Slévačská 42, Brno 615 00
Tel.: 731823503
E-mail: tomasbohata22@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


SAŇAŘI SOKOLNICE
(Okresní přebor)
IČ: 709 21 636
Dolní 244, Bošovice 683 54
Tel.: 728 133 710
E-mail: martynink1995@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


SK LÍŠEŇ BRNO
(Okresní přebor)
IČ: 136 91 732
Otiskova 9, 628 00 Brno
Tel.: 724 547 749
E-mail: vojtech.grus@gmail.com
Web: www.sklisen.cz
Soupiska mužstva


SKN BRNO
(2.A brněnská třída)
IČ: 605 52 778
Vodova 1391/35, Brno 612 00
Tel.: 739 271 190
E-mail: sekretariat@sknbrno.net
Web: skn.net
Soupiska mužstva


SLAVOJ BRNO
(2.B brněnská třída)
IČ: 096 77 330
Dřevařská 31, Brno 602 00
Tel.: 602 353 818
E-mail: futsal@slavojbrno.cz
Web:
Soupiska mužstva


SOCCER BRNO
(2.A brněnská třída)
IČ: 708 79 966
Tábor 59, Brno 612 00
Tel.: 724 463 800
E-mail: mrnovotny@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


SOKOL JEHNICE
(1.B brněnská třída)
IČ: 449 94 851
Jehnice 361, Brno 621 00
Tel.: 777 615 968
E-mail: futsal@tjsokoljehnice.cz
Web: www.tjsokoljehnice.cz
Soupiska mužstva


SOKOL POPŮVKY
(1.A brněnská třída)
IČ: 449 47 739
Školní 1, 664 41 Popůvky
Tel.: 775 714 468
E-mail: michal.pazourek@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


SOKOL STŘELICE
(3.A brněnská třída)
IČ: 415 39 401
Neužilova 4, Brno 625 00
Tel.: 734 202 476
E-mail: jakubkokorsky@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


STAROBRNO BRNO A
(Okresní přebor)
IČ: 116 98 314
Bayerova 32, Brno 602 00
Tel.: 736 625 306
E-mail: vlada.24@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


STAROBRNO BRNO B
(2.A brněnská třída)
IČ: 116 98 314
Purkyňova 106, 612 00 Brno
Tel.: 723 703 787
E-mail: v.plsek@esl.cz
Web: gepardibrno.blog.cz
Soupiska mužstva


STONES MADEIRA BRNO A
(Okresní přebor)
IČ: 096 90 981
Dubová 7, Brno 637 00
Tel.: 604 440 366
E-mail: jos.pohanka@post.cz
Web: www.stonesofmadeira.banda.cz
Soupiska mužstva


STONES MADEIRA BRNO B
(2.B brněnská třída)
IČ: 096 90 981
Dubová 7, Brno 637 00
Tel.: 604 440 366
E-mail: jos.pohanka@post.cz
Web: www.stonesofmadeira.banda.cz
Soupiska mužstva


STŽ BRNO
(1.A brněnská třída)
IČ: 005 47 654
Zezulova 13, Brno 620 00
Tel.: 777 571 663
E-mail: tomson.stz.brno@seznam.cz
Web: www.tomsonbrno.futsal-fifa.cz
Soupiska mužstva


TROPICANA BRNO
(1.B brněnská třída)
IČ: 096 81 451
Vondrákova 40, Brno 635 00
Tel.: 732 531 773
E-mail: kadlec-mira@seznam.cz
Web: www.fctropicana.cz
Soupiska mužstva


U BOBA BRNO
(Okresní přebor)
IČ: 099 73 583
Zikova 22, Brno 628 00
Tel.: 777 225 373
E-mail: petr.pfeifer1913@gmail.com
Web:
Soupiska mužstva


WEST ŽAB UNITED BRNO A
(Krajský přebor)
IČ: 227 30 362
Krofrova 31, Brno 616 00
Tel.: 737 419 281
E-mail: hezinarichard@email.cz
Web:


WEST ŽAB UNITED BRNO B
(1.B brněnská třída)
IČ: 227 30 362
Kroftova 31, Brno 616 00
Tel.: 737 419 281
E-mail: hezinarichard@email.cz
Web:
Soupiska mužstva


WODOWA BRNO A
(Krajský přebor)
IČ: 117 75 661
Oblá 81, Brno 634 00
Tel.: 605 432 208
E-mail: m.loncaric@kreston.cz
Web:


WODOWA BRNO B
(1.B brněnská třída)
IČ: 117 75 661
Oblá 81, Brno 634 00
Tel.: 605 432 208
E-mail: m.loncaric@kreston.cz
Web:
Soupiska mužstva


WODOWA BRNO C
(2.B brněnská třída)
IČ: 117 75 661
Oblá 81, Brno 634 00
Tel.: 605 432 208
E-mail: m.loncaric@kreston.cz
Web:
Soupiska mužstva


XXX BRNO
(2.B brněnská třída)
IČ: 226 70 009
Jircháře 11, 602 00 Brno
Tel.: 775 058 284
E-mail: vladimir.vadura@gmail.com
Web: www.xxx.banda.cz
Soupiska mužstva


ŽABINŠTÍ VLCI BRNO B
(Krajský přebor)
IČ: 485 12 281
Oblá 24, Brno 634 00
Tel.: 721 809 451
E-mail: michal.letzel@gmail.com
Web: http://zabinstivlci.webnode.cz


ŽABINŠTÍ VLCI BRNO C
(2.C brněnská třída)
IČ: 485 12 281
Oblá 24, Brno 634 00
Tel.: 721 809 451
E-mail: michal.letzel@gmail.com
Web: http://zabinstivlci.webnode.cz
Soupiska mužstva