Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
22.06.2017
ilustrační obrazek futsalbrnoROZVRH HŘIŠTĚ RYBNICKÁ - PRÁZDNINOVÝ TRÉNINK ZDARMA!!!
NABÍDKA PRÁZDNINOVÝCH TRÉNINKŮ Brněnská asociace futsalu nabízí registrovaným klubů brněnských futsalových soutěží jednorázový trénink ZDARMA během prázdnin od 1.6. do 31.7.2017 na hřišti BAF na Rybnické ulici v Novém Lískovci. Volné termíny jsou v pondělí (19-20:30), v úterý (19:30 – 22:00), v pátek (18-22:00), o víkendech (soboty a neděle mimo termíny obsazené turnaji nebo jinou akcí) nebo v termínech, kdy stálí dlouhodobí uživatelé nárazově výjimečně ...
ROZVRH HŘIŠTĚ RYBNICKÁ - PRÁZDNINOVÝ TRÉNINK ZDARMA!!!

Krátké zprávy aktuálně

22.06.2017 - KAM NA FUTSAL - Sobota a neděle 1. a 2.7.2017: Turnaj pro radost (Rybnická).

06.06.2017 - Rangers (2.tř.) hledá sparingpartnera na čtvrtky od 19:00-20:30 na hřiště Orel Řečkovice. tel. 728 887 983 nebo email: rangers-brno@email.cz

28.05.2017 - B.A.F. nabízí levně volné tréninkové termíny na hřišti na Rybnické každé pondělí 19:00-20:30, v úterý 19:30-21:00 a každý čtvrtek 20:30-22:00 hodin za velmi výhodných podmínek. Info: 777 652 077 (Polák).

11.04.2017 - Rád bych se připojil k nějakému týmu futsalu (nejlíp 3. nebo 2. třída). Je mi 27 a nejsem úplný dřevo, rád předvedu na případným tréninku. Ideální adresa domácího hřiště je Brno Střed, Černá Pole, Komárov ovšem není podmínkou. Tel: 739177591, email: Hrabis65@gmail.com, Petr Hrabiš.

09.04.2017 - Technika A hledá hráče a brankáře k doplnění kádru nebo tým ke sloučení. Kontakt: Zdeněk Vysloužil (email: vyslouzil@lac.cz, tel.: 608366315).

další krátké zprávy

Adresář mužstev

AB STŘELICE
(3.A brněnská třída)
Jiří Novotný
Ant. Smutného 661, Střelice 664 47
Tel.: 724825904
E-mail: team.strelice@seznam.cz
Web: futsal.strelice.cz
Soupiska mužstva


ACROSS BRNO
(1.B brněnská třída)
Jan Svoboda
Ríšova 6, Brno 641 00
Tel.: 603108573
E-mail: fotbal@across.cz
Web:
Soupiska mužstva


ADRENALIN BRNO
(2.A brněnská třída)
Ivan Prorok
Sokolnická 32 Brno 620 00
Tel.: 776271505
E-mail: i.prorok@seznam.cz
Web: www.skadrenalinbrno.webnode.cz
Soupiska mužstva


AGORA BRNO
(1.A brněnská třída)
Petr Hloušek
Habrůvka 18, 679 05
Tel.: 606649999
E-mail: hlos@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


AGROTEC HUSTOPEČE B
(2.D brněnská třída)
Aleš Kalců
Družstevní 15, Hustopeče 693 01
Tel.: 739543569
E-mail: ales.kalcu@scania.cz
Web: hpfutsal.webnode.cz
Soupiska mužstva


ALL IN BRNO
(3.C brněnská třída)
Lukáš Otruba
Mozolky 55, Brno 616 00
Tel.: 724307430
E-mail: otrubic@seznam.cz
Web: allin-fcwebnode.cz
Soupiska mužstva


ANITALS BRNO
(2.D brněnská třída)
Jan Smetana
Kosíkova 1, Brno 628 00
Tel.: 776344886
E-mail: smetanaho@sezam.cz
Web:
Soupiska mužstva


ANTABUS BRNO
(3.B brněnská třída)
David Niedermeier
Velkopavlovická 8, Brno 628 00
Tel.: 774903133
E-mail: niedermeier@centrum.cz
Web:
Soupiska mužstva


APOLLO SLATINA
(2.B brněnská třída)
Jiří Červinka
Lučiny 273/3, Brno 627 00
Tel.: 732837266
E-mail: Jiricervinka97@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


ASK BRNO
(3.C brněnská třída)
Dušan Průdek
Armádní 243, Omice 664 41
Tel.: 777 817 790
E-mail: dusan.prudek@seznam.cz
Web: www.ask.banda.cz
Soupiska mužstva


ATLANTIS BRNO A
(1.A brněnská třída)
Michal Valaškovčák
Křehlíkova 23a, Brno 628 00
Tel.: 775937906
E-mail: m.v.5@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


ATLANTIS BRNO B
(2.B brněnská třída)
MichalValaškovčák
Křehlíkova 23a, Brno 627 00
Tel.: 775937906
E-mail: m.v.5@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


ATRAPS HOMBRES BRNO B
(Okresní přebor)
Bc. Zdeněk Pekárek
Ječná 28, Brno 621 00
Tel.: 605574584
E-mail: zdenek_pekarek@email.cz
Web: www.fcatraps.net
Soupiska mužstva


ATRAPS HOMBRES BRNO C
(2.C brněnská třída)
Zdeněk Pekárek
Ječná 28, Brno 621 00
Tel.: 605574584
E-mail: zdenek_pekarek@email.cz
Web: www.fcatraps.net
Soupiska mužstva


ATTACK BRNO
(2.D brněnská třída)
Ondřej Šebesta
Borek 8, Dačice 380 01
Tel.: 777231139
E-mail: ondrej.sebesta@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


AVM METAL BRNO
(2.A brněnská třída)
Radek Makel
J. Faimonové 5, Brno 628 00
Tel.: 734769755
E-mail: mradek@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


BARUM BRNO
(2.D brněnská třída)
Pavel Bednařík
Kneslova 16, Brno
Tel.: 605256439
E-mail: pafka80@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


BÉĎA TEAM BRNO
(3.A brněnská třída)
Martin Hlaváč
Šimáčkova 47, Brno 628 00
Tel.: 774328796
E-mail: maca7777@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


BENFIKA ÚJEZD
(1.A brněnská třída)
Jiří Nečas
U hřiště 856, Újezd u Brna 664 53
Tel.: 774961463
E-mail: necaji@seznam.cz
Web: http://benfikaujezd.webnode.cz
Soupiska mužstva


BESÍDKA BRNO
(2.B brněnská třída)
Roman Nesrsta
U Velké ceny 18, Brno 623 00
Tel.: 704119377
E-mail: nesrstar@seznam.cz
Web: www.besidkabrno.banda.cz
Soupiska mužstva


BIANCO BRNO
(1.A brněnská třída)
Lukáš Šebánek
Tolstého 21, Brno 616 00
Tel.: 723819038
E-mail: luccass@seznam.cz
Web: www.biancofutsal.cz
Soupiska mužstva


BLAJKEC MODŘICE
(3.A brněnská třída)
Michal Tomandl
Komenského 376, Modřice 664 42
Tel.: 776191163
E-mail: blajkec@centrum.cz
Web:
Soupiska mužstva


BLUE FLAMES BRNO
(1.A brněnská třída)
Martin Dilhof
Neužilova 4, Brno 625 00
Tel.: 606673892
E-mail: martin.dilhof@rwe.cz
Web:
Soupiska mužstva


BOLEST BRNO
(2.B brněnská třída)
Tomáš Sýkora
Moldavská 13, Brno
Tel.: 731315303
E-mail: syki95@centrum.cz
Web:
Soupiska mužstva


BOSONOHY BRNO
(3.A brněnská třída)
David Krejčiřík
Poříčí 1a, Brno 603 00
Tel.: 601555650
E-mail: davefcpd@gmail.cz
Web:
Soupiska mužstva


BPA BRNO
(Okresní přebor Brno)
Jiří Titz
Botanická 37, Brno 602 00
Tel.: 776760487
E-mail: ticak@centrum.cz
Web: www.facebook.com/BPA-Brno-futsal-club-260727311963/
Soupiska mužstva


CARPE DIEM BRNO
(2.C brněnská třída)
Vladimír Zubál
Vlasty Pittnerové 7, 621 00 Brno
Tel.: 731105408
E-mail: fankybyte@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


CELEANO FC
(1.B brněnská třída)
David Pátek
Nádraží Šakvice 1063/6, Hustopeče 691 03
Tel.: 775982530
E-mail: david.patek@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


CELTIC LÍŠEŇ BRNO
(1.B brněnská třída)
David Frydrýšek
Kubelíkova 17, Brno 628 00
Tel.: 777145306
E-mail: david.frydrysek@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


CHLUPOVI POZŮSTALÍ BRNO
(1.A brněnská třída)
Jaroslav Švácha
Dřevařská 31, Brno 602 00
Tel.: 602528047
E-mail: svacha@domico.cz
Web:
Soupiska mužstva


DEBAKL BRNO
(2.C brněnská třída)
Lukáš Másilko
Klímova 11, Brno 616 00
Tel.: 775315421
E-mail: lukas.masilko@gmail.com
Web: www.fkdebakl.cz
Soupiska mužstva


DÉMONI BRNO
(3.A brněnská třída)
Vojtěch Žák
Markovičova 20, Brno 628 00
Tel.: 728076299
E-mail: zak.vojta@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


DEPORTIVO BRNO
(2.D brněnská třída)
Zdeněk Osička

Tel.: 608710290
E-mail: ZdenekOsicka@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


DUDES CITY
(2.D brněnská třída)
David Hornoch
Luleč 25, 683 03
Tel.: 605437934
E-mail: dadydek07@seznam.cz
Web: facebook.com/DUDESCITYC.F.BRNO
Soupiska mužstva


DUKLA NO NAME
(2.B brněnská třída)
Jiří Marek
Lomená 36a, Brno 617 00
Tel.: 724738925
E-mail: dopmarek@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


DYNAMO LÍŠEŇ BRNO
(2.A brněnská třída)
David Zavřel
Maršov 125, 664 71
Tel.: 777232780
E-mail: zavreldavid@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


EBOO BRNO A
(1.A brněnská třída)
Josef Skácel
Slunná 306/15, Moravany 664 48
Tel.: 775938185
E-mail: sdjs@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


EBOO BRNO B
(2.D brněnská třída)
Petr Kříž
Hroznová 35, Brno 603 00
Tel.: 725035555
E-mail: petr.zdenka@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


EDESSEG BRNO
(2.A brněnská třída)
Tomáš Vaněk
Kounicova 38, Brno 602 00
Tel.: 732617092
E-mail: thomina@centrum.cz
Web:
Soupiska mužstva


ETHANOL BRNO
(3.C brněnská třída)
Lukáš Langer
Černého 18, 635 00 Brno
Tel.: 724606638
E-mail: lukas.langer@centrum.cz
Web:
Soupiska mužstva


EXCALIBUR BRNO
(2.D brněnská třída)
Zdeněk Vilím
Prostějovská 6, Brno 627 00
Tel.: 605926440
E-mail: zdvilim@gmail.cz
Web:
Soupiska mužstva


FFT VINOHRADY BRNO A
(Okresní přebor)
Roman Zouhar
Jílkova 17a, Brno 615 00
Tel.: 606445804
E-mail: roman.zouhar@volny.cz
Web: www.fftvinohrady.estranky.cz
Soupiska mužstva


FFT VINOHRADY BRNO B
(2.C brněnská třída)
Roman Zouhar
Jílkova 17a, Brno 615 00
Tel.: 606445804
E-mail: roman.zouhar@volny.cz
Web: www.fftvinohrady.estranky.cz
Soupiska mužstva


FLAMENGO BRNO
(2.A brněnská třída)
David Pazio

Tel.: 731934031
E-mail: davidpazio@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


FRUTTI DI MARE BRNO
(2.C brněnská třída)
Jiří Priesnitz
Dusíkova21, Brno 638 00
Tel.: 723337357
E-mail: j.priesnitz@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


FUTSAL BYSTRC BRNO
(2.C brněnská třída)
Martin Tronner
Ečerova 13, Brno 635 00
Tel.: 607835090
E-mail: tronner@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


GEPARD BRNO
(2.C brněnská třída)
Jaroslav Hanák

Tel.: 733797687
E-mail: hanak2211@seznam.cz
Web: gepardibrno.blog.cz
Soupiska mužstva


GLADIATORS BRNO A
(Krajský přebor JM)
David Peštál
Podveská 27, 624 00 Brno
Tel.: 777167999
E-mail: davidpestal@seznam.cz
Web: www.glads.cz


GLADIATORS BRNO B
(Okresní přebor Brno)
Tomáš Hložánek
Bylinková 3, Brno 628 00
Tel.: 776104789
E-mail: tomas.hlozanek@puxdesign.cz
Web: www.glads.cz
Soupiska mužstva


GLORIA BRNO
(1.B brněnská třída)
Lukáš Knoflíček
Kroměřížská 1, Brno 627 00
Tel.: 608467338
E-mail: lukas.knoflicek@centrum.cz
Web:
Soupiska mužstva


GOONERS BRNO
(2.B brněnská třída)
Radek Mikuláš
Na Lukách 19, Brno 615 00
Tel.: 731508703
E-mail: machr.miki@gmail.com
Web:
Soupiska mužstva


GREENS ŠTÝŘICE BRNO
(3.A brněnská třída)
Jan SMETANA
Červený kopec 12, Brno 639 00
Tel.: 723994704
E-mail: smetty@volny.cz
Web:
Soupiska mužstva


HÁDY BRNO
(3.B brněnská třída)
Martin Hořák
Merhautova 18, Brno 613 00
Tel.: 603396689
E-mail: fc-hady@email.cz
Web:
Soupiska mužstva


HELAS BRNO A a B
(1.liga a KP JM)
Roman Pyrochta
Ruský vrch 4, Brno 624 00
Tel.: 777907557
E-mail: fchelasbrno@seznam.cz
Web: www.helasbrno.cz


HK BRNO
(3.B brněnská třída)
Aleš Bečica
Slámova 39, Brno 618 00
Tel.: 737259067
E-mail: abecica@centrum.cz
Web:
Soupiska mužstva


INCIDENT 93 LERCHOVA BRNO
(2.A brněnská třída)
Petr Navrátil

Tel.: 774964904
E-mail: ak@navratil-advokat.cz
Web:
Soupiska mužstva


INTER LÍŠEŇ
(2.D brněnská třída)
Tomáš Strýček
Podhorní 49, Brno 628 00
Tel.: 732162463
E-mail: strycek.tom@centrum.cz
Web:
Soupiska mužstva


JEZDCI BRNO
(2.D brněnská třída)
Zdeněk Čapka
Vlárská 1a, Brno 627 00
Tel.: 724092518
E-mail: capkaz@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


JIŘÍKOVICE
(2.B brněnská třída)
Karel Spružina
Nová 201, Jiříkovice 664 51
Tel.: 608582107
E-mail: karels@centrum.cz
Web:
Soupiska mužstva


JÓBSKO BRNO
(2.B brněnská třída)
Martin Svoboda

Tel.:
E-mail:
Web:
Soupiska mužstva


JOPPARAMU BRNO
(3.B brněnská třída)
Karel Procházka
Krásného 3849/13, Brno 636 00
Tel.: 734236950
E-mail: k.prochazka777@gmail.com
Web:
Soupiska mužstva


JOVIMER BRNO
(3.A brněnská třída)
Tomáš Látal
K Babě 1, Brno
Tel.: 608052072
E-mail: tomlatal@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


JUVE LÍŠEŇ BRNO A
(2.D brněnská třída)
Pavel Hrušovský
Štefáčkova 1, Brno 628 00
Tel.: 774076768
E-mail: torres@seznam.cz
Web: http://juvelisen.webnode.cz/
Soupiska mužstva


JUVE LÍŠEŇ BRNO B
2.D brněnská třída
Petr Žaluda
Štefáčkova 1, Brno 628 00
Tel.: 732 968 160
E-mail: zalpetr@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


KALÁBEK SPORT BRNO B
(Okresní přebor Brno)
Pavel Křivánek
Jírova 9, 628 00 Brno
Tel.: 777935180
E-mail: hakl1@seznam.cz
Web: www.fckalabek.wz.cz
Soupiska mužstva


KAMPA BRNO A
(1.B brněnská třída)
Ondřej Kalivoda
Tábor 532/50B, Brno
Tel.: 604600312
E-mail: fckampa@gmail.com
Web: www.fckampa.cz
Soupiska mužstva


KAMPA BRNO B
(3.C brněnská třída)
Martin Vaněk
Moravská 52, Brno 620 00
Tel.: 776167564
E-mail: Vandys.m@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


kAPPLE BRNO
(3.B brněnská třída)
Radek Zapletal
Šimáčkova 67, Brno 628 00
Tel.: 774818669
E-mail: radek.zapletal@pravnici.org
Web:
Soupiska mužstva


KOCOVINA BYSTRC
(3.A brněnská třída)
Martin Dubáň
Filipova 12, Brno 635 00
Tel.: 731767174
E-mail: duban@wolfnature.cz
Web:
Soupiska mužstva


KSTK MITRA BRNO A
(Krajský přebor JM)
Jaromír Glöckner
Moravské Bránice 277, 664 64
Tel.: 602555083
E-mail: futsal.mitra@seznam.cz
Web: www.futsalmitra.cz


KSTK MITRA BRNO B
(Okresní přebor Brno)
Michal Rybníček
Slezákova 58, Brno 613 00
Tel.: 602312847
E-mail: rybnicek9@seznam.cz
Web: www.futsalmitra.cz
Soupiska mužstva


KSTK MITRA BRNO C
(3.B brněnská třída)
Martin Pořízek
Slovanského nám. 6, Brno 612 00
Tel.: 603739751
E-mail: martinporez@seznam.cz
Web: www.futsalmitra.cz
Soupiska mužstva


LAMY BRNO A
(2.A brněnská třída)
Miroslav Procházka
Filipova 6, Brno 635 00
Tel.: 731413353
E-mail: prochin11@centrum.cz
Web: www.fc-lamy.wgz.cz
Soupiska mužstva


LAMY BRNO B
(3.A brněnská třída)
David Keclík
Teyschlova 1, Brno 635 00
Tel.: 724928067
E-mail: keclik.david@post.cz
Web:
Soupiska mužstva


LITRPŮL BRNO
(3.A brněnská třída)
Pavel Soukup
Janáčkova 22 Šlapanice 664 51
Tel.: 603889840
E-mail: soukup_pavel@centrum.cz
Web:
Soupiska mužstva


LUXURY BRNO
(2.B brněnská třída)
Roman Bartolšic
Merhautova 64, Brno 613 00
Tel.: 721763382
E-mail: bartolsicroman@gmail.com
Web:
Soupiska mužstva


M2 SHOES BRNO
(2.A brněnská třída)
ing. Martin Vitásek
Nachová 5, Brno 621 00
Tel.: 608726227
E-mail: mvitasek01@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


MADRID BRNO CF A
(2.C brněnská třída)
Jan Ryšavý
Oblá 48, Brno
Tel.: 737848981
E-mail: janired@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


MADRID BRNO CF B
(3.B brněnská třída)
Lubomír Kroupa
Botanická 37, Brno 302 00
Tel.: 731131510
E-mail: lub.kroupa@live.cz
Web:
Soupiska mužstva


MEJDAN BRNO
(3.C brněnská třída)
Štěpán Filípek
Hausmannova 30 Brno 613 00
Tel.: 776793409
E-mail: stepan.filipek@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


MENDELU BRNO
(2. A brněnská třída)
Rastislav Tóth
Kounicova 59, Brno 602 00
Tel.: 778506200
E-mail: rtrastislavtoth@gmail.com
Web:
Soupiska mužstva


MINIONS BRNO
(3.C brněnská třída)
Jiří Palán
Šárka 2, Brno
Tel.: 737610149
E-mail: jiripalan05@gmail.com
Web:
Soupiska mužstva


MUSKETEERS BRNO
(3.B brněnská třída)
Pavel Mucherl
Tuřanka 22, Brno
Tel.: 602414953
E-mail: mucherl@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


NAPOLEON PRACE
(1.A brněnská třída)
Pavel Žáček
Na Návsi 126, Prace 664 58
Tel.: 731141028
E-mail: 1pavel.zacek@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


NASAN BRNO B
(1.B brněnská třída)
Alois Jaša
Zoubkova 4, Brno 634 00
Tel.: 606633896
E-mail: a.jasa@volny.cz
Web:
Soupiska mužstva


NASAN BRNO C
(2.D brněnská třída)


Tel.:
E-mail:
Web:
Soupiska mužstva


O5 MY BRNO
(3.C brněnská třída)
David Ondráček

Tel.: 733648742
E-mail: ondracek2@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


OLYMP BRNO
(2.B brněnská třída)
Zdeněk Vaňkovský DiS
Měnín 531, 664 75
Tel.: 774311978
E-mail: zdenyvankovsky@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


ONYX BRNO
(1.B brněnská třída)
Milan Čempel
Vodova 2929/53, Brno 612 00
Tel.: 736636667
E-mail: milan.cempel@gmail.com
Web:
Soupiska mužstva


OREL ŘEČKOVICE A
(Okresní přebor Brno)
Lukáš Kokrda
Pokorova 6a, Brno 621 00
Tel.: 734644317
E-mail: lukas.kokrda@gmail.com
Web: www.orlak.banda.cz
Soupiska mužstva


OREL ŘEČKOVICE B
(2.A brněnská třída)
Patrik Kugler

Tel.: 774466221
E-mail: patrik.kugu@seznam.cz
Web: www.orlak.banda.cz
Soupiska mužstva


OREL ŘEČKOVICE C
(3.C brněnská třída)
Miroslav Jůzl

Tel.: 775285392
E-mail: mirajuzl@seznam.cz
Web: www.orlak.banda.cz
Soupiska mužstva


PABLO ESCOBAR BRNO
(2.D brněnská třída)
František Vavřík
Kamenná 175/4a, Brno
Tel.: 725404531
E-mail: vavrikf@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


PANAMA BOYS BRNO A
(Krajský přebor JM)
David Pešek
Dillingerova 15, Brno 621 00
Tel.: 603844157
E-mail: pesek@hunsgas.cz
Web: www.panamaboys.webnode.cz


PANAMA BOYS BRNO B
(1.A brněnská třída)
Otakar Moučka
Prušánecká 5, Brno 628 00
Tel.: 604235684
E-mail: maribar@seznam.cz
Web: www.panamaboys.webnode.cz
Soupiska mužstva


PARMAGIANNI BRNO
(1.A brněnská třída)
Milan Daniel
Opálkova 10, Brno 635 00
Tel.: 737726897
E-mail: fabio.fabio@seznam.cz
Web: www.parmagianni.webzdarma.cz
Soupiska mužstva


PARODIA BRNO
(3.B brněnská třída)
Mgr. David Cipar
Slavíčkova 8, Brno 638 00
Tel.: 732259596
E-mail: cipar.d@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


PÍSKOVNA ČERNOVICE
(1.A brněnská třída)
Radomír Křemeček
Kneslova 26, Brno 627 00
Tel.: 605256929
E-mail: kremecek.radek@cernovice.brno.cz
Web:
Soupiska mužstva


POCLAIN BRNO
(2.B brněnská třída)
Jan Švanda
Sokolova 50, Brno 619 00
Tel.: 732670234
E-mail: ja.svanda@seznam.cz
Web: www.poclain-futsal.wbs.cz
Soupiska mužstva


PROBRNO
(2.C brněnská třída)
David Dvořák
Luleč 395, 683 03
Tel.: 777711625
E-mail: dvorak@comprint.cz
Web:
Soupiska mužstva


R.I.P. BRNO A
(Okresní přebor Brno)
Jan Schäfer
Markůvky 10, 635 00 Brno
Tel.: 606179794
E-mail: dalas54@gmail.cz
Web:
Soupiska mužstva


R.I.P. BRNO B
(2.C brněnská třída)
Jan Schäfer
Markůvky 10, 635 00 Brno
Tel.: 606179794
E-mail: dalas54@gmail.cz
Web:
Soupiska mužstva


R.U.MEDVÍDCI BRNO
(2.C brněnská třída)
Adam Břínek
Jana Uhra 9, Brno
Tel.: 737353235
E-mail: adam.brinek@gmail.com
Web:
Soupiska mužstva


RANGERS BRNO
(2.B brněnská třída)
Petr Otruba
Botanická 67, Brno 602 00
Tel.: 728887983
E-mail: Rangers-Brno@email.cz
Web:
Soupiska mužstva


RAZ NÁRAZ BRNO
(3.C brněnská třída)
Martin Lajdorf
Zikova 2103/2, Brno 628 00
Tel.: 603288248
E-mail: etwass@seznam.cz
Web: www.raz-naraz.cz
Soupiska mužstva


ŘEČKOVICE BRNO
(3.C brněnská třída)
Svatopluk Pokorný
Vlasty Pittnerové 1, Brno 621 00
Tel.: 605105886
E-mail: svatopluk.p@centrum.cz
Web:
Soupiska mužstva


RED DEVILS BRNO
(2.C brněnská třída)
Jiří Prokeš

Tel.: 777825195
E-mail: prokes.jiri@email.cz
Web: www.reddevils.estranky.cz
Soupiska mužstva


RESTART BRNO
(3.A brněnská třída)
Tomáš Honek
Kamínky 9, Brno 634 00
Tel.: 605464354
E-mail: thonek@email.cz
Web:
Soupiska mužstva


RYCHLÉ PÍPY BRNO A
(1. A brněnská třída)
Martin Horák
Úvoz 23, Brno 602 00
Tel.: 608670632
E-mail: mmartinh12@gmail.com
Web:
Soupiska mužstva


RYCHLÉ PÍPY BRNO B
(3.A brněnská třída)
Filip Zámek
Pěkná 633/40, Brno
Tel.: 736786054
E-mail: zamek.filip77@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


S.B. BRNO
2.B brněnská třída
Tomáš Svoboda
Labská 5, Brno 625 00
Tel.: 777041141
E-mail: sobota.1970@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


SAN MARINO B
(2.D brněnská třída)
Martin Špicl
Dolní Loučky 204, 594 55
Tel.: 736684325
E-mail: martinsp@tiscali.cz
Web: www.sanmarinodl.cz
Soupiska mužstva


SAŇAŘI SOKOLNICE A
(Okresní přebor Brno)
Roman Pospíšil
Brněnská 124, Sokolnice 664 52
Tel.: 607780810
E-mail: pisa2@seznam.cz
Web: www.sanarcup.cz


SAŇAŘI SOKOLNICE B
(1.B brněnská třída)
Marcel Přichystal

Tel.: 603850921
E-mail: sanarcup@seznam.cz, marcel.prichystal@seznam.cz
Web: www.sanarcup.cz
Soupiska mužstva


SAŇAŘI SOKOLNICE C
(2.D brněnská třída)
Marcel Přichystal

Tel.: 603850921
E-mail: sanarcup@seznam.cz, marcel.prichystal@seznam.cz
Web: www.sanarcup.cz
Soupiska mužstva


SCHALKE BRNO
(1.B brněnská třída)
Tomáš Václavek
Řehořova 36, Brno 618 00
Tel.: 605314283
E-mail: vaclavek.t@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


SK LÍŠEŇ BRNO B
(1.B brněnská třída)
Zdeněk Mach
Scheinerova 65, Brno 628 00
Tel.: 773110011
E-mail: mach@ma-fia.cz, pouchly@kralovopolska.cz, jacek6969@gmail.com
Web: www.sklisen.cz
Soupiska mužstva


SOCCER BRNO
(1.A brněnská třída)
Jaromír Mikulica
Botanická 59, Brno 602 00
Tel.: 775920148
E-mail: jaromirmikulica@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


SOKOL BRNO I.
(2.B brněnská třída)
Martin Vlk
Kounicova 20/22, Brno 602 00
Tel.: 739288621
E-mail: vlcak7@email.cz
Web:
Soupiska mužstva


SOKOL HOLÁSKY
(3.A brněnská třída)
Lukáš Lach
Na návsi 5, Brno 620 00
Tel.: 606677940
E-mail: lukas.lach@seznam.cz
Web: futsalholasky.wgz.cz
Soupiska mužstva


SOKOL JEHNICE A
(Okresní přebor)
Tomáš Král
Hrázka 601/18, Brno 621 00
Tel.: 777615968
E-mail: webmaster@tjsokoljehnice.cz
Web: www.tjsokoljehnice.cz
Soupiska mužstva


SOKOL JEHNICE B
(2.A brněnská třída)
Tomáš Král
Hrázka 601/18, Brno 621 00
Tel.: 777615968
E-mail: webmaster@tjsokoljehnice.cz
Web: www.tjsokoljehnice.cz
Soupiska mužstva


SOKOL MORAVANY U BRNA
(1.B brněnská třída)
Karel Rothschein
Střední 6, Moravany u Brna 664 48
Tel.: 605956635
E-mail: k.rothschein@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


SOKOL TROUBSKO A
(Krajský přebor JM)
Roman Štrof
Kosmákova 48, Brno 615 00
Tel.: 604755800
E-mail: rstrof@seznam.cz
Web:


SOKOL TROUBSKO B
(1.B brněnská třída)
Oldřich Belžík
Sedláčkova 10, Brno 628 00
Tel.: 734201618
E-mail: o.belzik@centrum.cz, m.polak@mujmail.cz
Web:
Soupiska mužstva


STAROBRNO STARÉ BRNO
(2.C brněnská třída)
Milan Chaloupka
Bayerova 32, Brno 602 00
Tel.: 724972103
E-mail: 13chaloupka@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


STONES MADEIRA BRNO A
(Okresní přebor)
Josef Pohanka
Potácelova 42, Brno 636 00
Tel.: 604440366
E-mail: jos.pohanka@post.cz
Web: www.stonesofmadeira.banda.cz
Soupiska mužstva


STONES MADEIRA BRNO B
(2.D brněnská třída)
Josef Pohanka
Potácelova 42, Brno 636 00
Tel.: 604440366
E-mail: jos.pohanka@post.cz
Web: www.stonesofmadeira.banda.cz
Soupiska mužstva


STŽ BRNO B
(2.A brněnská třída)
Roman Šimeček
Zezulkova 13, Brno 620 00
Tel.: 777571663
E-mail: tomson.stz.brno@seznam.cz
Web: www.tomsonbrno.cz
Soupiska mužstva


SVÁŽNÁ BRNO
(1.B brněnská třída)
Jiří Greiffenegg
Svážná 12, Brno 634 00
Tel.: 774811797
E-mail: grejfa@seznam.cz
Web: www.futsalsvazna.estranky.cz
Soupiska mužstva


SYROVICE
(2.A brněnská třída)
Josef Minařík
Syrovice 269, 664 67
Tel.: 775386266
E-mail: josef-minarik@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


TECHNIKA BRNO A
(Krajský přebor JM)
Jiří Luner
Otiskova 7, Brno 628 00
Tel.: 724781115
E-mail: luner@7points.cz
Web:


TECHNIKA BRNO B
(2.B brněnská třída)
Václav Hnaníček
Vlkopavlovická 23, Brno 628 00
Tel.: 730850813
E-mail: vhnanicek@nbox.cz
Web:
Soupiska mužstva


TEMPO BRNO
(1.B brněnská třída)
Jan Tomek
Fryčajova 155, 614 00 Brno
Tel.: 775169309
E-mail: jan.tomek@centrum.cz
Web:
Soupiska mužstva


TOKA BRNO
(Krajský přebor JM)
Zavadil Miroslav

Tel.: 603850072
E-mail: mira.zavadil@seznam.cz
Web:


TORCIDA BRNO
(1.B brněnská třída)
Michal Kutílek

Tel.: 777090001
E-mail: michal.kutilek@centrum.cz
Web:
Soupiska mužstva


TROPA BRNO A
(2.A brněnská třída)
Vítězslav Prokop
Kotlářská 30, Brno
Tel.: 605586956
E-mail: vita.prokop@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


TROPA BRNO B
(3.C brněnská třída)
libor Meduňa
K. H. Máchy 735/16, Kuřim 664 34
Tel.: 777756511
E-mail: contact@meduna.cz
Web:
Soupiska mužstva


TROPICANA BRNO
(2.C brněnská třída)
Miroslav Kadlec
Vondrákova 40, Brno 635 00
Tel.: 732531773
E-mail: kadlec-mira@seznam.cz
Web: www.fctropicana.cz
Soupiska mužstva


U BOBA BRNO A
(Okresní přebor)
Radek Kovář
Sevastopolská 7, Brno 625 00
Tel.: 774073710
E-mail: thyr@centrum.cz
Web:
Soupiska mužstva


U BOBA BRNO B
(2.B brněnská třída)
Petr Pfeifer
Zikova 22, Brno 628 00
Tel.: 777225373
E-mail: petr.pfeifer1913@gmail.com
Web:
Soupiska mužstva


VEMA KICKERS BRNO A
(1.A brněnská třída)
Vlastislav Kalus
Dědická 2, Brno 627 00
Tel.: 606746111
E-mail: vkalus@email.cz
Web:
Soupiska mužstva


VEMA KICKERS BRNO B
(2. A brněnská třída)
Marek Dlouhý
Svážná 17, Brno
Tel.: 608371145
E-mail: marad@post.cz
Web:
Soupiska mužstva


WEST ŽAB UNITED BRNO A
(1.B brněnská třída)
David Tomaszewský
Husova 5, Brno 602 00
Tel.: 777088238
E-mail: d.tomaszewsky@seznam.cz
Web:
Soupiska mužstva


WEST ŽAB UNITED BRNO B
(2.D brněnská třída)
Richard Hezina
Kroftova 31, Brno 616 00
Tel.: 737243103
E-mail: HezinaRichard@email.cz
Web:
Soupiska mužstva


WODOWA BRNO A
(Okresní přebor)
Martin Lončarič
Oblá 81, Brno 634 00
Tel.: 605432208
E-mail: m.loncaric@kreston.cz
Web:
Soupiska mužstva


WODOWA BRNO B
(2.C brněnská třída)
Martin Lončarič
Oblá 81, Brno 634 00
Tel.: 605432208
E-mail: m.loncaric@kreston.cz
Web:
Soupiska mužstva


WODOWA BRNO C
3.B brněnská třída
Švehla Michal
Branka 22a, Brno 624 00
Tel.: 776059496
E-mail: mr.mouse@email.cz
Web:
Soupiska mužstva


XXX BRNO
(3.C brněnská třída)
Vladimír Vaďura
Jircháře 11, 602 00 Brno
Tel.: 775058284
E-mail: vladimir.vadura@gmail.com
Web: www.xxx.banda.cz
Soupiska mužstva


ŽABINŠTÍ VLCI BRNO B
(1.B brněnská třída)
Michal Letzel
Oblá 24, Brno 634 00
Tel.: 721809451
E-mail: mletzel@nbox.cz
Web: http://zabinstivlci.webnode.cz
Soupiska mužstva


ŽABINŠTÍ VLCI BRNO C
(3.B brněnská třída)
Michal Letzel
Oblá 24, Brno 634 00
Tel.: 721809451
E-mail: mletzel@nbox.cz
Web: http://zabinstivlci.webnode.cz
Soupiska mužstva