FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 7.10.2012
Víkendové výsledky brněnských futsalových soutěží byly kompletně aktualizovány ve všech odkazech Výsledky a Tabulky, Střelci a Brankáři, Fair Play (karty) a STDK s pokutami.
FUTSAL 8.10.2012
1.liga - 5.kolo
Helas Brno-Kladno 5:3. ERA-PACK Chrudim-Tango Brno 5:4, Teplice-Česká Lípa 4:0, Slavia Praha-Benago Zruč 0:1, V.Mýto-Pardubice 2:1, Plzeň-Bohemians Praha 2:5.
1. ERA-PACK Chrudim 4 4 0 0 35:9 12
2. Bohemians Praha 4 4 0 0 19:5 12
3. Nejzbach V.Mýto 4 3 0 1 11:12 9
4. Benago Zruč 4 2 2 0 13:6 8
5. Tango Brno 4 2 1 1 24:15 7
6. B-flora Teplice 4 2 1 1 12:10 7
7. Indoss Plzeň 4 2 0 2 12:17 6
8. Torf Pardubice 4 1 0 3 12:18 3
9. Helas Brno 4 1 0 3 11:19 3
10. SAT-AN Kladno 4 0 1 3 8:13 1
11. Slavia Praha 4 0 1 3 3:9 1
12. Démoni Č.Lípa 4 0 0 4 7:34 0
2.liga - 2.kolo
SK Líšeň Brno-Květnice Tišnov 0:2, Agromeli Brno-Kunčice 3:2, Likop Třinec-Choceň 6:3, VŠB Ostrava-Havířov 4:1, Šumperk-Jeseník 10:4.
1. Likop Třinec 2 2 0 0 11:3 6
2. Květnice Tišnov 2 2 0 0 6:1 6
3. KOMAX Kunčice 2 1 0 1 12:6 3
4. Gill. Choceň 2 1 0 1 8:8 3
5. VŠB Ostrava 2 1 0 1 5:5 3
6. Delta Šumperk 2 1 0 1 13:14 3
7. Agromeli Brno 2 1 0 1 5:7 3
8. Kalábek Brno 0 0 0 0 0:0 0
9. SK Líšeň Brno 1 0 0 1 0:2 0
10. Gama. Jeseník 1 0 0 1 4:10 0
11. Slávie Havířov 2 0 0 2 1:9 0
Divize E jižní Morava - 2.kolo
Egretta Bílovice-Helas Brno B 6:4 (3:4), Pavlíček Tomáš 3, Rozbořil Lukáš 3-Mrázek Vladislav, Sekanina Tomáš, Cupák Vojtěch, Ratiborský Ondřej,
Pivovar Vyškov-Tomson Brno 5:3 (2:2), Pospíšil Jan 3, Kolečkář Jaroslav, Fober Martin-Slezák Jiří, Höll Jan, Hrůza Marek, ŽK: Pánek (P), Valík (T), ČK: Pospíšil (P),
Amor Vyškov Havlíčkův Brod 7:7
Arsenal Kuřim-Lazor Vyškov 4:6 (2:2), Martinů Radoslav 2, Báňa Martin, Hrazdíra Michal-Tobolík Radek 3, Lička Martin, Růžička Jiří, Novotný Václav, ŽK+ČK: Mikloška (L),
Žab.Vlci Brno-Nasan Brno 0:7 (0:3), Rampula David 2, Kocourek Lubomír 2, Gruna Tomáš, Hoffmann Martin, Trčka Miroslav, ŽK: Starý, Tvrdoň (ŽV), Kramoliš (N),
K5 Brno-Tango Brno B 2:2 (0:0), Klíma Ctibor, Trojáček Michal-Vlček Radim, Záruba Radim.
1. Lazor Vyškov 2 2 0 0 13:9 6
2. Tango Brno B 2 1 1 0 8:6 4
3. K5 Brno 2 1 1 0 7:6 4
4. Helas Brno B 2 1 0 1 13:8 3
5. Nasan Brno 2 1 0 1 10:6 3
6. Arsenal Kuřim 2 1 0 1 10:9 3
7. Egretta Bílovice 2 1 0 1 10:9 3
8. Pivovar Vyškov 2 1 0 1 9:9 3
9. Žab.Vlci Brno 2 1 0 1 7:8 3
10. Amor Vyškov 2 0 1 1 12:14 1
11. Havl. Brod 2 0 1 1 9:16 1
12. Tomson Brno 2 0 0 2 4:12 0
Krajský přebor jižní Moravy - 4.kolo
Pískovna Černovice-Agromeli Brno B 7:7 (3:5), Hřebíček Martin 3, Krištof Jan 2, Křemeček Radek, Flendrovský Petr-Hrůza David 3, Dujka Michal 2, Hrdlička Tomáš, Jašek Martin, ŽK: Křemeček, Bečva (PČ), Hrůza (A), ČK: Hřebíček M.(PČ),
FC Kloboučky-Technika Brno 10:1 (4:1), Chadima Jan 3, Konečný Libor 2, Štrublík Ladislav 2, Koval Stanislav, Mlčoch Martin, Sečka Tomáš-Kosař David, ŽK: Štrublík (K), Zeman (T), ČK: Křižák (T), ŽK+ČK: Hudeček (T),
Mitra Brno-FC Silůvky 6:2 (2:1), Rybníček Michal 2, Šotola Tomislav 2, Krejčí Lumír, Baďura Richard-Kolbert David, Kopal Marek, ŽK: Záděra K.(S),
United Ivančice-Remos Oslavany 5:5 (2:2), Spurný Adam 3, Pátek David, Knotek Pavel-Michalica Ivan 2, Oulehla Patrik 2, Hošek Karel, ŽK: Pátek, Čermák (I), Oulehla, Skopal (O),
SK Líšeň Brno B-Toka Brno 3:5 (0:4), Grus Vojtěch 2, Josefi Tomáš-Ryšavý Vlastimil 2, Hajn Jan, Trávníček Martin, Doubravský Bohumír,
Slovan Brno-Sokol Bučovice 10:8.
1. Toka Brno 4 4 0 0 28:11 12
2. SK Líšeň Brno B 4 3 0 1 28:12 9
3. Slovan Brno 4 3 0 1 33:28 9
4. FC Kloboučky 4 2 0 2 23:14 6
5. Mitra Brno 4 2 0 2 18:16 6
6. Unit. Ivančice 3 1 1 1 12:13 4
7. Písk.Černovice 4 1 1 2 28:32 4
8. Agromeli Brno B 4 1 1 2 24:28 4
9. Remos Oslavany 4 1 1 2 22:32 4
10. FC Silůvky 4 1 0 3 17:25 3
11. Sokol Bučovice 3 1 0 2 18:28 3
12. Technika Brno 4 1 0 3 11:23 3
Okresní přebor Brno-město - 6.kolo
Rybnická:
Soccer-Flamengo 4:7 (2:3), Macík Milan 2, Malec Radek, Kubát Pavel-Buriánek Tomáš 3, Kašpar Pavel 2, Popek Petr, Pazio Marek, ŽK: Macík, Ondrik (S), Kašpar, Grmela (F),
Panama-Flamengo 7:3 (0:1), Dvořáček Michal 3, Mach Zdeněk 2, Studený Jiří, Gala Zdeněk-Buriánek Tomáš 2, Pazio Marek,
Soccer-Tango C 5:2 (2:0), Ondrik Milan 2, Čejka Michal 2, Kubát Pavel-Hladký Adam 2, ŽK: Sládek (S),
Panama-Tango C 4:1 (0:0), Dvořáček Michal 2, Mach Zdeněk, Studený Jiří-Pekáč Jan,
Gladiators-Kalábek B 2:1 (2:0), Němec Vojtěch, Matušík Lukáš-Gottwald Radek, ŽK: Zlínský (K),
Gladiators-Gloria 5:1 (3:1), Úlehla Radek, Němec Vojtěch, Pavlica Ondřej, Matušík Lukáš, Bodický Michal-Dvořák Jan,
Saňaři-Kalábek B 8:4 (3:1), Kubíček Martin 3, Bohata Jakub 2, Lukáš Marek 2, Sekanina Kamil-Křivánek Pavel 2, Citovecký Roman, Kotouč Miroslav, ŽK: Kubíček, Bohata (S), Zlínský (K), ČK: Kuncl (K),
Saňaři-Gloria 1:4 (0:1), Kubíček Martin-Frýbort Vlastimil, Krejčíř Daniel, Zechmeister Stanislav, Gottvald Martin, ŽK: Dvořák (G).
1. Gladiators 6 6 0 0 25:7 18
2. Arsenal B 6 5 0 1 34:18 15
3. Helas C 6 4 1 1 22:15 13
4. Saňaři 6 4 0 2 32:15 12
5. Panama 6 4 0 2 24:11 12
6. Orel Řečk. 6 4 0 2 28:16 12
7. Kalábek B 6 4 0 2 26:19 12
8. Bl. Flames 6 3 0 3 50:33 9
9. Agromeli C 6 3 0 3 20:22 9
10. SOŠ OOM 6 2 1 3 16:14 7
11. Gloria 6 2 1 3 14:19 7
12. Rych.pípy 6 2 0 4 17:25 6
13. Soccer 6 1 1 4 16:28 4
14. Tango C 6 1 0 5 14:27 3
15. Flamengo 6 1 0 5 13:38 3
16. Hombres 6 0 0 6 7:51 0
STOP ve 4 násl.utkáních: Kuncl (Kalábek B)-ČK+hr.urážky rozh.!
STOP ve 2 násl.utkáních: Kotrbáček (Orel Řečk.)-2ŽK=ČK+nesp.chování!
Střelci: Šlapák (Bl.Flames)-17, Beránek (Bl.Flames)-10, Kubíček (Saňaři)-9.
1.A brněnská třída - 7. a 8.kolo
Kraví hora:
Dynamo-San Marino 3:3 (2:1), Janík 2, Ostrý-Kouřil, Kroupa, Mašek Ji., ŽK: Ostrý(D),
Kalábek C-San Marino 1:2 (0:0), Doležal-Martínek, Plachký,
Dynamo-Atlantis 1:0 (0:0), Jenerál, ŽK: Koutný T.(D),
Kalábek C-Atlantis 3:2 (1:1), Doležal, Gottwald, Tureček-Kopřivík 2, ČK: Němec(Ka), ŽK: Vojtek(Ka), Novák(A),
Saint Diana-Panama B 3:0 (1:0), Matoušek, Koch, Fatrdla, ČK: Krejčí(Pn),
Jiříkovice-Panama B 6:5 (3:2), Spružina K.4, Šildeberger, Kučera-Raab, Pernica 4,
Saint Diana-BB Press 3:2 (3:0), Matoušek, Vlček, Koch-Novák, Kudýn, ŽK: Dohnal(SD),
Jiříkovice-BB Press 1:5 (0:4), Spružina K.-Novák, Pernica, Kudýn 2, Caha.
Svážná:
Parmagianni-Hustopeče 5:5 (2:1), Zelenka 2, Smutný 3-Dolíhal P., Janota, Havelka 2, Doušek P., ŽK: Gottwald(Pr), Stehlík Ma.(H),
Madrid-Hustopeče 6:3 (3:3), Putna 4, Venhuda, Nahodil-Havelka 3,
Parmagianni-Tomson B 1:3 (0:0), Onderka-Šimeček Ra., Höll J. a R.,
Madrid-Tomson B 3:5 (0:0), Dvořák, Venhuda 2-Kopřiva, Slezák 2, Höll R., Jeremias, ŽK: Valík(Tm),
Kickers-Bianco 3:2 (1:1), Hanzálek, Vybíral, Kříž-Hude, Podloucký J., ŽK: Šána(Bi),
Torcida-Bianco 3:1 (2:0), Rohánek, Novák D.2-Šindelář,
Kickers-Fauna 6:2 (5:1), Hanzálek, Vybíral, Kříž 4-Dvořák, Nováček,
Torcida-Fauna 11:1 (3:1), Pospíšil, Novák D.3, Kutílek, Slouka 2, Rohánek 2, Kosík, Soukop-Dvořák, ČK: Dvořák(F), ŽK: Odehnal P.(F).
1. Kickers 8 7 0 1 34:11 21
2. Dynamo 8 6 2 0 31:13 20
3. San Marino 8 5 1 2 27:15 16
4. Torcida 8 5 0 3 41:33 15
5. Panama B 8 5 0 3 22:19 15
6. Tomson B 8 4 1 3 27:20 13
7. BB Press 8 4 1 3 23:19 13
8. St. Diana 8 4 1 3 25:30 13
9. Madrid 8 4 0 4 33:30 12
10. Parmagianni 8 3 2 3 24:26 11
11. Atlantis 8 3 1 4 22:21 10
12. Hustopeče 8 2 3 3 37:39 9
13. Jiříkovice 8 1 3 4 21:35 6
14. Kalábek C 8 2 0 6 21:36 6
15. Bianco 8 1 1 6 17:23 4
16. Fauna 8 0 0 8 23:58 0
STOP ve 2 násl.utkáních: Dvořák (Fauna)-ČK+nesp.chování, Němec (Kalábek C)-2ŽK=ČK+nesp.chování!
STOP v 1 násl.utkání: Krejčí (Panama B)-2.ČK-zbytek!
Střelci: Novák D.(Torcida)-12, Doušek M.(Hustopeče) a Havelka (Hustopeče)-10.
1.B brněnská třída - 7. a 8.kolo
Lužánky:
Atraps-R.I.P. 2:2 (0:1), Dobr, Šarík-Lepka, Rágula, ŽK: Skřivan(A),
Atraps-Podolí 3:1 (1:0), Macek 2, Dobr-Klemm, ŽK: Šafář P.(P),
Celeano-R.I.P. 1:2 (0:0), Pátek M.-Lepka, Knotek, ŽK: Máša(RIP),
Celeano-Podolí 6:3 (3:1), Baratli 3, Pátek D., Dolák, Aboulaiche-Vlach M., Klemm, Šperka,
Q.P.Chrlice-Gladiators B 1:3 (1:0), Ryvola-Pavlica, Havelka, Jakeš, ŽK: Matušík(G),
Celtic-Gladiators B 4:2 (0:1), Kašpar 3, Břinka Jak.-Pavlica, Matušík, ŽK: Kašpar, Špaček(Ct),
Q.P.Chrlice-SK Líšeň C 3:3 (1:1), Bělohlávek P. a D., Slezák-Linger, Josefi, Mach, ŽK: Bělohlávek D.(QPCh),
Celtic-SK Líšeň C 6:2 (4:2), Starý 2, Kašpar, Špaček, Kopečný, Břinka Jak.-Král, Kubáň P., ČK: Linger(L), ŽK: Kašpar(Ct), Josefi(L).
Rybnická:
Stones-Žab.Vlci B 3:1 (1:0), Hrabčák, Burian, Stanev-Hansl, ŽK: Hrabčák(St),
Mitra B-Žab.Vlci B 9:1 (4:0), Rybníček 3, Buršík D.2, Skirka 2, Hambálek A., Hambálek K.-Hansl, ŽK: Tvrdoň(ŽV),
Stones-Slovan B 4:2 (1:2), Hrabčák 2, Burian, Mrázek-Polák 2,
Mitra B-Slovan B 2:3 (1:1), Skirka 2-Polák 2, Belžík, ŽK: Buršík P.(M), Polák(Sl),
Svážná-Jehnice 2:4 (1:2), Hanák, Řehůřek J.-Granát 3, Hadrava, ŽK: Danis, Čech, Herynek(Sv), Axman Pe.(J),
Nasan B-Jehnice 2:4 (1:1), Kocourek ml., Rampula-Kaláb, Granát, Marek, Valach, ŽK: Kocourek ml.(N),
Svážná-FFT Vinohr. (1:0), ODLOŽENO na sobotu 13.10. v 17:00 na Rybnické,
Nasan B-FFT Vinohr. ODLOŽENO na sobotu 13.10. v 17:50 na Rybnické.
1. Stones 8 6 2 0 26:12 20
2. Nasan B 7 6 0 1 37:11 18
3. Mitra B 8 6 0 2 28:16 18
4. Gladiators B 8 5 1 2 22:12 16
5. Atraps 8 5 1 2 25:21 16
6. Jehnice 8 4 1 3 26:18 13
7. FFT Vinohr. 6 4 0 2 25:9 12
8. Žab.Vlci B 8 3 2 3 19:33 11
9. Celtic 8 3 1 4 25:27 10
10. Slovan B 8 2 3 3 21:28 9
11. Celeano 8 3 0 5 19:28 9
12. R.I.P. 8 2 3 3 20:30 9
13. Svážná 7 1 3 3 16:25 6
14. SK Líšeň C 8 1 2 5 21:27 5
15. Podolí 8 1 0 7 15:28 3
16. Q.P.Chrlice 8 0 1 7 15:35 1
STOP v 1 násl.utkání: Linger (Líšeň C)-ČK, Richter (FFT)-ČK!
Střelci: Rampula (Nasan B)-16, Kašpar (Celtic)-12, Sedlák T.(FFT)-9.
2.B brněnská třída - 7. a 8. kola
Kounicova:
Stones B-AVM Metal 2:2 (1:1), Stanev 2-Beneš 2, ŽK: Makel(M),
Stones B-Řečkovice 4:2 (1:2), Stanev 3, Šebetovský-Vašina J., Klouda,
Technika B-AVM Metal 3:1 (1:0), Krátký 2, Pelikán-Růžička, ŽK: Pelikán(Tch),
Technika B-Řečkovice 2:3 (1:1), Indra, Vychodil-Vašina J. a P., Geršl, ŽK: Pelikán(Tch), Vašina J. a P.(Ř),
Adom-Obřany 1:2 (1:1), Růžička-Pivko T., Jeřábek,
Židenice-Obřany 1:5 (0:2), Kalčík-Pivko T.2, Minařík, Smutný, Horáček, ŽK: Horáček(O),
Adom-K5 B 1:10 (0:7), Jantač-Křenek 3, Kašík 2, Strádal 2, Šplíchal, Havelka, Wujčík,
Židenice-K5 B 0:10 (0:4), Křenek 2, Kašík 2, Šplíchal 2, Strádal 3, Havelka, ŽK: Lazecký(Ž).
Srbská:
R.I.P. B-Olymp 4:2 (2:0), Lepka, Rágula 3-Kunc, Tulis,
R.I.P. B-Gascar 5:0 (kont.), Gascar se nedostavil,
Kormidlo-Olymp 4:2 (1:2), Cesar M.2, Odehnal, Roštínský-Vaňkovský, Vyklický, ŽK: Kalvoda(Kr),
Kormidlo-Gascar 10:5 (3:2), Odehnal, Kalvoda 5, Roštínský 4-Brom 2, Maňák P.3, ŽK: Roštínský(Kr),
Tempo-Onyx 4:6 (1:5), Stratil 2, Adamec, Tomek-Čempel, Šašinka, Veselý Mi.4, ŽK: Mrština(T),
Albion-Onyx 1:8 (1:2), Rajsigl-Čempel 2, Gorčík, Šašinka, Balas, Blecha, Veselý Mi.2,
Tempo-Kampa 0:0 (0:0),
Albion-Kampa 1:4 (1:4), Nevrtal-Pilarčík M., Vrábel, Šverák, Nakládal.
1. Kormidlo 8 8 0 0 51:13 24
2. Obřany 8 7 1 0 40:9 22
3. K5 B 8 5 1 2 53:17 16
4. R.I.P. B 8 5 1 2 30:25 16
5. Onyx 8 5 0 3 41:30 15
6. Stones B 8 4 1 3 31:18 13
7. Tempo 8 4 1 3 25:15 13
8. AVM Metal 8 4 1 3 31:22 13
9. Gascar 8 3 1 4 27:32 10
10. Technika B 8 3 1 4 18:24 10
11. Židenice 8 3 1 4 18:29 10
12. Kampa 8 2 2 4 16:23 8
13. Řečkovice 8 2 2 4 21:29 8
14. Olymp 8 1 1 6 18:37 4
15. Adom 8 1 0 7 17:55 3
16. Albion 8 0 0 8 13:72 0
STOP v 1 násl.utkání: Roštínský (Kormidlo)-4ŽK!
Střelci: Roštínský (Kormidlo)-19, Veselý Mi.(Onyx)-18, Beneš (AVM Metal)-15.
2.C brněnská třída - 9. a 10.kolo
Řečkovice:
XXX-Adrenalin 1:0 (0:0), Kudělka,
Orel Řečk.B-Adrenalin 3:1 (0:1), Hruška, Dočkal, Kotrbáček-Sedláček,
XXX-Besídka 3:1 (1:0), Jirásko, Vaďura, Skřípský-Johaník,
Orel Řečk.B-Besídka 9:3 (3:3), Vepřek, Jůzl M., Kotrbáček, Havlík 2, Dostál, Dočkal 3-Johaník 2, Zelený, ČK: Křivánek(Bs),
Beermingham-FC Vinohr. 2:6 (2:1), Wiacek, Selecký-Obruča 3, Jendruščák 3, ŽK: Perný(Bee),
Flamengo B-FC Vinohr. 7:1 (4:1), Havelka 4, Hejlek, Hradil, Chloupek-Obruča,
Beermingham-FFT B 0:0 (0:0), ŽK: Havelka(Bee),
Flamengo B-FFT B 5:4 (3:3), Havelka 2, Pazio, Hradil, Chloupek-Zouhar, Malý D. a J., Gala, ČK: Gala(FFT), ŽK: Havelka(F).
Kounicova:
Kohouti-West Žab 0:2 (0:1), Šafář, Pozidis,
Incident-West Žab 3:3 (1:1), Cupák 2, Vítek R.-Andrle, Šafář, Pozidis, ČK: Both(I), ŽK: Dobeš(I),
Kohouti-Barum 1:6 (0:3), Šenk-Mader 3, Šmídek, Klíč Š., Šuhaj,
Incident-Barum 2:2 (0:1), Cupák, Dobeš-Klíč Š., Knoflíček,
Tropicana-Bystrc 1:3 (0:1), Gratias-Matěj, Hnátek, Machek,
Red Devils-Bystrc 0:4 (0:2), Fabiánek, Matěj, Machek, Souček,
Tropicana-All in ODLOŽENO na neděli 28.10. v 15:30 na Rybnické,
Red Devils-All in ODLOŽENO na neděli 28.10. v 16:20 na Rybnické.
1. Flamengo B 10 9 0 1 57:25 27
2. Incident 10 6 2 2 38:17 20
3. Barum 10 6 1 3 30:24 19
4. Orel Řečk. B 10 6 0 4 34:18 18
5. Bystrc 10 6 0 4 28:19 18
6. FC Vinohr. 10 5 0 5 24:32 15
7. FFT B 10 4 2 4 26:20 14
8. Adrenalin 10 4 1 5 19:25 13
9. Kohouti 10 4 1 5 19:31 13
10. All in 8 4 0 4 21:23 12
11. West Žab 10 3 2 5 24:27 11
12. Tropicana 9 3 1 5 30:27 10
13. Besídka 10 3 1 6 25:37 10
14. Beermingham 10 3 1 6 20:40 10
15. XXX 10 3 0 7 15:39 9
16. Red Devils 9 2 2 5 30:36 8
STOP v 1 násl.utkání: Křivánek (Besídka)-ČK, Gala (FFT B)-ČK!
Střelci: Havelka (Flamengo B)-25, Jurečka (Tropicana)-13, Mader (Barum) a Knotek (Incident)-10.
3.A brněnská třída - 6. a 7.kolo
Svážná:
Storks-Špilberk 4:1 (3:0), Bezděk 2, Doleček, Kostka-Havel, ŽK: Odrazil(St),
Špilberk-Bosonohy 1:1 (0:1), Krška-Výplach, ŽK: Mareček(Bs),
St.Lískovec-Storks 0:4 (0:2), Doleček 2, Kostka, Řičánek, ŽK: Novák(St),
Bosonohy-Psychotip 2:3 (0:1), Cvrkal, Výplach-Kučera, Havránek, Šenkapoul,
RST-St.Lískovec 6:0 (2:0), Peška 2, Žák J., Zemánek, Zubál, Weyr,
Psychotip-Ethanol 5:6 (3:2), Sedlák 3, Jahůdka, Šenkapoul-Horňáček 2, Komar 2, Endlicher, Pokorný,
Totenrum-RST 1:7 (0:0), Horník-Peška 3, Žák J.2 a V., Zubál,
Řečkovice B-Bolest ODLOŽENO na neděli 21.10. v 18:00 na Rybnické,
Ethanol-Řečkovice B ODLOŽENO na sobotu 3.11. v 17:00 na Rybnické,
Modřice-Totenrum ODLOŽENO na sobotu 3.11. v 17:45 na Rybnické,
Carpe Diem-Modřice ODLOŽENO na sobotu 3.11. v 18:30 na Rybnické.
1. Storks 8 5 2 1 32:20 17
2. Carpe Diem 6 4 2 0 26:10 14
3. Špilberk 8 4 1 3 16:18 13
4. RST 7 3 1 3 22:15 10
5. Ethanol 6 3 1 2 18:15 10
6. St.Lískovec 7 3 0 4 21:25 9
7. Psychotip 7 3 0 4 26:37 9
8. Bolest 6 2 2 2 14:12 8
9. Bosonohy 8 2 2 4 21:26 8
10. Modřice 5 2 1 2 9:9 7
11. Totenrum 6 2 1 3 12:17 7
12. Řečkovice B 6 0 1 5 10:23 1
Střelci: Jeřábek (Carpe Diem) a Výplach (Bosonohy) a Faistl L.(St.Lískovec) a Doleček (Storks)-9.
3.B brněnská třída - 5.kolo
Řečkovice:
Měnín-König 2:5 (2:2), Tomek, Kantor-Máčal 3, Tomsa 2,
König-Orel Řečk.C 3:2 (2:2), Máčal 2, Hamřík-Jurčík, Baláž,
Mejdan-Měnín 0:3 (0:1), Tomek, Kantor, Ralenovský,
UFO-ASK 3:1 (0:0), Dupal, Zatloukal, Vykydal-Večeřa, ŽK: Viliš(E),
Mejdan-Vema 3:7 (1:5), Stokláska, Kozlíček, Hašek-Dlouhý, Řondik, Repík 3, Nowak L.2, ŽK: Kučera(V),
Jehnice B-UFO 9:0 (4:0), Valach 3, Květoň 2, Šmerda, Vavříček 2, Král M., ŽK: Večeřa(J), Leischner(E),
Vema-Zoner 3:0 (2:0), Repík 2, Ben Rhaiem, ŽK: Patloka(Z),
Zoner-Jehnice B 0:2 (0:1), Valach, Vavříček, ŽK: Man, Knápek(Z),
Predators-Parodia 2:2 (2:2), Křivák, Sapík-Gillár, Hájek, ŽK: Strašil(Pr).
1. Jehnice B 5 4 0 1 22: 7 12
2. König 5 4 0 1 19:14 12
3. Orel Řečk.C 5 3 1 1 17:7 10
4. UFO 6 3 1 2 11:17 10
5. Měnín 5 3 0 2 14:12 9
6. Mejdan 5 2 1 2 17:18 7
7. Vema 5 2 0 3 13:15 6
8. ASK 5 2 0 3 10:12 6
9. Parodia 4 1 2 1 15:10 5
10. Predators 5 1 1 3 7:11 4
11. Zoner 6 0 0 6 2:24 0
Střelci: Máčal (König)-12, Repík (Vema) a Mikšovský (Mejdan) a Havlík (Orel Řečk.C)-5.
3.D brněnská třída - 6. a 7.kolo
Komárov:
Litrpůl-Dukla 0:2 (0:0), Horák, Polák, ŽK: Vala, Soukup(Li),
Dukla-Bergaz 11:0 (3:0), Polák 5, Horák 2, Marek 2, Svoboda, Haiser,
Gooners-Litrpůl 3:3 (2:2), Maxa, Kratina, Chocholáč-Vala, Sedlák, Jedlička, ŽK: Kotlán(G),
Bergaz-HLT club 1:6 (0:3), Kania-Říha 4, Bečica 2, ŽK: Hrbek(Hlt),
Hipopótamos-Gooners 4:1 (0:0), Křepela J.3, Křepela Z.-Mikuláš,
HLT club-Mejdan B 8:3 (2:3), Bečica 3, Říha 3, Táborský 2-Brichta 3, ŽK: Hrbek(Hlt),
U Boba-Hipopótamos 5:3 (2:1), Široký Ma.3, Jaroš, Šenkýř-Tomandl M.3,
Mejdan B-Atlantis B ODLOŽENO na neděli 14.10. v 17:00 na Rybnické,
Atlantis B-Anitals ODLOŽENO na neděli 14.10. v 17:45 na Rybnické,
Kalasar-U Boba ODLOŽENO na sobotu 27.10. v 17:00 na Rybnické,
Luxury-Kalasar ODLOŽENO na sobotu 27.10. v 17:45 na Rybnické.
1. HLT club 7 5 0 2 30:19 15
2. U Boba 6 5 0 1 23:15 15
3. Litrpůl 8 4 1 3 33:22 13
4. Kalasar 5 4 0 1 27:8 12
5. Dukla 8 4 0 4 34:22 12
6. Luxury 6 4 0 2 17:13 12
7. Atlantis B 6 3 1 2 21:15 10
8. Anitals 6 3 0 3 8:14 9
9. Gooners 7 2 2 3 22:19 8
10. Hipopótamos 7 2 0 5 22:24 6
11. Mejdan B 6 1 0 5 10:35 3
12. Bergaz 8 1 0 7 21:62 3
STOP v 1 násl.utkání: Tříska (Anitals)-2ŽK=ČK!
Střelci: Horák (Dukla)-14, Bečica (Hlt)-12, Sedlák (Litrpůl)-10.
3.E brněnská třída - 5.kolo
Kamínky:
Here For Beer-Nekop 1:6 (0:3), Rajf-Kovář 3, Bukovský J. a P., Novotný,
Bl.Flames B-Here For Beer 7:4 (3:3), Šlapák 3, Faltýnek 2, Sosnar, Sedlínský-Rajf 2, Zapletal, Noone, ŽK: Mendel(BF),
Nekop-Lucky Strike 8:2 (7:1), Bukovský J.4 a P.2, Kovář, Roubal-Dmytryszyn, Papoušek, ŽK: Garčár, Reichel(LS),
Juve-Bl.Flames B 3:4 (3:1), Zettík 2, Kolář-Šlapák 2, Mendel, Faltýnek,
Lucky Strike-Kocovina 0:9 (0:6), Novák 3, Dubáň, Vosáhlo, Poslušný, Elis, Junec, Šnepfenberk,
Bastards-Juve 0:0 (0:0), ŽK: Grečko(B),
Kocovina-Restart 3:1 (1:0), Poslušný 2, Šnepfenberk-Godava, ŽK: Pařízek J.(K), Šudák(R),
Modřice B-Bastards 4:0 (3:0), Chalabala 2, Strýček, Juříček,
Lamy-Modřice B ODLOŽENO na neděli 14.10. v 15:30 na Rybnické,
Moravany-Madrid B ODLOŽENO na neděli 14.10. v 16:15 na Rybnické,
Restart-Moravany ODLOŽENO na sobotu 27.10. v 18:30 na Rybnické.
1. Kocovina 6 4 1 1 26:9 13
2. Modřice B 5 3 2 0 24:6 11
3. Juve 6 3 2 1 25:12 11
4. Nekop 6 3 1 2 38:24 10
5. Bastards 5 3 1 1 15:9 10
6. Bl.Flames B 6 3 1 2 29:32 10
7. Lamy 4 2 1 1 20:14 7
8. Madrid B 4 2 1 1 18:20 7
9. Moravany 4 1 1 2 9:12 4
10. Here For Beer 5 0 1 4 14:29 1
11. Restart 4 0 0 4 6:20 0
12. Lucky Strike 5 0 0 5 3:40 0
Střelci: Bukovský J.(Nekop)-14, Chalabala (modřice B)-8, Vrána (Bl.Flames B)-7.
Okresní přebor Vyškov - 13. a 14. kolo
Mouřínov: Nafta Mouřínov-Orli Vyškov 2:12 (1:9), Landa Daniel 2-Nedvěd Petr 5, Podaný Lukáš 3, Němec Petr, Synek Pavel, Holler Jiří, Brunclík Martin,
TJ Mouřínov-Orli Vyškov 2:7 (2:5), Konečný Jiří, Navrátil Marek-Podaný Lukáš 2, Němec Petr, Nezdařil Vladimír, Nedvěd Petr, Holler Jiří, Brunclík Martin,
Nafta Mouřínov-Amor Vyškov 3:10 (3:5), Landa Daniel 2, Petřík Lukáš-Vymazal Radek 3, Hromek Vojtěch 3, Lukeštík David 3, Derka Tomáš,
TJ Mouřínov-Amor Vyškov 7:5 (2:3), Vintr Ondřej 3, Konečný Jiří 2, Navrátil Rostislav, Vintr Dalibor-Lukeštík David 3, Vymazal Radek, Hromek Vojtěch.
Studnice:
Litrpool Studnice-United Vyškov 5:2 (2:2), Henek Aleš 3, Štaffa Lukáš, Štaffa Martin-Trávníček Michal 2,
Krásensko-United Vyškov 4:12 (2:9), Koníček Michal, Zukal Petr, Strnad Matěj, Koutný Jan-Trávníček Michal 4, Grepl Martin 3, Gryc David 2, Toman Jiří 2, Najman Lukáš,
Litrpool Studnice-Pivovar Vyškov 16:3 (8:1), Štaffa Martin 5, Štaffa Lukáš 3, Ryšánek Ondřej 3, Brunclík Jiří 2, Hořava Jiří 2, Henek Aleš-Lukášek Michal 2, Kala Leoš,
Krásensko-Pivovar Vyškov 7:10 (2:3), Koutný Jan 4, Vágner Vít 2, Strnad Matěj-Gregor Petr 5, Kala Leoš 3, Lukášek Michal 2.
Orel Vyškov:
Sapporo Manerov-Panteři Vyškov 2:0 (2:0), Klúč Marek, Kolář Jan,
Fifák Nouzka-Panteři Vyškov 5:3 (2:2), Kudlička Kamil 2, Hradil Marek, Hradil Radek, Donneberger Jan-Kučera Vlastimil, Nezdařilík Michal, Poprik Jakub,
Sapporo Manerov-Lazor-Domus 3:8 (2:2), Hanák Pavel, Klúč Marek, Kuba Lukáš-Tobolík Radek 4, Ertl Jaroslav, Moučka Michal, Rusňák Martin, Haumer Petr,
Fifák Nouzka-Lazor-Domus 3:10 (2:4), Kudlička Kamil, Špičák Petr, Doležel Martin-Lička Martin 3, Tobolík Radek 2, Ertl Jaroslav, Rusňák Martin, Novotný Václav, Haumer Petr, Gottvald David.
1. Lazor Domus B 14 9 1 4 106:71 28
2. Sok.Bučovice B 10 8 1 1 72:32 25
3. Orli Bučovice 10 8 1 1 66:27 25
4. Litr. Studnice 9 8 1 0 74:36 25
5. United Vyškov 10 7 0 3 75:37 21
6. Amor Vyškov B 10 6 1 3 67:42 19
7. Pivovar Vy B 10 6 1 3 76:64 19
8. Orli Vyškov 10 6 0 4 66:52 18
9. Fifák Nouzka 10 4 2 4 55:69 14
10. TJ Mouřínov 6 4 1 1 38:25 13
11. Krásensko 9 4 1 4 48:51 13
12. Kloboučky B 10 3 0 7 39:55 9
13. Pant. Vyškov 14 3 0 11 54:92 9
14. Sapp. Manerov 10 3 0 7 23:65 9
15. Buč. Slavkov 10 1 3 6 40:67 6
16. Jant. Nevojice 10 1 1 8 33:76 4
17. JČ Marefy 10 1 0 9 37:75 3
18. Nafta Mouřínov 6 0 0 6 22:55 0
Střelci: Henek (Litrpool)-25, Tobolík (Lazor B)–25, Ševčík (Amor)-20.
Okresní přebor Blansko - 5. a 6. kolo
FC Orel Kotvrdovice-Sezbo Blansko 9:1 (3:0), Paděra 2, Šenk 2, Filip, Jarůšek, Kunc, Keprt R., Grómský-Kunc,
Mafia Blansko-FC Orel Kotvrdovice 0:7 (0:3), Stehlík 4, Kunc, Keprt D., Grómský, Sezbo Blansko-Staroblansko 0:3 (1:0), Kunc 2, Vintr,
FPO Blansko-Mafia Blansko 1:7 (0:2), Matuška 3, Beneš 2, Langr, Němec-Bárta, ŽK: Uherka (Mafia Blansko),
FC Sijétl-Staroblansko 1:3 (0:1), Flek P.-Vondráček 2, Svoboda,
FPO Blansko-DDM Blansko 13:2 (5:0), Langr 4, Vach 4, Němec 3, Alexa, Žák-Kříž, Souček, ŽK: Alexa, Kotlán (oba FPO Blansko),
OSK Blansko-FC Sijétl 3:2 (1:2), Kratochvíl, Cupák O., Gansukh.-Tihon, Flek P.,
DDM Blansko-FPO Blansko B 3:8 (1:3), Jarůšek, Souček, Štreit-Svoboda 3, Földvary 2, Zouhar, Červený, Pernica D., ŽK: Dobiášek (FPO Blansko B),
FPO Blansko B-OSK Blansko 3:1 (0:1), Pernica D. 2, Zouhar-Cupák O., ŽK: Červený (FPO Blansko B), Gansukh (OSK Blansko).
1. FPO Blansko 6 6 0 0 51:8 18
2. Kotvrdovice 6 6 0 0 41:8 18
3. Sezbo Blansko 6 4 0 2 20:24 12
4. FPO Blansko B 6 3 1 2 21:20 10
5. OSK Blansko 6 2 1 3 22:21 7
6. DDM Blansko 6 2 1 3 21:38 7
7. Mafia Blansko 6 1 1 4 13:29 4
8. Staroblansko 6 1 0 5 7:33 3
9. FC Sijétl 6 0 0 6 11:26 0
Střelci: Matuška (FPO)-14, Bárta (Mafia)-11, Kunc (Kotvrdovice)-10.