Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2022 dotací ve výši 385 000 Kč).
01.07.2022
ilustrační obrazek futsalbrnoINFORMACE PRO BRNĚNSKÉ FUTSALOVÉ SOUTĚŽE 2022/23
Vážení futsalisté, začali jsme s přípravou další brněnské futsalové sezóny 2022/23. Jak jsme vás před informovali, tak dojde k zásadním změnám pro 2.třídy a bude rozšířena 3.třída a jednu skupinu. Dále je bezpodmínečně nutné mít IČO klubu, klub zaregistrovaný ve futisu a ve futisu mít zaregistrované všechny hráče ze soupisky včetně uhrazeného čp 100 korun na rok 2022 a další. Naší prioritou je plnit vaše požadavky, které napíšete do závazných přihlášek ...
INFORMACE PRO BRNĚNSKÉ FUTSALOVÉ SOUTĚŽE 2022/23

Krátké zprávy aktuálně

29.06.2022 - Tým KAMPA B hledá pro pokračování v soutěži (pád do 3.třídy) nové spoluhráče. Brankář je naprostou nutností, pak by se hodili i 2 hráči do pole. Jsme pohodáři, viz letošní cena za fair play. Hlavním kritériem je spolehlivost. Zkrátka potřebujeme hráče co budou pravidelně chodit na zápasy. Pokud by se našel zájemce to s námi zkusit, nechť se mi ozve na jan.kunetka@centrum.cz nebo 777604261.

29.06.2022 - Tým Poclain (máme i "B" tým) hrající brněnskou třídy by rád mezi své řady přivítal nové hráče (ať už zkušené nebo i nováčky). Tréninky po dobu prázdnin každý pátek od 19:00 na Okruhu. Zájemci se můžou ozvat na richardrecman@seznam.cz, stejnojmenný FB nebo 774442874. Budeme rádi, když mezi nás zavítáš.

27.06.2022 - KAM NA FUTSAL - Sobota 9.7.2022: Napoleon Cup (SK Prace).

24.06.2022 - Tým Panama B dlouhodobě hrající na špici 1.A třídy by rád mezi své řady přivítal nové hráče. Zároveň hledáme nového sparingpartnera na tréninky každou středu 18-19:30 na hřišti U Hrocha v Jundrově a v zimě v úterý 20-21:30 v nafukovací hale na Janouškové. Zájemci se můžou ozvat na zdenek.gala@seznam.cz nebo 734268366.

02.05.2022 - Tým GLORIA hrající 1.třídu hledá stabilní tým/soupeře na pravidelné tréninky v Úterý 18:30-20:00 na Okruhu (Nový Lískovec), případně tým se svým slotem na tréninky. Kontakt: duffson@seznam.cz nebo messenger. David Pitrocha

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 22.10.2012

Víkendové výsledky brněnských futsalových soutěží byly kompletně aktualizovány ve všech odkazech Výsledky a Tabulky, Střelci a Brankáři, Fair Play (karty) a STDK s pokutami.

FUTSAL 22.10.2012

1.liga - východ - 5.kolo
Tango Brno-Balticflora Teplice 3:1, Helas Brno-Pardubice 4:0, Nejzbach V.Mýto-Česká Lípa 5:4, Indoss Plzeň-Benago Zruč 2:11, Slavia Praha-Tango Brno 0:7, ERA-PACK Balticflora a Kladno-Bohemians Praha ODLOŽENO.

  1. Benago Zruč      6  4 2 0  27:9   14
  2. Tango Brno       6  4 1 1  34:16  13
  3. ERAPACK Chrudim  4  4 0 0  35:9   12
  4. Bohemians Praha  4  4 0 0  19:5   12
  5. Nejzbach V.Mýto  6  4 0 2  17:19  12
  6. Baltica Teplice  5  2 1 2  13:13   7
  7. Helas Brno       5  2 0 3  15:19   6
  8. Indoss Plzeň     5  2 0 3  14:28   6
  9. Torf Pardubice   5  1 0 4  12:22   3
 10. SAT-AN Kladno    4  0 1 3  8:13    1
 11. Slavia Praha     5  0 1 4   3:16   1
 12. Česká Lípa       5  0 0 5  11:39   0


2.liga - východ - 4.kolo
Agromeli Brno-Kalábek Brno 8:4, SK Líšeň Brno-Choceň 4:6, Květnice Tišnov-Havířov 4:2, Likop Třinec-Jeseník 4:4, VŠB Ostrava-Kunčice 3:2.

  1. Květnice Tišnov  3  3 0 0  10:3   9
  2. Agromeli Brno    4  3 0 1  21:17  9
  3. Likop Třinec     4  2 2 0  15:7   8
  4. Gillot. Choceň   3  2 0 1  14:12  6
  5. VŠB Ostrava      3  2 0 1  8:7    6
  6. KOMAX Kunčice    4  1 1 2  14:9   4
  7. Kalábek Brno     2  1 0 1  12:10  3
  8. Delta Šumperk    3  1 0 2  15:22  3
  9. SK Líšeň Brno    3  0 1 2   5:9   1
 10. Gamas. Jeseník   3  0 1 2  14:22  1
 11. Slávie Havířov   4  0 1 3   4:14  1


Divize E jižní Morava - 4.kolo
Egretta Bílovice-Amor Vyškov 0:5 (0:2), Ševčík Milan 2, Galia Tomaš, Lukeštík David, Bačovský Ondřej, ŽK: Janovský, Lukeštík, Petlach M.(A),
Pivovar Vyškov-Lazor Vyškov 6:5 (4:3), Pánek Jan 3, Kolečkář Jaroslav 2, Král Ondřej-Růžička Jiří 3, Tobolík Radek, Novotný Václav, ŽK: Kollár, Kolečkář (P), Slovák, Novotný, Růžička (L),
Arsenal Kuřim-Helas Brno B 4:3 (2:2), Kuldan František 2, Hrbek Aleš, Sadílek Pavel-Maša Martin 2, Šplíchal Martin, ŽK: Machát (AK),
Žab.Vlci Brno-Havl.Brod 3:6 (2:3), Bažant Milan, Hansl Ladislav, Tvrdoň Přemysl-Demeter Robin 4, Böhm Stanislav, Kubát Jaroslav, ŽK: Tvrdoň, Stoklásek (ŽV), Martínek (HB), ČK: Starý (ŽV),
Tango Brno B-Tomson Brno 4:2 (2:0), Zrzavý Lukáš, Pekáč Jan, Beránek Jiří, Tachtadžis Nikos-Novotný Libor, Höll Jan, ČK: Dornay (T).
K5 Brno-Nasan Brno 2:5.

  1. Tango Brno B      4  3 1 0  33:9  10
  2. Nasan Brno        4  3 0 1  21:8   9
  3. Lazor Vyškov      4  3 0 1  23:15  9
  4. Havl. Brod        4  2 1 1  21:23  7
  5. Helas Brno B      4  2 0 2  20:13  6
  6. Arsenal Kuřim     4  2 0 2  18:18  6
  7. Pivovar Vyškov    4  2 0 2  15:20  6
  8. Amor Vyškov       4  1 1 2  18:18  4
  9. K5 Brno           4  1 1 2   9:14  4
 10. Tomson Brno       4  1 0 3   9:16  3
 11. Žab.Vlci Brno     4  1 0 3  10:19  3
 12. Egretta Bílovice  4  1 0 3  11:35  3


Krajský přebor jižní Moravy - 5.kolo
Technika Brno-Slovan Brno 3:5 (1:4), Vysloužil Zdeněk, Indra Radovan, Krátký Michal-Weiss David 3, Čejka Lukáš, Herinek Lukáš, ŽK: Hrabálek (S),
Toka Brno-FC Kloboučky 9:4 (3:1), Doubravský Bohumír 3, Přichystal Ondřej 2, Ryšavý Vlastimil 2, Balák Marek, Demko Luboš-Štrublík Ladislav 2, Mlčoch Martin, Handlíř Michal, ŽK: Balák (T), 
Remos Oslavany-SK Líšeň Brno B 8:4 (6:2), Kremláček Michal 3, Michalica Ivan 3, Čermák Vladimír, Oulehla David-Ptáček Jan 2, Linger David, Červinka Martin, ŽK: Kremláček, Němec (RO), Šidlo (L),
Sokol Bučovice-Mitra Brno 3:4,  
Agromeli Brno B-United Ivančice 3:10.

  1. Toka Brno        5  5 0 0  37:15  15
  2. Slovan Brno      5  4 0 1  38:31  12
  3. SK Líšeň B       5  3 0 2  32:20   9
  4. Mitra Brno       5  3 0 2  22:19   9
  5. United Ivančice  5  2 1 2  29:28   7
  6. Remos Oslavany   5  2 1 2  30:36   7
  7. FC Kloboučky     5  2 0 3  27:23   6
  8. FC Silůvky       5  2 0 3  27:30   6
  9. Sokol Bučovice   5  2 0 3  33:39   6
 10. Agromeli Brno B  5  1 1 3  27:38   4
 11. Písk. Černovice  5  1 1 3  33:42   4
 12. Technika Brno    5  1 0 4  14:28   3


Okresní přebor Brno-město - 8.kolo
Rybnická:
Panama-Helas C 1:1 (0:0), Šamánek Josef-Nováček Radek,
Soccer-Helas C 6:4 (3:1), Ondrik Milan 2, Malec Radek, Skácel Petr, Klimas Radovan, Lipovský Marek-Ratiborský Ondřej 2, Hráček Ladislav, Hačka Martin,
Panama-Agromeli C 6:1 (4:0), Studený Jiří 2, Mach Zdeněk, Gala Zdeněk, Studený Petr, Šamánek Josef-Ježek Lubomír,
Soccer-Agromeli C 4:10 (2:5), Ondrik Milan, Malec Radek, Hřebíček Aleš, Kubát Pavel-Jašek Martin 4, Velčovský Ondřej 2, Ježek Lubomír 2, Procházka Peter, Koščák Ján, ŽK: Hřebíček (S), Procházka (A),
Rychlé pípy-Gloria 3:1 (2:0), Žvachula Zdeněk, Beníček Oldřich, Sedlák Jindřich-Krumpholc Marek,
Rychlé pípy-Kalábek B 2:8 (1:4), Beníček Oldřich, Horák Martin-Ociepa Mieczyslaw 3, Křivánek Pavel 2, Gottwald Radek 2, Kotouč Miroslav,
Arsenal B-Gloria 6:2 (4:0), Hrazděra Michal 2, Semrád Hugo, Lejsek Tomáš, Báňa Tomáš, Kuldan František-Dvořák Jan, Novotný Martin,
Arsenal B-Kalábek B 5:3 (3:0), Hrazděra Michal 2, Kuldan František 2, Semrád Hugo-Hakl Petr 2, Zlínský Tomáš, ŽK: Křivánek, Kotouč, Gottwald, ŽK+ČK: Zlínský (vše K).

  1. Gladiators  8  8 0 0  49:9   24
  2. Arsenal B   8  7 0 1  45:23  21
  3. Panama      8  5 1 2  31:13  16
  4. Saňaři      8  5 0 3  50:24  15
  5. Kalábek B   8  5 0 3  37:26  15
  6. Orel Řečk.  8  5 0 3  36:27  15
  7. Helas C     8  4 2 2  27:22  14
  8. Bl. Flames  8  4 0 4  56:43  12
  9. Agromeli C  8  4 0 4  31:32  12
 10. SOŠ OOM     8  3 1 4  24:22  10
 11. Tango C     8  3 0 5  28:31   9
 12. Rych. pípy  8  3 0 5  22:34   9
 13. Gloria      8  2 1 5  17:28   7
 14. Soccer      8  2 1 5  26:42   7
 15. Flamengo    8  1 0 7  20:48   3
 16. Hombres     8  0 0 8  10:85   0
STOP ve 2 násl.utkáních: Zlínský (Kalábek B)-ČK+NCH, Kuncl (Kalábek B)-ČK+HUR-zbytek!
Střelci: Šlapák (Bl.Flames)-17, Sekanina (Saňaři)-13, Kubíček (Saňaři)-12.


2.B brněnská třída - 11. a 12. kola
Kounicova:
Stones B-Gascar 5:0 (kont.), Gascar se nedostavil,
Stones B-Olymp 4:2 (2:0), Šebetovský, Stanev 3-Kunc 2,
Technika B-Gascar 6:2 (1:1), Krátký, Oulehla, Chrápavý, Vostál, Vychodil 2-Maňák P., Jedlička, ŽK: Maňák P.(G),
Technika B-Olymp 1:3 (1:1), Nejedlý-Kunc 2, Vaňkovský, ŽK: Vostál(Tch),
Kampa-Řečkovice 1:4 (1:3), Jurda-Geršl, Pavlica, Klouda 2, ŽK: Pilarčík T., Kalivoda(Ka), Kameník(Ř),
Onyx-AVM Metal 4:1 (2:0), Šašinka 2, Veselý Mi.2-Makel,
Onyx-Řečkovice 5:3 (1:1), Gorčík, Šašinka, Blecha, Veselý Mi.2-Vašina J.2, Geršl, ŽK: Sommer(Ř),
Kampa-AVM Metal 1:4 (1:2), Nakládal-Makel, Beneš, Ančinec, Farlík, ŽK: Makel(M).
Srbská:
R.I.P. B-Obřany 4:2 (1:2), Lepka 2, Rágula, Máša-Uhlíř, Smutný, ŽK: Uhlíř(O),
R.I.P. B-K5 B 1:5 (0:1), Rágula-Klíma 2, Skyba 3, ŽK: Barvíř(RIP), Silnický, Kašík(K5),
Kormidlo-Obřany 5:2 (1:2), Kalvoda, Buršík, Odehnal, Roštínský 2-Minařík, Jeřábek, ŽK: Roštínský, Ondrášek(Kr), Minařík(O),
Kormidlo-K5 B 0:5 (0:3), Silnický, Strádal 2, Havelka, Skyba, ŽK: Buršík(Kr),
Tempo-Adom 6:3 (2:1), Šesták, Mikšovský, Adamec, Gajdoš, Stratil, Mrština-Majzlík, Růžička, Zdráhal,
Albion-Adom 4:5 (3:2), Nevrtal 2, Horáček 2-Majzlík, Jantač 2, Zdráhal 2, ČK: Rajsigl(Al), ŽK: Večeřa(Al),
Tempo-Židenice 3:1 (1:1), Mikšovský 2, Gajdoš-Uhlíř, ŽK: Šesták(T),
Albion-Židenice 1:2 (1:1), Nevrtal-Jurásek V., Čermák, ŽK: Durďák(Al), Uhlíř(Ž).

  1. Kormidlo   12 11 0  1  64:25  33
  2. Obřany     12  9 1  2  51:20  28
  3. K5 B       12  8 2  2  65:19  26
  4. Onyx       12  8 0  4  61:44  24
  5. Tempo      12  7 1  4  40:24  22
  6. AVM Metal  12  7 1  4  48:34  22
  7. R.I.P. B   12  7 1  4  39:38  22
  8. Stones B   12  6 2  4  42:24  20
  9. Řečkovice  12  4 3  5  33:39  15
 10. Technika B 12  4 1  7  26:34  13
 11. Židenice   12  4 1  7  26:40  13
 12. Gascar     12  4 1  7  37:53  13
 13. Kampa      12  3 3  6  28:38  12
 14. Olymp      12  2 2  8  32:53   8
 15. Adom       12  2 1  9  31:75   7
 16. Albion     12  0 0 12  23:86   0
STOP ve 3 násl.utkáních: Rajsigl (Albion)-ČK+HNCH-zbytek!
Střelci: Veselý Mi.(Onyx)-27, Roštínský (Kormidlo)-22, Strádal (K5 B)-16.


2.C brněnská třída - 11. a 12.kolo
Řečkovice:
XXX-FFT B 1:6 (0:3), Sláma-Soudek 2, Malý D. a J., Pokluda, Brtník,
Orel Řečk.B-FFT B 2:0 (0:0), Kahoun 2,
XXX-FC Vinohr. 1:3 (0:1), Paseka-Blažek 2, Obruča, ŽK: Novák(V),
Orel Řečk.B-FC Vinohr. 3:3 (1:1), Havlík, Dočkal, Jůzl R.-Obruča 2, Erben,
Flamengo B-Barum 2:0 (2:0), Grmela, Pokorný, ŽK: Šuhaj(Br),
Beermingham-Barum 0:3 (0:3), Klíč Š., Knoflíček, Šmídek, ČK: Jelínek(Bee), ŽK: Štoss(Br),
Flamengo B-West Žab 5:0 (2:0), Havelka 2, Hejlek 2, Pazio, ŽK: Filippi(F), Hrouzek M., Pařízek(WŽ),
Beermingham-West Žab 2:2 (1:0), Havelka 2-Pařízek, Tomaszewský, ŽK: Pozidis(WŽ).
Kounicova:
Bystrc-Besídka 5:4 (3:2), Hnátek 2, Souček 2, Machek-Johaník 2, Nesrsta, Smejkal,
All in-Besídka 3:7 (1:4), Otruba L.2, Ott-Johaník 5, Toman, Nesrsta,
Bystrc-Adrenalin 4:2 (1:2), Matěj 2, Machek, Hnátek-Sedláček, Sukovatý,
All in-Adrenalin 4:2 (4:0), Kantar 2, Otruba L., Kurek-Sapoušek 2, ŽK: Ott, Otruba P.(All), Šolc F., Sukovatý(Ad),
Tropicana-Incident 1:6 (0:2), Říha-Knotek 2, Bártek, Dobeš, Vítek J. a R.,
Red Devils-Incident 1:7 (1:4), Jelínek-Dobeš 3, Knotek 2, Bártek, Železný,
Tropicana-Kohouti 2:4 (2:2), Čtvrtečka, Foral-Šenk 2, Moravec, Seitler, ŽK: Říha(T), Brusenbauch(K),
Red Devils-Kohouti 7:3 (2:2), Kamenský 3, Ducháček 2, Fremml D., Žilka-Bačík, Seitler, Smejkal, ŽK: Fremml M.(RD), Bačík, Brusenbauch(K).

  1. Flamengo B   12 11 0 1  64:25  33
  2. Incident     12  8 2 2  51:19  26
  3. Bystrc       12  8 0 4  37:25  24
  4. Orel Řečk.B  12  7 1 4  39:21  22
  5. Barum        12  7 1 4  33:26  22
  6. FC Vinohr.   12  6 1 5  30:36  19
  7. FFT B        12  5 2 5  32:23  17
  8. Kohouti      12  5 1 6  26:40  16
  9. All in       10  5 0 5  28:32  15
 10. Besídka      12  4 1 7  36:45  13
 11. Adrenalin    12  4 1 7  23:33  13
 12. West Žab     12  3 3 6  26:34  12
 13. Red Devils   11  3 2 6  38:46  11
 14. Beermingham  12  3 2 7  22:45  11
 15. Tropicana    11  3 1 7  33:37  10
 16. XXX          12  3 0 9  17:48   9
STOP v 1 násl.utkání: Jelínek (Beermingham)-ČK+hrubý faul-zbytek!
Střelci: Havelka (Flamengo B)-27, Johaník (Besídka)-17, Knotek (Incident)-14.


2.D brněnská třída - 9. a 10. kolo
Svážná:
Attack-Holásky 2:3 (1:2), Boháč, Adam-Vodák, Pejchal, Polášek,
Béďa team-Holásky 2:2 (0:1), Hlaváč, Ventruba-Volejník, Polášek,
Attack-Sokolnice B 8:3 (4:0), Šebesta 2, Boháč 2, Líška 3, Pakosta-Luskač, Sekanina, Drda,
Béďa team-Sokolnice B 2:6 (1:2), Hlaváč 2-Luskač, Sekanina 3, Straka, Král L., ŽK: Král L.(So),
Nasan C-Sunday 1:1 (1:0), Hunkes-Michl, ŽK: Effenberger(N),
Agromeli D-Sunday 3:3 (2:3), Martykán 2, Jašek-Pavlíček, Michl 2, ŽK: Malík(Sn),
Nasan C-Eliška 0:3 (0:2), Skácel 2, Urbánek P., ŽK: Staněk, Nesvatba(N),
Agromeli D-Eliška 5:1 (3:0), Král, Martykán 2, Beránek, Jašek-Okleštěk M..
Komárov:
United-Opelík 2:3 (1:2), Pagáč, Cyprian-Ungr 2, Palát, ŽK: Šebetovský(U),
United-Schalke 1:4 (0:2), Plšek-Suchý 2, Červený, Václavek,
Jezdci-Opelík 3:2 (2:1), Kučera 2, Čapka-Mikula, Ventruba, ŽK: Schiller(O),
Jezdci-Schalke 1:1 (0:0), Kolář-Červený, ŽK: Mánek(J),
Kobas-Debakl 0:0 (0:0), ŽK: Pokorný(K), Baránek, Fical, Páleník(D),
Starobrno-Debakl 4:3 (1:1), Šťastný 2, Navrátil, Pluháček-Jelínek 2, Mikoláško,
Kobas-Across 5:3 (1:2), Koutný 2, Pokorný 2, Kozel-Svoboda A., Ševčík, Zavřel, ŽK: Pokorný(K), Mitana, Prokeš(Ac),
Starobrno-Across 3:3 (1:2), Lysý, Navrátil, Pluháček-Ševčík 2, Mitana.
 
  1. Starobrno   10  7 1 2  29:27  22
  2. Agromeli D  10  6 2 2  35:19  20
  3. Jezdci      10  6 2 2  32:18  20
  4. Nasan C      9  6 1 2  25:17  19
  5. Across      10  5 3 2  29:19  18
  6. Eliška      10  5 3 2  27:20  18
  7. Sokolnice B 10  5 0 5  50:33  15
  8. Kobas       10  4 2 4  33:37  14
  9. Holásky     10  3 4 3  26:29  13
 10. Debakl       9  3 3 3  24:18  12
 11. Sunday      10  3 3 4  26:42  12
 12. United      10  3 1 6  21:28  10
 13. Attack      10  3 0 7  34:42   9
 14. Opelík      10  3 0 7  26:35   9
 15. Schalke     10  2 2 6  23:33   8
 16. Béďa team   10  1 1 8  17:40   4
STOP v 1 násl.utkání: Pokorný (Kobas)-4ŽK!
Střelci: Přichystal a Sekanina (Sokolnice B)-12, Jelínek (Debakl) a Jašek (Agromeli D)-11.


3.A brněnská třída - 8. a 9.kolo
Rybnická:
Ethanol-Špilberk 4:1 (2:0), Endlicher 2, Komar 2-Černý P.,
Totenrum-Ethanol 1:4 (0:3), Horník-Horňáček 2, Pokorný, Vašek, ŽK: Horník, Šotola(T), Vašek, Švestka(E),
Špilberk-RST 2:3 (0:2), Krška, Jaňura-Peška, Zemánek, Zubál,
Bosonohy-Totenrum 1:2 (1:1), Karásek-Horník 2, ŽK: Karásek(Bs), Šanda(T),
RST-Psychotip 6:6 (3:0), Prokeš 2, Zemánek 2, Žák V., Peška-Havránek 3, Juchelka 2, Císař,
Carpe Diem-Bosonohy 4:1 (2:0), Jeřábek 2, Halm, Mendel-Výplach,
Psychotip-Bolest 4:3 (1:2), Havránek, Juchelka 2, Jahůdka-Sýkora P., Kohlíček 2,
St.Lískovec-Carpe Diem 0:4 (0:2), Jeřábek, Halm 2, Mendel, ŽK: Koláček(CD),
Bolest-Storks 4:2 (2:1), Kohlíček 3, Šimerle-Odrazil, Ochvat,
Modřice-St.Lískovec 4:2 (3:0), Sedlák 2, Ilek, Walter-Faistl T., Liška, ŽK: Walter, Šikula, Pilný(M), Kostka(SL),
Řečkovice B-Modřice 0:1 (0:1), Sedlák.

  1. Carpe Diem   8  6 2 0  34:11  20
  2. Storks       9  5 2 2  34:24  17
  3. Ethanol      8  5 1 2  26:17  16
  4. RST          9  4 2 3  31:23  14
  5. Modřice      7  4 1 2  14:11  13
  6. Špilberk    10  4 1 5  19:25  13
  7. Psychotip    9  4 1 4  36:46  13
  8. Bolest       9  3 3 3  23:20  12
  9. Totenrum     8  3 1 4  15:22  10
 10. St.Lískovec  9  3 0 6  23:33   9
 11. Bosonohy    10  2 2 6  23:32   8
 12. Řečkovice B  8  0 2 6  12:26   2
STOP v 1 násl.utkání: Kostka (St.Lískovec)-4ŽK!
Střelci: Jeřábek (Carpe Diem)-12, Výplach (Bosonohy) a Peška (RST)-10.


3.B brněnská třída - 6. a 7.kolo
Řečkovice:
Orel Řečk.C-Mejdan 10:2 (5:1), Baláž 4, Zámečník 3, Kugler 2, Žilka-Mikšovský, Spilka,
Mejdan-ASK 4:9 (1:1), Stokláska 2, Kozlíček 2-Hrabovský 3, Hradecký M., Ouředník 2, Hasara 3, ŽK: Stokláska(Me), Hrabovský, Ouředník(ASK),
Orel Řečk.C-Parodia 7:1 (1:1), Kugler 3, Zámečník 3, Baláž-Cipar, ŽK: Kugler(OŘ), Grošov(Pa),
ASK-Zoner 5:2 (2:1), Hrabovský, Hradecký M., Ouředník, Hasara, Čupr-Sabela, Man, ŽK: Šebek(Z),
Parodia-Měnín 2:3 (1:1), Grošov, Hájek-Vognárek, Odrážka, Tomek, ŽK: Klaška(Pa), Tomek(Mě),
Zoner-UFO 4:11 (3:5), Ondrášek 2, Patloka 2-Leischner, Vykydal 4, Dupal 3, Viliš 3, ČK: Šebek(Z), ŽK: Černík(Z),
Měnín-Predators 5:5 (2:2), Odrážka 2, Kantor 3-Štaud 3, Bednár, Sapík,
König-Jehnice B 0:5 (0:0), Král T., Jičínský, Květoň, Granát 2, ŽK: Jičínský(J),
Vema-König 1:5 (0:2), Řondik-Máčal 3, Hamřík 2.

  1. Orel Řečk.C  7  5 1 1  34:10  16
  2. Jehnice B    6  5 0 1  27:7   15
  3. König        7  5 0 2  24:20  15
  4. Měnín        7  4 1 2  22:19  13
  5. UFO          7  4 1 2  22:21  13
  6. ASK          7  4 0 3  24:18  12
  7. Mejdan       7  2 1 4  23:37   7
  8. Vema         6  2 0 4  14:20   6
  9. Parodia      6  1 2 3  18:20   5
 10. Predators    6  1 2 3  12:16   5
 11. Zoner        8  0 0 8   8:40   0
STOP v 1 násl.utkání: Šebek (Zoner)-ČK!
Střelci: Máčal (König)-15, Kantor (Měnín) a Baláž (Orel Řečk.C)-8.


3.D brněnská třída - 8. a 9.kolo
Komárov:
Mejdan B-Dukla 1:4 (0:3), Brichta-Horák, Svoboda 2, Marek,
U Boba-Mejdan B 0:3 (0:1), Brichta 3,
Dukla-Hipopótamos 2:5 (2:3), Svoboda 2-Přikryl, Křepela J.2, Sležek 2, ŽK: Horák, Polák(D), Tomandl R.(H),
Bergaz-U Boba 1:13 (1:7), Beníček-Jaroš, Široký Mi.2 a Ma.4, Šenkýř 5, Cendelín,
Hipopótamos-HLT club 5:3 (4:1), Tomandl M., Sležek 4-Bečica 2, Říha,
Luxury-Bergaz 3:3 (0:1), Štefáček, Schöfr 2-Kania, Babák 2, ČK: Beníček(B), ŽK: Pokorný(Lu),
HLT club-Anitals 2:1 (1:0), Bečica 2-Tříska, ŽK: Bečica(Hlt),
Gooners-Luxury 0:2 (0:1), Štefáček, Pochop,
Anitals-Litrpůl 3:3 (2:1), Smetana 2, Krištof-Skřička 2, Jedlička,
Kalasar-Gooners 6:2 (4:1), Konjoryan, Kreml 4, Wachsberger-Čížek, Mikuláš,
Atlantis B-Kalasar 1:4 (1:3), Šťastný-Odehnal, Kreml 2, Pavlík J., ŽK: Konjoryan(K),.

  1. Kalasar     7  6 0 1  37:11  18
  2. U Boba      8  6 0 2  36:19  18
  3. HLT club    9  6 0 3  35:25  18
  4. Atlantis B  9  5 1 3  31:23  16
  5. Luxury      8  5 1 2  22:16  16
  6. Dukla      10  5 0 5  40:28  15
  7. Litrpůl     9  4 2 3  36:25  14
  8. Hipopótamos 9  4 0 5  32:29  12
  9. Anitals     9  3 1 5  15:24  10
 10. Gooners     9  2 2 5  24:27   8
 11. Mejdan B    9  2 0 7  15:43   6
 12. Bergaz     10  1 1 8  25:78   4
STOP v 1 násl.utkání: Beníček (Bergaz)-2ŽK=ČK!
Střelci: Bečica (Hlt)-16, Horák (Dukla)-15, Šťastný (Atlantis B)-11.


3.E brněnská třída - 6. a 7.kolo
Kamínky:
Kocovina-Bl.Flames B 1:2 (0:0), Vosáhlo-Piles, Sosnar, ŽK: Novák(K),
Bl.Flames B-Moravany 10:3 (4:0), Sedlínský 5, Beránek, Sosnar 4-Novotný, Javorský 2, ŽK: Beránek, Sosnar(BF), Fiala Z.(Mr),
Bastards-Kocovina 5:4 (2:3), Votoupal, Sedláček Jak. a Jan, Drmola 2-Dubáň, Elis, Poslušný, Novák, ŽK: Sedláček Jak., Stoss(B),
Moravany-Lamy 4:4 (2:3), Novotný 2, Raška Mi.2-Sklenář 2, Dostál 2, ŽK: Ruschka J.st.(Mr), Keclík(L),
Restart-Bastards 7:6 (5:4), Honek, Godava, Plch, Šudák, Rajsigl 3-Hušek, Drmola 3, Stoss, Adamec,
Lamy-Madrid B 4:1 (0:1), Hýbl 3, Konečný-Linhart, ŽK: Šrom(Ma),
Restart-Lucky Strike 7:3 (2:1), Honek 2, Alexa, Šudák, Rajsigl 3-Chmara, Studený, Reichel, ŽK: Res(LS),
Madrid B-Modřice B 2:3 (0:0), Šulák F., Roštínský-Chalabala 2, Gazda, ŽK: Pivoda(Md),
Modřice B-Nekop 1:2 (0:2), Strýček-Kovář 2, ČK: Pilný(Md), ŽK: Suchý(Md), Teplý(N),
Lucky Strike-Here For Beer 3:5 (1:2), Chmara 2, Studený-Noone, Zapletal, Rajf 3,
Here For Beer-Juve 0:5 (0:2), Kroka 2, Rus, Šafarčík 2.

  1. Bl.Flames B 8  5 1 2  41:36  16
  2. Juve        7  4 2 1  30:12  14
  3. Modřice B   8  4 2 2  28:12  14
  4. Lamy        7  4 2 1  30:19  14 
  5. Nekop       7  4 1 2  40:25  13
  6. Kocovina    8  4 1 3  31:16  13
  7. Bastards    7  4 1 2  26:20  13
  8. Moravany    7  2 2 3  20:27   8
  9. Madrid B    7  2 1 4  22:31   7
 10. Restart     6  2 0 4  20:29   6
 11. Here Beer   7  1 1 5  19:37   4
 12. L.Strike    7  0 0 7   9:52   0
STOP v 1 násl.utkání: Pilný (Modřice B)-ČK!
Střelci: Bukovský J.(Nekop)-14, Sedlický (Bl.Flames B) a Chalabala (Modřice B)-10.


Okresní přebor Brno venkov - 9. a 10. kolo
Střelice:
FC AB Střelice-Dream Team Budkovice 2:6 (1:2), Perna Tomáš, Šebeň Zdeněk-Široký Emil 2, Procházka Lukáš, Kleibl Tomáš, Hubený Jiří, Slavík Milan, ŽK: Machát, ŽK+ČK: Ferdus (oba STŘ).
Žaves Nebovidy-Dream Team Budkovice 8:10 (4:5), Kroupa Dušan 3, Mitrenga Tomáš 3, Weinstein Zdeněk, Chmelík Karel-Kleibl Tomáš 5, Slavík Milan 4, Hubený Jiří, ŽK:  Kleibl, Hubený (oba BUD), 2ŽK=ČK: Parys ml.(NEB),
Žaves Nebovidy-FC Rokytná 10:6 (4:5), Mitrenga Tomáš 3, Záboj Martin 3, Chmelík Karel 2, Weinstein Zdeněk, Kroupa Tomáš-Bogner Michal 3, Hašek Luboš 2, Polický Jakub, ŽK:  Široký (ROK),
FC AB Střelice-FC Rokytná 11:7 (3:5), Otoupalík Pavel 3, Šebeň Zdeněk 3, Machát Adam 3, Novotný Jiří, Feist Patrik-Hašek Luboš 3, Bogner Michal 2, Chvátal David 2, ŽK:  Bogner (ROK).
Padochov:
TJ Sokol Trafo Padochov-Remos Oslavany B 1:4 (1:1), Ján Martin-Křípal František, Sedláček Tomáš, Skopal Petr, Sedláček Martin,
TJ Sokol Trafo Padochov-FC Kratochvilka 7:4 (4:0), Pruša Viktor 3, Ján Martin 2, Bureš Petr, Ondrák Michal-Koudelný Milan 2, Kadlec Jan, Smutný Jakub, ŽK: Kadlec (KRA).
Letkovice:
MSC Jablíčko Letkovice-Sokol Syrovice 4:0 (2:0), Novotný Lubomír, Hradil Jiří, Kocáb Zdeněk, Wognar Josef,
Pitchpunti FC-Sokol Syrovice 5:6 (1:3), Podhrázký Leoš 2, Šipl Michal, Theiner Miloš, Čermák Martin-Buršík Jakub 3, Junek Lumír 2, Hlavoň Vít,
MSC Jablíčko Letkovice-FC Bratčice 4:0 (0:0), Hradil Jiří 2, Hudeček Dominik 2, ŽK: Hradil, Hudeček (oba MSC),
Pitchpunti FC-FC Bratčice 2:8 (0:3), Podhrázký Leoš, Čermák Martin-Zajíc Jan 3, Vilášek Richard, Čížek Aleš, Raus Michal, Pavliš Jaroslav, Buc Marek.
  1. FC Bratčice      8  7 0 1  45:15  21
  2. Remos Oslavany B 8  7 0 1  41:17  21
  3. Sokol Tetčice    8  6 1 1  56:30  19
  4. FC Kratochvilka  8  6 0 2  46:30  18
  5. Žaves Nebovidy  10  5 0 5  53:49  15
  6. DT Budkovice     8  4 1 3  44:44  13
  7. Jabl.Letkovice   8  3 2 3  29:31  11
  8. Sokol Syrovice   8  3 1 4  25:37  10
  9. Trafo Padochov  10  3 0 7  29:43   9
 10. AB Střelice     10  3 0 7  27:52   9
 11. FC Rokytná       8  2 1 5  41:49   7
 12. SK Veselka       8  2 0 6  14:33   6
 13. FC Pitchpunti    8  1 0 7  23:43   3
Střelci: Malata (Tetčice)-18, Loucký (Tetčice)-17, Zajíc (Bratčice)-15.

 
Okresní přebor Vyškov - 17. a 18. kolo
Habrovany:
Lazor-Domus-Sokol Bučovice 4:7 (1:4), Novotný Václav 3, Tobolík Radek-Lazor Jaromír 5, Alznauer Peter, Nedoklanov Kiril,
Panteři Vyškov-Sokol Bučovice 1:9 (0:5), Poprik Jakub-Lazor Jaromír 6, Dufek Ladislav 2, Nedoklanov Kiril,
Lazor-Domus-Orli Bučovice 3:8 (2:6), Benda David 2, Novotný Václav-Volec Lubomír 4, Lazor Zdeněk 2, Spirit Michal, Nový Ondřej,
Panteři Vyškov-Orli Bučovice 1:8 (1:5), Nezdařilík Michal-Volec Lubomír 3, Svoboda Michal, Spirit Michal, Volec Rudolf, Koudelka Petr, Lazor Zdeněk.
Mouřínov:
Nafta Mouřínov-Litrpool Studnice 1:7 (0:4), Dufek Marek-Henek Aleš 3, Štaffa Martin 2, Štaffa Lukáš, Hořava Jiří,
TJ Mouřínov-Litrpool Studnice 11:0 (5:0), Jelínek Roman 4, Navrátil Marek 2, Švec Radek 2, Křivánek Radovan, Konečný Jiří, Vintr Dalibor,
Nafta Mouřínov–Krásensko 5:0 (1:0), Boháč Jan, Venera Jaromír, Petřík Lukáš, Bárek Roman, Bárek Libor,
TJ Mouřínov–Krásensko 5:0 (2:0), Korytář Jiří 2, Švec Radek 2, Vintr Dalibor,
TJ Mouřínov-Nafta Mouřínov 11:5 (5:1), Navrátil Marek 3, Jelínek Roman 3, Konečný Jiří 2, Navrátil Rostislav, Křivánek Radovan, Vintr Dalibor-Petřík Lukáš 2, Venera Jaromír, Landa Daniel, Dufek Marek.
Nesovice:
Jantaři Nevojice-Pivovar Vyškov 7:8 (4:3), Fajtl Václav 4, Farmačka Lukáš 2, Maruška Milan-Lukášek Michal 2, Pospíšil Jan 2, Zapletal Petr 2, Štěpán Pavel, Plšek Michal,
Kloboučky-Pivovar Vyškov 5:8 (1:2), Dluhoš David 2, Zpěvák Martin, Leško Marek, Piták Adam-Lukášek Michal 3, Štěpán Pavel 2, Pospíšil Jan, Plšek Michal, Zapletal Petr,
Jantaři Nevojice-United Vyškov 0:3 (0:0), Trávníček Michal, Chaloupka Pavel, Toman Jiří,
Kloboučky-United Vyškov 1:4 (1:0), Koval Stanislav-Pytela Jan 2, Trávníček Michal, Gryc David,
Jantaři Nevojice-Kloboučky 3:6 (2:4), Hlaváček Aleš, Vrána Roman, Tichý Petr-Koval Stanislav 2, Zpěvák Martin, Kürti Jan, Sečka Tomáš, Piták Adam.
Tyršova Slavkov:
Bučanda Slavkov-Fifák Nouzka 3:5 (1:1), Klučka Michal 2, Kopáček Lukáš-Hradil Marek 3, Hradil Radek, Doležel Martin,
JČ Marefy-Fifák Nouzka 4:7 (2:4), Doupovec Lukáš, Maláč Jakub, Levíček Pavel, Adamík Tomáš-Hradil Radek 3, Kudlička Tomáš 2, Hradil Marek, Kudlička Kamil,
Bučanda Slavkov-Sapporo Manerov 10:5 (7:3), Klučka Michal 4, Kopáček Lukáš 4, Kučera Robin, Klučka Michal ml.-Kuba Lukáš 2, Peitl Ondřej 2, Hanák Pavel,
JČ Marefy-Sapporo Manerov 8:4 (2:3), Maláč Jakub 6, Doupovec Lukáš, Chaloupka Vít-Hanák Pavel 3, Surák Luboš.

  1. Orli Bučovice    14 12 1  1  95:33   37
  2. Sok.Bučovice B   14 11 1  2  106:43  34
  3. Litrp. Studnice  13 11 1  1  92:52   34
  4. United Vyškov    14 11 0  3  94:45   33
  5. Lazor Domus B    16  9 1  6  113:86  28
  6. Pivovar Vy B     14  9 1  4  106:92  28
  7. Amor Vyškov B    12  8 1  3  82:47   25
  8. Fifák Nouzka     14  7 2  5  76:87   23
  9. TJ Mouřínov      11  7 1  3  64:34   22
 10. Orli Vyškov      12  6 0  6  74:66   18
 11. Kloboučky B      15  6 0  9  58:75   18
 12. Krásensko        13  4 2  7  57:71   14
 13. Buč. Slavkov     14  2 4  8  60:85   10
 14. Sapp.Manerov     14  3 1 10  37:92   10
 15. Pant.Vyškov      16  3 0 13  56:109   9
 16. JČ Marefy        14  2 1 11  56:94    7
 17. Jantaři Nevojice 15  1 3 11  52:102   6
 18. Nafta Mouřínov   11  1 0 10  35:100   3
Střelci: Henek (Litrpool)-31, Ševčík (Amor)-28, Hradil (Nouzka)–26.