Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 415 000 Kč)
Činnost Okresního svazu futsalu Brno město je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 158 000 Kč)..
13.04.2024
ilustrační obrazek futsalbrnoPOKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE A ZAHAJUJÍ OBĚ 3.TŘÍDY
V pátek  12.dubna pokračuje 19.kolem 2.B třída na hřišti na Rybnické. V sobotu 13.dubna se odehraje 20. a 21.kolo 2.A třídy na Rybnické a jarní část zahajuje 11. a12.kolo 3.A třídy v Řečkovicích. V neděli 14.dubna pokračuje 19.kolo Okresního přeboru v hale v Maloměřicích a 20.kolo 2.B třídy na hřišti na Rybnické a jarní část zahajuje 11. a12.kolo 3.B třídy v Řečkovicích..   Okresní přebor Brno město 19. kolo                                      ...
POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE A ZAHAJUJÍ OBĚ 3.TŘÍDY

Krátké zprávy aktuálně

07.04.2024 - KAM NA FUTSAL - Pátek 12.4.: 2.B (Rybn. 18-21:00). Sobota 13.4.: 2.A (Rybn. 9-18:00), 3.A (Řečkovice 9-15:30). Neděle 14.4.: OP (Malom. 9-15), 1.B (Rybnická 18-20:30), 2.B (Rybn. 9-18), 3.B (Řečkovice 9-15:30).

25.03.2024 - Tým Bianco (1.A třída) hledá soupeře na trénink - ideálně také tým, ale i jednotlivce. Hrajeme každé úterý 18-19:30 na Kraví hoře - Hospůdka na Drakenu. Robert, m: 777780888.

25.02.2024 - Amatérský brankář hledá tým, kde by se mohl uplatnit, zapojit a chodit na tréninky. Jakub Zejda 732 713 187

30.01.2024 - SK Líšeň, stabilní klub s dlouholetou tradicí aktuálně hrající Okresní přebor, hledá nové hráče pro posílení stávajícího kádru. Pro více info napiš na: vojtech.grus@gmail.com

30.11.2023 - Tým Jobsko Brno z 3.třídy hledá brankáře a případně i hráče do pole pro doplnění týmu. Kontakt: fc-jobskobrno@seznam.cz

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 7.11.2012

Víkendové výsledky brněnských futsalových soutěží byly kompletně aktualizovány ve všech odkazech Výsledky a Tabulky, Střelci a Brankáři, Fair Play (karty) a STDK s pokutami.

FUTSAL 5.11.2012

2.liga - východ - 6.kolo
Likop Třinec-Delta Šumperk 5:1, VŠB Ostrava-Kalábek Brno 11:7, SK Líšeň-Jeseník 1:7, Havířov-Choceň 8:4,  Tišnov-Kunčice 3:3 (0.2).

 1. Likop Třinec     6  4 2 0  26:12  14
 2. Květnice Tišnov  5  3 1 1  14:8   10
 3. VŠB Ostrava      5  3 1 1  21:16  10
 4. Agromeli Brno    5  3 0 2  24:22   9
 5. Gilotina Choceň  5  3 0 2  20:21   9
 6. KOMAX Kunčice    6  2 2 2  20:14   8
 7. Delta Šumperk    5  2 0 3  21:30   6
 8. Gamaspol Jeseník 5  1 2 2  23:25   5
 9. Slávi   Havířov  5  1 1 3  12:18   4
10. Kalábek Brno     4  1 0 3  23:27   3
11. SK Líšeň Brno    5  0 1 4   8:19   1


Divize E jižní Morava - 6.kolo
Egretta Bílovice-Arsenal Kuřim 4:6 (2:3), Levčík Patrik 2, Maruš Pavel, Rozbořil Lukáš-Mejtský Pavel 2, Krejčí Michal, Martinů Radoslav, Báňa Martin, Machát Jakub, ŽK: Maruš, Pavlíček (EB), Tomáš-Kuldan (AT),
Pivovar Vyškov-Helas Brno B 7:5 (4:1), Pospíšil Jan 3, Kolečkář Jaroslav, Jašíček Radovan, Pánek Jan, Fober Martin-Ovčačík Jan 2, Švihalek Martin, Lerch Stanislav, Cupák Vojtěch, ŽK: Jašíček (P), Lerch, Sekanina, Švihalek (H),
Tomson Brno-Nasan Brno 2:2 (0:0), Slezák Jiří, Červený Pavel-Macej Martin, Duša Martin, ŽK: Valík (T),
Žabinští Vlci Brno-Amor Vyškov 6:9 (2:1), Svoboda Pavel 3, Hansl Ladislav 2, Starý Petr-Ševčík Milan 3, Galia Tomaš 2, Slavíček Michal, Janovský Patrik, Kotulán Jan, Bačovský Ondřej, ŽK: Svoboda (V), Galia (AV), ČK: Lange ml.(V),
K5 Brno-Havlíčkův Brod 5:7 (2:3), Skyba Michal 2, Silnický Tomáš, Šplíchal Zbyněk, Trojáček Michal-Šimoníček Stanislav 2, Demeter Robin 2, Kučera Zdeněk, Kavka David, Kubát Jaroslav, ŽK: Kubát (HB),
Tango Brno B-Lazor Vyškov 11:3 (5:0), Buršík Tomáš 3, Havel Josef 2, Havel Jan 2, Záruba Radim 2, Svoboda Milan, Pollák Erik-Novotný Václav 2, Tobolík Radek, ŽK: Svoboda (T).

 1. Tango Brno B      6  5 1 0  47:13  16
 2. Havl. Brod        6  4 1 1  39:38  13
 3. Nasan Brno        6  3 1 2  24:13  10
 4. Amor Vyškov       6  3 1 2  34:29  10
 5. Helas Brno B      6  3 0 3  33:20   9
 6. Arsenal Kuřim     6  3 0 3  29:29   9
 7. Lazor Vyškov      6  3 0 3  29:31   9
 8. Pivovar Vyškov    6  3 0 3  32:36   9
 9. Tomson Brno       6  2 1 3  15:19   7
10. K5 Brno           6  2 1 3  19:24   7
11. Žab.Vlci Brno     6  1 0 5  16:36   3
12. Egretta Bílovice  6  1 0 5  16:45   3


Krajský přebor jižní Moravy - 7.kolo
Technika Brno-FC Silůvky 5:3 (1:1), Sabela Lukáš 3, Stojanov Ivo, Luner Zdeněk-Záděra Kamil, Putna Zdeněk, Kolbert David, ŽK: Luner Z., Zeman (T), Slezák (S),
Toka Brno-Mitra Brno 5:5 (1:1), Přichystal Ondřej 2, Doubravský Bohumír 2, Balák Marek-Šotola Tomislav 2, Rybníček Michal, Baďura Richard, Motyčka Tomáš, ŽK: Šotola (M),
Sokol Bučovice-Pískovna Černovice 8:2 (2:1), Nevole Petr 3, Svoboda Dušan 2, Přibilík Martin, Dufek Ladislav, Nový Miroslav, Purket Martin, Hřebíček Martin, ŽK: Vrábel (SB), Křemeček, Ondřík (PČ),
Remos Oslavany-Slovan Brno 7:1 (4:1), Kremláček Michal 4, Skopal Petr, Husák Jaroslav, Michalica Ivan-Křivánek Tomáš, ŽK: Jašínský, Polák, Herinek (Sl),
United Ivančice-SK Líšeň Brno B 3:3 (3:1), Studnička Dušan 2, Čermák David-Linger David, Josefi Tomáš, Červinka Martin, ŽK: Pátek (UI), Linger (L).

 1. Toka Brno        7  6 1 0  55:21  19
 2. Sokol Bučovice   7  4 0 3  48:41  12
 3. Slovan Brno      7  4 0 3  40:51  12
 4. United Ivančice  7  3 2 2  38:36  11
 5. Remos Oslavany   7  3 2 2  44:44  11
 6. SK Líšeň Brno B  7  3 1 3  38:30  10
 7. Mitra Brno       7  3 1 3  29:31  10
 8. Technika Brno    7  3 0 4  26:33   9
 9. FC Kloboučky     6  2 1 3  34:30   7
10. Agromeli Brno B  6  2 1 3  34:41   7
11. FC Silůvky       7  2 0 5  30:42   6
12. Písk. Černovice  7  1 1 5  40:56   4


Okresní přebor Brno-město - 10.kolo
Rybnická:
Soccer-Arsenal B 1:2 (0:1), Ondrik Milan-Mejtský Pavel, Mažár Martin, 
Panama-Arsenal B 1:5 (1:1), Mach Zdeněk-Krejčí Michal, Hlávka Petr, Mejtský Pavel, Báňa Tomáš, Kuldan František, ŽK: Hlávka Petr, Lejsek Tomáš, ČK: Dvořáček Michal, 
Soccer-Rychlé pípy 2:2 (0:1), Ondrik Milan, Lipovský Marek-Žvachula Zdeněk, Beníček Oldřich, 
Panama-Rychlé pípy 1:1 (1:0), Lejska Josef-Sedlák Jindřich, ŽK: Horák Martin, 
SOŠ OOM-Flamengo 5:2 (2:0), Škoda Jiří 2, Pospíšil Petr, Škoda Milan, Polák Martin-Schön Libor, Kašpar Pavel, ŽK: Schön Libor, 
SOŠ OOM-Tango C 2:2 (1:1), Škoda Jiří, Kovář Václav-Vorel Karel, Šuvada Pavel, ŽK: Hladík Slavomír, 
Hombres-Flamengo 2:5 (1:5), Ryšavý Michal, Bedrna Patrik-Pokorný Martin 2, Schön Libor, Popek Petr, Jebáček Jan, 
Hombres-Tango C 2:17 (1:8), Bedrna Patrik, Do Tomáš-Šuvada Pavel 10, Hájek Pavel 5, Mittner Antonín, Sláma Radim.

 1. Gladiators   10 10 0  0  58:12  30  
 2. Arsenal B    10  9 0  1  52:25  27
 3. Saňaři       10  6 0  4  60:34  18
 4. Kalábek B     9  6 0  3  39:27  18
 5. Panama       10  5 2  3  33:19  17
 6. Blue Flames  10  5 0  5  64:48  15
 7. Orel Řečk.   10  5 0  5  41:41  15
 8. SOŠ OOM      10  4 2  4  31:26  14
 9. Helas C       8  4 2  2  27:22  14
10. Tango C      10  4 1  5  47:35  13
11. Agromeli C    9  4 0  5  32:34  12
12. Rychlé pípy  10  3 2  5  25:37  11
13. Soccer       10  2 2  6  29:46   8
14. Gloria        8  2 1  5  17:28   7
15. Flamengo     10  2 0  8  27:55   6
16. Hombres      10  0 0 10  14:107  0
STOP v 1 násl.utkání: Zlínský (Kalábek B)-ČK+NCH, Kuncl (Kalábek B)-ČK+HUR-zbytek!
Střelci: Šuvada (Tango C)-19, Šlapák (Bl.Flames) a Sekanina (Saňaři)-17,


1.A brněnská třída - 13. a 14.kolo
Kraví hora:
Dynamo-Parmagianni 4:3 (0:0), Havel 3, Vala-Daniel, Onderka, Smutný,
Kalábek C-Parmagianni 4:2 (4:0), Němec, Kotouč, Midrla, Tureček-Daniel 2, 
Dynamo-Madrid 3:0 (2:0), Havel 3, ŽK: Vala(D), 
Kalábek C-Madrid 2:4 (1:0), Němec, Tureček-Venhuda, Petroušek, Nahodil, Putna, ŽK: Němec, Tureček, Midrla(Ka), 
Hustopeče-BB Press 5:4 (2:2), Stehlík Ma.3, Doušek P. a M.-Caha 3, Vlk, 
Tomson B-BB Press 9:1 (4:0), Šimeček Ro.3 a Ra., Kopřiva 2, Slezák, Červený, Höll J.-Caha, 
Hustopeče-Panama B 3:1 (2:0), Stehlík Ma., Doušek M. a P.-Krejčí, ŽK: Janota(H), 
Tomson B-Panama B 1:0 (1:0), Šimeček Ra., ŽK: Raab(Pn). 
Svážná: 
San Marino-Kickers 6:5 (2:1), Mašek Ja.2 a Ji.2, Kouřil, Kroupa-Ostrý 2, Hoskovec 2, Hanzálek, 
San Marino-Torcida 5:3 (3:0), Mašek M.3 a Ja., Kouřil-Kosík 2, Rohánek, ŽK: Novák P.(Tr), 
Atlantis-Kickers 3:2 (2:2), Valaškovčák 3-Dítě 2, Atlantis-Torcida 3:5 (1:1), Mrňa 2, Valaškovčák-Rohánek 3, Kutílek, Pospíšil, 
Jiříkovice-Fauna 8:6 (5:4), Kučera P.4, Spružina K.3, Marčák-Dvořák 3, Hönig 2, Nováček, ŽK: Marčák(J), Dvořák, Mareš(F), 
Saint Diana-Fauna 10:5 (4:5), Matoušek 4, Vévoda 2, Vlček 2, Dohnal 2-Dvořák 3, Nováček, Mareš, ČK: Hönig(F), 
Jiříkovice-Bianco 5:4 (2:3), Spružina K.4, Kučera P.-Vondra, Šindelář, Mazůrek, Silva, ŽK: Marčák(J), 
Saint Diana-Bianco 2:3 (0:1), Mikulinec, Vévoda-Silva 2, Šindelář.

 1. Dynamo      14 12 2  0  57:19  38
 2. San Marino  14 11 1  2  52:24  34
 3. Kickers     14 11 0  3  63:26  33
 4. Torcida     14  9 1  4  66:45  28
 5. Tomson B    15  9 1  5  48:28  28
 6. Hustopeče   15  8 3  4  60:50  27
 7. Panama B    14  6 1  7  29:31  19
 8. Saint Diana 14  6 1  7  45:53  19
 9. Madrid      14  6 0  8  48:56  18
10. Jiříkovice  14  5 3  6  44:55  18
11. Parmagianni 14  5 2  7  40:48  17
12. BB Press    14  4 2  8  32:54  14
13. Atlantis    14  4 1  9  32:39  13
14. Kalábek C   14  4 1  9  41:55  13
15. Bianco      14  3 1 10  29:41   1
16. Fauna       14  0 0 14  39:101  0
STOP v 1 násl.utkání: Hönig (Fauna)-ČK!
Střelci: Zpružina K. (Jiříkovice)-18, Dítě (Kickers)-17, Caha (BB Pres)-16.


1.B brněnská třída - 13. a 14.kolo
Lužánky: 
Atraps-Nasan B 3:3 (1:2), Holánek, Jakšík, Dobr-Rampula 3, ŽK: Macek(A), 
Atraps-Svážná 5:0 (4:0), Vlček 2, Jakšík, Šarík 2 -, ŽK: Greiffenegg, Mach(Sv), 
Celeano-Nasan B 3:4 (0:2), Aboulaiche, Strouhal 2-Rampula, Macej, Andor, Gruna, ŽK: Paulas, Baratli(Ca), Rampula(N), 
Celeano-Svážná 1:1 (0:0), Pátek D.-Greiffenegg, 
Jehnice-SK Líšeň C 3:0 (1:0), Král T., Granát, Barták, 
FFT Vinohr.-SK Líšeň C 5:1 (2:0), Sedlák T., Šírek, Pešek, Richter, Klusák-Rychnovský, 
Jehnice-Gladiators B 1:4 (1:3), Hadrava-Kejduš 2, Pavlica, Jakeš, 
FFT Vinohr.-Gladiators B 1:8 (0:2), Gala-Kejduš 3, Pavlica 2, Jakeš, Sochor 2, ŽK: Pavlica(G). 
Rybnická:
Podolí-Stones 0:5 (0:3), Hrabčák 2, Stanev 2, Syrový, 
R.I.P.-Stones 1:4 (0:1), Schäfer-Pokorný, Mrázek, Burian 2, 
Podolí-Mitra B 1:2 (0:1), Vlach M.-Buršík D. 2, 
R.I.P.-Mitra B 3:5 (1:1), Knotek, Schäfer, Bartoš-Buršík P.2, Buršík D., Skirka, Hambálek A., 
Celtic-Slovan B 10:3 (5:2), Kašpar 4, Špaček 4, Krčma, Bubniak-Belžík, Suchánek, Mrázek, 
Q.P.Chrlice-Slovan B 6:1 (1:0), Bělohlávek D.2, Slezák 2, Lakomý 2-Polák, 
Celtic-Žab.Vlci B 4:2 (2:1), Kašpar 3, Starý-Lange ml., Klečka,
Q.P.Chrlice-Žab.Vlci B 0:6 (0:2,) Lange ml.2, Bažant, Saxl, Tvrdoň, Klečka.

 1. Nasan B       13 11 1  1  59:25  34
 2. Stones        14  9 4  1  40:17  31
 3. Gladiators B  14  9 2  3  42:19  29
 4. Mitra B       14  8 2  4  44:32  26
 5. FFT Vinohrady 12  8 0  4  51:27  24
 6. Jehnice       14  7 3  4  52:31  24
 7. Atraps        14  7 3  4  45:38  24
 8. Celtic        14  6 3  5  54:47  21
 9. Celeano       14  5 2  7  41:51  17
10. Žabin.Vlci B  14  4 4  6  40:63  16
11. Slovan B      14  4 3  7  42:58  15
12. R.I.P.        14  2 6  6  34:52  12
13. SK Líšeň C    14  2 5  7  33:45  11
14. Svážná        13  1 6  6  29:48   9
15. Q.P.Chrlice   14  2 2 10  33:56   8
16. Podolí        14  2 0 12  25:55   6
STOP ve 4 násl.utkáních: Toman (Svážná)-ČK+HNCH+pokus o nap.rozh.-zbytek!
Střelci: Rampula (Nasan B)-24, Kašpar (Celtic)-24, Sedlák T.(FFT)-18.


2.A brněnská třída - 13. a 14.kolo
Komárov:
Greens-Apollo 2:3 (1:1), Hrazdílek, Balát-Sýkora P., Pešek, Lošťák M., 
Wodowa-Apollo 9:0 (3:0), Kříž Mi.4 a Ma., Tureček 3, Mráz, ŽK: Červinka(Ap), 
Greens-Pískovna B 3:11 (0:5), Hopjan 2, Zvěřina T.-Kryštof 4, Křemeček 2, Kubíček 2, Hřebíček M., Purket, Bečva, ŽK: Kubíček(Pí), 
Wodowa-Pískovna B 1:2 (0:0), Chlubný Ji.-Hřebíček M., Kubíček, ŽK: Hřebíček M., Bečva(Pí), 
Agora-Edesseg 0:10 (0:4), Minster D.4, Šlégl 3, Musil 2, Vaněk,
Excalibur-Edesseg 3:7 (0:3), Vilím, Smutný, Trunda-Minster D.2, Müllner J. 2, Sopoušek 2, Beránek, ŽK: Vilím(Ec), Agora-Gepard 1:11 (0:7), Póč-Bláha 2, Kabát 2, Michailik 2, Kolář 2, Valach 2, Košler, 
Excalibur-Gepard 0:3 (0:1), Hanák Ji., Kolář, Valach, ŽK: Walla(Ec). 
Kneslova:
Poclain-RLF 1:3 (0:1), Helleport-Bohumel, Peňáz, Švehla, 
Napoleon-RLF 10:1 (5:0), Hofírek R.3 a D., Kmeť 2, Žáček Pa.2 a O.2-Bohumel, ŽK: Kabeláč(RLF), 
Poclain-Chl.pozůstalí 1:4 (1:3), Helleport-Kadlčák ml.3, Švácha st., ČK: Straško(Po), ŽK: Barták(ChP), 
Napoleon-Chl.pozůstalí 5:3 (2:2), Žáček O.3 a Pa., Kmeť-Kadlčák ml.2, Švácha ml., ČK: Švácha ml.(ChP), ŽK: Hofírek R.(N), Kadlčák ml., Švácha ml. a st., Barták(ChP), 
Celeano B-Deportivo 1:3 (0:0), Kubík-Hodulák, Tóth, Pazdera, 
ProBrno-Deportivo 1:3 (0:0), Krajíček-Slavík, Tóth, Pazdera, 
Celeano B-Experiment 1:5 (1:0), Střídecký-Hamala 2, Černý 2, Žúbor M, 
ProBrno-Experiment 2:4 (2:2), Šlapanský, Chvátal-Černý, Žúbor M., Hamala 2.
 
 1. Pískovna B  14 14 0  0  91:33  42
 2. Wodowa      14 12 1  1  91:16  37
 3. Apollo      14  7 4  3  44:32  25
 4. Poclain     14  8 1  5  42:30  25
 5. Greens      14  7 3  4  51:42  24
 6. Napoleon    14  6 4  4  48:35  22
 7. Deportivo   14  6 2  6  37:39  20
 8. Agora       14  6 2  6  49:55  20
 9. Gepard      14  5 3  6  45:41  18
10. Celeano B   14  5 2  7  34:44  17
11. Chl.pozůst. 14  5 2  7  32:54  17
12. Experiment  14  4 3  7  39:47  15
13. Edesseg     14  4 2  8  39:59  14
14. Excalibur   14  3 1 10  32:61  10
15. RLF         14  2 1 11  20:57   7
16. ProBrno     14  2 1 11  19:68   7
STOP v 5 násl.utkáních: Švácha ml.(Chl. pozůstalí)-ČK+HNCH!
STOP v 1 násl.utkání: Straško (Poclain)-ČK!
Střelci: Kubíček (Písk.B)-29, Purket (Písk.B)-19, Hopjan (Greens)-17.


2.B brněnská třída - 13. a 14. kolo
Kounicova:
Stones B-Albion 5:0 (kont.), Albion se nedostavil, 
Stones B-Tempo 2:1 (2:1), Pohanka, Kracík-Petík, ŽK: Syrový(St), 
Technika B-Albion 5:0 (kont.), Albion se nedostavil, 
Technika B-Tempo 1:3 (0:2), Krátký-Stratil, Mrština, Petík, ČK: Duchoň(T), 
Onyx-K5 B 9:1 (4:0), Veselý Mi.3, Blecha 2, Gorčík 2, Kůta 2-Šplíchal, ŽK: Kůta(On), 
Kampa-K5 B 3:3 (0:0), Kalivoda 3-Šplíchal, Havelka, Strádal, 
Onyx-Obřany 4:1 (0:1), Čempel, Blecha, Šašinka, Veselý Mi.-Horáček, ŽK: Minařík(O), 
Kampa-Obřany 2:5 (0:2), Kalivoda 2-Minařík 2, Jeřábek, Smutný, Horáček, ŽK: Uhlíř(O).
Srbská:
AVM Metal-R.I.P. B 5:3 (2:2), Makel, Hanuš, Farlík, Ondroušek, Ančinec-Jimramovský 2, Bartoš ml., ŽK: Barvíř (RIP), 
Řečkovice-R.I.P. B 3:4 (3:2), Vašina J., Geršl, Pavlica-Barvíř 2, Lepka, Schäfer,
AVM Metal-Kormidlo 7:1 (2:1), Beneš 2, Farlík 2, Makel, Růžička, vlastní-Janda, ŽK: Švábenský(Kr), 
Řečkovice-Kormidlo 3:5 (1:2), Vašina J., Geršl, Sommer-Janda 2, Kalvoda, Odehnal, Švábenský, 
Židenice-Gascar 5:6 (1:4), Čermák 2, Uhlíř, Jurásek V., Přichystal-Maňák P.4, Krůtil 2, ŽK: Maňák P., Krůtil(G), 
Adom-Gascar 1:6 (0:3), Růžička-Maňák J.2 a P., Krůtil 2, Horvát, ŽK: Krůtil(G), 
Židenice-Olymp 2:2 (2:0), Jurásek V., Přichystal-Kunc, Tulis, ŽK: Uhlíř(Ž), 
Adom-Olymp 3:2 (0:1), Zdráhal 2, Jantač-Kunc 2.

 1. Kormidlo    14 12 0  2  70:35  36
 2. Obřany      14 10 1  3  57:26  31
 3. Onyx        14 10 0  4  74:46  30
 4. Stones B    15  9 2  4  52:26  29
 5. AVM Metal   14  9 1  4  60:38  28
 6. K5 B        14  8 3  3  69:31  27
 7. Tempo       14  8 1  5  44:27  25
 8. R.I.P. B    14  8 1  5  46:46  25
 9. Gascar      14  6 1  7  49:59  19
10. Technika B  15  5 1  9  33:40  16
11. Řečkovice   14  4 3  7  39:48  15
12. Židenice    14  4 2  8  33:48  14
13. Kampa       14  3 4  7  33:46  13
14. Adom        14  3 1 10  35:83  10
15. Olymp       14  2 3  9  36:58   9
16. Albion      14  0 0 14  23:96   0
STOP v 1 násl.utkání: Duchoň (Tempo)-ČK!
Střelci: Veselý Mi.(Onyx)-31, Roštínský (Kormidlo)-22, Krůtil (Gascer)-18. 


2.C brněnská třída - 13. a 14.kolo 
Řečkovice:
XXX-Tropicana 2:4 (0:0), Vaďura, Sidoryk-Květ, Jurnečka 2, Čtvrtečka, 
Orel Řečk. B-Tropicana 2:1 (1:0), Hruška, Novák-Jurnečka, 
XXX-Red Devils 7:1 (4:0), Paseka 2, Purkrábek 2, Cihlář, Sláma, Skřípský-Fremml D., ŽK: Smolík(RD), Orel Řečk. B-Red Devils 14:3 (6:1), Jůzl M., Hruška 2, Dočkal 3, Havlík 2, Novák 3, Kotrbáček 3-Žilka, Fremml D.2, 
Beermingham-Adrenalin 2:1 (1:0), Havelka, Veleba-Šolc F., ŽK: Havelka(Bee), 
Flamengo B-Adrenalin 7:1 (5:1), Havelka 3, Pazio, Filippi, Hradil, Chloupek-Sedláček, 
Beermingham-Besídka 4:4 (3:2), Perný 4-Johaník, Vadas, Hanzlík 2, ŽK: Wiacek(Bee), 
Flamengo B-Besídka 6:5 (6:3), Havelka 3, Pazio, Chloupek, Hradil-Kuchta, Zelený, Smejkal, Duran, Hanzlík, ŽK: Hanzlík(Bs). 
Kounicova:
West Žab-All in 4:1 (2:0), Hladík, Andrle, Hrouzek M.2-Souš, ŽK: Ott(All), 
Barum-All in 1:1 (1:0), Štoss-Otruba L., ČK: Souš, Otruba P.(All), ŽK: Šuhaj(Br), Otruba L., Ott(All), 
West Žab-Bystrc 4:5 (2:3), Andrle, Šafář 2, Hrouzek M.-Tronner, Hnátek, Machek, Obadal 2, ŽK: Andrle, Šafář, Pařízek(WŽ), 
Barum-Bystrc 0:3 (0:2), Souček 2, Fabiánek, ŽK: Tronner(By), 
Kohouti-FC Vinohr. 1:3 (1:2), Bačík-Vobořil D., Obruča, Jendruščák, ŽK: Novák(V), 
Incident-FC Vinohr. 0:3 (0:1), Obruča, Bužek 2, 
Kohouti-FFT B 2:4 (1:1), Vachler, Pejchal-Malý J., Brtník 2, Koutný,
Incident-FFT B 8:2 (4:1), Cupák 3, Dobeš 2, Vítek J., Železný, Both-Brtník, Zouhar, ŽK: Vítek J.(I).

 1. Flamengo B   14 13 0  1  77:31  39
 2. Bystrc       14 10 0  4  45:29  30
 3. Incident     14  9 2  3  59:24  29
 4. Orel Řečk.B  14  9 1  4  55:25  28
 5. FC Vinohr.   14  8 1  5  36:37  25
 6. Barum        14  7 2  5  34:30  23
 7. FFT B        14  6 2  6  38:33  20
 8. All in       14  6 2  6  36:42  20
 9. Kohouti      14  5 1  8  29:47  16
10. West Žab     14  4 3  7  34:40  15
11. Beermingham  14  4 3  7  28:50  15
12. Tropicana    14  4 2  8  40:43  14
13. Besídka      14  4 2  8  45:55  14
14. Adrenalin    14  4 1  9  25:42  13
15. XXX          14  4 0 10  26:53  12
16. Red Devils   14  3 2  9  45:71  11
STOP ve 4 násl. utkáních: Otruba P. a Souš (All in)-ČK+HNCH!
STOP ve 3 násl. utkáních: Šolc (Adrenalin)- HNCH po podpisu ZOU! 
Střelci: Havelka (Flamengo B)-33, Johaník (Besídka)-18, Jurnečka (Tropicana)-17.


2.D brněnská třída - 13. a 14. kolo
Svážná:
Attack-Eliška 4:7 (1:4), Šebesta, Pakosta, Rosendorf 2-Kalvoda, Urbánek P.3, Kalina 2, Zuska, 
Béďa team-Eliška 3:3 (2:1), Šmerda T., Ondra, Rejman-Skácel, Urbánek P., Kalina, 
Attack-Sunday 2:1 (1:1), Lidmila, Rosendorf-Zdráhal, 
Béďa team-Sunday 2:3 (1:1), Ondra, Rejman-Malík 2, Javora, 
Nasan C-Starobrno 0:3 (0:0), Pluháček 2, Malina, ŽK: Effenberger(N), 
Agromeli D-Starobrno 3:3 (3:3), Němeček, Martykán, Beránek-Pluháček, Malina, Lysý, ŽK: Grym(St), 
Nasan C-Kobas 1:0 (0:0), Zouhar, 
Agromeli D-Kobas 2:2 (2:0), Jecelín, Jašek-Koutný, Pokorný. 
Komárov:
Jezdci-Holásky ODLOŽENO na neděli 18.11. na Rybnické,
Jezdci-Sokolnice B 3:4 (1:0), Minář, Doležal, Kučera-Přichystal 2, Straka, Drda, ŽK: Doležal, Rudolecký T.(J), Král L.(So), 
United-Holásky 6:3 (3:0), Petrskovský, Lipovský 2, Cyprian 2, Šebetovský-Vařeka, Bíža, Grolich, 
United-Sokolnice B 2:8 (2:2), Petrskovský, Adzima-Luskač, Sekanina 2, Král L.2, Sedláček, Straka, Drda,
Schalke-Debakl 0:8 (0:4), Jelínek 2, Páleník, Mikoláško 3, Baránek 2, 
Schalke-Across 2:9 (2:3), Suchý 2-Trenz 2, Mitana 4, Ševčík 3, 
Opelík-Debakl 2:4 (0:1), Ungr, Palát-Másilko 2, Mikoláško, Baránek, ČK: Ungr(O),
Opelík-Across 2:4 (1:3), Schiller,Palát-Trenz,Mitana,Ševčík 2, ŽK: Prokeš(Ac).

 1. Starobrno   14 10 2  2  41:34  32
 2. Across      14  9 3  2  54:26  30
 3. Agromeli D  14  8 4  2  52:29  28
 4. Nasan  C    13  8 2  3  31:22  26
 5. Debakl      13  7 3  3  45:20  24
 6. Eliška      14  6 4  4  38:36  22
 7. Sokolnice B 14  7 0  7  65:49  21
 8. Jezdci      13  6 3  4  39:27  21
 9. Kobas       14  5 4  5  39:41  19
10. Attack      14  6 0  8  48:54  18
11. Sunday      14  4 3  7  32:58  15
12. Holásky     13  3 5  5  33:41  14
13. United      14  4 1  9  30:44  13
14. Béďa team   14  3 2  9  34:49  11
15. Opelík      14  3 0 11  33:54   9
16. Schalke     14  2 2 10  29:59   8 
Střelci: Přichystal (Sokolnice B)-17, Jelínek (Debakl)-16, Jašek (Agromeli D)-16. 


3.B brněnská třída  - 8. a 9.kolo
Řečkovice: 
Orel Řečk.C-Měnín 2:1 (1:1), Bořecký, Zámečník-Kantor, 
Vema-Predators 1:2 (1:1), Repík-Sapík, Strašil, ŽK: Nowak L., Olša, Roušavý(V), 
Predators-Orel Řečk.C 0:4 (0:1), Baláž 2, Jurčík, Spousta V., ŽK: Baláž(OŘ), 
Parodia-Vema 2:3 (1:1), Cipar, Leger-Nowak L., Hrstka, Repík, 
Jehnice B-Parodia (8:3), 4:2 Jiříček 2, Axman, Barták, Ulrich, Květoň, Král M., Granát-Voříšek 2, Leger, ŽK: Leger(Pa), 
König-UFO 1:1 (0:0), Máčal-Viliš, 
Mejdan-Jehnice B 2:4 (1:4), Stokláska 2-Axman 2, Ulrich, Král M., ŽK: Mikšovský, Spilka(Me), Granát (J), 
UFO-Mejdan 12:4 (6:2), Dupal 4, Zatloukal 2, Kročil 2, Viliš 2, Plášek, Leischner-Hašek 2, Stokláska, Mikšovský, ŽK: Mikšovský(Me), 
ASK-König 3:3 (2:1), Hrabovský 2, Lenomar-Máčal, Tomsa, Kožený.

 1. Orel Řečk.C  9  7 1 1  40:11  22
 2. Jehnice B    8  7 0 1  39:12  21
 3. UFO          9  5 2 2  35:26  17
 4. König        9  5 2 2  28:24  17
 5. ASK          8  4 1 3  27:21  13
 6. Měnín        8  4 1 3  23:21  13
 7. Vema         8  3 0 5  18:24   9
 8. Predators    8  2 2 4  14:21   8
 9. Mejdan       9  2 1 6  29:53   7
10. Parodia      8  1 2 5  23:31   5
11. Zoner        8  0 0 8   8:40   0
Střelci: Máčal (König)-17, Dupal (UFO)-11, Stokláska (Mejdan)-10.


3.E brněnská třída - 8. a 9.kolo
Kamínky: 
Madrid B-Bl.Flames B 0:9 (0:4), Faltýnek 4, Beránek 2, Mendel 2, Sosnar, 
Juve-Madrid B 8:1 (5:1), Konvalinka 2, Rus 2, Kolář 2, Šafarčík J., Žaluda-Šrom, 
Bl.Flames B-Restart 8:2 (1:1), Mendel 3, Kouřil 3, Sosnar, Beránek-Adam 2, 
Moravany-Juve 4:3 (4:2), Raška Mi.2, Javorský, Kozohorský-Šafarčík J.2, Kolář, ČK: Šafarčík A.(J), ŽK: Javorský(Mr), Konvalinka(J), 
Restart-Lamy 3:5 (1:1), Plch 2, Adam-Hanák, Hýbl, Konečný 2, Sklárčík, ŽK: Keclík(L), 
Lucky Strike-Moravany 1:12 (0:7), Nguyen-Straka Jo., Kozohorský 2, Novotný 3, Fiala Z.2, Raška Ma.2 a Mi.2, 
Lamy-Nekop 6:2 (2:0), Konečný, Sklárčík 3, Sklenář 2-Bukovský J., Olbort, ŽK: Roubal(N), 
Bastards-Lucky Strike 9:1 (6:0), Drmola 4, Chlad 2, Sedláček Jak.2, Votoupal-Čegan, ŽK: Nguyen(LS), 
Nekop-Kocovina 1:0 (0:0), Kovář, ČK: Pařízek J.(K), ŽK: Šnepfenberk(K), 
Here For Beer-Bastards 3:11 (1:5), Weiss Mi., Melichar, Němec-Chlad 4, Votoupal 2, Sedláček Jak.2, Drmola, Vodrážka, Cerman, ŽK: Stoss(B), 
Modřice B-Here For Beer 6:0 (2:0), Chalabala 2, Krčmář 2, Suchý 2.

 1. Bl.Flames B  10  7 1 2  58:38  22
 2. Lamy          9  6 2 1  41:24  20
 3. Bastards      9  6 1 2  46:24  19
 4. Juve          9  5 2 2  41:17  17
 5. Modřice B     9  5 2 2  34:12  17
 6. Nekop         9  5 1 3  43:31  16
 7. Moravany      9  4 2 3  36:31  14
 8. Kocovina      9  4 1 4  31:17  13
 9. Madrid B      9  2 1 6  23:48   7
10. Restart       8  2 0 6  25:42   6
11. Here For Beer 9  1 1 7  22:54   4
12. Lucky Strike  9  0 0 9  11:73   0
STOP v 1 násl.utkání: Pařízek J (Kocovina), Šafarčík A. (Juve)-ČK!
Střelci: Bukovský J.(Nekop)-15, Chalabala (Modřice B)-12, Drmola (Bastards)-11.

Okresní přebor Blansko - 11. a 12. kola: 
Sezbo Blansko-Mafia Blansko 1:6 (1:2), Kunc-Černý 2, Veselý 2, Otýpka, Šimeček, 
DDM Blansko-Mafia Blansko 1:7 (1:1), Štreit-Bárta 4, Magda 2, Veselý, ŽK: Černý (Mafia), 
FPO Blansko-Sezbo Blansko 10:1 (1:0), Mokrý 5, Balázs 2, Langr 2, Matuška-Smola, 
OSK Blansko-DDM Blansko 4:3 (1:1), Kratochvíl 3, Švéda-Kostka, Dáňa, Nejezchleb, ŽK: Skoupý (DDM), 
FPO Blansko-FC Sijétl 6:3 (3:2), Matuška 4, Beneš, Rek-Veselý 2, Musil, 
Staroblansko-OSK Blansko 3:7 (1:3), Svoboda, Rech, Hlaváč M.-Kratochvíl 3, Cupák O. 2, Gansukh, Matoušek, ŽK: Strejček (OSK), 
FC Sijétl-FC Orel Kotvrdovice 1:7 (0:4), Musil-Stehlík 2, Šenk J.2, Kunc 2, Filip, 
FPO Blansko B-Staroblansko 11:2 (6:1), Červený 7, Pernica 2, Dobiášek, Zouhar-Hlaváč M., Fránek.

  1. FPO Blansko    12 12 0  0  95:22  36
  2. Kotvrdovice    11 10 0  1  76:22  30
  3. FPO Blansko B  10  6 1  3  42:34  19
  4. OSK Blansko    12  5 2  5  46:49  17
  5. Mafia Blansko  10  4 2  4  31:34  14
  6. DDM Blansko    12  4 1  7  53:67  13
  7. Sezbo Blansko  11  4 0  7  31:57  12
  8. Staroblansko   12  1 0 11  18:81   3
  9. FC Sijétl      10  1 0  9  22:48   3
Střelci: Matuška (FPO)-24, Kratochvíl (OSK)-18, Langr (FPO)-16.


Turnaje
FUTSALOVÝ TURNAJ ZKUŠENÝCH (U–40 A STARŠÍ)
Pořadatel: Zdeněk Táborský, OKRUH  PUB, SPORT–BAR ARENA. Kategorie: hráči narození v roce 1972 a starší
Termín konání: základní skupiny v sobotu 01.12.2012, nejlepší čtyři mužstva postoupí do finálového turnaje, který bude odehrát v sobotu 08.12.2012.
Místo konání: „stará“ sportovní hala TJ Tatran Bohunice, parkety, hřiště 34 x 20 metrů.
Startovné: ve výši 1.200,- Kč zasílejte nejpozději do 20.11.2012 na adresu Zdeněk Táborský, Košinova 108, 612 00 Brno. Uveďte název mužstva, telefon a mail.
Občerstvení: zajištěno v bufetu a baru na hale nebo v restauraci v areálu TJ.
Ceny: obdrží mužstva na 1.-4.místě, nejlepší hráč, brankář a střelec turnaje.
Předání cen a zakončení turnaje: bude provedeno na kulturně-společenské akci, která se bude konat v sobotu 08.12.2012 od 19:00 hodin v prostorách pivnice, restaurace a nově otevřeného sálu OKRUH PUB, Nový Lískovec, Rybnická 75 (3 hudební skupiny, tombola, půlnoční striptýz, pivní štafeta, dance girls, atd.).