Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 415 000 Kč)
Činnost Okresního svazu futsalu Brno město je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 158 000 Kč)..
13.04.2024
ilustrační obrazek futsalbrnoPOKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE A ZAHAJUJÍ OBĚ 3.TŘÍDY
V pátek  12.dubna pokračuje 19.kolem 2.B třída na hřišti na Rybnické. V sobotu 13.dubna se odehraje 20. a 21.kolo 2.A třídy na Rybnické a jarní část zahajuje 11. a12.kolo 3.A třídy v Řečkovicích. V neděli 14.dubna pokračuje 19.kolo Okresního přeboru v hale v Maloměřicích a 20.kolo 2.B třídy na hřišti na Rybnické a jarní část zahajuje 11. a12.kolo 3.B třídy v Řečkovicích..   Okresní přebor Brno město 19. kolo                                      ...
POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE A ZAHAJUJÍ OBĚ 3.TŘÍDY

Krátké zprávy aktuálně

07.04.2024 - KAM NA FUTSAL - Pátek 12.4.: 2.B (Rybn. 18-21:00). Sobota 13.4.: 2.A (Rybn. 9-18:00), 3.A (Řečkovice 9-15:30). Neděle 14.4.: OP (Malom. 9-15), 1.B (Rybnická 18-20:30), 2.B (Rybn. 9-18), 3.B (Řečkovice 9-15:30).

25.03.2024 - Tým Bianco (1.A třída) hledá soupeře na trénink - ideálně také tým, ale i jednotlivce. Hrajeme každé úterý 18-19:30 na Kraví hoře - Hospůdka na Drakenu. Robert, m: 777780888.

25.02.2024 - Amatérský brankář hledá tým, kde by se mohl uplatnit, zapojit a chodit na tréninky. Jakub Zejda 732 713 187

30.01.2024 - SK Líšeň, stabilní klub s dlouholetou tradicí aktuálně hrající Okresní přebor, hledá nové hráče pro posílení stávajícího kádru. Pro více info napiš na: vojtech.grus@gmail.com

30.11.2023 - Tým Jobsko Brno z 3.třídy hledá brankáře a případně i hráče do pole pro doplnění týmu. Kontakt: fc-jobskobrno@seznam.cz

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 12.11.2012

Víkendové výsledky brněnských futsalových soutěží byly kompletně aktualizovány ve všech odkazech Výsledky a Tabulky, Střelci a Brankáři, Fair Play (karty) a STDK s pokutami.


FUTSAL 12.11.2012


2.liga východ - 7.kolo
Agromeli Brno-Likop Třinec 1:0, Jeseník-Tišnov 3:2, Šumperk-VŠB Ostrava 2:10, Kunčice-Havířov 6:3, Kalábek Brno-SK Líšeň Brno 5:3.

  1. Likop Třinec     7  4 2 1  26:13  14
  2. VŠB Ostrava      6  4 1 1  31:18  13
  3. Agromeli Brno    6  4 0 2  25:22  12
  4. KOMAX Kunčice    7  3 2 2  26:17  11
  5. Květnice Tišnov  6  3 1 2  16:11  10
  6. Gilotina Choceň  5  3 0 2  20:21   9
  7. Gamaspol Jeseník 6  2 2 2  26:27   8
  8. Kalábek Brno     5  2 0 3  28:30   6
  9. Delta Šumperk    6  2 0 4  23:40   6
 10. Slávie Havířov   6  1 1 4  15:24   4
 11. SK Líšeň Brno    6  0 1 5  11:24   1


Divize E jižní Morava - 7.kolo
Lazor Vyškov-Tomson STŽ Brno 0:3 (0:1), Kuchovský Ondřej, Hrůza Marek, Červený Pavel,
Havlíčkův Brod-Tango Brno B 0:8 (0:2), Rick Gabriel 2, Havel Jan, Pekáč Jan, Svoboda Milan, Pollák Erik, Záruba Radim, Beránek Jiří, ŽK: Demeter, Kubát (HB), Havel Jan (T),
Nasan Brno-Egretta Bílovice 8:2 (3:2), Rampula David 4, Hoffmann Martin 3, Jaša Alois-Pavlíček Tomáš, Rozbořil Lukáš, ŽK: Gruna (N), ČK: Maruš (EB),
Helas Brno B-K5 Brno 9:2 (5:1), Maša Martin 2, Klimeš Milan 2, Lerch Stanislav 2, Mrázek Vladislav, Hačka Martin, Mezník Michal-Klíma Ctibor, Skyba Michal,
Amor Vyškov-Pivovar Vyškov 7:4 (3:3), Ševčík Milan 2, Lukeštík David 2, Galia Tomaš, Janovský Patrik, Oravec Jan-Grim Jaromír 3, Pospíšil Jan, ŽK: Gália, Ševčík (A), Pospíšil, Grim (P), ČK: Pánek (P),
Arsenal Taurito Kuřim-Žabinští Vlci Brno 3:1 (0:0), Hrazděra Michal 2, Kuldan František-Hansl Ladislav.

  1. Tango Brno B     7  6 1 0  55:13  19
  2. Nasan Brno       7  4 1 2  32:15  13
  3. Amor Vyškov      7  4 1 2  41:33  13
  4. Havl. Brod       7  4 1 2  39:46  13
  5. Helas Brno B     7  4 0 3  42:22  12
  6. Arsenal Kuřim    7  4 0 3  32:30  12
  7. Tomson Brno      7  3 1 3  18:19  10
  8. Lazor Vyškov     7  3 0 4  29:34   9
  9. Pivovar Vyškov   7  3 0 4  36:43   9
 10. K5 Brno          7  2 1 4  21:33   7
 11. Žab. Vlci Brno   7  1 0 6  17:39   3
 12. Egretta Bílovice 7  1 0 6  18:53   3


Krajský přebor jižní Moravy - 8.kolo
Pískovna Černovice-SK Líšeň Brno B 2:9 (1:3), Horváth Marek, Kubíček Radek-Grus Vojtěch 2, Linger David, Pouchlý David, Josefi Tomáš, Ptáček Jan, Červinka Martin, Jahoda Pavel, Procházka Petr, ŽK: Kubíček, Krištof (PČ), Jahoda (L),
FC Kloboučky-United Ivančice 8:2 (5:0), Štrublík Ladislav 3, Nový Ondřej 2, Posolda Petr, Koudelka Petr, Handlíř Michal-Štěpanovský Martin, Táborský Tomáš, ŽK: Sedlář (K), Spurný, Studnička (I),
Mitra Brno-Remos Oslavany 1:7 (1:1), Šotola Tomislav-Michalica Ivan 4, Čermák Vladimír 2, Oulehla David, ŽK: Rauscher (M),
Slovan Brno-Agromeli Brno B 6:7 (3:4), Čejka Lukáš 2, Pokorný Jakub 2, Weiss David, Herinek Lukáš-Dujka Michal 2, Uma Jan 2, Kratochvíl Martin, Prošek Radim, Hrůza David, ŽK: Hanák (S), Uma (A).

  1. Toka Brno       7  6 1 0  55:21  19
  2. Remos Oslavany  8  4 2 2  51:45  14
  3. SK Líšeň Brno B 8  4 1 3  47:32  13
  4. Sokol Bučovice  7  4 0 3  48:41  12
  5. Slovan Brno     8  4 0 4  46:58  12
  6. United Ivančice 8  3 2 3  40:44  11
  7. FC Kloboučky    7  3 1 3  42:32  10
  8. Agromeli Brno B 7  3 1 3  41:47  10
  9. Mitra Brno      8  3 1 4  30:38  10
 10. Technika Brno   7  3 0 4  26:33   9
 11. FC Silůvky      7  2 0 5  30:42   6
 12. Písk.Černovice  8  1 1 6  42:65   4


Okresní přebor Brno-město - 11.kolo
Rybnická:
Blue Flames-Gloria 8:1 (3:0), Rajdík Michal 4, Šlapák Vojtěch 2, Pokorný Marek, Vrána Jan-Dvořák Jan, ŽK: Frýbort, Střelec (G),
Orel Řečk.-Gloria 3:2 (2:2), Kahoun Pavel 2, Zbitek Libor-Dvořák Jan, Krejčíř Daniel, ŽK: Novotný (G),
Blue Flames-Kalábek B 5:3 (2:0), Šlapák Vojtěch 3, Faltýnek Adam, Táborský Petr-Ociepa Mieczyslaw 2, Křivánek Pavel, ŽK: Hakl (K),
Orel Řečk.-Kalábek B 3:6 (2:4), Jůzl Miroslav, Sýkora Patrik, Kahoun Pavel-Křivánek Pavel 3, Spěšný Michal, Zlínský Tomáš, Hakl Petr,
Helas C-Tango C 7:4 (4:1), Lerch Stanislav 4, Kříž David, Nováček Radek, Puk Jiří-Sláma Radim 3, Hladký Adam, ŽK: Hájek (T),
Helas C-Flamengo 4:4 (1:2), Lerch Stanislav 2, Kříž David, Hráček Ladislav-Čechura Václav 2, Filippi Dan, Jebáček Jan, ŽK: Hráček (H), Buriánek (F),
Agromeli C-Tango C 6:5 (3:4), Jašek Martin 2, Hrazdíra Michal 2, Ježek Lubomír, Hrazdíra Tomáš-Hladký Adam 2, Sláma Radim, Šuvada Pavel, Hájek Pavel, ŽK: Jašek (A), ČK: Hladký (T),
Agromeli C-Flamengo 3:9 (1:2), Ježek Lubomír, Hrazdíra Tomáš, Hrazdíra Michal-Havelka Ivo 3, Čechura Václav 2, Jebáček Jan 2, Schön Libor, Filippi Dan, ŽK: Grmela (F).

  1. Gladiators   10 10 0  0  58:12  30
  2. Arsenal B    10  9 0  1  52:25  27
  3. Blue Flames  12  7 0  5  77:52  21
  4. Kalábek B    11  7 0  4  48:35  21
  5. Saňaři       10  6 0  4  60:34  18
  6. Helas C      10  5 3  2  38:30  18
  7. Orel Řečk.   12  6 0  6  47:49  18
  8. Panama       10  5 2  3  33:19  17
  9. Agromeli  C  11  5 0  6  41:48  15
 10. SOŠ OOM      10  4 2  4  31:26  14
 11. Tango C      12  4 1  7  56:48  13
 12. Rychlé pípy  10  3 2  5  25:37  11
 13. Flamengo     12  3 1  8  40:62  10
 14. Soccer       10  2 2  6  29:46   8
 15. Gloria       10  2 1  7  20:39   7
 16. Hombres      10  0 0 10  14:107  0
STOP ve 2 násl.utkáních: Hladký (Tango C)-ČK+HNCH!
Střelci: Šlapák (Bl.Flames)-22, Šuvada (Tango C)-20, Sekanina (Saňaři)-17.


1.A brněnská třída - 15.kolo
Svážná:
Parmagianni-Madrid 1:7 (1:4), Závodský-Ryšavý, Putna, Konečný, Nahodil, Petroušek, Dvořák, Venhuda,
Dynamo-Kalábek C 5:2 (2:0), Jenerál, Vala, Koutný T., Vodička 2-Tureček, Vojtek, ŽK: Ondráček(D), Tureček(Ka),
San Marino-Atlantis 4:3 (2:1), Kroupa, Mašek Ja., Plachký 2-Valaškovčák 3, ŽK: Mašek Ja., Plachký, Weinfurter(SM), Valaškovčák(A),
Hustopeče-Tomson B 3:1 (0:0), Fekete, Doušek M.2-Höll R.,
Jiříkovice-Saint Diana 4:6 (2:3), Spružina K.2, Kala, Suchna-Matoušek 2, Mikulinec, Stejný 3, ŽK: Stejný(SD),
Torcida-Kickers 2:1 (0:0), Kutílek, Rohánek-Sláma, ŽK: Novák D.(Tr),
BB Press-Panama B 2:3 (1:2), Pernica, Matuška-Raab 2, Šamánek, ŽK: Caha(BB), Krejčí(Pn),
Bianco-Fauna 5:1 (3:0), Vondra 3, Cízler, Podloucký O.-Nováček.

Podzimní tabulka
  1. Dynamo      15 13 2  0  62:21  41
  2. San Marino  15 12 1  2  56:27  37
  3. Kickers     15 11 0  4  64:28  33
  4. Torcida     15 10 1  4  68:46  31
  5. Tomson B    15  9 1  5  48:28  28
  6. Hustopeče   15  8 3  4  60:50  27
  7. Panama B    15  7 1  7  32:33  22
  8. Saint Diana 15  7 1  7  51:57  22
  9. Madrid      15  7 0  8  55:57  21
 10. Jiříkovice  15  5 3  7  48:61  18
 11. Parmagianni 15  5 2  8  41:55  17
 12. BB Press    15  4 2  9  34:57  14
 13. Atlantis    15  4 1 10  35:43  13
 14. Bianco      15  4 1 10  34:42  13
 15. Kalábek C   15  4 1 10  43:60  13
 16. Fauna       15  0 0 15  40:106  0
Střelci: Zpružina K. (Jiříkovice)-20, Dítě (Kickers)-17, Caha (BB Pres)-16.


1.B brněnská třída - 15.kolo
Lužánky:
Atraps-Celeano 2:2 (0:0), Jakšík, Macek-Baratli, Urbánek, ŽK: Pekárek(A), Sedláček(Ca),
Jehnice-FFT Vinohr. 2:2 (1:2), Valach, Hadrava-Klusák 2, ŽK: Gala(FFT),
Celtic-Q.P.Chrlice 1:4 (1:2), Kašpar-Bělohlávek D.4,
Mitra B-Stones 2:5 (1:4), Káňa, Hambálek A.-Hrabčák, Stanev, Burian, Brychta, Šebetovský,
R.I.P.-Podolí 4:0 (1:0), Toman 2, Lepka, Máša, ŽK: Čáslavský, Šafář P.(P),
SK Líšeň C-Gladiators B 1:3 (0:3), Linger-Matušík 2, Úlehla, ŽK: Procházka T.(L),
Žab.Vlci B-Slovan B 2:7 (0:3), Lange ml., Švanda-Pokorný 4, Křivánek, Harásek, Mrázek,
Svážná-Nasan B 2:4 (1:2), Řehůřek J. a P.-Rampula 2, Andor, Zezula.

Podzimní tabulka
  1. Nasan B      15 12 1  2  65:32  37
  2. Stones       15 10 4  1  45:19  34
  3. Gladiators B 15 10 2  3  45:20  32
  4. FFT Vinohr.  15  9 1  5  60:38  28
  5. Mitra B      15  8 2  5  46:37  26
  6. Jehnice      15  7 4  4  54:33  25
  7. Atraps       15  7 4  4  47:40  25
  8. Celtic       15  6 3  6  55:51  21
  9. Celeano      15  5 3  7  43:53  18
 10. Slovan B     15  5 3  7  49:60  18
 11. Žab.Vlci B   15  4 4  7  42:70  16
 12. R.I.P.       15  3 6  6  38:52  15
 13. Svážná       15  2 6  7  38:54  12
 14. SK Líšeň C   15  2 5  8  34:48  11
 15. Q.P.Chrlice  15  3 2 10  37:57  11
 16. Podolí       15  2 0 13  25:59   6
STOP ve 3 násl.utkáních: Toman (Svážná)-ČK+HNCH+pokus o nap.rozh.-zbytek!
Střelci: Rampula (Nasan B)-26, Kašpar (Celtic)-25, Sedlák T.(FFT)-20.


2.A brněnská třída - 15.kolo
Komárov:

Wodowa-Greens 3:4 (2:1), Mráz 2, Meluzín-Zvěřina T.2, Hrazdílek, Martínek,
Agora-Excalibur 6:0 (2:0), Hloušek R., Krátký 3, Póč 2,
Celeano B-ProBrno 1:0 (0:0), Kolář,
Chl.pozůstalí-RLF 4:1 (2:1), Kadlčák ml., Hartl, Skokan 2-Švehla,
Napoleon-Poclain 2:3 (0:2), Žáček Pa. a O.-Šikula 2, Helleport,
Edesseg-Gepard 2:5 (0:2), Botorek, Minster M.-Valach, Kabát, Hanák Ji., Košler, Kolář, ŽK: Ondriska(Ge),
Experiment-Deportivo 1:4 (1:2), Černý-Slavík, Hodulák, Pazdera 2,
Apollo-Pískovna B 4:5 (3:3), Pešek, Lošťák Ji.2, Červinka-Hřebíček M.2, Křemeček, Kubíček 2.

Podzimní tabulka
  1. Pískovna B  15 15 0  0  96:37  45
  2. Wodowa      15 12 1  2  94:20  37
  3. Poclain     15  9 1  5  45:32  28
  4. Greens      15  8 3  4  55:45  27
  5. Apollo      15  7 4  4  48:37  25
  6. Deportivo   15  7 2  6  41:40  23
  7. Agora       15  7 2  6  55:55  23
  8. Napoleon    15  6 4  5  50:38  22
  9. Gepard      15  6 3  6  50:43  21
 10. Celeano B   15  6 2  7  35:44  20
 11. Chl.pozůst. 15  6 2  7  36:55  20
 12. Experiment  15  4 3  8  40:51  15
 13. Edesseg     15  4 2  9  41:64  14
 14. Excalibur   15  3 1 11  32:67  10
 15. RLF         15  2 1 12  21:61   7
 16. ProBrno     15  2 1 12  19:69   7
STOP ve 4 násl.utkáních: Švácha ml.(Chl. pozůstalí)-ČK+HNCH-zbytek!
Střelci: Kubíček (Písk.B)-31, Purket (Písk.B)-19, Mráz (Wodowa)-18.


2.B brněnská třída - 15. kolo
Kounicova:
Stones B-Technika B 3:1 (2:0), Brychta, Sienty, Kracík-Kumbár,
Onyx-Kampa 1:0 (0:0), Balas,
Židenice-Adom 1:4 (0:2), Jurásek Š.-Zdráhal, Růžička, Jantač 2, ŽK: Bernášek(Ad),
Kormidlo-R.I.P. B 7:3 (5:0), Odehnal 2, Janda 4, Buršík-Barvíř, Jimramovský, Bartoš ml.,
Řečkovice-AVM Metal 3:5 (0:3), Vašina J., Klouda 2-Beneš, Fišer, Ondroušek 2, Farlík, ŽK: Pokorný S.(Ř),
K5 B-Obřany 0:5 (kont.), K5 B se nedostavili,
Olymp-Gascar 4:9 (1:7), Kunc, Tulis, Novotný, Vaňkovský-Krůtil 3, Brom 3, Maňák P.3, ŽK: Vaňkovský(Ol),
Tempo-Albion 3:2 (1:1), Mikšovský, Gajdoš, Šesták-Nevrtal, Večeřa.

Podzimní tabulka
  1. Kormidlo   15 13 0  2  77:38  39
  2. Obřany     15 11 1  3  62:26  34
  3. Onyx       15 11 0  4  75:46  33
  4. AVM Metal  15 10 1  4  65:41  31
  5. Stones B   15  9 2  4  52:26  29
  6. Tempo      15  9 1  5  47:29  28
  7. K5 B       15  8 3  4  69:36  27
  8. R.I.P. B   15  8 1  6  49:53  25
  9. Gascar     15  7 1  7  58:63  22
 10. Technika B 15  5 1  9  33:40  16
 11. Řečkovice  15  4 3  8  42:53  15
 12. Židenice   15  4 2  9  34:52  14
 13. Kampa      15  3 4  8  33:47  13
 14. Adom       15  4 1 10  39:84  13
 15. Olymp      15  2 3 10  40:67   9
 16. Albion     15  0 0 15  25:99   0
STOP v 1 násl.utkání: Vaňkovský (Olymp)-4ŽK!
Střelci: Veselý Mi.(Onyx)-31, Roštínský (Kormidlo)-22, Krůtil (Gascer)-21.


2.C brněnská třída - 15.kolo
Kounicova:
XXX-Orel Řečk. B 3:2 (2:0), Paseka 2, Vaďura-Vepřek, Dlabáček,
Beermingham-Flamengo B 1:3 (0:0), Perný-Havelka 2, Filippi,
Kohouti-Incident 0:4 (0:0), Dvořák, Knotek, Vítek J. a R.,
Bystrc-All in 5:0 (1:0), Hnátek 2, Machek 2, Fabiánek,
Barum-West Žab 2:1 (0:0), Šuhaj, Knoflíček-Šlachta, ŽK: Mader(Br), Hladík, Pozidis(WŽ),
Adrenalin-Besídka 1:3 (1:0), Sukovatý-Johaník, Hanzlík, Toman,
FFT B-FC Vinohr. 0:2 (0:1), Vobořil D., Tauš, ŽK: Tauš(V),
Red Devils-Tropicana 5:5 (1:2), Žilka 2, Fremml D.2 a M.-Jurnečka 4, Zítka.

Podzimní tabulka
  1. Flamengo B  15 14 0  1  80:32  42
  2. Bystrc      15 11 0  4  50:29  33
  3. Incident    15 10 2  3  63:24  32
  4. Orel Řečk.B 15  9 1  5  57:28  28
  5. FC Vinohr.  15  9 1  5  38:37  28
  6. Barum       15  8 2  5  36:31  26
  7. FFT B       15  6 2  7  38:35  20
  8. All in      15  6 2  7  36:47  20
  9. Besídka     15  5 2  8  48:56  17
 10. Kohouti     15  5 1  9  29:51  16
 11. Tropicana   15  4 3  8  45:48  15
 12. West Žab    15  4 3  8  35:42  15
 13. Beermingham 15  4 3  8  29:53  15
 14. XXX         15  5 0 10  29:55  15
 15. Adrenalin   15  4 1 10  26:45  13
 16. Red Devils  15  3 3  9  50:76  12
STOP ve 3 násl.utkáních: Otruba P. a Souš (All in)-ČK+HNCH-zbytek!
STOP ve 2 násl. utkáních: Šolc (Adrenalin)- HNCH po podpisu ZOU-zbytek!
Střelci: Havelka (Flamengo B)-35, Jurnečka (Tropicana)-21, Johaník (Besídka)-19.


2.D brněnská třída - 15. kolo
Svážná:
Attack-Béďa team 2:3 (2:0), Adam 2-Šmerda T., Musil, Filip,
United-Jezdci 5:3 (0:2), Petrskovský 2, Pagáč, Plšek, Cyprian-Rudolecký J. a T., Paravan, ŽK: Pagáč, Plšek(U), Mánek(J),
Across-Debakl 3:2 (2:2), Svoboda V.2, Mitana-Meitner, Jelínek, ŽK: Ševčík(Ac), Meitner(D),
Opelík-Schalke 9:1 (3:0), Malý 2, Schiller 2, Klíma 2, Bábor, Palát, Ungr-Suchý,
Sunday-Eliška 2:2 (0:0), Zdráhal, Medvěd-Novák, Urbánek P., ŽK: Medvěd(Sn),
Sokolnice B-Holásky 8:2 (4:0), Sedláček 4, Král L., Sekanina, Drda, Straka-Lach L., Polášek, ŽK: Vodák(H),
Kobas-Starobrno 1:2 (1:0), Pazour-Pluháček, Malina, ŽK: Hort(K),
Agromeli D-Nasan C 1:0 (0:0), Vašek.

Podzimní tabulka
  1. Starobrno   15 11 2  2  43:35  35
  2. Across      15 10 3  2  57:28  33
  3. Agromeli D  15  9 4  2  53:29  31
  4. Nasan C     15  8 3  4  33:25  27
  5. Debakl      15  7 4  4  49:25  25
  6. Sokolnice B 15  8 0  7  73:51  24
  7. Eliška      15  6 5  4  40:38  23
  8. Jezdci      14  6 3  5  42:32  21
  9. Kobas       15  5 4  6  40:43  19
 10. Attack      15  6 0  9  50:57  18
 11. United      15  5 1  9  35:47  16
 12. Sunday      15  4 4  7  34:60  16
 13. Béďa team   15  4 2  9  37:51  14
 14. Holásky     14  3 5  6  35:49  14
 15. Opelík      15  4 0 11  42:55  12
 16. Schalke     15  2 2 11  30:68   8
STOP v 1 násl.utkání: Effenberger (Nasan C)-4ŽK!
Střelci: Přichystal (Sokolnice B) a Jelínek (Debakl)-17, Jašek (Agromeli D)-16.


3.A brněnská třída - 10.kolo
Rybnická:
Bosonohy-Bolest 1:4 (1:3), Výplach-Sýkora P. a T., Fukan Pe., Šimerle,
Carpe Diem-Špilberk 6:3 (4:1), Mendel 3, Halm 2, Procházka-Černý P.2, Odrazil,
Bolest-RST 6:1 (1:1), Sýkora P.2 a T.2, Kohlíček, Šimerle-Žák J., ČK: Weyr(RST), ŽK: Sýkora P.(Bl), Zemánek(RST),
Ethanol-Carpe Diem 2:6 (1:3), Endlicher, Pokorný-Jeřábek 2, Halm 2, Ličák, Mendel, ŽK: Endlicher(E), Jeřábek(CD),
RST-Modřice 1:1 (0:1), Peška-Strýček,
St.Lískovec-Ethanol 2:7 (1:1), Palát P.2-Endlicher 3, Komar 2, Langer, Horňáček,
Modřice-Storks 2:4 (2:1), Šikula, Sedlák-Doleček 2, Odrazil, Bezděk,
Psychotip-St.Lískovec 6:5 (3:2), Havránek 3, Sedlák 3-Faistl L.2 a T., Krška, Kostka,
Storks-Řečkovice B 3:3 (1:2), Doleček 2, Odrazil-Vašina 2, Grim, ŽK: Řičánek, Novák(St),
Totenrum-Psychotip 3:6 (1:4), Horník 2, Máca-Sedlák 5, Jahůdka,
Řečkovice B-Totenrum 4:3 (2:2), Vašina, Syrový, Grim, Vlček-Bílek, Horník 2, ŽK: Vašina, Kuchařík(Ř).

Podzimní tabulka
  1. Carpe Diem  11  9 2 0  51:18  29
  2. Ethanol     11  7 1 3  38:25  22
  3. Storks      11  6 3 2  41:29  21
  4. Psychotip   11  6 1 4  48:54  19
  5. Bolest      11  5 3 3  33:22  18
  6. RST         11  4 3 4  33:30  15
  7. Modřice     11  4 2 5  21:27  14
  8. Totenrum    11  4 1 6  27:34  13
  9. Špilberk    11  4 1 6  22:31  13
 10. St.Lískovec 11  3 0 8  30:46   9
 11. Bosonohy    11  2 2 7  24:36   8
 12. Řečkovice B 11  1 3 7  19:35   6
STOP v 1 násl.utkání: Weyr (RST)-ČK!
Střelci: Jeřábek (Carpe Diem)-16, Doleček (Storks) a Halm (Carpe Diem)-13.


3.B brněnská třída  - 10.kolo
Řečkovice:
Měnín-Vema 3:1 (1:0), Odrážka, Kantor, Tomek-Nowak L.,
Vema-Orel Řečk.C 4:2 (3:1), Repík 3, Řondik-Kugler 2, ŽK: Nowak L.(V),
Jehnice B-Měnín 5:0 (3:0), Axman, Šmerda, Květoň, Král M. a T.,
Predators-Jehnice B 1:2 (0:1), Kabeláč-Axman, Květoň, ŽK: Kabeláč, Kadlčík, Sapík(Pr), Večeřa(J),
ASK-Predators 5:1 (2:0), Průdek, Vodička 2, Ouředník 2-Kabeláč, ŽK: Kabeláč(Pr),
UFO-Parodia 4:7 (2:2), Dupal 3, Krátký-Osvald 3, Cipar 2, Leger, Hájek, ŽK: Plášek, Jakub(E), Cipar(Pa),
Parodia-ASK 5:1 (2:1), Cipar 2, Gillár, Leger, Machát-Ouředník, ŽK: Průdek, Večeřa(ASK),
Mejdan-Zoner 3:9 (1:4), Kozlíček, Spilka, Husík-Knápek 3, Sabela 2, Ondrášek 2, Patloka, Solnický,
Zoner-König 1:2 (1:1), Ondrášek-Máčal 2, ŽK: Solnický(Z), Kroupa(K).

Podzimní tabulka
  1. Jehnice B   10  9 0 1  46:13  27
  2. Orel Řečk.C 10  7 1 2  42:15  22
  3. König       10  6 2 2  30:25  20
  4. UFO         10  5 2 3  39:33  17
  5. ASK         10  5 1 4  33:27  16
  6. Měnín       10  5 1 4  26:27  16
  7. Vema        10  4 0 6  23:29  12
  8. Parodia     10  3 2 5  35:36  11
  9. Predators   10  2 2 6  16:28   8
 10. Mejdan      10  2 1 7  32:62   7
 11. Zoner       10  1 0 9  18:45   3
Střelci: Máčal (König)-19, Dupal (UFO)-14, Repík (Vema)-10.


3.C brněnská třída - 10.kolo
Srbská:
S.O.S.-Saňaři C 1:6 (0:3), Karika-Haman 2, Skalník 2, Sedláček F.2, ŽK: Kříž K.(SOS), Skalník(S),
Saňaři C-SOŠ OOM B 5:3 (4:0), Linhart, Sedláček F.4-Novotný M.2, Skotal, ŽK: Skalník(S),
Benfika-S.O.S. 10:0 (5:0), Klapal, Máca M., Kozák, Houra 3, Čáp, Krejčí 3, ŽK: Klapal(B), Jeřábek(SOS),
Nashville-Benfika 0:7 (0:3), Klapal 2, Houra 3, Čáp, Krejčí,
Musketeers-Nashville 2:2 (1:0), Koch, Pollák-Čížek J., Vágner,
ELDO-Raz Náraz 4:3 (1:1), Slámečka 2, Vojta 2-Lesenský 3,
Raz Náraz-Musketeers 2:4 (2:4), Lesenský 2-Koch, Kňažík, Bukovský 2,
Antabus-Frutti di Mare 0:4 (0:2), Priesnitz, Koupil, Hlaváč 2, ŽK: Janištín, Fiala(A), Frutti di Mare-Mitra C 4:0 (2:0), Priesnitz, Beránek, Pospíšil, Hlaváč.

Podzimní tabulka
  1. Frutti di Mare 10  8 2 0  31:11  26
  2. Benfika        10  8 0 2  45:12  24
  3. Saňaři C       10  7 1 2  43:27  22
  4. Antabus        10  6 2 2  33:17  20
  5. ELDO           10  5 0 5  28:29  15
  6. Musketeers     10  4 2 4  22:18  14
  7. Nashville      10  4 1 5  34:36  13
  8. Raz Náraz      10  3 1 6  32:39  10
  9. Mitra C        10  2 1 7  24:44   7
 10. S.O.S.         10  2 0 8  20:56   6
 11. SOŠ OOM B      10  1 0 9  23:46   3
Střelci: Sedláček (Saňaři C) a Lesenský (RazNáraz)-18, Daněček (Antabus)-15.


3.D brněnská třída - 10.kolo
Komárov:
Bergaz-Anitals 0:4 (0:2), Tříska 2, Kukla 2, ČK: Navrátil Z.(B),
Luxury-dukla 2:6 (2:3), Kučera, Štefáček-Horák 2, Polák 2, Marek, Szlauer, ŽK: Pochop(Lu),
Anitals-Hipopótamos 2:0 (2:0), Petráš, Tříska,
Mejdan B-Luxury 3:9 (1:6), Bezděk, Hubík, Brichta-Štefáček 3, Schöfr 2, Bartolšic, Bartošek, Pokorný, Lang,
Hipopótamos-Kalasar 1:1 (1:0), Křepela J.-Moras,
Gooners-Mejdan B 5:3 (3:2), Chocholáč 2, Radek, Mikuláš, Báňa-Bezděk 3, ŽK: Bezděk(M), Kalasar-Litrpůl 3:1 (1:0), Kreml, Pavlík J., Vašut-Jedlička, ŽK: Sedlák(Li),
HLT club-Gooners 3:2 (0:2), Bečica, Lászlo, Říha-Maxa, Radek,
Litrpůl-Atlantis B 0:6 (0:2), Smital 2, Kopřivík 2, Nádeníček, Veškrna,
U Boba-HLT club 9:0 (4:0), Šenkýř 3, Jaroš 2, Kantor, Široký Mi. a Ma., Cendelín,
Atlantis B-U Boba 2:7 (0:3), Korček, Šťastný-Široký Ma.4, Jaroš, Kantor, Cendelín.

Podzimní tabulka
 1. U Boba      10 8 0 2  52:21  24
 2. Kalasar      9 7 1 1  41:13  22
 3. HLT club    11 7 0 4  38:36  21
 4. Atlantis B  11 6 1 4  39:30  19
 5. Luxury      10 6 1 3  33:25  19
 6. Dukla       11 6 0 5  46:30  18
 7. Anitals     11 5 1 5  21:24  16
 8. Litrpůl     11 4 2 5  37:34  14
 9. Hipopótamos 11 4 1 6  33:32  13
10. Gooners     11 3 2 6  31:33  11
11. Mejdan B    11 2 0 9  21:57   6
12. Bergaz      11 1 1 9  25:82   4
STOP v 1 násl.utkání: Navrátil (Bergaz)-2ŽK=ČK!
Střelci: Bečica (Hlt) a Horák (Dukla)-17, Široký Ma.(U Boba)-15.


3.E brněnská třída - 10.kolo
Kamínky:
Moravany-Nekop 2:2 (2:0), Kozohorský, Novotný-Bukovský J., Roubal, ČK: Javorský(Mr), ŽK: Straka Jo., Fiala Z., Raška Mi.(Mr), Roubal, Sedláček(N),
Lucky Strike-Bl.Flames B 4:17 (1:7), Res 2, Čegan, Chmara-Vrána 6, Sedlínský 4, Dilhof 3, Rajdík 3, Sosnar L.,
Nekop-Restart 4:3 (0:3), Roubal 2, Bukovský J. a P.-Honek 2, Adam,
Madrid B-Lucky Strike 7:2 (4:1), Šrom 3, Roštínský 2, Šulák F., Linhart-Chmara, Dmytryszyn,
Restart-Here For Beer 5:3 (4:2), Godava 2, Plch, Honek, Adam-Rajf 2, Kováč, ŽK: Melichar(HFB),
Bastards-Madrid B 4:2 (2:0), Drmola, Grečko, Chlad, Votoupal-Linhart, Roštínský,
Here For Beer-Kocovina 3:5 (3:1), Kováč, Rajf, Němec-Šnepfenberk 2, Dubáň, Elis, Pařízek R., ŽK: Elis(K),
Lamy-Bastards 7:5 (4:4), Hanák 2, Köhler 2, Sklenář 3-Votoupal, Drmola, Sedláček Jan 3,
Kocovina-Modřice B 2:0 (1:0), Šnepfenberk, Elis, ŽK: Poslušný(K), Pilný, Strýček(Md),
Juve-Lamy 4:0 (1:0), Šmehlík 3, Konvalinka, ŽK: Žaluda(J),
Modřice B-Juve 3:2 (1:1), Chalabala, Strýček, Suchý-Žaluda, Rus.

Podzimní tabulka
  1. Bl.Flames B   11  8 1  2  75:42  25
  2. Lamy          11  7 2  2  48:33  23
  3. Bastards      11  7 1  3  55:33  22
  4. Juve          11  6 2  3  47:20  20
  5. Modřice B     11  6 2  3  37:16  20
  6. Nekop         11  6 2  3  49:36  20
  7. Kocovina      11  6 1  4  38:20  19
  8. Moravany      11  5 3  3  45:35  18
  9. Madrid B      11  3 1  7  32:54  10
 10. Restart       11  3 0  8  35:56   9
 11. Here For Beer 11  1 1  9  28:64   4
 12. Lucky Strike  11  0 0 11  17:97   0
STOP v 1 násl.utkání: Javorský (Moravany)-ČK!
Střelci: Bukovský J.(Nekop)-17, Sedlický (Blue Flames B)-14, Vrána (Blue Flames B)-13.


Okresní přebor Brno venkov - 13. a 14. kolo
Veselka:
SK Veselka-Dream Team Budkovice 5:0 (kont.),
AC Sokol Tetčice-Dream Team Budkovice 5:0 (kont.), Budkovice se nedostavily,
AC Sokol Tetčice-FC Rokytná 9:7 (6:3), Loucký Martin 8, Holomek Jaroslav-Hašek Luboš 5, Machotka Pavel, Machotka Petr,
SK Veselka-FC Rokytná 10:7 (8:3), Dvořáček Jaroslav 4, Komínek Radim 2, Dvořáček David 2, Kazda Robert, Sedláček Radek-Bogner Michal 4, Machotka Pavel 2, Hašek Luboš, ŽK: Komínek Radim (VES).
Střelice:
FC AB Střelice-Pitchpunti FC 5:4 (3:3), Perna Tomáš 2, Machát Adam 2, Teplý Jiří-Čermák Martin 2, Paška Richard, Zelinka Marek,
Žaves Nebovidy-Pitchpunti FC 7:2 (3:2), Kroupa Tomáš 3, Doležal Karel 2, Chmelík Karel, Rýzner Michal-Paška Richard, Čermák Martin,
Žaves Nebovidy-MSC Jablíčko Letkovice 6:3 (3:2), Kroupa Tomáš 3, Parys Petr ml., Doležal Karel, Rýzner Michal-Novotný Lubomír 2, Cirók Josef,
FC AB Střelice-MSC Jablíčko Letkovice 6:3 (4:2), Vávra Vojtěch 3, Otoupalík Pavel, Perna Tomáš, Ferdus Jan-Chajma Ivan, Brůža Luděk, Wognar Josef, ŽK: Stach Filip (MSC).
Oslavany:
Remos Oslavany B-Sokol Syrovice 5:0 (kont.),
FC Kratochvilka-Sokol Syrovice 5:0 (kont.), Syrovice se nedostavily,
Remos Oslavany B-FC Bratčice 5:1 (2:1), Skopal Petr 2, Oulehla Patrik 2, Sedláček Martin-Zajíc Jan,
FC Kratochvilka-FC Bratčice 7:3 (3:2), Koudelný Milan 5, Kadlec Jan, Franěk Lukáš-Čížek Aleš, Janek Pavel, Zajíc Jan.

Podzimní tabulka
  1. Remos Oslav. B   12 10 0  2  64:31  30
  2. Sokol Tetčice    12  9 1  2  83:48  28
  3. FC Bratčice      12  8 1  3  66:35  25
  4. FC Kratochvilka  12  8 0  4  63:48  24
  5. Žaves Nebovidy   12  7 0  5  66:54  21
  6. SK Veselka       12  6 0  6  44:47  18
  7. Jabl. Letkovice  12  5 2  5  46:49  17
  8. AB Střelice      12  5 0  7  38:59  15
  9. D.Team Budkovice 12  4 1  7  48:69  13
 10. Sokol Syrovice   12  4 1  7  32:57  13
 11. Trafo Padochov   12  4 0  8  35:52  12
 12. FC Rokytná       12  3 2  7  69:77  11
 13. FC Pitchpunti    12  1 0 11  34:62   3
Střelci: Loucký (Tetčice)-30, Zajíc (Bratčice)-28, Bogner (Rokytná)-21.


Okresní přebor Vyškov - dohrávky 3., 5., 6. a 9.kola
Bučovice:
Sokol Bučovice-Krásensko 13:0 (5:0), Lazor Jaromír 7, Nedoklanov Kiril 3, Přibilík Radim 2, Pospíchal Pavel,
Orli Bučovice-Krásensko 9:2 (6:2), Koudelka Petr 2, Nový Ondřej 2, Svoboda Michal, Volec Lubomír, Spirit Michal, Volec Rudolf, Lazor Zdeněk-Zukal Petr 2,
Sokol Bučovice-Litrpool Studnice 8:2 (6:2), Lazor Jaromír 6, Pospíchal Pavel, Nový Miroslav-Štaffa Lukáš, Hořava Jiří,
Orli Bučovice-Litrpool Studnice 12:5 (6:1), Lazor Zdeněk 4, Volec Lubomír 3, Volec Rudolf 2, Svoboda Michal, Spirit Michal, Nový Ondřej-Brunclík Jiří 4, Henek Aleš.
Orel Vyškov:
Sapporo Manerov-Amor Vyškov 4:11 (2:4), Šišma Václav, Kuba Lukáš, Peitl Ondřej, Kolář Jan-Lukeštík David 5, Ševčík Milan 3, Derka Jan 2, Vymazal Radek,
Fifák Nouzka-Amor Vyškov 5:4 (2:1), Vymazal Petr 2, Hradil Marek, Hradil Radek, Tynkl Milan-Ševčík Milan 2, Lukeštík David, Derka Jan,
Sapporo Manerov-Orli Vyškov 4:10 (1:3), Kolář Jan 2, Surák Luboš, Klúč Marek-Holler Jiří 5, Nedvěd Petr 3, Nezdařil Vladimír, Oberdörfer Karel,
Fifák Nouzka-Orli Vyškov 8:6 (2:4), Vymazal Petr 3, Hradil Radek 2, Hradil Marek, Kudlička Kamil, Kudlička Tomáš-Nezdařil Vladimír 3, Nedvěd Petr 3.
Tyršova Slavkov:
JČ Marefy-TJ Mouřínov 1:6 (0:3), Maláč Jakub-Jelínek Roman 5, Švec Radek,
Bučanda Slavkov-TJ Mouřínov 3:4 (1:1), Klučka Michal, Matocha Daniel, Půček Tomáš-Navrátil Rostislav, Jelínek Roman, Švec Radek, Vintr Marek,
JČ Marefy-Nafta Mouřínov 10:2 (5:1), Maláč Jakub 5, Jeřábek Lukáš 2, Doupovec Lukáš, Chaloupka Vít, Vykouřil Milan-Petřík Lukáš 2,
Bučanda Slavkov-Nafta Mouřínov 9:0 (5:0), Kučera Robin 2, Klučka Michal, Paleček Jiří, Matocha Daniel, Bystřický Richard, Kopáček Lukáš, Půček Tomáš, Klučka Michal ml.,
JČ Marefy-Bučanda Slavkov 4:11 (2:5), Maláč Jakub 2, Doupovec Lukáš, Chaloupka Vít-Klučka Michal 3, Klučka Michal ml. 2, Kučera Robin, Paleček Jiří, Matocha Daniel, Bystřický Richard, Kopáček Lukáš, Půček Tomáš.
Orel Vyškov:
Amor Vyškov-Litrpool Studnice 5:4 (2:4), Ševčík Milan, Lukeštík David, Derka Jan, Petlach Martin, Derka Tomáš-Henek Aleš 2, Brunclík Jiří, Štaffa Martin,
Orli Vyškov-Litrpool Studnice 3:9 (2:2), Staněk Josef, Nedvěd Petr, Podaný Lukáš-Štaffa Martin 4, Henek Aleš 2, Brunclík Jiří, Čtvrtníček Pavel, Štaffa Lukáš,
Amor Vyškov–Krásensko 6:2 (2:1), Bačovský Ondřej 3, Vymazal Radek, Derka Jan, Forro Daniel-Surák Jaromír, Zukal Petr,
Orli Vyškov–Krásensko 5:5 (3:2), Podaný Lukáš 2, Ševčík Lukáš, Nezdařil Vladimír, Holler Jiří-Vágner Vít 2, Zukal Petr 2, Ševčík Karel.
Nesovice:
Kloboučky-Nafta Mouřínov 9:1 (4:0), Sedlář Roman 3, Němec Lukáš 3, Macháň Petr, Maryšler Libor, Koval Stanislav-Lánský Radim,
Jantaři Nevojice-Nafta Mouřínov 6:3 (4:3), Čunderle Jiří 2, Staněk Martin 2, Sádlík Radim, Maruška Milan-Petřík Lukáš, Lánský Radim, Landa Daniel,
Kloboučky-TJ Mouřínov 3:8 (2:3), Sedlář Roman 2, Kürti Jan-Vintr Ondřej 4, Navrátil Rostislav 2, Švec Radek, Vintr Marek,
Jantaři Nevojice-TJ Mouřínov 8:6 (5:3), Maruška Milan 4, Navrátil Jaroslav 2, Sádlík Radim, Kudlička Roman-Navrátil Marek 2, Navrátil Rostislav, Konečný Jiří, Vintr Marek, Vintr Ondřej.

Podzimní tabulka
  1. Orli Bučovice  16 14 1  1  116:40   43
  2. Sok.Bučovice B 16 13 1  2  127:45   40
  3. United Vyškov  16 13 0  3  113:51   39
  4. Litr. Studnice 17 12 1  4  112:80   37
  5. Amor Vyškov B  16 11 1  4  108:62   34
  6. TJ Mouřínov    17 11 1  5   97:57   34
  7. Pivovar Vy B   16 10 1  5  118:100  31
  8. Fifák Nouzka   16  9 2  5   89:97   29
  9. Lazor Domus B  16  9 1  6  113:86   28
 10. Orli Vyškov    16  7 1  8   98:92   22
 11. FC Kloboučky B 17  7 0 10   70:84   21
 12. Buč. Slavkov   17  4 4  9   83:93   16
 13. FC Krásensko   17  4 3 10   66:104  15
 14. Jant.Nevojice  17  3 3 11   66:111  12
 15. JČ Marefy      17  3 1 13   71:113  10
 16. Sapp.Manerov   16  3 1 12   45:113  10
 17. Pant.Vyškov    16  3 0 13   56:109   9
 18. Nafta Mouřínov 17  1 0 16   46:157   3
Střelci: Henek Aleš (Litrpool Studnice)-36, Ševčík (Amor Vyškov)-34, Lazor (Sokol Bučovice)-33.


INZERCE
ZIMNÍ LIGA - KAJOT OPEN 2013
Brněnská asociace futsalu pořádá zimní ligu ve futsalu KAJOT OPEN 2013, která se uskuteční od ledna do dubna v nafukovací hale na Rybnické 75 v Novém Lískovci. Výše startovného je 4000 korun. Zájemci se mohu přihlásit do konce listopadu na tel.: 777 652 077 nebo 602 502 077 (Zd.Polák).