FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 11.2.2013
ÚSPĚŠNÝ BRNĚNSKÝ VÍKEND
Brněnské týmy 1. a 2.ligy slavily o víkendu nebývalý úspěch. Všechny týmy totiž v těchto soutěžích zvítězily a byly to výhry i někdy překvapivé.
V 1.lize Tango doma pokořilo Slavii Praha 6:0 a je v tabulce na 3.místě. Helas překvapil Torf Pardubice, když si z jeho palubovky odvezl vítězství 2:1. Tím si upevnil 7.místo a drží si tak i účast v play off.
Lídr 2.ligy Agromeli doma přehrál Šumperk 8:1 a stále pokračuje v cestě do 1.ligy. Jasně zvítězila i Květnice v Tišnově nad Chocní 6:1 a je na 6.místě. Další dva úspěchy patří k těm překvapivějším. Kalábek porazil třetí Třinec v jeho hale 0:4 a posunul se na 5.místo a poslední SK Líšeň vydřela nad čtvrtými Kunčice výhru 4:2. Přesto je stále na poslední příčce, ale záchrana v soutěži je při takovém výkonu ještě nadějná.
1.liga - 17.kolo
Tango Brno-Slavia Praha 6:0, Pardubice-Helas Brno 1:2, Balticflora Teplice-ERA-PACK Chrudim 3:9, Benago Zruč-Indoss Plzeň 6:5, Bohemians Praha-Kladno 7:3, Česká Lípa-Nejzbach V.Mýto 4:6.
1. ERA-PACK Chrudim 17 17 0 0 150:22 51
2. Benago Zruč 17 13 2 2 88:42 41
3. Tango Brno 17 12 2 3 99:37 38
4. Bohemians Praha 17 12 1 4 99:53 37
5. Vysoké Mýto 17 11 1 5 61:57 34
6. Baltica Teplice 17 7 2 8 58:68 23
7. Helas Brno 17 6 2 9 54:77 20
8. SAT-AN Kladno 17 4 3 10 42:81 15
9. Slavia Praha 17 4 2 11 41:68 14
10. Torf Pardubice 17 4 0 13 43:85 12
11. Indoss Plzeň 17 4 0 13 45:105 12
12. Česká Lípa 17 0 1 16 41:126 1
2.liga - 15.kolo
Agromeli Brno-Šumperk 8:1, Květnice Tišnov-Choceň 6:1, SK Líšeň Brno-Kunčice 4:2, Likop Třinec-Kalábek Brno 0:4, VŠB Ostrava-Jeseník 6:5.
1. Agromeli Brno 15 12 0 3 74:50 36
2. VŠB Ostrava 15 11 1 3 88:50 34
3. Likop Třinec 15 9 2 4 64:43 29
4. KOMAX Kunčice 15 6 4 5 55:45 22
5. Kalábek Brno 14 7 1 6 71:66 22
6. Květnice Tišnov 14 5 4 5 38:33 19
7. Gamaspol Jeseník 15 5 2 8 78:67 17
8. Gillotina Choceň 15 5 0 10 59:90 15
9. Slávie Havířov 14 4 2 8 45:69 14
10. Delta Šumperk 14 4 2 8 48:83 14
11. SK Líšeň Brno 14 2 2 10 30:54 8
Divize jižní Moravy - 16.kolo
Egretta Bílovice-Tomson Brno 3:3 (2:2), Toncr Michal 3-Novotný Libor, Holl Radek, Červený Pavel, ŽK: 0-Jeremias Pavel,
Pivovar Vyškov-Havlíčkův Brod 9:3 (4:2), Pospíšil Jan 3, Píšek Stanislav 3, Jašíček Radovan, Grim Jaromír, Pánek Jan-Šimon Jan, Valášek Filip, Herman Jakub, ŽK: Jašíček Radovan-Šimon Jan, Böhm Stanislav,
Tango Brno B-Nasan Brno 13:2 (7:1), Veselovský Tomáš 3, Dornay Jan 2, Svoboda Milan 2, Šidla Ondřej 2, Slavík Jaroslav, Pollák Erik, Homola Jan, Beránek Jiří-Kocourek Lubomír, Gruna Tomáš, ŽK: 0-Kocourek Lubomír,
K5 Brno-Lazor Vyškov 3:5 (2:0), Strádal Jan, Silnický Tomáš, Trojáček Michal-Tobolík Radek 2, Mrnuštík Lukáš, Lička Martin, Jeřábek Michal, ŽK: 0-Lička Martin,
Žabinští Vlci Brno-Helas Brno B 2:8 (1:2), Svoboda Pavel 2-Ovčačík Jan 3, Presl David 2, Chalupský Jiří, Maša Martin, Cupák David, ŽK: Stoklásek Martin, Lange Robert, Schneeweiss Petr- 0,
Arsenal Kuřim-Amor Vyškov 7:2 (2:2), Martinů Radoslav 2, Machát Jakub 2, Klusák Stanislav, Sláma Jiří, Kuldan František-Forró Daniel, Bačovský Ondřej, ŽK: Klusák Stanislav-Galia Tomaš.
1. Tango Brno B 16 12 2 2 105:38 38
2. Helas Brno B 16 11 1 4 106:48 34
3. Pivovar Vyškov 16 10 1 5 98:80 31
4. Amor Vyškov 16 9 2 5 70:71 29
5. Arsenal Kuřim 16 8 2 6 82:69 26
6. Lazor Vyškov 16 7 3 6 77:76 24
7. Nasan Brno 16 7 2 7 68:64 23
8. Žab. Vlci Brno 16 6 0 10 55:83 18
9. Havlíčkův Brod 16 5 2 9 71:107 17
10. Tomson Brno 16 4 4 8 42:53 16
11. K5 Brno 16 4 3 9 52:70 15
12. Egretta Bílovice 16 1 2 13 40:107 5
Okresní přebor Brno-město - 17.kolo
Gloria-Panama 5:3 (1:2), Krahula Pavel, Baláž Libor, Máša Tomáš, Knoflíček Lukáš, Novotný Martin-Dvořáček Michal 2, Studený Petr, ŽK: Máša Tomáš- 0,
Gloria-Soccer 5:5 (1:1), Máša Tomáš 2, Krumpholc Marek, Baláž Libor, Knoflíček Lukáš-Ondrik Milan 2, Skácel Petr, Kubát Pavel, Lipovský Marek, ŽK: Gottvald Martin, Frýbort Ondřej- 0,
Kalábek B-Panama 3:3 (1:2), Spěšný Michal, Kotouč Miroslav, Gottwald Radek-Wagner Karel, Mach Zdeněk, Gala Zdeněk, ŽK: Kotouč Miroslav, Gottwald Radek-Dvořáček Michal, Hlaváček Petr,
Kalábek B-Soccer 9:1 (5:1), Zlínský Tomáš 4, Jandl Roman, Spěšný Michal, Křivánek Pavel, Kotouč Miroslav, Ociepa Mieczyslaw-Čejka Michal, ŽK: Kalvoda Robert- 0,
Saňaři-Tango C 4:1 (2:0), Sekanina Kamil 2, Haman Lukáš, Čech Robert-Šuvada Pavel, ŽK: Kubíček Martin-Kavan Petr, Sláma Radim,
Saňaři-Flamengo 3:3 (1:1), Čech Robert 2, Přerovský Karel-Pokorný Martin, Buriánek Tomáš, Jebáček Jan, ŽK: Čech Robert, Sekanina Kamil-Pokorný Martin, Pazio Marek,
Gladiators-Tango C 7:3 (4:0), Němec Vojtěch 2, Pavlica Ondřej 2, Hložánek Tomáš, Matušík Lukáš, Bodický Michal-Mittner Antonín, Jihlavec František, Šuvada Pavel,
Gladiators-Flamengo 7:3 (4:1), Pavlica Ondřej 4, Matušík Lukáš 2, Němec Vojtěch-Pokorný Martin 2, Havelka Ivo, ŽK: Němec Vojtěch, Červenec František-Pokorný Martin.
1. Gladiators 17 14 1 2 83:31 43
2. Arsenal B 17 13 1 3 85:47 40
3. Helas C 17 11 4 2 85:43 37
4. Panama 17 9 4 4 66:33 31
5. Kalábek B 17 10 1 6 92:64 31
6. SOŠ OOM 17 9 2 6 71:54 29
7. Agromeli C 17 9 0 8 67:84 27
8. Saňaři 17 8 2 7 75:58 26
9. Blue Flames 17 8 1 8 101:83 25
10. Orel Řečk. 17 7 2 8 70:69 23
11. Gloria 17 5 2 10 57:69 17
12. Flamengo 17 5 2 10 64:86 17
13. Tango C 17 5 1 11 73:76 16
14. Soccer 17 3 6 8 64:80 15
15. Rychlé pípy 17 4 3 10 41:70 15
16. Hombres 17 0 0 17 21:168 0
Zimní liga KAJOTbet Open 2013 - osmifinále
3.osmifinálová skupina G:
Across-FPO Blansko 3:7 (2:2), San Marino-Bučovice 2:2 (2:1), San Marino-FPO Blansko 3:5 (3:2), Across-Bučovice 3:1 (1:0), Across-San Marino 1:4 (1:3), FPO Blansko-Bučovice 6:4 (4:1)
Konečná tabulka 3. osmifinálové skupiny G:
1. FPO Blansko 3 3 0 0 18:10 9
2. San Marino 3 1 1 1 9:8 4
3. Across 3 1 0 2 7:12 3
4. Bučovice 3 0 1 2 7:11 1
4.osmifinálová skupina H:
Antabus – Gladiators 2:4 (1:3), DGB-Kalvec 1:4 (0:2), DGB-Gladiators 2:4 (1:1), Antabus-Kalvec 0:7 (0:4), Antabus-DGB 1:2 (0:1), Gladiators-Kalvec 1:5 (0:4).
Konečná tabulka 4. osmifinálové skupiny:
1. Kalvec 3 3 0 0 16:2 9
2. Gladiators 3 2 0 1 9:9 6
3. DGB 3 1 0 2 5:9 3
4. Antabus 3 0 0 3 7:11 1