FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 4.3.2013
1.liga - 19.kolo
Tango Brno-Indoss Plzeň 12:1, Česká Lípa-Helas Brno 4:12, Balticflora Teplice-Nejzbach V.Mýto 5:1, Benago Zruč-Kladno 6:0, Pardubice-Bohemians Praha 1:6, Slavia Praha-ERAPACK Chrudim 0:10.
1. ERAPACK Chrudim 19 19 0 0 164:24 57
2. Benago Zruč 19 15 2 2 98:43 47
3. Tango Brno 19 14 2 3 114:40 44
4. Bohemians Praha 19 13 1 5 107:58 40
5. Vysoké Mýto 19 11 1 7 64:65 34
6. Baltica Teplice 19 8 2 9 64:72 26
7. Helas Brno 19 7 2 10 67:85 23
8. Slavia Praha 19 5 2 12 44:79 17
9. Torf Pardubice 19 5 0 14 48:91 15
10. SAT-AN Kladno 19 4 3 12 42:91 15
11. Indoss Plzeň 19 5 0 14 53:122 15
12. Česká Lípa 19 0 1 18 50:145 1
2.liga - 17.kolo
SK Líšeň Brno-Kalábek Brno 6:6, Květnice Tišnov-Jeseník 3:1, Likop Třinec-Agromeli Brno 2:4, Havířov-Kunčice 3:6, VŠB Ostrava-Šumperk 7:1.
1. Agromeli Brno 16 13 0 3 78:52 39
2. VŠB Ostrava 17 12 1 4 97:57 37
3. Likop Třinec 17 9 2 6 67:52 29
4. KOMAX Kunčice 17 8 4 5 68:52 28
5. Kalábek Brno 16 8 2 6 83:74 26
6. Květnice Tišnov 16 6 4 6 45:41 22
7. Gamaspol Jeseník 17 6 2 9 87:70 20
8. Gillotina Choceň 16 6 0 10 69:92 18
9. Delta Šumperk 16 5 2 9 54:91 17
10. Slávie Havířov 16 4 2 10 50:85 14
11. SK Líšeň Brno 16 2 3 11 36:68 9
Divize JM - 18.kolo
Egretta Bílovice-Nasan Brno 3:6 (2:5), Vašina Jiří, Pavlíček Tomáš, Rozbořil Lukáš-Rampula David 4, Macej Martin, Trčka Miroslav, ŽK: 0-Rampula David
Tomson Brno-Lazor Vyškov 1:3 (0:1), Bílovský Igor-Daněk Jan, Jeřábek Michal, Urbančok Dominik,
Pivovar Vyškov-Amor Vyškov 7:5 (3:1), Pánek Jan 4, Kolečkář Jaroslav, Jašíček Radovan, Pospíšil Jan-Ševčík Milan 2, Galia Tomaš, Petlach Martin, Bačovský Ondřej, ŽK: 0-Kotulán Jan, ČK: Šoupal Martin-Forró Daniel
Tango Brno B-Havlíčkův Brod 10:2 (3:0), Veselovský Tomáš 2, Dornay Jan 2, Rick Gabriel 2, Šidla Ondřej 2, Vlček Radim, Seidler Michal-Šimoníček Jan, Machala Ondřej,
K5 Brno-Helas Brno B 4:7 (3:3), Trojáček Michal 2, Strádal Jan, Klíma Ctibor-Levčík Patrik 3, Mrázek Vladislav 2, Chalupský Jiří, Vlach Aleš, ŽK: 0-Chalupský Jiří
Žabinští Vlci Brno-Arsenal Taurito Kuřim 1:10 (0:2), Lange Robert-Klusák Stanislav 3, Martinů Radoslav 2, Mejtský Pavel, Sadílek Pavel, Báňa Martin, Machát Jakub, Kuldan František, ŽK: Lange Robert, Starý Petr-Mejtský Pavel.
1. Tango Brno B 18 14 2 2 121:45 44
2. Helas Brno B 18 13 1 4 121:53 40
3. Pivovar Vyškov 18 11 1 6 106:93 34
4. Arsenal Kuřim 18 10 2 6 99:72 32
5. Amor Vyškov 18 10 2 6 79:79 32
6. Nasan Brno 18 8 3 7 77:70 27
7. Lazor Vyškov 18 8 3 7 85:83 27
8. Havlíčkův Brod 18 6 2 10 79:121 20
9. Žab. Vlci Brno 18 6 0 12 57:97 18
10. Tomson Brno 18 4 5 9 46:59 17
11. K5 Brno 18 4 3 11 60:83 15
12. Egretta Bílovice 18 1 2 15 45:120 5
Krajský přebor JM - 17.kolo
Pískovna Černovice-FC Silůvky 6:9 (4:4), Kubíček Radek 5, Přichystal Zdeněk-Kolbert Radek 2, Kopal Lukáš 2, Kopal Marek 2, Záděra Kamil, Putna Zdeněk, Březina Lukáš, ŽK: Purket Martin-Kolbert Radek, Sedláček Jiří, ČK: Hřebíček Martin-0
Mitra Brno-Sokol Bučovice 7:3 (2:3), Buršík Petr 2, Šotola Tomislav 2, Baďura Richard, Hambálek Aleš, Antonczyk Marek-Volec Lubomír, Nevole Petr, Chadima Jan, ŽK: 0-Chadima Jan
Slovan Brno-Technika Brno 9:3 (4:0), Pokorný Jakub 3, Cvingráf Patrik 3, Weiss David 2, Polák Michal-Kosař David 2, Polach Stanislav, ŽK: 0-Luner Jiří
United Ivančice-Agromeli Brno B 4:5 (1:1), Holý Jakub 4-Vaculík Tomáš 2, Dobrovolný Petr, Aujeský Michal, Hrůza David, ŽK: Pátek David-Hrůza David, Dobrovolný Petr, Balkovič Miroslav, Dujka Michal, Minář Ivo, ČK: Čermák David-0,
FC Kloboučky-Toka Brno 8:2,
SK Líšeň Brno B Remos Oslavany 3:1.
1. Toka Brno 16 12 1 3 119:63 37
2. SK Líšeň Brno B 16 9 2 5 82:60 29
3. Agromeli Brno B 17 8 2 7 84:94 26
4. Sokol Bučovice 16 8 1 7 100:91 25
5. Remos Oslavany 16 7 4 5 101:93 25
6. FC Kloboučky 17 7 2 8 95:82 23
7. Mitra Brno 16 7 2 7 69:69 23
8. FC Silůvky 17 7 1 9 73:87 22
9. United Ivančice 16 6 3 7 64:73 21
10. Slovan Brno 16 6 2 8 85:99 20
11. Technika Brno 16 6 1 9 62:84 19
12. Písk. Černovice 17 3 3 11 86:125 12
Okresní přebor - 20.kolo
Arsenal B-Blue Flames 2:2 (1:0), Hrazděra Michal, Kupský Pavel-Beránek Michal, Vrána Jan,
Arsenal B-Orel Řečk. 5:4 (2:3), Sadílek Pavel 3, Semrád Hugo, Hrazděra Michal-Sejkora Pavel 2, Sýkora Patrik, Kahoun Pavel, ŽK: Báňa Martin- 0
Rychlé pípy-Blue Flames 7:2 (2:1), Petlach Jaroslav 2, Trávníček Milan 2, Sedlák Jindřich, Horák Martin, Ruibar Jakub-Piles Tomáš, Beránek Michal, ŽK: 0-Sedlínský Tomáš
Rychlé pípy-Orel Řečk. 5:2 (2:0), Petlach Jaroslav 3, Sedlák Jindřich 2-Sýkora Patrik, Solomon Jiří,
Hombres-Helas C 1:8 (1:2), Hronek Petr-Langer Tomáš 4, Lidmila Jakub 3, Mrázek Vladislav,
Hombres-Agromeli C 1:3 (0:0), Mišejka Lubomír-Jašek Martin, Ježek Lubomír, Procházka Peter,
SOŠ OOM-Helas C 4:6 (1:2), Pospíšil Petr 3, Hlobil Filip-Mrázek Vladislav 3, Haluza Oldřich 2, Langer Tomáš, ŽK: Polák Martin- 0
SOŠ OOM-Agromeli C 5:2 (1:0), Hlobil Filip 3, Pospíšil Petr 2-Fiala Zdeněk, Koščák Ján, ŽK: 0-Procházka Peter
1. Arsenal B 21 16 2 3 103:56 50
2. Gladiators 19 15 2 2 88:33 47
3. Helas C 21 13 4 4 103:54 43
4. SOŠ OOM 21 12 2 7 94:67 38
5. Panama 19 10 5 4 72:35 35
6. Kalábek B 19 11 1 7 101:74 34
7. Agromeli C 21 11 0 10 78:101 33
8. Blue Flames 21 9 2 10 118:103 29
9. Saňaři 19 8 2 9 80:75 26
10. Orel Řečk. 21 8 2 11 82:88 26
11. Rychlé pípy 21 7 3 11 59:81 24
12. Gloria 19 6 3 10 66:77 21
13. Tango C 19 6 1 12 83:84 19
14. Soccer 19 4 6 9 77:88 18
15. Flamengo 19 5 3 11 72:96 18
16. Hombres 21 0 0 21 29:193 0
Střelci: Pospíšil (SOŠ OOM)-29, Šlapák (Bl.Flames) a Šuvada (Tango C)-27, Jašek (Agromeli C)-25.
Zimní liga KAJOTbet Open 2013 - Finálové play off
13:00 PP Security - San Marino 3:0 (1:0)
13:30 Aréna - Gladiators 1:1 (0:1) pk 2:1
14:00 1.semifinále: PP Security - Aréna 7:1 (3:0)
15:00 FPO Blansko - Kampa 3:0 (1:0)
15:30 Kalvec - R.I.P. 7:1 (2:1)
16:00 2.semifinále: FPO Blansko - Kalvec 2:9 (2:5)
17:00 zápas o 3.místo: Aréna - FPO Blansko 3:8 (1:5)
17:30 finále: PP Security - Kalvec 2:2 (2:1) pk 5:4
33. – 36. místo: Luxury - Blajkec 1:3 (0:2), Oranjes - Restart 5:2 (3:1), Oranjes - Blajkec 3:2 (3:0), Luxury - Restart 5:6 (1:3), Luxury - Oranjes 1:2 (1:1), Blajkec - Restart 1:4 (1:1).
Konečná tabulka o pořadí na 33.-36.místě
33. Oranjes 3 3 0 0 10:5 9
34. Restart 3 2 0 1 12:11 6
35. Blajkec 3 1 0 2 6:8 3
36. Luxury 3 0 0 3 7:11 0
Celkové pořadí:
1. místo PP Security
2. místo Kalvec team
3. místo FPO Blansko
4. místo Sport Aréna
5. - 8. místo San Marino, Gladiators, Kampa, R.I.P.
9. - 12. místo Bombarďáci Slatina, Aditis, Across, DGB
13. - 16. místo Kalasar, Svážná, Bučovice, Antabus