FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 1.4.2013
1.liga - play off
Termíny všech sérií čtvrtfinále play-off
ERAPACK Chrudim-Slavia Praha
1.utkání pátek 5.4. 20:00 hod SH Chrudim
2.utkání neděle 7.4. 19:00 hod SH Praha Eden
3.utkání pátek 12.4. 20:00 hod SH Chrudim
4.utkání neděle 14.4. 19:00 hod SH Praha Eden
5.utkání pátek 19.4. 20:00 hod SH Chrudim
Benago Zruč-Helas Brno
1.utkání pátek 5.4. 20:00 hod Zruč n/Sázavou
2.utkání středa 10.4. 19:30 hod Brno-Vodova
3.utkání pátek 12.4. 18:00 hod Zruč n/Sázavou
4.utkání středa 17.4. 19:30 hod Brno-Vodova
5.utkání pátek 19.4. 20:00 hod Zruč n/Sázavou
Tango Brno-Balticflora Teplice
1.utkání pátek 5.4. 20:00 hod Brno-Vodova
2.utkání středa 10.4. 20:00 hod Teplice
3.utkání pátek 12.4. 20:00 hod Brno-Vodova
4.utkání středa 17.4. 20:00 hod Teplice
5.utkání čtvrtek 18.4. 20:00 hod Brno-Vodova
Bohemians Praha-Nejzbach Vysoké Mýto
1.utkání pátek 5.4. 20:15 hod Praha-J.Město
2.utkání pátek 12.4. 20:30 hod Vysoké Mýto
3.utkání pondělí 15.4. 20:00 hod Praha-J.Město
4.utkání středa 17.4. 20:00 hod Vysoké Mýto
5.utkání pátek 19.4. 20:00 hod Praha-J.Město
2.liga - 20.kolo
Květnice Tišnov-Likop Třinec 2:4, SK Líšeň Brno-VŠB Ostrava 2:5, Havířov-Agromeli Brno 3:4, Kunčice-Kalábek Brno 6:7, Choceň-Šumperk 5:11.
Konečná tabulka
1. Agromeli Brno 20 17 0 3 98:59 51
2. VŠB Ostrava 20 13 2 5 104:66 41
3. Likop Třinec 20 11 3 6 77:58 36
4. Kalábek Brno 20 11 2 7 103:93 35
5. KOMAX Kunčice 20 10 4 6 91:65 34
6. Delta Šumperk 20 8 3 9 79:102 27
7. Gamas. Jeseník 20 8 2 10 103:82 26
8. Květnice Tišnov 20 6 5 9 51:54 23
9. Gilotina Choceň 20 7 0 13 82:119 21
10. Slávie Havířov 20 4 2 14 65:114 14
11. SK Líšeň Brno 20 2 3 15 45:86 9
Okresní přebor Brno-město - 24.kolo
Saňaři-Blue Flames 0:5 (kont.), neopr.start hráče na černo (Saňaři),
Saňaři-Orel Řečk. 4:2 (1:2), Haman Lukáš, Pospíšil Roman, Bohata Jakub, Přerovský Karel-Sýkora Patrik, Kugler Patrik, ŽK: Bohata (S), Hladký, Sejkora (OŘ), ČK: Kugler (OŘ),
Gladiators-Blue Flames 4:1 (1:0), Bodický Michal 2, Drápal Zdeněk, Kejduš Petr-Táborský Petr ŽK: Úlehla (G),
Gladiators-Orel Řečk. 3:6 (2:3), Drápal Zdeněk, Rozehnal Tomáš, Bodický Michal-Jurčík Pavel 2, Novák Ivo 2, Jůzl Miroslav, Sýkora Patrik, ŽK: Pavlica (G),
Gloria-Helas C 0:5 (0:0), Langer Tomáš 2, Nováček Radek, Mrázek Vladislav, Dvořák Jan, ŽK: Střelec (G),
Gloria-Agromeli C 7:3 (2:1), Krahula Pavel 3, Střelec David 2, Dvořák Jan, Krumpholc Marek-Vaculík Tomáš 2, Hrůza David, ŽK: Hrůza, Dujka (A),
Kalábek B-Helas C 1:9 (0:4), Spěšný Michal-Lerch Stanislav 3, Langer Tomáš 2, Mrázek Vladislav, Presl David, Dvořák Jan, Cupák Vojtěch, ŽK: Presl (H),
Kalábek B-Agromeli C 8:2 (2:0), Spěšný Michal 2, Hakl Petr 2, Křivánek Pavel 2, Ociepa Mieczyslaw, Hebron Pavel-Velčovský Ondřej, Koščák Ján, ŽK: Vaculík (A).
1. Gladiators 25 20 2 3 118:47 62
2. Helas C 25 16 5 4 130:59 53
3. Arsenal B 23 16 4 3 111:64 52
4. Kalábek B 25 14 2 9 126:97 44
5. Panama 23 12 6 5 94:46 42
6. SOŠ OOM 23 13 2 8 103:75 41
7. Saňaři 25 11 2 12 98:95 35
8. Agromeli C 25 11 0 14 91:134 33
9. Bl. Flames 25 10 2 13 134:127 32
10. Orel Řečk. 25 10 2 13 95:103 32
11. Flamengo 23 9 3 11 107:111 30
12. Rych. pípy 23 8 3 12 65:86 27
13. Tango C 23 8 1 14 98:98 25
14. Gloria 25 7 4 14 79:104 25
15. Soccer 23 5 6 12 91:120 21
16. Hombres 23 0 0 23 31:205 0
STOP na 2 násl.utkání: Zlínský (Kalábek B)-2ŽK=ČK+hr.urážky rozh.-zbytek, Jandl (Kalábek B)-ČK+hr.urážky rozh.-zbytek!
STOP na 2 násl.utkání: Daněk (Flamengo)-ČK+hrubé nesp.chování!
Střelci: Šuvada (Tango C)-34, Havelka (Flamengo) a Pospíšil (SOŠ OOM)-31.
Turnaj Nadějí 2013 - finálový turnaj
Vítězem letošní turnaje Nadějí futsalu se stali Šmatloni z Vyškova, kteří porazili ve finále Tempo Brno 4:2, které dlouho vedlo 0:2, ale vedení do konce zápasu neudrželo. Na třetím místě skončilo San Marino, které zvítězilo nad Agrotecem Hustopeče 6:3. Nejlepčím střelcem turnaje byl vyhlášen vyškovský Pospíšil a brankářem turnaje byl vybrán Vlach z Hustopečí. Dík patří všem zúčastněným týmům i rozhodčím, kteří pomohli ke zdárnému průběhu celé turnajové soutěže.
Play off:
Poclain - Hustopeče 4:5 (1:2), Poclain - Stones 1:3 (0:1), Hustopeče - Stones 3:4 (2:2).
Bastards - Vyšší Princip 2:5 (0:3), Bastards - Tempo 2:3 (1:2), Vyšší Princip - Tempo 4:1 (3:0).
Besídka - Red Devils 4:5 (3:3), Besídka – Šmatloni Vyškov 1:3 (1:2), Red Devils - Šmatloni Vyškov 1:11 (0:5).
Bolest - Kalasar 1:1 (1:1), Bolest – San Marino 0:5 (0:2), Kalasar – San Marino 0:2 (0:2).
Čtvrtfinále:
Stones - Tempo 0:2 (0:0), Vyšší Princip - Hustopeče 1:4 (0:0), Šmatloni Vyškov - Kalasar 6:0 (1:0), San Marino - Red Devils 6:3 (3:0).
Semifinále:
Hustopeče - Šmatloni 1:2 (1:1), Tempo - San Marino 2:0 (1:0).
Zápas o 3.místo: Hustopeče - San Marino 3:6 (2:4).
Finále: Šmatloni Vyškov - Tempo Brno 4:2 (0:2).