FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 11.6.2013
FUTSAL 10.6.2013
Výsledky víkendových odehraných brněnských soutěží byly kompletně aktualizovány ve všech odkazech: Výsledky a Tabulky, Střelci a Brankáři, Fair Play i STDK s pokutami.
1.A brněnská třída - 27. a 28.kolo
Kraví hora:
Fauna-Dynamo 1:9 (0:4), Mareš-Vodička 4, Kopecký P.2, Janík 2, Havel, ŽK: Mareš(F),
Fauna-Kalábek C 4:12 (0:9), Dvořák 2, Mareš 2-Grmela 5, Němec M.3 a L., Vojtek 2, Midrla,
Bianco-Dynamo 5:2 (1:1), Šána, Silva, Mazůrek, Šindelář, Podloucký J.-Kopecký P., Vodička, ŽK: Zavřel, Ondráček(D),
Bianco-Kalábek C 4:4 (3:3), Podloucký J., Vondra, Šána, Šindelář-Němec L.3, Logara, ŽK: Podloucký J.(Bi), Němec M.(Ka),
Atlantis-Hustopeče 5:6 (2:4), Valaškovčák, Terzijski, Novák, Nádeníček, Korček-Havelka 3, Stehlík Ma.2, Doušek M., ŽK: Valaškovčák(A), Vlach(H),
San Marino-Hustopeče 3:2 (1:1), Plachký 2, Mašek M.-Dolíhal P., Havelka,
Atlantis-Tomson B 3:3 (1:1), Valaškovčák, Nešuta, Nádeníček-Kuchovský 2, Slezák, ŽK: Kopřiva(Tm),
San Marino-Tomson B 3:1 (0:0), Plachký 2, Mašek Ja.-Slezák, ŽK: Burian(SM), Kuchovský, Kopřiva(Tm).
Svážná:
Jiříkovice-Parmagianni 3:2 (1:0), Spružina K.2, Suchna-Závodský, Zelenka,
Jiříkovice-Madrid 1:4 (0:3), Spružina K.-Dvořák, Petroušek, Putna, Venhuda,
Saint Diana-Parmagianni 2:3 (0:2), Matoušek, Vévoda-Šafář, Valášek, Vonka,
Saint Diana-Madrid 2:7 (1:3), Matoušek, Vévoda-Konečný 2, Nahodil 2, Dvořák, Ryšavý, Schramek,
BB Press-Kickers 2:5 (0:2), Caha, Matuška-Dítě 2, Sláma 2, Fortelný, ŽK: Sláma(Ki),
Panama B-Kickers 4:2 (2:0), Raab 2, Lejska, Šamánek-Sláma 2,
BB Press-Torcida 6:6 (3:2), Novák 2, Kuchtík 2, Caha 2-Galvas 2, Novotný, Soukop, Rohánek, Kosík,
Panama B-Torcida 2:3 (2:1), Janderka, Lejska-Galvas, Novák D., Novotný.
1. San Marino 28 24 2 2 121:56 74
2. Dynamo 28 19 4 5 115:56 61
3. Hustopeče 28 18 4 6 124:87 58
4. Kickers 28 19 0 9 132:67 57
5. Kalábek C 28 15 2 11 131:101 47
6. Torcida 28 14 3 11 105:115 45
7. Tomson B 28 13 2 13 99:72 41
8. Panama B 28 13 2 13 67:69 41
9. Madrid 28 13 1 14 111:108 40
10. Parmagianni 28 11 3 14 76:92 36
11. BB Press 28 9 6 13 77:100 33
12. Atlantis 28 9 5 14 77:77 32
13. Bianco 28 9 4 15 73:76 31
14. St. Diana 28 8 3 17 76:120 27
15. Jiříkovice 28 7 5 16 74:118 26
16. Fauna 28 0 0 28 71:215 0
Střelci: Dítě (Kickers)-40, Spružina K.(Jiříkovice)-36, Havelka (Hustopeče)-28.
STOP na 1 násl.utkání: Podloucký J.(Bianco)-4ŽK, Němec M.(Kalábek C)-4ŽK!
1.B brněnská třída - 27. a 28.kolo
Lužánky:
Slovan B-Atraps 4:3 (1:2), Sládek 2, Křivánek, Weiss-Vlček 2, Šarík,
Žab.Vlci B-Atraps 2:1 (0:0), Stoklásek, Starý-Šarík, ŽK: Šarík, Černíček(A),
Slovan B-Celeano 2:3 (2:0), Mrázek, Sládek-Pátek R.2, Urbánek,
Žab.Vlci B-Celeano 2:3 (1:2), Starý 2-Pátek R. 2, Sedláček, ŽK: Lang(ŽV), Pátek M.(Ca),
R.I.P.-Jehnice 4:2 (2:1), Barvíř, Knee, Keliš, Vacula-Král M., Kaláb, ŽK: Vacula, Knotek(RIP),
R.I.P.-FFT Vinohr. 1:3 (0:0), Schäfer-Borýsek, Brtník, Klusák, ŽK: Schäfer(RIP), Malý(FFT).
Rybnická:
SK Líšeň C-Stones 2:0 (0:0), Duchovič, Heriban, ŽK: Heriban(L),
Gladiators B-Stones 1:1 (1:1), Kejduš-Šebetovský,
SK Líšeň C-Mitra B 7:2 (3:2), Grus 2, Heriban 2, Kusák, Procházka P., Moudrý-Hambálek A., Šotola, ŽK: Šotola(M),
Gladiators B-Mitra B 2:5 (1:4), Němec, Rozehnal-Buršík P., Káňa, Skirka, Šotola, Rybníček
Celtic-Svážná 3:7 (1:5), Kašpar, Frydrýšek, Břinka Jak.-Hrazdíra 3, Čech 2, Pecen, Herynek, ŽK: Břinka Jak.(Ct),
Celtic-Nasan B 4:2 (0:2), Břinka Jan, Kašpar, Starý, Krčma-Hoffman, Kramoliš, ŽK: Bubniak(Ct),
Q.P.Chrlice-Svážná 1:4 (0:1), Slezák-Hanák, Mach, Čech, Greiffenegg,
Q.P.Chrlice-Nasan B 3:6 (0:5), Lakomý, Laštovička, Ryvola-Burian 3, Gruna, Rampula, Hoffman, ŽK: Ryvola, Bělohlávek D.(QPCh), Rampula, Kocourek ml., Macej(N).
1. Nasan B 28 19 5 4 114:56 62
2. Gladiators B 28 19 4 5 96:40 61
3. Stones 28 17 6 5 71:40 57
4. FFT Vinohr. 28 16 2 10 100:66 50
5. Mitra B 28 15 4 9 94:68 49
6. R.I.P. 28 12 7 9 92:74 43
7. Celtic 28 13 4 11 95:94 43
8. Jehnice 28 12 6 10 83:63 42
9. Žab.Vlci B 28 12 4 12 72:92 40
10. SK Líšeň C 28 10 5 13 69:71 35
11. Slovan B 28 10 5 13 92:101 35
12. Celeano 28 10 4 14 74:88 34
13. Svážná 28 8 6 14 81:108 30
14. Q.P.Chrlice 28 9 2 17 84:98 29
15. Atraps 28 8 4 16 68:86 28
Střelci: Rampula (Nasan B) a Kašpar (Celtic)-38, Sedlák T.(FFT)-25.
STOP na 1 násl.utkání: Bělohlávek D.(Q.P.Chrlice)-4ŽK!
2.B brněnská třída - 27. a 28.kolo
Kneslova:
Olymp-Stones B 1:6 (1:3), Hebelka-Šebetovský 2, Sienty 2, Stanev, Čupak,
Gascar-Stones B 4:2 (1:1), Maňák P.2, Krůtil 2-Syrový 2,
Olymp-Technika B 3:2 (1:0), Hebelka 2, Vyklický-Krátký, Špaček,
Gascar-Technika B 7:3 (3:2), Brom 3, Maňák P.2, Horvát 2-Krátký 2, Pěček, ŽK: Maňák P.(G), Krátký(Tch),
AVM Metal-Onyx 5:7 (2:3), Farlík 2, Beneš, Hanuš, Růžička-Gorčík 3, Čempel 2, Kůta, Blecha, ŽK: Stejskal(M), Gorčík(On),
Řečkovice-Onyx 2:9 (1:1), Pavlica, Vašina J.-Blecha 3, Gorčík 3, Čempel, Kůta, Pospíšil, ŽK: Kameník(Ř),
AVM Metal-Kampa 6:3 (4:0), Beneš 2, Hanuš 2, Ondroušek 2-Kalivoda 2, Šverák, ČK: Pilarčík T. a M.(Ka),
Řečkovice-Kampa 4:0 (1:0), Geršl 2, Vašina J.2, ŽK: Vašina P.(Ř).
Srbská:
K5 B-R.I.P. B 5:4 (3:2), Skyba 2, Šplíchal 2, Havelka-Barvíř 2, Knee, Vacula,
Obřany-R.I.P. B 5:6 (3:2), Horáček 2, Uhlíř 2, Jeřábek-Knee 3, Jimramovský, Schäfer, Vacula,
K5 B-Kormidlo 1:6 (0:1), Silnický-Blažík, Kalvoda, Kos 4,
Obřany-Kormidlo 4:1 (2:0), Uhlíř 2, Pivko T., Minařík-Blažík, ŽK: Odehnal(Kr),
Židenice-Tempo 3:4 (2:2), Jurásek V.2, Čermák-Adamec 2, Jedlička 2, ŽK: Čermák(Ž), Mikšovský(T),
Židenice-Albion 2:3 (1:1), Jurásek V.2-Nevrtal 2, Horáček, ŽK: Jurásek V.(Ž),
Adom-Tempo 0:5 (kont.), Adom se nedostavil,
Adom-Albion 0:5 (kont.), Adom se nedostavil.
1. K5 B 28 20 3 5 134:61 63
2. Onyx 28 19 3 6 144:86 60
3. Kormidlo 28 18 1 9 114:95 55
4. Obřany 28 17 3 8 108:63 54
5. AVM Metal 28 17 3 8 117:79 54
6. Tempo 28 17 2 9 95:54 53
7. R.I.P. B 28 17 2 9 106:85 53
8. Gascar 28 16 2 10 128:103 50
9. Stones B 28 15 2 11 85:62 47
10. Řečkovice 28 9 3 16 84:105 30
11. Kampa 28 8 5 15 80:82 29
12. Olymp 28 8 4 16 69:119 28
13. Technika B 28 7 2 19 62:92 23
14. Židenice 28 7 2 19 61:94 23
15. Adom 28 5 1 22 66:168 16
16. Albion 28 5 0 23 67:172 15
Střelci: Maňák P.(Gascar) a Veselý Mi.(Onyx)-43, Beneš (AVM Metal)-39.
STOP na 1 násl.utkání: Pilarčík M.(Kampa)-ČK+ur.rozh.-zbytek, Vašina P.(Řečkovice)-4ŽK, Maňák P.(Gascar)-4ŽK!
2.C brněnská třída - 27. a 28.kolo
Řečkovice:
FC Vinohr.-XXX 1:2 (0:1), Blažek-Sláma, Táborský, ŽK: Cihlář(XXX),
FC Vinohr.-Orel Řečk. B 1:5 (0:2), Tauš-Dostál, Jůzl M., Geisler, Kugler 2,
FFT B-XXX 1:1 (1:1), Malý D.-Vaďura, ŽK: Borýsek, Klusák(FFT), Sláma(XXX),
FFT B-Orel Řečk. B 2:2 (1:0), Klusák, Koutný-Kugler, Geisler, ŽK: Kugler(OŘ),
West Žab-Beermingham 4:3 (1:2), Tomaszewský 2, Andrle, Pozidis-Borák, Perný, Selecký, ŽK: Pozidis(WŽ), Perný(Bee),
Barum-Beermingham 3:2 (1:1), Mader 2, Knoflíček-Borák, Havelka,
West Žab-Flamengo B 1:4 (1:2), Fojt-Havelka 3, Daněk, ŽK: Hrouzek M.(WŽ),
Barum-Flamengo B 3:7 (3:3), Knoflíček 3-Havelka 3, Hejlek, Hradil, Chloupek, Krejčí, ČK: Pokorný(F), ŽK: Havelka, Hradil, Daněk(F).
Kounicova:
Adrenalin-All in 1:2 (0:1), Feigler-Kantar 2, ŽK: Šolc F.(Ad),
Besídka-All in 5:4 (2:2), Hanzlík, Johaník, Smejkal, Ullmann, Nesrsta-Kurek 2, Kantar, Souš,
Adrenalin-Bystrc 2:0 (1:0), Šolc M., Sukovatý, ŽK: Šolc F.(Ad),
Besídka-Bystrc 3:4 (2:2), Johaník, Nesrsta, Smejkal-Machek, Trumpeš, Souček, Steinhauser,
Kohouti-Tropicana 3:7 (1:2), Pijáček 3-Jurnečka 4, Čtvrtečka 3, ŽK: Smejkal(K),
Kohouti-Red Devils 3:11 (0:4), Moravec 3-Fremml D. a M.2, Žilka, Ducháček 3, Smolík 2, Tesař 2, ŽK: Smolík(RD),
Incident-Tropicana 8:0 (4:0), Dvořák 2, Knotek, Vítek R.2, Železný, Dobeš 2,
Incident-Red Devils 10:3 (5:2), Dvořák 3, Knotek 4, Vítek R., Skřivánek, Dobeš-Fremml D.2 a M., ŽK: Fremml D., Žilka, Tesař(RD).
1. Flamengo B 28 24 0 4 133:76 72
2. Incident 28 18 3 7 114:56 57
3. Bystrc 28 18 0 10 83:59 54
4. Orel Řečk.B 28 17 2 9 98:54 53
5. FC Vinohr. 28 15 3 10 68:64 48
6. Tropicana 28 12 5 11 84:85 41
7. FFT B 28 11 6 11 71:63 39
8. West Žab 28 11 5 12 70:72 38
9. Barum 28 11 3 14 62:84 36
10. Kohouti 28 11 2 15 67:90 35
11. Beermingham 28 10 4 14 73:96 34
12. Adrenalin 28 10 1 17 62:84 31
13. All in 28 9 2 17 67:88 29
14. Besídka 28 8 4 16 80:108 28
15. XXX 28 9 1 18 51:83 28
16. Red Devils 28 8 3 17 107:128 27
Střelci: Havelka (Flamengo B)-50, Jurnečka (Tropicana)-35, Johaník (Besídka)-33.
STOP na 1 násl.utkání: Šolc F.(Adrenalin)-4ŽK, Pokorný (Flamengo B)-ČK!
2.D brněnská třída - 27. a 28.kolo
Svážná:
Opelík-Attack 2:5 (1:2), Lukášek 2-Lidmila, Boháč, Luska, Adam, Mikula,
Schalke-Attack 2:1 (1:0), Václavek, Hofman P.-Šebesta,
Opelík-Béďa team 1:6 (1:0), Hrůza-Hlaváč 2, Ondra 2, Rejman, Filip, ČK: Bábor(O), ŽK: Štěpánek(O),
Schalke-Béďa team 1:2 (0:1), Sládek-Rejman, Tvarůžek,
Holásky-Nasan C 4:4 (1:4), Šebela, Lach L.3-Kramář 2, Bartůněk, Čuta,
Sokolnice B-Nasan C 9:2 (2:1), Král L.2, Přichystal 2, Straka 2, Sekanina P.3-Nesvatba, Kovář, ŽK: Staněk(N),
Holásky-Agromeli D 4:5 (3:2), Bíža, Grolich, Lach L., Jakš-Král, Jecelín, Jašek 2, Hofr, ŽK: Vařeka(H),
Sokolnice B-Agromeli D 0:2 (0:0), Němeček, Jašek, ŽK: Drda(So), Martykán(Ag).
Komárov:
Sunday-Debakl 0:6 (0:2), Macháček, Fical, Másilko, Mikoláško 3, ŽK: Pospíchal, Medvěd(Sn),
Eliška-Debakl 1:1 (0:0), Kalina-Mikoláško, ŽK: Meitner(D),
Sunday-Across 0:13 (0:7), Svoboda B. a J. a V., Trenz 4, Rezler 3, Ševčík 3,
Eliška-Across 1:5 (0:4), Novák-Svoboda V., Mitana, Trenz, Rezler, Ševčík, ŽK: Svoboda J.(Ac),
United-Kobas 4:5 (1:3), Pagáč, Petrskovský, Janusz 2-Koutný O. a M.2, Berger, Novák,
United-Starobrno 1:9 (0:6), Pagáč-Pluháček 2, Vrzala, Bumba 2, Malina, Navrátil, Horňáček, Šťastný,
Jezdci-Kobas 1:2 (0:1), Mánek-Šmarda 2,
Jezdci-Starobrno 2:4 (0:0), Rudolecký T., Mánek-Vrzala, Bumba, Navrátil, Horňáček, ŽK: Mánek(J).
1. Across 28 20 4 4 114:55 64
2. Starobrno 28 20 3 5 98:66 63
3. Agromeli D 28 18 6 4 106:60 60
4. Sokolnice B 28 16 2 10 143:86 50
5. Debakl 28 12 9 7 91:54 45
6. Jezdci 28 12 8 8 88:67 44
7. Eliška 28 11 10 7 71:67 43
8. Béďa team 28 11 4 13 72:78 37
9. Attack 28 12 1 15 96:104 37
10. Kobas 28 10 6 12 84:86 36
11. Nasan C 28 10 4 14 59:76 34
12. Schalke 28 10 4 14 80:101 34
13. Sunday 28 6 6 16 54:123 24
14. Holásky 28 5 8 15 68:100 23
15. Opelík 28 7 0 21 78:129 21
16. United 28 6 1 21 65:115 19
Střelci: Sekanina (Sokolnice B)-36, Jašek (Agromeli D)-35, Přichystal (Sokolnice B) a Ševčík (Across)-28.
STOP na 1 násl.utkání: Bábor (Opelík)-ČK, Vařeka (Holásky)-4ŽK, Drda (Sokolnice B)-4ŽK!
3.A brněnská třída - 21. a 22.kolo
Rybnická:
Bolest-Bosonohy 6:0 (3:0), Šimerle 2, Mička, Chovanec, Horák, Kohlíček,
Špilberk-Carpe Diem 1:5 (1:3), Černý P.-Mendel 2, Procházka, Koláček, Halm,
RST-Bolest 2:2 (0:0), Zemánek 2-Sýkora P., Trávníček, ŽK: Hovsepjan(RST), Mička(Bl),
Carpe Diem-Ethanol 8:3 (3:1), Jeřábek, Koláček 2, Halm, Balhárek, Mendel 2, Procházka-Pokorný 2, Horňáček, ŽK: Koláček(CD),
Modřice-RST 1:4 (1:2), Strýček-Prokeš 2, Zemánek 2, ŽK: Klepáček, Chalabala(M),
Ethanol-St.Lískovec 4:4 (2:0), Pokorný, Švestka, Vašek, Horňáček-Faistl L.2, Kostka 2, ŽK: Horňáček(E),
Storks-Modřice 5:1 (1:1), Bezděk 3, Novák, Doleček-Šikula,
St.Lískovec-Psychotip 1:9 (0:3), Palát P.-Sedlák 3, Šmerda 3, Šenkapoul 2, Jahůdka, ŽK: Kostka(SL),
Řečkovice B-Storks 5:1 (3:1), Vlček 2, Páral, Grim, Kubinec-Doleček, ŽK: Bezděk(St),
Psychotip-Totenrum 7:2 (1:2), Šmerda 3, Jahůdka 2, Šenkapoul, Sedlák-Šanda, Horník,
Totenrum-Řečkovice B 1:3 (1:2), Habrovec-Vašina 2, Syrový, ŽK: Šanda(T).
Konečná tabulka:
1. Carpe Diem 22 17 4 1 104:41 55
2. Bolest 22 11 8 3 69:33 41
3. RST 22 12 4 6 72:52 40
4. Ethanol 22 12 2 8 70:61 38
5. Špilberk 22 11 3 8 54:61 36
6. Storks 22 10 5 7 69:65 35
7. Psychotip 22 9 2 11 84:93 29
8. Řečkovice B 22 8 3 11 59:60 27
9. Modřice 22 6 5 11 35:56 23
10. St.Lískovec 22 5 3 14 62:95 18
11. Bosonohy 22 4 4 14 55:87 16
12. Totenrum 22 4 3 15 45:74 15
Střelci: Výplach (Bosonohy)-28, Jeřábek (Carpe diem)-24, Černý P.(Špilberk) a Mendel (Carpe Diem)-21.
3.B brněnská třída - 18. a 19.kolo
Řečkovice:
Měnín-Orel Řečk.C 1:2 (0:2), Odrážka-Kugler, Jurčík,
Predators-Vema 1:7 (1:2), Stehlík-Roušavý 2, Řondik 2, Dlouhý, Matula, Šašinka,
Orel Řečk.C-Predators 7:1 (5:1), Kugler 2, Žilka 2, Havlík, Spousta V., Zámečník-Pernica,
Vema-Parodia 5:1 (3:0), Olša, Repík, Roušavý, Řondik, Nowak R.-Klaška, ŽK: Roušavý(V), Grošov(Pa),
Parodia-Jehnice B 2:7 (1:2), Hájek, Leger-Král T.4 a M.2, Axman Pe., ŽK: Granát(J),
Jehnice B-Mejdan 7:1 (5:0), Král M.2 a T., Barták 2, Granát, Ekl-Zahrab, ŽK: Zahrab(Me),
UFO-König 0:2 (0:1), Kroupa 2, ŽK: Leischner, Meduňa, Plášek(E), Tomsa, Kožený(K),
Mejdan-UFO 2:6 (2:2), Zahrab, Kozlíček-Viliš 2, Uherka T.3, Plášek,
König-ASK 3:2 (3:2), Nedělník, Keprt, Máčal-Hasara, Ouředník, ŽK: Keprt(K).
1. Jehnice B 18 16 0 2 81:23 48
2. Orel Řečk.C 19 14 1 4 82:36 43
3. Vema 18 10 0 8 60:38 30
4. Měnín 18 9 3 6 52:43 30
5. König 19 9 3 7 49:53 30
6. ASK 18 8 3 7 53:43 27
7. UFO 19 8 2 9 55:68 26
8. Predators 18 6 3 9 44:56 21
9. Parodia 18 4 4 10 49:74 16
10. Mejdan 19 3 2 14 54:107 11
11. Zoner 18 3 1 14 40:78 10
Střelci: Máčal (König)-21, Kugler a Zámečník (Orel Řečk.C)-19, Cipar (Parodia)-17.
STOP na 1 násl.utkání: Roušavý (Vema)-4ŽK!
3.C brněnská třída - 18. a 19.kolo
Srbská:
Saňaři C-Raz Náraz 5:0 (1:0), Kubíček 3, Sedláček F.2,
Raz Náraz-Benfika 3:4 (2:1), Chaloupka, Lesenský, Rakovský-Krejčí 2, Máca F., Jedlička, ŽK: Zlatohlávek(RN), Knol(B),
Saňaři C-S.O.S. 5:2 (1:0), Sedláček F., Linhart, Liška 2, Kopeček-Jeřábek, Nejedlý, ČK: Gajdoš(SOS),
SOŠ OOM B-Saňaři C 2:9 (1:3), Janíček, Skotal-Hajdin, Sedláček F.4, Linhart, Skalník 3, ŽK: Skotal(SOŠ).
SOŠ OOM B-Nashville 8:1 (4:0), Janíček, Skotal 2, Blatný, Pavlát, Škaroupka 3-Vaněk,
Nashville-Saňaři C 0:8 (0:4), Haman, Sedláček F.7,
Benfika-Antabus 6:0 (1:0), Máca F.2, Houra 3, Jedlička, ŽK: Nečas(B),
ELDO-Mitra C 5:2 (3:0), Csizmár 2, Buček P., Slámečka, Ondráček-Ryška 2, ŽK: Buček J.(E),
Antabus-ELDO 7:2 (2:2), Daněček 4, Vrána T.2, Hejmala-Csizmár, Blaschke, ŽK: Blaschke, Slámečka(E),
Mitra C-Musketeers 2:1 (2:1), Meitner R., Ryška-Koch, ŽK: Samson(Mi).
1. Saňaři C 20 17 1 2 113:46 52
2. Benfika 18 14 1 3 81:31 43
3. Frutti Mare 18 12 5 1 59:25 41
4. Antabus 19 9 4 6 58:51 31
5. ELDO 19 9 2 8 51:56 29
6. Raz Náraz 18 6 3 9 53:62 21
7. Mitra C 19 6 1 12 56:92 19
8. Musketeers 18 4 4 10 37:47 16
9. Nashville 18 5 1 12 52:78 16
10. SOŠ OOM B 19 4 1 14 57:84 13
11. S.O.S. 18 4 1 13 37:82 13
Střelci: Sedláček F.(Saňaři C)-47, Lesenský (RazNáraz)-33, Daneček (Antabus)-20.
STOP na 2 násl.utkání: Gajdoš (S.O.S.)-ČK+nesp.chování!
STOP na 1 násl.utkání: Balog (S.O.S.)-zbytek, Slámečka (Eldo)-4ŽK!
3.D brněnská třída - 21. a 22.kolo
Komárov:
Anitals-Bergaz 11:0 (5:0), Smetana 5, Kukla 4, Krištof, Elinger,
Dukla-Luxury 2:12 (0:5), Marek, Szlauer-Bartošek 3, Pokorný 2, Maška 2, Lang 2, Štefáček 2, Bartolšic,
Hipopótamos-Anitals 1:5 (0:4), Křepela J.-Tříska 2, Krištof, Elinger, Smetana,
Luxury-Mejdan B 10:0 (4:0), Pokorný 5, Bartolšic 2, Štefáček 2, Bartošek,
Kalasar-Hipopótamos 7:1 (4:0), Kreml 4, Pavlík J. 2, Bittner-Pánik, ŽK: Pavlík J.(K),
Mejdan B-Gooners 0:13 (0:7), Radek M.4 a J.3, Maxa 3, Jašek 2, Chocholáč,
Litrpůl-Kalasar 1:7 (1:4), Sedlák-Pavlík J.3, Kreml 2, Konjoryan, Bittner, ŽK: Kratochvíl(Li), Konjoryan, Bittner, Odehnal(K),
Gooners-HLT club 7:6 (3:3), Kratina 3, Chocholáč 3, Radek M.-Bečica 3, Kadlec 2, Vašíček, ŽK: Jícha(G),
Atlantis B-Litrpůl 6:3 (4:1), Nádeníček 2, Kopřivík, Veškrna, Mrňa, Smital-Soukup, Bárek, Sedlák,
HLT club-U Boba 3:11 (1:4), Lászlo 2, Bečica-Šenkýř 5, Pavlovič 3, Cendelín, Perníkář, Široký Mi.,
U Boba-Atlantis B 6:0 (4:0), Cendelín 3, Široký Mi.2, Šenkýř.
Konečná tabulka:
1. U Boba 22 18 1 3 130:55 55
2. Kalasar 22 17 2 3 90:35 53
3. Anitals 22 13 4 5 69:37 43
4. HLT club 22 12 0 10 89:82 36
5. Luxury 22 11 2 9 86:54 35
6. Atlantis B 22 11 2 9 89:63 35
7. Dukla 22 11 0 11 85:82 33
8. Gooners 22 10 2 10 76:67 32
9. Litrpůl 22 8 2 12 74:71 26
10. Hipopótamos 22 7 2 13 63:80 23
11. Mejdan B 22 4 0 18 40:140 12
12. Bergaz 22 1 1 20 41:166 4
Střelci: Široký Ma.(U Boba) a Bečica (Hlt)-36, Kreml (Kalasar)-32.
STOP do 31.10.2013: Navrátil R.(Bergaz)-napadení a vyhrož.rozhodčímu!
3.E brněnská třída - 21. a 22.kolo
Kamínky:
Nekop-Moravany 6:3 (2:3), Kalivoda 2, Zábrodský 2, Bukovský J., Kovář-Javorský, Kozohorský, Ruschka P., ŽK: Javorský(Mr),
Restart-Nekop 1:2 (1:1), Honek-Bukovský J., Kovář,
Here For Beer-Restart 9:2 (4:1), Noone 4, Melichar 2, Kopecký 2, Ferreira-Honek, Rajsigl,
Madrid B-Bastards 0:5 (kont.), Madrid B se nedostavil,
Kocovina-Here For Beer 1:3 (0:1), Elis-Noone, Santamarta, Ferreira,
Bastards-Lamy 5:4 (2:0), Hušek 2, Sedláček Jan 2, Drmola-Sklárčík 2, Sklenář, Dostál, ŽK: Konečný(L),
Modřice B-Kocovina 2:3 (2:2), Strýček, Suchý-Elis 2, Dubáň, ŽK: Pařízek J.(K),
Lamy-Juve 5:7 (2:2), Keclík, Sklárčík 2, Dostál 2-Žaluda 2, Šmehlík 2, Rus, Konvalinka 2, ŽK: Žaluda, Konvalinka(J),
Juve-Modřice B 2:7 (0:3), Rus, Šmehlík-Chalabala 2, Sedlák, Suchý 2, Krčmář 2, ŽK: Vitula(J), Chalabala(Md).
Konečná tabulka:
1. Bl.Flames B 22 17 1 4 138:74 52
2. Bastards 22 16 2 4 105:50 50
3. Nekop 22 14 3 5 86:56 45
4. Juve 22 14 2 6 86:50 44
5. Modřice B 22 11 3 8 72:46 36
6. Lamy 22 11 3 8 80:67 36
7. Moravany 22 10 4 8 73:79 34
8. Kocovina 22 10 3 9 63:54 33
9. Madrid B 22 7 1 14 52:84 22
10. Here F.Beer 22 5 2 15 62:104 17
11. Restart 22 5 0 17 64:107 15
Střelci: Sedlínský (Bl.Flames B)-31, Bukovský J.(Nekop)-25, Sedláček (Bastard) a Honek (Restart)-21.
Okresní přebor Vyškov - 31. a 32.kolo
Krásensko:
Krásensko-Sokol Bučovice 6:10 (3:4), Matuška Miroslav 2, Vágner Vít 2, Sedlák Ondřej, Vágner Jakub-Lazor Jaromír 6, Chadima Jan 2, Dufek Ladislav, Blisa Ondřej,
TJ Studnice-Sokol Bučovice 5:10 (0:6), Henek Aleš 2, Pernica Jan, Héč Lubomír, Štaffa Lukáš-Lazor Jaromír 7, Dufek Ladislav 2, Přibilík Radim,
Krásensko-Orli Bučovice 6:4 (3:1), Surák Jaromír 2, Jelínek Milan, Ševčík Karel, Pátek Jiří, Strnad Matěj-Nový Ondřej 3, Svoboda Zdeněk,
TJ Studnice-Orli Bučovice 3:8 (1:2), Henek Aleš 2, Štaffa Lukáš-Volec Lubomír 4, Volec Rudolf 2, Svoboda Zdeněk, Lazor Zdeněk.
Habrovany:
Lazor-Domus-Pivovar Vyškov 11:3 (5:1), Ertl Jaroslav 3, Lička Josef st. 2, Dorko Jaroslav 2, Lička Martin 2, Novotný Václav, Gottvald David-Gregor Petr, Plšek Michal, Müller Jan,
Panteři Vyškov-Pivovar Vyškov 3:4 (3:1), Bozděch Lukáš, Kučera Vlastimil, Gottvald Milan-Brandýs Karel, Gregor Petr, Plšek Michal, Flajzar David,
Lazor-Domus-United Vyškov 7:4 (2:3), Lička Martin 6, Ertl Jaroslav-Trávníček Michal, Gryc David, Toman Jiří, Grepl Martin,
Panteři Vyškov-United Vyškov 2:7 (1:2), Šebek Miloš, Kučera Vlastimil-Pytela Jan 2, Gryc David 2, Toman Jiří 2, Najman Lukáš.
Orel Vyškov:
Orli Vyškov-Sapporo Manerov 4:3 (2:0), Talarovič Roman 2, Nedvěd Petr, Kokeš Jan-Novotný Tomáš 2, Kolář Jan,
Amor Vyškov-Sapporo Manerov 11:2 (5:0), Vymazal Radek 2, Petlach Martin 2, Pučan David 2, Forro Daniel 2, Bartoš Marian, Lukeštík David, Petřek Michal-Szendrei Luděk, Klúč Marek,
Orli Vyškov-Fifák Nouzka 4:5 (2:3), Nedvěd Petr 2, Kokeš Jan, Brunclík Martin-Crhonek Vladimír 2, Kudlička Kamil, Muzikář Petr, Horák Martin,
Amor Vyškov-Fifák Nouzka 6:2 (1:1), Petřek Michal 2, Vymazal Radek, Kremlička Jaroslav, Lukeštík David, Forro Daniel-Doležel Martin 2.
Mouřínov:
TJ Mouřínov-JČ Marefy 11:0 (5:0), Navrátil Marek 3, Křivánek Radovan 2, Konečný Jiří 2, Sádlík Michal 2, Vintr Dalibor, Jelínek Roman,
Nafta Mouřínov-JČ Marefy 2:2 (1:0), Petřík Lukáš, Landa Daniel-Maláč Petr, Levíček Pavel,
TJ Mouřínov-Bučanda Slavkov 4:7 (2:3), Konečný Jiří 2, Křivánek Radovan, Navrátil Marek-Cenek Jan 3, Půček Tomáš 2, Klučka Michal, Kopáček Lukáš,
Nafta Mouřínov-Bučanda Slavkov 1:5 (1:3), Venera Jaromír-Půček Tomáš 2, Klučka Michal, Cenek Jan, Klučka Michal ml.,
Nafta Mouřínov-TJ Mouřínov 4:9 (1:3), Landa Daniel 3, Bárek Libor-Konečný Jiří 2, Navrátil Marek 2, Jelínek Roman 2, Křivánek Radovan, Sádlík Michal, Švec Radek.
1. S. Bučovice B 32 26 2 4 275:115 80
2. Orli Bučovice 32 25 2 5 222:96 77
3. Amor Vyškov B 30 24 2 4 214:105 74
4. United Vyškov 29 23 0 6 193:102 69
5. Lazor Domus B 30 21 2 7 244:144 65
6. Pivovar Vy B 29 18 4 7 219:168 58
7. TJ Studnice 33 19 1 13 187:166 58
8. TJ Mouřínov 34 18 2 14 178:149 56
9. Fifák Nouzka 28 15 4 9 144:144 49
10. Buč.Slavkov 31 12 6 13 169:171 42
11. Orli Vyškov 30 11 3 16 162:189 36
12. Krásensko 33 9 5 19 136:195 32
13. Kloboučky B 29 10 0 19 118:142 30
14. JČ Marefy 31 6 3 22 129:210 21
15. Jant.Nevojice 29 6 3 20 116:204 21
16. Sapp. Manerov 28 4 2 22 85:198 14
17. Pant. Vyškov 30 3 3 24 92:190 12
18. Nafta Mouřínov 34 3 2 29 84:279 11
Střelci: Lazor (Sokol Bučovice)–98, Ševčík (Amor) a Henek (Litrpool)–63.
Okresní přebor Blansko - 30.kolo
FC Sijétl-FPO Blansko B 3:2 (2:2), Slouka J.2, Voráč-Šmerda, Pernica D.,
DDM Blansko-FC Sijétl 0:6 (0:2), Král 2, Flek P.2 a M., Slouka,
Sezbo Blansko-FPO Blansko B 5:7 (1:6), Vrána 2, Málek, Smola, Suchý Vl.ml.-Pernica D.2, Zouhar 2, Červený 2, Zavadil, ŽK: Smola (Sezbo),
FC Orel Kotvrdovice-DDM Blansko 5:0 (kont.),
OSK Blansko-Sezbo Blansko 7:5 (3:1), Musil 3, Švéda 2, Kratochvíl, Strejček-Smola 2, Doskočil, Ševčík, Vrána, ŽK: Suchý Vl.ml. (Sezbo)
FC Orel Kotvrdovice-FPO Blansko 5:4 (2:2), Stehlík, Keprt R., Sedlák, Jarůšek, Keprt D.-Cupal 2, Kunc, Mokrý, ŽK: Matuška (FPO),
Mafia Blansko-OSK Blansko 3:5 (1:3), Absatz 2, Černý-Musil 3, Kratochvíl, Strejček,
FPO Blansko-Staroblansko 7:4 (3:2), Mokrý 3, Beneš P. a M., Cupal, Kunc-Nejezchleb 3, Čada,
Staroblansko-Mafia Blansko 5:4 (2:2), Nejezchleb 2, Rech, Šotnar, Kakáč-Bárta 2, Absatz, Magda.
Konečná tabulka:
1. Kotvrdovice 30 29 0 1 211:50 87
2. FPO Blansko 30 25 1 4 225:73 76
3. OSK Blansko 30 18 2 10 125:96 56
4. FPO Blansko B 30 16 4 10 120:107 52
5. Mafia Blansko 30 11 3 16 97:137 36
6. DDM Blansko 30 11 1 18 121:173 34
7. FC Sijétl 30 7 2 21 69:138 23
8. Sezbo Blansko 30 7 0 23 72:144 21
9. Staroblansko 30 4 1 25 60:182 13
Střelci: Matuška (FPO)-50, Kratochvíl (OSK)-39, Jarůšek (Kotvrdovice)-34.
TURNAJE
STAROBRNO CUP 2013-CHUDČICE
Futsalový tým Real Chudčice ve spolupráci se Sokolem Chudčice a pivovarem Starobrno pořádá dne 29.6.2013 již 12.ročník tradičního turnaje STAROBRNO OPEN 2013. Místo konání hřiště TJ SOKOL CHUDČICE. Startovné je 1.000,– Kč. Prezentace mužstev: 8–8:15. Hrací doba je 2x12 minut. Hrací systém je 4+1. Startovné uhraďte nejpozději do 26.6. poštovní poukázkou (název mužstva a kontakt) nebo na účet: 173265883/0600. Připraveny jsou velmi hodnotné ceny. Po celý den občerstvení-udírna, gril, pivo, limo atd. Soutěže pro děti a tombola po celý den. Večer je zajištěna zábava DJ Radek. Bližší info: Grym Robert, Chudčice 123, Veverská Bítýška, 66471, tel.: 602751198, email: boban-mail.cz.