FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 21.4.2014
FUTSAL 21.4.2014
Výsledky víkendových odehraných nejen brněnských soutěí byly aktualizovány v odkazech: Výsledky a Tabulky, statistiky střelců i brankářů a Fair Play (karty) včetně rozhodnutí STDK s pokutami.
1.liga - čtvrtfinále play off
Tango Brno-Helas Brno 6:3 (1:3), Belej, Rodrigo 2, Seidler, Havel Jan, Kovács-Lidmila, Šimon, Lacko. Stav série 3:0.
Semifinále play off Tango-Teplice: neděle 27.4. v 18:00 (Teplice), středa 30.4. ve 20:00 (Brno-Vodova nová hala), sobota 3.5. v 18:00 (Teplice), úterý 6.5. ve 20:30 (Brno-Vodova stará hala), čtvrtek 8.5. ve 20:00 (Teplice).
Okresní přebor Brno-město - 26.kolo
RYBNICKÁ:
Kalábek-Orel Řečk. 3:0 (0:0), Křivánek Pavel 2, Gottwald Radek,
Blue Flames-Orel Řečk. 5:2 (1:2), úbor Michal 2, Sádlík Pavel, Beránek Michal, Táborský Petr-Geisler Tomáš, Kotrbáček Martin, K: Vrána, Pokorný, Varga (BF), Sejkora (OŘ),
Kalábek-San Marino 7:7 (2:1), Majer Zdeněk 2, Gottwald Radek 2, Hakl Petr, Křivánek Pavel, Ociepa Mieczyslaw-Seyfert Václav 3, Špicl Martin, Plachký Martin, Mašek Martin, Mašek Jiří,
Blue Flames-San Marino 3:6 (2:3), Varga Gabriel, Beránek Michal, Nejezchleba Jiří-Weinfurter Aleš 2, Špicl Martin, Plachký Martin, Seyfert Václav, Mašek Martin, K: Seyfert (SM),
Kickers-Agromeli D 4:0 (3:0), Kří Zdeněk, Hanzálek Tomáš, Svatoš Martin, Dítě Petr, K: Tesař (A),
Kickers-Helas C 3:5 (2:1), Kří Zdeněk, Hanzálek Tomáš, Svatoš Martin-Mezník Michal 2, Hráček Ladislav, Haluza Oldřich, Vrba Tomáš, K: Svatoš (K),
Tango C-Agromeli D 4:4 (4:0), Šuvada Pavel 2, Sláma Radim, Pekáč Jan-Tesař Ivo 2, Boháč Róbert, Janeček Jaromír, K: Jedlička (A),
Tango C-Helas C 5:4 (2:3), Zejda Tomáš 3, Vlček Radim, Šuvada Pavel-Haluza Oldřich 2, Mezník Michal 2, K: Vlček, ČK: Krul (oba T).
1. San Marino 27 17 4 6 105:71 55
2. SOŠ OOM 25 15 6 4 121:78 51
3. Panama 25 15 6 4 69:48 51
4. Bl.Flames 27 15 2 10 146:113 47
5. Kalábek 27 13 8 6 109:100 47
6. Kickers 27 12 5 10 122:105 41
7. Helas C 27 12 3 12 132:115 39
8. Gladiators B 25 10 8 7 81:76 38
9. Arsenal B 25 10 6 9 89:90 36
10. Orel Řečk. 27 10 4 13 113:124 34
11. Hustopeče 25 10 3 12 115:96 33
12. Stones 25 9 3 13 68:84 30
13. Rych.pípy 25 7 3 15 77:107 24
14. Saňaři 25 8 0 17 101:132 24
15. Tango C 27 5 6 16 82:128 21
16. Agromeli D 27 5 3 19 74:137 18
STOP na 2 násl.utkání: Pokorný (Bl.Flames)-8K!
STOP na 1 násl.utkání: Čech (Saňaři)-ČK, Krul (Tango C)-ČK!
Střelci: Škoda M.(SOŠ OOM)-39, Havelka (Hustopeče)-37, ubor M.(Bl.Flames)-33.
1.A brněnská třída – 17. a 18.kolo
KRAVÍ HORA:
Tomson B-Madrid 2:2 (0:1), Höll J.a R.-Halfar, Ryšavý, K: Kopřiva(Tm),
Tomson B-Parmagianni 2:3 (1:2), Höll R., Veselý-Smutný, Valášek, Vonka, ČK: Šafář(Pr), K: Kopřiva(Tm), Daniel(Pr),
Bianco-Madrid 3:3 (2:2), Podloucký J., Silva, Mazůrek-Nahodil 2, Ryšavý,
Bianco-Parmagianni 0:7 (0:2), Onderka 2, Plhal 2, Valášek 2, Smutný, K: Vonka(Pr),
Poclain-Atlantis 2:4 (1:1), Bílek, Helleport-Valaškovčák 3, Chytil, K: Terzijski(A),
Kalábek B-Atlantis 1:2 (0:2), Nečas-Smital, Valaškovčák, K: Mrňa(A),
Poclain-Wodowa 3:5 (3:3), Šikula 2, Kopřiva-Kří Mi.2, Chlubný Ji., Meluzín, Tureček,
Kalábek B-Wodowa 5:4 (2:2), Gottwald, Křivánek, Hakl, Nečas, Štork-Skovajsa 3, Kří Mi., K: Klemensevič L.(W).
KNESLOVA:
Soccer-BB Press 3:0 (1:0), Kubát 2, Dračka,
Torcida-BB Press 8:4 (6:1), Soukop 2, Kosík 2, Galvas, Pospíšil, Novák, Rohánek-Látal 2, Kudýn, Lipovský, K: Kudýn, Novák(BB),
Soccer-Panama B 1:4 (1:3), Dračka-Moučka P.2, Mach 2, K: Raab(Pn),
Torcida-Panama B 4:5 (1:4), Galvas, Soukop, Pospíšil, Novotný-Mach 2, Moučka O., Krejčí, Raab, K: Krejčí, Moučka P.(Pn),
Celeano-K5 B 5:0 (kont.), K5 B se nedostavila,
Celeano-Pískovna 2:3 (2:0), Sedláček, Aboulaiche-Hřebíček M., Kubíček, Křemeček, K: Křemeček(Pí),
Dynamo-K5 B 3:0 (1:0), Janík 2, Vala,
Dynamo-Pískovna 2:2 (1:1), Janík, Křiák-Purket, Kubíček, K: Valík(Dy), Krištof(Pí).
1. Dynamo 18 14 3 1 82:30 45
2. Pískovna 18 14 1 3 74:49 43
3. Tomson B 18 12 4 2 68:26 40
4. Kalábek B 18 13 0 5 76:51 39
5. Wodowa 18 10 4 4 59:39 34
6. Parmagianni 18 10 1 7 79:66 31
7. Celeano 18 9 1 8 70:67 28
8. Soccer 18 7 3 8 41:48 24
9. Panama B 18 7 2 9 46:56 23
10. Bianco 18 6 5 7 42:60 23
11. K5 B 18 6 1 11 48:54 19
12. BB Press 18 5 3 10 48:69 18
13. Madrid 18 4 3 11 50:76 15
14. Atlantis 18 4 2 12 38:55 14
15. Torcida 18 3 3 12 52:89 12
16. Poclain 18 0 4 14 35:73 4
STOP na 1 násl.utkání: Krejčí (Panama B)-4K!
Střelci: Šafář (Parmagianni)-22, Kubíček (Pískovna)-21, Purket (Pískovna)-19.
2.B brněnská třída – 17. a 18.kolo
KOUNICOVA:
Fauna-Napoleon 1:4 (1:3), Kolář-áček Pa.3, Kme,
Fauna-R.I.P. B 1:5 (0:1), Dvořák-Vacula 2, Barvíř, Krejčí, Zlínský, K: Dvořák(F),
Kampa-Napoleon 3:4 (1:4), Barša 2, Pilarčík T.-áček Pa.2 a Pe., Kme, K: Lecointre(Ka),
Kampa-R.I.P. B 3:6 (2:3), Lecointre 2, Barša-Barvíř 2, Vacula 2, Zlínský, Jimramovský,
Celeano B-Greens 3:4 (3:1), Pátek, Lieskovský, Hrabal-Balát 2, Hrazdílek, Hopjan,
Olymp-Greens 5:4 (1:3), Kunc 2, Novotný 2, Vyklický-Konečný 2, Hrazdílek, Šlahora, K: Novotný(O), Zvěřina T.(G),
Celeano B-Anitals 0:4 (0:2), Smetana, Tříska, Kukla, Elinger, K: Elbel(C),
Olymp-Anitals 0:5 (0:2), Kukla 2, Krištof, Tříska, Smetana.
SVÁNÁ:
Agora-Jiříkovice 4:4 (1:2), Bavor, Lukácz, Knapil, Trnečka-Marčák 3, Spruina J.,
ProBrno-Jiříkovice 1:1 (0:0), Vévoda-Marčák,
Agora-Syrovice 0:3 (0:1), Minařík, Buršík, Hlavoň, K: Brenkopf(S),
ProBrno-Syrovice 3:4 (1:2), Chvátal 2, Vévoda-Hlavoň 2, Buršík, Suchánek,
Kormidlo-AVM Metal 6:1 (1:0), Roštínský 4, Odehnal 2-Ondroušek, K: Makel(M),
Kormidlo-Orel Obřany 2:5 (0:3), Sára, Odehnal-Pivko T.2, Minařík 2, Jeřábek,
Bolest-AVM Metal 2:1 (1:1), Sýkora T.2-Ondroušek, ČK: Rozmánek(M), K: Mička(B), Beneš, Rozmánek(M),
Bolest-Orel Obřany 0:1 (0:0), Minařík.
1. Napoleon 18 17 1 0 83:33 52
2. Kormidlo 18 13 1 4 82:55 40
3. Orel Obřany 18 13 1 4 79:59 40
4. Syrovice 18 12 1 5 62:30 37
5. ProBrno 18 10 3 5 69:43 33
6. R.I.P. B 18 10 1 7 68:56 31
7. Jiříkovice 18 8 3 7 67:54 27
8. AVM Metal 18 7 2 9 68:68 23
9. Agora 18 6 4 8 67:71 22
10. Olymp 18 6 2 10 60:72 20
11. Anitals 18 6 1 11 43:63 19
12. Bolest 18 5 3 10 43:55 18
13. Greens 18 6 0 12 58:74 18
14. Kampa 18 4 4 10 46:63 16
15. Celeano B 18 5 1 12 41:69 16
16. Fauna 18 1 2 15 43:114 5
STOP na 2 násl.utkání: Anděl (Celeano B)-zbytek, Rozmánek (AVM)-ČK+surová hra!
STOP na 1 násl.utkání: Zvěřina T.(Greens)-4K!
Střelci: Minařík (Obřany)-28, áček Pa.(Napoleon)-27, Kunc (Olymp)-25.
2.D brněnská třída – 17. a 18.kolo
KAMÍNKY:
U Boba-Stones B 6:3 (4:0), Široká Ma.3, Cendelín 2, Šenkýř-Hrabčák, Javora, Medveď, K: Javora(St),
Deportivo-Stones B 4:5 (0:0), Ondrášek, Novotný, Hruška, Steinhauser-Hrabčák 2, Šimeček, Pokorný, Pernica,
U Boba-ab.Vlci B 2:7 (2:2), Široký Mi., Milotinský-Hansl 4, Baant, Chroust, Lange ml., K: Hromek(UB),
Deportivo-ab.Vlci B 4:7 (1:2), Tóth, Ondrášek, Novotný, Hruška-Hansl 3, Kratochvíl 2, Řezáč, Lange ml.,
Schalke-Kobas 3:1 (2:0), Suchý, Hladký, Konečný-Koutný O., K: Fabry(K),
Across-Kobas 12:3 (3:2), Mitana 4, Ševčík 4, Zavřel 2, Rezler, Svoboda A.-Koutný M., Koutný O., NGombele,
Schalke-Attack 6:5 (4:3), Hladký 3, Konečný 2, Červený-Šebesta 2, Králíček 2, Luska,
Across-Attack 11:2 (6:2), Ševčík 6, Rezler 4, Zavřel-Luska, Šnédar.
SVÁNÁ:
Eliška-RST 6:1 (3:1), Okleštěk D.3, Skácel 2, Němčanský-ák V.,
Jezdci-RST 8:3 (4:2), Smolka 2, Kučera 2, Rudolecký T.2, Doleal, Kolář-Duda, ák V., Zána, K: Duda(RST),
Eliška-Carpe Diem 0:3 (0:1), Jeřábek, Koláček, Sýkora, K: Němčanský(E),
Jezdci-Carpe Diem 5:1 (3:1), Smolka 2, Kučera, Mánek, Rudolecký T.-Jeřábek,
Sokolnice-Agromeli E 4:0 (2:0), Sekanina 2, Bil, Smolka,
Holásky-Agromeli E 1:4 (0:0), Grolich-Beránek 2, Němeček, Janeček, ČK: Grolich(H), K: Vodák, Vařeka(H), Hofr(Ag),
Sokolnice-Nasan C ODLOENO na neděli 4.5. v 15:40 na Rybnické,
Holásky-Nasan C ODLOENO na neděli 4.5. v 16:30 na Rybnické.
1. ab.Vlci B 18 15 2 1 116:50 47
2. Across 18 14 1 3 99:41 43
3. Schalke 18 11 3 4 71:54 36
4. U Boba 18 11 1 6 95:63 34
5. Jezdci 18 10 3 5 67:53 33
6. Sokolnice 17 9 2 6 63:64 29
7. Agromeli E 18 8 3 7 57:51 27
8. Kobas 18 9 0 9 55:66 27
9. Nasan C 16 7 3 6 45:38 24
10. Stones B 18 6 2 10 52:66 20
11. Eliška 18 6 2 10 41:56 20
12. Carpe Diem 18 5 3 10 50:70 18
13. Holásky 17 5 2 10 44:61 17
14. Deportivo 18 4 2 12 56:82 14
15. Attack 18 4 1 13 51:97 13
16. RST 18 2 2 14 32:82 8
STOP na 1 násl.utkání: Grolich (Holásky)-ČK!
Střelci: Ševčík (Across)-39, Hansl (.Vlci B)-35, Hladký (Schalke)-28.
3.B brněnská třída – 13. a 14.kolo
KRAVÍ HORA:
Litrpůl-Restart 2:4 (1:3), Vala, Koubek F.-Adam 2, Honek, Godava,
Nekop-Litrpůl 5:1 (2:0), Kořenek J.3, Bukovský J., Kovář A.-Koubek F., K: Koubek P.(L),
Madrid B-XXX 1:0 (0:0), Roštínský,
UFO-Madrid B 5:0 (2:0), Man 4, Beránek,
RLF B-Vema 1:0 (0:0), Pospíšil,
Besídka-RLF B 6:2 (4:1), Johaník 2, Hanzlík 2, Smejkal, Zelený-Pospíšil, Křivák, K: Hanzlík(B),
Vema-Psychotip 2:4 (1:0), Rhaiem 2-Juchelka 2, Sedlák, Galatík, K: Pacek(P),
Psychotip-Besídka 2:7 (0:3), Juchelka, Prachař-Nesrsta 2, Hanzlík 2, Kuchta, Toman, Zelený.
1. Nekop 13 12 1 0 68:21 37
2. Besídka 13 9 1 3 58:52 28
3. Westab B 12 7 5 0 47:33 26
4. UFO 13 7 1 5 43:39 22
5. Vema 13 7 0 6 42:28 21
6. RLF B 13 5 3 5 30:39 18
7. Psychotip 14 6 0 8 41:55 18
8. Litrpůl 14 4 0 10 33:46 12
9. Madrid B 14 3 1 10 20:52 10
10. XXX 12 2 2 8 31:30 8
11. Restart 13 2 2 9 32:50 8
Střelci: Kovář (Westab B)-19, Viliš (UFO)-15, Rhaiem (Vema)-14.
3.D brněnská třída – 11. a 12.kolo
KOMÁROV:
Alcatraz-Modřice 2:1 (0:0), Holčápek, Ondráček-Křepela J., K: Ondráček(A), Dočkal M., Tomandl M.(Mo),
M2 Shoes-Alcatraz 1:0 (0:0), Patloka,
Modřice-S.O.S. 1:0 (0:0), Tomandl M.,
S.O.S.-Měnín 2:11 (1:3), Kří 2-Odráka 4, Hrdý 3, Mládek 2, Hlouch, Vognárek,
AB Střelice-Luxury 2:2 (1:1), Drahonský, Kotala-Bartolšic, Pokorný, K: Kotala, Vávra(S), Pokorný(L),
Měnín-AB Střelice 8:2 (6:0), Hrdý 3, Hlouch 3, Mládek, Odráka-Vávra 2, K: Troneček(Mn),
Luxury-Kuwait 0:2 (0:0), Do, ák, K: Do(K),
Inter B-Mejdan 2:9 (1:4), Steiner 2-Stokláska 4, Spilka 2, Mikšovský 2, Mika,
Kuwait-Gooners 5:2 (3:0), Kitner, Babák, Do, Oščádal, ák-Radek M.2, K: ák(K).
1. Kuwait 12 11 1 0 79:14 34
2. Měnín 12 8 1 3 56:27 25
3. M2 Shoes 11 8 1 2 45:22 25
4. Gooners 11 7 0 4 32:30 21
5. AB Střelice 12 5 2 5 32:33 17
6. Luxury 12 5 1 6 33:26 16
7. Alcatraz 12 4 3 5 36:30 15
8. Modřice 12 4 2 6 36:40 14
9. Mejdan 11 4 0 7 35:62 12
10. Inter B 11 1 3 7 17:42 6
11. S.O.S. 12 0 0 12 18:93 0
Střelci: Malíř (Kuwait)-21, Hlouch (Měnín)-15, ák (Kuwait)-14.
3.E brněnská třída – 12. a 13.kolo
KOMÁROV:
Street Players-Rangers 2:3 (0:1), Šasta, Němeček-Pernica, Muíček, Večeřa,
Rangers-Beďa team 0:2 (0:1), Hlaváč 2, K: Ott(R), Smolinka(Bt),
SOŠ OOM B-Street Players 0:5 (kont.), SOŠ OOM B se nedostavilo,
Moravany-Beďa team 0:1 (0:0), Filip, K: Kozohorský, Šlachovij(M),
SOŠ OOM B-Here For Beer 0:5 (kont.), SOŠ OOM B se nedostavilo,
Juve-Moravany 5:0 (1:0), aluda, Šmehlík, Rus, Šafarčík J., Konvalinka, K: Konvalinka(J),
Here For Beer-Atlantis B 0:10 (0:6), Šastný 4, Mičunek 2, Kopřivík 2, Lev, Konečný, K: Konečný(A),
Hlt club-Juve 4:6 (0:3), Táborský 2, Vašíček A., Potrusil-Konvalinka 2, Šafarčík J.2, Vitula, aluda,
Atlantis B-ab.Vlci C 4:8 (2:4), Šastný 2, Konečný, Nádeníček-Klečka 3, Lange R.3, Chroust 2,
Dukla-Hlt club 2:5 (0:0), Marek, Haiser-Jaroslav 4, Lászlo, K: Jaroslav(Hlt),
ab.Vlci C-Poclain B 5:3 (2:2), Baant 2, Saxl, Klečka, Lange R.-Pudelka, Fichtl, Sádecký, K: Řezáč(V).
1. Juve 13 11 0 2 66:29 33
2. Rangers 13 10 1 2 46:24 31
3. ab.Vlci C 13 9 1 3 72:37 28
4. Beďa team 13 7 3 3 39:26 24
5. Moravany 13 6 2 5 48:47 20
6. Dukla 12 5 2 5 42:48 17
7. Atlantis B 13 5 0 8 46:48 15
8. SOŠ OOM B 13 4 2 7 31:50 14
9. Street Pl. 13 4 0 9 45:49 12
10. Poclain B 12 4 0 8 34:49 12
11. Hlt club 13 3 2 8 43:64 11
12. Here Beer 13 2 1 10 23:64 7
Střelci: Klečka (.Vlci)-18, Šastný (Anitals B)-16, Javorský (Moravany)-12.
Okresní přebor Blansko - 17. a 18.kolo
Staroblansko-OSK Blansko 2:9 (1:5), Rech, Nejezchleb-Absatz 4, Cupák I.2, Švéda 2, Zukal,
FPO Blansko-Staroblansko 2:5 (1:2), Dobiášek, Kunc-Rech 2, Fránek, Nejezchleb, Stloukal,
OSK Blansko-Sezbo Blansko 4:2 (2:2), Nezval 2, Cupák, Absatz-Smola, Vrána,
Mafia Blansko-FPO Blansko 2:6 (1:2), Fiala 2-Kunc 3, Dobiášek, Alexa, Bárta, K: Kunc (FPO), ČK: Otýpka (Mafia),
Sezbo Blansko-FC Sijétl 4:7 (1:5), Smola 2, Vrána 2-Sedlák 3, Flek M., Tihon, Gregor, Král, K: Vrána (Sezbo),
DDM Blansko-Mafia Blansko 7:2 (3:1), Záruba, Zálešák-Kostka 3, Flek 3, Dvořák,
FC Sijétl-FPO Blansko B 4:3 (1:1), Tihon, Sedlák, Král, Flek R.-Červený, Manoušek, Földváry, K: Klíč (Sijétl), Červený (FPO B), ČK: Sedlák (Sijétl),
FPO Blansko B-DDM Blansko 10:2 (3:0), Manoušek 4, Pernica D.2, Földváry 2, Srnský, Červený-Flek, Dvořák.
1. FPO Blansko 18 15 0 2 106:39 45
2. OSK Blansko 17 10 2 5 74:48 32
3. FPO Blansko B 17 10 1 6 86:51 31
4. FC Sijétl 18 8 2 8 66:66 26
5. Sezbo Blansko 18 8 0 10 52:68 24
6. Staroblansko 18 8 0 10 45:61 24
7. Mafia Blansko 14 8 0 10 55:64 24
8. DDM Blansko 14 1 1 16 40:127 4
Střelci: Absatz (Mafia)-25, Vrána (Sezbo)-22, Kří (FPO) a Musil (OSK)-20.