VÍTĚZEM MEVA SPORT BRNO OPEN 2015 SE STAL PROSTATIC BLANSKO
17:00 zápas o 3. místo Soccer - Orel Řečkovice 5:3 (3:2)
1. místo: ProStatic
2. místo: Tata tým
3. místo: Soccer
4. místo: Orel Řečkovice
5. - 8. místo: Anitals, Across, R.I.P., Svážná.
9. - 12. místo: Inter, Fauna, Madrid, Gascar.
13. - 16. místo: Bolest, Street, Gooners, Barum.
ZÁPASY O POŘADÍ (neděle 15. a 22.2. a 1.3.2015)
Schalke – Rangers 2:6 (0:1), West Žab – San Marino 2:6 (0:2), Schalke – San Marino 1:2 (0:2), West Žab – Rangers 2:3 (0:2), Rangers – San Marino 1:5 (0:4), Schalke – West Žab 5:4 (3:3).
17. San Marino 3 3 0 0 13:4 9
18. Rangers 3 2 0 1 10:9 6
19. Schalke 3 1 0 2 8:12 3
20. West Žab 3 0 0 3 8:14 0
21. Ethanol 3 3 0 0 17:4 9
22. Kampa 3 2 0 1 19:6 6
23. Dudes City 3 1 0 2 10:21 3
24. Tempo 3 0 0 3 0:15 0
25. Attack 3 3 0 0 18:3 9
26. Kocovina 3 2 0 1 13:6 6
27. Tropa 3 1 0 2 11:18 3
28. Holásky 3 0 0 3 0:15 0
29. Sokol I 3 2 0 1 14:7 6
30. Nasan 3 1 2 0 9:8 5
31. UFO 3 0 2 1 7:10 2
32. All Inn 3 0 2 1 5:10 2
33. Troubsko 3 2 1 0 11:4 7
34. Outsiders 3 2 0 1 9:8 6
36. Harlej 3 0 0 3 5:14 0
OSMIFINÁLOVÉ SKUPINY (sobota 7 a 8.2.2015)
1. Soccer 3 3 0 0 12:3 9
2. Across 3 2 0 1 8:5 6
3. Inter 3 1 0 2 4:9 3
4. Bolest 3 0 0 3 2:9 0
1. Orel Řečk. 3 2 0 1 12:7 6
2. Svážná 3 2 0 1 15:10 6
3. Fauna 3 1 0 2 8:13 3
4. Street Pl. 3 1 0 2 10:15 3
1. Tata tým 3 2 1 0 10:5 7
2. Anitals 3 2 0 1 6:4 6
3. Madrid 3 1 0 2 8:7 3
4. Gooners 3 0 1 2 5:13 1
1. ProStatic 3 3 0 0 17:3 9
2. R.I.P. 3 2 0 1 12:7 6
3. Gascar 3 1 0 2 6:13 3
4. Barum 3 0 0 3 2:14 0
skupina A
Tropa – Troubsko 8:2 (5:0), Tropa – Schalke 1:6 (0:0), Troubsko – Schalke 1:8 (1:4), UFO – Tempo 0:2 (0:0), UFO – Soccer 0:2 (0:1), Tempo – Soccer 1:3 (1:0), Anitals – Gascar 2:0 (0:0), Anitals – Orel Řečkovice 2:3 (0:3), Gascar – Orel Řečkovice 4:8 (1:5).
Anitals – Tempo 4:1 (0:1), Anitals – Schalke 2:2 (1:1), Tempo – Schalke 2:5 (1:1), Tropa – Gascar 0:4 (0:2), Tropa – Soccer 1:2 (1:0), Gascar – Soccer 2:7 (0:1), UFO – Troubsko 1:2 (0:0), UFO – Orel Řečkovice 0:9 (0:3), Troubsko – Orel Řečkovice 2:6 (2:2).
2. Orel Řečk. 8 7 0 1 44:19 21
3. Anitals 8 5 1 2 27:15 16
4. Gascar 8 5 0 3 30:29 15
5. Schalke 8 4 2 2 34:18 14
6. Tempo 8 3 0 5 19:25 9
7. Tropa 8 1 0 7 19:32 3
8. UFO 8 1 0 7 9:34 3
9. Troubsko 8 1 0 7 16:44 3
Sokol – Gooners 3:6 (0:3), Sokol – Across 1:3 (1:1), Gooners – Across 1:3 (0:1), Holásky – Harlej 2:0 (2:0), Holásky – Ethanol 2:3 (1:3), Harlej – Ethanol 1:2 (0:1), Rangers – Fauna 1:2 (0:0), Rangers – ProStatic 4:8 (3:3), Fauna – ProStatic 0:3 (0:2).
Rangers – Harlej 5:1 (2:0), Rangers – Across 2:7 (0:4), Harlej – Across 3:3 (1:3), Sokol – Fauna1:2 (0:2), Sokol – Ethanol 2:4 (0:1), Fauna – Ethanol 2:3 (1:1), Holásky – Gooners 3:2 (1:0), Holásky – ProStatic 1:7 (0:3), Gooners – ProStatic 2:15 (0:9).
1. ProStatic 8 8 0 0 51:14 24
2. Across 8 6 1 1 30:16 19
4. Gooners 8 4 0 4 22:33 12
5. Rangers 8 4 0 4 23:26 12
6. Ethanol 8 4 0 4 16:20 12
7. Holásky 8 3 0 5 17:22 9
8. Sokol I. 8 1 0 7 18:32 3
9. Harlej 8 0 1 7 10:26 1
Antabus – All in 0:1 (0:0), Antabus – Barum 1:3 (1:0), All in – Barum 1:2 (0:1), Street – Inter 1:3 (1:0), Street – West Žab 3:2 (1:2), Inter – West Žab 2:4 (0:3), Dudes – Attack 5:2 (3:1), Dudes – Madrid 1:2 (0:0), Attack – Madrid 3:2 (0:1).
2. Barum 8 5 1 2 20:12 16
3. Inter 8 5 0 3 23:18 15
6. Dudes City 8 4 0 4 24:18 12
7. Attack 8 2 2 4 22:24 8
8. All in 8 2 0 6 11:23 6
Konečná tabulka zákl.sk. D po 8. kole:
2. Tata tým 8 6 2 0 36:16 20
3. R.I.P. 8 5 1 2 26:31 16
4. Bolest 8 5 0 3 23:20 15
5. San Marino 8 4 1 3 19:17 13
6. Kampa 8 3 0 5 23:27 9
7. Kocovina 8 2 0 6 14:24 6
8. Nasan 8 1 2 5 22:22 5
Vážení sportovní přátelé, náš tradiční a letos jubilejní 20.ročník zimní ligy Brno mevasport Open 2015 v nafukovací hale je skoro a proto vám nabízíme k nahlédnutí pracovní verzi Propozic Brno Meva Sport Open 2015 (zde).
Brněnská asociace futsalu pokračuje v tradici a pořádá od ledna do března zimní halovou soutěž BRNO MEVA SPORT OPEN 2015, jejíž vyvrcholení je plánováno začátkem měsíce března 2015. Bude se hrát stejně jako každý rok v nafukovací hale v areálu B.A.F. na Rybnické v Brně v níže uvedených termínech na nově položené umělé trávě.
Věřím, že si z uvedených termínů velice pečlivě vyberete, aby jste se nedostali do kolize se soutěžemi, které hrajete (např. 2. liga, divize JM, krajský či okresní přebor). Startovné je 5000 korun a věříme, že po organizační stránce budete spokojeni stejně jako při loňském turnaji. V případě, že by některý ze sponzorů vašeho klubu měl zájem o reklamu na tomto zimním turnaji, může být po dohodě částka za reklamu ze startovného odečtena (podle výše příspěvku za reklamu). Proto se včas obraťte na svého sponzora a případně nám s ním dohodněte schůzku.
Pro letošní ročník se nám podařilo zajistit partnera a sponzora naší zimní ligy společnost MEVA SPORT, která dováží a nabízí sportovní vybavení značky GIVOVA. Nejlepší týmy se mohou těšit na řadu zajímavých cen a všechny týmy obdrží slevové poukázky na nákup zboží u Meva Sportu.
Jakékoliv další informace o turnaji BRNO MEVA SPORT OPEN 2015 se dozvíte u p. Milana Havíře na tel.: 774 442 874. Vzhledem k velkému zájmu o tento turnaj vás prosím o včasné přihlášení a zaplacení startovného na účet 182 176 698 / 0300 nebo složenkou, nejpozději však do pondělí 16. 12. 2014, a to na adresu Zdeněk Polák, Rybnická 75, 634 00 Brno.
TERMÍNY SKUPIN BRNO MEVA SPORT OPEN 2015
Skupina A (Brno-Nový Lískovec, Rybnická 75 – dopoledne, tj. 8 - 13 hodin):
TEMPO, TROPA, GASCAR, ANITALS, UFO, SCHALKE, TROUBSKO, SOCCER, OREL ŘEČKOVICE.
sobota 10. ledna, sobota 17. ledna, sobota 24. ledna, sobota 31. ledna.
Skupina B (Brno-Nový Lískovec, Rybnická 75 – odpoledne, tj. 13 - 18 hodin):
HOLÁSKY, GOONERS, HARLEJ KUŘIM, SOKOL BRNO I., PROSTATIK BLANSKO, FAUNA, RANGERS, ETHANOL, ACROSS.
sobota 10. ledna, sobota 17. ledna, sobota 24. ledna, sobota 31. ledna.
Skupina C (Brno-Nový Lískovec, Rybnická 75 – dopoledne tj. 8 - 13 hodin):
WEST ŽAB, ANTABUS, INTER, BARUM, MADRID, DUDES CITY, STREET PLAYERS, ATTACK, ALL IN.
neděle 11. ledna, neděle 18. ledna, neděle 25. ledna, neděle 1. února.
Skupina D (Brno-Nový Lískovec, Rybnická 75 – odpoledne tj. 13 - 18 hodin):
R.I.P., 1.FC OUTSIDER, SVÁŽNÁ, BOLEST, NASAN C, KOCOVINA, KAMPA, TATATÝM, SAN MARINO B.
neděle 11. ledna, neděle 18. ledna, neděle 25. ledna, neděle 1. února.
Osmifinále: sobota a neděle 7. a 8. února 9:00 – 17:00 hodin (dle včas uvedeného rozpisu).
Skupiny o pořadí: Neděle 15. a 22. února 9:00 – 17:00 hodin a neděle 1. března 9:00 – 13:00 hodin (dle včas uvedeného rozpisu).
Finále: Neděle 1. března 13:00 – 18:00 hodin (dle včas uvedeného rozpisu).