FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 10.11.2014
1.Chance futsal liga – 7.kolo
Benago Praha-Kladno 6:1, Olympik Mělník-Likop Třinec 4:4, Hr.Králové-ERA-PACK Chrudim 4:6, Nejzbach V.Mýto-Slavia Praha 2:1, Sparta-Helas 8:2. Tango Brno má odložený zápas s Teplicemi.
1. Sparta Praha 7 6 0 1 39:19 18
2. Baltica Teplice 5 5 0 0 30:11 15
3. Benago Praha 6 5 0 1 32:15 15
4. ERAPACK Chrudim 5 4 0 1 25:11 12
5. Hradec Králové 7 4 0 3 32:34 12
6. Tango Brno 6 3 1 2 24:16 10
7. SAT-AN Kladno 6 2 2 2 14:20 8
8. Helas Brno 7 2 0 5 15:29 6
9. Vysoké Mýto 7 2 0 5 14:28 6
10. Slavia Praha 7 1 2 4 19:29 5
11. Likop Třinec 6 0 2 4 16:28 2
12. Olympik Mělník 7 0 1 6 16:35 1
2.liga – 7.kolo
Agromeli Brno-Amor Vyškov 4:3, Žab.Vlci Brno-Nasan Brno 5:1, Pardubice-Bílovice 0:3, Volfířov-Jeseník 6:8.
1. Agromeli Brno 6 6 0 0 42:15 18
2. Roub Vítkovice 5 4 0 1 26:16 12
3. VŠB Ostrava 6 3 2 1 33:30 11
4. Gama. Jeseník 5 3 1 1 27:20 10
5. Žab.Vlci Brno 7 3 1 3 24:24 10
6. Amor Vyškov 6 3 0 3 28:24 9
7. Egr. Bílovice 5 2 1 2 16:17 7
8. Sist. Volfířov 7 1 0 6 46:56 3
9. Nasan Brno 5 0 2 3 15:24 2
10. Torf Pardubice 6 0 1 5 8:39 1
Divize E jižní Moravy – 7.kolo
Líšeň Brno-Toka Brno 6:13 (2:7), Soukup Adam 3, Kusák Ivo, Grus Vojtěch, Šťastný Michal-Ryšavý Vlastimil 7, Příkrý Marek 3, Wagner Dan, Kršák Michael, Demko Luboš, ŽK: Šťastný (L), Kršák (T),
Arsenal Kuřim-FC Kloboučky 8:7 (4:5), Chlup Tomáš 3, Táborský Petr 2, Hrazděra Michal, Báňa Martin, Záboj Martin-Koval Stanislav 2, Maruška Milan 2, Štrublík Ladislav, Handlíř Michal, Selinger Tomáš, ŽK: Štrublík (Kl),
Květnice Tišnov-Pivovar Vyškov 8:2 (3:1), Panovský Lukáš 2, Šnédar Jaroslav 2, Červený Pavel, Janás Martin, Chlup Martin, Dvořák Viktor-Jašíček Radovan, Pánek Jan,
Helas Brno B-Kalábek Brno 8:5 (4:3), Ovčačík Jan 4, Klimeš Milan 2, Cupák Vojtěch, Juříček Tomáš-Němec Lukáš 2, Kalina Martin 2, Logara Vanja,
Havlíčkův Brod-Orli Kotvrdovice 8:4 (1:1), Kavka Daniel 4, Klusák David 3, Fiala Patrik-Jarůšek Tomáš 2, Stehlík Jiří, Kratochvíl Jiří, ŽK: Kavka, Böhm, Žáček (HB), Kunc (K),
Lazor Vyškov-Remos Oslavany 12:7.
1. Havlíčkův Brod 7 6 0 1 64:35 18
2. Květnice Tišnov 7 6 0 1 33:15 18
3. Arsenal Kuřim 7 6 0 1 52:35 18
4. Toka Brno 7 5 1 1 43:25 16
5. Kalábek Brno 7 3 2 2 46:30 11
6. Helas Brno B 7 3 0 4 36:48 9
7. FC Kloboučky 7 2 1 4 46:45 7
8. Lazor Vyškov 7 2 1 4 40:50 7
9. Pivovar Vyškov 7 1 2 4 30:48 5
10. Líšeň Brno 7 1 1 5 27:55 4
11. Remos Oslavany 7 0 3 4 27:42 3
12. Kotvrdovice 7 0 3 4 21:37 3
Krajský přebor Jižní Moravy – 7.kolo
FPO Blansko-Gladiators Brno 6:3 (3:1), Koudelka Jan 3, Bednář David, Španěl Ondřej, Cupal Jan-Bodický Michal 2, Němec Vojtěch, ŽK: Bárta (FPO),
Technika Brno-Slovan Brno 6:6 (4:3), Machálek Pavel 2, Hudeček Jaromír 2, Toman Jiří 2-Mičko Jakub 3, vlastní, Knee Radek, Svoboda Ivo, ŽK: Svoboda, Kubíček, Polák (Sl),
STŽ Brno-San Marino Dolní Loučky 2:3 (0:1), Höll Radek, Jeremias Pavel-Kouřil Jan 2, Seyfert Václav, ŽK: Jeremias (STŽ),
Orli Bučovice-SK Líšeň Brno B 4:1 (3:1), Nový Ondřej 2, Volec Lubomír, Volec Rudolf-Ptáček Jan,
Agrotec Hustopeče-Panama Brno 2:3,
United Ivančice-Mitra Brno hráno po uzávěrce.
1. FPO Blansko 7 5 1 1 46:21 16
2. Technika Brno 7 4 2 1 31:19 14
3. Orli Bučovice 7 3 3 1 27:21 12
4. Líšeň Brno B 7 3 2 2 20:24 11
5. San Marino 7 3 1 3 21:19 10
6. Mitra Brno 6 3 1 2 24:23 10
7. Agr. Hustopeče 7 3 0 4 40:30 9
8. Panama Brno 7 2 2 3 19:27 8
9. Gladiators Brno 7 2 1 4 24:29 7
10. United Ivančice 6 2 1 3 19:30 7
11. Slovan Brno 7 1 2 4 36:48 5
12. STŽ Brno 7 1 2 4 13:29 5
1.A brněnská třída - 15.kolo
KNESLOVA:
ODLOŽENO kvůli dešti na sobotu 15.11.2014!
Střelci: Smutný (Parmagianni)-22, Purket-17, Hřebíček M.(oba Pískovna)-15.
STOP 30.6.2015: Krejčí (Panama B)-ČK+napadení soupeře!
STOP na 1 násl.utkání: Terzijský (Atlantis)-ČK, Čech (Napoleon)-ČK, Kříž (Agromeli C)-ČK!
1.B brněnská třída – 15.kolo
KRAVÍ HORA:
Orel Obřany-Celeano 6:3 (5:1), Minařík 5, Čech-Pátek M., Rouzek, Vedral,
Jehnice-Kalasar 2:4 (0:2), Jiříček, Švantner-Kraus 2, Konjoryan, Pavlík M.,
Flamengo-Žab.Vlci B 3:2 (1:1), Havelka 2, Jebáček-Klečka, Stoklásek, ŽK: Válka(F),
Mitra B-Slovan B 4:10 (2:4), Skirka 2, Hambálek A., Krupica-Sládek 3, Mrázek 2, Knee 2, Pokorný 2, Zach, ŽK: Hambálek K.(M),
Across-Celtic 4:1 (2:0), Svoboda B. a V., Barša, Zavřel-Frydrýšek,
Líšeň C-Incident 3:2 (2:1), Kubáň Z.2, Denk-Knotek 2,
Svážná-Onyx 6:7 (4:3), Herynek 2, Řehůřek P., Tesař, Štěpánek, Greiffenegg-Čempel 2, Blecha 2, Pham, Veselý Mi., Gorčík, ŽK: Čempel, Pham(On),
Gloria-Nasan B 4:4 (2:4), Macko 2, Dvořák O., Krumpholc-Rampula 2, Hoffmann 2, ŽK: Macko(G).
Podzimní tabulka
1. Flamengo 15 12 1 2 61:41 37
2. Nasan B 15 11 1 3 67:34 34
3. Slovan B 15 7 3 5 62:45 24
4. Across 15 6 6 3 40:30 24
5. Celtic 15 7 2 6 62:56 23
6. Onyx 15 7 2 6 65:60 23
7. Žab.Vlci B 15 7 1 7 46:42 22
8. Svážná 15 7 1 7 63:60 22
9. Kalasar 15 6 4 5 39:38 22
10. Incident 15 6 2 7 52:53 20
11. Gloria 15 6 2 7 42:48 20
12. Mitra B 15 5 4 6 57:60 19
13. Líšeň C 15 4 4 7 30:38 16
14. Jehnice 15 4 3 8 35:42 15
15. Orel Obřany 15 5 0 10 42:68 15
16. Celeano 15 0 4 11 32:80 4
Střelci: Knotek (Incident)-28, Havelka (Flamengo)-25, Veselý Mi.(Onyx)-21.
STOP do 12.4.2015: Lange ml.(Ž.Vlci B)-ČK+inzultace.rozh.!
2.A brněnská třída – 15.kolo
JUNDROV:
Jehnice B-Orel.Řečk.B 3:6 (0:3), Jiříček Mi., Šmerda, Švantner-Kugler 3, Vlk 3, ŽK: Švácha(Je),
M2 Shoes-Řečkovice 12:0 (6:0), Patloka 4, Kučera 4, Küfhaber 2, Blažík, Koukal, ŽK: Kameník(Ř),
Tropa-Kobas 8:2 (1:2), Faistl L. 3 a T., Lieskovský 2, Heinz, Uherka T.-Kozel, Ngombele, ŽK: Novotmý M.(Tr),
RazNáraz-Madrid 0:8 (0:0), Putna 5, Konečný 2, Ryšavý,
Chl.pozůstalí-Tempo 1:3 (0:1), Skokan-Horáček, Maléř, Psotka,
Edesseg-Flamengo B 0:4 (0:1), Filippi, Hradil, Havelka, Havelka I., ŽK: Paleček(E),
Juve-Agora 5:1 (3:0), Minster 2, Hrušovský, Šafarčík, Žaluda-Krátký,
Atraps B-United 2:2 (0:2), Ryšavý, Holán-Petrskovský 2, ČK: Mikulášek(At), ŽK: Petrskovský, Šelle R.(Un).
Podzimní tabulka
1. Juve 15 11 1 3 84:48 34
2. M2 Shoes 15 10 3 2 94:46 33
3. Jehnice B 15 10 2 3 61:38 32
4. Agora 15 9 2 4 56:47 29
5. Tempo 15 8 3 4 65:41 27
6. Atraps B 15 8 2 5 54:38 26
7. Orel.Řečk.B 15 7 3 5 55:43 24
8. Chl.pozůst. 15 7 3 5 50:47 24
9. Flamengo B 15 7 1 7 62:59 22
10. Madrid 15 6 2 7 53:42 20
11. Tropa 15 6 1 8 44:60 19
12. United 15 3 4 8 39:56 13
13. Edesseg 15 4 1 10 38:56 13
14. Řečkovice 15 2 4 9 37:83 10
15. Kobas 15 3 1 11 46:96 10
16. RazNáraz 15 1 3 11 37:75 6
Střelci: Lesenský (RazNáraz)-28, Kugler (Orel.Řečk.B)-25, Patloka (M2Shoes)-24.
STOP na 2 násl.utkání: Mikulášek (Atraps B)-2ŽK=ČK+nesp.chování!
2.B brněnská třída – 15.kolo
SVÁŽNÁ:
Měnín-R.I.P. B 1:3 (1:1), Vognárek-Rašovský, Toman, Zlínský,
Židenice-Olymp 2:1 (1:1), Uhlíř, Jurásek V.-Kunc, ŽK: Jurásek V.(Ž),
Technika B-Greens 2:9 (0:4), Indra 2-Hrazdílek 4, Zvěřina T.2, Jeniš, Martinek, Smetana J.,
Bolest-Citizens 11:1 (6:1), Šimerle 5, Mička 3, Kohlíček, Chovanec, Trávníček-Havelka, ŽK: Šimerle(B),
Jiříkovice-Eliška 0:4 (0:1), Buček 2, Okleštěk, Vacula, ŽK: Herold(E),
ProBrno-Syrovice 4:3 (3:1), Mifek J.2, Klika, Vévoda-Suchánek 2, Hlavoň,
Anitals-Torcida 2:3 (0:2), Kukla, Sýkora-Novák 2, Caha, ŽK: Novák, Caha(To),
Fauna-AVM Metal 4:4 (1:3), Dvořák 2, Roznos, Frýbort O.-Farlík 2, Rozmánek, Dubovov, ŽK: Mareš(F).
Podzimní tabulka
1. Torcida 15 12 2 1 75:38 38
2. Eliška 15 11 1 3 44:22 34
3. Bolest 15 8 3 4 49:28 27
4. Syrovice 15 8 0 7 60:38 24
5. ProBrno 15 8 0 7 49:50 24
6. Greens 15 7 1 7 56:51 22
7. R.I.P. B 15 6 4 5 46:44 22
8. Měnín 15 6 3 6 37:43 21
9. Citizens 15 6 3 6 33:52 21
10. AVM Metal 15 5 5 5 50:45 20
11. Fauna 15 6 2 7 39:40 20
12. Jiříkovice 15 5 2 8 41:55 17
13. Olymp 15 5 1 9 38:49 16
14. Technika B 15 4 2 9 26:51 14
15. Židenice 15 3 3 9 42:60 12
16. Anitals 15 3 2 10 19:38 11
Střelci: Spružina K.(Jiříkovice) a Caha (Torcida)-20, Getos (Syrovice) a Hrdý (Měnín)-16.
STOP na 1 násl.utkání: Novák (Torcida)-4ŽK, Šimerle (Bolest)-4ŽK!
2.C brněnská třída – 15.kolo
KOUNICOVA:
Barum-Blue Flames B 2:6 (1:1), Knoflíček, Mader-Nejezchleba 3, Chromečka 2, Kouřil,
Bystrc-Debakl 2:0 (0:0), Fabiánek, Hnátek,
Kohouti-Frutti di Mare 2:2 (1:2), Stuchlík 2-Tomiška 2,
FC Vinohrady-FFT B 7:1 (5:1), Obruča 3, Uhlíř 3, Vobořil D.-Klusák , ŽK: Malý D.(FFT),
All in-Benfika 1:2 (0:1), Bláha-Mikojan, Čáp, ŽK: Otruba(Al), Nečas, Jedlička(Be),
West Žab-Adrenalin 2:2 (1:1), Hezina P., Halbina-Sukovatý, Sapoušek, ŽK: Gaspel, Severa(Ad),
Rangers-Nekop 5:3 (3:3), Mužíček 3, Nevrtal, Patocs-Šenk 2, Kořenek P., ŽK: Bukovský P.(N),
Starobrno-Tropicana 1:4 (1:1), Bumba-Kala, Špic, Jurnečka, Gratias.
Podzimní tabulka
1. Nekop 15 12 2 1 69:32 38
2. Barum 15 11 0 4 36:26 33
3. Bl.Flames B 15 10 1 4 64:35 31
4. Benfika 15 9 4 2 41:25 31
5. Tropicana 15 9 0 6 45:36 27
6. West Žab 15 8 3 4 42:33 27
7. Kohouti 15 7 1 7 44:43 22
8. Bystrc 15 7 0 8 38:37 21
9. Starobrno 15 6 1 8 42:57 19
10. Debakl 15 6 1 8 30:45 19
11. Frutti Mare 15 5 2 8 35:34 17
12. Rangers 15 5 1 9 47:62 16
13. FFT B 15 4 2 9 35:51 14
14. FC Vinohr. 15 4 1 10 43:64 13
15. All in 15 4 0 11 30:50 12
16. Adrenalin 15 2 3 10 31:42 9
Střelci: Tatar (Nekop)-23, Nejezchleba (Bl.Flames B)-18, Obruča (FC Vinohr.)-15.
STOP na 1 násl.utkání: Jedlička a Nečas (Benfika)-4ŽK!
2.D brněnská třída – 15.kolo
SVÁŽNÁ:
Attack-Stones B 1:3 (1:0), Lidmila-Javora 2, Šebetovský, ŽK: Luska(At),
U Boba-Deportivo 7:0 (2:0), Široký Ma.3 a Mi.3, Šenkýř, ŽK: Hopjan, Hroneš(D),
Poclain-Kampa 0:0 (0:0), ŽK: Fichtl(P), Kalivoda, Lecointre(K),
Red Devils-Schalke B 4:8 (2:4), Fremml D.2, Smolík, Žilka-Hladký 4, Sládek 3, Václavek, ŽK: Fremml D.(RD),
Gooners-Carpe Diem 3:0 (2:0), Radek M., Franta, Zajíček,
Jezdci-Excalibur 5:3 (3:2), Mánek 2, Rudolecký T.2, Smolka-Berger, Prokofyev, Tomsa,
Saňaři B-Holásky 5:1 (3:1), Sedláček 4, Straka-Blaho,
Agromeli D-Nasan C 1:3 (0:2), Boháč-Staněk, Kramář, Effenberger, ŽK: Hrazdíra M. (Ag).
Podzimní tabulka
1. U Boba 15 13 1 1 100:42 40
2. Schalke B 15 11 3 1 81:31 36
3. Saňaři B 15 10 2 3 70:50 32
4. Deportivo 15 9 1 5 61:55 28
5. Attack 15 9 0 6 73:55 27
6. Nasan C 15 8 1 6 46:37 25
7. Stones B 15 7 3 5 41:36 24
8. Kampa 15 7 2 6 52:53 23
9. Jezdci 15 6 3 6 35:48 21
10. Agromeli D 15 6 2 7 67:52 20
11. Excalibur 15 5 2 8 40:65 17
12. Poclain 15 4 3 8 33:53 15
13. Red Devils 15 4 2 9 64:77 14
14. Gooners 15 3 1 11 40:78 10
15. Carpe Diem 15 3 0 12 37:74 9
16. Holásky 15 1 2 12 26:60 5
Střelci: Hladký (Schalke B)-35, Fremml D.(Red Devils)-31, Široký Ma.(U Boba)-28.
STOP na 1 násl.utkání: Kalivoda (Kampa)-4ŽK!
3.A brněnská třída – 8. a 9.kolo
RYBNICKÁ:
Inter-Dudes City 1:1 (1:0), Krčmař-Pongrác,
Nebovidy-Hustopeče B 2:4 (1:2), Parys P. ml., Starý-Nečas 2, Havlín, Stehlík, ŽK: Parys P. ml., Starý(N),
Hustopeče B-Inter 5:0 (1:0), Havlín 2, Kadlíček 2, Nečas,
Kohouti B-Nebovidy 0:7 (0:2), Parys D.5, Šimek 2,
Bosonohy-Kohouti B 4:4 (3:1), Bezděk 2, Kechajov, Ševčík-Liška, Strašil, Straško, Švehla, ŽK: Cvrkal(B), Smejkal(Kh),
Lamy-Bosonohy 2:0 (2:0), Dufek, Konečný, ŽK: Dufek(L), Bezděk, Ševčík(B),
Escobar-St.Lískovec 7:0 (2:0), Koplík 3, Šrubař, Kučera, Lachout, Zapletal, ŽK: Šrubař(E),
St.Lískovec-Lamy 3:8 (3:6), Vrbík, Krška M., Palát P.-Konečný 5, Dufek 2, Procházka,
Restart-Escobar 8:5 (4:2), Rajsigl 5, Honek 2, Adam-Šrubař 4, Němeček J., ŽK: Godava(R), Šrubař(E).
1. Nebovidy 8 7 0 1 47:13 21
2. Inter 9 5 2 2 21:16 17
3. Hustopeče B 8 5 1 2 23:13 16
4. Lamy 9 5 1 3 26:23 16
5. Dudes City 8 4 3 1 25:19 15
6. Restart 8 4 2 2 35:27 14
7. Kocovina 8 3 3 2 20:15 12
8. Escobar 9 3 1 5 24:24 10
9. Bosonohy 8 1 2 5 15:27 5
10. Kohouti B 8 1 1 6 17:34 4
11. St.Lískovec 9 0 0 9 14:56 0
Střelci: Paris D.(Nebovidy) a Honek (Restart)-13, Pongrác (Dudes)-12.
STOP na 1 násl.utkání: Saul (Kohouti B)-2ŽK-zbytek!
3.B brněnská třída – 9.kolo
ŘEČKOVICE:
West Žab B-Besídka B 6:2 (2:0), Máčal 4, Hladík , Samlík-Lipovský , Nesrsta,
Besídka B-San Marino B 2:5 (2:3), Nesrsta, Kudýn-Špicl 4, Doubravský,
XXX-Orel Řečk.C 3:10 (1:5), Paseka 3-Vepřek 3, Hruška 3, Vlk 2, Bořecký, Chráscina,
San Marino B-M2 Shoes B 3:3 (3:1), Maňásek, Kouřil, Kroupa-Houšť, Menšík, Viskot, ŽK: Seifert, Veselý, Ondroušek(SM),
ASK-XXX 0:5 (0:2), Paseka 3, Vaďura, Pacek, ŽK: Pacek(XXX),
M2-Shoes B UFO 8:3 (2:1), Vitásek 2, Katuščák 2, Vítek M., Jetelina, Blažík, Houšť-Viliš, Beránek Le., Machovec,
UFO-ASK 3:1 (2:1), Beránek Le.2, Plášek-Večeřa,
Vema-Nashville 2:2 (1:1), Olša, Řondik-Čížek, Vágner, ŽK: Roušavý(V), Kunetka(N).
Podzimní tabulka
1. Orel Řečk.C 9 6 3 0 50:12 21
2. San Marino B 9 6 3 0 40:22 21
3. West Žab B 9 6 2 1 34:26 20
4. M2 Shoes B 9 4 3 2 29:23 15
5. Besídka B 9 4 0 5 34:30 12
6. XXX 9 4 0 5 30:30 12
7. Vema 9 2 2 5 23:31 8
8. UFO 9 2 2 5 23:42 8
9. ASK 9 2 0 7 15:24 6
10. Nashville 9 1 1 7 13:51 4
Střelci: Máčal (W.Žab B)-18, Nesrsta (Besídka B)-13, Hruška (Orel Řečk.C) a Špicl (S.Marino B)-12.
3.D brněnská třída – 9.kolo
KOMÁROV:
Tennesse-U Boba B 1:7 (0:3), Holčápek-Potočár 4, Vystavěl 3, ŽK: Kovář(UB),
Luxury-Tennesse 4:2 (1:1), Štefáček 2, Bartolšic, Kučera Jan-Holčápek, Kratochvíl, ŽK: Holčápek, Šrot(T),
Poclain B-Luxury 2:4 (1:2), Novotný, Špéra P.-Pokorný 2, Bartolšic, Pochop, ŽK: Novotný, Dítě(Po), Bartolšic(L),
Ethanol-Poclain B 3:2 (1:1), Pokorný 2, Švestka-Boreš, Dítě, ŽK: Pokorný, Švestka(E), Boreš, Hrazdíra, Špéra M.(Po),
Jovimer B-Modřice 2:6 (1:3), Peňa D., Raptis-Tomandl M.2, Hrstka, Křepela, Novotný V., Přikryl,
Parodia-Mejdan 13:0 (6:0), Hájek 4, Voříšek 4, Osvald 2, Leger, Šušota, Makai,
Mejdan-Modřice 5:11 (3:6), Kozlíček 2, Pekar 2, Pala-Přikryl 4, Hrstka 3, Křepela 2, Tomandl M., Novotný V..
Podzimní tabulka
1. Luxury 9 9 0 0 55:9 27
2. Ethanol 9 7 0 2 32:22 21
3. Modřice 9 6 1 2 36:27 19
4. U Boba B 9 5 2 2 37:22 17
5. Tennesse 9 5 0 4 48:33 15
6. Poclain B 9 3 2 4 29:21 11
7. Parodia 9 3 1 5 32:33 10
8. Jovimer B 9 3 0 6 38:36 9
9. Mejdan 9 1 0 8 21:80 3
Střelci: Holčápek (Tennesse)-23, Pokorný (Luxury)-14, Boudný (U Boba B)-13.
3.E brněnská třída – 9.kolo
KOMÁROV:
Bad Boys-Street Players 1:6 (1:2), Zámek-Maleňák 2, Špaček 2, Daněček, Vrána,
Street Players-Atraps C 5:3 (4:2), Daněček 2, Čonka, Hlobil, Maleňák-Linhart, Babák, Mikulášek, ŽK: Kitner(Ar),
Atlantis B-Bad Boys 5:3 (2:1), Šťastný 2, Hradecký, Lev, Kopřivík-Moravec J., Navrátil P., Rosenberg, ŽK: Zámek(BB),
Béďa team-Moravany 2:4 (2:1), Tvarůžek 2-Šlachovij 2, Raška Ma., Štych, ŽK: Tvarůžek(BT), Javorský(M),
Juve B-Jovimer 5:5 (3:3), Minster 3, Rus, Vitula-Sedláček 2, Látal, Klíma, Vrána,
Jovimer-Béďa team 3:6 (3:3), Sedláček, Solík, Vrána-Koráb 4, Smolinka, Tvarůžek,
Juve B-All in B 3:1 (0:0), Minster 2, Kolář-Kabát.
1. St.Players 8 7 1 0 41:20 22
2. Atlantis B 9 6 1 2 38:22 19
3. Béďa team 9 6 0 3 29:23 18
4. Juve B 9 4 2 3 42:29 14
5. All in B 7 4 1 2 23:14 13
6. Moravany 9 3 2 4 44:39 11
7. Jovimer 9 3 1 5 27:40 10
8. Atraps C 9 3 0 6 20:25 9
9. Dudes B 9 2 2 5 30:40 8
10. Bad Boys 8 0 0 8 12:54 0
Střelci: Daněček (Street)-15, Víteček (Dudes B)-12, Ruschka P. a Javorský (oba Moravany)-11.
Okresní přebor Blansko - 3. a 4.kolo
FPO Blansko B-FK Blansko 0:7 (0:1), Feik 2, Gregor 2, Šmerda, Šamalík, Zmeko,
FC Sijétl-FPO Blansko 3:2 (2:1), Tihon, Sedlák, Daněk-Alexa 2, ŽK: Flek, Slouka (oba Sijétl),
FC Spešov-Sezbo Blansko 2:3 (0:2), Mikulášek, Trávníček-Smola, Ševčík, Vrána, ŽK: Vrána (Sezbo),
DDM Blansko-RS Habanero 2:1 (0:0), Kostka, Brichta-Záruba, ŽK: Kostka (DDM),
RS Habanero-Staroblansko 2:7 (0:5), Tomek, Záruba-Čada 2, Novotný 2, Rech 2, Šimeček,
Mafia Blansko-FC Olomučany 1:2 (1:1), Kristián-Štěpánek Z.2, ŽK: Stejskal (Mafia).
1. FC Sijétl 3 3 0 0 10:4 9
2. FC Olomučany 2 2 0 0 6:4 6
3. Staroblansko 3 2 0 1 14:7 6
4. RS Habanero 4 2 0 2 8:11 6
5. Sezbo Blansko 3 1 1 1 5:7 4
6. DDM Blansko 3 1 1 1 4:6 4
7. FK Blansko 1 1 0 0 7:0 3
8. FPO Blansko B 3 1 0 2 6:13 3
9. FC Spešov 2 0 0 2 3:5 0
10. OSK Blansko 1 0 0 1 1:3 0
11. Mafia Blansko 3 0 0 3 5:9 0
Okresní přebor Vyškov - 14.kolo
Mouřínov:
TJ Mouřínov-Kloboučky 11:3 (6:1), Navrátil Marek 4, Jelínek Roman 2, Švec Radek 2, Navrátil Rostislav, Korytář Jiří, Konečný Jiří-Macháň Petr, Dluhoš David, Selinger Petr,
Nafta Mouřínov-Kloboučky 4:8 (1:5), Petřík Lukáš 2, Lánský Radim, Bašta Zdeněk-Konečný Pavel 3, Selinger Petr 2, Maryšler Libor, Leško Marek, Dluhoš David,
TJ Mouřínov-JČ Marefy 6:5 (1:4), Navrátil Marek 3, Navrátil Rostislav, Vintr Dalibor, Jelínek Roman-Maláč Jakub 2, Šťastný Jan 2, Levíček Pavel,
Nafta Mouřínov-JČ Marefy 4:6 (2:3), Venera Jaromír, Petřík Lukáš, Lánský Radim, Bašta Zdeněk-Maláč Jakub 3, Doupovec Lukáš, Šafařík Petr, Levíček Pavel.
Mor.Málkovice:
Fifák Nouzka-Orli Bučovice 3:3 (2:2), Kudlička Kamil, Hradil Radek, Kudlička Tomáš-Volec Lubomír 2, Volec Rudolf,
Sapporo Manerov-Orli Bučovice 0:5 (kont.),
Fifák Nouzka-Sokol Bučovice 7:5 (4:2), Hradil Marek 3, Hradil Radek 3, Pospíšil Jakub-Přibilík Martin 2, Křemeček Libor, Dufek Ladislav, Nevole Petr,
Sapporo Manerov-Sokol Bučovice 0:5 (kont.).
Habrovany:
Lazor-Domus-TJ Mouřínov 7:11 (3:6), Gottvald David 5, Ertl Jaroslav, Lička Josef-Jelínek Roman 7, Navrátil Marek 3, Vintr Dalibor,
Panteři Vyškov-TJ Mouřínov 0:6 (0:3), Navrátil Rostislav 2, Vintr Dalibor 2, Navrátil Marek 2,
Lazor-Domus-Nafta Mouřínov 4:4 (1:1), Gottvald David 2, Lička Josef 2-Petřík Lukáš 2, Šafařík Stanislav, Lánský Radim,
Panteři Vyškov-Nafta Mouřínov 0:4 (0:2), Venera Jaromír, Petřík Lukáš, Bárek Libor, Bašta Zdeněk.
Podzimní tabulka
1. TJ Mouřínov 14 11 2 1 99:50 35
2. Amor Vyšk. B 13 11 1 1 111:48 34
3. Sok.Bučovice 14 9 1 4 105:58 28
4. Fifák Nouzka 12 8 1 3 67:44 25
5. Lazor Domus B 11 7 1 3 87:60 22
6. TJ Studnice 10 7 1 2 63:40 22
7. United Vyškov 14 7 1 6 75:58 22
8. Orli Bučov. B 14 6 3 5 71:55 21
9. Orli Vyškov 13 6 2 5 58:68 20
10. JČ Marefy 12 5 0 7 52:70 15
11. Kloboučky B 12 3 1 8 44:77 10
12. Sapp. Manerov 14 3 0 11 43:97 9
13. Naf. Mouřínov 14 2 2 10 32:94 8
14. Krásensko 10 1 0 9 34:65 3
15. Pant. Vyškov 11 0 0 11 17:74 0
Střelci: Ševčík (Amor)-34, Nevole (Sokol Buč.)-29, Maláč (Marefy)-28.