Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
24.11.2017
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE
V sobotu 25. listopadu pokračuje 7. kolem Okresní přebor v hale Maloměřicích a 12. kolem 1.A třída v nafukovací hale na Rybnické. V neděli 26. listopadu  pokračuje 12. kolem 1.B třída v nafukovací hale na Rybnické. NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA 25. A 26. LISTOPADU 2017 Pátek 24.11.2017 Soutěž Hřiště Čas Rozhodčí Rozhodčí Poznámka Okr. přebor Vodova 21:00 - 22:00 Vala Z. ...
O VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE

Krátké zprávy aktuálně

24.11.2017 - Tým Gepard (1.tř.) hledá soupeře na pravidelné tréninky do haly na Staňkové (bývalá konírna) každou středu od 21:00. Více info na tel. 608 884 583, mail: milan.90@seznam.cz.

21.11.2017 - KAM NA FUTSAL - Pátek 24.11.-OP: Hauskrecht-Wodowa (Vodova). Sobota 25.11.: 7.kolo OP (Maloměřice) a 12.kolo 1.A (Rybnická). Neděle 26.11.: 12.kolo 1.B (Rybnická).

15.11.2017 - B.A.F. nabízí volný tréninkový termín v nafukovací hale na Rybnické každý pátek 20:30-22:00 hodin. Info: 777 652 077 (Polák).

24.10.2017 - SK Líšeň Brno B (1. třída) hledá soupeře na pondělní tréninky od 13. 11. 2017 do konce března 2018 v nafukovací hale ul. Novolíšeňská (18.30-20.00). Cena: 500,- Kč. Kontaktní osoba: Michal Král (mkraj@seznam.cz, 731 508 431).

11.04.2017 - Rád bych se připojil k nějakému týmu futsalu (nejlíp 3. nebo 2. třída). Je mi 27 a nejsem úplný dřevo, rád předvedu na případným tréninku. Ideální adresa domácího hřiště je Brno Střed, Černá Pole, Komárov ovšem není podmínkou. Tel: 739177591, email: Hrabis65@gmail.com, Petr Hrabiš.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 11.9.2017

1.liga – 2.kolo

Mělník-Helas Brno 3:2 (0:1), Slavia Praha-Vysoké Mýto 5:1 (2:1),
Chrudim-Jeseník 5:1 (4:1), Teplice-Třinec 9:0 (4:0),
Plzeň-Litoměřice 3:5 (1:3), Č.Lípa-Sparta Praha 3:4 (1:3).

 1. Litoměřice      2  2 0 0  10:4   6

 2. Slavia Praha    2  2 0 0  10:4   6

 3. Sparta Praha    2  1 1 0   8:7   4

 4. Svarog Teplice  2  1 0 1  10:5   3

 5. EraPack Chrudim 1  1 0 0   5:1   3

 6. Vysoké Mýto     2  1 0 1   9:8   3

 7. Olympik Mělník  2  1 0 1   4:5   3

 8. Jeseník         2  1 0 1   4:6   3

 9. Interobal Plzeň 2  0 1 1   7:9   1

10. Démoni Č.Lípa   2  0 0 2   6:9   0

11. Helas Brno      2  0 0 2   5:11  0

12. Ocel Třinec     1  0 0 1   0:9   0


1.A brněnská třída – 1.kolo

RYBNICKÁ:

Blue Flames-Luxury 4:2 (2:0), Žúbor M.2, Chromečka, Kubavský-Horák P., Schöfr,

Blue Flames-Soccer 2:3 (0:2), Varga, Večeřa-Novotný 2, Gryč, ŽK: Varga, Kubavský(BF),

Parmagianni-Luxury 0:1 (0:0), Schöfr, ŽK: Čermák, Gottwald(Pr), Horák M., Pokorný(L),

Parmagianni-Soccer 1:5 (1:3), Čermák-Ondrík 2, Gryč, Novotný, Procházka,

Bianco-Benfika 0:2 (0:1), Čáp, Nečas,

Bianco-Sokolnice B 0:5 (0:2), Sedláček 3, Dobrovolný 2, ŽK: Klimek(Bi), Kotouček, Kubíček(Sk),

Nasan C-Benfika 1:2 (0:1), Zezula-Nečas 2,

Nasan C-Sokolnice B 3:10 (0:6), Zouhar 2, Štefl-Sedláček 5, Kotouček 2, Kubíček, Načiňák P., Dobrovolný..


1.B brněnská třída – 1.kolo

RYBNICKÁ:

Madrid-Schalke 0:2 (0:2), Suchý, Václavek,

Madrid-Troubsko B 4:2 (2:1), Nahodil, Popek, Ryšavý, Šlachta-Novotný, Půček, ŽK: Polák, Koláček(Tb),

West Žab-Schalke 5:10 (2:3), Andrle, Látal, Halbina, Máčal, Tomaszewský-Tesař 4, Václavek 3, Robert, Sláma, Suchý,

West Žab-Troubsko B 6:2 (2:0), Máčal 2, Zlámal 2, Svenson 2-Patocs, Novotný, ČK: Polák(Tb), ŽK: Frýbort O.(Tb),

Across-Onyx 5:1 (1:1), Barša 2, Ševčík 2, Mitana-Matula,

Across-Gloria 2:5 (0:1), Barša 2-Čermák, Ždánský, Krumpholc M., Pitrocha, Juříček, ŽK: Pitrocha(G),

Celtic-Onyx 3:1 (2:1), Pořízek 2, Kopečný-Čempel, ŽK: Špaček P., Špaček R.(C), Čempel, Gorčík(O),

Celtic-Gloria 0:9 (0:7), Knoflíček 7, Čermák, Juříček..


2.A brněnská třída – 3. a 4.kolo

KOUNICOVA:

Sokol I.-Tropa 4:8 (0:3), Novotný 2, Lošťák, Pavlík-Faistl 3, Teplý 3, Hulák 2,

Technika B-Tropa 2:4 (0:2), Kadlec 2-Teplý 2, Uherka T., Faistl, ŽK: Pecen(Tr),

Sokol I.-Syrovice 2:5 (1:2), Novotný, Vymyslický-Bernkopf 2, Suchánek 2, Cechmeistr,

Technika B-Syrovice 4:4 (1:1), Indra, Hnaníček, Oulehla, Kadlec-Bernkopf 2, Dofek, Suchánek, ŽK: Dofek, Suchánek(Sy),

Barum B-Carpe Diem 3:1 (0:0), Mader, Rakus, Tříska-Horník, ŽK: Klíč Š.(B),

Barum B-Partizan 0:2 (0:0), Cihuňka, Valko, ŽK: Cihuňka(P),

Excalibur-Carpe Diem 1:3 (0:1), Lorenc-Grunhut, Vobořil, Žižlavský,

Excalibur-Partizan 0:5 (0:3), Cihuňka, Horečný, Kušický, Tóth R., Valko.

KNESLOVA:

Apollo-S.B.Brno 9:1 (5:1), Nos 3, Pokorný 3, Mikulica 2, Červinka-Řehák, ŽK: Červinka(A),

Apollo-Ethanol 1:5 (1:2), Sýkora P.-Horňáček 2, Trávníček, Prokopec, Sedláček, ŽK: Mikulica(A), Prokopec(Et),

Pískovna-S.B.Brno 14:2 (8:0), Purket 4, Kubíček 4, Hřebíček M. 4, Vintr 2-Bohata, Vítek,

Pískovna-Ethanol 9:2 (4:0), Purket 4, Prokop ml.3, Kubíček, Hřebíček M.-Sedláček, Pokorný.

 1. Pískovna   4  3 1 0  29:9   10

 2. Syrovice   4  3 1 0  19:10  10

 3. Partizan   4  3 0 1  16:6    9

 4. Tropa      4  3 0 1  19:12   9

 5. Technika B 4  2 1 1  21:14   7

 6. Jiříkovice 2  1 1 0  14:6    4

 7. Sokol I.   4  1 1 2  17:20   4

 8. Tempo      2  1 0 1   9:3    3

 9. Ethanol    2  1 0 1   7:10   3

10. Barum B    4  1 0 3  10:18   3

11. Carpe Diem 4  1 0 3   5:15   3

12. Apollo     4  1 0 3  13:24   3

13. Excalibur  4  0 1 3   7:19   1

14. S.B.Brno   2  0 0 2   3:23   0

STOP v 1 násl.utkání: Pospíchal (Jiříkovice)-ČK!

Střelci: Kadlec (Technika B)-10, Kubíček a Purket (Pískovna)-8.


2.B brněnská třída – 3. a 4.kolo

KAMÍNKY:

Dynamo-STŽ 4:3 (1:1), Procházka 2, Vodička, Ostrý-Šimeček P.2, Höll J., ŽK: Ostrý(D),

Lamy-STŽ 3:5 (2:0), Hanák 2, Knoth-Šimeček P.2, Slezák 2, Höll R.,

Dynamo-Adrenalin 4:1 (1:0), Janík 2, Kopecký P., Procházka-Gaspel, ŽK: Zavřel(D),

Lamy-Adrenalin 5:0 (1:0), Knoth 2, Procházka, Stodůlka, Dufek,

Bolest-Gooners 3:1 (2:0), Šimerle 2, Sýkora P.-Votoček, ČK: Chocholáč(G),

Bolest-Edesseg 4:2 (2:0), Šimerle 3, Sýkora T.-Minster D., Majda,

Kobas-Gooners 3:2 (2:1), Palát 2, Faistl-Maxa O., Votoček,

Kobas-Edesseg 2:1 (1:0), Faistl, Šalakys-Minster M..

SVÁŽNÁ: 

Vema Kickers-AVM Metal 3:2 (1:0), Svatoš 2, Bartušek-Beneš, Růžička,

Vema Kickers-Madrid B 2:2 (0:2), Svatoš 2-Löw, Petruš,

Incident-AVM Metal 9:4 (5:2), Knotek 3, Kraus 2, Izák 2, Dobeš, Vítek-Makel, Dubovov, Beneš, Růžička,

Incident-Madrid B 1:0 (1:0), Knotek.

 1. Dynamo     4  4 0 0  17:6  12

 2. Bolest     4  3 0 1   9:7   9

 3. STŽ        4  2 1 1  14:10  7

 4. Lamy       4  2 0 2  15:8   6

 5. Incident   2  2 0 0  10:4   6

 6. Kobas      4  2 0 2   8:15  6

 7. Vema Kick. 2  1 1 0   5:4   4

 8. Madrid B   4  1 1 2   7:8   4

 9. No Name    2  1 0 1   7:7   3

10. AVM Metal  4  1 0 3  16:18  3

11. Edesseg    4  1 0 3  10:13  3

12. Besídka    2  1 0 1   4:8   3

13. Gooners    4  0 2 2   9:12  2

14. Adrenalin  4  0 1 3   8:19  1

Střelci: Beneš (AVM Metal)-7, Janík (Dynamo) a Šimerle (Bolest)-5.


2.C brněnská třída – 3. a 4.kolo

JUNDROV:

ProBrno-Wodowa B 1:4 (1:1), Chvátal-Cífka 2, Kříž Mi., Chlubný J., ŽK: Tomiška(PB),

ProBrno-Frutti di Mare 2:2 (1:1), Vévoda, Chvátal-Fousek, Švihálek, ČK: Gottwald(FM),

West Žab B-Wodowa B 4:9 (2:6), Pozidis, Máčal, Samlík, Halbina-Cífka 3, Smejkal 2, Seitler 2, Kříž Mi., Chlubný J.,

West Žab B-Frutti di Mare 3:5 (2:4), Samlík 2, Pozidis-Beránek L.2, Fousek 2, Dračka, ŽK: Pozidis, Hezina(WŽ),

Agora-Debakl 2:4 (1:2), Bavor, Fink-Másilko 2, Páleník, Farbiak,

R.I.P. B-Debakl 1:4 (0:2), Stančík-Páleník 2, Macháček, Meitner,

Agora-Antabus 6:3 (3:2), Bavor 4, Hloušek P., Kolmačka-Maša 2, Luka, ŽK: Krátký(Ag), Uhlíř(An),

R.I.P. B-Antabus 4:6 (2:2), Bartoš ml.2, Steiner, Toman-Maša 2, Přerovský 2, Uhlíř, Luka, ŽK: Toman(RIP), Niedermeier (An).

SRBSKÁ:

Hustopeče B-San Marino B 0:3 (0:2), Špicl 2, Halas,

FFT B-San Marino B 2:1 (0:0), Koutný, Zouhar R.-Kouřil, ŽK: Zouhar M.(FFT), Halas(SM),

Hustopeče B-M2 Shoes 2:4 (0:2), Nečas, Fišmon-Dupal 2, Švácha ml., Švácha st., ŽK: Švácha ml.(M2),

FFT B-M2 Shoes 0:2 (0:0), Dupal, Švácha ml., ŽK: Švácha st.(M2),

Starobrno-XXX 1:2 (1:1), Bumba M.-Sochor, Sláma, ŽK: Bumba Š.(St), Purkrábek(X),

Bystrc-XXX 6:0 (3:0), Machek L.3, Kovář, Tronner, Podveský.

 1. Wodowa B    4  4 0 0  23:10  12

 2. Frutti Mare 4  3 1 0  18:8   10

 3. Agora       4  2 1 1  15:12   7

 4. FFT B       3  2 0 1  10:4    6

 5. Bystrc      3  2 0 1  11:6    6

 6. S.Marino B  4  2 0 2  10:6    6

 7. M2 Shoes    4  2 0 2  10:9    6

 8. Starobrno   3  2 0 1   7:6    6

 9. Debakl      4  2 0 2  12:15   6

10. ProBrno     4  1 2 1   9:9    5

11. XXX         4  1 1 2   5:17   4

12. R.I.P. B    4  1 0 3  12:16   3

13. Antabus     4  1 0 3  14:19   3

14. Hustopeče B 3  0 1 2   4:9    1

15. WestŽab B   4  0 0 4  11:25   0

STOP ve 2 násl.utkání: Mademlis (W.Žab B)-ČK+HNCH-zbytek a Gottwald (Frutti)-ČK+HNCH!

Střelci: Cífka (Wodowa B)-8, Toman (RIP B)-6, Fousek (Frutti)-5.


2.D brněnská třída – 3. a 4.kolo

KAMÍNKY:

Stones B-Attack 1:1 (1:1), Richter-Šebesta,

Stones B-Svážná 0:3 (0:1), Greiffenegg 3, ŽK: Řehůřek(Sv),

Jezdci-Attack 0:5 (0:3), Šebesta 2, Králíček, Lidmila, Luska,

Jezdci-Svážná 3:6 (2:3), Novák 2, Paravan-Danis 3, Greiffenegg, Frank, Škaroupka,

Deportivo-Sokolnice C 5:2 (3:1), Hlaváč 3, Pazdera, Hruška-Straka 2, ČK: Sekanina(So),

Deportivo-Juve 6:5 (4:0), Hlaváč 2, Sláma 2, Tóth 2-Vitula M.2, Rus, Stejskal, Šmehlík D..

SVÁŽNÁ:

Escobar-Inter 0:2 (0:1), Chalabala O., Krčmař,

Escobar-Restart 1:4 (0:3), Zapletal-Adam 2, Godava, Hladký,

Poclain-Inter 1:3 (0:1), Šikula O.-Čáslavský, Chalabala O., Hornoch,  

Poclain-Restart 4:7 (2:3), Bílek 3, Šikula M.-Silný 4, Adam, Stankov, Sedláček.

 1. Svážná      4  3 1 0  18:6   10

 2. Inter       4  3 0 1  13:5    9

 3. Deportivo   4  3 0 1  15:13   9

 4. Stones B    4  2 1 1  10:4    7

 5. Eliška B    2  2 0 0   8:5    6

 6. Restart     4  2 0 2  14:14   6

 7. Attack      2  1 1 0   6:1    4

 8. U Boba B    2  1 0 1   5:6    3

 9. Jezdci      4  1 0 3  10:15   3

10. Sokolnice C 2  0 1 1   4:7    1

11. Poclain     2  0 0 2   5:10   0

12. Escobar     2  0 0 2   1:6    0

13. Juve        2  0 0 2   6:13   0

STOP v 1 násl.utkání: Sekanina (Sokolnice C)-ČK!

Střelci: Hlaváč (Deportivo)-7, Silný (Restart) a Danis (Svážná)-6.


3.A brněnská třída – 2. a 3.kolo

RYBNICKÁ:

Lamy B-Litrpůl 1:3 (0:2), Mazur-Koubek F., Jedlička, Sedláček M., ŽK: Sedlák(Li),

Litrpůl-Blajkec Modřice 2:3 (0:2), Šála, Koubek F.-Přikryl 2, Vacula, ŽK: Koubek F.(Li),

Blajkec Modřice-Bosonohy 2:1 (2:1), Aboulaiche, Tomandl M.-Cvrkal, ŽK: Cvrkal(Bo),

Bosonohy-Lamy B 4:3 (1:1), Bezděk 2, Ševčík, Výplach-Knoth, Studený, Hron,

Démoni-AB Střelice 0:1 (0:1), Šebeň,

AB Střelice-Rychlé pípy B 7:3 (3:2), Perna 2, Procházka 2, Šebeň 2, Novotný J.-Zámek 2, Skřipský P.,

Carpe Diem B-Démoni 6:1 (0:0), Procházka 2, Němec 2, Balhárek, Hulák-Žák V.,

Rychlé pípy B-Carpe Diem B 2:2 (1:0), Kania, Zámek-Balhárek, Lužina, ŽK: Hulák(CD).

 1. Litrpůl      4  3 0 1  15:5   9

 2. Bl.Modřice   4  3 0 1   9:7   9

 3. ASK          2  2 0 0   7:2   6

 4. AB Střelice  3  2 0 1   9:6   6

 5. Bosonohy     4  2 0 2  12:13  6

 6. Carpe Diem B 4  1 1 2  12:15  4

 7. Greens       2  1 0 1   4:4   3

 8. Flamengo     2  1 0 1   4:5   3

 9. Démoni       3  1 0 2   7:9   3

10. Rych.pípy B  3  0 1 2   7:15  1

11. Lamy B       3  0 0 3   6:11  0

Střelci: Bezděk (Bosonohy)-5, Šála (Litrpůl)-4.


3.B brněnská třída – 3.kolo

SRBSKÁ:

kAPPLe-Jopparamu 3:2 (2:0), Odehnal 2, Dohnal-Ľuľa, Lanžhodský,

Musketeers-kAPPLe 1:1 (1:0), Moravec-Chovan,

Jopparamu-Raz Náraz 0:2 (0:1), Lesenský 2,

Musketeers-HLT club 2:2 (1:1), Mucherl, Kowalczyk-Bečica, Šťastný,

Parodia-Raz Náraz 8:6 (3:2), Grošov D.3, Leger 2, Cipar, Osvald, Hájek-Lesenský 5, Lajdorf,

HLT-club Řečkovice 9:1 (4:0), Bečica 4, František 3, Brůha, Šťastný-Klouda P.,

Mitra C-Parodia 1:5 (1:1), Samson-Hájek 3, Grošov D., Leger,

Wodowa C-Mitra C 11:2 (5:1), Horák 3, Kinc 2, Stehlíček 2, Květon 2, Straško, Saul-Pořízek, Samson.

 1. kAPPLe     4  3 1 0  20:10 10

 2. HLT club   4  2 1 1  26:13  7

 3. Wodowa C   3  2 1 0  18:6   7

 4. Parodia    2  2 0 0  13:7   6

 5. Žab.Vlci C 2  2 0 0   8:3   6

 6. Musketeers 4  1 2 1   8:9   5

 7. Jopparamu  4  1 1 2   9:9   4

 8. Raz Náraz  3  1 0 2   9:10  3

 9. All In     1  0 0 1   1:4   0

10. Kampa B    1  0 0 1   2:10  0

11. Řečkovice  3  0 0 3   2:16  0

12. Mitra C    3  0 0 3   5:24  0

Střelci: Bečica (Hlt club)-11, Lesenský (RazNáraz)-8, Odehnal (kAPPle)-7.