Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
25.09.2018
ilustrační obrazek futsalbrnoNASAZENÍ ROZHODČÍCH NA 29. AŽ 30. ZÁŘÍ 2018
Komise rozhodčích nasadila sudí na pátek, sobotu a neděli 28. až 30. září 2018. Odměny za září budou odesílány na účty nejpozději v pondělí 1. října 2018. Pátek 28.9.2018 Soutěž Hřiště Čas Rozhodčí Rozhodčí Delegát 3.A třída Rybnická 09:00 - 12:10 Špeta Kulpa Bača     ...
NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA 29. AŽ 30. ZÁŘÍ 2018

Krátké zprávy aktuálně

18.09.2018 - KAM NA FUTSAL - Sobota 22.9.: 1.A (Rybnická), 2.A (Kneslova+Jundrov), 3.B (Srbská). Neděle 23.9.: OP (Maloměřice), 1.B (Rybnická), 2.B (Řečkovice+Srbská).

18.09.2018 - Tým Old Blackburn (3.tř.) hledá soupeře na středeční treninky od 17:30-19:00 na hřišti Orla Řečkovice. Info na tel: 732131557 Libor Hájek. P.S. "nájem hřiště platí Old Blackburn".

02.09.2018 - Tým West Žab United hledá soupeře na středeční treninky od 18:30-20:00. Hřiště Kounicova, Sokol Brno 1. Info na tel: 777088238. Email: westzabunited@email.cz.

31.08.2018 - Tým Gepard (1.tř.) nabízí trénink v podobě zápasu v hale na Staňkové na podzim každou středu 21:00 až 22:30. Cena 500 Kč za tým, sprchy apod. samozřejmostí. Pro více info: Václav Plšek - 723 703 787, vedoucí Gepardů.

08.08.2018 - Futsalový tým Apollo Brno (2.A třída) hledá dva hráče do pole. Kontakt Petr Konicar 732745068, případně mail konicarpetr@gmail.com.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 5.3.2018

1.liga – 21.kolo

Helas Brno-AC Jeseník 5:3 (2:1),

EraPack Chrudim-Sparta Praha 3:0 (0:0),

Interobal Plzeň-Slavia Praha 2:1 (1:1),

Svarog Teplice-Démoni Č.Lípa 3:6 (0:3),

Olympik Mělník-GL Litoměřice 3:10 (1:5), 

Vysoké Mýto-Ocel Třinec 4:3 (3:0).

 1. EraPack Chrudim 21 20 1  0  127:24   61

 2. Sparta Praha    21 16 2  3  109:56   50

 3. Interobal Plzeň 21 15 2  4  103:61   47

 4. GL Litoměřice   21 14 3  4  101:49   45

 5. Vysoké Mýto     21 12 0  9   70:76   36

 6. Svarog Teplice  21 11 0 10   96:93   33

 7. Slavia Praha    21  9 0 12   95:86   27

 8. Helas Brno      21  8 0 13   68:90   24

 9. Démoni Č.Lípa   21  4 3 14   57:100  15

10. Olympik Mělník  21  5 0 16   68:127  15

11. AC Jeseník      21  3 2 16   54:115  11

12. Ocel Třinec     21  2 1 18   46:117   7


2.liga – 17.kolo

VŠB Ostrava-Žab.Vlci Brno 8:5 (2:3),

Atraps Brno-Amor Vyškov 5:4 (0:3),

Tango Hodonín-Baník Ostrava 6:3 (4:2),

Jakubčovice-Uherské Hradiště 4:15 (4:8),

VŠSK Zlín-Havlíčkův Brod 10:5 (3:4).

 1. VŠB TU Ostrava 17 11 2  4  130:83   35

 2. Tango Hodonín  17 10 4  3   97:53   34

 3. Uher. Hradiště 17 11 1  5  110:68   34

 4. Atraps Brno    17 10 3  4   88:77   33

 5. VŠSK Zlín      17  9 1  7   85:74   28

 6. Baník Ostrava  17  8 0  9   64:62   24

 7. Amor Vyškov    17  7 1  9   91:84   22

 8. Jakubčovice    17  5 2 10   89:115  17

 9. Žab.Vlci Brno  17  4 2 11   54:84   14

10. Havlíčkův Brod 17  2 0 15   67:175   6


Okresní přebor Brno město – 10.kolo

MALOMĚŘICE:

R.I.P.-Chlupovi pozůstalí 5:4 (4:0), Barvíř 2, Vacula 2, Bartoš ml.-Radil 2, Bubílek, Kadlčák ml., ŽK: Barvíř, Kraus(RIP), Radil, Daněk(ChP),

Wodowa-R.I.P. 4:2 (2:1), Lončarič 2, Chlubný Ji., Kříž Mi.-Knotek, Toman, ŽK: Kříž Ma.(Wod),

Eliška-Wodowa 5:3 (4:1), Minařík 3, Kalvoda, Jeřábek-Kříž Mi.2, Cífka, ŽK: Zajíc(Eli),

U Boba-Atlantis 7:3 (3:1), Široký Ma.4 a Mi., Kučera, Cendelín-Mrňa, Valaškovčák, Chytil, ŽK: Široký Mi.(UB).

 1. Eliška      10  8 1 1  59:24  25

 2. Hauskrecht   9  6 3 0  53:30  21

 3. Wodowa      11  6 2 3  45:36  20

 4. Chl.pozůst. 10  5 1 4  51:52  16

 5. Moravany     9  4 3 2  39:37  15

 6. Napoleon     9  3 2 4  34:36  11

 7. Stones       9  3 1 5  28:37  10

 8. R.I.P.      11  3 1 7  31:51  10

 9. U Boba      10  3 0 7  44:57   9

 10. Atlantis   10  0 2 8  23:47   2

Střelci: Divácký (Chl.poz.)-25, Buc (Eliška)-17, Tůma (Hauskrecht)-15, Hakl (Moravany)-12.


1.A brněnská třída – 14.kolo

RYBNICKÁ:

Soccer-Blue Flames 2:5 (0:1), Kvasnička, Skácel-Žúbor M.2, Smíšek 2, Trtílek, ŽK: Lošťák(Sc),

Luxury-Blue Flames 1:9 (0:2), Vašek-Smíšek 3, Trtílek 2, Šlapák 2, Přidal, Žúbor M.,

Soccer-Parmagianni 1:5 (0:2), Ondrík-Šafář 3, Smutný, Daniel, ČK: Lošťák(Sc), ŽK: Lošťák(Sc),

Luxury-Parmagianni 1:3 (0:1), Kludák-Čermák, Šafář, Zelenka,

Benfika-Nasan C 4:3 (2:2), Holčapek, Knol, Máca F., Čáp-Zouhar 2, Hunkes, ČK: Hunkes(N),

Sokolnice B-Nasan C 6:3 (2:2), Martynink 3, Načiňák L., Sedláček, Kubíček-Nesvadba 3, ČK: Köhler(N), ŽK: Kramář, Staněk, Zouhar(N),

Benfika-Bianco 2:7 (0:3), Kozák, Nečas-Vondra 4, Klimek, Mazůrek, Blaha, ŽK: Čáp(Be),

Sokolnice B-Bianco 1:4 (0:3), Sedláček-Vondra 2, Blaha, Klimek, ŽK: Načiňák L.(Sk), Kašík(Bi).

  1. Sokolnice B  15 12 0  3  85:27  36

  2. Panama B     13 10 1  2  36:19  31

  3. Bianco       15  9 3  3  41:25  30

  4. Jehnice B    13  8 2  3  40:23  26

  5. Benfika      15  8 2  5  50:38  26

  6. Blue Flames  15  8 1  6  52:41  25

  7. Parmagianni  15  7 2  6  34:27  23

  8. Olymp        13  4 4  5  34:39  16

  9. Rychlé pípy  13  5 0  8  38:51  15

 10. Soccer       15  4 2  9  33:46  14

 11. Orel Řečk.B  13  4 1  8  35:56  13

 12. Gepard       13  4 1  8  29:55  13

 13. Luxury       15  3 1 11  21:62  10

 14. Nasan C      15  2 2 11  36:55   8

Střelci: Sedláček (Sokolnice B)-28, Smetana (Benfika) a Kubíček (Sokolnice B)-14.
STOP ve 2 násl.utkáních: Lošťák (Soccer)-ČK+NCH!
STOP v 1 násl.utkání: Kohler (Nasan C)-ČK, Staněk (Nasan C)-4ŽK!


Turnaj Nadějí futsalu 2018 – finále

Semifinále: Stones - Poclain B 4:0, Vema - Socrates 4:1.
O 3.místo Poclain - Socrates 0:5.
Finále: Stones - Vema 0:0 pk 3:2.

Konečné pořadí:
1.místo:  Stones of Madeira 
2.místo:  Vema Kickers
3.místo:  Socrates WŽ
4.místo:  Poclain juniors
5. - 8.místo:  Hády, Lamy, Taxi, Tajná sekta
9. - 16.místo:  Bolest, No Name, Kampa, Popůvky, U Boba, Šmatloni, Inter, Troubsko.
Nejlepší střelec:  Martin Svatoš (Vema Kickers)
Nejlepší brankář:  David Tomaszewský (Socrates WŽ)