Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
25.09.2018
ilustrační obrazek futsalbrnoNASAZENÍ ROZHODČÍCH NA 29. AŽ 30. ZÁŘÍ 2018
Komise rozhodčích nasadila sudí na pátek, sobotu a neděli 28. až 30. září 2018. Odměny za září budou odesílány na účty nejpozději v pondělí 1. října 2018. Pátek 28.9.2018 Soutěž Hřiště Čas Rozhodčí Rozhodčí Delegát 3.A třída Rybnická 09:00 - 12:10 Špeta Kulpa Bača     ...
NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA 29. AŽ 30. ZÁŘÍ 2018

Krátké zprávy aktuálně

18.09.2018 - KAM NA FUTSAL - Sobota 22.9.: 1.A (Rybnická), 2.A (Kneslova+Jundrov), 3.B (Srbská). Neděle 23.9.: OP (Maloměřice), 1.B (Rybnická), 2.B (Řečkovice+Srbská).

18.09.2018 - Tým Old Blackburn (3.tř.) hledá soupeře na středeční treninky od 17:30-19:00 na hřišti Orla Řečkovice. Info na tel: 732131557 Libor Hájek. P.S. "nájem hřiště platí Old Blackburn".

02.09.2018 - Tým West Žab United hledá soupeře na středeční treninky od 18:30-20:00. Hřiště Kounicova, Sokol Brno 1. Info na tel: 777088238. Email: westzabunited@email.cz.

31.08.2018 - Tým Gepard (1.tř.) nabízí trénink v podobě zápasu v hale na Staňkové na podzim každou středu 21:00 až 22:30. Cena 500 Kč za tým, sprchy apod. samozřejmostí. Pro více info: Václav Plšek - 723 703 787, vedoucí Gepardů.

08.08.2018 - Futsalový tým Apollo Brno (2.A třída) hledá dva hráče do pole. Kontakt Petr Konicar 732745068, případně mail konicarpetr@gmail.com.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 16.4.2018 - 2.část

3.A brněnská třída – 11. a 12.kolo

RYBNICKÁ:

Greens-Blajkec Modřice 3:7 (2:1), Smetana 2, Zvěřina A, -Přikryl 3, Tomandl M., Aboulaiche, Dohnal, Vacula, ŽK: Kokeš(G), Přikryl(BM),

ASK-Greens 3:0 (1:0), Večeřa I.3,

Blajkec Modřice-Flamengo 3:1 (2:1), Tomandl M., Přikryl, Aboulaiche-Pazio, ŽK: Filippi, Selecký(F),

Litrpůl-ASK 5:1 (1:1), Sedláček A.2, Šála, Skřička, Soukup V.-Večeřa,

Flamengo-Lamy B 4:1 (2:1), Perný 3, Klvaňa-Šponer,

Litrpůl-AB Střelice 3:2 (3:1), Šála, Sedláček M., Koubek F.-Koprajda, Drahonský, ŽK: Koubek F.(Li), Drahonský, Perna, Šebeň(ABS),

Lamy B-Bosonohy 7:4 (4:2), Šponer 4, Doubek, Šotola, Mazur-Bezděk 2, Kechajov, Švec, ŽK: Bezděk, Cvrkal(Bo),

Bosonohy-Carpe Diem B 6:3 (2:2), Švec 2, Bezděk 2, Kechajov, Mareček-Jeřábek, Koláček, Mendel, ŽK: Bezděk(Bo),

Démoni-Rychlé pípy B 2:5 (1:1), Kozák, Konicar-Ruibar 2, Beníček A., Zámek 2.

 1. Litrpůl       12 9 1  2  54:26  28

 2. ASK           12 9 0  3  40:18  27

 3. Modřice       12 9 0  3  36:21  27

 4. Střelice      11 7 0  4  42:25  21

 5. Bosonohy      12 6 1  5  38:35  19

 6. Flamengo      12 6 0  6  38:34  18

 7. Lamy B        12 6 0  6  39:38  18

 8. Démoni        11 4 0  7  21:28  12

 9. Carpe Diem B  11 3 1  7  33:45  10

10. Rych. pípy B  11 2 1  8  26:53   7

11. Greens        12 1 0 11  22:66   3

STOP v 1 násl.utkání: Kokeš (Greens)-4ŽK!

Střelci: Bezděk (Bosonohy)-14, Přikryl (Modřice)-13, Lipovský (ASK) a Procházka (Střelice)-12.


3.B brněnská třída – 14.kolo

SRBSKÁ:

Jopparamu-kAPPLe 2:1 (1:0), Stuchlík J. a P.-Holešovský J., ŽK: Pelikan T., Ľuľa(Jp), Obermann(kA),

kAPPLe-Musketeers 2:2 (2:0), Oujezdský, Vančura-Kowalczyk, Koch, ŽK: Chovan(kA), Koch, Moravec(Mu),

Raz Náraz-Jopparamu 0:5 (kont.), Raz Náraz se nedostavil,

HLT club-Musketeers 1:2 (0:0), Lászlo-Kowalczyk, Auer,

Raz Náraz-Parodia 0:5 (kont.), Raz Náraz se nedostavil,

Řečkovice-HLT club 4:5 (3:1), Pokorný P.2, Geršl, Polůch-František 2, Táborský, Šťastný, Potrusil,

Parodia-Mitra C 4:1 (1:1), Hájek 3, Cipar-Pořízek, ŽK: Meitner R.(Mi),

Mitra C-Wodowa C 2:5 (0:4), Meitner R., Čech-Pospíšil 2, Strašil, Smejkal, Seitler, ČK: Seitler(W), ŽK: Čech, Meitner T.(Mi).

 1. kAPPLe      15 11 2  2  80:36  35

 2. Jopparamu   15  9 2  4  69:36  29

 3. HLT club    15  9 1  5  78:51  28

 4. Žab.Vlci C  12  9 0  3  66:29  27

 5. Musketeers  13  6 3  4  33:26  21

 6. Řečkovice   14  7 0  7  42:42  21

 7. Wodowa C    13  6 1  6  47:46  19

 8. Parodia     13  6 1  6  34:41  19

 9. All In      13  6 0  7  22:35  18

10. Raz Náraz   12  3 0  9  19:46   9

11. Kampa B     13  2 0 11  25:72   6

12. Mitra C     14  2 0 12  27:82   6

STOP ve 2 násl.utkáních: Seitler (Wodowa C)-ČK!

Střelci: Bečica (Hlt club)-27, Odehnal (kAPPLe) a František (HLT club)-19, Dohnal (kAPPLe)-18.


3.C brněnská třída – 11. a 12.kolo

KNESLOVA:

Kocovina-O5 MY 1:5 (1:2), Poslušný-Křivánek, Trávníček, Slámečka, Buček, Csizmár,

Jobsko-Kocovina 2:8 (1:3), Kubík J.2-Dubáň ml.2, Poslušný 2, Jurkovský 2, Pařízek J., Elis,

O5 MY-Minions 6:1 (2:1), Buček 3, Klusák, Slámečka, Trávníček-Vybíral,

Minions-Hády 0:3 (0:1), Adamík, Surý, Šubrt,

Holásky-Fauna 2:1 (1:0), Pelánek 2-Kotouč,

Hády-Holásky 1:2 (0:0), Adamík-Pelánek, Rudolecký,

Fauna-Styl Pub 12:1 (2:1), Polášek 6, Hönig 3, Mareš, Bezděk, Kotouč-Urbánek,

Styl Pub-Bianco B 1:12 (0:7), Stratil-Skalický 3, Čecho 3, Grim 2, Páral 2, Vondra 2.

 1. O5 MY       12 9 2  1  60:28  29

 2. Bianco B    11 9 0  2  59:25  27

 3. Atlantis B  10 8 2  0  44:12  26

 4. Kocovina    12 7 1  4  45:25  22

 5. Holásky     12 6 3  3  26:23  21

 6. Hády        12 5 2  5  34:29  17

 7. Fauna       12 5 0  7  38:26  15

 8. Pískovna B  10 5 0  5  25:42  15

 9. Minions     12 0 4  8  16:38   4

10. Jobsko      11 0 2  9  20:60   2

11. Styl Pub    12 0 2 10  20:79   2

Střelci: Buček (O5 MY)-17, Vlček (Bianco B)-15, Poslušný (Kocovina) a Adamík (Hády)-12.