Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
23.05.2018
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE
V sobotu 26. května pokračuje 24.kolem 1.A třída na Rybnické a také 2.A třída 21. a 22.kolem POUZE na Kounicové a také 2.B třída 23.kolem POUZE v Jundrově. V neděli 27. května se odehraje 24.kolo 1.B třídy na Rybnické a 24. a 25. kolo 2.C třídy v Jundrově a na Srbské a dále 23.kolo 2.D třídy na Kamínkách a na Svážné. Sobota 26.5.2018 Soutěž Hřiště Čas Rozhodčí Rozhodčí Poznámka ...
O VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE

Krátké zprávy aktuálně

23.05.2018 - KAM NA FUTSAL - Sobota 26.5.: 24.kolo 1.A (Rybn.), 21.+22.kolo 2.A (POUZE Koun.), 23.kolo 2.B (POUZE Jund.). Neděle 27.5.: 24.kolo 1.B (Rybn.), 24.+25.kolo 2.C (Jundr.+Srb.), 23.kolo 2.D (Kam.+Sváž.).

13.05.2018 - FK ELIŠKA hledá 2 až 3 nové hráče pro sezonu 2018/2019, kontakt: sdjs@seznam.cz

11.05.2018 - Musketeers (3.tř) hledá hráče na doplnění kádru. Ve středy máme celoročně tréninková utkání. Kontakt: Pavel Mucherl, 602 414 953, mucherl@seznam.cz

25.04.2018 - Skupina futsalistů hledá spoluhráče - výkonnostně od 1.brn.třídy výše k doplnění počtu hráčů na pravidelný nedělní futsalový trénink. Případně celý tým pro občasné sparingy, když je méně hráčů. Hřiště Orel Řečkovice 19-20:00. Kontakt: Ivan email: wanna5@centrum.cz

18.04.2018 - Nově zformovaný Franklin Brno z 3.třídy shání soupeře pro nedělní večerní tréninky na hřišti Rybnická. Kontakt: Michal Rakus, tel.: 724917038.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 7.5.2018 - 1.část

Okresní přebor Brno město – 17.kolo

MALOMĚŘICE:

Eliška-U Boba 6:6 (1:0), Minařík 4, Kalvoda, Pivko T.-Šenkýř 2, Tvarůžek, Cendelín, Kantor, Široký Ma., ŽK: Buc(Eli),

Eliška-R.I.P. 10:1 (4:0), Zajíc 3, Buček 2, Minařík 2, Buc, Kalvoda, Okleštěk-Steiner,

U Boba-Napoleon 6:0 (1:0), Kantor 2, Široký Ma. a Mi., Tvarůžek, Pfeifer,

R.I.P.-Napoleon 0:6 (0:1), Žáček Pa.2 a Pe.2, Hofírek R. a F.

Wodowa-Chlupovi pozůstalí 4:6 (3:2), Cífka 2, Chlubný Ji., Křivka-Sedlák 4, Doležal, Radil, ŽK: Křivka(Wod),

Moravany-Atlantis 0:5 (kont.), Družstvo Moravany se nedostavilo,

Atlantis-Piv.Hauskrecht 5:5 (3:4), Chytil 3, Valaškovčák, August-Tůma 4, Ševčík, ŽK: Chytil(Atl),

Moravany-Piv.Hauskrecht 0:5 (kont.), Družstvo Moravany se nedostavilo.

 1. Hauskrecht  16 12 4  0  92:50  40

 2. Eliška      17 12 3  2  96:49  39

 3. Moravany    16  9 3  4  63:58  30

 4. Napoleon    18  8 3  7  63:58  27

 5. Wodowa      17  7 3  7  67:62  24

 6. U Boba      17  6 2  9  85:85  20

 7. Stones      17  6 2  9  60:64  20

 8. Chl.pozůst. 17  6 1 10  62:89  19

 9. R.I.P.      18  5 2 11  48:87  17

10. Atlantis    17  1 3 13  39:73   6

STOP do 30.6.2018: Kadlčák ml.(Chlup.poz.)-2.ČK+HNCH!
STOP v 1 násl.utkáních: Lepka (RIP)-zbytek!

Střelci: Tůma (Hauskrecht)-29, Divácký (Chl.poz.)-26, Buc (Eliška)-22.


1.A brněnská třída – 21. a 22.kolo

RYBNICKÁ:

Jehnice B-Panama B 3:2 (2:2), Gábor, Jiříček Mi., Král M.-Smítal, Moučka O., ŽK: Spilka(Pn),

Orel Řečk.B-Panama B 4:4 (4:1), Knecht 2, Cabejšek, Strnad-Smítal 2, Konečný, Mach,

Jehnice B-Gepard 3:1 (1:1), Král M.2, Marinč-Kopecký, ČK: Goldmann(G), ŽK: Jičínský(J),

Orel Řečk.B-Gepard 2:3 (2:1), Strnad 2-Máca, Kopecký, Kotík.

 1. Sokolnice B  21 16 2  3 114:42  50

 2. Panama B     23 14 4  5  59:42  46

 3. Jehnice B    21 14 3  4  62:35  45

 4. Bianco       23 13 5  5  63:39  44

 5. Blue Flames  21 12 2  7  67:52  38

 6. Benfika      21 10 3  8  68:60  33

 7. Parmagianni  21  8 6  7  46:40  30

 8. Gepard       23  9 2 12  64:89  29

 9. Nasan C      23  6 5 12  63:70  23

10. Rychlé pípy  19  7 1 11  59:75  22

11. Orel Řečk.B  21  6 2 13  55:87  20

12. Olymp        19  5 4 10  44:56  19

13. Soccer       23  5 2 16  59:81  17

14. Luxury       23  4 3 16  31:86  15

STOP v 1 násl.utkání: Hřebíček (Soccer)-ČK, Goldmann (Gepard)-ČK+NCH!

Střelci: Sedláček-35, Kubíček (Sokolnice B)-20, Lejska (R.pípy)-18.


1.B brněnská třída – 21. a 22.kolo

RYBNICKÁ:

Tropicana-Kampa 6:2 (4:1), Málek 4, Brandejs, Jurnečka-Vrábel, Pilarčík T., ŽK: Štencl(K),

Líšeň B-Rangers 2:3 (1:2), Grus, Mach-Zbořil 2, Noris,

Líšeň B-Barum 2:7 (1:5), Moudrý, Grus-Jurka J.3, Jurka V., Klíč Š.2, Kapitán,

Žab.Vlci B-Rangers 3:3 (1:1), Svoboda, Chroust, Černý-Procházka, Noris, Stříž, ŽK: Svoboda(ŽV),

Žab.Vlci B-Barum 3:5 (1:0), Černý 2, Svoboda-Jurka J.3, Kukla, Kapitán.

 1. Madrid      21 15 1  5  76:44  46

 2. Gloria      21 14 3  4 101:56  45

 3. Žab.Vlci B  21 12 4  5  93:65  40

 4. Celtic      23 12 1 10  90:94  37

 5. Onyx        21 11 3  7  59:50  36

 6. Rangers     23 10 6  7  80:73  36

 7. Schalke     23  9 4 10  71:74  31

 8. Barum       23  8 4 11  71:75  28

 9. Kampa       20  8 1 11  67:74  25

10. Tropicana   20  7 3 10  58:70  24

11. Across      23  7 3 13  60:74  24

12. Troubsko B  23  7 2 14  68:90  23

13. Líšeň B     21  7 0 14  48:73  21

14. West Žab    21  6 3 12  65:95  21

STOP ve 3 násl.utkáních: Kotrba (Schalke)-2.ČK+NCH-zbytek!
STOP v 1 násl.utkání: Najt (Gloria)-ČK!

Střelci: Knoflíček (Gloria)-49, Černý (Žab.Vlci B)-31, Kašpar (Celtic)-27.


2.B brněnská třída – 19. a 20.kolo

JUNDROV:

Incident-Dynamo 1:7 (1:3), Sedláček-Janík 3, Ostrý 2, Vodička, Patloka, ŽK: Klaudinger, Denčev(D),

Incident-Lamy 4:5 (3:3), Knotek 2, Sedláček 2-Knoth 2, Dufek 2, Sklenář,

Vema Kickers-Dynamo 0:5 (kont.), Družstvo Vema Kickers se nedostavilo,

Vema Kickers-Lamy ODLOŽENO na sobotu 16.6. v 10:40 na Svážné.

SVÁŽNÁ: 

Madrid B-Edesseg 1:2 (1:1), Ryšavý-Nováček, Vejmělek, ŽK: Eichler(E),

AVM Metal-Edesseg 6:5 (5:1), Ondroušek 3, Dubovov, Beneš, Růžička-Nováček, Müllner J., Eichler, Vejmělek, Klíma,

Madrid B-Gooners 1:3 (0:2), Ryšavý-Kostka 2, Votoček, ŽK: Popek, Dvořák, Jurček(M), Nývlt(G),

AVM Metal-Gooners 3:4 (1:1), Beneš 2, Havlík-Radek M.2, Votoček, Kosíř, ŽK: Farlík(AVM), Kosíř(G),

Kobas-Besídka 1:1 (0:1), Predný-Smejkal,

Kobas-No Name 3:7 (1:3), David 2, Faistl-Marek 2, Horák 2, Chaloupka, Svoboda, Tůma Ma.,

Bolest-Besídka 5:1 (3:1), Sýkora T.4, Jurča-Kuchtík, ŽK: Lech(Be),

Bolest-No Name 3:4 (1:2), Jurča 2, Sýkora T.-Chaloupka 3, Horák, ŽK: Ficek(Bo).

 1. Dynamo     21 17 2  2 100:37  53

 2. STŽ B      19 14 2  3  82:42  44

 3. Adrenalin  19 11 3  5  65:47  36

 4. Lamy       20 11 1  8  62:48  34

 5. Incident   19 11 0  8  70:60  33

 6. Vema Kick. 18 10 1  7  57:43  31

 7. Madrid B   19  9 2  8  47:52  29

 8. Bolest     21  8 3 10  48:55  27

 9. AVM Metal  19  9 0 10  68:82  27

10. Edesseg    21  6 5 10  53:49  23

11. Gooners    21  6 3 12  69:76  21

12. No Name    19  6 3 10  59:91  21

13. Kobas      21  4 1 16  47:89  13

14. Besídka    19  2 2 15  26:82   8

Střelci: Janík (Dynamo)-31, Beneš (AVM Metal) a Knotek (Incident)-24, Svatoš (Vema)-23.


2.C brněnská třída – 19.kolo

JUNDROV:

Wodowa B-Agora 2:9 (1:4), Smejkal, Saul-Hloušek P.3 a R.3, Póč 2, Kolmačka,

Wodowa B-R.I.P. B 3:0 (1:0), Seitler, Kinc, Kříž Ma.,

Frutti di Mare-Agora 5:0 (4:0), Pospíšil Ma. 2, Tachtadžis N.2, Luňák, ŽK: Beránek L.(FM), Fink(Ag),

Frutti di Mare-R.I.P. B 2:2 (1:0), Beránek L., Tachtadžis N.-Bartoš ml., Steiner, ŽK: Tachtadžis N., Gottwald(FM), Jimramovský, Lepka(RIP),

Antabus-ProBrno 0:8 (0:2), Vévoda 4, Koch 2, Vlček 2,

Antabus-West Žab B 4:7 (2:3), Vrána T.2, Daněček 2-Audy 5, Beránek, Korytář.

SRBSKÁ: 

Hustopeče B-Bystrc 2:2 (1:0), Kadlíček 2-Kovář, Fabiánek, ŽK: Kalců(H), Steinhauser, Matěj(B),

FFT B-Bystrc 3:2 (3:2), Vašina, Trojáček, Pokluda-Obadal, Matěj, ŽK: Steinhauser(B),

Hustopeče B-Starobrno 2:3 (2:1), Kadlíček 2-Malina, Pogáč, Pluháček, ŽK: Bumba Š.(St),

FFT B-Starobrno 3:3 (1:3), Borýsek, Trojáček, Sedlák-Pogáč, Horňáček, Malina, ŽK: Sedlák(FFT), Malina, Matej(St).

 1. FFT B        19 14 2  3  79:39  44

 2. Wodowa B     20 12 2  6  68:56  38

 3. Frutti Mare  20 11 3  6  78:47  36

 4. S. Marino B  18 10 4  4  62:39  34

 5. ProBrno      19  9 5  5  53:39  32

 6. Bystrc       20  9 3  8  56:45  30

 7. M2 Shoes     18  9 3  6  59:51  30

 8. Debakl       18  9 1  8  63:54  28

 9. Hustopeče B  19  7 5  7  57:55  26

10. Agora        20  7 3 10  56:76  24

11. Antabus      20  7 2 11  59:82  23

12. Starobrno    20  3 8  9  51:75  17

13. XXX          18  5 2 11  41:72  17

14. West Žab B   19  5 1 13  64:84  16

15. R.I.P. B     20  4 2 14  55:87  14

Střelci: Nečas (Hustopeče B) a Daneček (Antabus)-21, Fousek (Frutti Mare)-20, Toman (R.I.P. B) a Máčal (West Žab B)-19.


2.D brněnská třída – 19. a 20.kolo

KAMÍNKY:

Poclain-Stones B 1:3 (0:2), Bílek-Šimeček 2, Medveď,

Escobar-Stones B 1:5 (1:0), Dohnal-Šeda 2, Stanev 2, Brychta,

Poclain-Jezdci 3:7 (2:4), Bílek, Šikula M., Sádecký-Kučera 5, Rudolecký, Smolka, ŽK: Sádecký, Škaroubka, Hocek(P), Paravan(J),

Escobar-Jezdci 2:4 (2:2), Zapletal, Knapp-Beránek 2, Rudolecký, Kučera, ŽK: Dohnal, Stehlík(Es).

SVÁŽNÁ: 

Restart-Juve 6:8 (5:1), Honek 2, Hladký 2, Godava, Stankov-Sünderhauf 3, Rus 2, Vitula V.2, Minster,

Inter-Juve 6:4 (3:1), Hornoch 2, Chalabala O.2, Strýček, Hrazdíra-Sünderhauf 2, Minster, Vitula V.,

Restart-Sokolnice C 2:8 (1:4), Honek, Hladký-Sekanina 3, Načiňák L.2, Luskač, Přichystal, Urban, ŽK: Načiňák L.(So),

Inter-Sokolnice C 5:1 (1:0), Hornoch 4, Chalabala O.-Straka,

Juniors-U Boba B 3:4 (3:2), Musawi 2, Mustaf-Pfeifer, Kantor, Široký Mi., Tvarůžek, ŽK: Bělák D.(Jn),

Deportivo-U Boba B 6:2 (1:1), Hlaváč 2, Hruška 2, Pazdera 2-Široký Mi., Vystavěl, ŽK: Pfeifer(UB),

Juniors-Eliška B 4:3 (4:1), Musawi 2, Ševčík, Kolysnyk-Okleštěk 2, Jeřábek,

Deportivo-Eliška B 4:1 (1:0), Hlaváč 3, Krempaský-Okleštěk.

 1. Stones B     20 17 2  1  83:31  53

 2. Inter        18 12 3  3  67:37  39

 3. Deportivo    20 12 3  5  85:67  39

 4. Sokolnice C  20 11 3  6  95:55  36

 5. Attack       18 11 1  6  77:46  34

 6. Eliška B     18 10 1  7  61:59  31

 7. Jezdci       20  9 2  9  70:70  29

 8. Juve         20  9 1 10  84:105 28

 9. Svážná       18  8 2  8  71:63  26

10. Restart      18  5 1 12  59:82  16

11. Escobar      18  4 0 14  32:58  12

12. U Boba B     18  4 0 14  44:83  12

13. Juniors       8  2 1  5  36:39   7

14. Poclain      18  2 0 16  39:108  6

Střelci: Hlaváč (Deportivo)-36, Sunderhauf (Juve)-31, Minařík (Eliška)-28.