Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
23.01.2019
ilustrační obrazek futsalbrnoVALNÁ HROMADA B.A.F. SE KONÁ TENTO ČTVRTEK 24.LEDNA 2019
Určeno členům Brněnské asociace futsalu Ve čtvrtek 24. ledna 2019 se od 17.00 hodin koná v sále Brněnské asociace futsalu, restaurace Okruh v Brně – Novém Lískovci na Rybnické 75 (vstup restaurací Okruh PUB) VALNÁ  HROMADA  Brněnské asociace futsalu Na této Valné hromadě se budou projednávat tyto body: 1. Zahájení VH - úvod a presence 2. Schválení navrženého programu 3. Zpráva o stavu Brněnské asociace futsalu za uplynulé období - Historie (majetek, rekonstrukce, úvěr, dotace, náklady soutěže a areál) - Součanost (stav ...
VALNÁ HROMADA B.A.F. SE KONÁ TENTO ČTVRTEK 24.LEDNA 2019

Krátké zprávy aktuálně

17.01.2019 - KAM NA FUTSAL - Sobota 26.1.: Penalty Open (10:45-16:00, sk. A+B), Br.pohár (18:00-19:30). Neděle 27.1.: Penalty Open (10:45-16:00, sk. C+D). Vše v nafukovací hale na Rybnické.

02.11.2018 - Tým Old Blackburn (3.tř.) hledá jakehokoliv soupeře na páteční tréninky na Rybnické od 19:00-20:30. Info tel: 732131557 Libor Hájek. P.S. "nájem hřiště platí Blackburn".

08.08.2018 - Futsalový tým Apollo Brno (2.A třída) hledá dva hráče do pole. Kontakt Petr Konicar 732745068, případně mail konicarpetr@gmail.com.

12.07.2018 - Technika Brno hledá hráče k doplnění A (kraj) i B týmu (2 třída). Eventuálně tým ke sloučení (přechod do Techniky). Kontakt Zdeněk Vysloužil (608366315, vyslouzil@lac.cz).

04.07.2018 - Tým Gepard (1.třída) hledá nové tváře do hry a i k následnému posezení. Info: 737 943 790.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 14.5.2018 - 1.část

Okresní přebor Brno město – 18.kolo

MALOMĚŘICE:

Atlantis-Chlupovi pozůstalí 5:2 (2:2), Valaškovčák 2, Smital, Chytil, Vlček-Daněk, Radil,

Moravany-Eliška 2:2 (1:0), Kozohorský, Kovář-Minařík, Okleštěk, ŽK: Kovář, Krobauer(Mor), Buček(Eli),

Piv.Hauskrecht-Wodowa 3:3 (2:1), Ševčík 2, Moravec-Křivka, Meluzín, Kříž Ma., ŽK: Cífka(Wod),

Stones-Moravany 6:1 (2:1), Hrabčák 2, Šimeček, Pokorný, Stanev, Medveď-Štulpa,

Piv.Hauskrecht-U Boba 6:3 (2:2), Ševčík 4, Moravec, Zlínský-Pernnikář, Široký Ma., Šenkýř, ŽK: Zlínský, Nedělník, Tylč(PH), Pernnikář, Šenkýř(UB).

Konečná tabulka

 1. Hauskrecht  18 13 5  0 101:56  44

 2. Eliška      18 12 4  2  98:51  40

 3. Moravany    18  9 4  5  66:66  31

 4. Napoleon    18  8 3  7  63:58  27

 5. Wodowa      18  7 4  7  70:65  25

 6. Stones      18  7 2  9  66:65  23

 7. U Boba      18  6 2 10  88:91  20

 8. Chl.pozůst. 18  6 1 11  64:94  19

 9. R.I.P.      18  5 2 11  48:87  17

10. Atlantis    18  2 3 13  44:75   9

Střelci: Tůma (Hauskrecht)-29, Divácký (Chl.poz.)-26, Buc (Eliška)-22.


1.B brněnská třída – 23.kolo

RYBNICKÁ:

Žab.Vlci B-Madrid 6:1 (3:0), Řezáč 3, Chroust 2, Stoklásek-Konečný,

Žab.Vlci B-West Žab 4:1 (3:0), Černý 2, Stoklásek, Chroust-Hrouzek,

Líšeň B-Madrid 4:0 (2:0), Skoupý, Denk, Vyhnánek, Grus, ŽK: Popek(M),

Líšeň B-West Žab 2:3 (1:1), Procházka P., Denk-Beránek 2, Vlach,

Kampa-Across 5:3 (2:0), Handl 3, Vágner, Pilarčík M.-Ševčík, Mitana, Barša, ŽK: Pilarčík T.(K),

Tropicana-Across 3:4 (2:3), Šulák, Zítka, Špic-Ševčík 2, Barša, Svoboda A., ŽK: Brandejs, Málek(Tp),

Kampa-Celtic 5:4 (1:3), Kalivoda 2, Handl 2, Vrábel-Darvaš 2, Kašpar, Kopečný, ŽK: Kalivoda(K),

Tropicana-Celtic 6:5 (3:3), Málek 3, Čtvrtečka, Špic, Zítka-Špaček R.2, Darvaš, Kopečný, Kašpar, ŽK: Kadlec, Drápal(Tp), Špaček R., Lukůvka(C).

 1. Žab.Vlci B  23 14 4  5 103:67   46

 2. Madrid      23 15 1  7  77:54   46

 3. Gloria      21 14 3  4 101:56   45

 4. Celtic      25 12 1 12  99:105  37

 5. Onyx        21 11 3  7  59:50   36

 6. Rangers     23 10 6  7  80:73   36

 7. Schalke     23  9 4 10  71:74   31

 8. Kampa       22 10 1 11  77:81   31

 9. Barum       23  8 4 11  71:75   28

10. Tropicana   22  8 3 11  67:79   27

11. Across      25  8 3 14  67:82   27

12. Líšeň B     23  8 0 15  54:76   24

13. West Žab    23  7 3 13  69:101  24

14. Troubsko B  23  7 2 14  68:90   23

STOP ve 3 násl.utkáních: Kotrba (Schalke)-2.ČK+NCH-zbytek!
STOP v 1 násl.utkání: Špaček R.(Celtic)-4ŽK, Kalivoda (Kampa)-4ŽK!

Střelci: Knoflíček (Gloria)-49, Černý (Žab.Vlci B)-33, Kašpar (Celtic)-29.


2.A brněnská třída – 19. a 20.kolo

KOUNICOVA:

Ethanol-Syrovice 2:3 (0:2), Štourač 2-Cechmeistr, Hokl, Dofek,

S.B.Brno-Syrovice 0:8 (0:3), Suchánek 2, Hokl 2, Cechmeistr, Dofek, Štěpánek, Minařík,

Ethanol-Tropa 2:3 (1:2), Joštic, Vašek-Faistl, Uherka T., Dittrich, ŽK: Faistl, Hulák(Tr),

S.B.Brno-Tropa 1:5 (1:1), Blažek-Faistl 2, Dittrich, Hulák, Novotný, ŽK: Hulák, Teplý(Tr).

KNESLOVA:

Tempo-Partizan 2:2 (0:0), Psotka, Mrština V.-Ondrejička, Fehér, ŽK: Mrština V., Weiss(Tm),

Jiříkovice-Partizan 3:2 (2:1), Kodras 2, Kučera-Ondrejička, Cihuňka,

Tempo-Carpe Diem 3:2 (0:0), Mička 2, Šesták-Horník, Marcin, ŽK: Tomek(Tm), Odrazil(CD),

Jiříkovice-Carpe Diem 4:6 (2:4), Kučera, Kodras, Pernica, Koutný-Marcin 4, Horník, Uhlíř,

Excalibur-Apollo 6:4 (3:0), Máchal 2, Svánovský, Prokofyev, Lorenc, Ohniště-Sýkora P. a J., Mikulica, Pešek, ŽK: Mikulica(A),

Barum B-Apollo 2:0 (0:0), Tříska 2,

Excalibur-Pískovna 4:5 (3:3), Máchal 2, Prokofyev, Ohniště-Purket 2, Kubíček, Slováček, Csefay,

Barum B-Pískovna 3:7 (0:3), Šuhaj 2, Kukla-Slováček 5, Kubíček 2, ŽK: Tříska(B), Krištof(P).

 1. Pískovna    19 17 2  0 131:44   53

 2. Partizan    21 17 1  3  96:29   52

 3. Tropa       21 13 4  4  98:64   43

 4. Syrovice    21 13 4  4  69:37   43

 5. Jiříkovice  19 11 3  5  73:46   36

 6. Barum B     21 10 2  9  52:62   32

 7. Excalibur   21  7 6  8  74:70   27

 8. Tempo       19  7 2 10  64:55   23

 9. Technika B  19  6 3 10  62:71   21

10. Sokol I.    19  4 5 10  56:74   17

11. Ethanol     19  5 2 12  52:76   17

12. Carpe Diem  21  4 1 16  40:94   13

13. S.B.Brno    19  4 0 15  39:135  12

14. Apollo      19  3 1 15  46:95   10

Střelci: Kubíček (Pískovna)-39, Kodraz (Jiříkovice)-33, Purket (Pískovna)-32.


2.B brněnská třída – 21. a 22.kolo

JUNDROV:

AVM Metal-Bolest 1:1 (0:1), Rozmánek-Sýkora T.,

Madrid B-Bolest 2:0 (2:0), Klauda, Michalák,

AVM Metal-Kobas 6:2 (3:0), Beneš 2, Havlík 2, Hanuš, Růžička-Faistl 2,

Madrid B-Kobas 2:5 (1:3), Jurček, Michalák-Palát 2, Sopoušek, Kopřiva, Faistl.

SVÁŽNÁ: 

Vema Kickers-STŽ B 4:0 (2:0), Svatoš 2, Chamko, Čapoun,

Incident-STŽ B 4:4 (3:2), Dobeš 2, Kraus, Soušek-Höll R.2, Kopřiva, Jeremias,

Vema Kickers-Adrenalin 2:0 (2:0), Kalus, Sláma,

Incident-Adrenalin 4:2 (2:0), Knotek 4-Váško 2,

Gooners-Besídka 5:2 (2:1), Kostka 2, Radek M., Maxa P., Franta-Kuchtík, Smejkal,

Gooners-No Name 4:1 (1:0), Kostka 2, Chocholáč, Heidinger-Horák, ŽK: Kostka(G),

Edesseg-Besídka 5:1 (1:0), Minster M., Müllner V., Nováček, Klíma, Vejmělek-Kuchtík,

Edesseg-No Name 5:2 (2:2), Lorenc, Minster M., Nováček, Eichler, Vejmělek-Svoboda, Horák, ČK: Svoboda(NN).

 1. Dynamo     21 17 2  2 100:37   53

 2. STŽ B      21 14 3  4  86:50   45

 3. Vema Kick. 20 12 1  7  63:43   37

 4. Incident   21 12 1  8  78:66   37

 5. Adrenalin  21 11 3  7  67:53   36

 6. Lamy       20 11 1  8  62:48   34

 7. Madrid B   21 10 2  9  51:57   32

 8. AVM Metal  21 10 1 10  75:85   31

 9. Edesseg    23  8 5 10  63:52   29

10. Bolest     23  8 4 11  49:58   28

11. Gooners    23  8 3 12  78:79   27

12. No Name    21  6 3 12  62:100  21

13. Kobas      23  5 1 17  54:97   16

14. Besídka    21  2 2 17  29:92    8

STOP ve 4 násl.utkáních: Horák (NoName)-ČK+NCH!

Střelci: Janík (Dynamo)-31, Knotek (Incident)-28, Beneš (AVM Metal)-26.


2.C brněnská třída – 20. a 21.kolo

JUNDROV:

FFT B-Agora 4:3 (2:2), Sedlák 3, Zouhar M.-Póč 2, Hloušek R.,

FFT B-R.I.P. B 2:5 (1:1), Sedlák, Malý D.-Toman 2, Lepka, Krejčí, Barvíř,

Hustopeče B-Agora 1:2 (0:2), Caha-Póč, Fink,

Hustopeče B-R.I.P. B 5:3 (3:1), Kadlíček 2, Kalců, Caha, Nečas-Bartoš ml., Krejčí, Toman, ŽK: Stehlík(H),

XXX-Antabus 3:2 (2:1), Paseka, Kříž, Lazar-Daněček, Uhlíř, ŽK: Lazar(X).

SRBSKÁ:

San Marino B-Frutti di Mare 3:1 (1:1), Halas 2, Špicl-Tachtadžis N., ŽK: Halas, Mašek J.(SM), Tachtadžis N., Priesnitz(FM),

San Marino B-Wodowa B 1:6 (0:3), Halas-Kříž Ma.2, Meluzín, Cífka, Lončarič, Seitler, ŽK: Špicl(SM),

M2 Shoes-Frutti di Mare 2:4 (2:3), Švácha ml.2-Andrlík 2, Pospíšil Ma., Luňák, ŽK: Bajer(M2),

M2 Shoes-Wodowa B 2:3 (2:0), Menšík, Švácha ml.-Seitler 2, Sendler, ŽK: Švácha ml.(M2),

West Žab B-Bystrc 5:3 (2:1), Máčal 4, Korytář-Podveský 2, Matěj,

West Žab B-Starobrno 3:2 (3:2), Máčal 3-Malina, Pogáč, ŽK: Máčal, Pařízek(WŽ), Navrátil, Horňáček, Lysý(St),

ProBrno-Bystrc 4:1 (3:1), Vlček 2, Mikulinec, Koch-Matěj, ŽK: Trumpeš(B),

ProBrno-Starobrno 0:2 (0:0), Bumba Š., Horňáček.

 1. FFT B        21 15 2  4  85:47  47

 2. Wodowa B     22 14 2  6  77:59  44

 3. Frutti Mare  22 12 3  7  83:52  39

 4. S. Marino B  20 11 4  5  66:46  37

 5. ProBrno      21 10 5  6  57:42  35

 6. Debakl       19 10 1  8  67:55  31

 7. Bystrc       22  9 3 10  60:54  30

 8. M2 Shoes     20  9 3  8  63:58  30

 9. Hustopeče B  21  8 5  8  63:60  29

10. Agora        22  8 3 11  61:81  27

11. Antabus      21  7 2 12  61:85  23

12. West Žab B   21  7 1 13  72:89  22

13. Starobrno    22  4 8 10  55:78  20

14. XXX          20  6 2 12  45:78  20

15. R.I.P. B     22  5 2 15  63:94  17

Střelci: Máčal (West Žab B)-26, Nečas (Hustopeče B) a Daneček (Antabus) a Toman (R.I.P. B)-22


2.D brněnská třída – 21. a 22.kolo

KAMÍNKY:

Inter-Deportivo 7:5 (3:3), Čáslavský 4, Hornoch 3-Pazdera 2, Hlaváč, Novotný, Tóth, ŽK: Pivoda(I), Hlaváč(D),

Restart-Deportivo 3:7 (2:4), Adam, Godava, Honek-Hlaváč 4, Pazdera 2, Mach,

Inter-Juniors 4:4 (2:2), Hornoch 2, Chalabala O.2-Mustaf 3, Kolysnyk,

Restart-Juniors 5:6 (1:2), Honek 3, Adam, Hladký-Musawi 2, Kratochvíl, Bělák F., Hattoň, Mustaf, ŽK: Kolysnyk(Jn).

SVÁŽNÁ:

Escobar-Attack 2:7 (0:5), Kučera, Zapletal-Lidmila 4, Liška, Králíček, Šnédar,

Poclain-Attack 2:5 (1:3), Švanda, Šikula M.-Tureček 4, Králíček,

Escobar-Svážná 6:2 (3:1), Kučera 2, Prokeš 2, Zapletal, Knapp-Fazekaš, Frank,

Poclain-Svážná 5:2 (2:1), Sádecký 3, Švanda, Šikula M.-Wawreczka, Danis,

Sokolnice C-U Boba B 9:0 (5:0), Přichystal 2, Dobrovolný 2, Načiňák L.2, Urban, Sekanina, Martynink,

Juve-U Boba B 4:1 (2:1), Sünderhauf 2, Rus, Minster-Jelínek,

Sokolnice C-Eliška B 3:6 (2:2), Sekanina 2, Přichystal-Minařík 2, Sabela, Šebesta, Sycha, Buček,

Juve-Eliška B 1:12 (0:6), Minster-Minařík 2, Šebesta 2, Zvara 2, Pivko M., Jeřábek, Sabela, Sycha, Okleštěk, Kalvoda.

 1. Stones B     20 17 2  1  83:31   53

 2. Inter        20 13 4  3  78:46   43

 3. Deportivo    22 13 3  6  97:77   42

 4. Attack       20 13 1  6  89:50   40

 5. Sokolnice C  22 12 3  7 107:61   39

 6. Eliška B     20 12 1  7  79:63   37

 7. Juve         22 10 1 11  89:118  31

 8. Jezdci       20  9 2  9  70:70   29

 9. Svážná       20  8 2 10  75:74   26

10. Restart      20  5 1 14  67:95   16

11. Escobar      20  5 0 15  40:67   15

12. U Boba B     20  4 0 16  45:96   12

13. Juniors      10  3 2  5  46:48   11

14. Poclain      20  3 0 17  46:115   9

Střelci: Hlaváč (Deportivo)-41, Sunderhauf (Juve)-33, Minařík (Eliška)-32.