FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 21.5.2018
1.A brněnská třída – 23.kolo
RYBNICKÁ:
Orel Řečk.B-Blue Flames 3:6 (2:2), Jurčík 2, Chovítek-Šlapák 3, Smíšek 2, Sádlík, ŽK: Vlk(OŘ), Trtílek(BF),
Jehnice B-Blue Flames 2:3 (1:1), Kaláb, Král M.-Šlapák 2, Smíšek, ŽK: Jičínský(J), Trtílek(BF),
Orel Řečk.B-Parmagianni 1:5 (0:2), Vlk-Zelenka 3, Mísař, Šafář, ŽK: Chovítek(OŘ), Daniel(Pr),
Jehnice B-Parmagianni 5:1 (1:1), Král T.2 a M., Kaláb, Charvát-Šafář,
Olymp-Bianco 3:6 (1:3), Fiala, Hlouch, Šindelek-Vondra 3, Mazůrek, Blaha, Šplíchal,
Rychlé pípy-Bianco 2:7 (1:2), Lejska 2-Blaha 3, Filipe 2, Kašík 2, ŽK: Látal(Bi),
Olymp-Nasan C 6:0 (2:0), Fiala 2, Šindelek 2, Vaňkovský, Bek,
Rychlé pípy-Nasan C 2:5 (0:2), Lejska, Ruibar-Nesvadba, Zouhar, Kramář, Jaša, Hunkes.
1. Sokolnice B 21 16 2 3 114:42 50
2. Bianco 25 15 5 5 76:44 50
3. Jehnice B 23 15 3 5 69:39 48
4. Panama B 23 14 4 5 59:42 46
5. Blue Flames 23 14 2 7 76:57 44
6. Benfika 21 10 3 8 68:60 33
7. Parmagianni 23 9 6 8 52:46 33
8. Gepard 23 9 2 12 64:89 29
9. Nasan C 25 7 5 13 68:78 26
10. Olymp 21 6 4 11 53:62 22
11. Rychlé pípy 21 7 1 13 63:87 22
12. Orel Řečk.B 23 6 2 15 59:98 20
13. Soccer 23 5 2 16 59:81 17
14. Luxury 23 4 3 16 31:86 15
STOP v 1 násl.utkání: Hřebíček (Soccer)-ČK, Goldmann (Gepard)-ČK+NCH!
Střelci: Sedláček (Sokolnice B)-35, Lejska (R.pípy)-21, Kubíček (Sokolnice B)-20.
2.C brněnská třída – 22. a 23.kolo
JUNDROV:
XXX-Agora 1:1 (0:1), Táborský-Hloušek P.,
XXX-R.I.P. B 2:5 (1:2), Paseka, Sláma-Knotek 2, Krejčí 2, Barvíř,
M2 Shoes-ProBrno 2:5 (1:2), Švácha Jan, Mucala-Bastl 3, Koch 2, ČK: Švácha Jan(M2),
M2 Shoes-West Žab B 2:3 (2:1), Dupal 2-Korytář 2, Máčal,
San Marino B-ProBrno 3:1 (2:0), Špicl 2, Kouřil-Stejný,
San Marino B-West Žab B 2:3 (1:1), Mašek M., Špicl-Máčal, Korytář, Zlámal, ŽK: Špicl(SM).
SRBSKÁ:
Hustopeče-B Debakl 3:2 (0:1), Nečas 2, Herzán-Deschner, Škoda,
FFT B-Debakl 2:3 (1:0), Kaňa, Koutný-Farbiak 2, Škoda, ŽK: Zouhar M.(FFT), Másilko(D),
Hustopeče B-Antabus 4:3 (2:1), Nečas 2, Fekete 2-Vrána T., Maša, Knapek,
FFT B-Antabus 3:8 (1:5), Zouhar R.2, Vašina-Daněček 6, Maša 2,
Wodowa B-Bystrc 4:6 (2:2), Cífka 3, Seitler-Štěpánek 2, Tronner 2, Podveský, Hnátek, ŽK: Steinhauser(B),
Wodowa B-Starobrno 2:9 (1:3), Kinc, Seitler-Jaroš 4, Horňáček 2, Navrátil, Malina, Pogáč,
Frutti di Mare-Bystrc 4:6 (0:4), Malý 3, Luňák-Štěpánek 5, Hnátek, ŽK: Tachtadžis N.(FM), Hnátek(B),
Frutti di Mare-Starobrno 3:4 (1:1), Malý, Luňák, Pospíšil Mi.-Navrátil 2, Pogáč, Horňáček, ČK: Crha(FM), ŽK: Matej(St).
1. FFT B 23 15 2 6 90:58 47
2. Wodowa B 24 14 2 8 83:74 44
3. S.Marino B 22 12 4 6 71:50 40
4. Frutti Mare 24 12 3 9 90:62 39
5. ProBrno 23 11 5 7 63:47 38
6. Bystrc 24 11 3 10 72:62 36
7. Hustopeče B 23 10 5 8 70:65 35
8. Debakl 21 11 1 9 72:60 34
9. M2 Shoes 22 9 3 10 67:66 30
10. West Žab B 23 9 1 13 78:93 28
11. Agora 23 8 4 11 62:82 28
12. Starobrno 24 6 8 10 68:83 26
13. Antabus 23 8 2 13 72:92 26
14. XXX 22 6 3 13 48:84 21
15. R.I.P. B 23 6 2 15 68:96 20
STOP v 1 násl.utkání: Crha (Frutti Mare)-ČK!
Střelci: Máčal (West Žab B) a Daneček (Antabus)-28, Nečas (Hustopeče B)-26.
3.A brněnská třída – 18. a 19.kolo
RYBNICKÁ:
Lamy B-Blajkec Modřice 5:2 (2:0), Šotola 2, Sklenář 2, Šponer-Dočkal 2,
Carpe Diem B-ASK 1:6 (0:3), Hulák-Motyčka 4, Lenomar, Siladi, ŽK: Procházka(CD),
Blajkec Modřice-Carpe Diem B 5:6 (2:2), Tomandl ml.3, Dočkal, Přikryl-Jeřábek 2, Lužina 2, Hulák, Mendel,
ASK-AB Střelice 4:5 (1:4), Motyčka 4-Feist 2, Machálek, Procházka, Šebeň,
AB Střelice-Greens 5:1 (1:0), Perna 2, Procházka 2, Machálek-Zvěřina T.,
Greens-Démoni 0:2 (0:1), Paleček, Zemánek,
Bosonohy-Rychlé pípy B 5:1 (2:0), Bezděk, Diviš, Mareček, Ševčík, Výplach-Navrátil R.,
Démoni-Bosonohy 2:3 (0:1), Zemánek, Žák V.-Bezděk, Ševčík, Výplach,
Rychlé pípy B-Flamengo 1:2 (0:0), Kania-Perný 2.
1. AB Střelice 18 14 0 4 83:36 42
2. Litrpůl 18 13 1 4 84:44 40
3. ASK 20 12 2 6 64:39 38
4. Bl.Modřice 19 12 0 7 56:46 36
5. Lamy B 18 10 1 7 64:57 31
6. Bosonohy 18 9 2 7 58:51 29
7. Flamengo 18 9 1 8 55:45 28
8. CarpeDiem B 18 8 1 9 65:70 25
9. Démoni 19 6 0 13 33:48 18
10. Rych.pípy B 18 2 1 15 39:99 7
11. Greens 18 1 1 16 35:101 4
Střelci: Bezděk (Bosonohy) a Procházka (Střelice)-20, Šála (Litrpůl) a Perný (Flamengo)-17.
3.B brněnská třída – 19.kolo
SRBSKÁ:
Žab.Vlci C-kAPPLe 4:5 (1:1), Svoboda 2, Chroust, Jakš-Dohnal 3, Oujezdský, Zapletal,
Mitra C-Jopparamu 0:10 (0:4), Ľuľa 2, Stuchlík J.2 a P., Sládok 2, Lanžhotský 2, Pabiška,
Jopparamu-Žab.Vlci C 2:2 (1:1), Pelikan T.2-Chroust, Řezáč,
Musketeers-Mitra C 3:3 (0:1), Škarda 2, Cienciala-Rusnák, Ryška, Samson,
Raz Náraz-Kampa B 3:1 (2:0), Lesenský 2, Hrůza-Jurda,
All In-Musketeers 1:2 (0:0), Koliba-Kowalczyk, Chovánek, ŽK: Souš(AI), Škarda(Mu),
Kampa B-Parodia 0:0 (0:0),
Parodia-All In 1:4 (1:1), Grošov M.-Koliba 2, Otruba, Pelikán, ŽK: Hájek(P).
1. Jopparamu 21 14 3 4 97:44 45
2. kAPPLe 20 14 3 3 99:51 45
3. Ž.Vlci C 18 13 1 4 114:45 40
4. HLT club 18 11 1 6 91:62 34
5. Musketeers 19 10 4 5 46:34 34
6. Řečkovice 18 10 0 8 63:53 30
7. All In 19 10 0 9 46:50 30
8. Wodowa C 20 8 1 11 69:75 25
9. Parodia 20 6 3 11 43:72 21
10. Raz Náraz 18 5 0 13 38:75 15
11. Kampa B 19 3 1 15 34:92 10
12. Mitra C 20 2 1 17 38:125 7
Střelci: Bečica (Hlt club)-29, Lesenský (Raz Náraz)-26, František (HLT club)-25.
3.C brněnská třída – 16. a 17.kolo
KNESLOVA:
Kocovina-Pískovna B 3:2 (2:2), Dubáň ml. a st., Pařízek J.-Koky, Slováček, ŽK: Dubáň ml.(K),
Pískovna B-Jobsko 7:0 (3:0), Slováček 3, Koky 2, Döme 2, ČK: Daniel(P), Miklík(J), ŽK: Krištof(P),
Atlantis B-O5 MY 3:7 (0:3), Chytil, Šírek, Korček-Trávníček 2, Žvátora 2, Buček, Klusák, Líkař, ŽK: Mrňa, Lieskovský(A),
Minions-Atlantis B 1:4 (0:0), Palán-Pagáč 2, Šírek, Lieskovský,
Bianco B-O5 MY ODLOŽENO na neděli 27.5. v 16:20 na Rybnickou,
Styl Pub-Minions 5:1 (3:0), Růžička 2, Švanda 2, Mendel-Nykodým,
Hády-Bianco B 1:3 (1:3), Adamík-Blaha 2, Břínek, ŽK: Adamík(Há),
Holásky-Styl Pub 9:2 (6:1), Růžička 3, Kotrla 3, Lach L., Rudolecký, Vodák-Švanda, Mendel, ŽK: Kupčo(H),
Fauna-Hády 5:0 (2:0), Kotouč 2, Mareš, Krška, Hönig.
1. O5 MY 15 12 2 1 74:33 38
2. Atlantis B 16 10 3 3 67:31 33
3. Bianco B 15 11 0 4 69:37 33
4. Kocovina 16 10 1 5 52:29 31
5. Holásky 17 9 3 5 49:36 30
6. Pískovna B 15 9 0 6 51:51 27
7. Fauna 16 8 0 8 53:35 24
8. Hády 17 6 3 8 47:50 21
9. Minions 17 2 4 11 25:53 10
10. Styl Pub 18 2 2 14 34:106 8
11. Jobsko 16 0 2 14 23:83 2
STOP ve 2 násl.utkáních: Milík (Jobsko) a Daniel (Pískovna B)-ČK+HNCH!
Střelci: Buček (O5 MY)-19, Vlček (Bianco B)-17, Adamík (Hády)-16.