Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
16.10.2018
ilustrační obrazek futsalbrnoV NEDĚLI 28.ŘÍJNA SE BUDE STAVĚT NAFUKOVACÍ HALA!!!
V neděli 28.října 2018 se bude stavět nafukovací hala! Prosíme všechny, hlavně přihlášené členy B.A.F., hráče z týmů 1.A a 1.B třídy a rozhodčí o pomoc při stavbě nafukovací a přípravě areálu na zimní provoz. Odměna je 500 korun, pivo, občerstvení a oběd zdarma. Začátek prací je v 9:00 hodin. Informace a nahlášení u sekretáře na tel.: 774 442 874 (p.Havíř) nebo 777 652 077 (p. Polák). Doporučujeme s sebou teplé oblečení a pracovní rukavice! Přihlášení: Polák, Havíř, Rohánek+1, Leitgeb, ...
V NEDĚLI 28.ŘÍJNA SE BUDE STAVĚT NAFUKOVACÍ HALA!!!

Krátké zprávy aktuálně

15.10.2018 - KAM NA FUTSAL - Pátek 19.10.: OP Hauskrecht-Wodowa (19:45 Boh.). Sobota 20.10.: 2.A (Jundr.+Knesl.), 3.A (Rybn.), 3.B (Srb.). Neděle 21.10.: OP (Malom.), 1.B (Rybn.), 2.B (Řečk.+Srb.), 2.C (Kam.+Sváž.).

12.10.2018 - Hledáme akutně neregistrovaný golmanský talent pro rychlé dopsání na soupisku na dochytání podzimu + dále. Klub: Carpe Diem B - 3A tř., kontakt: carpediem.pj@centrum.cz

18.09.2018 - Tým Old Blackburn (3.tř.) hledá soupeře na středeční treninky od 17:30-19:00 na hřišti Orla Řečkovice. Info tel: 732131557 Libor Hájek. P.S. "nájem hřiště platí Old Blackburn".

02.09.2018 - Tým West Žab United hledá soupeře na středeční treninky od 18:30-20:00. Hřiště Kounicova, Sokol Brno 1. Info na tel: 777088238. Email: westzabunited@email.cz.

08.08.2018 - Futsalový tým Apollo Brno (2.A třída) hledá dva hráče do pole. Kontakt Petr Konicar 732745068, případně mail konicarpetr@gmail.com.

další krátké zprávy

ZKONTROLUJTE SI ROZLOSOVÁNÍ SOUTĚŽÍ V LEVÉ LIŠTĚ!!!

Předběžné rozlosování EMOTION Okresní přebor - Podzim  2018/19

1. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
SO 15.9.  09:00  Napoleon - R.I.P.
SO 15.9.  10:00  Eliška - West Žab
SO 15.9.  11:00  Chlup.pozůstalí - Stones
SO 15.9.  12:00  Atlantis - Wodowa
SO 15.9.  13:00  U Boba - Chlup.pozůstalí

2. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
NE 23.9.  09:00  Wodowa - R.I.P.
NE 23.9.  10:00  Stones - Moravany
NE 23.9.  11:00  Moravany - SK Líšeň
NE 23.9.  12:00  Atlantis - Eliška
NE 23.9.  13:00  SK Líšeň - Napoleon

3. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
SO 29.9.  09:00  Eliška - Wodowa
SO 29.9.  10:00  Stones - R.I.P.
SO 29.9.  11:00  Napoleon - Stones
SO 29.9.  12:00  Chlup.pozůstalí - West Žab
SO 29.9.  13:00  R.I.P. - SK Líšeň

4. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
PÁ 5.10.  19:45  Eliška - Hauskrecht  (BOHUNICE)
NE 14.10.  09:00  Moravany - U Boba
NE 14.10.  10:00  U Boba - Napoleon
NE 14.10.  11:00  West Žab - Moravany
NE 14.10.  12:00  Wodowa - SK Líšeň
NE 14.10.  13:00  Atlantis - Chlup.pozůstalí

5. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
PÁ 19.10.  19:45  Hauskrecht - Wodowa  (BOHUNICE)
NE 21.10.  09:00  Moravany - Atlantis
NE 21.10.  10:00  R.I.P. - U Boba
NE 21.10.  11:00  Napoleon - West Žab
NE 21.10.  12:00  Eliška - Moravany
NE 21.10.  13:00  SK Líšeň - Stones 

6. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
SO 27.10.  09:00  Wodowa - Stones
SO 27.10.  10:00  Stones - U Boba
SO 27.10.  11:00  West Žab - R.I.P.
SO 27.10.  12:00  U Boba - SK Líšeň
SO 27.10.  13:00  Atlantis - Napoleon
SO 27.10.  14:00  Chlup.pozůstalí - Eliška

7. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
NE 4.11.  09:00  R.I.P. - Atlantis
NE 4.11.  10:00  Napoleon - Eliška
NE 4.11.  11:00  Chlup.pozůstalí - Wodowa
NE 4.11.  12:00  SK Líšeň - West Žab

8. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
PÁ 16.11.  19:45  Hauskrecht - Napoleon  (BOHUNICE)
NE 18.11.  09:00  Wodowa - U Boba
NE 18.11.  10:00  Eliška - R.I.P.
NE 18.11.  11:00  Moravany - Wodowa
NE 18.11.  12:00  Chlup.pozůstalí - Moravany
NE 18.11.  13:00  Atlantis - SK Líšeň

9. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
PÁ 23.11.  19:00  Hauskrecht - U Boba  (VODOVA)
PÁ 23.11.  20:00  West Žab - Hauskrecht  (VODOVA)

SO 24.11.  09:00  Napoleon - Chlup.pozůstalí
SO 24.11.  10:00  Stones - Atlantis
SO 24.11.  11:00  West Žab - Stones
SO 24.11.  12:00  U Boba - West Žab
SO 24.11.  13:00  SK Líšeň - Eliška

10. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
PÁ 30.11.  19:00  Moravany - Hauskrecht  (VODOVA)
PÁ 30.11.  20:00  Hauskrecht - SK Líšeň  (VODOVA)

NE 2.12.  09:00  Wodowa - West Žab
NE 2.12.  10:00  Atlantis - U Boba
NE 2.12.  11:00  Chlup.pozůstalí - R.I.P.
NE 2.12.  12:00  R.I.P. - Moravany
NE 2.12.  13:00  Moravany - Napoleon

11. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
PÁ 7.12.  19:45  Stones - Hauskrecht  (BOHUNICE)
SO 8.12.  09:00  Napoleon - Wodowa
SO 8.12.  10:00  Eliška - Stones
SO 8.12.  11:00  U Boba - Eliška
SO 8.12.  12:00  West Žab - Atlantis
SO 8.12.  13:00  SK Líšeň - Chlup.pozůstalí
PÁ 14.12.  19:45  R.I.P. - Hauskrecht  (BOHUNICE)
PÁ 21.12.  19:00  Hauskrecht - Atlantis  (VODOVA)

PÁ 21.12.  20:00  Hauskrecht - Chlup.pozůstalí  (VODOVA)


Předběžné rozlosování 1.A  PENALTY TŘÍDA - Podzim  2018/19

1.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

8.9.  09:00  Blue Flames - Bianco 

8.9.  09:50  Blue Flames - Soccer 

8.9.  10:40  Parmagianni - Bianco 

8.9.  11:30  Parmagianni - Soccer 

8.9.  12:20  Partizan - FFT Vinohrady 

8.9.  13:10  Olymp - FFT Vinohrady 

8.9.  14:00  Partizan - Hombres 

8.9.  14:50  Olymp - Hombres 

2.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ

15.9.  09:00  Panama B - Luxury 

15.9.  09:50  Rangers - Luxury 

15.9.  10:40  Panama B - Tropa 

15.9.  11:30  Rangers - Tropa 

15.9.  12:20  Repromeda B - Sokolnice B 

15.9.  13:10  Repromeda B - Benfika 

15.9.  14:00  Benfika - Sokolnice B

3.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

22.9.  09:00  Blue Flames - Olymp 

22.9.  09:50  Blue Flames - Partizan 

22.9.  10:40  Parmagianni - Olymp 

22.9.  11:30  Parmagianni - Partizan 

22.9.  12:20  Soccer - Hombres 

22.9.  13:10  Bianco - Hombres 

22.9.  14:00  Soccer - FFT Vinohrady 

22.9.  14:50  Bianco - FFT Vinohrady 

4.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ

29.9.  09:00  Rangers - Benfika 

29.9.  09:50  Rangers - Sokolnice B 

29.9.  10:40  Panama B - Benfika 

29.9.  11:30  Panama B - Sokolnice B 

29.9.  12:20  Repromeda B - Tropa 

29.9.  13:10  Repromeda B - Luxury 

29.9.  14:00  Luxury - Tropa 

5.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

6.10.  09:00  Blue Flames - Hombres 

6.10.  09:50  Blue Flames - FFT Vinohrady 

6.10.  10:40  Parmagianni - Hombres 

6.10.  11:30  Parmagianni - FFT Vinohrady 

6.10.  12:20  Bianco - Partizan 

6.10.  13:10  Soccer - Partizan 

6.10.  14:00  Bianco - Olymp 

6.10.  14:50  Soccer - Olymp 

6.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ

13.10.  09:00  Luxury - Benfika 

13.10.  09:50  Luxury - Sokolnice B 

13.10.  10:40  Tropa - Benfika 

13.10.  11:30  Tropa - Sokolnice B 

13.10.  12:20  Repromeda B - Panama B 

13.10.  13:10  Repromeda B - Rangers 

13.10.  14:00  Rangers - Panama B 

7.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

27.10.  09:00  Blue Flames - Rangers 

27.10.  09:50  Blue Flames - Panama B 

27.10.  10:40  Parmagianni - Rangers 

27.10.  11:30  Parmagianni - Panama B 

27.10.  12:20  Olymp - Tropa 

27.10.  13:10  Partizan - Tropa 

27.10.  14:00  Olymp - Luxury 

27.10.  14:50  Partizan - Luxury 

8.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ

3.11.     09:00  Hombres - Benfika 

3.11.     09:50  Hombres - Sokolnice B 

3.11.     10:40  FFT Vinohrady - Benfika 

3.11.     11:30  FFT Vinohrady - Sokolnice B 

3.11.     12:20  Repromeda B - Bianco 

3.11.     13:10  Repromeda B - Soccer 

3.11.     14:00  Bianco - Soccer 

9.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

10.11.   09:00  Blue Flames - Luxury 

10.11.   11:30  Parmagianni - Tropa 

10.11.   09:50  Blue Flames - Tropa 

10.11.   10:40  Parmagianni - Luxury 

10.11.   12:20  Bianco - Benfika   

10.11.   13:10  Bianco - Sokolnice B 

10.11.   14:00  Soccer - Benfika 

10.11.   14:50  Soccer - Sokolnice B 

10.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ

17.11.  09:00  Rangers - Partizan 

17.11.  09:50  Rangers - Olymp 

17.11.  10:40  Panama B - Partizan 

17.11.  11:30  Panama B - Olymp 

17.11.  12:20  Repromeda B - FFT Vinohrady 

17.11.  13:10  Repromeda B - Hombres 

17.11.  14:00  FFT Vinohrady - Hombres 

11.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

24.11.  09:00  Blue Flames - Benfika 

24.11.  09:50  Blue Flames - Sokolnice B 

24.11.  10:40  Parmagianni - Benfika 

24.11.  11:30  Parmagianni - Sokolnice B 

24.11.  12:20  Hombres - Tropa 

24.11.  13:10  FFT Vinohrady - Tropa 

24.11.  14:00  Hombres - Luxury 

24.11.  14:50  FFT Vinohrady - Luxury 

12.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ

1.12.  09:00  Soccer - Panama B 

1.12.  09:50  Bianco - Panama B 

1.12.  10:40  Soccer - Rangers 

1.12.  11:30  Bianco - Rangers 

1.12.  12:20  Repromeda B - Olymp 

1.12.  13:10  Repromeda B - Partizan 

1.12.  14:00  Partizan - Olymp 

13.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

8.12.  09:00  Parmagianni - Blue Flames 

8.12.  09:50  Blue Flames - Repromeda B 

8.12.  10:40  Parmagianni - Repromeda B 

8.12.  11:30  Bianco - Luxury 

8.12.  12:20  Soccer - Luxury 

8.12.  13:10  Bianco - Tropa 

8.12.  14:00  Soccer - Tropa 

14.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ

15.12. 09:00  Rangers - Hombres 

15.12. 09:50  Panama B - Hombres 

15.12. 10:40  Rangers - FFT Vinohrady 

15.12. 11:30  Panama B - FFT Vinohrady 

15.12. 12:20  Partizan - Benfika 

15.12. 13:10  Partizan - Sokolnice B 

15.12. 14:00  Olymp - Benfika 

15.12. 14:50  Olymp - Sokolnice B 


Předběžné rozlosování 1.B PENALTY třída - Podzim  2018/19

1. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

9.9.  09:00  Madrid - Across

9.9.  09:50  Madrid - Schalke

9.9.  10:40  Debakl - Across

9.9.  11:30  Debakl - Schalke

9.9.  12:20  Barum - Celtic

9.9.  13:10  Gepard - Celtic

9.9.  14:00  Barum - Inter

9.9.  14:50  Gepard - Inter

2. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

16.9.  09:00  Žab.Vlci B - Kampa

16.9.  09:50  Tropicana - Kampa

16.9.  10:40  Žab.Vlci B - Onyx

16.9.  11:30  Tropicana - Onyx

16.9.  12:20  Nasan B - Gloria

16.9.  13:10  Nasan B - Rychlé pípy

16.9.  14:00  Rychlé pípy - Gloria

3. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

23.9.  09:00  Madrid - Tropicana

23.9.  09:50  Madrid - Žab.Vlci B

23.9.  10:40  Debakl - Tropicana

23.9.  11:30  Debakl - Žab.Vlci B

23.9.  12:20  Schalke - Onyx

23.9.  13:10  Across - Onyx

23.9.  14:00  Schalke - Kampa

23.9.  14:50  Across - Kampa

4. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

30.9.  09:00  Gepard - Rychlé pípy

30.9.  09:50  Gepard - Gloria

30.9.  10:40  Barum - Rychlé pípy

30.9.  11:30  Barum - Gloria

30.9.  12:20  Nasan B - Inter

30.9.  13:10  Nasan B - Celtic

30.9.  14:00  Celtic - Inter

5. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

7.10.  09:00  Madrid - Onyx

7.10.  09:50  Madrid - Kampa

7.10.  10:40  Debakl - Onyx

7.10.  11:30  Debakl - Kampa

7.10.  12:20  Across - Žab.Vlci B

7.10.  13:10  Schalke - Žab.Vlci B

7.10.  14:00  Across - Tropicana

7.10.  14:50  Schalke - Tropicana

6. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

14.10.  09:00  Celtic - Rychlé pípy

14.10.  09:50  Celtic - Gloria

14.10.  10:40  Inter - Rychlé pípy

14.10.  11:30  Inter - Gloria

14.10.  12:20  Nasan B - Barum

14.10.  13:10  Nasan B - Gepard

14.10.  14:00  Gepard - Barum

7. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

21.10.  09:00  Madrid - Gepard

21.10.  09:50  Madrid - Barum

21.10.  10:40  Debakl - Gepard

21.10.  11:30  Debakl - Barum

21.10.  12:20  Tropicana - Inter

21.10.  13:10  Žab.Vlci B - Inter

21.10.  14:00  Tropicana - Celtic

21.10.  14:50  Žab.Vlci B - Celtic

8. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

4.11.  09:00  Onyx - Rychlé pípy

4.11.  09:50  Onyx - Gloria

4.11.  10:40  Kampa - Rychlé pípy

4.11.  11:30  Kampa - Gloria

4.11.  12:20  Nasan B - Across

4.11.  13:10  Nasan B - Schalke

4.11.  14:00  Across - Schalke

9. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

11.11.  09:00  Madrid - Celtic

11.11.  09:50  Madrid - Inter

11.11.  10:40  Debakl - Celtic

11.11.  11:30  Debakl - Inter

11.11.  12:20  Across - Rychlé pípy

11.11.  13:10  Across - Gloria

11.11.  14:00  Schalke - Rychlé pípy

11.11.  14:50  Schalke - Gloria

10. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

18.11.  09:00  Gepard - Žab.Vlci B

18.11.  09:50  Gepard - Tropicana

18.11.  10:40  Barum - Žab.Vlci B

18.11.  11:30  Barum - Tropicana

18.11.  12:20  Nasan B - Kampa

18.11.  13:10  Nasan B - Onyx

18.11.  14:00  Kampa - Onyx

11. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

25.11.  09:00  Madrid - Rychlé pípy

25.11.  09:50  Madrid - Gloria

25.11.  10:40  Debakl - Rychlé pípy

25.11.  11:30  Debakl - Gloria

25.11.  12:20  Onyx - Inter

25.11.  13:10  Kampa - Inter

25.11.  14:00  Onyx - Celtic

25.11.  14:50  Kampa - Celtic

12. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

2.12.  09:00  Schalke - Barum

2.12.  09:50  Across - Barum

2.12.  10:40  Schalke - Gepard

2.12.  11:30  Across - Gepard

2.12.  12:20  Nasan B - Tropicana

2.12.  13:10  Nasan B - Žab.Vlci B

2.12.  14:00  Žab.Vlci B - Tropicana

13. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

9.12.  09:00  Across - Celtic

9.12.  09:50  Schalke - Celtic

9.12.  10:40  Across - Inter

9.12.  11:30  Schalke - Inter

9.12.  12:20  Madrid - Nasan B

9.12.  13:10  Debakl - Nasan B

9.12.  14:00  Debakl - Madrid

14. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

16.12.  09:00  Gepard - Onyx

16.12.  09:50  Barum - Onyx

16.12.  10:40  Gepard - Kampa

16.12.  11:30  Barum - Kampa

16.12.  12:20  Žab.Vlci B - Rychlé pípy

16.12.  13:10  Žab.Vlci B - Gloria

16.12.  14:00  Tropicana - Rychlé pípy

16.12.  14:50  Tropicana - Gloria