Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
19.08.2018
ilustrační obrazek futsalbrnoINFORMACE PRO SEZÓNU 2018/19 - VE ČTVRTEK 23.8. SE KONÁ GRÉMIUM KLUBŮ A VVH OKKF
Vážení futsalisté, v minulých dnech jste obdrželi e-mailovou poštou Propozice k soutěži 2018/19, závaznou přihlášku do soutěže, která měla být odevzdána do neděle 15.7.2018 a předběžné rozlosování do nadcházející brněnské futsalové soutěže. Dříve než se pustíme do podrobnějších informací o jednotlivých soutěžích, tak chceme upozornit, že v následující sezóně byly výrazně zvýšeny odměny rozhodčích a delegátů, což se samozřejmě projevilo na vyšším startovném pro kluby. ...
INFORMACE PRO SEZÓNU 2018/19 - VE ČTVRTEK 23.8. SE KONÁ GRÉMIUM KLUBŮ A VVH OKKF

Krátké zprávy aktuálně

08.08.2018 - Futsalový tým Apollo Brno (2.A třída) hledá dva hráče do pole. Kontakt Petr Konicar 732745068, případně mail konicarpetr@gmail.com.

05.08.2018 - KAM NA FUTSAL - Sobota 25.8.2018: Kampa Cup 2018 (Sokol Brno I., Kounicova).

12.07.2018 - Technika Brno hledá hráče k doplnění A (kraj) i B týmu (2 třída). Eventuálně tým ke sloučení (přechod do Techniky). Kontakt Zdeněk Vysloužil (608366315, vyslouzil@lac.cz).

04.07.2018 - Tým Gepard (1.třída) hledá nové tváře do hry a i k následnému posezení. Info: 737 943 790.

13.05.2018 - FK ELIŠKA hledá 2 až 3 nové hráče pro sezonu 2018/2019, kontakt: sdjs@seznam.cz

další krátké zprávy

PŘEDBĚŽNÉ ROZLOSOVÁNÍ 2.A, 2.B, 2.C TŘÍDY

Předběžné rozlosování 2.A  TŘÍDA - Podzim  2018/19

1. A 2. KOLO - JUNDROV

8.9.  09:00  Dynamo - Kobas

8.9.  09:50  Dynamo - Lamy

8.9.  10:40  Technika B - Kobas

8.9.  11:30  Technika B - Lamy

8.9.  12:20  Syrovice - Edesseg

8.9.  13:10  STŽ B - Edesseg

8.9.  14:00  Syrovice - Jopparamu

8.9.  14:50  STŽ B - Jopparamu

KNESLOVA

8.9.  09:00  Madrid B - Ethanol

8.9.  09:50  AB Střelice Ethanol

8.9.  10:40  Madrid B - S.B.Weiss

8.9.  11:30  AB Střelice - S.B.Weiss

8.9.  12:20  Apollo - AVM Metal

8.9.  13:10  Apollo - Jiříkovice

8.9.  14:00  Pískovna - AVM Metal

8.9.  14:50  Pískovna - Jiříkovice

3. A 4. KOLO - JUNDROV

15.9.  09:00  Dynamo - STŽ B

15.9.  09:50  Dynamo - Syrovice

15.9.  10:40  Technika B - STŽ B

15.9.  11:30  Technika B - Syrovice

15.9.  12:20  Lamy - Jopparamu

15.9.  13:10  Kobas - Jopparamu

15.9.  14:00  Lamy - Edesseg

15.9.  14:50  Kobas - Edesseg

KNESLOVA

15.9.  09:00  AB Střelice - Jiříkovice

15.9.  09:50  AB Střelice - AVM Metal

15.9.  10:40  Madrid B - Jiříkovice

15.9.  11:30  Madrid B - AVM Metal

15.9.  12:20  Apollo - S.B.Weiss

15.9.  13:10  Apollo - Ethanol

15.9.  14:00  Pískovna - S.B.Weiss

15.9.  14:50  Pískovna - Ethanol

5. A 6. KOLO - JUNDROV

22.9.  09:00  Dynamo - Jopparamu

22.9.  09:50  Dynamo - Edesseg

22.9.  10:40  Technika B - Jopparamu

22.9.  11:30  Technika B - Edesseg

22.9.  12:20  Kobas - Syrovice

22.9.  13:10  Lamy - Syrovice

22.9.  14:00  Kobas - STŽ B

22.9.  14:50  Lamy - STŽ B

KNESLOVA

22.9.  09:00  Ethanol - Jiříkovice

22.9.  09:50  Ethanol - AVM Metal

22.9.  10:40  S.B.Weiss - Jiříkovice

22.9.  11:30  S.B.Weiss - AVM Metal

22.9.  12:20  Apollo - Madrid B

22.9.  13:10  Apollo - AB Střelice

22.9.  14:00  Pískovna - Madrid B

22.9.  14:50  Pískovna - AB Střelice

7. A 8. KOLO - JUNDROV

6.10.  09:00  Dynamo - AB Střelice

6.10.  09:50  Dynamo - Madrid B

6.10.  10:40  Technika B - AB Střelice

6.10.  11:30  Technika B - Madrid B

6.10.  12:20  STŽ B - S.B.Weiss

6.10.  13:10  Syrovice - S.B.Weiss

6.10.  14:00  STŽ B - Ethanol

6.10.  14:50  Syrovice - Ethanol

KNESLOVA

6.10.  09:00  Jopparamu - Jiříkovice

6.10.  09:50  Jopparamu - AVM Metal

6.10.  10:40  Edesseg - Jiříkovice

6.10.  11:30  Edesseg - AVM Metal

6.10.  12:20  Apollo - Kobas

6.10.  13:10  Apollo - Lamy

6.10.  14:00  Pískovna - Kobas

6.10.  14:50  Pískovna - Lamy

9. A 10. KOLO - JUNDROV

13.10.  09:00  Dynamo - Ethanol

13.10.  09:50  Dynamo - S.B.Weiss

13.10.  10:40  Technika B - Ethanol

13.10.  11:30  Technika B - S.B.Weiss

13.10.  12:20  Kobas - Jiříkovice

13.10.  13:10  Kobas - AVM Metal

13.10.  14:00  Lamy - Jiříkovice

13.10.  14:50  Lamy - AVM Metal

KNESLOVA

13.10.  09:00  AB Střelice - Syrovice

13.10.  09:50  AB Střelice - STŽ B

13.10.  10:40  Madrid B - Syrovice

13.10.  11:30  Madrid B - STŽ B

13.10.  12:20  Apollo - Edesseg

13.10.  13:10  Apollo - Jopparamu

13.10.  14:00  Pískovna - Edesseg

13.10.  14:50  Pískovna - Jopparamu

11. A 12. KOLO - JUNDROV

20.10.  09:00  Dynamo - Jiříkovice

20.10.  09:50  Dynamo - AVM Metal

20.10.  10:40  Technika B - Jiříkovice

20.10.  11:30  Technika B - AVM Metal

20.10.  12:20  Jopparamu - S.B.Weiss

20.10.  13:10  Edesseg - S.B.Weiss

20.10.  14:00  Jopparamu - Ethanol

20.10.  14:50  Edesseg - Ethanol

KNESLOVA

20.10.  09:00  Lamy - Madrid B

20.10.  09:50  Kobas - Madrid B

20.10.  10:40  Lamy - AB Střelice

20.10.  11:30  Kobas - AB Střelice

20.10.  12:20  Apollo - STŽ B

20.10.  13:10  Apollo - Syrovice

20.10.  14:00  Pískovna - STŽ B

20.10.  14:50  Pískovna - Syrovice

13. A 14. KOLO - JUNDROV

27.10.  09:00  Dynamo - Pískovna

27.10.  09:50  Dynamo - Apollo

27.10.  10:40  Technika B - Pískovna

27.10.  11:30  Technika B - Apollo

27.10.  12:20  Kobas - Ethanol

27.10.  13:10  Lamy - Ethanol

27.10.  14:00  Kobas - S.B.Weiss

27.10.  14:50  Lamy - S.B.Weiss

KNESLOVA

27.10.  09:00  AB Střelice - Jopparamu

27.10.  09:50  Madrid B - Jopparamu

27.10.  10:40  AB Střelice - Edesseg

27.10.  11:30  Madrid B - Edesseg

27.10.  12:20  Syrovice - Jiříkovice

27.10.  13:10  Syrovice - AVM Metal

27.10.  14:00  STŽ B - Jiříkovice

27.10.  14:50  STŽ B - AVM Metal

15. KOLO - JUNDROV

10.11.  09:00  Dynamo - Technika B

10.11.  09:50  Kobas - Lamy

10.11.  10:40  Syrovice - STŽ B

10.11.  11:30  Edesseg - Jopparamu

10.11.  12:20  AB Střelice - Madrid B

10.11.  13:10  Ethanol - S.B.Weiss

10.11.  14:00  Jiříkovice - AVM Metal

10.11.  14:50  Apollo - Pískovna


Předběžné rozlosování 2.B  TŘÍDA - Podzim  2018/19

1. A 2. KOLO - ŘEČKOVICE

9.9.  09:00  Orel Řečkovice - West Žab B

9.9.  09:50  Orel Řečkovice - ProBrno

9.9.  10:40  R.I.P. B - West Žab B

9.9.  11:30  R.I.P. B - ProBrno

9.9.  12:20  M2 Shoes - Frutti di Mare

9.9.  13:10  M2 Shoes - Wodowa B

9.9.  14:00  RazNáraz - Frutti di Mare

9.9.  14:50  RazNáraz - Wodowa B

SRBSKÁ

9.9.  09:00  Bolest - XXX

9.9.  09:50  Agora - XXX

9.9.  10:40  Bolest - Deportivo

9.9.  11:30  Agora - Deportivo

9.9.  12:20  Bystrc - Antabus

9.9.  13:10  Bystrc - ASM D

9.9.  14:00  Starobrno - Antabus

9.9.  14:50  Starobrno - ASM D

3. A 4. KOLO - ŘEČKOVICE

16.9.  09:00  Orel Řečkovice - RazNáraz

16.9.  09:50  Orel Řečkovice - M2 Shoes

16.9.  10:40  R.I.P. B - RazNáraz

16.9.  11:30  R.I.P. B - M2 Shoes

16.9.  12:20  ProBrno - Wodowa B

16.9.  13:10  West Žab B - Wodowa B

16.9.  14:00  ProBrno - Frutti di Mare

16.9.  14:50  West Žab B - Frutti di Mare

SRBSKÁ

16.9.  09:00  Agora - ASM D

16.9.  09:50  Agora - Antabus

16.9.  10:40  Bolest - ASM D

16.9.  11:30  Bolest - Antabus

16.9.  12:20  Bystrc - Deportivo

16.9.  13:10  Starobrno - Deportivo

16.9.  14:00  Bystrc - XXX

16.9.  14:50  Starobrno - XXX

5. A 6. KOLO - ŘEČKOVICE

23.9.  09:00  Orel Řečkovice - Wodowa B

23.9.  09:50  Orel Řečkovice - Frutti di Mare

23.9.  10:40  R.I.P. B - Wodowa B

23.9.  11:30  R.I.P. B - Frutti di Mare

23.9.  12:20  West Žab B - M2 Shoes

23.9.  13:10  ProBrno - M2 Shoes

23.9.  14:00  West Žab B - RazNáraz

23.9.  14:50  ProBrno - RazNáraz

SRBSKÁ

23.9.  09:00  XXX - ASM D

23.9.  09:50  XXX - Antabus

23.9.  10:40  Deportivo - ASM D

23.9.  11:30  Deportivo - Antabus

23.9.  12:20  Bystrc - Bolest

23.9.  13:10  Starobrno - Bolest

23.9.  14:00  Bystrc - Agora

23.9.  14:50  Starobrno - Agora

7. A 8. KOLO - ŘEČKOVICE

7.10.  09:00  Orel Řečkovice - Agora

7.10.  09:50  Orel Řečkovice - Bolest

7.10.  10:40  R.I.P. B - Agora

7.10.  11:30  R.I.P. B - Bolest

7.10.  12:20  M2 Shoes - Deportivo

7.10.  13:10  M2 Shoes - XXX

7.10.  14:00  RazNáraz - Deportivo

7.10.  14:50  RazNáraz - XXX

SRBSKÁ

7.10.  09:00  Wodowa B - ASM D

7.10.  09:50  Wodowa B - Antabus

7.10.  10:40  Frutti di Mare - ASM D

7.10.  11:30  Frutti di Mare - Antabus

7.10.  12:20  Bystrc - West Žab B

7.10.  13:10  Starobrno - West Žab B

7.10.  14:00  Bystrc - ProBrno

7.10.  14:50  Starobrno - ProBrno

9. A 10. KOLO - JUNDROV

14.10.  09:00  Orel Řečkovice - XXX

14.10.  09:50  Orel Řečkovice - Deportivo

14.10.  10:40  R.I.P. B - XXX

14.10.  11:30  R.I.P. B - Deportivo

14.10.  12:20  Agora - M2 Shoes

14.10.  13:10  Bolest - M2 Shoes

14.10.  14:00  Agora - RazNáraz

14.10.  14:50  Bolest - RazNáraz

SRBSKÁ

14.10.  09:00  West Žab B - ASM D

14.10.  09:50  West Žab B - Antabus

14.10.  10:40  ProBrno - ASM D

14.10.  11:30  ProBrno - Antabus

14.10.  12:20  Bystrc - Frutti di Mare

14.10.  13:10  Starobrno - Frutti di Mare

14.10.  14:00  Bystrc - Wodowa B

14.10.  14:50  Starobrno Wodowa B

13. A 14. KOLO - ŘEČKOVICE

21.10.  09:00  Orel Řečkovice - Starobrno

21.10.  09:50  Orel Řečkovice - Bystrc

21.10.  10:40  R.I.P. B - Starobrno

21.10.  11:30  R.I.P. B - Bystrc

21.10.  12:20  M2 Shoes - ASM D

21.10.  13:10  M2 Shoes - Antabus

21.10.  14:00  RazNáraz - ASM D

21.10.  14:50  RazNáraz - Antabus

SRBSKÁ

21.10.  09:00  Agora - Wodowa B

21.10.  09:50  Bolest - Wodowa B

21.10.  10:40  Agora - Frutti di Mare

21.10.  11:30  Bolest - Frutti di Mare

21.10.  12:20  West Žab B - XXX

21.10.  13:10  ProBrno - XXX

21.10.  14:00  West Žab B - Deportivo

21.10.  14:50  ProBrno - Deportivo

11. A 12. KOLO - ŘEČKOVICE

28.10.  09:00  Orel Řečkovice - ASM D

28.10.  09:50  Orel Řečkovice - Antabus

28.10.  10:40  R.I.P. B - ASM D

28.10.  11:30  R.I.P. B - Antabus

28.10.  12:20  Wodowa B - Deportivo

28.10.  13:10  Frutti di Mare - Deportivo

28.10.  14:00  Wodowa B - XXX

28.10.  14:50  Frutti di Mare - XXX

SRBSKÁ

28.10.  09:00  ProBrno - Bolest

28.10.  09:50  West Žab B - Bolest

28.10.  10:40  ProBrno - Agora

28.10.  11:30  West Žab B - Agora

28.10.  12:20  Bystrc - M2 Shoes

28.10.  13:10  Starobrno - M2 Shoes

28.10.  14:00  Bystrc - RazNáraz

28.10.  14:50  Starobrno - RazNáraz

15. KOLO - SRBSKÁ

4.11.  09:00  West Žab B - ProBrno

4.11.  09:50  M2 Shoes - RazNáraz

4.11.  10:40  Frutti di Mare - Wodowa B

4.11.  11:30  Agora - Bolest

4.11.  12:20  XXX - Deportivo

4.11.  13:10  ASM D - Antabus

4.11.  14:00  R.I.P. B - Orel Řečkovice

4.11.  14:50  Starobrno - Bystrc


Předběžné rozlosování 2.C  TŘÍDA - Podzim  2018/19

1. A 2. KOLO – KAMÍNKY

9.9.  09:00  Stones B - Excalibur

9.9.  09:50  Stones B - Escobar

9.9.  10:40  Jezdci - Excalibur

9.9.  11:30  Jezdci - Escobar

9.9.  12:20  Atlantis B - Vema Kickers

9.9.  13:10  Attack - Vema Kickers

9.9.  14:00  Atlantis B - Gooners

9.9.  14:50  Attack - Gooners

SVÁŽNÁ

9.9.  09:00  Poclain - Carpe Diem

9.9.  09:50  Svážná - Carpe Diem

9.9.  10:40  Poclain - Bianco B

9.9.  11:30  Svážná - Bianco B

9.9.  12:20  Nasan C - Restart

9.9.  13:10  Nasan C - Citizens

9.9.  14:00  Eliška B - Restart

9.9.  14:50  Eliška B - Citizens

3. A 4. KOLO – KAMÍNKY

16.9.  09:00  Stones B - Attack

16.9.  09:50  Stones B - Atlantis B

16.9.  10:40  Jezdci - Attack

16.9.  11:30  Jezdci - Atlantis B

16.9.  12:20  Escobar - Gooners

16.9.  13:10  Excalibur Gooners

16.9.  14:00  Escobar - Vema Kickers

16.9.  14:50  Excalibur - Vema Kickers

SVÁŽNÁ

16.9.  09:00  Svážná - Citizens

16.9.  09:50  Svážná - Restart

16.9.  10:40  Poclain - Citizens

16.9.  11:30  Poclain - Restart

16.9.  12:20  Nasan C - Bianco B

16.9.  13:10  Nasan C - Carpe Diem

16.9.  14:00  Eliška B - Bianco B

16.9.  14:50  Eliška B - Carpe Diem

5. A 6. KOLO – KAMÍNKY

30.9.  09:00  Stones B - Gooners

30.9.  09:50  Stones B - Vema Kickers

30.9.  10:40  Jezdci - Gooners

30.9.  11:30  Jezdci - Vema Kickers

30.9.  12:20  Excalibur - Atlantis B

30.9.  13:10  Escobar - Atlantis B

30.9.  14:00  Excalibur - Attack

30.9.  14:50  Escobar - Attack

SVÁŽNÁ

30.9.  09:00  Carpe Diem - Citizens

30.9.  09:50  Carpe Diem - Restart

30.9.  10:40  Bianco B - Citizens

30.9.  11:30  Bianco B - Restart

30.9.  12:20  Nasan C - Poclain

30.9.  13:10  Nasan C - Svážná

30.9.  14:00  Eliška B - Poclain

30.9.  14:50  Eliška B - Svážná

7. A 8. KOLO – KAMÍNKY

7.10.  09:00  Stones B - Svážná

7.10.  09:50  Stones B - Poclain

7.10.  10:40  Jezdci - Svážná

7.10.  11:30  Jezdci - Poclain

7.10.  12:20  Attack - Bianco B

7.10.  13:10  Atlantis B - Bianco B

7.10.  14:00  Attack - Carpe Diem

7.10.  14:50  Atlantis B - Carpe Diem

SVÁŽNÁ

7.10.  09:00  Gooners - Citizens

7.10.  09:50  Gooners - Restart

7.10.  10:40  Vema Kickers - Citizens

7.10.  11:30  Vema Kickers - Restart

7.10.  12:20  Nasan C - Excalibur

7.10.  13:10  Nasan C - Escobar

7.10.  14:00  Eliška B - Excalibur

7.10.  14:50  Eliška B - Escobar

9. A 10. KOLO – KAMÍNKY

14.10.  09:00  Stones B - Carpe Diem

14.10.  09:50  Stones B - Bianco B

14.10.  10:40  Jezdci - Carpe Diem

14.10.  11:30  Jezdci - Bianco B

14.10.  12:20  Excalibur - Citizens

14.10.  13:10  Excalibur - Restart

14.10.  14:00  Escobar - Citizens

14.10.  14:50  Escobar - Restart

SVÁŽNÁ

14.10.  09:00  Svážná - Atlantis B

14.10.  09:50  Svážná - Attack

14.10.  10:40  Poclain - Atlantis B

14.10.  11:30  Poclain - Attack

14.10.  12:20  Nasan C - Vema Kickers

14.10.  13:10  Nasan C - Gooners

14.10.  14:00  Eliška B - Vema Kickers

14.10.  14:50  Eliška B - Gooners

11. A 12. KOLO – KAMÍNKY

21.10.  09:00  Stones B - Citizens

21.10.  09:50  Stones B - Restart

21.10.  10:40  Jezdci - Citizens

21.10.  11:30  Jezdci - Restart

21.10.  12:20  Gooners - Bianco B

21.10.  13:10  Vema Kickers - Bianco B

21.10.  14:00  Gooners - Carpe Diem

21.10.  14:50  Vema Kickers - Carpe Diem

SVÁŽNÁ

21.10.  09:00  Escobar - Poclain

21.10.  09:50  Excalibur - Poclain

21.10.  10:40  Escobar - Svážná

21.10.  11:30  Excalibur - Svážná

21.10.  12:20  Nasan C - Attack

21.10.  13:10  Nasan C - Atlantis B

21.10.  14:00  Eliška B - Attack

21.10.  14:50  Eliška B - Atlantis B

13. A 14. KOLO – KAMÍNKY

4.11.  09:00  Stones B - Eliška B

4.11.  09:50  Stones B - Nasan C

4.11.  10:40  Jezdci - Eliška B

4.11.  11:30  Jezdci - Nasan C

4.11.  12:20  Excalibur - Carpe Diem

4.11.  13:10  Escobar - Carpe Diem

4.11.  14:00  Excalibur - Bianco B

4.11.  14:50  Escobar - Bianco B

SVÁŽNÁ

4.11.  09:00  Svážná - Gooners

4.11.  09:50  Poclain - Gooners

4.11.  10:40  Svážná - Vema Kickers

4.11.  11:30  Poclain - Vema Kickers

4.11.  12:20  Atlantis B - Citizens

4.11.  13:10  Atlantis B - Restart

4.11.  14:00  Attack - Citizens

4.11.  14:50  Attack - Restart

15. KOLO – KAMÍNKY

11.11.  09:00  Jezdci - Stones B

11.11.  09:50  Excalibur - Escobar

11.11.  10:40  Atlantis B - Attack

11.11.  11:30  Vema Kickers - Gooners

11.11.  12:20  Svážná - Poclain

11.11.  13:10  Carpe Diem - Bianco B

11.11.  14:00  Citizens - Restart

11.11.  14:50  Nasan C - Eliška B