Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
25.09.2018
ilustrační obrazek futsalbrnoNASAZENÍ ROZHODČÍCH NA 29. AŽ 30. ZÁŘÍ 2018
Komise rozhodčích nasadila sudí na pátek, sobotu a neděli 28. až 30. září 2018. Odměny za září budou odesílány na účty nejpozději v pondělí 1. října 2018. Pátek 28.9.2018 Soutěž Hřiště Čas Rozhodčí Rozhodčí Delegát 3.A třída Rybnická 09:00 - 12:10 Špeta Kulpa Bača     ...
NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA 29. AŽ 30. ZÁŘÍ 2018

Krátké zprávy aktuálně

18.09.2018 - KAM NA FUTSAL - Sobota 22.9.: 1.A (Rybnická), 2.A (Kneslova+Jundrov), 3.B (Srbská). Neděle 23.9.: OP (Maloměřice), 1.B (Rybnická), 2.B (Řečkovice+Srbská).

18.09.2018 - Tým Old Blackburn (3.tř.) hledá soupeře na středeční treninky od 17:30-19:00 na hřišti Orla Řečkovice. Info na tel: 732131557 Libor Hájek. P.S. "nájem hřiště platí Old Blackburn".

02.09.2018 - Tým West Žab United hledá soupeře na středeční treninky od 18:30-20:00. Hřiště Kounicova, Sokol Brno 1. Info na tel: 777088238. Email: westzabunited@email.cz.

31.08.2018 - Tým Gepard (1.tř.) nabízí trénink v podobě zápasu v hale na Staňkové na podzim každou středu 21:00 až 22:30. Cena 500 Kč za tým, sprchy apod. samozřejmostí. Pro více info: Václav Plšek - 723 703 787, vedoucí Gepardů.

08.08.2018 - Futsalový tým Apollo Brno (2.A třída) hledá dva hráče do pole. Kontakt Petr Konicar 732745068, případně mail konicarpetr@gmail.com.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 10.9.2018

1.A brněnská třída – 1.kolo

RYBNICKÁ:

Blue Flames-Bianco 1:3 (0:2), Smíšek-Vondra 2, Látal,

Blue Flames-Soccer 3:6 (2:2), Šlapák, Žúbor M., Smíšek-Malec 3, Ondrik 2, Novotný Mat.,

Parmagianni-Bianco 0:8 (0:2), Blaha 4, Látal 2, Silva 2, ŽK: Klímek(Bi),

Parmagianni-Soccer 0:5 (0:0), Novotný Mat.2, Novotný Mar., Gryč, Malec,

Partizan-FFT B 4:0 (0:0), Vu Khac 2, Gvizd, Tóth R., ŽK: Vu Khac, Ondrejička(Pa), Klusák(FFT),

Olymp-FFT B 1:5 (1:4), Hlouch-Koutný 2, Sedlák, Klusák, Zouhar M., ŽK: Sedlák, Vašina(FFT),

Partizan-Hombres B 1:3 (0:0), Gvizd-Ryšavý 3, ŽK: Cihuňka(Pa), Žák(Ho),

Olymp-Hombres B 1:4 (0:4), Vaňkovský-Oščádal 2, Žák, Ryšavý.


1.B brněnská třída – 1.kolo

RYBNICKÁ:

Madrid-Across 2:2 (1:2), Ryšavý, Daněk-Svoboda B., Ševčík, ŽK: Daněk(Ma),

Madrid-Schalke 0:4 (0:0), Suchý 2, Tesař, Sláma, ŽK: Popek, Nahodil(Ma),

Debakl-Across 1:4 (0:1), Škoda-Barša 2, Svoboda A., Ševčík, ŽK: Svoboda B.(Ac),

Debakl-Schalke 2:0 (1:0), Farbiak, Škoda, ŽK: Másilko, Páleník(De), Pokorný, Suchý(Sch),

Barum-Celtic 3:4 (1:3), Kapitán 2, Tříska-Kučera L.2, Lukůvka An., Špaček R., ŽK: Tříska(Ba),

Gepard-Celtic 5:3 (1:1), Hanák Ji.2, Kabát 2, Průcha-Špaček R., Lukůvka Ad., Darvaš,

Barum-Inter 4:0 (0:0), Klíč Š., Kapitán, Šuhaj, Štoss,

Gepard-Inter 8:0 (4:0), Kabát 4, Nguyen, Máca, Bláha, Anděl.


2.A brněnská třída – 1. a 2.kolo

JUNDROV:

Dynamo-Kobas 6:3 (3:1), Vodička 3, Janík 2, Kopecký P.-Faistl, Líška, Hrabovský,

Dynamo-Lamy 3:4 (1:2), Janík, Kopecký P., Patloka-Mazur 2, Konečný, Hanák, ČK: Patloka(Dy), ŽK: Klaudinger, Zavřel, Krátký(Dy), Doubek(La),

Technika B-Kobas 4:5 (3:2), Vysloužil, Lošťák, Štork, Toman-Hrabovský 2, Fábry, Faistl, Kozel,

Technika B-Lamy 4:3 (3:1), Toman 3, Přichystal-Stodůlka 2, Hrůza,

Syrovice-Edesseg 2:1 (0:0), Štěpánek, Hokl-Mullner V.,

STŽ B-Edesseg 1:2 (0:2), Hrůza-Mullner V., Severa, ŽK: Vaněk(Ed),

Syrovice-Jopparamu 2:3 (0:1), Hokl, Palát-Pelikán, Stuchlík J., Kowalczik,

STŽ B-Jopparamu 2:4 (2:2), Hrůza, Kopřiva-Škerle 2, Kowalczik, Pelikán, ŽK: Škerle(Jo),

KNESLOVA:

Madrid B-Ethanol 10:0 (4:0), Havelka 5, Michalak 3, Nowak, Murárik,

AB Střelice-Ethanol 3:1 (1:0), Perna, Šebeň, Feist-Skočovský, ŽK: Švestka(Et),

Madrid B-S.B.Weiss 4:0 (0:0), Havelka 2, Nahodil, Vala, ŽK: Blatný L.(SB),

AB Střelice-S.B.Weiss 10:3 (3:3), Procházka 4, Feist 2, Drahonský, Machát, Herzán, Šebeň-Herzán 2, Svoboda T., ŽK: Svoboda M.(SB),

Apollo-AVM Metal 1:3 (0:0), Locker-Pecha 2, Beneš, ŽK: Červinka(Ap),

Apollo-Jiříkovice 4:1 (2:0), Červinka 2, Adamec, Janík-Pospíchal, ŽK: Kodras(Ji),

Pískovna-AVM Metal 5:5 (2:3), Kubíček 3, Purket 2-Pecha 2, Hanuš, Havlík, Belžík, ČK: Ulrich(AVM), ŽK: Krištof(Pí),

Pískovna-Jiříkovice 5:6 (2:3), Hřebíček M.2, Purket, Kubíček, Krištof-Bečva 3, Havlík, Kodras, Kučera, ŽK: Bečva(Ji).

 1. Madrid B     2  2 0 0  14:0   6

 2. AB Střelice  2  2 0 0  13:4   6

 3. Jopparamu    2  2 0 0   7:4   6

 4. AVM Metal    2  1 1 0   8:6   4

 5. Dynamo       2  1 0 1   9:7   3

 6. Apollo       2  1 0 1   5:4   3

 7. Technika B   2  1 0 1   8:8   3

 8. Lamy         2  1 0 1   7:7   3

 9. Syrovice     2  1 0 1   4:4   3

10. Edesseg      2  1 0 1   3:3   3

11. Kobas        2  1 0 1   8:10  3

12. Jiříkovice   2  1 0 1   7:9   3

13. Pískovna     2  0 1 1  10:11  1

14. STŽ B        2  0 0 2   3:6   0

15. S.B.Weiss    2  0 0 2   3:14  0

16. Ethanol      2  0 0 2   1:13  0

STOP do 15.11.2018: Belžík (AVM)-2ŽK=ČK+HNCH!
STOP v 1 násl.utkání: Patloka (Dynamo)-2ŽK=ČK!


2.B brněnská třída – 1. a 2.kolo

ŘEČKOVICE:

Orel Řečkovice-West Žab B 5:8 (2:3), Kugler, Smolinský, Kasperan, Spousta V., Vlk-Beránek 4, Hornoch 3, Andrle, ŽK: Smolinský, Spousta V.(OŘ), Pařízek(WŽ),

Orel Řečkovice-ProBrno 5:6 (3:3), Chovítek 2, Dostál, Kasperan, Vlk-Vévoda 3, Bastl, Berki, Mikulinec,

R.I.P. B-West Žab B 3:4 (1:2), Stančík, Chaloupka, Marek-Hornoch 3, Beránek,

R.I.P. B-ProBrno 4:4 (2:2), Bartoš, Chaloupka, Jimramovský, Marek-Berki 2, Mikulinec, Vévoda, ŽK: Marek(RIP),

M2 Shoes-Frutti di Mare 2:2 (0:2), Švácha Jan 2-Fousek 2, ŽK: Švácha Jan, Bajer(M2), Luňák(FM),

M2 Shoes-Wodowa B 5:5 (4:1), Švácha ml.3, Dupal, Menšík-Sendler 2, Seitler, Kříž Mi., Pospíšil, ŽK: Švácha ml.(M2), Kříž Ma.(W),

RazNáraz-Frutti di Mare 2:5 (1:2), Šimák, Lesenský-Fousek 2, Malý, Luňák, Priesnitz,

RazNáraz-Wodowa B 3:6 (2:1), Lesenský 2, Moravec-Seitler 2, Lončarič, Kříž Ma., Pospíšil, Saul, ŽK: Lesenský, Moravec(RN).

SRBSKÁ:

Bolest-XXX 1:0 (1:0), Pfeiffer,

Agora-XXX 0:4 (0:2), Pacek 2, Drozd, Paseka,

Bolest-Deportivo 1:4 (0:3), Pfeiffer-Hlaváč 2, Špic, Tóth, ŽK: Fukan(Bo),

Agora-Deportivo 3:7 (1:1), Kolmačka 2, Hloušek R.-Hlaváč 3, Tóth 3, Špic, ŽK: Krátký(Ag), Hruška(D),

Bystrc-ASM D 2:3 (2:1), Hajdin, Hnátek-Kouřil, Midrla M., Novotný, ŽK: Tylč(ASM),

Starobrno-ASM D 2:2 (0:2), Malina, Ondra-Špicl, Hanák,

Bystrc-Antabus 3:4 (2:3), Machek L.2, Hajdin-David 3, Daněček, ŽK: Doušek, Hnátek, Tronner(By), Kříž(An),

Starobrno-Antabus 1:1 (1:1), Lysý-Daněček, ŽK: Navrátil(St).

 1. Deportivo    2  2 0 0  11:4   6

 2. West Žab B   2  2 0 0  12:8   6

 3. Wodowa  B    2  1 1 0  11:8   4

 4. Frutti Mare  2  1 1 0   7:4   4

 5. ProBrno      2  1 1 0  10:9   4

 6. Antabus      2  1 1 0   5:4   4

 7. ASM D        2  1 1 0   5:4   4

 8. XXX          2  1 0 1   4:1   3

 9. Bolest       2  1 0 1   2:4   3

10. M2 Shoes     2  0 2 0   7:7   2

11. Starobrno    2  0 2 0   3:3   2

12. R.I.P. B     2  0 1 1   7:8   1

13. Bystrc       2  0 0 2   5:7   0

14. Orel Řečk.   2  0 0 2  10:14  0

15. Raz Náraz    2  0 0 2   5:11  0

16. Agora        2  0 0 2   3:11  0


2.C brněnská třída – 1. a 2.kolo

KAMÍNKY:

Stones B-Excalibur 2:1 (1:1), Pernica, Medveď-Svánovský, ŽK: Hradílek(St), Berger Pe., Máchal, Prokofjev(Ex),

Stones B-Escobar 4:2 (2:0), Hradílek 2, Medveď, Pernica-Lachout, Zapletal,

Jezdci-Excalibur 2:3 (1:0), Mánek, Točev-Prokofjev 2, Lorenc, ŽK: Rudolecký, Smolka(Je),

Jezdci-Escobar 3:1 (2:0), Mánek, Rudolecký, Smolka-Zapletal, ŽK: Juras(Es),

Atlantis B-AC Brno 3:4 (0:2), Chytil, Lieskovský, Pagáč-Otradovský 2, Krištof R. a T., ŽK: Kopřivík(Sv), Sloboda(AC),

Attack-AC Brno 7:1 (2:1), Liška 2, Luska 2, Šebesta 2, Lidmila-Koky J., ŽK: Koky J., Krištof T., Bančák(AC),

Atlantis B-Gooners 1:7 (1:2), Skřivan-Votoček 2, Radek M. a J., Franta, Chocholáč, Maxa O., ŽK: Skřivan, Mrňa(Sv),

Attack-Gooners 6:0 (2:0), Šebesta 2, Šnédar 2, Lidmila, Liška, ŽK: Šnédar(At).

SVÁŽNÁ:

Poclain-Carpe Diem 1:4 (0:1), Škaroupka-Marcin 2, Grunhut, Wágner, ŽK: Marcin, Wágner(CD),

Svážná-Carpe Diem 5:4 (2:1), Belák 2, Danis 2, Frank Mi.-Palát 2, Grunhut, Wágner, ŽK: Wágner(CD),

Poclain-Bianco B 10:5 (7:1), Helleport 4, Pudelka 3, Berousek, Švanda, Zavrtal-Malůšek D.3, Fišer, Vlček,

Svážná-Bianco B 15:1 (8:1), Danis 5, Wawreczka 3, Frank Mi.2, Hrazdíra 2, Sommer, Škaroupka, Toman-Klimek,

Nasan C-Restart 5:1 (3:0), Čejka 2, Nesvadba, Staněk, Kramář-Sedláček,

Nasan C-Citizens 5:0 (1:0), Čejka 2, Hunkes, Kovář, Kramář, ŽK: Staněk(Na),

Eliška B-Restart 5:1 (2:1), Mnařík 4, Jeřábek-Hladký,

Eliška B-Citizens 3:2 (2:1), Mnařík 2, Kalvoda-Tóth 2, ŽK: Hrdlička(Ci).

 1. Svážná      2  2 0 0  20:5   6

 2. Attack      2  2 0 0  13:1   6

 3. Nasan C     2  2 0 0  10:1   6

 4. Eliška B    2  2 0 0   8:3   6

 5. Stones B    2  2 0 0   6:3   6

 6. Poclain     2  1 0 1  11:9   3

 7. Carpe Diem  2  1 0 1   8:6   3

 8. Jezdci      2  1 0 1   5:4   3

 9. Gooners     2  1 0 1   7:7   3

10. Excalibur   2  1 0 1   4:4   3

11. AC Brno     2  1 0 1   5:10  3

12. Escobar     2  0 0 2   3:7   0

13. Citizens    2  0 0 2   2:8   0

14. Atlantis B  2  0 0 2   4:11  0

15. Restart     2  0 0 2   2:10  0

16. Bianco B    2  0 0 2   6:25  0


3.C brněnská třída – 1.kolo

SRBSKÁ:

Orel Řečkovice B-Kampa B 5:1 (1:0), Kugler 3, Matoušek, Kahoun-Rozlílek, ŽK: Kotrbáček(OŘ),

Orel Řečkovice B-Old Blackburn 6:1 (3:0), Vepřek 3, Matoušek 2, Kahoun-Sýkora,

Raz Náraz B-Kampa B 5:0 (0:0), Lesenský 4, Knopp, ŽK: Feix(K),

Raz Náraz B-Old Blackburn 2:4 (1:2), Lesenský 2-Kříž 2, Hulinský, Gorani,

ASK-Mejdan 0:6 (0:2), Stokláska 3, Hubík 2, Pala,

ASK-Bafancova jedenáctka 2:5 (2:1), Lipovský, Smolík-Dufek, Zajíček, Štelcl, Habanec, Marcinka,

Juventus-Mejdan 1:4 (0:2), Šafář-Spilka O.2, Kozlíček, Stoklásková,

Juventus-Bafancova jedenáctka 4:5 (3:2), Duda 2, Diviš, Špiřík-Dufek 3, Štelcl, Habanec.