Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
19.10.2019
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUT̎E
V pátek 18.října pokračuje dvěma zápasy 5.kolo Okresního přeboru v hale v Bohunicích (Hauskrecht-Eliška a Nasan-Atlantis). V sobotu 19.října  pokračuje 5.kolem Okresní přebor v hale v Maloměřicích, 7.kolem 1.A třída na Rybnické a 11. a 12.kolem 2.A třída v Jundrově a na Kneslové. Dohrává se také 3.kolo 2.B třídy na KAMÍNKÁCH! V neděli 20.října se odehraje 7.kolo 1.B třídy na Rybnické a dále 9. a 10.kolo 2.C třídy na Srbské a v Řečkovicích a také 11. a 12.kolo 2.D třídy na Kamínkách a ...
O VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUT̎E

Krátké zprávy aktuálně

18.10.2019 - Mužstvo Old Blackurn (2.tř.) hledá tým ke společnému tréninku v nafukovací hale na Rybnické každý pátek v 19:00 -20:30. Info na 730 160 061 (Patrik Sysel). Nájem hradí Bkackburn.

14.10.2019 - KAM NA FUTSAL - Pátek 18.10.: 19:30-21:30 OP (Bohun.). Sobota 19.10.: OP (Malom.), 1.A (Rybn.), 2.A (Knesl.+Jundr. -10:40), 2.B (Kamín.-dohr.). Neděle 20.10.: 1.B (Rybn.), 2.C (Řečk.+Srb.), 2.D (Sváž.+Kamín.).

26.07.2019 - Partizan Bludare (OP) hžadá tým na tréningy v útorok v Maloměřicích od 21:00. Info: +421917069016, email: rtrastislavtoth@gmail.com.

25.07.2019 - Jopparamu (2.třída) hledá tréninkového soupeře - od srpna. Středy 1930-2030, hřiště na Srbské. Pavel Mucherl, mucherl@seznam.cz, 602 414 953

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 24.9.2018

E-MOTION Okresní přebor Brno – 2.kolo

MALOMĚŘICE:

Wodowa-R.I.P. 3:1 (2:1), Mareček, Cífka , Chlubný Ji.-Lepka, ŽK: Křivka(Wod), Knotek D.(RIP),

Stones-Moravany 2:0 (0:0), Kubík, Hrabčák,

Moravany-SK Líšeň 2:3 (1:1), Novotný, Štulpa-Kubáň, Denk, Grus, ŽK: Kusák(Líš),

Atlantis-Eliška 3:1 (1:1), Skřivan , Vlček, Valaškovčák-Pivko T.,

SK Líšeň-Napoleon 0:8 (0:3), Žáček J.4 a Pe.2, Hofírek F.2, ŽK: Žáček Pe.(Nap).

 1. Napoleon    2  2 0 0  14:2   6

 2. Stones      2  2 0 0   5:1   6

 3. Atlantis    2  1 1 0   5:3   4

 4. Wodowa      2  1 1 0   5:3   4

 5. U Boba      1  1 0 0  11:2   3

 6. West Žab    1  1 0 0   5:3   3

 7. SK Líšeň    2  1 0 1   3:10  3

 8. Hauskrecht  0  0 0 0   0:0   0

 9. Moravany    2  0 0 2   2:5   0

10. Eliška      2  0 0 2   4:8   0

11. R.I.P.      2  0 0 2   3:9   0

12. Chlup.poz.  2  0 0 2   3:14  0

Střelci: Žáček J. a Pe.(Napoleon)-4.


1.A PENALTY brněnská třída – 3.kolo

RYBNICKÁ:

Blue Flames-Olymp 1:1 (0:0), Smíšek-Hlouch, ŽK: Šindelek(Ol),

Blue Flames-Partizan 3:4 (0:2),  2, Šmíd-Ondrejička 2, Gvizd, Vu Khac,

Parmagianni-Olymp 0:1 (0:1), Šindelek,

Parmagianni-Partizan 2:3 (1:1), Mísař, Pištěk-Gvizd 2, Vu Khac, ŽK: Daniel(Pr),

Soccer-Hombres B 1:5 (0:0), Gryč-Ryšavý 3, Pokorný, Hronek,

Bianco-Hombres B 2:3 (0:1), Mazůrek, Šplíchal-Ryšavý 2, Pokorný,

Soccer-FFT B 4:4 (2:2), Ondrik 3, Malec-Pokluda 2, Koutný, Klusák, ŽK: Vašina(FFT),

Bianco-FFT B 5:1 (2:0), Hude 2, Blaha, Šplíchal, Klímek-Pokluda, ŽK: Zouhar M., Vašina(FFT).

 1. Hombres B    4  4 0 0  15:5  12

 2. Bianco       4  3 0 1  18:5   9

 3. Partizan     4  3 0 1  12:8   9

 4. Soccer       4  2 1 1  16:12  7

 5. Panama B     2  1 1 0   6:1   4

 6. Sokolnice B  2  1 1 0   5:2   4

 7. Tropa        2  1 1 0   7:5   4

 8. FFT B        4  1 1 2  10:14  4

 9. Olymp        4  1 1 2   4:10  4

10. Rangers      2  1 0 1   8:7   3

11. Benfika      2  1 0 1   4:5   3

12. Repromeda B  2  0 1 1   2:4   1

13. Bl. Flames   4  0 1 3   8:14  1

14. Luxury       2  0 0 2   1:9   0

15. Parmagianni  4  0 0 4   2:17  0

Střelci: Ryšavý (Hombres B)-9.


1.B PENALTY brněnská třída – 3.kolo

RYBNICKÁ:

Madrid-Tropicana 5:2 (2:1), Ryšavý 2, Inwald, Šlachta, Nahodil-Drápal 2,

Madrid-Žab.Vlci B 5:3 (3:1), Šlachta 3, Nahodil 2-Chráscina, Svoboda, Černý, ŽK: Jakš, Lange ml.(ŽV),

Debakl-Tropicana 2:3 (1:1), Farbiak, Meitner-Keprt 2, Drápal, ŽK: Kadlec(Tr),

Debakl-Žab.Vlci B 3:3 (2:1), Škoda 2, Farbiak-Chráscina 2, Svoboda,

Schalke-Onyx 3:2 (1:2), Tesař 2, Opluštil-Kůta 2,

Across-Onyx 5:6 (2:4), Svoboda V.2, Ševčík, Barša, Trenz-Chapčák 3, Kůta 2, Peml, ŽK: Trenz(Ac),

Schalke-Kampa 5:3 (0:3), Zejda 2, Opluštil 2, Kavan-Kalivoda, Pilarčík M., Vágner, ŽK: Zejda(Sch), Pilarčík T., Hrabík(Ka),

Across-Kampa 2:4 (1:1), Barša 2-Kalivoda 3, Vrábel, ŽK: Ševčík, Svoboda A.(Ac).

 1. Schalke     4  3 0 1  12:7   9

 2. Kampa       4  3 0 1  14:11  9

 3. Madrid      4  2 1 1  12:11  7

 4. Gepard      2  2 0 0  13:3   6

 5. Gloria      2  2 0 0  12:4   6

 6. Onyx        4  2 0 2  15:14  6

 7. Across      4  1 1 2  13:13  4

 8. Žab.Vlci B  4  1 1 2  13:14  4

 9. Debakl      4  1 1 2   8:10  4

10. Barum       2  1 0 1   7:4   3

11. Nasan B     2  1 0 1   4:2   3

12. Celtic      2  1 0 1   7:8   3

13. Tropicana   4  1 0 3   8:15  3

14. Rych. pípy  2  0 0 2   3:13  0

15. Inter       2  0 0 2   0:12  0

Střelci: Kalivoda (Kampa)-8.


2.A brněnská třída – 5. a 6.kolo

JUNDROV:

Dynamo-Jopparamu 0:4 (0:3), Ĺuĺa 3, Pelikán,

Dynamo-Edesseg 1:3 (0:1), Lelek-Nováček, Vejmělek, Novák,

Technika B-Jopparamu 3:3 (0:3), Lošák 2, Přichystal-Pelikán, Lanžhotský, Stuchlík P.,

Technika B-Edesseg 1:8 (0:2), Přichystal-Nováček 4, Vejmělek 3, Novák, ŽK: Štork(Te),

Kobas-Syrovice 2:0 (0:0), Faistl, Kozel, ŽK: David(Ko),

Lamy-Syrovice 7:2 (2:2), Mazur 3, Sklenář, Dufek, Balcar, Stodůlka-Cechmeistr 2,

Kobas-STŽ B 4:5 (1:4), Hrabovský 2, Faistl, Palát-Hrůza 2, Holl R., Jeremias, Balkovič, ŽK: Fábry(Ko),

Lamy-STŽ B 2:3 (0:0), Sklenář, Mazur-Holl R., Hrůza, Balkovič, ŽK: Hanák, Dufek, Stodůlka(La).

KNESLOVA:

Ethanol-Jiříkovice 3:4 (1:1), Minaříček, Horňáček, Trávníček-Hladil, Ambrož, Bečva, Pernica, ŽK: Komár(Et),

Ethanol-AVM Metal 1:5 (0:2), Langer-Pecha 2, Makež, Stejskal, Belžík,

S.B.Weiss-Jiříkovice 5:4 (2:3), Mička 2, Blatný L., Atexinger, Svoboda T.-Hladil, Kučera, Havlík, Bečva, ŽK: Blatný L., Svoboda T.(SB),

S.B.Weiss-AVM Metal 1:1 (1:0), Herzán-Dubovov, ŽK: Atexinger(SB),

Apollo-Madrid B 3:1 (2:0), Adamec, Čermák, Sýkora-Linhart,

Apollo-AB Střelice 1:6 (0:2), Locker-Machálek 3, Procházka 2, Perna, ŽK: Konicar(Ap),

Pískovna-Madrid B 5:0 (5:0), Kubíček 3, Prokop ml. a st.,

Pískovna-AB Střelice 4:4 (4:1), Purket 2, Prokop ml., Krištof-Drahonský 2, Perna, Machálek, ŽK: Kubíček, Prokop(Pí), Perna(St).

 1. AB Střelice  6  5 1 0  39:16  16

 2. Jopparamu    6  5 1 0  20:8   16

 3. Edesseg      6  4 0 2  17:11  12

 4. Pískovna     6  3 2 1  35:22  11

 5. STŽ B        6  3 1 2  21:17  10

 6. Madrid B     6  3 0 3  26:15   9

 7. Lamy         6  3 0 3  22:16   9

 8. Jiříkovice   6  3 0 3  21:25   9

 9. AVM Metal    6  2 2 2  22:27   8

10. Dynamo       6  2 1 3  15:18   7

11. S.B.Weiss    6  2 1 3  15:30   7

12. Kobas        6  2 0 4  15:20   6

13. Syrovice     6  2 0 4  12:18   6

14. Apollo       6  2 0 4  12:23   6

15. Technika B   6  1 1 4  17:31   4

16. Ethanol      6  1 0 5  18:30   3

STOP do 15.11.2018: Ulrych (AVM)-2ŽK=ČK+HNCH!

Střelci: Kubíček (Pískovna)-12.


2.B brněnská třída – 5. a 6.kolo

ŘEČKOVICE:

Orel Řečkovice-Wodowa B 3:0 (1:0), Kugler, Spousta V., Svoboda, ŽK: Kugler(OŘ),

Orel Řečkovice-Frutti di Mare 3:4 (1:3), Smolinský, Spousta V., Havlík-Beránek L., Luňák, Tachtadzis N., Fousek, ŽK: Kasperan(OŘ), Beránek L., Fousek(FM),

R.I.P. B-Wodowa B 0:8 (0:4), Kříž Mi.2, Meluzín, Švehla, Seitler, Lončarič, Mareček, Cífka, ŽK: Barvíř(RIP), Cífka(W),

R.I.P. B-Frutti di Mare 3:4 (2:3), Dobeš 2, Stančík-Fousek 2, Luňák, Pospíšil Mi., ČK: Tachtadzis N.(FM), ŽK: Dobeš, Toman(RIP),

WestŽab B-M2 Shoes 4:3 (2:2), Beránek, Buček, Koláček, Hornoch-Mucala, Švácha ml. a st., ŽK: Švácha ml.(M2),

ProBrno-M2 Shoes 2:3 (1:2), Bastl, Krobat-Švácha Jan 2 a ml.,

WestŽab B-RazNáraz 5:3 (2:1), Hornoch 3, Koláček, Andrle-Kolář, Kališ, Úředníček,

ProBrno-RazNáraz 4:4 (3:4), Tomiška 2, Krobat, Vévoda-Šimák, Kolář, Kališ, Moravec.

SRBSKÁ:

XXX-ASM D 3:3 (2:0), Kříž, Sochor, Moravec-Kouřil 2, Hanák,

Deportivo-ASM D 4:2 (2:2), Krempaský, Tóth, Špic, Steinhauser-Špicl, Šarík, ŽK: Hladík, Kouřil(ASM),

XXX-Antabus 3:8 (2:4), Drozd 2, Pacek-Daněček 4, Maša 2, Niedermeir, Knapek,

Deportivo-Antabus 4:2 (3:1), Hlaváč 2, Krempaský, Hruška-David, Daněček, ŽK: Hlaváč(D), Knapek(An),

Bystrc-Bolest 4:1 (1:0), Doušek 2, Krkoška 2-Šimerle,

Starobrno-Bolest 0:1 (0:1), Sýkora T.,

Bystrc-Agora 2:4 (2:0), Tronner, Matěj-Hloušek P. a R., Krátký, Póč,

Starobrno-Agora 12:3 (5:2), Ondra 3, Bumba Š.3, Horňáček 3, Malina, Lysý, Pogáč-Hloušek R., Krátký, Kolmačka.

 1. Deportivo    6  5 1 0  29:12  16

 2. Frutti Mare  6  5 1 0  30:16  16

 3. Antabus      6  4 1 1  28:13  13

 4. Wodowa B     6  4 1 1  31:18  13

 5. West Žab B   6  4 0 2  30:25  12

 6. M2 Shoes     6  3 2 1  20:18  11

 7. Bolest       6  3 0 3   9:15   9

 8. ASM D        6  2 2 2  14:17   8

 9. Bystrc       6  2 1 3  23:19   7

10. Starobrno    6  1 3 2  18:16   6

11. Orel Řečk.   6  2 0 4  23:23   6

12. XXX          6  1 2 3  16:23   5

13. ProBrno      6  1 2 3  20:32   5

14. R.I.P. B     6  1 1 4  16:24   4

15. Agora        6  1 0 5  13:35   3

16. RazNáraz     6  0 1 5  14:28   1

STOP na 4 násl.utkání: Tachtadzis N.(Frutti)-ČK+HNCH!

Střelci: Fousek (Frutti)-13.


3.B brněnská třída – 2. a 3.kolo

SRBSKÁ:

kAPPLE-All in 3:1 (1:1), Oujezdský, Fridrich, Zapletal-Otruba, ŽK: Zapletal, Chovan(kA), Otruba(AI),

kAPPLE-Hády 1:6 (1:2), Fridrich-Štainer 3, Moka, Šubrt, Kamenický, ŽK: Fridrich, Holešovský J., Kouřil(kA), Kamenický(H),

Hlt club-All in 8:3 (4:2), František 6, Šastný, Potrusil-Otruba, Koliba, Hons, ŽK: Otruba(AI),

Hlt club-Hády 4:3 (1:1), František 2, Táborský 2-Unčovský, Osolsobě, Šubrt,

Minions-U Boba B 0:4 (0:2), Kučera 2, Jelínek, Jaroš, ŽK: Pospíšil(M),

Minions-Jobsko 1:2 (1:0), Nykodým-Zábojník, Kuchyňka, ŽK: Mojžíšek(M), Dobrovolný(J),

Parodia-U Boba B 3:4 (2:2), Hájek 2, Cipar-Jaroš 2, Pfeifer, Široký R., ŽK: Vystavěl(UB),

Parodia-Jobsko 1:3 (0:2), Kubový-Dobrovolný 2, Zábojník.

 1. Hlt club    4  3  0  1  18:17  9

 2. Wodowa C    2  2  0  0  13:3   6

 3. Žab.Vlci C  2  2  0  0   9:4   6

 4. U Boba B    2  2  0  0   8:3   6

 5. Hády        4  2  0  2  16:13  6

 6. Jobsko      2  2  0  0   5:2   6

 7. Vema Kick.  2  1  0  1   7:7   3

 8. kAPPLE      4  1  0  3   8:16  3

 9. All in      4  1  0  3   5:14  3

10. Kocovina    2  0  0  2   2:4   0

11. Parodia     2  0  0  2   4:7   0

12. Minions     2  0  0  2   1:6   0

Střelci: František (Hlt)-8.