FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 1.10.2018 - 1.část
1.liga – 3.kolo
EraPack Chrudim-Démoni Č.Lípa 4:0 (1:0), FTZS Liberec-Slavia Praha 1:10 (1:5), Démoni Č.Lípa-Uherské Hradiště 5:9 (3:5), VŠB Ostrava-Olympik Mělník 3:4 (1:2), Svarog Teplice-Sparta Praha 7:3 (4:1), Interobal Plzeň-Helas Brno 6:2 (2:0).
1. EraPack Chrudim 4 4 0 0 25:7 12
2. Svarog Teplice 3 3 0 0 18:9 9
3. Uher. Hradiště 3 3 0 0 16:8 9
4. Slavia Praha 2 2 0 0 17:4 6
5. Olympik Mělník 3 2 0 1 10:11 6
6. Sparta Praha 2 1 0 1 16:8 3
7. Interobal Plzeň 3 1 0 2 12:14 3
8. FTZS Liberec 3 1 0 2 9:26 3
9. GL Litoměřice 3 0 1 2 5:8 1
10. Démoni Č.Lípa 4 0 1 3 10:22 1
11. Helas Brno 3 0 0 3 9:18 0
12. VŠB Ostrava 3 0 0 3 6:18 0
2.liga – 1.kolo
Žab.Vlci Brno-D.Loučky 7:2 (3:1), Tango Hodonín-Vysoké Mýto 2:5 (2:2), VŠSK Zlín-Ocel Třinec 4:5 (2:2), AC Jeseník-Baník Ostrava 6:3 (4:2).
Okresní přebor Brno - 3.kolo
MALOMĚŘICE:
Eliška-Wodowa 3:6 (1:4), Kalvoda, Minařík, Sabela-Kříž 4, Skovajsa 2,
Stones-R.I.P. 5:5 (4:2), Hrabčák 3, Sienty, Pernica-Izák 2, Knotek P., Marek, Krejčí,
Napoleon-Stones 12:1 (4:1), Žáček J.4, Pa.3 a Pe.2, Čech 2, Hofírek F.-Hradílek, ŽK: Stanev(Sto), Chlup.pozůstalí-West Žab 3:9 (1:5), Hartl 3-Beránek 3, Buček 2, Hornoch, Zlámal, Samlík, Koláček, ŽK: Hornoch(WŽ),
R.I.P.-SK Líšeň 2:4 (0:2), Bartoš ml., Lepka-Kusák 2, Grus, Procházka.
1. Napoleon 3 3 0 0 26:3 9
2. Wodowa 3 2 1 0 11:6 7
3. Stones 4 2 1 1 11:18 7
4. West Žab 2 2 0 0 14:6 6
5. SK Líšeň 3 2 0 1 7:12 6
6. Atlantis 2 1 1 0 5:3 4
7. U Boba 1 1 0 0 11:2 3
8. R.I.P. 4 0 1 3 10:18 1
9. Hauskrecht 0 0 0 0 0:0 0
10. Moravany 2 0 0 2 2:5 0
11. Eliška 3 0 0 3 7:14 0
12. Chl.pozůst. 3 0 0 3 6:23 0
Střelci: Žáček J.-8 a Žáček Pe. a Pa.(vše Napoleon)-6.
1.A brněnská třída - 4.kolo
RYBNICKÁ:
Panama B-Benfika 5:3 (3:1), Šťastný 4, Krejčí-Smetana 2, Nečas,
Panama B-Sokolnice B 4:2 (2:2), Šťastný 2, Smital, Ondra-Hotový, Kubíček, ŽK: Dobrovolný, Načiňák L.(Sk),
Rangers-Benfika 4:5 (2:2), Zbořil 2, Stříž 2-Smetana 2, Holčápek 2, Nečas, ŽK: Otruba, Rychtařík, Durďák Z.(Ra), Nečas, Jedlička(Be),
Rangers-Sokolnice B 1:2 (0:1), Stříž-Kubíček, Načiňák L., ČK: Procházka(Ra), ŽK: Otruba(Ra), Repromeda B-Tropa 1:2 (1:1), Pospíšil-Uherka T., Faistl, ŽK: Uherka D.(Tr),
Repromeda B-Luxury 5:1 (3:0), Kameníček 3, Král 2-Bartošek, ŽK: Vašek(Lu),
Luxury-Tropa 4:3 (3:1), Pokorný 2, Štefáček 2-Prokop, Faistl, Hulák, ČK: Uherka T.(Tr), ŽK: Pokorný, Schofr(Lu), Heinz(Tr).
1. Hombres B 4 4 0 0 15:5 12
2. Panama B 4 3 1 0 15:6 10
3. Bianco 4 3 0 1 18:5 9
4. Partizan 4 3 0 1 12:8 9
5. Soccer 4 2 1 1 16:12 7
6. Tropa 4 2 1 1 12:10 7
7. Sokolnice B 4 2 1 1 9:7 7
8. Benfika 4 2 0 2 12:14 6
9. Repromeda B 4 1 1 2 8:7 4
10. FFT B 4 1 1 2 10:14 4
11. Olymp 4 1 1 2 4:10 4
12. Rangers 4 1 0 3 13:14 3
13. Luxury 4 1 0 3 6:17 3
14. Bl. Flames 4 0 1 3 8:14 1
15. Parmagianni 4 0 0 4 2:17 0
Střelci: Ryšavý (Hombres B)-9, Stříž (Rangres) a Šťastný (Panama B)-7.
STOP ve 4 násl.utkání: Procházka (Rangers)-ČK+HNCH!
STOP ve 2 násl.utkání: Uherka T.(Tropa)-ČK+sur.hra!
1.B brněnská třída - 4.kolo
RYBNICKÁ:
Gepard-Rychlé pípy 5:3 (1:1), Kopecký 3, Kabát, Kotík-Sedlák 2, Ruibar,
Gepard-Gloria 2:3 (1:2), Máca, Kabát-Krumpholc R.2, Knoflíček, ŽK: Nguyen(Ge), Knoflíček(Gl),
Barum-Rychlé pípy 4:2 (0:0), Šuhaj 2, Jurka J., Kapitán-Ruibar, Šťastný, ŽK: Chytil, Knoflíček, Tříska(Ba),
Barum-Gloria 1:1 (1:1), Jurka J.-Knoflíček, ŽK: Tříska(Ba),
Nasan B-Inter 9:2 (3:1), Bartůněk 3, Jaša 2, Rampula 2, Janeček, Sunderhauf-Strýček, Šponar,
Nasan B-Celtic 4:1 (2:1), Rampula 2, Janeček 2-Krčma,
Celtic-Inter 4:6 (2:4), Špaček R.3, Starý-Florek 3, Sedlák 3.
1. Gloria 4 3 1 0 16:7 10
2. Nasan B 4 3 0 1 17:5 9
3. Gepard 4 3 0 1 20:9 9
4. Schalke 4 3 0 1 12:7 9
5. Kampa 4 3 0 1 14:11 9
6. Barum 4 2 1 1 12:7 7
7. Madrid 4 2 1 1 12:11 7
8. Onyx 4 2 0 2 15:14 6
9. Across 4 1 1 2 13:13 4
10. Ž.Vlci B 4 1 1 2 13:14 4
11. Debakl 4 1 1 2 8:10 4
12. Celtic 4 1 0 3 12:18 3
13. Tropicana 4 1 0 3 8:15 3
14. Inter 4 1 0 3 8:25 3
15. Rych.pípy 4 0 0 4 8:22 0
Střelci: Kalivoda (Kampa) a Kabát (Gepard)-8, Knoflíček (Gloria)-6.
2.C brněnská třída - 5. a 6.kolo
KAMÍNKY:
Stones B-Gooners 5:0 (3:0), Hrabčák 3, Pokorný, Sienty, ŽK: Maxa P.(Go),
Stones B-AC Brno 9:3 (5:0), Hrabčák 3, Pernica 3, Stanev, Kozák, Sienty-Koky J.2, Krištof R.,
Jezdci-Gooners 4:3 (2:2), Beránek 3, Novák-Votoček 3,
Jezdci-AC Brno 6:1 (3:0), Rudolecký 2, Beránek 2, Smolka, Točev-Gabriel,
Excalibur-Atlantis B 1:3 (0:1), Ohniště-Valaškovčák, Kopřivík, Skřivan, ČK: Berger Pe.(Ex), ŽK: Skřivan(Sv),
Escobar-Atlantis B 3:6 (1:1), Koplík, Zapletal, Lachout-Valaškovčák 2, Nešuta, Kopřivík, Mrňa, Skřivan, ŽK: Lachout(Es),
Excalibur-Attack 3:3 (2:3), Ohniště 2, Prokofjev-Šebesta, Lidmila, Šnédar, ŽK: Máchal(Ex),
Escobar-Attack 2:5 (1:0), Zapletal 2-Boháč 3, Šebesta, Šnédar, ŽK: Koplík(Es), Tureček(At).
SVÁŽNÁ:
Carpe Diem-Citizens 0:3 (0:0), Černý T.2, Jakubčík, ŽK: Raáb(CD),
Carpe Diem-Restart 5:1 (2:1), Raáb 2, Palát, Turčínek, Wágner-Hladký, ŽK: Grunhut(CD),
Bianco B-Citizens 5:2 (2:1), Malůšek D.3 a B., Břínek-Tóth 2, ŽK: Páral(Bi),
Bianco B-Restart 10:1 (6:0), Malůšek B.4 a D.3, Grim 2, Vlček-Honek,
Nasan C-Poclain 5:1 (2:1), Čejka 2, Zouhar 2, Nesvadba-Helleport,
Nasan C-Svážná 2:3 (2:1), Zouhar, Čejka-Danis, Belák, Hrazdíra,
Eliška B-Poclain 2:4 (1:1), Minařík, Kalvoda-Švanda, Pudelka, Mikloš,
Eliška B-Svážná 2:5 (2:1), Okleštěk, Minařík-Danis 2, Hrazdíra 2, Toman, ŽK: Hrazdíra, Toman, Řehůřek(Sv).
1. Svážná 6 6 0 0 43:12 18
2. Attack 6 4 2 0 28:10 14
3. Stones B 6 4 1 1 24:12 13
4. Nasan C 6 4 0 2 22:15 12
5. Jezdci 6 3 1 2 19:15 10
6. Eliška B 6 3 1 2 17:14 10
7. Excalibur 6 3 1 2 15:13 10
8. Atlantis B 6 3 1 2 19:19 10
9. Bianco B 6 3 0 3 28:32 9
10. Carpe Diem 6 2 1 3 18:16 7
11. Gooners 6 2 0 4 21:21 6
12. Poclain 6 2 0 4 23:26 6
13. Citizens 6 2 0 4 14:24 6
14. Escobar 6 1 0 5 13:29 3
15. AC Brno 6 1 0 5 12:32 3
16. Restart 6 1 0 5 10:36 3
Střelci: Danis (Svážná)-13. Minařík (Eliška B)-8.