Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
13.11.2018
ilustrační obrazek futsalbrnoZMĚNY V PODZIMNÍ ČÁSTI BRNĚNSKÉHO FUTSALU
Vedení OkKF Brno připravilo rozlosování podzimní část soutěže pro všechny třídy. Na rozlosování se můžete podívat v levé liště pod svou příslušnou soutěží. Veškeré připomínky a podněty pro úpravy, stejně jako opravy chyb sdělte co nejdříve sekretáři Milanovi Havířovi (tel: 774 442 874). Jakékoliv další změny podléhají od 1.září 2018 režimu schvalování se soupeři a poplatkům dle Propozic k Brněnským soutěžím pro sezónu 2018/19. ZMĚNY V PODZIMNÍM LOSU BRNĚNSKÝCH SOUTĚŽÍ VE ...
ZMĚNY V PODZIMNÍ ČÁSTI BRNĚNSKÉHO FUTSALU

Krátké zprávy aktuálně

12.11.2018 - KAM NA FUTSAL - Pátek 16.11.: OP Hauskrecht-Napoleon (19:45 Boh.), Sobota 17.11.: 1.A (Rybn.), 3.A (Rybn.-odpol.). Neděle 18.11.: OP (Malom.), 1.B (Rybn.), 3.A (Rybn.-odpol.).

07.11.2018 - Student z Ukrajiny, 24 let, studující na FASTu ve VUT hledá tým Okresního přeboru Brno, kde by mohl nastoupit. Hral futsal na mistrovství Kyjeva za svou univerzitu. Po zlomenině chodidla,začiná trénovat a hledá nějaky tým, který potřebuje hráče? Tel.: 7776 267 862 Váňa

02.11.2018 - Tým Old Blackburn (3.tř.) hledá jakehokoliv soupeře na přátelský zápas v pátek 9.11.2018 od 19:00-20:30 na Rybnické. Info tel: 732131557 Libor Hájek. P.S. "nájem hřiště platí Blackburn".

08.08.2018 - Futsalový tým Apollo Brno (2.A třída) hledá dva hráče do pole. Kontakt Petr Konicar 732745068, případně mail konicarpetr@gmail.com.

12.07.2018 - Technika Brno hledá hráče k doplnění A (kraj) i B týmu (2 třída). Eventuálně tým ke sloučení (přechod do Techniky). Kontakt Zdeněk Vysloužil (608366315, vyslouzil@lac.cz).

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 29.10.2018 - 1.část

2.liga – 5.kolo

Žab.Vlci Brno-Vysoké Mýto 2:2 (1:1), Jakubčovice-Ocel Třinec 8:15 (3:7), VŠSK Zlín-AC Jeseník 2:4 (0:1), USK Ostrava-Tango Hodonín 4:9 (0:4), ASM D.Loučky-FERRAM Opava a hráno po uzávěrce.

 1. AC Jeseník     5  4  0  1  23:16  12

 2. Žab.Vlci Brno  5  3  1  1  24:20  10

 3. Ocel Třinec    4  3  0  1  29:22   9

 4. Tango Hodonín  5  3  0  2  28:21   9

 5. Vysoké Mýto    4  2  1  1  19:11   7

 6. ASM D.Loučky   3  2  0  1  15:13   6

 7. FERRAM Opava   2  1  1  0  16:13   4

 8. Baník Ostrava  4  1  0  3  21:18   3

 9. VŠSK Zlín      5  1  0  4  18:26   3

10. USK Ostrava    5  1  0  4  16:33   3

11. Jakubčovice    4  0  1  3  23:39   1


Okresní přebor Brno - 6.kolo

MALOMĚŘICE:

Wodowa-Stones 1:5 (0:2), Meluzín-Hrabčák 2, Medveď, Stanev, Doležal, ČK: Medveď(Sto), ŽK: Meluzín, Křivka, Kříž Ma.(Wod),

Stones-U Boba 3:2 (2:1), Stanev, Kubík, Hrabčák-Kantor, Široký Ma., ŽK: Hrabčák(Sto), Široký Ma.(UB),

West Žab-R.I.P. 5:0 (0:0), Fojt, Beránek, Šmehlík, Hornoch, Hrabal, ŽK: Šmehlík(WŽ), Marek "B(RIP),

U Boba-SK Líšeň 1:6 (1:4), Tvarůžek-Denk 2, Grus, Josefi, Procházka, Ptáček, ŽK: Vaněk(Líš),

Atlantis-Napoleon ODLOŽENO na 4.11. v 10:00 v Maloměřicích,

Chlup.pozůstalí-Eliška 6:2 (4:0), Daněk 3, Vyklický M.2, Coufal-Minařík, Zajíc, ŽK: Daněk, Coufal(ChP), Aboulaiche(Eli).

 1. Napoleon    5  5 0 0  40:8   15

 2. Stones      7  4 1 2  21:24  13

 3. West Žab    5  4 0 1  29:13  12

 4. SK Líšeň    6  4 0 2  20:20  12

 5. Wodowa      6  3 1 2  20:21  10

 6. Atlantis    4  2 1 1  11:9    7

 7. Hauskrecht  2  2 0 0  14:4    6

 8. U Boba      6  2 0 4  26:30   6

 9. Moravany    6  2 0 4  13:22   6

10. Eliška      6  1 0 5  15:28   3

11. Chl.pozůst. 5  1 0 4  16:30   3

12. R.I.P.      6  0 1 5  13:29   1

Střelci: Žáček J. a Pe.-11, Grus (SK Líšeň) a Hrabčák (Stones)-7.


1.A brněnská třída - 7.kolo

RYBNICKÁ:

Blue Flames-Rangers 4:5 (2:2), Žúbor M.3, Sádlík-Večeřa 2, Piňos, Odehnal, Zbořil, ŽK: Gregor(Ra),

Blue Flames-Panama B 4:2 (0:1), Žúbor M.2, Smíšek 2-Šťastný, Kaláb,

Parmagianni-Rangers 5:1 (1:1), Sládek 3, Baláž, Zelenka-Zbořil,

Parmagianni-Panama B 3:3 (3:1), Valášek, Smutný, Sládek-Sadovský, Gala, Máčal, ČK: Gala(Pn), ŽK: Baláž(Pr),

Olymp-Tropa 1:2 (1:0), Hlouch-Teplý, Faistl,

Partizan-Tropa 7:0 (3:0), Fehér 3, Bocko, Gvizd, Horečný, Ondrejička, ŽK: Tóth J, (Pa),

Olymp-Luxury 0:3 (0:1), Pokorný, Stronský, Horák, ŽK: Bek, Vaňkovský, Hlouch (O),

Partizan-Luxury 5:2 (3:0), Bocko 2, Cihuňka, Fehér, Horečný-Schofr 2, ČK: Horák(Lu), ŽK: Tóth R., Kušický(Pa).

 1. Partizan     8  6 1 1  30:12  19

 2. Hombres B    6  6 0 0  27:10  18

 3. Panama B     8  5 2 1  31:17  17

 4. Bianco       6  4 1 1  23:7   13

 5. Sokolnice B  6  4 1 1  20:12  13

 6. Benfika      6  4 0 2  15:15  12

 7. Soccer       6  3 1 2  23:18  10

 8. Tropa        8  3 1 4  17:26  10

 9. Rep.Jehn. B  6  2 1 3  17:13   7

10. FFT B        6  2 1 3  14:18   7

11. Parmagianni  8  2 1 5  16:29   7

12. Rangers      8  2 0 6  23:37   6

13. Luxury       8  2 0 6  14:28   6

14. Blue Flames  8  1 1 6  19:29   4

15. Olymp        8  1 1 6   7:25   4

STOP na 1 násl.utkání: Koutný (FFT B)-ČK, Gala (Panama B)-2ŽK=ČK, Horák Mar.(Luxury)-ČK!

Střelci: Ryšavý (Hombres B) a Kubíček (Sokolnice B)-11, Šťastný (Panama B)-8.


2.A brněnská třída – 13. a 14.kolo

JUNDROV:

Dynamo-Pískovna 4:2 (2:0), Patloka 2, Janík, Denčev-Kubíček, Hřebíček M.,

Dynamo-Apollo 10:1 (7:0), Janík 3, Patloka 2, Kopecký P.2, Denčev, Zavřel, Vodička-Sýkora, ŽK: Vodička(Dy),

Technika B-Pískovna 3:3 (1:3), Indra, Přichystal, Tavares-Kubíček 2, Purket,

Technika B-Apollo 2:1 (1:1), Indra, Štork-Janík, ŽK: Štork(Te),

Kobas-Ethanol 2:2 (0:1), Kopřiva, Palát-Štourač, Trávníček, ŽK: Horňáček(Et),

Lamy-Ethanol 2:1 (0:1), Doubek, Hrůza-Komár, ŽK: Hrůza, Dufek(La),

Kobas-S.B.Weiss 2:3 (0:1), Faistl, Líška-Blatný L., Blažek, Herzán,

Lamy-S.B.Weiss 5:0 (1:0), Veleba 2, Dufek, Hýbl, Šponer, ŽK: Šponer(La), Blatný L.(SB).

KNESLOVA:

AB Střelice-Jopparamu 4:1 (2:1), Procházka 2, Machát, Koprajda-Lanžhotský,

Madrid B-Jopparamu 2:4 (1:1), Ryšavý, Procházka-Pelikán 2, Ĺuĺa, Lanžhotský,

AB Střelice-Edesseg 1:3 (0:2), Machálek-Bureš, Lorenc, Paleček, ŽK: Herzán(St),

Madrid B-Edesseg 2:2 (0:2), Ryšavý 2-Vácha, Lorenc,

Syrovice-Jiříkovice 3:3 (2:1), Cechmeistr, Hokl, Bernkopf-Havlík V.2, Havlík J., ŽK: Dofek(Sy),

Syrovice-AVM Metal 2:0 (0:0), Hokl, Dofek,

STŽ B-Jiříkovice 0:2 (0:0), Havlík J., Kodras, ŽK: Kuchovský(STŽ), Havlík V.(Ji),

STŽ B-AVM Metal 6:1 (3:0), Šimeček Jan 4, Kuchovský, Kratochvíl-Hanuš.

 1. Jopparamu    14 11 2  1  52:22  35

 2. AB Střelice  14 11 1  2  69:34  34

 3. Edesseg      14 11 1  2  57:25  34

 4. Dynamo       14  9 1  4  67:30  28

 5. STŽ B        14  8 2  4  47:32  26

 6. Jiříkovice   14  7 2  5  48:50  23

 7. Pískovna     14  6 4  4  69:47  22

 8. Lamy         14  7 0  7  49:35  21

 9. Syrovice     14  6 2  6  43:37  20

10. Technika B   14  5 2  7  42:55  17

11. AVM Metal    14  5 2  7  41:60  17

12. Madrid B     14  4 3  7  38:40  15

13. S.B.Weiss    14  3 1 10  27:71  10

14. Apollo       14  3 0 11  24:64   9

15. Kobas        14  2 2 10  32:59   8

16. Ethanol      14  1 1 12  28:72   4

STOP do 15.11.2018: Ulrych (AVM)-2ŽK=ČK+HNCH, Vintr (Pískovna)-2ŽK=ČK+HNCH!
STOP na 1 násl.utkání: Blatný (S.B.Weiss)-4ŽK!

Střelci: Kubíček (Pískovna)-27, Janík (Dynamo)-21, Pelikán (Jopparamu)-17.


2.B brněnská třída – 13. a 14.kolo

KNESLOVA:

Orel Řečkovice-ASM D 4:4 (3:1), Kugler 2, Svoboda, Matoušek-Špicl 2, Kouřil, Novotný, ŽK: Kugler(OŘ),

Orel Řečkovice-Antabus 2:6 (1:2), Svoboda, Bořecký-Daněček 3, Uhlíř, David, Maša,

R.I.P. B-ASM D 4:0 (0:0), Krejčí 4,

R.I.P. B-Antabus 2:3 (1:0), Lepka, Marek-David 3, ŽK: Cupák(RIP), Uhlíř(An),

Wodowa B-Deportivo 2:4 (1:1), Seitler, Lončarič-Hlaváč 2, Pazdera, Špic,

Frutti di Mare-Deportivo 1:2 (1:1), Pospíšil Ma.-Hlaváč, Pazdera, ŽK: Tachtadzis N.(FM), Krempaský(D),

Wodowa B-XXX 4:2 (3:1), Kříž Mi.2, Lončarič, Strašil-Lazar, Sochor,

Frutti di Mare-XXX 6:0 (0:0), Tachtadzis N.2, Pospíšil Ma.2, Priesnitz, Beránek L., ČK: Moravec(XXX), ŽK: Tachtadzis N. a J.(FM).

SRBSKÁ:

ProBrno-Bolest 0:5 (kont.), Tým ProBrno se nedostavil,

West Žab B-Bolest 1:3 (0:2), Hornoch-Čáp 2, Sýkora T., ŽK: Meitner, Mademlis(WŽ),

ProBrno-Agora 0:5 (kont.), Tým ProBrno se nedostavil,

West Žab B-Agora 4:2 (1:0), Hornoch 2, Korytář 2-Kolmačka, Knapil, ŽK: Hloušek P.(Ag),

Bystrc-M2 Shoes 4:1 (2:0), Machek L.2, Hnátek 2-Dupal, ŽK: Kugler(By),

Starobrno-M2 Shoes 0:3 (0:0), Švácha ml.2 a st., ŽK: Švácha Jan(M2),

Bystrc-RazNáraz ODLOŽENO na 11.11. v 15:40 na Srbské,

Starobrno-RazNáraz ODLOŽENO na 11.11. v 15:40 na Srbské.

 1. Frutti Mare  14 11 1 2  57:28  34

 2. Antabus      14 10 2 2  65:29  32

 3. Deportivo    14 10 2 2  58:34  32

 4. Bolest       14  9 0 5  31:27  27

 5. ASM D        14  7 4 3  43:35  25

 6. West Žab B   14  7 0 7  55:65  21

 7. Wodowa B     14  6 2 6  54:41  20

 8. Orel Řečk.   14  6 2 6  49:48  20

 9. M2 Shoes     14  5 5 4  41:43  20

10. R.I.P. B     14  5 1 8  40:44  16 

11. Bystrc       13  4 2 7  43:43  14

12. Starobrno    13  3 4 6  32:41  13

13. XXX          14  3 4 7  38:52  13

14. Agora        14  4 1 9  41:66  13

15. ProBrno      14  1 4 9  35:67   7

16. Raz Náraz    12  1 2 9  30:49   5

STOP na 2 násl.utkání: Moravec (XXX)-ČK+NCH!
STOP na 1 násl.utkání: Krempaský (Deportivo)-4ŽK!

Střelci: Hlaváč (Deportivo)-30, Hornoch (WŽ B)-23, Fousek (Frutti)-22.