FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 29.10.2018 - 2.část
3.A brněnská třída – 7. a 8.kolo
SVÁŽNÁ:
Blajkec Modřice-Bosonohy 1:3 (1:1), Vacula-Výplach 2, Ševčík,
Blajkec Modřice-Lamy B 3:1 (1:1), Morris 2, Tomandl M.-Stodůlka, ŽK: Šponer(La),
Franklin-Bosonohy 2:3 (2:1), Rakus, Zemánek-Výplach 2, Bezděk, ŽK: Břenek(Bo),
Franklin-Lamy B 4:4 (1:2), Zemánek 2, Cikrle, Rakus-Hanák, Procházka, Stodůlka, Šotola,
Fauna-Carpe Diem B 3:2 (2:2), Ludin 2, Mareš-Jeřábek, Mendel, ŽK: Mareš(Fa),
Fauna-Litrpůl 3:9 (0:6), Bezděk L., Honig, Polášek-Koubek F.3, Šála 3, Sedláček M.2 a A., ŽK: Adamčik, Mareš(Fa),
Jopparamu B-Carpe Diem B 3:1 (1:0), Škerle 2, Chovánek-Halm,
Jopparamu B-Litrpůl 2:2 (1:2), Mucherl, Škerle-Jedlička M., Koubek F., ŽK: Škerle(Jo), Koubek F.(Li),
Pitkin-Popůvky 4:3 (1:2), Stratil 2, Červený, Škrobala-Drápal, Dvořák, Hulák, ŽK: Stratil, Červený(Pi), Hulák, Pavlík(Po),
Pitkin-Deportivo B 2:3 (0:1), Červený, Novák-Hlaváč 2, Krempaský, ŽK: Hlaváč(Do),
Holásky-Popůvky 2:0 (0:0), Kotrla, Růžička, ŽK: Růžička, Vaněk(H), Machata, Sedláček(Po),
Holásky-Deportivo B 6:1 (4:1), Vaněk 2, Lach L., Kupčo, Kotrla, Rudolecký-Krempaský.
1. Litrpůl 8 6 2 0 56:9 20
2. Lamy B 8 6 1 1 30:14 19
3. Bl. Modřice 10 6 1 3 31:27 19
4. Bosonohy 8 5 0 3 26:25 15
5. Pitkin 8 4 1 3 28:19 13
6. Jopparamu B 8 4 1 3 21:16 13
7. Fauna 8 3 2 3 23:32 11
8. Carpe Diem B 8 3 1 4 25:24 10
9. Popůvky 10 3 0 7 18:34 9
10. Franklin 10 2 2 6 23:41 8
11. Holásky 8 2 1 5 17:30 7
12. Deportivo B 10 2 0 8 22:49 6
STOP na 1 násl.utkání: Mareš (Fauna)-4ŽK!
Střelci: Šála (Litrpůl)-17, Jeřábek (Carpe Diem B)-11, Výplach (Bosonohy)-9.
3.B brněnská třída – 8.kolo
SRBSKÁ:
Minions-All in 0:5 (0:0), Vaňorek 3, Otruba, Koliba, ŽK: Pinčiar(AI),
Minions-Hády 0:2 (0:0), Šubrt, Unčovský,
Parodia-All in 1:2 (1:1), Grošov D.-Kurek, Pelikán,
Parodia-Hády 6:4 (3:2), Bučík 2, Grošov Š., Hájek, Leger, Cipar-Kamenický 3, Unčovský,
Žab.Vlci C-U Boba B 12:2 (5:1), Zábojník 4, Letzel 2, Klečka 2, Řezáč, Chráscina, Lange ml., Chroust-Skaunic, Jaroš,
Žab.Vlci C-Jobsko 8:3 (5:1), Zábojník 3, Letzel 2, Lange ml.2, Řezáč-Kubík J., Hanzlíček, Zábojník, ŽK: Zábojník(J),
Kocovina-U Boba B 3:0 (1:0), Endlicher 2, Jurkovský,
Kocovina-Jobsko 2:1 (1:1), Elis, Jurkovský-Hanzlíček, ŽK: Poslušný(K).
1. Žab.Vlci C 8 8 0 0 51:13 24
2. Wodowa C 8 6 1 1 45:17 19
3. Vema Kick. 8 5 1 2 31:17 16
4. Hlt club 8 5 0 3 35:28 15
5. Kocovina 8 4 0 4 22:23 12
6. U Boba B 8 4 0 4 20:36 12
7. kAPPLE 8 3 1 4 27:25 10
8. Hády 8 3 1 4 29:31 10
9. Jobsko 8 3 1 4 19:22 10
10. All in 8 3 1 4 14:20 10
11. Parodia 8 1 0 7 13:43 3
12. Minions 8 0 0 8 5:36 0
Střelci: František (Hlt)-16, Zábojník (Jobsko)-10, Strašil (Wodowa C)-9.
3.C brněnská třída – 8.kolo
ŘEČKOVICE:
O5 MY-Mejdan 5:1 (5:1), Csizmár 2, Žvátora 2, Buček P.-Stokláska, ŽK: Buček P.(O5), Spilka O.(M),
O5 MY-Bafancova jedenáctka 1:3 (1:2), Buček P.-Zimek, Dufek, Bajza, ŽK: Buček J., Kramář(O5), Zimek(B11),
Gladiators C-Mejdan 3:1 (0:1), Hanečák, Kostiha, Havránek-Spilka O.,
Gladiators C-Bafancova jedenáctka 2:1 (1:0), Havelka, Bodický-Zajíček,
ASK-Besídka 3:0 (2:0), Lipovský, Večeřa, Siladi,
ASK-Flamengo 3:2 (1:1), Večeřa, Siladi, Lenomar-Pazio D., Filippi,
Juventus-Besídka 6:2 (1:1), Diviš 3, Šafář, Duda, Burda-Knoblich, Kuchta,
Juventus-Flamengo 5:0 (2:0), Duda 4, Šafář.
1. Gladiators C 8 7 1 0 34:15 22
2. Orel Řečk. B 8 6 1 1 48:21 19
3. Bafanc. „11“ 8 6 0 2 28:22 18
4. Old Blackburn 8 4 0 4 30:26 12
5. Juventus 8 4 0 4 30:27 12
6. ASK 8 4 0 4 29:29 12
7. Raz Náraz B 8 3 0 5 27:29 9
8. O5 MY 8 3 0 5 21:28 9
9. Kampa B 8 2 2 4 22:32 8
10. Mejdan 8 2 1 5 26:33 7
11. Besídka 8 2 1 5 16:35 7
12. Flamengo 8 2 0 6 22:36 6
STOP do 30.6.2019: Pokorný Martin (Flamengo)-ČK+HNCH+vyhr.rozh.!
Střelci: Lesenský (RazNáraz B)-16, Kahoun (Orel Řečk.B)-14, Duda (Juventus)-11.