Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2021 dotací ve výši 460 000 Kč).
21.01.2022
ilustrační obrazek futsalbrnoV SOBOTU POKRAČUJE 2.KOLO BRNĚNSKÉHO POHÁRU 2021/22
Do brněnského poháru 2021/22 se letos přihlásilo 18 klubů z brněnských soutěží, 2 kluby z krajského přeboru (West Žab a Nasan), 1 klub z divize (ASM) a 1 klub z 1. ligy, (Žab.Vlci). Helas Brno dle Propozic poháru FAČR může hrát až krajské kolo. Jakékoliv dotazy a informace k Brněnskému poháru podá p. Zdeněk Polák, tel.: 777652077. V letošním Poháru nemohou startovat B a C družstva, což znamená, že lze využít libovolně všech zaregistrovaných hráčů klubu.  Pohár futsalu Brno město 2021/22 2.kolo SOBOTA 8.ledna 2022 - nafukovací hala Rybnická (rozh. ...
V SOBOTU POKRAČUJE 2.KOLO BRNĚNSKÉHO POHÁRU 2021/22

Krátké zprávy aktuálně

16.01.2022 - KAM NA FUTSAL - Sobota 22.1.: Brno Open (Rybnická 8:00 - 16:00), Pohár Brno (Rybnická 16:00 - 18:30). Neděle 23.1.: Brno Open (Rybnická 8:00 - 16:00).

02.12.2021 - Tým OLTEC GANG hrající 2.třídu hledá tým/soupeře na pravidelné tréninky/přáteláčky během zimní přestávky. Kontakt.tel.: 737065762 nebo email: smardik@seznam.cz a určitě se domluvíme.

16.08.2021 - Tým Slováků, žijících v Brně a hrajících Okresní přebor ve futsalu hledá do svého týmu Partizan Bludare posily do sezóny 2021/22. Informace na tel. 792458683 a e-mail: rtrastislavtoth@gmail.com.

05.08.2021 - Tým FK Slavoj Brno z 2. třídy hledá hráče pro pravidelné středeční fotbálky ve sport. areálu Hroch v Jundrově. Kontakt: futsal@slavojbrno.cz, tel.: 735230106.

15.05.2021 - Sháníme tým, který hledá hráče k doplnění kádru, bohužel se nám rozpadl tým. Nejlépe týmy z 2. nebo 3. třídy. Tel.: 774229995.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 12.11.2018 - 1.část

1.liga – 7.kolo

Uherské Hradiště-Helas Brno 1:1 (1:1), Slavia Praha-VŠB Ostrava 10:2 (4:1), EraPack Chrudim-Olympik Mělník 9:0 (2:0), VŠB Ostrava-Svarog Teplice 3:5 (2:2), Interobal Plzeň-FTZS Liberec 11:4 (5:1), Démoni Č.Lípa-Sparta Praha 0:9 (0:2).

 

 1. Svarog Teplice   7  7 0 0  39:17  21

 2. Era-Pack Chrudim 6  6 0 0  48:8   18

 3. AC Sparta Praha  6  5 0 1  59:13  15

 4. SK Slavia Praha  5  3 0 2  30:13   9

 5. Olympik Mělník   6  3 0 3  19:29   9

 6. Uherské Hradiště 6  2 2 2  24:22   8

 7. Helas Brno       6  2 1 3  23:22   7

 8. Interobal Plzeň  6  2 0 4  25:26   6

 9. FTZS Liberec     7  1 1 5  22:63   4

10. Démoni Č.Lípa    6  1 0 5  13:37   3

11. VŠB Ostrava      7  0 0 7  15:67   0


2.liga – 7.kolo

USK Ostrava-Žab.Vlci Brno 4:7 (1:3), Jakubčovice-Baník Ostrava 2:4 (0:2), Ocel Třinec-ASM D.Loučky 12:2 (4:0), VŠSK Zlín-Vysoké Mýto 3:4 (0:1), FERRAM Opava-AC Jeseník 3:4 (1:2).

 

 1. AC Jeseník    7  6 0 1  38:24  18

 2. Žab.Vlci Brno 7  5 1 1  38:30  16

 3. Vysoké Mýto   6  4 1 1  31:15  13

 4. Ocel Třinec   6  4 0 2  42:32  12

 5. Tango Hodonín 6  4 0 2  31:23  12

 6. ASM D. Loučky 6  3 0 3  29:38   9

 7. Baník Ostrava 5  2 0 3  25:20   6

 8. FERRAM Opava  5  1 1 3  26:26   4

 9. Jakubčovice   6  1 1 4  33:49   4

10. VŠSK Zlín     7  1 0 6  27:37   3

11. USK Ostrava   7  1 0 6  25:51   3


1.A brněnská třída - 9.kolo

RYBNICKÁ:

Blue Flames-Luxury 8:3 (4:0), Smíšek 5, Šlapák, Večeřa, Sádlík-Pokorný 2, Bartošek,

Blue Flames-Tropa 4:4 (4:2), Žúbor M.2, Šlapák, Sádlík-Hulák 3, Faistl,

Parmagianni-Luxury 6:3 (4:0), Sládek 2, Šafář 2, Zelenka, Mísař-Štefáček 2, Horák Ma., ŽK: Sládek(Pr),

Parmagianni-Tropa 8:4 (7:1), Sládek 2, Smutný 2, Mísař 2, Buchtela, Šafář-Prokop 2, Uherka T., Faistl, ŽK: Zelenka(Pr),

Bianco-Benfika 7:1 (4:0), Klímek 3, Silva 2, Blaha, Látal-Fraj, ŽK: Fraj(Be),

Bianco-Sokolnice B 8:4 (6:2), Látal 4, Klímek, Podloucký O., Silva, Hude-Hotový 2, Načiňák L., Kotouček, ŽK: Vondra(Bi),

Soccer-Benfika 4:2 (2:2), Kubát 2, Ondrik, Kvasnička-Nečas, Čáp D., ŽK: Knol(Be),

Soccer-Sokolnice B 2:7 (1:4), Kubát, Novotný Mar.-Načiňák L.3 a P., Martynink 2, Dobrovolný, ŽK: Načiňák P.(Sk).

 

 1. Hombres B      8  8 0 0  38:14  24

 2. Bianco        10  7 2 1  45:14  23

 3. Partizan       8  6 1 1  30:12  19

 4. Sokolnice B   10  6 1 3  38:28  19

 5. Panama B       8  5 2 1  31:17  17

 6. Soccer        10  4 2 4  34:33  14

 7. Parmagianni   10  4 1 5  30:35  13

 8. Benfika       10  4 0 6  18:36  12

 9. Tropa         10  3 2 5  24:38  11

10. Rep.Jehnice B  8  3 1 4  21:21  10

11. FFT B          8  3 1 4  19:21  10

12. Blue Flames   10  2 2 6  31:36   8

13. Rangers        8  2 0 6  23:37   6

14. Luxury        10  2 0 8  20:42   6

15. Olymp          8  1 1 6   7:25   4

STOP na 1 násl.utkání: Gala (Panama B)-2ŽK=ČK!

Střelci: Ryšavý (Hombres B)-14, Kubíček (Sokolnice B), Smíšek (Bl.Flames), Sládek (Parmagianni)-11, Malíř (Hombres B)-10.


1.B brněnská třída - 9.kolo

RYBNICKÁ:

Madrid-Celtic 3:5 (1:2), Ryšavý, Havelka, Daněk-Bačinský, Darvaš, Pořízek, Kašpar, Špaček R., ŽK: Pořízek(Ce),

Madrid-Inter 7:2 (2:0), Havelka 2, Daněk 2, Konečný, Buriánek, Ryšavý-Daněk, Sedlák, ŽK: Daněk(Ma),

Debakl-Celtic 5:8 (1:4), Farbiak 2, Deschner 2, Jelínek-Špaček R.4, Darvaš 2, Pořízek, Kašpar,

Debakl-Inter 1:5 (0:1), Farbiak-Daněk 3, Strýček, Sedlák,

Across-Rychlé pípy 4:1), (2:1), Svoboda A. a B. a V., Barša-Lejska,

Across-Gloria 3:4 (2:2), Svoboda A., Barša, Bočánek-Frýbort O.2, Turscherl, Knoflíček,

Schalke-Rychlé pípy 8:1 (1:0), Zejda 4, Kotrba, Tesař, Pokorný, Robert-Beníček A., ŽK: Kotrba(Sch), Lejska(RP),

Schalke-Gloria 1:3 (1:2), Zejda-Knoflíček 3, ČK: Kotrba(Sch).

 

 1. Gloria     10  9 1 0  45:15  28

 2. Schalke    10  7 0 3  43:28  21

 3. Madrid     10  6 1 3  40:25  19

 4. Nasan B     8  6 0 2  30:12  18

 5. Žab.Vlci B  8  5 1 2  45:23  16

 6. Barum       8  4 1 3  26:17  13

 7. Debakl     10  4 1 5  27:29  13

 8. Gepard      8  4 0 4  27:25  12

 9. Across     10  3 1 6  34:40  10

10. Kampa       8  3 1 4  17:24  10

11. Celtic     10  3 1 6  35:48  10

12. Inter      10  3 0 7  21:58   9

13. Tropicana   8  2 1 5  27:30   7

14. Rych.pípy  10  2 1 7  22:47   7

15. Onyx        8  2 0 6  22:40   6

STOP na 2 násl.utkání: Anděl (Gepard)-ČK+HNCH-zbytek!
STOP na 1 násl.utkání: Kotrba (Schalke)-2ŽK=ČK!

Střelci: Knoflíček (Gloria)-22, Barša (Across)-14, Chráscina (Žab.Vlci B)-12.


2.A brněnská třída – 15.kolo

JUNDROV:

Dynamo-Technika B 4:1 (0:1), Janík 2, Ostrý, Patloka-Lošťák, ŽK: Krátký(Dy),

Kobas-Lamy 0:5 (0:4), Sklenář 2, Stodůlka 2, Kocman, ŽK: David(Ko), Hrůza(La),

Syrovice-STŽ B 3:3 (2:1), Dofek, Pastva, Suchánek-Kopřiva, Holl R., Kratochvíl, ŽK: Dofek, Pastva(Sy),

Edesseg-Jopparamu 1:1 (0:1), Vácha-Stuchlík J.,

AB Střelice-Madrid B 5:1 (2:0), Novotný J., Perna, Šebeň, Drahonský, Machálek-Nowak,

Ethanol-S.B.Weiss 5:0 (kont.), neopr.start Blatný L. (SB), po 4ŽK,

Jiříkovice-AVM Metal 8:2 (3:0), Kodras 4, Havlík V. 3, Kučera-Dubovov 2,

Apollo-Pískovna 1:10 (1:1), Plch-Kubíček 2, Hřebíček M.2 a Z.2, Csefay 2, Krištof, Prokop ml., ŽK: Weiss(Ap).

 

Podzimní tabulka

 1. AB Střelice  15 12 1  2  74:35  37

 2. Jopparamu    15 11 3  1  53:23  36

 3. Edesseg      15 11 2  2  58:26  35

 4. Dynamo       15 10 1  4  71:31  31

 5. STŽ B        15  8 3  4  50:35  27

 6. Jiříkovice   15  8 2  5  56:52  26

 7. Pískovna     15  7 4  4  79:48  25

 8. Lamy         15  8 0  7  54:35  24

 9. Syrovice     15  6 3  6  46:40  21

10. Technika B   15  5 2  8  43:59  17

11. AVM Metal    15  5 2  8  43:68  17

12. Madrid B     15  4 3  8  39:45  15

13. S.B.Weiss    15  3 1 11  27:76  10

14. Apollo       15  3 0 12  25:74   9

15. Kobas        15  2 2 11  32:64   8

16. Ethanol      15  2 1 12  33:72   7

STOP na 4 násl.utkání: Blatný L.(S.B.Weiss)-neop.start po 4ŽK, Svoboda T.(S.B. Weiss)-trest vedoucího!
STOP na 1 násl.utkání: Dofek (Syrovice)-4ŽK!

Střelci: Kubíček (Pískovna)-29, Janík (Dynamo)-23, Pelikán (Jopparamu)-17.