Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2022 dotací ve výši 385 000 Kč).
14.08.2022
ilustrační obrazek futsalbrnoSOUTĚŽE JSOU NAPLNĚNY A ROZLOSOVÁNY. SOUPISKY DO PONDĚLÍ 15.8.2022!!!
Vážení futsalisté, začali jsme s přípravou další brněnské futsalové sezóny 2022/23. Jak jsme vás před informovali, tak dojde k zásadním změnám pro 2.třídy a bude rozšířena 3.třída a jednu skupinu. Dále je bezpodmínečně nutné mít IČO klubu, klub zaregistrovaný ve futisu a ve futisu mít zaregistrované všechny hráče ze soupisky včetně uhrazeného čp 100 korun na rok 2022 a další. Naší prioritou je plnit vaše požadavky, které napíšete do závazných přihlášek ...
SOUTĚŽE JSOU NAPLNĚNY A ROZLOSOVÁNY. SOUPISKY DO PONDĚLÍ 15.8.2022!!!

Krátké zprávy aktuálně

10.08.2022 - Tým Partizan Bludare (Okr.přebor) hledá sparingpartnera na tréninky ve čtvrtek od 20:30 do 22:00 na hřišti na Rybnické (+naf.hala) a dále hráče do týmu včetně brankáře. Kontakt: Rastislav Tóth, tel. 704 657 825.

09.08.2022 - KAM NA FUTSAL - 27.8.2022: Kampa Cup (Sokol Brno I. - Kounicova).

23.07.2022 - Tým Restart (2.A) hledá golmana na sezonu, kontakt: Tomáš Honek, Restart, tel. 605464354.

29.06.2022 - Tým Poclain (máme i B-tým, 2.+3.tř.) by přivítal nové hráče (zkušené i nováčky). Tréninky po dobu prázdnin každý pátek od 19:00 na Okruhu. Kontakt: richardrecman@seznam.cz, stejnojmenný FB nebo 774442874.

24.06.2022 - Tým Panama B (1.A tř.) by přivítal nové hráče a nového sparingpartnera na tréninky každou středu 18-19:30 na hřišti U Hrocha v Jundrově a v zimě v úterý 20-21:30 v nafukovačce na Janouškové. Kontakt: zdenek.gala@seznam.cz nebo 734268366.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 12.11.2018 - 2.část

2.B brněnská třída – 15.kolo

SRBSKÁ:

West Žab B-ProBrno 3:4 (2:1), Hezina P., Johaník, Svensson-Krobat 2, Koch, Vlček,

M2 Shoes-RazNáraz ODLOŽENO na 16.11 v 18:30 v Řečkovicích,

Frutti di Mare-Wodowa B 1:3 (1:1), Luňák-Cífka, Brzoň, Skovajsa, ČK: Tachtadzis N.(FM), ŽK: Beránek R.(FM), Cífka, Skovajsa(W),

Agora-Bolest 0:16 (0:9), Čáp 5, Šimerle 3, Sýkora P.3 a T., Fukan 2, Pfeiffer 2,

XXX-Deportivo 0:3 (0:1), Hlaváč 3,

ASM D-Antabus 1:7 (1:4), Kouřil-Maša 3, Daněček 2, David 2, ŽK: Jakeš (ASM), Niedermeir, Uhlíř(An),

R.I.P. B-Orel Řečkovice 9:2 (4:1), Chaloupka 4, Cupák, Dobeš, Marek, Stančík, Toman-Karika 2, ŽK: Cupák, Dobeš(RIP),

Starobrno-Bystrc 3:3 (1:0), Malina 2, Horňáček-Machek L.2, Kovář,

Bystrc-RazNáraz 4:4 (1:3), Obadal 2, Doušek, Machek L.-Lesenský 3, Viskot,

Starobrno-RazNáraz 1:4 (0:2), Navrátil-Lesenský 2, Klusáček, Hrůza, ŽK: Viskot(RN).

 

Podzimní tabulka

 1. Antabus      15 11 2  2  72:30  35

 2. Deportivo    15 11 2  2  61:34  35

 3. Frutti Mare  15 11 1  3  58:31  34

 4. Bolest       15 10 0  5  47:27  30

 5. ASM D        15  7 4  4  44:42  25

 6. Wodowa B     15  7 2  6  57:42  23

 7. West Žab B   15  7 0  8  58:69  21

 8. M2 Shoes     14  5 5  4  41:43  20

 9. Orel Řečk.   15  6 2  7  51:57  20

 10. R.I.P. B    15  6 1  8  49:46  19

 11. Bystrc      15  4 4  7  50:50  16

 12. Starobrno   15  3 5  7  36:48  14

 13. XXX         15  3 4  8  38:55  13

 14. Agora       15  4 1 10  41:82  13

 15. ProBrno     15  2 4  9  39:70  10

 16. RazNáraz    14  2 3  9  38:54   9

STOP na 4 násl.utkání: Tachtatžis N.(Frutti)-2.ČK+HNCH!

Střelci: Hlaváč (Deportivo)-33, David (Antabus)-24, Hornoch (WŽ B)-23, Fousek (Frutti)-22.


2.C brněnská třída – 15.kolo

KAMÍNKY:

Jezdci-Stones B 2:2 (1:1), Rudolecký, Novák-Hradílek, Kubík,

Excalibur-Escobar 8:2 (3:1), Prokofjev 4, Svánovský, Vilím T., Lorenc, Berger Pe.-Zapletal, Vavřík,

Atlantis B-Attack 0:6 (0:2), Lidmila 2, Fata, Šebesta, Tureček, Opatřil,

AC Brno-Gooners 6:8 (2:6), Krištof T. a R., Otradovský, Koky F., Bančák, Gabriel-Pauzr 3, Nývlt 2, Radek J., Maxa O. a P.,

Svážná-Poclain 4:3 (1:2), Danis 2, Hrazdíra, Tesař-Mikloš 2, Švanda,

Carpe Diem-Bianco B 2:7 (0:2), Palát, Ličák-Klimek 2, Břínek, Malůšek B. a D., Grim, Skalický,

Citizens-Restart 4:0 (3:0), Haviar 2, Černý T., Odrazil, ŽK: Lenčéš(Ci),

Nasan C-Eliška B 2:1 (2:1), Voráč, Čejka-Minařík.

 

Podzimní tabulka

 1. Attack      15 13 2  0  81:22  41

 2. Stones B    15 12 2  1  59:26  38

 3. Svážná      15 11 0  4  78:47  33

 4. Jezdci      15  9 2  4  56:38  29

 5. Bianco B    15  9 0  6  77:57  27

 6. Nasan C     15  8 2  5  47:41  26

 7. Excalibur   15  7 3  5  47:38  24

 8. Gooners     15  7 2  6  54:43  23

 9. Eliška B    15  7 1  7  43:44  22

10. Atlantis B  15  5 2  8  44:71  17

11. Citizens    15  5 0 10  44:56  15

12. Carpe Diem  15  4 2  9  33:45  14

13. Restart     15  4 1 10  54:67  13

14. Poclain     15  4 1 10  49:69  13

15. Escobar     15  4 0 11  40:73  12

16. AC Brno     15  1 0 14  32:101  3

STOP na 1 násl.utkání: Kramář (Nasan C)-2ŽK=ČK-zbytek, Koplík (Escobar)-ČK+HNCH-zbytek!

Střelci: Malůšek D.(Bianco B)-31, Danis (Svážná)-25, Minařík (Eliška B)-18.


3.B brněnská třída – 11.kolo

SRBSKÁ:

kAPPLE-Hlt club 3:4 (1:2), Hrůza 2, Dohnal-Potrusil 2, František 2,

Minions-Parodia 0:3 (0:2), Hájek 2, Voříšek,

Žab.Vlci C-Kocovina 6:0 (2:0), Lange ml.2, Chráscina 2, Letzel, Zábojník,

All in-Hády 6:3 (4:1), Vaňorek 2, Otruba, Koliba, Pinčiar, Kir-Šubrt 2, Unčovský, ŽK: Kir(AI), Šubrt(H),

Jobsko-Hády 1:4 (0:2), Kubík J.-Unčovský 2, Pitrocha, Koudela, ŽK: Pitrocha(H),

U Boba B-All in 2:2 (0:0), Široký M., Jaroš-Kir, Kurek, ŽK: Pinčiar(AI),

U Boba B-Jobsko 3:2 (2:0), Kovář, Vystavěl, Široký R.-Kubík J.2, ŽK: Kubík J.(J),

Wodowa C-Vema Kickers 2:4 (1:1), Saul, Kříž-Dlouhý 2, Svatoš, Purč P., ŽK: Saul(W), Dlouhý(VK).

 

Podzimní tabulka

 1. Žab.Vlci C  11 11 0 0  70:19  33

 2. Hlt club    11  8 0 3  54:34  24

 3. Vema Kick.  11  7 1 3  40:23  22

 4. Wodowa C    11  6 1 4  51:36  19

 5. U Boba B    10  5 1 4  25:40  16

 6. All in      11  4 3 4  24:27  15

 7. Kocovina    11  5 0 6  28:32  15

 8. kAPPLE      11  4 1 6  34:34  13

 9. Hády        10  4 1 5  36:38  13

10. Jobsko      11  3 2 6  24:31  11

11. Parodia     11  3 0 8  24:50   9

12. Minions     11  0 0 11  5:51   0

STOP na 1 násl.utkání: Lončarič (Wodowa C)-ČK+HNCH-zbytek!

Střelci: František (Hlt)-24, Řezáč (Žab.Vlci C)-12, Zábojník (Jobsko)-11, Zábojník (Žab.Vlci C)-10.


3.C brněnská třída – 11.kolo

ŘEČKOVICE:

Orel Řečkovice B-Raz Náraz B 3:2 (1:2), Matoušek 2, Kugler-Lesenský, Kolář,

O5 MY-Gladiators C 2:3 (1:2), Buček P.2-Švancara 2, Filipský, ŽK: Líkař(O5), Rozehnal(G),

ASK-Juventus 7:2 (4:2), Lipovský 4, Siladi 2, Večeřa-Šafář, Navrátil,

Mejdan-Bafancova jedenáctka 3:9 (1:6), Frýba 2, Řeřucha T.-Habanec 3, Dufek 2, Štelcl 2, Zimek, Marcinka,

Besídka-Mejdan 4:3 (2:0), Lech 2, Nesrsta, Toman-Frýba 2, Řeřucha T.,

Flamengo-Bafancova jedenáctka 3:4 (1:2), Selecký 2, Filippi-Sedláček, Habanec, Štelcl, Bajza, ŽK: Pazio D., Perný(F), Habanec(B11),

Besídka-Flamengo 7:4 (1:1), Lech 2, Toman 2, Nesrsta, Menšík, Kuchtík-Selecký 2, Perný 2, ŽK: Toman(Be),

Kampa B-Old Blackburn 2:3 (0:1), Vágner, Kalivoda-Polák 2, Hájek, ŽK: Polák(OB).

 

Podzimní tabulka

 1. Orel Řečk. B    11  9 1 1  61:25  28

 2. Gladiators C    11  8 1 2  43:27  25

 3. Bafancova "11"  11  8 0 3  42:30  24

 4. ASK             11  6 1 4  44:32  19

 5. Old Blackburn   11  6 1 4  38:30  19

 6. Besídka         11  5 1 5  29:43  16

 7. Raz Náraz B     11  5 0 6  39:36  15

 8. Juventus        11  5 0 6  37:40  15

 9. Mejdan          11  3 1 7  38:51  10

10. O5 MY           11  3 0 8  23:41   9

11. Kampa B         11  2 2 7  26:46   8

12. Flamengo        11  2 0 9  34:53   6

STOP do 30.6.2019: Pokorný Martin (Flamengo)-ČK+HNCH+vyhr.rozh.!

Střelci: Lesenský (RazNáraz B)-22, Kahoun (Orel Řečk.B)-18, Siladi (ASK)-12, Duda (Juventus)-11.