Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2022 dotací ve výši 385 000 Kč).
14.08.2022
ilustrační obrazek futsalbrnoSOUTĚŽE JSOU NAPLNĚNY A ROZLOSOVÁNY. SOUPISKY DO PONDĚLÍ 15.8.2022!!!
Vážení futsalisté, začali jsme s přípravou další brněnské futsalové sezóny 2022/23. Jak jsme vás před informovali, tak dojde k zásadním změnám pro 2.třídy a bude rozšířena 3.třída a jednu skupinu. Dále je bezpodmínečně nutné mít IČO klubu, klub zaregistrovaný ve futisu a ve futisu mít zaregistrované všechny hráče ze soupisky včetně uhrazeného čp 100 korun na rok 2022 a další. Naší prioritou je plnit vaše požadavky, které napíšete do závazných přihlášek ...
SOUTĚŽE JSOU NAPLNĚNY A ROZLOSOVÁNY. SOUPISKY DO PONDĚLÍ 15.8.2022!!!

Krátké zprávy aktuálně

10.08.2022 - Tým Partizan Bludare (Okr.přebor) hledá sparingpartnera na tréninky ve čtvrtek od 20:30 do 22:00 na hřišti na Rybnické (+naf.hala) a dále hráče do týmu včetně brankáře. Kontakt: Rastislav Tóth, tel. 704 657 825.

09.08.2022 - KAM NA FUTSAL - 27.8.2022: Kampa Cup (Sokol Brno I. - Kounicova).

23.07.2022 - Tým Restart (2.A) hledá golmana na sezonu, kontakt: Tomáš Honek, Restart, tel. 605464354.

29.06.2022 - Tým Poclain (máme i B-tým, 2.+3.tř.) by přivítal nové hráče (zkušené i nováčky). Tréninky po dobu prázdnin každý pátek od 19:00 na Okruhu. Kontakt: richardrecman@seznam.cz, stejnojmenný FB nebo 774442874.

24.06.2022 - Tým Panama B (1.A tř.) by přivítal nové hráče a nového sparingpartnera na tréninky každou středu 18-19:30 na hřišti U Hrocha v Jundrově a v zimě v úterý 20-21:30 v nafukovačce na Janouškové. Kontakt: zdenek.gala@seznam.cz nebo 734268366.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 18.11.2018

1.liga – 8.kolo

Interobal Plzeň-Slavia Praha 0:4 (0:0), FTZS Liberec-Olympik Mělník 5:7 (2:3), Uherské Hradiště-Sparta Praha 3:9 (1:6), Slavia Praha-Démoni Č.Lípa 3:2 (3:0), Interobal Plzeň-VŠB Ostrava v pondělí 19.11.  

 1. Svarog Teplice    7  7 0 0  39:17  21

 2. AC Sparta Praha   7  6 0 1  68:16  18

 3. Era Pack Chrudim  6  6 0 0  48:8   18

 4. SK Slavia Praha   7  5 0 2  37:15  15

 5. Olympik Mělník    7  4 0 3  26:34  12

 6. Uherské Hradiště  7  2 2 3  27:31   8

 7. Helas Brno        6  2 1 3  23:22   7

 8. Interobal Plzeň   7  2 0 5  25:30   6

 9. FTZS Liberec      8  1 1 6  27:70   4

10. Démoni Č.Lípa     7  1 0 6  15:40   3

11. VŠB Ostrava       7  0 0 7  15:67   0


2.liga – 8.kolo

Žab.Vlci Brno-Ferram Opava 5:3, Vysoké Mýto-ASM D.Loučky 9:4, Tango Hodonín-Jakubčovice 3:2, Baník Ostrava-Ocel Třinec 4:3, VŠSK Zlín-USK Ostrava odloženo.

 1. Žab.Vlci Brno  8  6 1 1  43:33  19

 2. AC Jeseník     7  6 0 1  38:24  18

 3. Vysoké Mýto    7  5 1 1  40:19  16

 4. Tango Hodonín  7  5 0 2  34:25  15

 5. Ocel Třinec    7  4 0 3  45:36  12

 6. Baník Ostrava  7  3 0 4  31:27   9

 7. ASM D. Loučky  7  3 0 4  33:47   9

 8. FERRAM Opava   7  2 1 4  33:33   7

 9. Jakubčovice    7  1 1 5  35:52   4

10. VŠSK Zlín      7  1 0 6  27:37   3

11. USK Ostrava    7  1 0 6  25:51   3


Okresní přebor Brno - 8.kolo

MALOMĚŘICE:

Hauskrecht-Napoleon 3:4 (1:3), Čampa, Harnach, Zlínský-Žáček J. a Pe., Hofírek F., Kmeť,

Wodowa-U Boba 2:2 (0:1), Cífka, Tureček-Pfeifer, Pernikář, ŽK: Cífka(Wod),

Eliška-R.I.P. 2:1 (2:1), Kalvoda, Okleštěk-Stančík, ŽK: Okleštěk, Hofr(Eli),

Moravany-Wodowa 3:2 (0:1), Kozohorský, Synek O., Freiberg-Skovajsa, Křivka, ŽK: Kříž Ma., Horák(Wod),

Chlup.pozůstalí-Moravany 3:1 (1:1), Kadlčák ml.3-Synek O., ŽK: Kadlčák ml.(ChP), Kozohorský, Novotný(Mor),

Atlantis-SK Líšeň 5:3 (4:1), Ferby 2, Halčišák, Skřivan, Pagáč-Grus 2, Denk, ŽK: Pagáč(Atl), Vaněk(Líš).

 1. Napoleon     8  8 0 0  59:17  24

 2. West Žab     6  5 0 1  33:15  15

 3. Wodowa       9  4 2 3  29:27  14

 4. Atlantis     7  4 1 2  22:21  13

 5. Stones       7  4 1 2  21:24  13

 6. SK Líšeň     8  4 0 4  25:29  12

 7. Moravany     8  3 0 5  17:27   9

 8. U Boba       7  2 1 4  28:32   7

 9. Hauskrecht   3  2 0 1  17:8    6

10. Eliška       8  2 0 6  21:35   6

11. Chl.pozůst.  7  2 0 5  20:36   6

12. R.I.P.       8  0 1 7  14:35   1

Střelci: Žáček Pe.-16, Žáček J.-13, Žáček Pa.-10 (vše Napoleon).


1.A brněnská třída - 10.kolo

RYBNICKÁ:

Panama B-Partizan 4:5 (1:3), Kaláb, Krejčí, Ondra, Konečný-Bocko 2, Vu Khac, Furák, Cihuňka, ŽK: Krejčí(Pn), Ondrejička(Pa),

Panama B-Olymp 3:0 (1:0), Kaláb 2, Ondra, ŽK: Bek, Hoskovec, Vaňkovský(Ol),

Rangers-Partizan 2:7 (2:2), Stříž, Piňos-Fehér 3, Cihuňka 2, Vu Khac, Ondrejička, ŽK: Otruba(Ra), Ondrejička(Pa),

Rangers-Olymp 8:2 (4:0), Sádlík 2, Stříž 2, Piňos 2, Borovička, Zbořil-Šindelek 2,

Rep.Jehnice B-FFT B 2:3 (2:1), Barták, Květoň-Novotný, Klusák, Pavlíček,

Rep.Jehnice B-Hombres B 2:5 (2:0), Květoň, Král-Malíř 2, Ryšavý 2, Pokorný, ŽK: Malíř(Ho),

FFT B-Hombres B 2:7 (2:3), Klusák, Malý J.-Holán 2, Ryšavý, Nejezchleba, Holánek, Szabó, Malíř.

 1. Hombres B      10 10 0 0  50:18  30

 2. Partizan       10  8 1 1  42:18  25

 3. Bianco         10  7 2 1  45:14  23

 4. Panama B       10  6 2 2  38:22  20

 5. Sokolnice B    10  6 1 3  38:28  19

 6. Soccer         10  4 2 4  34:33  14

 7. Parmagianni    10  4 1 5  30:36  13

 8. FFT B          10  4 1 5  24:30  13

 9. Benfika        10  4 0 6  18:36  12

10. Tropa          10  3 2 5  25:38  11

11. Rep.Jehnice B  10  3 1 6  25:29  10

12. Rangers        10  3 0 7  33:46   9

13. Blue Flames    10  2 2 6  31:36   8

14. Luxury         10  2 0 8  20:42   6

15. Olymp          10  1 1 8   9:36   4

Střelci: Ryšavý (Hombres B)-17, Malíř (Hombres B)-13, Kubíček (Sokolnice B), Smíšek (Bl.Flames), Sládek (Parmagianni)-11.


1.B brněnská třída - 10.kolo

RYBNICKÁ:

Gepard-Žab.Vlci B 2:4 (0:4), Plšek, Nguyen-Zábojník, Havlín, Hansl, Chroust, ŽK: Řezáč(ŽV),

Gepard-Tropicana 5:3 (1:1), Goldmann 2, Nguyen, Máca, Hlaváč-Zítka, Málek, Šulák, ŽK: Šulák(Tr),

Barum-Žab.Vlci B 4:4 (2:2), Jurka J.2, Kapitán, Tříska-Hansl 2, Mezník, Chroust, ŽK: Jurka J.(Ba),

Barum-Tropicana 4:3 (1:2), Jurka J.2, Kapitán, Tříska-Šulák, Keprt, Zítka, ŽK: Tříska(Ba), Zítka(Tr),

Nasan B-Kampa 7:0 (6:0), Kocourek 3, Voráč 3, Jaša,

Nasan B-Onyx 3:3 (2:2), Jaša 2, Hoffman-Čempel 2, Chapčák,

Kampa-Onyx 4:5 (3:2), Jurda, Štencl, Vrábel, Vágner-Matula 2, Rábek, Kůta, Čempel, ŽK: Čempel(On).

 1. Gloria      10  9 1 0  45:15  28

 2. Nasan B     10  7 1 2  40:15  22

 3. Schalke     10  7 0 3  43:28  21

 4. Žab.Vlci B  10  6 2 2  53:29  20

 5. Madrid      10  6 1 3  40:25  19

 6. Barum       10  5 2 3  34:24  17

 7. Gepard      10  5 0 5  34:32  15

 8. Debakl      10  4 1 5  27:29  13

 9. Across      10  3 1 6  34:40  10

10. Celtic      10  3 1 6  35:48  10

11. Kampa       10  3 1 6  21:36  10

12. Onyx        10  3 1 6  30:47  10

13. Inter       10  3 0 7  21:58   9

14. Tropicana   10  2 1 7  33:39   7

15. Rych. pípy  10  2 1 7  22:47   7

STOP na 1 násl.utkání: Tříska (Barum)-4ŽK, Kotrba (Schalke)-2ŽK=ČK!

Střelci: Knoflíček (Gloria)-22, Barša (Across)-14, Chráscina (Žab.Vlci B)-12.


3.A brněnská třída – 11.kolo

RYBNICKÁ:

Blajkec Modřice-Franklin 2:5 (0:2), Přikryl, Morris-Rakus 2, Požár, Zemánek, Matuška, ŽK: Kužela(Fr),

Bosonohy-Lamy B 1:6 (0:2), Kechajov-Veleba 4, Balcar, Knoth, ČK: Bezděk(Bo), Šponer(La),

Fauna-Jopparamu B 3:5 (1:1), Honig 2, Dvořák-Kowalczik 3, Pelikán 2, ŽK: Knesl(Fa), Vrzáček(Jo),

Popůvky-Deportivo B 3:3 (2:1), Machata, Pazourek, Sklář-Špic 2, Steinhauser, ŽK: Špic, Tóth(Do),

Pitkin-Holásky 1:2 (1:1), Stratil-Kotrla, Lach L., ŽK: Vejsada(Pi),

Carpe Diem B-Litrpůl 2:5 (0:3), Halm, Mendel-Šála 2, Koubek F., Sedláček A. a M..

Podzimní tabulka

 1. Litrpůl       11  9 2 0 6 9:14  29

 2. Lamy B        11  7 1 3  42:23  22

 3. Pitkin        11  6 1 4  34:23  19

 4. Modřice       11  6 1 4  33:32  19

 5. Jopparamu B   11  5 1 5  28:24  16

 6. Carpe Diem B  11  5 1 5  39:37  16

 7. Holásky       11  5 1 5  28:35  16

 8. Bosonohy      11  5 0 6  32:43  15

 9. Franklin      11  3 2 6  28:43  11

10. Fauna         11  3 2 6  30:46  11

11. Popůvky       11  3 1 7  21:37  10

12. Deportivo B   11  2 1 8  25:52   7

STOP na 1 násl.utkání: Bezděk (Bosonohy) a Šponer (Lamy B)-ČK!

Střelci: Šála (Litrpůl)-20, Jeřábek (Carpe Diem B)-14, Vaněk (Holásky)-10.