Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
19.03.2019
ilustrační obrazek futsalbrnoBRNĚNSKÝ POHÁR SE BLÍŽÍ DO BŘEZNOVÉHO FINÁLE
Do brněnské poháru 2018/19 se letos přihlásilo 33 klubů z brněnských soutěží a 5 klubů z 2.ligy, KP a divize JM (Žab.Vlci, STŽ, Nasan a ASM, Sokolnice). Prvoligový Helas Brno dle Propozic poháru FAČR automaticky hraje až krajské kolo. Jakékoliv dotazy a informace k Brněnskému poháru podá p. Zdeněk Polák, tel.: 777652077. V letošním předkole Poháru může startovat i B a C družstva, což znamená, že zde mohou hrát hráči pouze podle soupisek týmu. Pohár futsalu Brno-město 2018/19 7. kolo - finále BLP 2019: Do konce březen 2019!!! STŽ/ASM - Žabinští Vlci ve ...
BRNĚNSKÝ POHÁR SE BLÍŽÍ DO BŘEZNOVÉHO FINÁLE

Krátké zprávy aktuálně

15.03.2019 - KAM NA FUTSAL - Středa 20.3.: OP Napoleon-Hauskrecht (20:45 Bohunice), Br.pohár ASM-STŽ (20:00 Tišnov), Sobota 23.3.: 18.kolo 1.A třída (nafuk.hala Rybnická). Neděle 24.3.: 18.kolo 1.B třída (nafuk.hala Rybnická).

14.03.2019 - Franklin Brno hledá do týmu golmana. Pište nebo volejte na tel.č. 724917038

12.03.2019 - Hráč ve věku 23 let hledá tým, kde by mohl nastoupit do jarní sezóny. Zkušenosti z 1., 2. i 3. třídy. Email: kratas33@gmail.com nebo tel.: 724260886. Jarek

12.03.2019 - Hráč ve věku 28 let se zkušenostmi z krajského přeboru v Helasu B hledá místo v týmu krajského přeboru, tel.: 776 777 293.

27.02.2019 - Tým Gloria (1.B třída) hledá na posílení týmu brankáře + 2 aktivní hráče na tréninky (Út) a zápasy (Ne). V případě zájmu pište na: duffson@seznam.cz

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 4.3.2019

1.liga - 17.kolo
Interobal Plzeň-Svarog Teplice 4:5 (2:3),
Sparta Praha-Démoni Č.Lípa 11:0 (4:0), 
FTZS Liberec-Interobal Plzeň 2:10 (0:5),
Svarog Teplice-VŠB Ostrava 19:2 (5:2),
Olympik Mělník-EraPack Chrudim 1:6 (0:3).

 1. Era-Pack Chrudim 16 15 1  0 106:19   46
 2. Svarog Teplice   17 15 0  2 104:46   45
 3. AC Sparta Praha  16 13 0  3 145:38   39
 4. SK Slavia Praha  16 10 2  4  74:41   32
 5. Interobal Plzeň  17  7 1  9  94:56   22
 6. Olympik Mělník   16  7 1  8  60:88   22
 7. Démoni Č.Lípa    16  5 1 10  42:85   16
 8. Uh. Hradiště     16  4 2 10  56:72   14
 9. Helas Brno       16  4 1 11  40:60   13
10. FTZS Liberec     17  4 1 12  57:133  13
11. VŠB Ostrava      17  1 0 16  39:179   3

2.liga - 17.kolo
FERRAM Opava-Žab.Vlci Brno 5:4 (3:2),
ASM D.Loučky-Vysoké Mýto 1:7 (1:4),
Ocel Třinec-Baník Ostrava 6:0 (2:0),
Jakubčovice-Tango Hodonín 3:6 (1:2),
USK Ostrava-VŠSK Zlín 7:2 (4:1).

 1. Vysoké Mýto     17 14 2  1 105:48   44
 2. AC Jeseník      17 14 1  2  85:55   43
 3. Žab.Vlci Brno   18 10 2  6  93:69   32
 4. Baník Ostrava   17  9 1  7  79:69   28
 5. Ocel Třinec     17  8 3  6  94:75   27
 6. Tango Hodonín   17  8 2  7  85:69   26
 7. ASM D.Loučky    17  6 1 10  62:95   19
 8. VŠSK Zlín       18  5 3 10  83:93   18
 9. FERRAM Opava    17  5 2 10  73:79   17
10. Jakubčovice     17  3 2 12  84:119  11
11. USK Ostrava     18  3 1 14  66:138  10

Okresní přebor - 13.kolo
R.I.P.-Wodowa 4:3 (2:2), Vacula 2, Krejčí, Bartoš ml.-Cihlář 2, Křivka, ŽK: Vacula(RIP),
Eliška-Atlantis 8:1 (4:0), Rudolecký 3, Kalvoda 2, Minařík 2, Buček-Valaškovčák, ŽK: Ferby(Atl),
Napoleon-SK Líšeň 3:3 (1:1), Žáček Pe.2, Hofírek D.-Žvachula 2, Josefi,
Chlup.pozůstalí-U Boba 2:4 (0:2), Pupp, Hartl-Kučera, Tvarůžek, Kantor, Pernikář,
Hauskrecht-West Žab 6:3 (2:1), Tůma 4, Harnach, Ševčík-Johaník, Beránek, Hornoch, ŽK: Svensson (WŽ).

 1. Hauskrecht  15 14 0 1 105:37  42
 2. Napoleon    13 12 1 0  90:28  37
 3. West Žab    14  8 0 6  56:44  24
 4. Wodowa      13  6 2 5  42:40  20
 5. Atlantis    13  6 1 6  43:53  19
 6. Eliška      13  6 0 7  51:48  18
 7. SK Líšeň    13  5 1 7  40:51  16
 8. U Boba      13  4 1 8  48:63  13
 9. Stones      14  4 1 9  31:57  13
10. Chl.pozůst. 13  4 0 9  31:72  12
11. R.I.P.      13  3 1 9  43:56  10
12. Moravany    11  3 0 8  24:55   9
Střelci: Zlínský (Hauskrecht)-37, Tůma (Hauskrecht)-21, Žáček Pe.(Napoleon)-20. 
STOP na 1 násl.utkání: Doležal (Stones)-2ŽK=ČK!

1.A brněnská třída - 15.kolo
Soccer-Blue Flames 3:2 (2:1), Ondrik, Gryč, Novotný Mar.-Šlapák, Žúbor M., ČK: Trtílek(BF), 
Bianco-Blue Flames 1:7 (0:6), Klímek-Šlapák 2, Smíšek 2, Pokorný, Žák, Sádlík, 
Soccer-Parmagianni 3:8 (1:4), Malec 2, Gryč-Šafář 5, Onderka, Buchtela, Zelenka, ŽK: Gottwald(Pr), 
Bianco-Parmagianni 4:3 (0:2), Bernatík 2, Klímek, Malůšek-Onderka, Smutný, Zelenka, ŽK: Cizler(Bi), 
Hombres B-Olymp 11:1 (7:1), Ryšavý 3, Oščádal 3, Do 2, Holánek 2, Pokorný-Mihula, 
FFT B-Olymp 4:1 (0:1), Malý J., Vrbka, Zouhar R., Nováček-Tulis, ŽK: Malý J., Vrbka(FFT), Vaňkovský, Hlouch(Ol), 
Hombres B-Partizan 3:5 (1:3), Ryšavý, Do, Pokorný-Gvizd 2, Bocko, Ondrejka, Vu Khac, 
FFT B-Partizan 1:2 (0:0), Koutný-Vu Khac, Horečný.

 1. Partizan     16 14 1  1  72:30  43
 2. Hombres B    16 13 0  3  80:38  39
 3. Bianco       16  9 3  4  67:37  30
 4. Soccer       16  9 2  5  66:57  29
 5. Panama B     14  8 2  4  52:36  26
 6. FFT B        16  8 2  6  45:43  26
 7. Sokolnice B  14  8 1  5  52:41  25
 8. Parmagianni  16  8 1  7  57:54  25
 9. Jehnice B    14  5 1  8  37:44  16
10. Benfika      14  5 1  8  33:50  16
11. Blue Flames  16  4 3  9  55:58  15
12. Rangers      14  4 1  9  52:65  13
13. Tropa        14  3 2  9  36:68  11
14. Luxury       14  3 1 10  27:54  10
15. Olymp        16  1 1 14  16:72   4
Střelci: Ryšavý (Hombres B)-25, Malíř (Hombres B) a Sládek (Parmagianni)-17.
STOP na 2 násl.utkání: Prokop (Tropa)-2.ČK!