FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 4.3.2019
1.liga - 17.kolo
Interobal Plzeň-Svarog Teplice 4:5 (2:3),
Sparta Praha-Démoni Č.Lípa 11:0 (4:0),
FTZS Liberec-Interobal Plzeň 2:10 (0:5),
Svarog Teplice-VŠB Ostrava 19:2 (5:2),
Olympik Mělník-EraPack Chrudim 1:6 (0:3).
1. Era-Pack Chrudim 16 15 1 0 106:19 46
2. Svarog Teplice 17 15 0 2 104:46 45
3. AC Sparta Praha 16 13 0 3 145:38 39
4. SK Slavia Praha 16 10 2 4 74:41 32
5. Interobal Plzeň 17 7 1 9 94:56 22
6. Olympik Mělník 16 7 1 8 60:88 22
7. Démoni Č.Lípa 16 5 1 10 42:85 16
8. Uh. Hradiště 16 4 2 10 56:72 14
9. Helas Brno 16 4 1 11 40:60 13
10. FTZS Liberec 17 4 1 12 57:133 13
11. VŠB Ostrava 17 1 0 16 39:179 3
2.liga - 17.kolo
FERRAM Opava-Žab.Vlci Brno 5:4 (3:2),
ASM D.Loučky-Vysoké Mýto 1:7 (1:4),
Ocel Třinec-Baník Ostrava 6:0 (2:0),
Jakubčovice-Tango Hodonín 3:6 (1:2),
USK Ostrava-VŠSK Zlín 7:2 (4:1).
1. Vysoké Mýto 17 14 2 1 105:48 44
2. AC Jeseník 17 14 1 2 85:55 43
3. Žab.Vlci Brno 18 10 2 6 93:69 32
4. Baník Ostrava 17 9 1 7 79:69 28
5. Ocel Třinec 17 8 3 6 94:75 27
6. Tango Hodonín 17 8 2 7 85:69 26
7. ASM D.Loučky 17 6 1 10 62:95 19
8. VŠSK Zlín 18 5 3 10 83:93 18
9. FERRAM Opava 17 5 2 10 73:79 17
10. Jakubčovice 17 3 2 12 84:119 11
11. USK Ostrava 18 3 1 14 66:138 10
Okresní přebor - 13.kolo
R.I.P.-Wodowa 4:3 (2:2), Vacula 2, Krejčí, Bartoš ml.-Cihlář 2, Křivka, ŽK: Vacula(RIP),
Eliška-Atlantis 8:1 (4:0), Rudolecký 3, Kalvoda 2, Minařík 2, Buček-Valaškovčák, ŽK: Ferby(Atl),
Napoleon-SK Líšeň 3:3 (1:1), Žáček Pe.2, Hofírek D.-Žvachula 2, Josefi,
Chlup.pozůstalí-U Boba 2:4 (0:2), Pupp, Hartl-Kučera, Tvarůžek, Kantor, Pernikář,
Hauskrecht-West Žab 6:3 (2:1), Tůma 4, Harnach, Ševčík-Johaník, Beránek, Hornoch, ŽK: Svensson (WŽ).
1. Hauskrecht 15 14 0 1 105:37 42
2. Napoleon 13 12 1 0 90:28 37
3. West Žab 14 8 0 6 56:44 24
4. Wodowa 13 6 2 5 42:40 20
5. Atlantis 13 6 1 6 43:53 19
6. Eliška 13 6 0 7 51:48 18
7. SK Líšeň 13 5 1 7 40:51 16
8. U Boba 13 4 1 8 48:63 13
9. Stones 14 4 1 9 31:57 13
10. Chl.pozůst. 13 4 0 9 31:72 12
11. R.I.P. 13 3 1 9 43:56 10
12. Moravany 11 3 0 8 24:55 9
Střelci: Zlínský (Hauskrecht)-37, Tůma (Hauskrecht)-21, Žáček Pe.(Napoleon)-20.
STOP na 1 násl.utkání: Doležal (Stones)-2ŽK=ČK!
1.A brněnská třída - 15.kolo
Soccer-Blue Flames 3:2 (2:1), Ondrik, Gryč, Novotný Mar.-Šlapák, Žúbor M., ČK: Trtílek(BF),
Bianco-Blue Flames 1:7 (0:6), Klímek-Šlapák 2, Smíšek 2, Pokorný, Žák, Sádlík,
Soccer-Parmagianni 3:8 (1:4), Malec 2, Gryč-Šafář 5, Onderka, Buchtela, Zelenka, ŽK: Gottwald(Pr),
Bianco-Parmagianni 4:3 (0:2), Bernatík 2, Klímek, Malůšek-Onderka, Smutný, Zelenka, ŽK: Cizler(Bi),
Hombres B-Olymp 11:1 (7:1), Ryšavý 3, Oščádal 3, Do 2, Holánek 2, Pokorný-Mihula,
FFT B-Olymp 4:1 (0:1), Malý J., Vrbka, Zouhar R., Nováček-Tulis, ŽK: Malý J., Vrbka(FFT), Vaňkovský, Hlouch(Ol),
Hombres B-Partizan 3:5 (1:3), Ryšavý, Do, Pokorný-Gvizd 2, Bocko, Ondrejka, Vu Khac,
FFT B-Partizan 1:2 (0:0), Koutný-Vu Khac, Horečný.
1. Partizan 16 14 1 1 72:30 43
2. Hombres B 16 13 0 3 80:38 39
3. Bianco 16 9 3 4 67:37 30
4. Soccer 16 9 2 5 66:57 29
5. Panama B 14 8 2 4 52:36 26
6. FFT B 16 8 2 6 45:43 26
7. Sokolnice B 14 8 1 5 52:41 25
8. Parmagianni 16 8 1 7 57:54 25
9. Jehnice B 14 5 1 8 37:44 16
10. Benfika 14 5 1 8 33:50 16
11. Blue Flames 16 4 3 9 55:58 15
12. Rangers 14 4 1 9 52:65 13
13. Tropa 14 3 2 9 36:68 11
14. Luxury 14 3 1 10 27:54 10
15. Olymp 16 1 1 14 16:72 4
Střelci: Ryšavý (Hombres B)-25, Malíř (Hombres B) a Sládek (Parmagianni)-17.
STOP na 2 násl.utkání: Prokop (Tropa)-2.ČK!