FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 8.4.2019
1.liga - play off:
Svarog Teplice-Helas Brno 6:4 (3:1), Helas Brno-Svarog Teplice 0:10 (0:5), stav čtvrtfinále TEP-HEL 2:0,
Sparta Praha-Démoni Č.Lípa 8:2 (4:1), stav čtvrtfinále SPA-DČL 1:0,
ERAPACK Chrudim-Olympik Mělník 10:1 (5:0), stav čtvrtfinále CHR-MĚL 1:0,
Slavia Praha-Interobal Plzeň 4:2 (2:1), stav čtvrtfinále SLA-PLZ 1:0.
1.A PENALTY brněnská třída - 20.kolo
RYBNICKÁ:
Benfika-Tropa 5:1 (4:1), Knol 2, Smetana 2, Jirgala-Teplý,
Sokolnice B-Tropa 5:1 (2:0), Kubíček 3, Nevídal, Načiňák P.-Dittrich,
Benfika-Luxury 2:2 (1:1), Smetana, Knol-Pokorný 2, K: Horák Ma.(Lu),
Sokolnice B-Luxury 8:3 (5:0), Kubíček 2, Smetana 2, Nevídal, Sekanina, Kotouček, Načiňák P.-Pokorný 3, K: Smetana(Sk),
Rangers-Rep.Jehnice B 1:3 (1:1), Večeřa-Jičínský 2, Květoň,
Panama B-Rep.Jehnice B 3:1 (2:0), Máčal 2, Vrégr-Král, K: Máčal, Kottas(Pn), Jičínský, Axman(Re),
Panama B-Rangers 4:1 (4:0), Máčal 2, Bělák, Studený-Večeřa, K: Kottas(Pn).
1. Partizan 20 17 1 2 92:39 52
2. Bianco 20 13 3 4 90:44 42
3. Hombres B 20 14 0 6 92:56 42
4. Panama B 20 13 3 4 82:46 42
5. Sokolnice B 20 11 2 7 71:59 35
6. FFT B 20 11 2 7 59:51 35
7. Soccer 20 10 2 8 73:68 32
8. Parmagianni 20 10 1 9 74:68 31
9. Jehnice B 20 8 2 10 50:56 26
10. Rangers 20 7 2 11 74:79 23
11. Blue Flames 20 6 3 11 67:76 21
12. Benfika 20 6 3 11 46:65 21
13. Luxury 20 5 2 13 50:85 17
14. Tropa 20 3 3 14 51:103 12
15. Olymp 20 1 1 18 20:96 4
STOP do 30.6.2019: Hřebíček (Soccer)-ČK+HNCH+pokus o napad.rozh.!
STOP na 6 násl.utkání: Kottas (Panama B)-HNCH po utkání!
STOP na 2 násl.utkání: Vaňkovský (Olymp)-8K!
STOP na 1 násl.utkání: Horák Ma.(Luxury)-4K, Ondrejička (Partizan)-ČK, Hlouch (Olymp)-4K!
Střelci: Ryšavý (Hombres B)-29, Sládek (Parmagianni)-23, Klimek (Bianco)-21.
1.B PENALTY brněnská třída - 20.kolo
RYBNICKÁ:
Rychlé pípy-Inter 2:1 (2:0), Juračka, Beníček A.-Haluza,
Gloria-Inter 7:0 (4:0), Knoflíček 3, Krumpholc R.2, Juříček 2,
Rychlé pípy-Celtic 6:6 (3:0), Slejška 2, Urban 2, Beníček A., Sedlák-Kašpar 3, Darvaš 2, Krčma, K: Bačinský(Ce),
Gloria-Celtic 14:1 (5:1), Knoflíček 6, Pitrocha 2, Krumpholc R.2 a M., Juříček, Čermák, Frýbort O.-Kopečný,
Gepard-Nasan B 2:4 (2:3), Nguyen 2-Rampula 2, Štefl, Bartůněk, K: Nguyen(Ge),
Barum-Nasan B 1:5 (1:3), Klíč Š.-Štefl 2, Rampula 2, Bartůněk,
Barum-Gepard 3:2 (0:1), Kukla, Chytil, Šuhaj-Kabát 2, K: Kukla(Ba).
1. Gloria 20 17 2 1 104:31 53
2. ab.Vlci B 20 13 4 3 130:57 43
3. Nasan B 20 14 1 5 77:50 43
4. Schalke 20 14 0 6 98:51 42
5. Gepard 20 11 1 8 70:60 34
6. Onyx 20 10 3 7 74:73 33
7. Barum 20 10 2 8 63:53 32
8. Madrid 20 9 3 8 69:54 30
9. Across 20 8 3 9 59:76 27
10. Celtic 20 6 3 11 79:98 21
11. Debakl 20 6 3 11 47:72 21
12. Kampa 20 4 4 12 44:79 16
13. Tropicana 20 4 2 14 56:91 14
14. Inter 20 4 1 15 33:105 13
15. Rych. pípy 20 3 2 15 44:97 11
Střelci: Knoflíček (Gloria)-52, Chroust (ab.Vlci B) a Rampula (Nasan B)-26, Kabát (Gepard)-25.
2.A brněnská třída - 16. a 17.kolo
JUNDROV:
Lamy-Dynamo 1:7 (1:1), Hanák-Janík 3, Forman 2, Ostrý, Patloka, K: Tuč(La),
Kobas-Dynamo 2:5 (1:3), Fábry, Palát-Vodička, Patloka, Janík, Forman, Ostrý, K: Ostrý(Dy),
Lamy-Technika B 2:4 (2:2), Šponer 2-Machálek 2, Malinek, Tavares, K: Šponer(La),
Kobas-Technika B 1:3 (1:3), David-Hudeček, Machálek, Lošák, K: Kozel(Ko), Malinek(Te),
Jopparamu-ST B 3:1 (2:1), Stuchlík J., Virág, Nováček-Šimeček Ra., K: Kuchovský(ST),
Edesseg-ST B 0:3 (0:2), Novotný 2, Kratochvíl, K: Nováček(Ed),
Jopparamu-Syrovice 4:0 (0:0), Pelikán, Lanhotský, Sládok, Stuchlík P.,
Edesseg-Syrovice 1:1 (0:0), Nováček-Nečas, K: Cechmeistr(Sy).
KNESLOVA:
S.B.Weiss-Madrid B 1:3 (1:1), Blaek-Hastík, Low, Jurrček,
Ethanol-Madrid B 2:1 (0:0), Horňáček, Trávníček-Kroupa,
S.B.Weiss-AB Střelice 2:6 (1:3), Blaek 2-Koprajda 2, Procházka 2, Perna, Herzán,
Ethanol-AB Střelice 0:2 (0:2), Feist, Drahonský, K: Prokopec(Et),
Jiříkovice-Apollo 6:6 (2:4), Kodras 4, Kučera, Bečva-Kaňok 3, Pešek 2, Mikulica,
AVM Metal-Apollo 4:3 (2:1), Makež 2, Belík, Maté-Pešek, Kaňok, Mikulica, K: Mikulica(Ap).
Jiříkovice-Pískovna 2:4 (2:2), Havlík V. 2-Kubíček 2, Purket, Csefay, K: Kodras(Ji),
AVM Metal-Pískovna 1:7 (0:3), Musil-Kubíček 3, Flendrovský ml.2, Prokop ml., Csefay.
1. AB Střelice 17 14 1 2 82:37 43
2. Jopparamu 17 13 3 1 60:24 42
3. Dynamo 17 12 1 4 83:34 37
4. Edesseg 17 11 3 3 59:30 36
5. Pískovna 17 9 4 4 90:51 31
6. ST B 17 9 3 5 54:38 30
7. Jiříkovice 17 8 3 6 64:62 27
8. Lamy 17 8 0 9 57:46 24
9. Technika B 17 7 2 8 50:62 23
10. Syrovice 17 6 4 7 47:45 22
11. AVM Metal 17 6 2 9 48:78 20
12. Madrid B 17 5 3 9 43:48 18
13. Ethanol 17 3 1 13 35:75 10
14. Apollo 17 3 1 13 34:84 10
15. S.B.Weiss 17 3 1 13 30:85 10
16. Kobas 17 2 2 13 35:72 8
STOP na 2 násl.utkání: Blatný L.(S.B.Weiss)-neop.start po 4K, Svoboda T.(S.B. Weiss)-trest vedoucího!
STOP na 1 násl.utkání: Cechmeistr (Syrovice)-4K!
Střelci: Kubíček (Pískovna)-34, Janík (Dynamo)-27, Pelikán (Jopparamu)-18.
2.B brněnská třída - 16. a 17.kolo
ŘEČKOVICE:
ProBrno-Orel Řečkovice 0:0 (0:0),
West ab B-Orel Řečkovice 1:0 (1:0), Hornoch, ČK: Kugler(OŘ), K: Minster(W),
ProBrno-R.I.P. B 2:3 (1:1), Vévoda 2-Knotek 2, Jašinský, K: Krobat(PB),
West ab B-R.I.P. B 2:5 (0:2), Korytář, Hornoch-Knotek 2, Liashko 2, Duchoň, K: Samlík(W), Duchoň, Barvíř, Marek(RIP),
Wodowa B-M2 Shoes 7:3 (4:0), Kří Mi.2 a Ma., Seitler 2, Sendler 2-Dupal, Vlasák 2,
Frutti di Mare-M2 Shoes 6:1 (2:1), Luňák, Fousek 5-Švácha st., K: Čermák(M2),
Wodowa B-RazNáraz 2:1 (1:1), Kří Mi., Seitler-Vykypěl,
Frutti di Mare-RazNáraz 5:0 (0:0), Pospíšil Ma., Luňák 2, Fousek 2.
SRBSKÁ:
Deportivo-Bolest 5:2 (2:0), Hlaváč 3, Pazdera, Krempaský-Růička, Šimerle, K: Fukan(Bo),
XXX-Bolest 1:5 (0:4), Sláma-Jurča 2, Růička, Šimerle, Pfeiffer,
Deportivo-Agora 2:7 (1:4), Špic 2-Hloušek P.2 a R.2, Kolmačka 2, Knapil, K: Mach (D), Kolmačka(Ag),
XXX-Agora 1:4 (0:2), Sochor-Krátký 2, Hloušek R. a P.,
ASM D-Bystrc 3:3 (1:1), Kouřil, Belák 2-Krkoška 2, Doušek, K: Špicl, Tylč(ASM),
ASM D-Starobrno 4:4 (2:2), Tylč 2, Kouřil, Malíř-Malina, Ondra, Bumba Š., Jaroš, K: Belák(ASM), Bumba M.(St),
Antabus-Bystrc 7:1 (4:1), Daněček 2, Maša 2, David 2, Vrána J.-Matěj,
Antabus-Starobrno 5:2 (1:0), David 2, Niedermeir, Daněček, Maša-Malina, Jaroš, K: Thiella(St).
1. Antabus 17 13 2 2 84:33 41
2. Frutti Mare 17 13 1 3 69:32 40
3. Deportivo 17 12 2 3 68:43 38
4. Bolest 17 11 0 6 54:33 33
5. Wodowa B 17 9 2 6 66:46 29
6. ASM D 17 7 6 4 51:49 27
7. R.I.P. B 17 8 1 8 57:50 25
8. West ab B 17 8 0 9 61:74 24
9. Orel Řečk. 17 6 3 8 51:58 21
10. M2 Shoes 17 5 5 7 47:60 20
11. Agora 17 6 1 10 52:85 19
12. Bystrc 17 4 5 8 54:60 17
13. Starobrno 17 3 6 8 42:57 15
14. XXX 17 3 4 10 40:64 13
15. RazNáraz 17 3 3 11 43:63 12
16. ProBrno 17 2 5 10 41:73 11
STOP na 2 násl.utkání: Kugler (Orel Řečk.)-2K=ČK+NCH, Tachtatis N.(Frutti)-2.ČK+HNCH!
Střelci: Hlaváč (Deportivo)-36, Fousek (Frutti)-29, David (Antabus)-28, Hornoch (W B)-25.
2.C brněnská třída - 16. a 17.kolo
JUNDROV:
Escobar-Stones B 1:7 (0:1), Zapletal-Hrabčák 3, Pokorný 2, Brychta, Hradílek,
Excalibur-Stones B 1:7 (0:2), Svánovský-Medveď 2, Hradílek 2, Pernica, Hrabčák, Pohanka, K: Hlaváč(Ex),
Escobar-Jezdci 0:4 (0:3), Rudolecký, Smolka, Kučera, Beránek,
Excalibur-Jezdci 2:4 (0:2), Svánovský, Hlaváč-Kučera 2, Smolka, Beránek, ČK: Hlaváč(Ex), K: Kučera, Minář(Je),
Gooners-Attack 5:5 (4:2), Radek M.3, Kosíř, Konečný-Šebesta 2, Lidmila, Boháč, Opatřil, K: Boháč(At),
AC Brno-Attack 1:8 (1:2), Krištof R.-Šebesta 4, Opatřil 2, Lidmila, Tureček,
Gooners-Atlantis B 2:3 (0:1), Votoček, Konečný-Navrátil, Mrňa, Samson,
AC Brno-Atlantis B 2:7 (1:2), Krištof R., Lázok D.-Navrátil 2, Korček 2, Kopřivík, Mrňa, Samson, K: Krištof R., Koky J.(AC).
SVÁNÁ:
Bianco B-Poclain 4:0 (2:0), Malůšek D.3, Grim,
Carpe Diem-Poclain 9:1 (5:0), Grunhut 6, Palát 2, Wágner-Šikula M.,
Bianco B-Sváná 6:5 (2:2), Malůšek D.5, Pruch-Tesař 2, Kalina, Belák, Danis,
Carpe Diem-Sváná 1:4 (1:2), Wágner-Antoš, Kalina, Belák, Hrazdíra,
Citizens-Nasan C 1:1 (0:0), Troško-Nesvadba,
Restart-Nasan C 8:4 (6:0), Honek 3, Hladký 2, Adam 2, Godava-Zouhar 2, Staněk, Voráč,
Citizens-Eliška B 0:7 (0:3), Minařík 3, Okleštěk 2, Kalvoda, Zvara, K: Havel(Ci), Okleštěk, Kalvoda(El),
Restart-Eliška B 2:9 (2:3), Adam, Mazúr-Minařík 4, Zvara 2, Okleštěk 2, Kalvoda.
1. Attack 17 14 3 0 94:28 45
2. Stones B 17 14 2 1 73:28 44
3. Sváná 17 12 0 5 87:54 36
4. Jezdci 17 11 2 4 64:40 35
5. Bianco B 17 11 0 6 87:62 33
6. Eliška B 17 9 1 7 59:46 28
7. Nasan C 17 8 3 6 52:50 27
8. Gooners 17 7 3 7 61:51 24
9. Excalibur 17 7 3 7 50:49 24
10. Atlantis B 17 7 2 8 54:75 23
11. Carpe Diem 17 5 2 10 43:50 17
12. Restart 17 5 1 11 64:80 16
13. Citizens 17 5 1 11 45:64 16
14. Poclain 17 4 1 12 50:82 13
15. Escobar 17 4 0 13 41:84 12
16. AC Brno 17 1 0 16 35:116 3
STOP na 1 násl.utkání: Hlaváč (Excalibur)-ČK, Kučera (Jezdci)-4K!
Střelci: Malůšek D.(Bianco B)-39, Danis (Sváná)-26, Minařík (Eliška B)-25.
3.C brněnská třída - 12.kolo
ŘEČKOVICE:
Kampa B-Orel Řečkovice B 2:5 (0:2), Pilarčík T. a M.-Jůzl, Zikuška, Havlík A., Kotrbáček, Vepřek, K: Vepřek(OŘ),
Old Blackburn-Orel Řečkovice B 3:1 (0:1), Polák 2, Mlejnek-Hruška,
Kampa B-Raz Náraz B 1:0 (1:0), Pilarčík M.,
Old Blackburn-Raz Náraz B 5:0 (2:0), Polák, Mlejnek, Srb, Hájek, Svoboda,
Mejdan-ASK 1:6 (0:3), Stokláska-Večeřa I., Lenomar, Lipovský, Siladi, Selyvoněnko, Šmída,
Bafancova jedenáctka-ASK 0:8 (0:4), Selyvoněnko 4, Lipovský 2, Siladi 2, K: Habanec(B11),
Mejdan-Juventus 2:2 (2:2), Stokláska, Frýba-Pavliš 2,
Bafancova jedenáctka-Juventus 7:3 (4:1), Dufek 3, Sedláček, Zajíček, Štelcl, Bajza-Kobelka 2, Špiřík, K: Bojáček, Habanec(B11), Špiřík(J).
1. Orel Řečk. B 13 10 1 2 67:30 31
2. Bafancova "11" 13 9 0 4 49:41 27
3. ASK 13 8 1 4 58:33 25
4. Gladiators C 11 8 1 2 43:27 25
5. Old Blackburn 13 8 1 4 46:31 25
6. Juventus 13 5 1 7 42:49 16
7. Besídka 11 5 1 5 29:43 16
8. Raz Náraz B 13 5 0 8 39:42 15
9. Mejdan 13 3 2 8 41:59 11
10. Kampa B 13 3 2 8 29:51 11
11. O5 MY 11 3 0 8 23:41 9
12. Flamengo 11 2 0 9 34:53 6
STOP do 30.6.2019: Pokorný Martin (Flamengo)-ČK+HNCH+vyhr.rozh.!
STOP na 1 násl.utkání: Habanec (Baf.11)-4K!
Střelci: Lesenský (RazNáraz B)-22, Kahoun (Orel Řečk.B)-18, Siladi (ASK)-15.