Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
17.07.2019
ilustrační obrazek futsalbrnoŠEST TÝMŮ DOSUD NEPODALO PŘIHLÁŠKY. VOLNÉ MÍSTO JE V 1.B, 2.A A 2.B TŘÍDĚ.
Přihlášky do soutěží podalo do pondělí 15.7.2019 celkem 113 klubů. Šest klubů ze 2.B třídy: Syrovice, Trpaslíci, Holásky, Vema Kickers, AC Brno přihlášku dosud nepodalo a Disciplinární komise jim udělila pokutu ve výši 200 korun. Stejně bude DK postupovat při pozdním odeslání soupisky nebo startovného. Ukončení činnosti zatím ohlásilo 11 klubů: Onyx, Luxury, Rychlé pípy, Svážná, Rangers, Deportivo B, Carpe Diem B, Raz Náraz B, Wodowa C, Blajkec Modřice a Minions. Očekáváme však i další. Zájemci o hráče ze ...
ŠEST TÝMŮ DOSUD NEPODALO PŘIHLÁŠKY. VOLNÉ MÍSTO JE V 1.B, 2.A A 2.B TŘÍDĚ.

Krátké zprávy aktuálně

02.07.2019 - PRÁZDNINOVÉ TURNAJE: PRO RADOST, NAPOLEON, PLAZ KETKAZ, DoPo, LAMÍ KOPÝTKO, WŽU, KAMPA a další turnaje.

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

14.06.2019 - KAM NA FUTSAL - Sobota 15.6.: 1.A (Rybn.), 2.A (Knesl.), 2.B (Jundr.), 2.C (Sváž.), 3.B (Srbs.).

12.06.2019 - Across (1.tř.) hledá tréninkového soupeře. Středy, 18:00-19:30, hřiště za Boby. Jan Svoboda 603 108 573.

23.05.2019 - Panama (1.A tř.) hledá od září dlouhodobého sparinga na trénování: středa U Hrocha 18:30 - 20:00, v zimě úterý ZŠ Janouškova 20 - 21:30. Tel. 734268366, Zdeněk Gala.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 15.4.2019

 1.liga - play off:

Svarog Teplice - Helas Brno 4:3 (2:2). Stav série: 3:0.
Sparta Praha - Démoni Česká Lípa 9:3 (6:2). Stav série: 3:0

E-MOTION Okresní přebor Brno - 17.kolo
Stones-Wodowa 2:4 (1:1), Hradílek, Doležal-Kříž Ma.2, Cífka, Cihlář, 
Stones-SK Líšeň 0:1 (0:0), Fellmann, ŽK: Brychta(Sto), 
SK Líšeň-U Boba 5:2 (3:2), Fellmann 2, Vaněk, Kusák, Josefi-Kantor, Široký Mi., 
R.I.P.-West Žab 5:9 (2:4), Krejčí 2, Bartoš ml.2, Vacula-Beránek 4, Hornoch 3, Hrouzek, Rusňák, 
Napoleon-Atlantis 7:0 (4:0), Hofírek F.2, Žáček Pa.2, Jurčík, Čech, Filipec, ŽK: Pagáč(Atl), 
Chlup.pozůstalí-Hauskrecht 5:0 (kont.), Hauskrecht se nedostavil.
 1. Napoleon    18 17 1  0  116:39  52
 2. Hauskrecht  20 15 1  4  133:72  46
 3. West Žab    18 11 0  7   84:52  33
 4. Wodowa      17  9 2  6   58:54  29
 5. Eliška      16  8 1  7   72:60  25
 6. SK Líšeň    17  8 1  8   51:58  25
 7. Atlantis    17  7 2  8   59:77  23
 8. U Boba      17  6 1 10   70:79  19
 9. Stones      19  6 1 12   37:68  19
10. Chl.pozůst. 17  5 1 11   42:88  16
11. R.I.P.      17  3 1 13   57:78  10
12. Moravany    15  3 0 12   30:84   9
Střelci: Zlínský (Hauskrecht)-47, Tůma (Hauskrecht)-31, Žáček Pe.(Napoleon)-22. 
STOP na 1 násl.utkání: Svensson (West Žab)-ČK!

1.B PENALTY brněnská třída - 21.kolo
RYBNICKÁ:
Barum-Madrid 7:0 (5:0), Jurka J.3, Tříska 2, Klíč Š., Šuhaj, 
Gepard-Madrid 3:1 (0:1), Kotík, Nguyen, Máca-Kroupa, ŽK: Kroupa(Ma), 
Barum-Debakl 3:5 (3:3), Klíč Š., Jurka J., Knoflíček-Farbiak, Deschner, Meitner, Másilko, Hrabal, 
Gepard-Debakl 1:3 (1:1), Pechura-Másilko, Hrabal, Farbiak, 
Celtic-Žab.Vlci B 3:6 (0:3), Špaček R.3-Svoboda 3, Chroust 2, Mezník, ŽK: Letzel(ŽV), 
Inter-Žab.Vlci B 0:3 (0:0), Řezáč 2, Bažant, 
Celtic-Tropicana 5:3 (2:0), Kašpar 3, Starý, Lukůvka Ad.-Drápal 2, Málek.
Inter-Tropicana 3:1 (3:0), Haluza 2, Daněk-Drápal.
 1. Gloria      20 17 2  1  104:31   53
 2. Žab.Vlci B  22 15 4  3  139:60   49
 3. Nasan B     20 14 1  5   77:50   43
 4. Schalke     20 14 0  6   98:51   42
 5. Gepard      22 12 1  9   74:64   37
 6. Barum       22 11 2  9   73:58   35
 7. Onyx        20 10 3  7   74:73   33
 8. Madrid      22  9 3 10   70:64   30
 9. Across      20  8 3  9   59:76   27
10. Debakl      22  8 3 11   55:76   27
11. Celtic      22  7 3 12   87:107  24
12. Kampa       20  4 4 12   44:79   16
13. Inter       22  5 1 16   36:109  16
14. Tropicana   22  4 2 16   60:99   14
15. Rych. pípy  20  3 2 15   44:97   11
Střelci: Knoflíček (Gloria)-52, Chroust (Žab.Vlci B)-28, Rampula (Nasan B)-26.

2.A brněnská třída - 18. a 19.kolo
JUNDROV:
Syrovice-Dynamo 0:6 (0:2), Patloka 3, Ostrý, Janík, Forman, ŽK: Minařík, Nečas(Sy), Kopecký P.(Dy), 
STŽ B-Dynamo 1:4 (0:3), Kratochvíl-Denčev 2, Janík, Procházka, ČK: Patloka(Dy), ŽK: Denčev, Procházka, Kopecký P.(Dy), 
Syrovice-Technika B 1:5 (0:3), Minařík-Štork 3, Kadlec, Hudeček, ŽK: Štork(Te), 
STŽ B-Technika B 3:3 (3:2), Novotný, Holl R., Slezák-Cleber 2, Lošťák, ŽK: Slezák, Hanák(STŽ), 
Edesseg-Kobas 1:0 (1:0), Nováček, 
Jopparamu-Kobas 5:1 (3:1), Pelikán 2, Stuchlík J., Dočkal, Lanžhotský-Hrabovský, 
Edesseg-Lamy 0:1 (0:0), Hanák, ŽK: Nováček(Ed), Šponer(La), 
Jopparamu-Lamy 2:3 (2:2), Dočkal, Nováček-Šponer 2, Dufek, ŽK: Pelikán(Jo). 
KNESLOVA:
AVM Metal-Madrid B 1:2 (0:0), Stejskal-Kroupa, Ryšavý, ŽK: Kroupa(Ma), 
Jiříkovice-Madrid B 6:3 (2:2), Havlík V.3, Kodras, Kučera, Ambrož-Ryšavý, Daněk, Novotný, 
AVM Metal-AB Střelice 1:5 (1:3), Stárek-Machálek 2, Drahonský, Novotný V., Procházka, ŽK: Belžík, Stejskal(AVM), 
Jiříkovice-AB Střelice 2:2 (1:1), Kodras, Rychlovský-Machálek, Machát, ČK: Perna, Procházka(St), ŽK: Kodras(Ji), Procházka, Drahonský(St), 
Ethanol-Apollo 1:4 (1:1), Horňáček-Adamec, Kaňok, Pešek, Plch, 
S.B.Weiss-Apollo 5:6 (3:3), Šidlo 3, Blatný L., Blažek-Adamec 2, Bukáček, Kaňok, Mikulica, Pešek, 
Ethanol-Pískovna 1:4 (1:4), Horňáček-Hřebíček Z.2, Kubíček, Nejezchleba, 
S.B.Weiss-Pískovna 0:6 (0:3), Kubíček 4, Purket, Prokop ml., ŽK: Blatný L.(SB).
 1. AB Střelice  19 15 2  2   89:40  47
 2. Jopparamu    19 14 3  2   67:28  45
 3. Dynamo       19 14 1  4   93:35  43
 4. Edesseg      19 12 3  4   60:31  39
 5. Pískovna     19 11 4  4  100:52  37
 6. STŽ B        19  9 4  6   58:45  31
 7. Jiříkovice   19  9 4  6   72:67  31
 8. Lamy         19 10 0  9   61:48  30
 9. Technika B   19  8 3  8   58:66  27
10. Syrovice     19  6 4  9   48:56  22
11. Madrid B     19  6 3 10   48:55  21
12. AVM Metal    19  6 2 11   50:85  20
13. Apollo       19  5 1 13   44:90  16
14. Ethanol      19  3 1 15   37:83  10
15. S.B.Weiss    19  3 1 15   35:97  10
16. Kobas        19  2 2 15   36:78   8
STOP na 4 násl.utkání: Procházka (Střelice)-ČK+HNCH!
STOP na 3 násl.utkání: Patloka (Dynamo)-2.ČK+NCH!
STOP na 2 násl.utkání: Perna (Střelice)-2ŽK=ČK+NCH!
STOP na 1 násl.utkání: Kodraz (Jiříkovice)-4ŽK, Štork (Technika B)-4ŽK!
Střelci: Kubíček (Pískovna)-39, Janík (Dynamo)-29, Pelikán (Jopparamu) a Kodraz (Jiříkovice)-20.
2.B brněnská třída - 18. a 19.kolo
ŘEČKOVICE:
RazNáraz-Orel Řečkovice 3:2 (2:2), Kolář, Lesenský, Viskot-Dostál 2, ŽK: Spousta V.(OŘ), 
RazNáraz-R.I.P. B 3:2 (3:1), Kolář 2, Lesenský-Knotek, Dobeš, 
M2 Shoes-Orel Řečkovice 3:2 (2:1), Dupal, Klouda P., Švácha Jan-Smolinský, Kasperan, 
M2 Shoes-R.I.P. B 7:3 (1:0), Švácha Jan 3 a ml.2, Dupal 2-Cupák 2, Izák, ŽK: Švácha ml.(M2), 
Frutti di Mare-West Žab B 8:0 (3:0), Fousek 5, Beránek L.2, Andrlík, ČK: Luňák(FM), ŽK: Rus(WŽ), 
Wodowa B-West Žab B 7:1 (2:0), Smejkal 2, Lončarič 2, Mareček 2, Kříž Mi.-Hornoch, 
Frutti di Mare-ProBrno 15:2 (7:2), Fousek 8, Beránek L.3, Andrlík 2, Crha, Bajgar-Krobat, Koch, 
Wodowa B-ProBrno 5:0 (2:0), Frank, Lončarič, Smejkal, Kříž Mi., Švehla.
SRBSKÁ:
Antabus-Bolest 5:3 (4:2), Daněček 2, David 2, Maša-Sýkora T., Pfeiffer, Pařil, ŽK: Pfeiffer(Bo), 
ASM D-Bolest 1:3 (1:1), Tylč-Mužík 2, Růžička, ŽK: Pařil(Bo), 
Antabus-Agora 11:3 (6:0), Daněček 4, David 3, Niedermeir 2, Maša 2-Hloušek P.2 a R., ŽK: Hloušek P.(Ag), 
ASM D-Agora 7:2 (5:0), Kolář 2, Kouřil 2, Tylč 2, Pekárek-Hloušek P. a R., ŽK: Hloušek P.(Ag), 
XXX-Bystrc 4:3 (2:2), Císař 2, Sláma 2-Machek L.2, Tronner, ŽK: Steinhauser(By), 
XXX-Starobrno 1:3 (0:1), Sochor-Navrátil, Ondra, Křesťan, 
Deportivo-Bystrc 5:2 (1:1), Hlaváč 2, Špic 2, Krempaský-Tronner 2,
Deportivo-Starobrno 2:1 (0:1), Hlaváč, Špic-Ondra, ŽK: Krempaský, Tóth(D), Bumba M.(St).
 1. Antabus      19 15 2  2  100:39   47
 2. Frutti Mare  19 15 1  3   92:34   46
 3. Deportivo    19 14 2  3   75:46   44
 4. Bolest       19 12 0  7   60:39   36
 5. Wodowa B     19 11 2  6   78:47   35
 6. ASM D        19  8 6  5   59:54   30
 7. M2 Shoes     19  7 5  7   57:65   26
 8. R.I.P. B     19  8 1 10   62:60   25
 9. West Žab B   19  8 0 11   62:89   24
10. Orel Řečk.   19  6 3 10   55:64   21
11. Agora        19  6 1 12   57:103  19
12. Starobrno    19  4 6  9   46:60   18
13. RazNáraz     19  5 3 11   49:67   18
14. Bystrc       19  4 5 10   59:69   17
15. XXX          19  4 4 11   45:70   16
16. ProBrno      19  2 5 12   43:93   11
Střelci: Fousek (Frutti)-42, Hlaváč (Deportivo)-39, David (Antabus)-33.

2.C brněnská třída - 18. a 19.kolo
JUNDROV:
Atlantis B-Stones B 2:2 (1:1), Navrátil, Mrňa-Pohanka, Pokorný, 
Attack-Stones B 6:0 (3:0), Lidmila 2, Luska 2, Šebesta, Liška, 
Atlantis B-Jezdci 3:2 (1:1), Samson 2, Valaškovčák-Rudolecký 2, ŽK: Navrátil(Sv), 
Attack-Jezdci 3:5 (1:3), Tureček, Boháč, Opatřil-Rudolecký 3, Beránek, Smolka, 
AC Brno-Excalibur 2:4 (0:1), Krištof R., Lázok D.-Smutný, Svánovský, Berger Pe., Pavelka, 
Gooners-Excalibur 3:2 (1:1), Radek M., Konečný, Votoček-Pavelka, Máchal, 
AC Brno-Escobar 3:7 (1:4), Koky J.2, Lázok D.-Zapletal 3, Juras 3, Vavřík, ŽK: Krištof R.(AC), 
Gooners-Escobar 4:0 (2:0), Kosíř 2, Radek M., Konečný.
SVÁŽNÁ:
Restart-Poclain 2:3 (1:2), Sedláček 2-Helleport 2, Pudelka, ŽK: Fuchs(Po), 
Citizens-Poclain 4:2 (2:1), Černý P.2 a T., Tóth-Pudelka, Šikula M., ŽK: Černý P.(Ci), Pudelka, Šikula M.(Po), 
Restart-Svážná 1:6 (0:3), Adam-Kalina 3, Danis 2, Antoš.
Citizens-Svážná 4:5 (2:3), Černý P., Tóth, Lenčéš, Troško-Danis 2, Kalina 2, Hrazdíra, ČK: Toman(Sv), ŽK: Černý T.(Ci), Hrazdíra(Sv), 
Carpe Diem-Nasan C 1:2 (1:1), Wágner-Čejka, Staněk, ŽK: Uhlíř, Weyr(CD), Staněk(Na), 
Bianco B-Nasan C 6:1 (4:1), Klimek 3, Skalický, Bernatík, Břínek-Voráč, ŽK: Juránek(Bi), Voráč(Na), 
Carpe Diem-Eliška B 0:9 (0:2), Okleštěk 3, Minařík 2, Sabela 2, Zvara, Kalvoda, ŽK: Urban(El),
Bianco B-Eliška B 3:3 (1:0), Klimek 2, Juránek-Minařík, Kalvoda, Okleštěk, ŽK: Malůšek T.(Bi). 
 1. Attack      19 15 3  1  103:33  48
 2. Stones B    19 14 3  2   75:36  45
 3. Svážná      19 14 0  5   98:59  42
 4. Jezdci      19 12 2  5   71:46  38
 5. Bianco B    19 12 1  6   96:66  37
 6. Eliška B    19 10 2  7   71:49  32
 7. Gooners     19  9 3  7   68:53  30
 8. Nasan C     19  9 3  7   55:57  30
 9. Excalibur   19  8 3  8   56:54  27
10. Atlantis B  19  8 3  8   59:79  27
11. Citizens    19  6 1 12   53:71  19
12. Carpe Diem  19  5 2 12   44:61  17
13. Restart     19  5 1 13   67:89  16
14. Poclain     19  5 1 13   55:88  16
15. Escobar     19  5 0 14   48:91  15
16. AC Brno     19  1 0 18   40:127  3
STOP na 6 násl.utkání: Toman (Svážná)-2ŽK=ČK+HNCH+pokus o inzul.rozh.!
Střelci: Malůšek D.(Bianco B)-39, Danis (Svážná)-30, Minařík (Eliška B)-28.

3.A brněnská třída - 12.kolo
RYBNICKÁ:
Carpe Diem B-Blajkec Modřice 5:5 (1:2), Jeřábek 2, Halm 2, Mendel-Dohnal 2, Vacula 2, Řehoř J., 
Litrpůl-Blajkec Modřice 5:1 (2:1), Sedlák, Šála, Soukup V., Sedláček A. a M.-Tomandl M., 
Carpe Diem B-Franklin 3:8 (1:3), Jeřábek, Halm, Mendel-Matuška 4, Kužela, Vojáček, Darviš, Zemánek, ŽK: Nekvapil(CD), 
Litrpůl-Franklin 6:1 (1:1), Soukup V.2, Sedláček A.2, Šála, Skřička-Kovařík, ŽK: Matuška(Fr), 
Popůvky-Fauna 4:1 (3:1), Sedlák 2, Drápal, Dvořák-Krška, ŽK: Mareš(Fa), 
Deportivo B-Fauna 12:4 (4:4), Hlaváč 3, Krempaský 3, Osička 3, Steinhauser 2, Hruška-Honig, Dvořák, Mareš, Svoboda, ŽK: Mareš, Svoboda(Fa), 
Popůvky-Jopparamu B 0:2 (0:1), Kowalczik 2, 
Deportivo B-Jopparamu B 4:2 (3:1), Hlaváč 2, Osička, Steinhauser-Mucherl, Vrzáček.
 1. Litrpůl      13 11 2 0  80:16  35
 2. Lamy B       11  7 1 3  42:23  22
 3. Bl. Modřice  13  6 2 5  39:42  20
 4. Pitkin       11  6 1 4  34:23  19
 5. Jopparamu B  13  6 1 6  32:28  19
 6. CarpeDiem B  13  5 2 6  47:50  17
 7. Holásky      11  5 1 5  28:35  16
 8. Bosonohy     11  5 0 6  32:43  15
 9. Franklin     13  4 2 7  37:52  14
10. Popůvky      13  4 1 8  25:40  13
11. Deportivo B  13  4 1 8  41:58  13
12. Fauna        13  3 2 8  35:62  11
STOP na 1 násl.utkání: Bezděk (Bosonohy) a Šponer (Lamy B)-ČK!
Střelci: Šála (Litrpůl)-22, Jeřábek (Carpe Diem B)-17, Halm (Carpe Diem B)-12.

3.B brněnská třída - 12.kolo
SRBSKÁ:
Wodowa C-kAPPLE 0:2 (0:1), Hrůza, Odehnal, ŽK: Frank(W), 
Vema Kickers-kAPPLE 6:2 (3:1), Kalus 3, Čapoun, Dlouhý, Chamko-Hrůza, Kouřil, 
Wodowa C-Hlt club 4:2 (4:0), Mareček 4-Bečica, František, ŽK: Hlávka(HLT), 
Vema Kickers-Hlt club 9:3 (5:1), Čapoun 4, Blahoudek 3, Dlouhý, Chamko-František 3, ŽK: Bečica(HLT), 
All in-Žab.Vlci C 1:3 (0:2), Otruba-Chráscina 2, Hansl, 
Hády-Žab.Vlci C 1:11 (1:4), Pitrocha-Chráscina 3, Chroust 2, Saxl 2, Bažant, Letzel, Hansl, Řezáč, 
All in-Kocovina 0:0 (0:0), ŽK: Poslušný(K), 
Hády-Kocovina 0:2 (0:1), Pařízek J., Jurkovský.
 1. Žab.Vlci C  13 13 0  0  84:21  39
 2. Vema Kick.  13  9 1  3  55:28  28
 3. Hlt club    13  8 0  5  59:47  24
 4. Wodowa C    13  7 1  5  55:40  22
 5. Kocovina    13  6 1  6  30:32  19
 6. U Boba B    11  6 1  4  31:42  19
 7. kAPPLE      13  5 1  7  38:40  16
 8. All in      13  4 4  5  25:30  16
 9. Hády        13  4 1  8  39:57  13
10. Jobsko      11  3 2  6  24:31  11
11. Parodia     11  3 0  8  24:50   9
12. Minions     11  0 0 11   5:51   0
Střelci: František (Hlt)-28, Řezáč (Žab.Vlci C)-13, Zábojník (Jobsko)-11.