JUNDROV:
Poclain-Stones B 0:4 (0:2), Pokorný 2, Syrový, Husák,
Svážná-Stones B 2:7 (2:2), Kalina 2-Hradílek 3, Pokorný 2, Skála, Pernica,
Poclain-Jezdci 0:4 (0:3), Beránek, Kučera, Rudolecký, Smolka,
Svážná-Jezdci 10:5 (7:1), Belák 3, Hrazdíra 2, Danis 2, Kalina 2, Antoš-Rudolecký 3, Beránek 2,
Carpe Diem-Atlantis B 4:1 (1:1), Wágner 3, Vobořil-Valaškovčák, ŽK: Uhlíř(CD), Mrňa(Sv),
Bianco B-Atlantis B 6:2 (3:1), Malůšek D.3 a T., Skalický, Šebesta-Skřivan, Valaškovčák,
Carpe Diem-Attack 2:5 (1:3), Turčínek, Raáb-Lidmila 2, Tureček 2, Liška,
Bianco B-Attack 9:2 (2:1), Malůšek D.5 a T. 3, Páral-Králíček, Tureček.
SVÁŽNÁ:
Restart-AC Brno 9:2 (3:0), Honek 4, Adam 2, Hladký, Sedláček, Melendez-Lázok D.2, ŽK: Krištof R.(AC),
Citizens-AC Brno 7:4 (2:1), Černý T.4 a P., Karásek, Lenčéš-Koky J.3, Krištof T., ŽK: Lenčéš(Ci), Krištof T.(AC),
Restart-Gooners 2:6 (2:3), Adam, Šimon-Radek M.2, Chocholáč, Šebesta, Pauzr, Votoček,
Citizens-Gooners 1:6 (0:3), Černý T.-Votoček 2, Nývlt, Radek M., Chocholáč, Pauzr, ŽK: Karásek(Ci),
Excalibur-Nasan C 0:2 (0:0), Nesvadba, Hoffmann, ŽK: Kovář(Na),
Escobar-Nasan C 4:6 (2:4), Knapp 2, Vavřík, Lachout-Nesvadba 2, Kramář, Kovář, Hoffmann, Voráč,
Excalibur-Eliška B 2:1 (0:1), Máchal 2-Hofr, ŽK: Smutný, Hlaváč(Ex),
Escobar-Eliška B 2:5 (1:2), Zapletal 2-Minařík 2, Zvara, Pivko M., Okleštěk.
1. Attack 23 17 3 3 116:50 54
2. Stones B 23 17 3 3 94:45 54
3. Svážná 23 17 0 6 119:76 51
4. Bianco B 23 15 2 6 119:75 47
5. Jezdci 23 14 3 6 89:63 45
6. Gooners 23 12 4 7 88:61 40
7. Nasan C 23 12 3 8 69:67 39
8. Eliška B 23 12 2 9 89:58 38
9. Excalibur 23 11 3 9 62:59 36
10. Atlantis B 23 9 3 11 65:91 30
11. Citizens 23 8 1 14 64:86 25
12. Restart 23 7 2 14 84:100 23
13. Carpe Diem 23 6 2 15 50:71 20
14. Poclain 23 5 1 17 57:109 16
15. Escobar 23 5 0 18 58:109 15
16. AC Brno 23 1 0 22 52:155 3
STOP na 2 násl.utkání: Toman (Svážná)-2ŽK=ČK+HNCH+pokus o inzul.rozh.-zbytek!
Střelci: Malůšek D.(Bianco B)-52, Minařík (Eliška B)-35, Danis (Svážná)-33.
3.A brněnská třída - 15.kolo
RYBNICKÁ:
Pitkin-Blajkec Modřice 5:1 (1:0), Havel 3, Kříž D., Pelikán-Tomandl M.,
Holásky-Blajkec Modřice 7:0 (4:0), Vaněk 4, Kotrla 2, Blaho,
Pitkin-Franklin 7:0 (4:0), Kříž P.3 a D., Pelikán, Urbánek P., Havel,
Holásky-Franklin 5:2 (3:2), Vaněk 3, Kotrla 2-Kovařík, Darviš,
Popůvky-Bosonohy 6:1 (3:1), Manai 4, Sedláček, Drápal-Novák,
Deportivo B-Bosonohy 5:1 (3:1), Hlaváč 4, Krempaský-Cvrkal, ŽK: Kechajov(Bo),
Popůvky-Lamy B 2:5 (2:3), Manai 2-Mazur 2, Veleba 2, Doubek,
Deportivo B-Lamy B 8:1 (3:0), Hlaváč 6, Osička, Hruška-Veleba.
1. Litrpůl 15 12 2 1 86:19 38
2. Pitkin 15 9 2 4 53:30 29
3. Jopparamu B 15 8 1 6 46:31 25
4. Lamy B 15 8 1 6 49:42 25
5. Deportivo B 17 8 1 8 71:69 25
6. Holásky 15 7 1 7 42:45 22
7. Carpe Diem B 15 6 3 6 55:56 21
8. Popůvky 17 6 2 9 38:48 20
9. Bl. Modřice 17 6 2 9 45:67 20
10. Bosonohy 15 5 1 9 39:64 16
11. Fauna 15 4 3 8 40:65 15
12. Franklin 17 4 3 10 45:73 15
STOP na 2 násl.utkání: Tomandl M. (Blaj.Modřice)-HNCH po ukonč.utkání!
Střelci: Hlaváč (Deportivo B)-31, Šála (Litrpůl)-23, Jeřábek (Carpe Diem B)-19.
3.B brněnská třída - 15.kolo
SRBSKÁ:
Wodowa C-U Boba B 1:0 (0:0), Strašil, ŽK: Šenkýř(UB),
Vema Kickers-U Boba B 4:2 (2:1), Kalus, Skladaný, Dlouhý, Čapoun-Šenkýř, Kantor
Wodowa C-Jobsko 0:0 (0:0), ŽK: Miklík(J),
Vema Kickers-Jobsko 5:1 (1:1), Sláma 2, Čapoun 2, Purč P.-Svoboda M., ŽK: Chamko(VK), Dobrovolný, Kuchyňka(J),
Žab.Vlci C-Minions 5:0 (1:0), Hansl 2, Letzel, Bažant, Klečka,
Kocovina-Minions 3:1 (2:0), Dubáň ml., Poslušný, Jurkovský-Palán,
Žab.Vlci C-Parodia 11:1 (4:1), Bažant 3, Hansl 3, Stoklásek 2, Saxl, Řezáč, Klečka-Hájek,
Kocovina-Parodia 6:1 (4:0), Poslušný 2, Jurkovský 2, Junec, Endlicher-Bučík.
1. Žab.Vlci C 15 15 0 0 100:22 45
2. Vema Kick. 15 11 1 3 64:31 34
3. Hlt club 15 9 0 6 71:54 27
4. Wodowa C 15 8 2 5 56:40 26
5. Kocovina 15 8 1 6 39:34 25
6. U Boba B 15 7 1 7 36:49 22
7. kAPPLE 14 6 1 7 43:41 19
8. All in 15 5 4 6 31:38 19
9. Jobsko 15 5 3 7 29:38 18
10. Hády 14 4 1 9 41:66 13
11. Parodia 15 3 0 12 27:72 9
12. Minions 15 1 0 14 9:61 3
Střelci: František (Hlt club)-32, Bečica (Hlt club) a Řezáč (Žab. Vlci c)-14.
3.C brněnská třída - 15.kolo
ŘEČKOVICE:
Kampa B-Besídka 0:5 (0:2), Havlíček 2, Kuchtík 2, Lech,
Old Blackburn-Besídka 8:4 (2:2), Sýkora 3, Polák 2, Kříž 2, Hájek-Nesrsta 2, Kuchtík, Novák,
Kampa B-Flamengo 5:0 (1:0), Vaněk 2, Feix, Rapant, Kunetka, ŽK: Klein(K),
Old Blackburn-Flamengo 14:1 (7:0), Polák 4, Svoboda 3, Janíček 3, Sýkora 2, Mlejnek, Sysel-Selecký,
ASK-O5 MY 5:3 (2:3), Večeřa I.2, Siladi 2, Hradecký-Křivánek, Žvátora, Buček P., ŽK: Polehla(O5),
Juventus-O5 MY 5:2 (4:2), Špiřík 3, Navrátil 2-Křivánek, Slámečka<, /td>
ASK-Gladiators C 3:0 (1:0), Siladi 2, Večeřa I.,
Juventus-Gladiators C 0:2 (0:1), Kadubec, Sochor, ŽK: Pavliš(J).
1. Orel Řečk. B 15 12 1 2 74:30 37
2. Gladiators C 15 11 1 3 62:32 34
3. Old Blackburn 15 10 1 4 68:36 31
4. ASK 15 10 1 4 66:36 31
5. Bafancova "11" 15 9 1 5 53:46 28
6. Besídka 15 7 1 7 44:59 22
7. Raz Náraz B 15 6 1 8 51:48 19
8. Juventus 15 6 1 8 47:53 19
9. Kampa B 15 4 2 9 34:56 14
10. O5 MY 15 4 0 11 33:58 12
11. Mejdan 15 3 2 10 43:73 11
12. Flamengo 15 2 0 13 38:86 6
STOP do 31.12.2019: Bujáček (Bafan."11")-ČK+HNCH+vyhr.rozh.!
Střelci: Lesenský (RazNáraz)-28, Siladi (ASK)-19, Kahoun (Orel Řečk.B)-18.