Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
26.06.2019
ilustrační obrazek futsalbrnoVRATNÉ KAUCE A POKUTY ZA SEZÓNU 2018/19
Podívejte se prosím v odkazu Fair Play na vratné kauce za uplynulou sezónu 2018/19 a v odkazu STDK na finanční pokuty, které vám byly během sezóny 2018/19 uděleny a z toho vyplývají vratné částky nebo doplatky ke startovnému na sezónu 2019/20. Pokud byste chtěli některé položky vysvětlit, můžete nás kontaktovat nebo navštívit po telefonické domluvě kterýkoli čtvrtek v kanceláři B.A.F. na Rybnické 75. OKRESNÍ PŘEBOR  Pořadí (ČK+ŽK) Tým ČK ŽK Pokuty ...
VRATNÉ KAUCE A POKUTY ZA SEZÓNU 2018/19

Krátké zprávy aktuálně

18.06.2019 - KAM NA FUTSAL - PRÁZDNINOVÉ TURNAJE: PRO RADOST, NAPOLEON, BABYLON, DoPo, WŽU, ...

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

14.06.2019 - KAM NA FUTSAL - Sobota 15.6.: 1.A (Rybn.), 2.A (Knesl.), 2.B (Jundr.), 2.C (Sváž.), 3.B (Srbs.).

12.06.2019 - Across (1.tř.) hledá tréninkového soupeře. Středy, 18:00-19:30, hřiště za Boby. Jan Svoboda 603 108 573.

23.05.2019 - Panama (1.A tř.) hledá od září dlouhodobého sparinga na trénování: středa U Hrocha 18:30 - 20:00, v zimě úterý ZŠ Janouškova 20 - 21:30. Tel. 734268366, Zdeněk Gala.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 27.5.2019

E-MOTION Okresní přebor Brno - 21.kolo
MALOMĚŘICE:

West Žab-Wodowa 4:8 (2:3), Hornoch 2, Beránek, Kovář-Křivka 3, Cihlář 2, Mareček D. a J., Cífka, 
U Boba-Atlantis 7:3 (4:1), Široký Ma.3, Kantor 3, Pernikář-Halčišák, Ferby, Pagáč, ŽK: Šenkýř(UB), Halčišák(Atl), 
Stones-Eliška 2:3 (2:2), Stanev 2-Sabela 2, Hofr, 
Atlantis-Stones 3:5 (0:3), Mrňa, Halčišák, Ferby-Hradílek 2, Sienty, Kubík, Šimeček, ŽK: Ferby, Navrátil(Atl), Kubík(Sto), 
R.I.P.-Chlup.pozůstalí 5:0 (kont.), Chlupovi pozůstalí se nedostavili.
 1. Napoleon   21 20 1  0  144:46   61
 2. Hauskrecht 22 16 1  5  142:80   49
 3. West Žab   21 13 0  8   97:66   39
 4. Wodowa     21 12 2  7   94:66   38
 5. SK Líšeň   21 10 2  9   65:65   32
 6. Eliška     21  9 2 10   86:83   29
 7. Atlantis   21  8 3 10   73:91   27
 8. U Boba     21  8 1 12   88:93   25
 9. Stones     22  8 1 13   47:76   25
10. R.I.P.     21  6 1 14   76:93   19
11. Chl.poz.   21  6 1 14   51:109  19
12. Moravany   21  3 1 17   39:134  10
STOP na 1 násl.utkání: Ferby (Atlantis)-4ŽK!
Střelci: Zlínský (Hauskrecht)-48, Tůma (Hauskrecht)-32, Žáček Pa. a Pe.(Napoleon)-29.

1.A PENALTY brněnská třída - 25.kolo
RYBNICKÁ:
Panama B-Bianco 3:0 (1:0), Máčal 2, Bělák, 
Panama B-Soccer 3:2 (3:1), Gala 2, Bělák-Henzel, Gryč, 
Rangers-Bianco 1:4 (0:2), Durďák Z.-Malůšek 2, Klímek, Bernatík, ŽK: Šebesta(Bi), 
Rangers-Soccer 7:2 (3:2), Zbořil 3, Procházka, Noris, Sádlík, Borovička-Skácel 2, ŽK: Procházka(Ra), 
Sokolnice B-Blue Flames 4:1 (2:1), Kubíček 2, Načiňák L., Dobrovolný-Smíšek, ŽK: Načiňák L.(Sk), 
Benfika-Blue Flames 7:4 (5:1), Čáp F.4, Houra 2, Odehnal-Šlapák 2, Žúbor M., Smíšek, 
Sokolnice B-Parmagianni 5:2 (1:2), Kubíček 3, Dobrovolný, Načiňák L.-Smutný 2, ŽK: Urban(Sk), 
Benfika-Parmagianni 2:2 (1:1), Čáp F., Odehnal-Sládek 2, ŽK: Čáp F.(Be).
 1. Partizan     25 22 1  2  115:48   67
 2. Panama B     26 17 3  6  108:63   54
 3. Sokolnice B  27 17 2  8  101:69   53
 4. Bianco       26 15 4  7  102:59   49
 5. Hombres B    24 15 1  8   99:70   46
 6. Parmagianni  26 14 2 10  104:86   44
 7. FFT B        24 12 4  8   72:61   40
 8. Jehnice B    25 12 3 10   72:61   39
 9. Benfika      27  9 7 11   75:83   34
10. Bl. Flames   26 10 2 14  101:102  32
11. Soccer       26 10 2 14   87:98   32
12. Rangers      26  9 2 15   91:104  29
13. Luxury       24  6 2 16   69:102  20
14. Tropa        24  5 3 16   66:116  18
15. Olymp        VYLOUČENÝ
STOP do 30.6.2019: Hřebíček (Soccer)-ČK+HNCH+pokus o napad.rozh.!
Střelci: Sládek (Parmagianni)-37, Ryšavý (Hombres B)-29, Kubíček (Sokolnice B) a Žúbor M. (Bl.Flames)-25.

1.B PENALTY brněnská třída - 26.kolo
RYBNICKÁ:
Celtic-Onyx 4:2 (2:1), Kašpar 3, Darvaš-Kůta 2, ŽK: Čempel, Veselý Ma.(On), 
Inter-Onyx 3:6 (0:5), Haluza 2, Florek-Kůta 3, Veselý Mi.2, Chapčák, ŽK: Haluza(In), 
Celtic-Kampa 6:5 (5:1), Kašpar 2, Kopečný, Lukůvka Ad., Darvaš, Špaček R.-Lecointre 2, Vrábel, Štencl, Kalivoda, 
Inter-Kampa 6:1 (3:1), Florek 3, Strýček, Haluza, Hrazdíra-Lecointre, ŽK: Lecointre(Ka), 
Žab.Vlci B-Nasan B 4:3 (1:1), Chroust 3, Pšurný-Bartůněk 2, Štefl, ŽK: Zezulka(ŽV), 
Tropicana-Nasan B 3:6 (0:2), Brandejs 2, Zítka-Štefl 3, Bartůněk, Kovář, Hoffman, ŽK: Bartůněk(Na), 
Tropicana-Žab.Vlci B 2:3 (1:1), Málek, Brandejs-Chroust 2, Řezáč, ČK: Zezulka(ŽV).
 1. Gloria      26 22 3  1  132:43   69
 2. Žab.Vlci B  26 19 4  3  162:67   61
 3. Nasan B     26 18 1  7  103:66   55
 4. Schalke     26 18 0  8  131:73   54
 5. Barum       26 13 3 10   89:72   42
 6. Onyx        26 13 3 10   94:94   42
 7. Gepard      26 13 2 11   83:84   41
 8. Madrid      26 11 4 11   87:75   37
 9. Celtic      26 10 4 12  104:119  34
10. Debakl      26 10 3 13   67:87   33
11. Across      26  9 5 12   73:95   32
12. Kampa       26  5 4 17   59:105  19
13. Inter       26  6 1 19   45:121  19
14. Tropicana   26  4 3 19   70:116  15
15. Rych. pípy  26  3 2 21   59:141  11
STOP na 4 násl.utkání: Kotrba (Schalke)-ČK+HNCH-zbytek!
STOP na 2 násl.utkání: Zezulka (Žab.Vlci B)-ČK+HNCH!
Střelci: Knoflíček (Gloria)-66, Chroust (Žab.Vlci B)-34, Rampula (Nasan B)-31. 

2.A brněnská třída - 26. a 27.kolo
JUNDROV:
AVM Metal-Dynamo 2:4 (0:0), Stejskal, Růžička-Janík 3, Patloka, 
Jiříkovice-Dynamo 2:5 (0:2), Rychlovský, Kodras-Vodička 2, Patloka 2, Janík, ŽK: Ambrož(Ji), Ostrý(Dy), 
AVM Metal-Technika B 4:2 (2:1), Belžík 3, Dubovov-Malinek, Hnaníček, 
Jiříkovice-Technika B 8:2 (6:1), Kodras 4, Havlík J.2, Kučera, Koutný-Indra, Lošák, 
Madrid B-Kobas 4:2 (3:1), Jurček 2, Daněk, Kroupa-Šlof, Kopřiva, ŽK: Procházka(Ma), David(Ko), 
Madrid B-Lamy 3:4 (0:2), Ryšavý, Daněk, Jurček-Šponer 2, Balcar, Hanák, 
AB Střelice-Kobas 6:4 (3:1), Perna 3, Machálek, Rýzner, Drahonský-Faistl 2, Šlof, Novotný, ŽK: David(Ko), 
AB Střelice-Lamy 3:3 (3:1), Novotný J., Machálek, Drahonský-Balcar 2, Šponer, ŽK: Šponer(La).
KNESLOVA:
Ethanol-Jopparamu 1:9 (1:3), Švestka-Kratochvíl 3, Pelikán 2, Lanžhotský 2, Ĺuĺa, Stuchlík P., 
S.B.Weiss-Jopparamu 1:7 (1:4), Blatný L.-Lanžhotský 3, Kratochvíl 2, Ĺuĺa, Pelikán, 
Ethanol-Edesseg 1:5 (0:1), Komár-Kozumplík 2, Vejmělek 2, Eichler, 
S.B.Weiss-Edesseg 3:8 (1:6), Blažek, Bednář, Šidlo-Nováček 4, Vaněk 2, Kozumplík, Lorenc, 
Syrovice-Apollo 4:2 (2:1), Hokl 2, Cechmeistr, Štěpánek-Pešek, Janík, 
Syrovice-Pískovna 3:3 (2:1), Dofek 2, Minařík-Kubíček 2, Šoc, ŽK: Hřebíček Z.(Pí), 
STŽ B-Apollo 5:2 (3:1), Kratochvíl 2, Šimeček Ra., Holl J., Slezák-Pešek, Plch,
STŽ B-Pískovna 4:6 (2:3), Šimeček Ro.2, Holl J., Slezák-Purket, Hřebíček Z., Prokop, Csefay, Kubíček, Vintr, ČK: Hanák(STŽ), ŽK: Slezák(STŽ).
 1. Dynamo       27 22 1  4  140:53   67
 2. AB Střelice  27 19 4  4  127:64   61
 3. Jopparamu    27 19 3  5  115:51   60
 4. Pískovna     27 18 5  4  143:77   59
 5. Edesseg      27 16 4  7   90:47   52
 6. STŽ B        27 13 5  9   87:67   44
 7. Lamy         27 14 2 11   92:73   44
 8. Jiříkovice   27 12 6  9   99:96   42
 9. Technika B   27 10 5 12   86:98   35
10. Syrovice     27  9 7 11   78:80   34
11. AVM Metal    27 10 2 15   76:110  32
12. Madrid B     27  8 3 16   67:100  27
13. Kobas        27  6 3 18   66:110  21
14. Apollo       27  5 1 21   58:137  16
15. S.B.Weiss    27  4 2 21   51:144  14
16. Ethanol      27  3 3 21   53:121  12
STOP do 1.12.2020:  Krištof (Pískovna)-ČK+HNCH-inzul.rozh.+napad.soup.!
STOP na 1 násl.utkání: Hanák (STŽ B)-ČK, David (Kobas)-4ŽK, Šponer (Lamy)-4ŽK!
Střelci: Kubíček (Pískovna)-59, Janík (Dynamo)-39, Pelikán (Jopparamu) a Kodraz (Jiříkovice)-28.

2.C brněnská třída - 26. a 27.kolo
JUNDROV:
Restart-Stones B 0:6 (0:4), Hradílek 3, Hrabčák 2, Sienty, 
Citizens-Stones B 4:5 (2:2), Černý P. a T., Lenčéš, Odrazil-Kubík 2, Sienty 2, Hradílek, ŽK: Tóth(Ci), 
Restart-Jezdci ODLOŽENO na 15.6. v 9:00 na Svážnou, 
Citizens-Jezdci 1:4 (1:2), Lenčéš-Doležal, Smolka, Točev, Mánek, 
Poclain-Excalibur 1:1 (0:1), Helleport-Svánovský, 
Poclain-Escobar 8:1 (4:0), Pudelka 2, Švanda, Zavrtal, Helleport, Matula, Mikloš, Šikula M.-Zapletal, ŽK: Zapletal, Kučera(Es), 
Svážná-Excalibur 7:5 (4:3), Belák 3, Kalina 2, Hrazdíra, Řehůřek-Berger Pe.3, Vilím T., Smutný, ŽK: Kalina, Tesař, Sommer(Sv), Vilím Z., Tomsa(Ex), 
Svážná-Escobar 8:1 (3:0), Kalina 4, Belák, Tesař, Sommer, Škaroupka-Kučera, ŽK: Tesař, Pospíchal(Sv).
SVÁŽNÁ: 
Carpe Diem-Gooners 1:1 (1:0), Palát-Šebesta, ŽK: Nerud(CD), Šebesta(Go), 
Bianco B-Gooners 6:2 (3:1), Malůšek D.2 a B., Klimek, Juránek, Pruch-Votoček, Maxa P., ČK: Pauzr(Go), 
Carpe Diem-AC Brno 5:2 (4:2), Wágner 4, Raáb-Dome P., Koky J., ŽK: Koky J.(AC), 
Bianco B-AC Brno 8:1 (5:1), Malůšek B.3 a D. a T., Klimek 2, Bernatík-Koky J., ŽK: Klimek, Pruch(Bi), Koky F., Krištof T.(AC), 
Atlantis B-Nasan C 4:6 (2:3), Lieskovský 2, Terzijski 2-Čejka 2, Nesvadba 2, Voráč, Staněk, ŽK: Staněk(Na), 
Attack-Nasan C 1:3 (1:2), Šebesta-Staněk, Čejka, Voráč, ŽK: Luska(At), 
Atlantis B-Eliška B 4:7 (2:4), Valaškovčák 3, Samson-Minařík 5, Hofr, Pivko T., ŽK: Pagáč(Sv),
Attack-Eliška B 4:1 (2:0), Šebesta 2, Lidmila 2-Minařík, ŽK: Sabela(El).
 1. Stones B    28 21 4  3  119:53   67
 2. Svážná      27 21 0  6  144:84   63
 3. Attack      27 19 3  5  128:62   60
 4. Bianco B    27 18 3  6  141:83   57
 5. Jezdci      27 16 3  8  101:76   51
 6. Nasan C     27 15 3  9   89:84   48
 7. Gooners     27 14 5  8  106:71   47
 8. Eliška B    27 13 2 12   99:75   41
 9. Excalibur   27 11 5 11   73:77   38
10. Atlantis B  27  9 3 15   74:117  30
11. Citizens    27  9 2 16   77:100  29
12. Restart     26  8 3 15   96:113  27
13. Carpe Diem  27  7 3 17   59:86   24
14. Poclain     27  7 2 18   77:117  23
15. Escobar     27  5 1 21   67:135  16
16. AC Brno     27  2 0 25   61:178   6
STOP na 1 násl.utkání: Pauzr (Gooners)-ČK!
Střelci: Malůšek D.(Bianco B)-58, Minařík (Eliška B)-42, Danis (Svážná)-33.

3.B brněnská třída - 18.kolo
SRBSKÁ:
Žab.Vlci C-kAPPLE 11:3 (5:1), Chroust 5, Letzel 2, Svoboda 2, Kratochvíl 2-Dohnal 2, Holešovský J., 
Kocovina-kAPPLE 4:9 (2:6), Jurkovský 2, Junec, Endlicher-Hrůza 4, Dohnal 4, Kouřil, ŽK: Pařízek R.(K), 
Žab.Vlci C-Hlt club 14:3 (8:1), Chroust 5, Hansl 4, Řezáč 2, Kratochvíl, Svoboda, Letzel-Lászlo, Brůha, František, 
Kocovina-Hlt club 3:8 (2:4), Pařízek R., Endlicher, Junec-František 4, Šastný 2, Brůha, Táborský, ŽK: Pařízek J.(K), 
All in-Wodowa C 5:2 (2:0), Koliba 2, Vaňorek 2, Filipský-Seitler, Pospíšil, 
Hády-Wodowa C 2:4 (1:2), Moka, Štainer-Smejkal 2, Pospíšil, Strašil, ŽK: Zubalík(H), 
All in-Vema Kickers 4:3 (2:2), Koliba, Filipský, Vaňorek, Kurek-Chamko 2, Svatoš, ŽK: Filipský(AI), 
Hády-Vema Kickers 4:5 (3:2), Unčovský 2, Richter, Štainer-Skladaný 2, Svatoš 2, Purč P., ŽK: Štainer(H), Svatoš(VK).
 1. Žab.Vlci C  17 17 0  0  125:28  51
 2. Vema Kick.  19 14 1  4   79:41  43
 3. Hlt club    19 11 0  8   87:76  33
 4. Wodowa C    19 10 2  7   68:52  32
 5. kAPPLE      18  8 1  9   59:60  25
 6. All in      17  7 4  6   40:43  25
 7. Kocovina    17  8 1  8   46:51  25
 8. U Boba B    17  8 1  8   40:53  25
 9. Jobsko      17  6 3  8   34:43  21
10. Hády        16  4 1 11   47:75  13
11. Parodia     17  4 0 13   29:75  12
12. Minions     17  1 0 16   14:71   3
Střelci: František (Hlt club)-38, Chroust (Žab.Vlci C)-19, Bečica (Hlt club)-17, Řezáč (Žab. Vlci c)-16.

3.C brněnská třída - 19.kolo
ŘEČKOVICE:
Mejdan-O5 MY 2:2 (0:2), Spilka O.2-Csizmár, Slámečka, ŽK: Spilka O.(M), Slámečka(O5), 
Bafancova jedenáctka-O5 MY 4:2 (1:0), Dufek 2, Sedláček, Bajza-Žvátora, Csizmár, ŽK: Vrbka(O5), 
Mejdan-Gladiators C 2:5 (1:1), Kozlíček, Spilka O.-Vašina 2, Bodický 2, Jakoubek, 
Bafancova jedenáctka-Gladiators C 1:5 (1:4), Dufek-Bodický 2, Vašina, Červenec, Jakoubek, 
Besídka-ASK 3:3 (3:2), Nesrsta, Černý, Lech-Lipovský, Siladi, Šmída, 
Flamengo-ASK 3:10 (1:4), Perný, Selecký, Klvaňa-Lipovský 3, Siladi 3, Večeřa V.2, Walter, Hradecký, 
Flamengo-Besídka 4:5 (1:3), Havelka, Perný, Selecký, Dimo-Lech 2, Menšík, Toman, Černý.
 1. Old Blackburn  19 14 1  4  105:39  43
 2. Orel Řečk. B   19 14 1  4   88:41  43
 3. Gladiators C   19 14 1  4   80:40  43
 4. ASK            19 12 2  5   85:46  38
 5. Bafan."11"     19 11 1  7   68:64  34
 6. Besídka        19 10 2  7   56:68  32
 7. Juventus       17  8 1  8   56:58  25
 8. Raz Náraz B    19  6 1 12   54:59  19
 9. O5 MY          19  5 1 13   46:71  16
10. Kampa B        19  4 3 12   37:83  15
11. Mejdan         19  3 4 12   50:97  13
12. Flamengo       19  3 0 16   48:107  9
STOP do 31.12.2019: 
Bujáček (Bafan."11")-ČK+HNCH+vyhr.rozh.!
STOP na 1 násl.utkání: Sysel (Blackburn)-ČK!
Střelci: Lesenský (RazNáraz)-29Siladi (ASK)-27Kahoun (Orel Řečk.B)-18.