FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 10.6.2019
1.A PENALTY brněnská třída - 27.kolo
RYBNICKÁ:
FFT B-Panama B 2:6 (1:1), Pokluda, Sedlák-Kaláb 2, Šíma 2, Krejčí, Vrégr, K: Moučka P.(Pn),
Hombres B-Panama B 1:3 (0:2), Borýsek-Gala, Máčal, Šíma, K: Máčal(Pn),
FFT B-Rangers 9:3 (4:2), Sedlák 3, Pokluda 2, Zouhar R.2 a M., Malý D.-Kadlec 2, Borovička,
Hombres B-Rangers 8:6 (5:3), Nejezchleba 5, Holán 2, Ryšavý-Otruba 2, Stří 2, Zbořil 2,
Jehnice B-Parmagianni 2:5 (1:1), Jiříček Mi.2-Sládek 3, Balá, Valášek,
Blue Flames-Parmagianni 0:5 (kont.), Blue Flames se nedostavili,
Jehnice B-Blue Flames 5:0 (kont.), Blue Flames se nedostavili.
1. Partizan 26 22 1 3 115:54 67
2. Panama B 28 19 3 6 117:66 60
3. Sokolnice B 27 17 2 8 101:69 53
4. Hombres B 28 17 1 10 116:86 52
5. Parmagianni 28 16 2 10 114:88 50
6. Bianco 26 15 4 7 102:59 49
7. FFT B 28 15 4 9 91:74 49
8. Jehnice B 28 14 3 11 85:66 45
9. Benfika 27 9 7 11 75:83 34
10. Blue Flames 28 10 2 16 101:112 32
11. Soccer 26 10 2 14 87:98 32
12. Rangers 28 9 2 17 100:121 29
13. Tropa 26 6 3 17 71:121 21
14. Luxury 26 6 2 18 75:113 20
15. Olymp vyloučeni
STOP do 30.6.2019: Hřebíček (Soccer)-ČK+HNCH+pokus o napad.rozh.!
STOP na 1 násl.utkání: Máčal (Panama B)-4K!
Střelci: Sládek (Parmagianni)-37, Ryšavý (Hombres B)-33, Kubíček (Sokolnice B) a úbor M.(Bl.Flames)-25.
1.B PENALTY brněnská třída - 28.kolo
RYBNICKÁ:
Rychlé pípy-Tropicana 8:3 (3:1), Sedlák 5, Slejška, Kania, Ruibar-Šulák, Brandejs, Jurnečka,
Gloria-Tropicana 5:0 (kont.), utkání nedohráno pro příliš nízký počet hráčů Tropicany,
Rychlé pípy-ab.Vlci B 1:9 (1:3), Sedlák-Řezáč 6, Hansl 3,
Gloria-ab.Vlci B 3:9 (1:4), Knoflíček 2, Pitrocha-Chroust 3, Kratochvíl 2, Hansl 2, Řezáč, Baant,
Inter-Schalke 4:1 (2:0), Haluza 2, Dvorník, Florek-Dosedla, K: Strýček(In),
Celtic-Schalke 5:2 (1:1), Darvaš 2, Špaček R. 2, Frydrýšek-Sládek, Pokorný,
Inter-Across 5:6 (4:2), Haluza 3, Florek, Daněk-Bočánek 2, Barša, Ševčík, Svoboda B., Plachý, K: Haluza(In),
Celtic-Across 2:2 (1:2), Darvaš, Kopečný-Ševčík 2, K: Špaček R.(Ce).
Konečná tabulka:
1. Gloria 28 23 3 2 140:52 72
2. ab.Vlci B 28 21 4 3 180:71 67
3. Nasan B 28 19 1 8 112:75 58
4. Schalke 28 18 0 10 134:82 54
5. Barum 28 14 3 11 94:76 45
6. Onyx 28 13 4 11 99:102 43
7. Gepard 28 13 3 12 89:91 42
8. Madrid 28 12 4 12 95:82 40
9. Celtic 28 11 5 12 111:123 38
10. Across 28 10 6 12 81:102 36
11. Debakl 28 11 3 14 71:92 36
12. Kampa 28 7 4 17 65:108 25
13. Inter 28 7 1 20 54:128 22
14. Tropicana 28 4 3 21 73:129 15
15. Rych. pípy 28 4 2 22 68:153 14
Střelci: Knoflíček (Gloria)-68, Chroust (ab.Vlci B)-37, Rampula (Nasan B)-36.
2.A brněnská třída - 28. a 29.kolo
JUNDROV:
Jiříkovice-ST B 2:7 (2:3), Bečva, Kodras-Šimeček Ro.2 a Ra.2, Novotný 2, Kuchovský, K: Kodras, Havlík J.(Ji),
AVM Metal-ST B 2:4 (0:2), Makež, Belík-Novotný 2, Kratochvíl 2,
Jiříkovice-Syrovice 6:3 (3:1), Havlík J.3, Ambro 2, Bečva-Cechmeistr, Palát, Štěpánek, K: Bečva, Galla(Ji), Bernkopf, Nečas(Sy),
AVM Metal-Syrovice 8:1 (4:1), Makež 2, Dubovov 2, Maté 2, Belík, Růička-Štěpánek, K: Nečas(Sy),
Edesseg-Madrid B 6:1 (3:1), Nováček 2, Beránek, Bureš, Vejmělek, Lorenc-Ryšavý, K: Lorenc(Ed), Nahodil, Popek(Ma),
Jopparamu-Madrid B 2:1 (1:1), Lanhotský, Kratochvíl-Ryšavý, K: Mucherl(Jo), Klauda(Ma),
Edesseg-AB Střelice 1:1 (1:0), Nováček-Rýzner,
Jopparamu-AB Střelice 1:3 (0:2), Lanhotský-Rýzner 2, Machát.
KNESLOVA:
S.B.Weiss-Lamy 0:4 (0:1), Mazur 2, Balcar, Šotola,
Ethanol-Lamy 3:5 (1:4), Trávníček 3-Šotola 2, Mazur, Balcar, Šponer,
S.B.Weiss-Kobas 0:8 (0:3), Pavlas 4, Faistl 2, Kyjak, Šlof, K: Šidlo(SB),
Ethanol-Kobas 6:2 (3:1), Trávníček 4, Švestka, Minaříček-Faistl, Pavlas,
Apollo-Technika B 2:4 (0:4), Adamec, Sýkora-Hudeček, Přichystal, Tavares, Lošák,
Pískovna-Technika B 1:3 (0:1), Purket-Přichystal, Štork, Lošák,
Apollo-Dynamo 1:12 (1:4), Pešek-Forman 4, Patloka 3, Kopecký D.2 a P., Ostrý, Lelek,
Pískovna-Dynamo 6:3 (2:2), Purket 3, Kubíček 2, Šoc-Kopecký D., Ostrý, Patloka, K: Zavřel(Dy).
1. Dynamo 29 23 1 5 155:60 70
2. AB Střelice 29 20 5 4 131:66 65
3. Jopparamu 29 20 3 6 118:55 63
4. Pískovna 29 19 5 5 150:83 62
5. Edesseg 29 17 5 7 97:49 56
6. ST B 29 15 5 9 98:71 50
7. Lamy 29 16 2 11 101:76 50
8. Jiříkovice 29 13 6 10 107:106 45
9. Technika B 29 12 5 12 93:101 41
10. AVM Metal 29 11 2 16 86:115 35
11. Syrovice 29 9 7 13 82:94 34
12. Madrid B 29 8 3 18 69:108 27
13. Kobas 29 7 3 19 76:116 24
14. Apollo 29 5 1 23 61:153 16
15. Ethanol 29 4 3 22 62:128 15
16. S.B.Weiss 29 4 2 23 5 1:156 14
STOP do 1.12.2020: Krištof (Pískovna)-ČK+HNCH-inzul.rozh.+napad.soup.!
Střelci: Kubíček (Pískovna)-61, Janík (Dynamo)-39, Patloka (Dynamo) a Kodraz (Jiříkovice)-30.
2.B brněnská třída - 28. a 29.kolo
ŘEČKOVICE:
ASM D-RazNáraz 4:3 (1:0), Kolář 2, Hanák, Špicl-Viskot 2, Lesenský,
Antabus-RazNáraz 2:9 (1:6), David, Knapek-Lesenský 3, Vaculín 3, Viskot 2, Vykypěl, K: David(An),
ASM D-M2 Shoes 4:3 (3:2), Špicl 3, Belák-Čermák 2, Klouda P.,
Antabus-M2 Shoes 0:7 (0:5), Švácha Jan 3, Švácha ml.2, Dupal, Klouda P., K: Čermák(M2),
Deportivo-ProBrno 5:0 (kont.), ProBrno se nedostavilo,
XXX-ProBrno 5:0 (kont.), ProBrno se nedostavilo,
Deportivo-West ab B 4:4 (2:3), Krempaský 2, Hlaváč, Hruška-Hornoch 3, Kolář,
XXX-West ab B 3:4 (1:4), Paseka 2, Táborský-Korytář 2, Kolář, Zlámal.
SRBSKÁ:
Frutti di Mare-Bolest 1:1 (0:1), Crha-Muík, K: Andrlík(FM),
Wodowa B-Bolest 1:3 (1:1), Seitler-Sýkora T.2, Muík, K: Sýkora T., Muík, Pfeiffer(Bo),
Frutti di Mare-Agora 4:7 (1:3), Pospíšil Ma.2, Malý, Gottwald-Knapil 2, Hloušek P.2 a R., Póč, Kolmačka, ČK: Gottwald(FM), K: Gottwald(FM), Kolmačka(Ag),
Wodowa B-Agora 2:4 (0:0), Seitler, Straško-Hloušek P.2, Kolmačka, Knapil,
Bystrc-R.I.P. B 6:1 (2:0), Kubíček 3, Krkoška, Hnátek, Matěj-Lepka,
Starobrno-R.I.P. B 3:3 (1:2), Malina, Jaroš, Pogáč-Toman 2, Bartoš, K: Pogáč, Bumba M.(St).
Bystrc-Orel Řečkovice 2:3 (0:1), Machek L., Matěj-Havlík P., Dostál, Vlk, K: Krkoška(By), Vlk(OŘ),
Starobrno-Orel Řečkovice 8:1 (3:0), Ondra 2, Pogáč 2, Navrátil, Pluháček, Malina, Vitáloš Jan-Havlík A., K: Pogáč(St), Vlk(OŘ).
1. Deportivo 30 20 4 6 117:73 64
2. Antabus 29 20 3 6 139:71 63
3. Frutti Mare 29 20 3 6 122:58 63
4. Bolest 29 17 2 10 86:57 53
5. ASM D 29 15 7 7 99:82 52
6. Wodowa B 29 15 3 11 112:78 48
7. M2 Shoes 29 11 8 10 88:92 41
8. West ab B 29 12 3 14 94:120 39
9. Bystrc 30 11 5 14 89:91 38
10. Orel Řečk. 29 11 3 15 83:108 36
11. Agora 29 11 2 16 89:130 35
12. Starobrno 30 8 10 12 87:96 34
13. RazNáraz 29 9 3 17 79:92 30
14. R.I.P. B 29 9 3 17 83:108 30
15. XXX 30 6 6 18 75:109 24
16. ProBrno 29 4 5 20 61:138 17
STOP na 4 násl.utkání: Gottwald (Frutti)-ČK+HNCH!
Střelci: Fousek (Frutti)-55, Hlaváč (Deportivo)-54, David (Antabus)-45.
3.A brněnská třída - 22.kolo
RYBNICKÁ:
Franklin-Blajkec Modřice 10:2 (4:1), Matuška 3, Darviš 2, Kovařík 2, Kuela, Janáček, Poár-Tomandl M., Háb, ČK: Přikryl, (BM), K: Kovařík(Fr), Tomandl M., Háb(BM),
Lamy B-Bosonohy 5:2 (2:1), Šponer 2, Hanák, Šotola, Hýbl-Diviš 2,
Jopparamu B-Fauna 1:5 (0:3), Kowalczik-Mareš 2, Kotouč 2, Dvořák, K: Mucherl(Jo), Polášek(Fa),
Deportivo B-Popůvky 8:0 (3:0), Osička 3, Hlaváč 2, Steinhauser 2, Mach,
Holásky-Pitkin 0:1 (0:0), Vychodil,
Litrpůl-Carpe Diem B 5:6 (2:3), Sedláček A.2, Šála 2, Sedlák-Halm 3, Jeřábek 2, Mendel.
Konečná tabulka:
1. Litrpůl 22 17 2 3 116:38 53
2. Pitkin 22 13 4 5 73:41 43
3. Jopparamu B 22 13 1 8 74:48 40
4. Lamy B 22 12 2 8 75:59 38
5. Deportivo B 22 10 1 11 94:86 31
6. Carpe Diem B 22 9 4 9 82:90 31
7. Holásky 22 9 2 11 65:73 29
8. Fauna 22 7 5 10 65:86 26
9. Bosonohy 22 8 1 13 67:93 25
10. Popůvky 22 7 3 12 47:68 24
11. Bl. Modřice 22 7 2 13 52:93 23
12. Franklin 22 5 3 14 62:97 18
Střelci: Hlaváč (Deportivo B)-41, Šála (Litrpůl)-31, Vaněk (Holásky)-29.
3.B brněnská třída - 20. a 21.kolo
SRBSKÁ:
Minions-kAPPLE 1:2 (0:1), Palán-Fridrich, Hrůza, K: Nykodým(M),
Parodia-kAPPLE 2:2 (1:2), Grošov Š.2-Hrůza, Hroza, K: Hroza, Zapletal(kA),
Minions-Hlt club 0:5 (0:2), Potrusil 2, Lászlo, Brůha, Bečica,
Parodia-Hlt club 1:5 (0:2), Grošov D.-Bečica 4, Táborský,
Wodowa C-ab.Vlci C 1:5 (1:2), Seitler-Baant 2, Řezáč 2, Saxl,
Vema Kickers-ab.Vlci C 0:5 (kont.), Vema Kickers se nedostavila,
Wodowa C-Kocovina 4:0 (1:0), Straško, Stehlíček, Strašil, Sendler, K: Strašil(W), Dubáň ml., Endlicher(K),
Vema Kickers-Kocovina 0:5 (kont.), Vema Kickers se nedostavila,
Hády-kAPPLE 0:5 (0:1), Hroza 2, Oujezdský 2, Odehnal,
Hády-U Boba B 3:3 (1:0), Moka, Richter, Kamenický-Jelínek 2, Pfeifer.
1. ab.Vlci C 21 21 0 0 147:36 63
2. Vema Kick. 21 14 1 6 79:51 43
3. Hlt club 21 13 0 8 97:77 39
4. Wodowa C 21 11 2 8 73:57 35
5. kAPPLE 21 10 2 9 68:63 32
6. All in 20 9 4 7 48:47 31
7. Kocovina 21 10 1 10 55:57 31
8. U Boba B 20 9 2 9 51:64 29
9. Jobsko 20 7 3 10 38:52 24
10. Hády 20 5 2 13 56:87 17
11. Parodia 21 5 1 15 37:86 16
12. Minions 21 1 0 20 15:87 3
Střelci: František (Hlt club)-38, Bečica (Hlt club)-22, Chroust (ab.Vlci C)-21.
3.C brněnská třída - 22.kolo
ŘEČKOVICE:
Raz Náraz B-Orel Řečkovice B 5:2 (3:2), Knopp 2, Lesenský 2, Rakovský-Havlík A., Matoušek,
Gladiators C-O5 MY 1:0 (1:0), Bodický,
Old Blackburn-Kampa B 9:0 (4:0), Kří 2, Svoboda 2, Sýkora 2, Sysel, Polák, Mlejnek,
Bafancova jedenáctka-Mejdan 4:5 (2:3), Habanec 2, Dufek, Šutera-Hubík 2, Řeřucha T., Stokláska, Spilka O., K: Habanec(B11), Stokláska(M),
Mejdan-Besídka 1:1 (1:1), Kozlíček-Lech, K: Stokláska(M),
Bafancova jedenáctka-Flamengo 8:3 (5:1), Dufek 3, Sedláček 2, Štelcl 2, Habanec-Havelka, Janecký, Pokorný Mar., K: Perný(F),
Besídka-Juventus 1:0 (1:0), Nesrsta, K: Novák(Be),
Juventus-ASK 0:5 (0:4), Lipovský 2, Siladi 2, Večeřa V.
Konečná tabulka:
1. Old Blackburn 22 17 1 4 128:44 52
2. Gladiators C 22 16 2 4 86:44 50
3. Orel Řečk. B 22 15 2 5 100:50 47
4. ASK 22 14 2 6 106:52 44
5. Bafanc. "11" 22 12 2 8 82:74 38
6. Besídka 22 11 4 7 60:71 37
7. Juventus 22 9 2 11 70:77 29
8. Raz Náraz B 22 8 1 13 64:65 25
9. Mejdan 22 4 5 13 57:108 17
10. O5 MY 22 5 1 16 49:83 16
11. Kampa B 22 4 3 15 38:113 15
12. Flamengo 22 4 1 17 61:120 13
STOP do 31.12.2019: Bujáček (Bafan."11")-ČK+HNCH+vyhr.rozh.!
Střelci: Siladi (ASK)-35, Lesenský (RazNáraz)-34, Lipovský (ASK) a Polák (Blackburn)-23.