Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
16.08.2019
ilustrační obrazek futsalbrnoÚHRADA STARTOVNÉHO BRNĚNSKÝCH SOUTĚŽÍ DO 22.SRPNA!!!
Termín ČTVRTEK 22. srpna 2019 – ÚHRADA STARTOVNÉHO  je nejpozdějším datem pro uhrazení startovného s kaucí na účet okresní soutěže 271337764 / 0300 a to bez postihu a pokut!!! Při platbě uveďte jako variabilní symbol ID klubu z Futisu (pokud jej máte), v poznámce přesný název klubu, soutěž a text „startovné futsal Brno 2019/20“. Podívejte se prosím v odkazu Fair Play na vratné kauce za uplynulou sezónu 2018/19 a v odkazu STDK na finanční pokuty, které vám byly během sezóny 2018/19 uděleny a z toho vyplývají ...
ÚHRADA STARTOVNÉHO BRNĚNSKÝCH SOUTĚŽÍ DO 22.SRPNA!!!

Krátké zprávy aktuálně

01.08.2019 - PRÁZDNINOVÉ TURNAJE: KAMPA cup, PŘEDSOUTĚŽNÍ turnaj ...

26.07.2019 - Partizan Bludare (OP) hľadá tým na tréningy v útorok v Maloměřicích od 21:00. Info: +421917069016, email: rtrastislavtoth@gmail.com.

25.07.2019 - Jopparamu (2.třída) hledá tréninkového soupeře - od srpna. Středy 1930-2030, hřiště na Srbské. Pavel Mucherl, mucherl@seznam.cz, 602 414 953

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

14.06.2019 - KAM NA FUTSAL - Sobota 15.6.: 1.A (Rybn.), 2.A (Knesl.), 2.B (Jundr.), 2.C (Sváž.), 3.B (Srbs.).

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 17.6.2019

1.A PENALTY brněnská třída - 28.kolo
RYBNICKÁ:
Benfika-Partizan 1:5 (0:3), Nováček-Bocko 2, Gvizd, Furák, Tóth R., 
Sokolnice B-Partizan 3:3 (1:0), Načiňák L.2, Kubíček-Gvizd, Cihuňka, Bocko, ČK: Martynink(Sk), ŽK: Martynink(Sk), 
Tropa-Soccer 3:3 (1:2), Uherka T.2, Prokop-Novotný Mat., Gryč, Skácel, ŽK: Dittrich(Tr), Komínek(Sc), 
Luxury-Soccer 0:5 (kont.), Luxury se nedostavili, 
Tropa-Bianco 0:7 (0:5), Šplíchal 2, Vondra 2, Malůšek 2, Blaha, ŽK: Novotný(Tr), 
Luxury-Bianco 0:5 (kont.), Luxury se nedostavili.
Konečná tabulka
 1. Partizan     28 23 2  3  123:58   71 - postup do OP
 2. Panama B     28 19 3  6  117:66   60
 3. Bianco       28 17 4  7  114:59   55
 4. Sokolnice B  28 17 3  8  104:72   54
 5. Hombres B    28 17 1 10  116:86   52
 6. Parmagianni  28 16 2 10  114:88   50
 7. FFT B        28 15 4  9   91:74   49
 8. Jehnice B    28 14 3 11   85:66   45
 9. Soccer       28 11 3 14   95:101  36
10. Benfika      28  9 7 12   76:88   34
11. Bl.Flames    28 10 2 16  101:112  32
12. Rangers      28  9 2 17  100:121  29
13. Tropa        28  6 4 18   74:131  22
14. Luxury       28  6 2 20   75:123  20
Střelci: Sládek (Parmagianni)-40, Ryšavý (Hombres B)-34, Kubíček (Sokolnice B)-26.

2.A brněnská třída - 30.kolo
KNESLOVA:
Technika B-Dynamo 5:4 (3:2), Kadlec 2, Lošťák, Hnaníček, Vlk-Janík, Krátký, Patloka, Zavřel, ŽK: Hnaníček(Te), Krátký(Dy), 
Lamy-Kobas 3:2 (1:2), Procházka, Mazur, Sklenář-Hrabovský, Kyjak, ŽK: Fábry(Ko), 
STŽ B-Syrovice 3:1 (1:0), Holl R., Hanák, Šimeček Ra.-Bernkopf, ŽK: Šimeček Ra.(STŽ), Minařík, Štěpánek(Sy), 
Jopparamu-Edesseg 4:2 (2:1), Nováček, Pelikán, Stuchlík J., Stuchlík P.-Bureš, Mullner V., 
Madrid B-AB Střelice 1:5 (0:2), Petruš-Perna 2, Koprajda, Drahonský, Procházka, ŽK: Popek(Ma), 
S.B.Weiss-Ethanol 1:1 (1:0), Šidlo-Trávníček, ŽK: Šidlo(SB), 
AVM Metal-Jiříkovice 4:5 (1:2), Makeľ, Havlík, Růžička, Rozmánek-Kodras 4, Ambrož, 
Pískovna-Apollo 12:2 (5:1), Flendrovský ml.4, Kubíček 3, Csefay, Hřebíček Z., Purket, Prokop ml., Vintr-Adamec, Pešek.
Konečná tabulka
 1. Dynamo       30 23 1  6  159:65   70
 2. AB Střelice  30 21 5  4  136:67   68 - postup do 1.tř.
 3. Jopparamu    30 21 3  6  122:57   66 - postup do 1.tř.
 4. Pískovna     30 20 5  5  162:85   65
 5. Edesseg      30 17 5  8   99:53   56
 6. STŽ B        30 16 5  9  101:72   53
 7. Lamy         30 17 2 11  104:78   53
 8. Jiříkovice   30 14 6 10  112:110  48
 9. Technika B   30 13 5 12   98:105  44
10. AVM Metal    30 11 2 17   90:120  35
11. Syrovice     30  9 7 14   83:97   34
12. Madrid B     30  8 3 19   70:113  27
13. Kobas        30  7 3 20   78:119  24
14. Ethanol      30  4 4 22   63:129  16
15. Apollo       30  5 1 24   63:165  16
16. S.B.Weiss    30  4 3 23   52:157  15
STOP do 1.12.2020:  Krištof (Pískovna)-ČK+HNCH-inzul.rozh.+napad.soup.!
Střelci: Kubíček (Pískovna)-64, Janík (Dynamo)-40, Kodraz (Jiříkovice)-34.

2.B brněnská třída - 30.kolo
JUNDROV:
Orel Řečkovice-R.I.P. B 8:1 (0:0), Kugler 3, Strnad 3, Smolinský, Kasperan-Barvíř, 
ProBrno-West Žab B 0:5 (kont.), Družstvo ProBrno se nedostavilo, 
RazNáraz-M2 Shoes 5:0 (kont.), Družstvo M2 Shoes se nedostavilo, 
Wodowa B-Frutti di Mare 7:2 (2:0), Smejkal 2, Seitler 2, Cihlář 2, Strašil-Beránek L., Pospíšil Ma., ŽK: Andrlík(FM), 
Bolest-Agora 4:3 (1:1), Mužík 2, Fukan, Sýkora T.-Hloušek R., Póč, Kolmačka, ŽK: Jurča(Bo), 
Deportivo-XXX 3:3 (1:2), Hlaváč, Krempaský, Špic-Lazar, Sláma, Táborský, ŽK: Krempaský(D), 
Antabus-ASM D 1:5 (1:0), David-Kouřil 2, Malíř, Šotola, Midrla M., ŽK: Niedermeir, Knapek(An), Malíř(ASM), 
Bystrc-Starobrno 1:2 (0:2), Machek L.-Navrátil, Bumba M., ŽK: Tronner, Krkoška(By), Bumba M.(St).
Konečná tabulka
 1. Deportivo    30 20 4   6  117:73   64 - postup do 1.tř.
 2. Frutti Mare  30 20 3   7  124:65   63 - postup do 1.tř.
 3. Antabus      30 20 3   7  140:76   63 - postup do 1.tř.
 4. Bolest       30 18 2  10   90:60   56
 5. ASM D        30 16 7   7  104:83   55
 6. Wodowa B     30 16 3  11  119:80   51
 7. West Žab B   30 13 3  14   99:120  42
 8. M2 Shoes     30 11 8  11   88:97   41
 9. Orel Řečk.   30 12 3  15   91:109  39
10. Bystrc       30 11 5  14   89:91   38
11. Agora        30 11 2  17   92:134  35
12. Starobrno    30  8 10 12   87:96   34
13. RazNáraz     30 10 3  17   84:92   33
14. R.I.P. B     30  9 3  18   84:116  30
15. XXX          30  6 6  18   75:109  24
16. ProBrno      30  4 5  21   61:143  17
Střelci: Fousek (Frutti)-55, Hlaváč (Deportivo)-54, David (Antabus)-46.

2.C brněnská třída - 30.kolo
SVÁŽNÁ: 
Stones B-Jezdci 4:1 (0:0), Stanev, Hradílek, Husák, Kubík-Beránek, 
Escobar-Excalibur 2:5 (1:2), Juras, Knapp-Vilím Z.2 a T., Hlaváč, Svánovský, 
Attack-Atlantis B 0:5 (kont.), Attack se nedostavil, 
Gooners-AC Brno 0:5 (kont.), Gooners se nedostavili, 
Poclain-Svážná 7:4 (3:2), Helleport 4, Švanda, Matula, Šikula M.-Frank Ma.2, Danis, Hrazdíra, 
Bianco B-Carpe Diem 3:2 (2:1), Malůšek D.2 a T.-Palát, Raáb, ŽK: Břínek(Bi), Weyr(CD), 
Restart-Citizens 2:2 (2:0), Adam, Melendez-Havel, Černý T., ŽK: Melendez(Re), Černý T.(Ci), 
Eliška B-Nasan C 3:5 (2:2), Minařík 2, Jeřábek-Nesvadba, Čejka, Zouhar, Hoffmann, Kovář.
Konečná tabulka
 1. Stones B    30 23 4  3  130:57   73
 2. Svážná      30 22 0  8  164:103  66 - postup do 1.tř.
 3. Bianco B    30 21 3  6  156:92   66
 4. Attack      30 21 3  6  138:68   66
 5. Jezdci      30 18 3  9  116:82   57
 6. Gooners     30 16 5  9  120:81   53
 7. Nasan C     30 16 3 11   99:94   51
 8. Eliška B    30 14 2 14  107:90   44
 9. Excalibur   30 13 5 12   85:89   44
10. Citizens    30 10 3 17   86:109  33
11. Atlantis B  30 10 3 17   87:129  33
12. Restart     30  9 4 17  104:135  31
13. Poclain     30  9 2 19   94:127  29
14. Carpe Diem  30  8 3 19   67:94   27
15. Escobar     30  5 1 24   74:148  16
16. AC Brno     30  3 0 27   70:199   9
Střelci: Malůšek D.(Bianco B)-67, Minařík (Eliška B)-47, Danis (Svážná)-43. 
3.B brněnská třída - 22.kolo
SRBSKÁ:
Hlt club-kAPPLE 3:1 (1:1), Bečica 2, Šťastný-Hroza, ČK: Chovan(kA), ŽK: Obermann, Chovan(kA), 
Parodia-Minions 5:0 (kont.), Minions se nedostavili, 
Kocovina-Žab.Vlci C 0:5 (kont.), Kocovina se nedostavila, 
Hády-All in 3:4 (1:2), Kamenický 2, Šubrt-Otruba 2, Vaňorek, Filipský, ŽK: Kamenický(H), 
Hády-Jobsko 1:5 (1:3), Šubrt-Zábojník 3, Kříž, Svoboda J., 
All in-U Boba B 7:2 (3:2), Vaňorek 3, Otruba, Filipský, Koliba, Kir-Jelínek, Jaroš, ŽK: Thomas(UB), 
Jobsko-U Boba B 5:3 (5:1), Dobrovolný 2, Zábojník 2, Kubík J.-Ondráček, Rezner, Jaroš, ŽK: Dobrovolný(J), 
Vema Kickers-Wodowa C 0:5 (kont.), Vema Kickers se nedostavila.
Konečná tabulka
 1. Žab.Vlci C  22 22 0  0  152:36  66 - postup do 2.tř.
 2. Vema Kick.  22 14 1  7   79:56  43 - postup do 2.tř.
 3. Hlt club    22 14 0  8  100:78  42 - postup do 2.tř.
 4. Wodowa C    22 12 2  8   78:57  38 - postup do 2.tř.
 5. All in      22 11 4  7   59:52  37 - postup do 2.tř.
 6. kAPPLE      22 10 2 10   69:66  32 - postup do 2.tř.
 7. Kocovina    22 10 1 11   55:62  31
 8. Jobsko      22  9 3 10   48:56  30
 9. U Boba B    22  9 2 11   56:76  29
10. Parodia     22  6 1 15   42:86  19
11. Hády        22  5 2 15   60:96  17
12. Minions     22  1 0 21   15:92   3
Střelci: František (Hlt club)-38, Bečica (Hlt club)-24, Chroust (Žab.Vlci C)-21.