ZÁVĚREČNÉ TABULKY SEZÓNY 2018/19 A VYZNAČENÉ POSTUPY A SESTUPY KLUBŮ
Před několika málo dny skončila sezóny 2018/19 a již se připravujeme na novou sezónu 2019/20. Máme informace o sloučení několika klubů, o ukončení činnosti několika klubů a čeká nás zřejmě další úbytek oddílů, které naše soutěže hrají. Musíme se postupně připravovat na snižování počtu soutěží a proto v zájmu návaznosti a budoucnosti našich brněnských soutěží rozhodlo vedení o snížení počtu 3.tříd a zavedení čtyř 2.tříd, tak jak tomu bylo v minulosti. Věřím, že naše rozhodnutí s ohledem na budoucnost soutěží v Brně pochopíte a vezmete s porozuměním.
Okresní přebor
1. Napoleon 22 21 1 0 148:47 64 – postup KP
2. Hauskrecht 22 16 1 5 142:80 49
3. West Žab 22 14 0 8 103:66 42
4. Wodowa 22 12 2 8 95:70 38
5. SK Líšeň 22 11 2 9 74:69 35
6. Eliška 22 9 2 11 92:92 29
7. U Boba 22 9 1 12 97:99 28
8. Atlantis 22 8 3 11 73:97 27
9. Stones 22 8 1 13 47:76 25
10. R.I.P. 22 6 1 15 77:96 19
11. Chl.pozůst. 22 6 1 15 55:118 19
12. Moravany 22 4 1 17 42:135 13 – sestup 1.tř.
1.A třída
1. Partizan 28 23 2 3 123:58 71 – postup OP
2. Panama B 28 19 3 6 117:66 60
3. Bianco 28 17 4 7 114:59 55
4. Sokolnice B 28 17 3 8 104:72 54
5. Hombres B 28 17 1 10 116:86 52
6. Parmagianni 28 16 2 10 114:88 50
7. FFT B 28 15 4 9 91:74 49
8. Jehnice B 28 14 3 11 85:66 45
9. Soccer 28 11 3 14 95:101 36
10. Benfika 28 9 7 12 76:88 34
11. Blue Flames 28 10 2 16 101:112 32
12. Rangers 28 9 2 17 100:121 29 - sestup 2.tř.
13. Tropa 28 6 4 18 74:131 22
14. Luxury 28 6 2 20 75:123 20
15. Olymp 28 0 0 28 0:140 0 - vyloučeni
1.B třída
1. Gloria 28 23 3 2 140:52 72
2. Žab.Vlci B 28 21 4 3 180:71 67
3. Nasan B 28 19 1 8 112:75 58 – postup OP
4. Schalke 28 18 0 10 134:82 54
5. Barum 28 14 3 11 94:76 45
6. Onyx 28 13 4 11 99:102 43
7. Gepard 28 13 3 12 89:91 42
8. Madrid 28 12 4 12 95:82 40
9. Celtic 28 11 5 12 111:123 38
10. Across 28 10 6 12 81:102 36
11. Debakl 28 11 3 14 71:92 36
12. Kampa 28 7 4 17 65:108 25
13. Inter 28 7 1 20 54:128 22
14. Tropicana 28 4 3 21 73:129 15 – sestup 2.tř.
15. Rychlé pípy 28 4 2 22 68:153 14 – sestup 2.tř.
2.A třída
1. Dynamo 30 23 1 6 159:65 70
2. AB Střelice 30 21 5 4 136:67 68 – postup 1.tř.
3. Jopparamu 30 21 3 6 122:57 66 – postup 1.tř.
4. Pískovna 30 20 5 5 162:85 65
5. Edesseg 30 17 5 8 99:53 56
6. STŽ B 30 16 5 9 101:72 53
7. Lamy 30 17 2 11 104:78 53
8. Jiříkovice 30 14 6 10 112:110 48
9. Technika B 30 13 5 12 98:105 44
10. AVM Metal 30 11 2 17 90:120 35
11. Syrovice 30 9 7 14 83:97 34
12. Madrid B 30 8 3 19 70:113 27
13. Kobas 30 7 3 20 78:119 24
14. Ethanol 30 4 4 22 63:129 16
15. Apollo 30 5 1 24 63:165 16
16. S.B.Weiss 30 4 3 23 52:157 15
2.B třída
1. Deportivo 30 20 4 6 117:73 64
2. Frutti Mare 30 20 3 7 124:65 63 – postup 1.tř.
3. Antabus 30 20 3 7 140:76 63
4. Bolest 30 18 2 10 90:60 56
5. ASM D 30 16 7 7 104:83 55
6. Wodowa B 30 16 3 11 119:80 51
7. West Žab B 30 13 3 14 99:120 42
8. M2 Shoes 30 11 8 11 88:97 41
9. Orel Řečk. 30 12 3 15 91:109 39
10. Bystrc 30 11 5 14 89:91 38
11. Agora 30 11 2 17 92:134 35
12. Starobrno 30 8 10 12 87:96 34
13. RazNáraz 30 10 3 17 84:92 33
14. R.I.P. B 30 9 3 18 84:116 30
15. XXX 30 6 6 18 75:109 24
16. ProBrno 30 4 5 21 61:143 17
2.C třída
1. Stones B 30 23 4 3 130:57 73
2. Svážná 30 22 0 8 164:103 66 – postup 1.tř.
3. Bianco B 30 21 3 6 156:92 66
4. Attack 30 21 3 6 138:68 66
5. Jezdci 30 18 3 9 116:82 57
6. Gooners 30 16 5 9 120:81 53
7. Nasan C 30 16 3 11 99:94 51
8. Eliška B 30 14 2 14 107:90 44
9. Excalibur 30 13 5 12 85:89 44
10. Citizens 30 10 3 17 86:109 33
11. Atlantis B 30 10 3 17 87:129 33
12. Restart 30 9 4 17 104:135 31
13. Poclain 30 9 2 19 94:127 29
14. Carpe Diem 30 8 3 19 67:94 27
15. Escobar 30 5 1 24 74:148 16
16. AC Brno 30 3 0 27 70:199 9
3.A třída
1. Litrpůl 22 17 2 3 116:38 53 – postup 2.tř.
2. Pitkin 22 13 4 5 73:41 43 – postup 2.tř.
3. Jopparamu B 22 13 1 8 74:48 40 – postup 2.tř.
4. Lamy B 22 12 2 8 75:59 38 – postup 2.tř.
5. Deportivo B 22 10 1 11 94:86 31 – postup 2.tř.
6. Carpe Diem B 22 9 4 9 82:90 31 - postup 2.tř.
7. Holásky 22 9 2 11 65:73 29 – postup 2.tř.
8. Fauna 22 7 5 10 65:86 26
9. Bosonohy 22 8 1 13 67:93 25
10. Popůvky 22 7 3 12 47:68 24
11. Blaj.Modřice 22 7 2 13 52:93 23
12. Franklin 22 5 3 14 62:97 18
3.B třída
1. Žab. Vlci C 22 22 0 0 152:36 66 – postup 2.tř.
2. Vema Kickers 22 14 1 7 79:56 43 – postup 2.tř.
3. Hlt club 22 14 0 8 100:78 42 – postup 2.tř.
4. Wodowa C 22 12 2 8 78:57 38
5. All in 22 11 4 7 59:52 37 – postup 2.tř.
6. kAPPLE 22 10 2 10 69:66 32 – postup 2.tř.
7. Kocovina 22 10 1 11 55:62 31
8. Jobsko 22 9 3 10 48:56 30 – postup 2.tř.
9. U Boba B 22 9 2 11 56:76 29
10. Parodia 22 6 1 15 42:86 19
11. Hády 22 5 2 15 60:96 17
12. Minions 22 1 0 21 15:92 3
3.C třída
1. Old Blackburn 22 17 1 4 128:44 52 – postup 2.tř.
2. Gladiators C 22 16 2 4 86:44 50 – postup 2.tř.
3. Orel Řečk. B 22 15 2 5 100:50 47
4. ASK 22 14 2 6 106:52 44 – postup 2.tř.
5. Bafanc. "11" 22 12 2 8 82:74 38 – postup 2.tř.
6. Besídka 22 11 4 7 60:71 37 – postup 2.tř.
7. Juventus 22 9 2 11 70:77 29 – postup 2.tř.
8. Raz Náraz B 22 8 1 13 64:65 25
9. Mejdan 22 4 5 13 57:108 17
10. O5 MY 22 5 1 16 49:83 16
11. Kampa B 22 4 3 15 38:113 15
12. Flamengo 22 4 1 17 61:120 13