Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2020 dotací ve výši 275 000 Kč).
04.03.2021
ilustrační obrazek futsalbrnoRESTART BRNĚNSKÝCH SOUTĚŽÍ SE ODKLÁDÁ NEJDŘÍVE NA ZAČÁTEK DUBNA 2021
Vážení futsalisté, v rozlosování vašich soutěží najdete termíny pro dohrávky podzimní části soutěže. Okr.přebor: předběžně 3. dubna 2021 1.třída:  3. a 4. dubna 2021 2.třída:  3. a 4. dubna 2021 3.třída:  10. dubna 2021 Vážení futsalisté v úterý 1.9.2020 skončila možnost bezplatného a neschvalovaného odložení či přesunutí utkání. Jakékoliv další změny podléhají procesu schvalování mezi kluby a následně schválení OkSF. Přeložení utkání je zpoplatněno. ...
RESTART BRNĚNSKÝCH SOUTĚŽÍ SE ODKLÁDÁ NEJDŘÍVE NA ZAČÁTEK DUBNA 2021

Krátké zprávy aktuálně

18.02.2021 - KAM NA FUTSAL - Sobota 3.4.2021: 1.A (Rybnická 09-15:30). Neděle 4.4.2021: 1.B (Rybnická 09-15:30).

11.09.2020 - Tým Pablo Escobar (3.tř.) hledá sparing patnera na společné trénování. Termín je každý čtvrtek od 17:30 do 19:00 hřiště U hrocha (Jundrov). Kontakt: František Vavřík, 725 404 531 / vavrikf@seznam.cz

27.06.2020 - Tým Besídka (2. třída) hledá tým pro společné tréninky každou středu od 19:00 do 20:30 na hřišti ZŠ Novolíšeňská 10? Zájemci ať se ozvou na telefon: 608 775 162. Předem děkuji, Toman.

23.06.2020 - Kometa Brno (2.tř.) hledá pro novou sezónu stálého brankáře a 2-3 hráče na doplnění kádru. Kontakt-info: 608 311 173 nebo michal.dobrovolny@rohlik.cz

08.06.2020 - Tým Jopparamu (1.tř.) hledá hráče na doplnění kádru. Trénujeme pravidelně. Email: mucherl@seznam.cz, tel:602 414 953.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 22.9.2019

E-MOTION Okresní přebor Brno - 1.kolo

BOHUNICE:
Hauskrecht-U Boba 7:5 (4:4), Dobrovolný 3, Tůma 2, Novák, Nedělník-Kantor 2, Široký Mi., Šenkýř, Jelínek, 
Nasan-Stones 3:3 (3:3), Hoffmann 2, Burian-Hradílek 2, Boudný, ŽK: Doležal(Sto).
MALOMĚŘICE:
Eliška-Wodowa 6:7 (3:2), Okleštěk 2, Bartl 2, Kalvoda, Minařík-Cihlář 3, Kříž 3, Klemensevič, ŽK: Bartl(Eli), Lončarič, Křivka(Wod), 
Gladiators B-West Žab 2:4 (0:2), Němec, Vašina-Kovář 3, Hornoch, ŽK: Němec, Červenec(Gla), Houzek, Rusnák(WŽ), 
Partizan-Sokolnice 4:4 (2:2), Bocko 2, Tóth R., Ondrejička-Martynink 2, Dohnálek, Načiňák L., ŽK: Martynink, Načiňák L., Urban ml.(Sok), 
R.I.P.-SK Líšeň 2:2 (1:1), Krejčí, Toman-Fellmann 2, 
Stones-SK Líšeň 0:0 (0:0).
 1. Hauskrecht   1  1 0 0  7:5  3
 2. West Žab     1  1 0 0  4:2  3
 3. Wodowa       1  1 0 0  7:6  3
 4. Stones       2  0 2 0  3:3  2
 5. SK Líšeň     2  0 2 0  2:2  2
 6. Partizan     1  0 1 0  4:4  1
 7. Sokolnice    1  0 1 0  4:4  1
 8. Nasan        1  0 1 0  3:3  1
 9. R.I.P.       1  0 1 0  2:2  1
10. Atlantis     0  0 0 0  0:0  0
11. Eliška       1  0 0 1  6:7  0
12. U Boba       1  0 0 1  5:7  0
13. Gladiators B 1  0 0 1  2:4  0

1.A PENALTY brněnská třída - 3.kolo 
RYBNICKÁ:
Blue Flames-Soccer 4:3 (3:1),
Pokorný 2, Žúbor M.2-Gryč P., Malec, Skácel, 
Blue Flames-Atlantis Tropa B 3:2 (2:1), Žúbor M.2, Vlček-Jelínek, Samson, 
Parmagianni-Soccer 8:4 (3:3), Šafář 2, Nafa 2, Sládek 2, Čermák, Zelenka-Skácel 2, Gryč D., Novotný Mat., 
Parmagianni-Atlantis Tropa B 3:1 (1:0), Šafář, Zelenka, Sládek-Skřivan, ŽK: Prokop(AT), 
Moravany-Hombres B 2:7 (1:2), Štulpa, Kozohorský-Vu Khac 2, Holán 2, Oščádal, Szabó, Kitner, 
Bianco-Hombres B 3:0 (2:0), Šplíchal, Malůšek B., Silva, ŽK: Šplíchal(Bi), 
Moravany-FFT B 0:12 (0:4), Malý J.4 a D., Brtník 3, Maruš 3, Pavlíček, 
Bianco-FFT B 1:1 (0:0), Klímek-Malý D.
 1. Parmagianni  4  4 0 0  24:5  12
 2. Hombres B    4  3 0 1  18:7   9
 3. Blue Flames  4  3 0 1  13:8   9
 4. FFT B        4  2 1 1  20:8   7
 5. Bianco       4  2 1 1   7:4   7
 6. Edesseg      2  2 0 0   9:4   6
 7. Panama B     2  2 0 0   8:4   6
 8. Atl.Tropa B  6  2 0 4  15:21  6
 9. AB Střelice  2  1 0 1  10:3   3
10. Jopparamu    2  1 0 1   5:6   3
11. Chlup.poz.   2  1 0 1   7:12  3
12. Jehnice B    0  0 0 0   0:0   0
13. Benfika      2  0 0 2   6:8   0
14. Antabus      2  0 0 2   6:12  0
15. Soccer       4  0 0 4  11:24  0
16. Moravany     4  0 0 4   2:35  0

1.B PENALTY brněnská třída - 3.kolo 
RYBNICKÁ:
Madrid-ASM D 0:1 (0:0), Šebesta, ŽK: Bořuta(Ma), 
Madrid-Žab.Vlci B 0:4 (0:2), Starý 2, Saxl, Klečka, ŽK: Daněk, Nowak, Šlachta(Ma), 
Debakl-ASM D 6:2 (3:2), Hrabal 2, Jelínek 2, Deschner, Macháček-Hoffmann, Špicl, ŽK: Pekárek(ASM), 
Debakl-Žab.Vlci B 2:1 (1:1), Másilko, Macháček-Řezáč, 
Gepard-Frutti di Mare 2:3 (2:2), Kabát 2-Luňák, Pospíšil Ma., Malý, 
Across-Frutti di Mare 3:6 (2:2), Barša 2, Svoboda V.-Luňák 2, Pospíšil Ma.2 a Mi., Malý, 
Gepard-Kampa 0:3 (0:2), Lecointre 2, Štencl, ŽK: Štencl(Ka), 
Across-Kampa 3:6 (1:4), Svoboda V.2 a A.-Pilarčík T.2 a M., Kalivoda, Vágner, Vrábel.
 1. Debakl       4  4 0 0  15:5  12
 2. Frutti Mare  4  3 0 1  15:11  9
 3. ASM D        4  3 0 1  13:9   9
 4. Celtic       2  2 0 0  11:4   6
 5. Kampa        4  2 0 2  11:10  6
 6. Žab.Vlci B   4  2 0 2   8:7   6
 7. Madrid       4  2 0 2   3:5   6
 8. Lamy         2  1 1 0   6:5   4
 9. Gloria       2  1 0 1   7:3   3
10. Barum        2  1 0 1   5:3   3
11. Wodowa B     2  1 0 1   7:7   3
12. Schalke      2  1 0 1   7:9   3
13. Nasan B      2  0 1 1   1:6   1
14. Inter        2  0 0 2   1:8   0
15. Gepard       4  0 0 4   3:11  0
16. Across       4  0 0 4   7:17  0

2.B brněnská třída - 4. a 5.kolo
SRBSKÁ:
HLT club-All in 2:2 (1:2), Bečica 2-Otruba, Kir,
HLT club-Telnice 9:2 (4:1), Bečica 4, Stiglič 3, Táborský 2-Toužín, Homola,
Trpaslíci-All in 2:1 (2:0), Belák, Milašinovič-Otruba, ŽK: Fremml M.(Tr), Kurek(Ai),
Trpaslíci-Telnice 9:3 (5:1), Belák 4, Fremml D.3 a M., Voborník T.-Toužín, Homola, Vespalec,
Bafanc."11"-Kampa B 4:1 (2:1), Dufek 2, Bajza 2-Kalivoda,
AC Brno-Kampa B 6:2 (1:2), Dőme M.2, Koky, Krištof J., Tomek, Lázok-Kalivoda, Štencl, ŽK: Dőme M.(AC),
Bafanc."11"-Kickers 1:3 (0:2), Bajza-Purč P., Sláma, Skladný,
AC Brno-Kickers 3:5 (2:3), Dőme M.2, Krištof R.-Sláma 4, Dlouhý, ŽK: Tomek(AC).
SVÁŽNÁ:
Kocovina-kAPPLE 1:3 (1:1), Poslušný-Holešovský J.2, Vančura,
Žab.Vlci C-kAPPLE 14:1 (8:1), Řezáč 9, Saxl 3, Chráscina, Klečka-Zapletal,
Kocovina-Pitkin 2:8 (2:2), Poslušný, Pryymachuk-Kulička 5, Kříž P.2 a D.
Žab.Vlci C-Pitkin 4:5 (1:2), Chráscina 2, Schneeweiss, Řezáč-Kříž D.2, Kulička 2, Valouch.
 1. Trpaslíci    6  4 1 1  30:19  13
 2. Kickers      4  4 0 0  19:11  12
 3. HLT club     6  3 1 2  29:21  10
 4. All in       4  2 1 1  17:6    7
 5. AC Brno      6  2 1 3  19:28   7
 6. Deportivo    2  2 0 0  13:2    6
 7. Pitkin       2  2 0 0  13:6    6
 8. Žab.Vlci C   2  1 0 1  18:6    3
 9. Flamengo     2  1 0 1   8:7    3
10. Kampa B      4  1 0 3  12:19   3
11. Bafanc."11"  6  1 0 5  16:25   3
12. kAPPLE       4  1 0 3   6:29   3
13. Kocovina     2  0 0 2   3:11   0
14. Telnice      2  0 0 2   5:18   0

2.C brněnská třída - 5. a 6.kolo
ŘEČKOVICE:
Orel Řečk.B-XXX 3:2 (2:2), Strnad 3-Paseka, Lazar,
Orel Řečk.B-West Žab B 3:1 (0:1), Kasperan 2, Vlk-Johaník, ŽK: Šafář, Mademlis(WŽ),
Raz Náraz-XXX 2:3 (0:0), Lesenský, Hrůza-Paseka, Krpec, Kříž,
Raz Náraz-West Žab B 2:5 (0:1), Lesenský, Úředníček-Johaník 3, Šafář, Hezina P., ČK: Hezina P.(WŽ),
ASK-M2 Shoes 6:3 (3:1), Lipovský 2, Siladi 2, Mlynarčík, Motyčka-Švácha Jar. ml.2, Srnský,
Old Blackburn-M2 Shoes 8:1 (2:0), Polák 4, Novotný, Kříž, Mlejnek, Tipoas-Švácha Jan, ŽK: Sýkora, Sysel(OB), Švácha Jan, Srnský(M2),
ASK-Gladiators C 6:0 (1:0), Motyčka 3, Večeřa I., Lipovský, Siladi, ŽK: Kostiha(Gl),
Old Blackburn-Gladiators C 7:1 (3:0), Sýkora 2, Sysel, Polák, Janíček, Svoboda, Mlejnek-Jakoubek, ŽK: Kostiha, Řihák(Gl).
SRBSKÁ:
Tropicana-Besídka 4:1 (3:1), Diviš A.2, Brandejs, Šteffl-Nesrsta,
Tropicana-Kometa 2:2 (0:2), Zítka, Šteffl-Hanzlíček 2,
Lamy B-Besídka 2:2 (1:0), Mazur, Balcar-Menšík 2,
Lamy B-Kometa 3:2 (2:0), Sklenář 2, Mazur-Večeřa 2,
Bystrc-Bolest 1:2 (1:1), Hnátek-Pfeiffer 2, ČK: Růžička(Bo), ŽK: Tichý(Bo),
Bystrc-Agora 1:3 (1:0), Hnátek-Hloušek R.2, Kolmačka, ŽK: Kolmačka(Ag),
Starobrno-Bolest 0:6 (0:1), Mička 2, Fukan, Pfeiffer, Šimerle, Tichý, ŽK: Bumba Š.(St), Ficek, Stambolidis(Bo),
Starobrno-Agora 2:5 (1:5), Bumba M., Horňáček-Kolmačka 3, Hloušek P., Póč, ŽK: Malina(St), Fink(Ag).
 1. ASK            6  6 0 0  40:11  18
 2. Bolest         6  5 1 0  21:5   16
 3. Old Blackburn  6  5 0 1  42:13  15
 4. M2 Shoes       6  4 0 2  32:24  12
 5. Agora          6  4 0 2  16:10  12
 6. Orel Řečk. B   6  3 0 3  14:27   9
 7. Kometa         6  2 2 2  11:11   8
 8. Gladiators C   6  2 1 3  16:21   7
 9. Bystrc         4  2 0 2  11:5    6
10. Besídka        6  1 2 3  10:20   5
11. Tropicana      4  1 1 2   7:9    4
12. Lamy B         4  1 1 2   8:11   4
13. West Žab B     6  1 1 4  17:34   4
14. Raz Náraz      6  1 0 5  15:25   3
15. XXX            6  1 0 5  12:33   3
16. Starobrno      4  0 1 3   5:18   1
STOP v 1 násl.utkání: Hezina P. (WŽ B)-ČK!
STOP na 2 násl.utkání: Růžička (Bolest)-ČK+HNCH-zbytek!