Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2020 dotací ve výši 275 000 Kč).
09.03.2021
ilustrační obrazek futsalbrnoINFORMACE O PLACENÍ ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ NA ROK 2021
Vážení členové Svazu futsalu ČR, děkujeme Vám všem, kteří jste v uplynulých letech zaslanou stokorunou podpořili Svaz futsalu ČR a přihlásili jste se k tomuto sportu. Díky základně, kterou tak můžeme zcela jasně vyčíslit a dokladovat jak partnerům, tak státním institucím.   Vzhledem obtížné situaci, která v roce 2020 na území České republiky panuje a je pozastaven veškerý sport tak deklarujeme k 1.12. 2020 celkem 13 083 členů.   V souladu se závěry mimořádné Valné hromady ze dne 24. 3. 2012, kde byla povinnost členských ...
INFORMACE O PLACENÍ ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ NA ROK 2021

Krátké zprávy aktuálně

18.02.2021 - KAM NA FUTSAL - Sobota 3.4.2021: 1.A (Rybnická 09-15:30). Neděle 4.4.2021: 1.B (Rybnická 09-15:30).

11.09.2020 - Tým Pablo Escobar (3.tř.) hledá sparing patnera na společné trénování. Termín je každý čtvrtek od 17:30 do 19:00 hřiště U hrocha (Jundrov). Kontakt: František Vavřík, 725 404 531 / vavrikf@seznam.cz

27.06.2020 - Tým Besídka (2. třída) hledá tým pro společné tréninky každou středu od 19:00 do 20:30 na hřišti ZŠ Novolíšeňská 10? Zájemci ať se ozvou na telefon: 608 775 162. Předem děkuji, Toman.

23.06.2020 - Kometa Brno (2.tř.) hledá pro novou sezónu stálého brankáře a 2-3 hráče na doplnění kádru. Kontakt-info: 608 311 173 nebo michal.dobrovolny@rohlik.cz

08.06.2020 - Tým Jopparamu (1.tř.) hledá hráče na doplnění kádru. Trénujeme pravidelně. Email: mucherl@seznam.cz, tel:602 414 953.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 13.10.2019

E-MOTION Okresní přebor Brno - 4.kolo

BOHUNICE:
Atlantis-Hauskrecht 2:5 (2:1), Mrňa, Chytil-Holomek 2, Koubek, Nedělník, Bělohlávek ml., 
Wodowa-Nasan 1:6 (1:1), Klemensevič-Rampula 3, Hoffmann 2, Čejka, ŽK: Křivka(Wod), Čejka, Bartůněk(Nas).
MALOMĚŘICE:
Eliška-Gladiators B 2:4 (0:4), Okleštěk 2-Bodický 2, Němec, Vašina, ŽK: Němec (Gla), 
U Boba-R.I.P. 1:5 (0:3), Thomas-Krejčí 3, Lepka, Chaloupka, 
West Žab-Partizan 2:5 (2:1), Kovář, Hornoch-Tóth R., Ondrejička, Bocko, Balčirák, Vaculka.
 1. Nasan         5  4 1 0  25:11  13
 2. Hauskrecht    4  3 1 0  23:17  10
 3. Stones        4  2 2 0   9:4    8
 4. Sokolnice     3  2 1 0  14:6    7
 5. Partizan      4  2 1 1  15:12   7
 6. Wodowa        4  2 1 1  15:18   7
 7. Gladiators B  4  1 1 2  10:11   4
 8. R.I.P.        4  1 1 2   8:12   4
 9. West Žab      4  1 0 3  15:20   3
10. Atlantis      3  0 2 1   6:9    2
11. SK Líšeň      4  0 2 2   4:11   2
12. Eliška        3  0 1 2  11:14   1
13. U Boba        4  0 0 4  14:24   0
Střelci: Rampula (Nasan)-9, Kovář (WŽ) a Bocko (Partyzan)-7.
STOP na 1 násl.utkání: Martynink (Sokolnice)-ČK!

1.A PENALTY brněnská třída - 6.kolo 
RYBNICKÁ:
AB Střelice-Benfika 3:4 (2:1), Machálek 2, Drahonský-Kotouček 2, Odehnal, Jedlička, ŽK: Perna, Procházka(St), Jedlička(Be), 
AB Střelice-Edesseg 4:0 (4:0), Procházka, Machálek, Šebeň, Feist, ŽK: Vejmělek(Ed), 
Antabus-Benfika 3:2 (1:1), Daněček 2, Uhlíř-Jedlička, Kotouček, ŽK: Knapek(An), Kotouček, Nečas O.(Be), 
Antabus-Edesseg 3:1 (1:0), Uhlíř, Daněček, David-Nováček, ŽK: David, Knapek, Vrána J. a T.(An), Minster D.(Ed), 
Jehnice B-Panama B 4:1 (2:0), Šmerda 2, Čecho, Jiříček Mi.-Gala, 
Jehnice B-Chl.poz. 5:0 (kont.), Chlupovi pozůstalí se nedostavili k utkání, 
Jopparamu-Panama B 3:5 (2:4), Hrabal, Stuchlík J., Lanžhotský-Sedlák 2, Ondra 2, Moučka O., 
Jopparamu-Chl.poz. 5:0 (kont.), Chlupovi pozůstalí se nedostavili k utkání.
 1. Hombres B    6  5 0 1  30:11  15
 2. Parmagianni  6  5 0 1  30:11  15
 3. AB Střelice  6  4 0 2  23:9   12
 4. Blue Flames  6  4 0 2  17:15  12
 5. Antabus      6  4 0 2  20:19  12
 6. Bianco       6  3 2 1  16:7   11
 7. Edesseg      6  3 1 2  17:15  10
 8. Panama B     6  3 1 2  15:15  10
 9. FFT B        6  2 1 3  21:14   7
10. Benfika      6  2 1 3  15:15   7
11. Jehnice B    4  2 0 2  13:8    6
12. Jopparamu    6  2 0 4  15:18   6
13. Atl.Tropa B  8  2 0 6  19:32   6
14. Moravany     6  2 0 4   9:37   6
15. Chlup.poz.   6  1 1 4  11:28   4
16. Soccer       6  0 1 5  12:29   1
Střelci: Zelenka-10, Sládek (oba Parmagianni)-9, Šlapák (Bl.Flames) a Daněček (Antabus)-8.
1.B PENALTY brněnská třída - 6.kolo
RYBNICKÁ:

Celtic-Lamy 6:4 (3:1), Zeman R.3, Darvaš 2, Kašpar-Veleba 3, Konečný, ŽK: Zeman R., Zeman L.(Ce), Konečný, Hrůza(La), 
Celtic-Gloria 2:5 (0:0), Zeman L., Kašpar-Knoflíček 2, Pitrocha, Havlík, Kadlec, ŽK: Frýbort O.(Gl), 
Inter-Lamy 3:3 (1:1), Wachsberber, Chalabala D., Chalabala O.-Hrůza 2, Veleba, ŽK: Hrůza(La), 
Inter-Gloria 2:3 (2:1), Daněk, Chalabala D.-Knoflíček 3, 
Nasan B-Barum 1:1 (0:0), Štefl-Kapitán, ŽK: Tříska(Ba), 
Nasan B-Schalke 3:3 (1:2), Zouhar, Štefl, Hoffmann-Tesař, Pokorný, Zejda, 
Wodowa B-Barum 4:0 (0:0), Blecha 2, Veselý Ma., Seitler, ŽK: Chytil, Šuhaj(Ba), 
Wodowa B-Schalke 6:1 (1:0), Veselý Ma.2, Mareček D. a J., Seitler, Blecha-Pokorný, ČK: Suchý(Sch), ŽK: Kotrba, Tesař(Sch).
 1. Celtic       6  5 0 1  30:17  15
 2. ASM D        6  4 1 1  23:11  13
 3. Gloria       6  4 1 1  22:13  13
 4. Debakl       6  4 1 1  18:10  13
 5. Frutti Mare  6  4 1 1  20:13  13
 6. Žab.Vlci B   6  4 0 2  28:9   12
 7. Wodowa B     6  4 0 2  27:14  12
 8. Kampa        6  3 1 2  18:15  10
 9. Schalke      6  2 2 2  19:24   8
10. Madrid       6  2 1 3   7:12   7
11. Lamy         6  1 3 2  18:21   6
12. Nasan B      6  1 3 2  11:18   6
13. Barum        6  1 2 3  11:14   5
14. Inter        6  0 1 5   9:26   1
15. Across       6  0 1 5  10:28   1
16. Gepard       6  0 0 6   4:30   0
Střelci: Knoflíček (Gloria)-11, Zeman R. (Celtic)-9, Blecha (Wodowa B) a Veleba (Lamy)-8.
STOP na 1 násl.utkání: Suchý (Schalke)-2ŽK=ČK!
2.A brněnská třída - 9. a 10.kolo
JUNDROV: 
Dynamo-Ethanol 7:3 (2:1), Janík 4, Ostrý, Krátký, Kodraz-Komár 2, Rychlovský, 
Dynamo-S.B.Weiss 9:2 (3:1), Janík 4, Patloka 2, Kodraz 2, Krátký-Blažek, Bednář J., ŽK: Blatný L., Bohata(SB), 
Technika B-Ethanol 3:2 (1:0), Mařan, Hnaníček, Vlk-Komár 2, 
Technika B-S.B.Weiss 6:2 (4:2), Vlk 4, Mařan, Jánoš-Blažek, Bednář F., 
Kobas-AVM Metal 2:1 (0:0), Kyjak, Palát-Maté, ŽK: Kopřiva(Ko), 
Spitfire-AVM Metal 1:14 (1:8), Drevický-Stejskal 3, Růžička 3, Makeľ 2, Maté 2, Bek 2, Havlík, Pernica.
KNESLOVA:
Litrpůl-STŽ 0:5 (0:2), Kratochvíl 3, Šimeček Ro., Jeremias, 
Carpe Diem-STŽ 1:3 (0:1), Halm-Hrůza 2, Kratochvíl, 
Litrpůl-Carpe Diem 2:6 (0:2), Soukup V., Skřička-Halm 2, Nekvapil, Jeřábek, Fiala, Galbavý, ŽK: Halm(CD), 
Apollo-Fauna 3:4 (3:2), Sýkora, Plch, Dorovský-Hrazský 3, Krška, 
Apollo-Madrid B 5:0 (kont.), Madrid B se nedostavil k utkání, 
Pískovna-Fauna 4:0 (1:0), Kubíček 2, Csefay 2,
Pískovna-Madrid B 5:0 (kont.), Madrid B se nedostavil k utkání.
 1. STŽ         10  8 2 0  51:19  26
 2. Dynamo      10  7 0 3  66:33  21
 3. Technika B  10  7 0 3  42:34  21
 4. Pískovna     8  6 1 1  50:19  19
 5. AVM Metal    8  6 1 1  40:10  19
 6. Kobas        9  5 0 4  32:25  15
 7. Apollo       8  4 1 3  33:24  13
 8. Carpe Diem   8  4 1 3  34:33  13
 9. Ethanol      8  3 1 4  22:27  10
10. Madrid B     9  3 0 6  19:44   9
11. Fauna        9  2 1 6  20:45   7
12. Litrpůl      7  0 2 5  17:30   2
13. S.B.Weiss    7  0 0 7  16:49   0
14. Spitfire     9  0 0 9  19:69   0
Střelci: Hrůza (STŽ)-20, Janík (Dynamo)-19, Kubíček (Pískovna)-16.

2.B brněnská třída - 8.kolo
SRBSKÁ:
HLT club-Deportivo 4:4 (2:2), Bečica 2, František 2-Špic 2, Pazdera, Zouhar, 
HLT club-Flamengo 10:4 (3:2), František 4, Bečica 2, Táborský 2, Stiglič, Lászlo-Selecký 2, Havelka J., Perný, 
Trpaslíci-Deportivo 8:2 (4:0), Belák 7, Fremml D.-Špic, Zouhar, ŽK: Belák(Tr), Pazdera, Tóth(De), 
Trpaslíci-Flamengo 8:2 (4:1), Belák 4, Fremml D.2 a M., Voborník L.-Perný, Selecký, 
Pitkin-Kampa B 1:0 (1:0), Pelikán, 
kAPPLE-Kampa B 5:4 (2:4), Dohnal 3, Zapletal, Vančura-Vaněk, Feix, Kunetka, Štrait, 
Pitkin-Kickers 1:3 (1:2), Urbánek P.-Purč P., Skladaný, Čapoun, 
kAPPLE-Kickers 3:8 (1:6), Dohnal 2, Zapletal-Chamko 2, Čapoun 2, Purč P., Skladaný, Kalus, Dlouhý, ŽK: Obermann(kA). 
SVÁŽNÁ:
Kocovina-Telnice 6:1 (3:1), Elis 3, Pařízek R., Poslušný, Jurkovský-Toužín M., 
Žab.Vlci C-Telnice 14:2 (8:1), Řezáč 5, Lange 4, Letzel 4, Schneeweiss-Toužín M., Michl, 
Kocovina-All in 3:2 (3:1), Dubáň ml., Pryymachuk, Pavlíček-Vaňorek, Filipský,
Žab.Vlci C-All in 5:5 (2:3), Chráscina 3, Řezáč, Lange-Otruba 2, Pinčiar 2, Vaňorek, ČK: Hons(Ai). 
 1. Trpaslíci   10  8 1 1  56:26  25
 2. Kickers      8  7 1 0  41:20  22
 3. HLT club    10  4 2 4  49:39  14
 4. Pitkin       6  4 0 2  20:18  12
 5. Žab.Vlci C   6  3 2 1  48:19  11
 6. All in       7  3 2 2  35:15  11
 7. Deportivo    6  3 2 1  30:20  11
 8. AC Brno      8  3 2 3  24:32  11
 9. kAPPLE       8  3 0 5  22:48   9
10. Kocovina     6  2 0 4  12:20   6
11. Bafanc."11"  8  2 0 6  23:32   6
12. Kampa B      8  2 0 6  19:32   6
13. Flamengo     6  1 0 5  15:33   3
14. Telnice      5  0 0 5   9:49   0
Střelci: Belák (Trpaslíci)-29, Bečica (Hlt)-24, Řezáč (ŽV B)-20.
STOP na 1 násl.utkání: Hons (All in)-ČK!

2.D brněnská třída - 9. a 10.kolo
KAMÍNKY:
Stones B-St.Lískovec 2:1 (1:0), Hrabčák 2-Zemánek, ŽK: Hrabčák(St), 
Jezdci-St.Lískovec 3:2 (0:0), Rudolecký 3-Zemánek 2, ŽK: Zemánek(SL), 
Excalibur-Attack 1:1 (0:1), Hlaváč-Tušla, 
Excalibur-Restart 6:4 (5:1), Tomsa 4, Šuléř, Pavelka-Honek, Hladký, Ramadani, Sedláček, 
Bianco B-Attack 7:3 (2:2), Malůšek D.3 a T.2, Bernatík, Pruch-Boháč 2, Šebesta, ŽK: Grim(Bi), 
Bianco B-Restart 8:3 (3:3), Malůšek D.4, Bernatík, Juránek, Miháč, Pruch-Hladký 2, Honek.
SVÁŽNÁ:
Jobsko-Wodowa C 2:4 (1:2), Zábojník 2-Smejkal, Sietler, Strašil, Pospíšil, 
Jobsko-Citizens 2:5 (1:4), Kuchyňka, Svoboda M.-Kryštof 3, Černý P., Odrazil, ŽK: Jakubčík, Černý T.(Ci), 
Poclain-Wodowa C 2:8 (0:4), Švanda, Hocek-Pospíšil 3, Smejkal 2, Strašil 2, Sietler, 
Poclain-Citizens 1:3 (1:2), Bílek-Černý T.2, Troško, 
Jopparamu B-Forza 2:6 (1:1), Škarda, Auer-Stehlík 2, Novák 2, Klimeš, Berger, ČK: Hala(Jp), ŽK: Škerle(Jp), Berger(Fo), 
Jopparamu B-Gooners 4:4 (1:3), Kratochvíl 2, Auer, Kowalczyk-Radek M.3, Šebesta, 
Eliška B-Forza 3:2 (1:0), Pivko M., Minařík, Vogt-Rozsypal, Klimeš, ČK: Berger(Fo), ŽK: Pivko M., Okleštěk(El), Stehlík(Fo),
Eliška B-Gooners 4:3 (3:2), Minařík 2, Pivko M., Hofr-Radek M., Chocholáč, Kosíř.
 1. Eliška B     10  8 1 1  36:16  25
 2. Bianco B     10  8 0 2  58:31  24
 3. Stones B     10  8 0 2  37:14  24
 4. Wodowa C     10  8 0 2  39:19  24
 5. Jezdci       10  7 0 3  38:29  21
 6. Forza        10  5 1 4  39:30  16
 7. Attack       10  4 4 2  33:27  16
 8. Citizens     10  5 1 4  32:38  16
 9. Jopparamu B  10  4 3 3  26:30  15
10. Gooners      10  4 1 5  36:37  13
11. St.Lískovec  10  2 2 6  25:26   8
12. Poclain      10  2 1 7  19:46   7
13. Excalibur    10  1 1 8  22:39   4
14. Jobsko       10  1 0 9  23:42   3
15. Restart      10  0 1 9  26:65   1
Střelci: Rudolecký (Jezdci)-18, Malůšek D.(Bianco)-17, Radek M.(Gooners)-14.
STOP na 2 násl.utkání: Hála (Jopparamu B)-ČK+HNCH-zbytek!
STOP na 1 násl.utkání: Berger (Forza)-2ŽK=ČK!
3. brněnská třída - 6.kolo
ŘEČKOVICE:
Orel Řečk.C-O5MY 3:2 (1:2), Vitásek, Matoušek, Chovítek-Kvasnica, Dubec, 
Popůvky-Bosonohy 5:4 (3:1), Pavlík ml.2, Drápal 2, Dvořák-Bezděk M.3, Kechajov, ŽK: Sýkora(Po), Ševčík(Bo), 
O5MY-Parodia 6:4 (1:1), Dubec 3, Kvasnica, Slováček, Vrbka-Grošov D.3, Bučík, 
Bosonohy-Franklin 3:3 (0:2), Bezděk M.2, Kechajov-Požár, Kubát, Kovařík, 
Parodia-Escobar 2:3 (2:2), Bučík, Osvald-Vavřík, Knapp, Zapletal, ŽK: Bučík(Pa), 
Mejdan-Juventus 2:4 (2:1), Stokláska, Mika-Burda 2, Diviš, Špiřík, ŽK: Prokeš(Ju), 
Hády-Mejdan 6:1 (3:0), Štainer 2, Richter, Kamenický, Lang, Unčovský-Stokláska, ŽK: Kamenický(Ha).
 1. Orel Řečk.C  6  6 0 0  40:8   18
 2. Bosonohy     8  4 2 2  31:29  14
 3. Popůvky      5  4 0 1  18:16  12
 4. Hády         5  3 0 2  16:13   9
 5. O5MY         5  3 0 2  20:18   9
 6. Escobar      5  2 1 2  16:14   7
 7. Juventus     6  2 1 3  15:21   7
 8. Parodia      5  2 0 3  18:17   6
 9. Franklin     7  0 2 5  12:29   2
10. Mejdan       6  0 0 6  13:34   0
Střelci: Bezděk M.(Bosonohy)-11, Grošov D.(Parodia)-10, Strnad (Orel C)-9.