Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
12.11.2019
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJÍ SOUT̎E - OKRESNÍ PŘEBOR A OBĚ 1.TŘÍDY
V pátek 15.listopadu pokračuje 9.kolem Okresní mpřebor v hale v Bohunicích (Hauskrecht - R.I.P., Nasan - Partizan). V sobotu 16.listopadu pokračuje 9.kolem Okresní přebor v hale v Maloměřicích a 11.kolem 1.A třída v nafukovací hale na Rybnické. V neděli 17.listopadu se odehraje 11.kolo 1.B třída v nafukovací hale na Rybnické. LOS OKRESNÍHO PŘEBOR 9. KOLO                                                                 (rozh. Kincl, Vala ...
O VÍKENDU POKRAČUJÍ SOUT̎E - OKRESNÍ PŘEBOR A OBĚ 1.TŘÍDY

Krátké zprávy aktuálně

11.11.2019 - KAM NA FUTSAL - Pátek 15.11.: OP (Bohun.) Hauskrecht-RIP, Nasan-Partizan. Sobota 16.11.: OP (Maloměř.). Neděle 10.11.: 1.B (Rybn.).

18.10.2019 - Mužstvo Old Blackurn (2.tř.) hledá tým ke společnému tréninku v nafukovací hale na Rybnické každý pátek v 19:00 -20:30. Info na 730 160 061 (Patrik Sysel). Nájem hradí Blackburn.

26.07.2019 - Partizan Bludare (OP) hžadá tým na tréningy v útorok v Maloměřicích od 21:00. Info: +421917069016, email: rtrastislavtoth@gmail.com.

25.07.2019 - Jopparamu (2.třída) hledá tréninkového soupeře - od srpna. Středy 1930-2030, hřiště na Srbské. Pavel Mucherl, mucherl@seznam.cz, 602 414 953

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 4.11.2019

E-MOTION Okresní přebor Brno - 7.kolo

BOHUNICE:
Hauskrecht-Nasan 5:6 (3:2), Tůma 2, Holomek, Šimoníček, Novák-Burian 2, Rampula 2, Hoffmann, Čejka, ŽK: Šimoníček(Hau), Rampula(Nas),
Nasan-Gladiators B 3:0 (1:0), Hoffmann, Škaroupka, Rampula, ŽK: Němec(Gla).
MALOMĚŘICE:
SK Líšeň-Wodowa 4:3 (2:2), Josefi 2, Grus, Ptáček-Lončarič, Křivka, Kříž, ŽK: Křivka, Skovajsa(Wod),
Partizan-Eliška 0:2 (0:1), Buček, Kalvoda, ŽK: Tóth R., Furák(Par),
R.I.P.-Atlantis 2:5 (1:3), Krejčí 2-Teplý 3, Jelínek, Valaškovčák, ČK: Vlček(Atl), ŽK: Chytil(Atl),
Sokolnice-West Žab 2:4 (0:1), Martynink, Luskač J.-Hornoch, Rusnák, Kovář, Beránek, ŽK: Martynink, Dobrovolný, Hotový(Sok), Hornoch, Rusnák, Kovář(WŽ),
Stones-U Boba 2:1 (1:1), Hradílek 2-Široký Ma., ŽK: Pfeifer, Tvarůžek(UB).
 1. Nasan         9  8 1 0  39:19  25
 2. Stones        6  3 3 0  13:7   12
 3. Sokolnice     6  3 2 1  22:15  11
 4. Partizan      6  3 1 2  19:15  10
 5. Hauskrecht    7  3 1 3  32:32  10
 6. R.I.P.        7  3 1 3  17:20  10
 7. West Žab      7  3 0 4  26:30   9
 8. SK Líšeň      7  2 2 3  14:20   8
 9. Eliška        6  2 1 3  18:18   7
10. Gladiators B  6  2 1 3  15:16   7
11. Wodowa        6  2 1 3  18:24   7
12. Atlantis      6  1 2 3  14:18   5
13. U Boba        7  0 0 7  20:33   0
Střelci: Rampula (Nasan)-15, Kovář (WŽ)-10, Bocko (Partyzan) a Tůma (Hauskrecht)-8.
STOP na 1 násl.utkání: Vlček (Atlantis)-2ŽK=ČK, Křivka (Wodowa)-4ŽK!

1.A PENALTY brněnská třída - 9.kolo 
RYBNICKÁ:
Blue Flames-AB Střelice 1:4 (1:2), Žúbor M.-Perna, Procházka, Rýzner M., Feist, ŽK: Procházka(St),
Blue Flames-Antabus 2:3 (1:2), Žúbor M., Bančák-Knapek, David, Daněček, ŽK: Bančák(BF),
Parmagianni-AB Střelice 2:2 (2:0), Hlouch, Sládek-Procházka, Rýzner M., ČK: Procházka(St), ŽK: Sládek, Šafář(Pr),
Parmagianni-Antabus 3:4 (1:3), Onderka, Hlouch, Sládek-Daněček 2, Vrána J., David,
Bianco-Benfika 1:1 (1:1), Silva-Odehnal, ŽK: Cizler(Bi), Houra, Nečas J.(Be),
Bianco-Edesseg 3:4 (1:2), Látal 2, Podloucký O.-Vejmělek 3, Procházka,
Moravany-Benfika 4:1 (2:0), Štulpa 2, Kozohorský, Křen-Brož, ŽK: Nos, Novotný(Mo),
Moravany-Edesseg 2:8 (0:3), Novotný, Štulpa-Nováček O.3 a K., Vejmělek 2, Vaněk, Vácha, ŽK: Štulpa, Křen, Vít(Mo).
 1. AB Střelice  10  7 1 2  43:12  22
 2. Hombres B     8  7 0 1  46:12  21
 3. Parmagianni  10  6 1 3  43:26  19
 4. Antabus      10  6 1 3  34:32  19
 5. Blue Flames  10  6 0 4  32:29  18
 6. Edesseg      10  5 1 4  30:38  16
 7. Bianco       10  4 3 3  26:16  15
 8. FFT B         8  4 1 3  32:16  13
 9. Panama B      8  4 1 3  24:23  13
10. Moravany     10  4 0 6  23:54  12
11. Jehnice B     6  3 0 3  21:14   9
12. Jopparamu     8  3 0 5  19:26   9
13. Benfika      10  2 2 6  19:29   8
14. Atl.Tropa B  10  2 1 7  23:41   7
15. Chlup.poz.    8  1 1 6  18:40   4
16. Soccer        8  1 1 6  16:41   4
Střelci: Daněček (Antabus)-17, Sládek (Parmagianni)-15, Šlapák (Bl.Flames)-13.
STOP na 2 násl.utkání: Procházka (Střelice)-2ŽK=ČK+HNCH!

1.B PENALTY brněnská třída - 9.kolo
RYBNICKÁ:

Madrid-Celtic 4:1 (2:0), Jünger 2, Nahodil, Daněk-Bačinský, ŽK: Jünger, Nahodil, Ryšavý(Ma),
Madrid-Inter 3:3 (1:1), Ryšavý 2, Konečný-Daněk 2, Chalabala D., ŽK: Popek(Ma), Daněk, Dvorník(In),
Debakl-Celtic 5:4 (3:1), Hrabal 2, Deschner, Jelínek, Macháček-Špaček R.3, Kašpar, ŽK: Macháček(De),
Debakl-Inter 1:1 (0:1), Jelínek-Daněk,
Across-Lamy 4:1 (1:1), Trenz 2, Barša 2-Šotola,
Across-Gloria 2:5 (0:3), Svoboda B., Stulík-Ždánský, Krumpholc M. a R., Knoflíček, Pitrocha,
Gepard-Lamy 1:4 (0:3), Urban-Knoth 2, Šponer, Hanák, ŽK: Urban, Goldmann(Ge), Šponer(La),
Gepard-Gloria 0:1 (0:0), Knoflíček, ŽK: Frýbort O., Kadlec(Gl).
 1. Gloria      10  7 1  2  31:18  22
 2. Debakl      10  6 2  2  27:19  20
 3. Wodowa B     8  6 0  2  37:17  18
 4. Celtic      10  6 0  4  45:34  18
 5. Žab.Vlci B   8  5 1  2  38:18  16
 6. Frutti Mare  8  5 1  2  25:16  16
 7. ASM D        8  4 1  3  27:19  13
 8. Kampa        8  4 1  3  21:23  13
 9. Lamy        10  3 3  4  31:31  12
10. Barum        8  3 2  3  18:16  11
11. Schalke      8  3 2  3  24:28  11
12. Madrid      10  3 2  5  17:24  11
13. Nasan B      8  2 3  3  19:22   9
14. Inter       10  1 4  5  20:36   7
15. Across      10  2 1  7  23:42   7
16. Gepard      10  0 0 10   5:45   0
Střelci: Knoflíček (Gloria)-11, Zeman R. (Celtic)-10, Zejda (Schalke) a Blecha (Wodowa B) a Veleba (Lamy)-9.
STOP na 1 násl.utkání: Cajzl (ASM D)-2ŽK=ČK, Frýbort O.(Gloria)-4ŽK!
2.A brněnská třída - 13.kolo
JUNDROV:
Dynamo-Pískovna 4:5 (1:2), Ostrý 2, Janík 2-Kubíček 3, Vintr, Šoc, ŽK: Patloka(Dy),
Dynamo-Apollo 7:2 (5:0), Patloka 3, Janík 2, Ostrý, Kodraz-Plch, Čermák, ŽK: Patloka(Dy),
Technika B-Pískovna 5:2 (1:0), Vymyslický 3, Hudeček, Štork-Hřebíček M.2,
Technika B-Apollo 5:2 (3:1), Tavares 2, Štork 2, Přichystal-Pešek, Dorovský,
Kobas-Ethanol 0:4 (0:1), Komár 2, Horňáček, Štourač, ŽK: Fábry(Ko),
Spitfire-Ethanol 2:2 (0:1), Janíček, Nantl J.-Horňáček, Komár,
Kobas-S.B.Weiss 2:2 (1:1), Faistl L., Kopřiva-Koky, Blatný L., ŽK: Kopřiva(Ko),
Spitfire-S.B.Weiss 3:5 (1:0), Nantl O. a J., Jaspar-Blažek 2, Bohata, Blatný L., Doležal.
KNESLOVA:
Litrpůl-Madrid B 5:3 (2:0), Šála 3, Sedláček M.2-Steidl, Nowak, Pokorný,
Carpe Diem-Madrid B 9:0 (4:0), Jeřábek 3, Halm 2, Navrkal 2, Fiala, Mendel T.,
Litrpůl-Fauna 2:2 (1:2), Jedlička M., Sedláček M.-Dvořák, Polášek, ŽK: Jedlička M., Šála(Li),
Carpe Diem-Fauna 3:3 (1:2), Jeřábek, Mendel L., Galbavý-Krška 2, Polášek, ŽK: Fiala, Navrkal(CD),
STŽ-AVM Metal 4:1 (2:1), Balkovič, Hrůza, Kratochvíl, Šimeček Ro.-Rohovský, ŽK: Bek(AVM).
 1. STŽ         13 10 2  1  62:25  32
 2. Pískovna    12  9 1  2  67:29  28
 3. Technika B  13  9 0  4  54:42  27
 4. AVM Metal   11  8 1  2  48:18  25
 5. Dynamo      13  8 0  5  79:43  24
 6. Carpe Diem  12  6 3  3  57:41  21
 7. Ethanol     12  5 2  5  35:33  17
 8. Kobas       13  5 2  6  40:43  17
 9. Madrid B    13  5 0  8  30:61  15
10. Apollo      12  4 1  7  41:51  13
11. Fauna       13  3 3  7  30:58  12
12. Litrpůl     11  2 3  6  34:41   9
13. S.B.Weiss   11  1 1  9  27:63   4
14. Spitfire    13  1 1 11  29:85   4
Střelci: Kubíček (Pískovna) a Janík (Dynamo)-23, Hrůza (STŽ)-21.
STOP na 1 násl.utkání: Patloka (Dynamo)-4ŽK!

2.B brněnská třída - 11. a 12.kolo

SRBSKÁ:
HLT club-Žab.Vlci C 2:6 (1:2), František, Stiglič-Řezáč 3, Svoboda, Schneeweiss, Klečka,
HLT club-Kocovina 5:5 (3:1), Bečica 2, František, Stiglič, Lászlo-Poslušný 2, Pryymachuk 2, Jurkovský,
Trpaslíci-Žab.Vlci C 5:8 (3:4), Fremml D.2 a M. 2, Voborník T.-Chroust 4, Řezáč 2, Klečka 2, ŽK: Fremml M.(Tr),
Trpaslíci-Kocovina 4:2 (2:1), Belák 4-Poslušný, Pryymachuk, ŽK: Poslušný, Pařízek J., Dubáň ml.(Ko),
Kampa B-Kickers 1:12 (1:3), Vágner-Svatoš 3, Skladaný 3, Čapoun 3, Dlouhý 2, Miklas.
SVÁŽNÁ:
Pitkin-All in 3:0 (2:0), Kříž D.3, ŽK: Vaňorek(Ai),
kAPPLE-All in 2:4 (2:3), Kouřil 2-Vaňorek 2, Otruba, Koliba, ŽK: Chovan(kA), Hons(Ai),
Pitkin-Telnice 10:2 (8:1), Stratil 2, Kříž D.2, Chládek 2, Pelikán 2, Urbánek P., Škrobala-Toužín M., Kroutil st.,
kAPPLE-Telnice 11:0 (5:0), Chovan 4, Kouřil 2, Holešovský P. 2, Zapletal, Odehnal, Vančura,
Bafanc."11"-Deportivo 5:3 (3:1), Sedláček 2, Dufek, Bujáček, Bajza-Pazdera 2, Tóth,
AC Brno-Deportivo 3:5 (0:2), Funty 2, Tomek-Krempaský 2, Špic 2, Pazdera, ŽK: Mach(De),
Bafanc."11"-Flamengo 5:2 (2:0), Dufek 2, Bajza 2, Bujáček-Klvaňa 2,
AC Brno-Flamengo 7:8 (3:5), Lázok 3, Funty 3, Tomek-Selecký 2, Klvaňa 2, Wiacek 2, Drugo 2.
 1. Žab.Vlci C   12  9 2  1  99:35  29
 2. Trpaslíci    12  9 1  2  65:36  28
 3. Kickers      11  9 1  1  60:32  28
 4. Pitkin       11  8 0  3  45:25  24
 5. Deportivo    12  7 2  3  53:40  23
 6. All in       11  5 2  4  45:25  17
 7. kAPPLE       13  5 2  6  46:62  17
 8. Bafanc."11"  13  5 1  7  49:47  16
 9. HLT club     12  4 3  5  56:50  15
10. AC Brno      13  4 3  6  45:54  15
11. Flamengo     12  4 0  8  40:59  12
12. Kampa B      11  3 0  8  22:57   9
13. Kocovina     12  2 1  9  24:45   7
14. Telnice      11  0 0 11  14:96   0
Střelci: Řezáč (ŽV B)-34, Belák (Trpaslíci)-33, Bečica (Hlt)-26.

2.C brněnská třída - 13. a 14.kolo
ŘEČKOVICE:
Orel Řečk.B-Starobrno 2:2 (0:1), Dostál, Knecht-Ondra, Vitáloš Jan, ŽK: Havlík P.(OŘ),
Orel Řečk.B-Bystrc 0:4 (0:3), Krkoška 3, Machek,
Raz Náraz-Starobrno 2:4 (1:4), Lesenský, Vykypěl-Křesan 2, Jaroš, Navrátil, ŽK: Bumba M.(St),
Raz Náraz-Bystrc 5:3 (3:1), Lesenský 3, Kolář 2-Machek 2, Krkoška, ČK: Matěj(By), ŽK: Machek, Matěj(By),
ASK-Tropicana 3:2 (1:1), Večeřa I. a V., Motyčka-Brandejs, Šulák, ČK: Urban(Tr),
Old Blackburn-Tropicana 6:4 (5:1), Kříž 2, Sýkora, Janíček, Svoboda, Novotný-Zítka 2, Šulák, Diviš A., ŽK: Sysel(OB),
ASK-Lamy B 7:1 (4:1), Lipovský 3, Motyčka 3, Večeřa I.-Hrůza,
Old Blackburn-Lamy B 9:0 (4:0), Novotný 3, Polák 2, Svoboda 2, Kříž, Sýkora.
SRBSKÁ:
Agora-XXX 5:2 (5:1), Hloušek P. a R., Krátký, Knapil, Póč-Lazar, Císař,
Bolest-XXX 5:1 (4:0), Sýkora T.2 a P., Mička, Mužík-Táborský,
Agora-West Žab B 5:10 (1:6), Krátký 2, Hloušek P. a R., Póč-Kovář 4, Korytář 3, Meitner T., Domgjini, Johaník, ŽK: Hloušek P.(Ag), Meitner T.(WŽ),
Bolest-West Žab B 5:1 (3:1), Sýkora T.4, Trávníček-Minster, ŽK: Ficek(Bo), Absatz(WŽ),
M2 Shoes-Besídka 3:1 (0:0), Mucala, Švácha Jar.st., Vitásek-Novák, ŽK: Švácha Jar.ml.(M2),
M2 Shoes-Kometa 1:4 (0:3), Janda-Hanzlíček 2, Cinko, Novotný, ŽK: Dobrovolný(Ko),
Gladiators C-Besídka 2:1 (0:0), Havelka, Havránek-Kuchtík, ŽK: Řihák(Gl), Menšík(Be),
Gladiators C-Kometa 0:5 (0:3), Novotný 2, Cinko, Dobrovolný, Juřina, ŽK: Filipský(Gl).
 1. ASK            14 14 0  0  88:23  42
 2. Old Blackburn  14 12 1  1  95:28  37
 3. Bolest         14 10 2  2  50:19  32
 4. M2 Shoes       14  8 0  6  53:50  24
 5. Orel Řečk. B   14  7 2  5  35:43  23
 6. West Žab B     14  6 2  6  58:59  20
 7. Kometa         14  6 2  6  34:36  20
 8. Lamy B         14  6 2  6  36:45  20
 9. Gladiators C   14  6 1  7  34:42  19
10. Bystrc         14  6 0  8  35:38  18
11. Agora          14  6 0  8  37:51  18
12. Tropicana      14  5 2  7  33:37  17
13. Starobrno      14  3 3  8  29:48  12
14. Besídka        14  3 3  8  34:65  12
15. Raz Náraz      14  2 0 12  32:59   6
16. XXX            14  2 0 12  26:66   6
Střelci: Motyčka (ASK)-34, Polák (Blackburn)-22, Lipovský (ASK) a Sýkora T.(Bolest)-18.
STOP na 2 násl.utkání: Matěj (Bystrc)-ČK+HNCH!

2.D brněnská třída - 13. a 14.kolo
KAMÍNKY:
Stones B-Eliška B 4:1 (1:0), Syrový, Šebetovský, Hrabčák, Hradílek-Vogt, ŽK: Vogt(El),
Stones B-Jopparamu B 6:1 (2:1), Hradílek 2, Skála, Šebetovský, Syrový, Medveď-Kratochvíl,
Jezdci-Eliška B 5:0 (2:0), Paravan 3, Kučera 2, ŽK: Doležal(Je), Pivko M.(El),
Jezdci-Jopparamu B 3:1 (2:1), Rudolecký 2, Doležal-Mucherl,
Excalibur-Bianco B 3:10 (1:5), Berger Pe., Löv, Svánovský-Malůšek D.4 a T.3 a B., Klimek, Pruch,
Excalibur-St.Lískovec 0:2 (0:2), Ráab, Žižlavský,
Bianco B-St.Lískovec 5:1 (1:0), Malůšek D.3 a T., Grim-Marcin, ŽK: Pruch(Bi).
SVÁŽNÁ:
Jobsko-Gooners 1:5 (1:4), Kuchyňka-Kosíř 2, Šebesta 2, Chocholáč,
Poclain-Gooners 1:10 (1:4), Bílek-Kosíř 4, Radek M.2, Chocholáč 2, Maxa O. a P.,
Jobsko-Forza 3:4 (1:2), Zábojník 2, Svoboda M.-Volf 3, Klíma,
Poclain-Forza 2:1 (2:1), Bílek, Heleport-Volf, ŽK: Holý(Po), Volf(Fo),
Wodowa C-Attack 2:1 (1:1), Kříž, Pospíšil-Lidmila,
Wodowa C-Restart 4:3 (1:2), Švehla, Strašil, Sendler, Pospíšil-Melendez 2, Honek,
Citizens-Attack 2:6 (1:3), Černý P.2-Lidmila 3, Tureček 2, Tušla, ŽK: Luska(At).
Citizens-Restart 5:3 (2:2), Černý P.2, Jakubčík, Kryštof, Doležal-Hladký, Melendez, Šimon.
Podzimní tabulka:
 1. Bianco B     14 12 0  2  96:37  36
 2. Stones B     14 12 0  2  61:18  36
 3. Jezdci       14 10 1  3  54:33  31
 4. Wodowa C     14 10 1  3  50:29  31
 5. Eliška B     14 10 1  3  47:30  31
 6. Gooners      14  7 2  5  65:47  23
 7. Forza        14  7 2  5  56:42  23
 8. Attack       14  5 5  4  43:40  20
 9. Citizens     14  6 2  6  45:57  20
10. Jopparamu B  14  4 5  5  34:45  17
11. St.Lískovec  14  3 2  9  33:47  11
12. Poclain      14  3 1 10  23:80  10
13. Excalibur    14  2 1 11  38:55   7
14. Jobsko       14  2 0 12  32:64   6
15. Restart      14  0 1 13  34:87   1
Střelci: Malůšek D.(Bianco B)-32, Rudolecký (Jezdci)-23, Radek M.(Gooners)-22.

3. brněnská třída - 9.kolo
ŘEČKOVICE:
Parodia-Hády 3:3 (0:2), Grošov D.2, Osvald-Vybíral 2, Osolsobě,
Hády-Orel Řečk. C 0:2 (0:1), Matoušek, Dlabáček,
Juventus-Parodia 2:3 (1:1), Šafář, Kobelka-Grošov M. a D., Osvald, ŽK: Špiřík(Ju),
Escobar-Juventus 4:2 (3:1), Lachout 3, Vavřík-Duda, Špiřík,
Popůvky-Escobar 2:0 (1:0), Drápal, Dvořák,
Franklin-O5MY 1:4 (1:2), Kovařík-Patočka 2, Buček, Mamrák,
O5MY-Popůvky 2:0 (2:0), Křivánek, Kubík,
Bosonohy-Mejdan 11:1 (5:0), Kechajov 5, Bezděk M.3, Diviš, Vojáček, Novák-Stokláska.
Podzimní tabulka:
 1. Orel Řečk.C  9  7 0 2  44:17  21
 2. O5MY         9  7 0 2  32:20  21
 3. Popůvky      9  6 1 2  28:21  19
 4. Bosonohy     9  5 2 2  42:30  17
 5. Parodia      9  4 2 3  32:25  14
 6. Escobar      9  4 2 3  24:20  14
 7. Hády         9  3 2 4  19:20  11
 8. Juventus     9  2 1 6  20:32   7
 9. Franklin     9  1 2 6  17:35   5
10. Mejdan       9  0 0 9  16:54   0
Střelci
: Grošov D.(Parodia)-18, Bezděk M.(Bosonohy)-14, Kechajov (Bosonohy)-13.