Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
06.06.2020
ilustrační obrazek futsalbrnoCORONA CUP 2020 - VÝSLEDKY 3. HRACÍHO DNE
CORONA CUP 2020 je mimosoutěžní turnajová liga brněnských futsalových klubů, které mají zájem si zahrát futsal v době ukončených futsalových soutěží, kvůli epidemii koronaviru. VÝSLEDKY 3.HRACÍHO DNE DIVIZE C 3. hrací den, sobota 6.6.2020 (rozh. Bača, Svoboda) 09:00  Blue Flames - Gepard  2:5 (0:0) 09:35  Blue Flames - ASK  0:3 (0:0) 10:10  Gepard - ASK  5:1 (1:0) 10:40  Jopparamu - Schalke  3:3 (1:0) 11:15  Jopparamu - STŽ  1:3 (0:1) 11:50  Schalke - STŽ  3:2 (2:1) 12:20  Inter - Across  2:0 (0:0) 12:55  Inter - Old Blackburn  2:2 ...
CORONA CUP 2020 - VÝSLEDKY 3. HRACÍHO DNE

Krátké zprávy aktuálně

01.06.2020 - KAM NA FUTSAL - Sobota 6.6.2020: CORONA Cup 2020 Divize C (9-14), Divize A (14-19) vše na Rybnické, Divize E (9-14) na Svážné. Neděle 7.6.2020: CORONA Cup 2020 Divize D (9-14), Divize E (14-19) vše na Rybnické.

04.03.2020 - Tým Kometa (2.tř.) hledá sparing tým na čtvrtky od 17:00 - 18:00 v areálu Srbská. Kontakt: 608 311 173 (Dobrovolný).

18.10.2019 - Mužstvo Old Blackurn (2.tř.) hledá tým ke společnému tréninku v nafukovací hale na Rybnické každý pátek v 19:00 -20:30. Info na 730 160 061 (Patrik Sysel). Nájem hradí Blackburn.

26.07.2019 - Partizan Bludare (OP) hžadá tým na tréningy v útorok v Maloměřicích od 21:00. Info: +421917069016, email: rtrastislavtoth@gmail.com.

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

další krátké zprávy

VÍTĚZEM LETOŠNÍHO PENALTY BRNO OPEN 2020: ŽABINŠTÍ VLCI BRNO - KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

PLAY OFF A FINÁLE
SOBOTA 15.2.2020 - nafukovací hala Rybnická (rozh. Čep, Vala Z., Havíř)
Čtvrtfinále:
10:00  Kampa - MB United  6:2 (2:0)
10:35  Eliška - La Camórra  1:1 (0:0) pk: 3:2
11:10  Žab.Vlci - Nasan  3:0 (1:0)
11:45  Troubsko - West Žab B  2:3 (1:0)
Semifinále:
12:20  Kampa - Eliška  2:3 (1:0)
12:55  Žab. Vlci - West Žab  3:3 (2:3) pk: 3:1
O 3.místo:
13:30  Kampa - West Žab  3:4 (1:2)
Finále:
14:05  Eliška - Žab. Vlci  3:5 (2:4)

15:00  slavnostní vyhlášení


Nejlepší střelec zimní ligy: Dominik Havlín (Žab.Vlci) - 24 branek
Nejlepší brankář zimní ligy: Anastasios Mademlis (West Žab B)
1.místo:      Žabinští Vlci
2.místo:      FK Eliška 
3.místo       West Žab United B
4.místo:      Kampa
5.-8.místo:   MB United, La Camórra, Nasan, Troubsko

 9.místo:     West Žab A
10.místo:     Old Blackburn
11.-12.místo: AB Střelice a Schalke
13.-14.místo: Restart a Bolest
15.místo:     STŽ
16.místo:     Soccer



SKUPINY O CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ
SOBOTA 8.2.2020 - nafukovací hala Rybnická (rozh. Špeta, Štěrba, Havíř)
SKUPINA O UMÍSTĚNÍ NA 17. - 20. MÍSTĚ
Atlantis - Ethanol  3:4 (3:2),  Debakl - Lamy  5:1 (2:0),  Atlantis - Lamy  3:0 (1:0),  Debakl - Ethanol  4:0 (3:0),  Ethanol - Lamy  4:2 (2:1),  Debakl - Atlantis  5:2 (3:0).
17. Debakl     3 300  14:3   9
18. Ethanol    3 201   8:9   6
19. Atlantis   3 102   8:9   3
20. Lamy       3 003   3:12  0
 
SOBOTA 8.2.2020 - nafukovací hala Rybnická (rozh. Synek, Recman, Havíř)
SKUPINA O UMÍSTĚNÍ NA 21. - 24. MÍSTĚ
Junioři Troubsko - Fauna  2:1 (0:1),  Attack - Kocovina  0:5 (kont.),  Junioři Troubsko - Kocovina  3:3 (2:1),  Attack - Fauna  0:5 (kont.),  Fauna - Kocovina  2:4 (0:2),  Attack - Junioři Troubsko  0:5 (kont.).
21. Kocovina   3 210  12:5   7
22. Junioři    3 210  10:4   7
23. Fauna      3 102   8:6   3
24. Attack     3 003   0:15  0

NEDĚLE 9.2.2020 - nafukovací hala Rybnická (rozh. Kulpa, Dolan, Havíř)
SKUPINA O UMÍSTĚNÍ NA 25. - 29. MÍSTĚ
S.B.Weiss - Gladiators  5:0 (kont.),  St.Lískovec - Excalibur  1:2 (1:1),  Poclain - S.B.Weiss  1:3 (1:2),  Gladiators  - St.Lískovec  0:5 (kont.),  Poclain - Excalibur  5:10 (2:4),  S.B.Weiss - St.Lískovec  0:2 (0:1),  Excalibur - Gladiators  5:0 (kont.),  Poclain - St.Lískovec  0:6 (0:2),  Excalibur - S.B.Weiss  4:4 (3:3),  Poclain - Gladiators  5:0 (kont.).
25. Excalibur   4 310  26:10  10
26. St.Lískovec 4 301  14:2    9
27. S.B.Weiss   4 211  12:7    7
28. Poclain     4 103  11:19   3
29. Gladiators  4 004   0:20   0

OSMIFINÁLOVÉ SKUPINY

SKUPINA E
sobota 1.2.2020
Kampa - Old Blackburn  1:2 (0:0),  LaCamórra - Restart  5:1 (2:0),  Kampa - Restart  4:2 (3:1),  LaCamórra - Old Blackburn  3:3 (1:1),  Old Blackburn - Restart  3:7 (1:3).  LaCamórra - Kampa  1:3 (1:1)
 1. Kampa       3 201  8:5   6
 2. LaCamórra   3 111  9:7   4
 3. Blackburn   3 111  8:11  4
 4. Restart     3 102 10:12  3
 
SKUPINA F
sobota 1.2.2020
Soccer - AB Střelice  1:4 (0:2),  Soccer - Eliška  0:5 (0:4),  MB United - AB Střelice  3:2 (1:1),  Eliška - AB Střelice  3:1 (1:1),  MB United - Soccer  6:0 (3:0),  MB United - Eliška  0:7 (0:4).
 1. Eliška      3 300  15:1   9
 2. MB United   3 201   9:9   6
 3. AB Střelice 3 102   7:7   3
 4. Soccer      3 003   1:15  0
 
SKUPINA G
neděle 2.2.2020
Schalke - Žab.Vlci  3:5 (1:1),  West Žab B - Bolest  0:2 (0:2),  Schalke - Bolest  3:2 (2:2),  West Žab B - Žab.Vlci  3:5 (2:2),  Žab.Vlci - Bolest  6:0 (4:0),  West Žab B - Schalke  9:5 (4:4).
 1. Žab.Vlci    3 300  16:6   9
 2. West Žab B  3 102  12:12  3
 3. Schalke     3 102  11:16  3
 4. Bolest      3 102   4:9   3
 
SKUPINA H
neděle 2.2.2020
Troubsko - STŽ  4:1 (2:1),  Nasan - West Žab A  4:2 (1:0),  Troubsko - West Žab A  2:2 (0:0),  Nasan - STŽ  1:1 (0:1),  STŽ - West Žab A  2:3 (1:0),  Nasan - Troubsko  1:1 (1:1).
 1  Troubsko    3 120   7:4   5
 2. Nasan       3 120   6:4   5
 3. West Žab A  3 111   7:8   4
 4. STŽ         3 012   4:8   1 

Los dalších zápasů Zimní ligy
Osmifinále (1. a 2.února)
SO dopol. (10-14):  AB2 (LaCamórra), D2 (Kampa), AB6 (Restart), C4 (Blackburn).
SO odpol. (14-18):  C1 (MB United), AB3 (Soccer), D3 (Eliška), AB7 (AB Střelice).
NE dopol. (10-14):  AB1 (WŽ B), C2 (Schalke), AB5 (Bolest), D4 (Žab.Vlci).
NE odpol. (14-18):  D1 (Nasan), AB4 (Troubsko), C3 (WŽ A), AB8 (STŽ).

Skupiny o pořadí (8. a 9.února)
SO dopol. (9-13):   AB9 (Atlantis), C5 (Debakl), D5 (Lamy), lepší C6xD6 (Ethanol).
SO odpol. (13-17): AB10 (Junioři), horší C6xD6 (Fauna), C7 (Attack), D7 (Kocovina).
NE (9-15):  AB11 (S.B.Weiss), C8 (Gladiators), D8 (St.Lísk.), C9 (Excalibur), D9 (Poclain).

Play-off + finále (15.února)
10:00  E1 (Kampa) - F2 (MB United)
10:35  F1 (Eliška) - E2 (La Camórra)
11:10  G1 (Žab.Vlci) - H2 (Nasan)
11:45  H1 (Troubsko) - G2 (West Žab B)
12:20  E1/F2 - F1/E2
12:55  G1/H2 - H1/G2
13:30  o 3.místo
14:05  finále
15:00  slavnostní vyhlášení


VÝSLEDKY A TABULKY ZÁKLADNÍCH SKUPIN
SKUPINA A+B
4. hrací den, sobota 25.1.2020
West Žab B - STŽ  3:0 (2:0),  Bolest - STŽ  2:0 (1:0),  West Žab B - Junioři Troubsko  5:1 (3:1),  West Žab B - Bolest  4:2 (2:1),  Bolest - Junioři Troubsko  9:2 (5:1),  La Camórra - Soccer  3:4 (2:1),  Soccer - Sokol Troubsko  3:3 (2:2),  La Camórra - S.B. Weiss  9:1 (3:1),  La Camórra - Sokol Troubsko  3:2 (2:2),  S.B. Weiss - Sokol Troubsko  1:6 (0:5),  Restart - S.B. Weiss  6:1 (2:0),  Atlantis - AB Střelice  1:4 (0:2),  Atlantis - Restart  3:4 (0:1),  AB Střelice - Restart  0:3 (0:0).
 
3. hrací den, sobota 18.1.2020
AB Střelice - Soccer  1:2 (1:0),  Soccer - Bolest  1:3 (0:2),  AB Střelice - S.B. Weiss  6:1 (0:1),  S.B. Weiss - Bolest  1:2 (1:1),  AB Střelice - Bolest  3:1 (0:0),  Atlantis - La Camórra  2:6 (1:4),  Atlantis - West Žab B  1:7 (0:3),  La Camórra - West Žab B  4:4 (1:1),  La Camórra - STŽ  2:0 (0:0),  Restart - Junioři Troubsko  6:1 (2:1),  Restart - STŽ  2:2 (1:2),  STŽ - Junioři Troubsko  4:3 (1:0),  Restart - Sokol Troubsko  2:2 (1:0),  Sokol Troubsko - Junioři Troubsko  6:4 (1:4).
 
2. hrací den, sobota 11.1.2020
Restart - La Camorra  1:6 (0:2),  Restart - Bolest  0:3 (0:1),  La Camórra - Bolest  6:2 (1:1),  AB Střelice - STŽ  2:2 (1:1),  Sokol Troubsko - STŽ  5:2 (3:1),  AB Střelice - West Žab B  0:7 (0:5),  AB Střelice - Sokol Troubsko  5:6 (2:2),  Sokol Troubsko - West Žab B  3:5 (2:2),  Soccer - West Žab B  2:4 (0:1),  Atlantis - Soccer  0:6 (0:1),  Atlantis - Junioři Troubsko  3:3 (0:3),  Soccer - Junioři Troubsko  10:1 (3:0),  Atlantis - S.B. Weiss  5:2 (2:2),  Junioři Troubsko - S.B. Weiss  4:3 (2:2).

1. hrací den, sobota 4.1.2020 
Atlantis - Bolest  3:2 (2:1),  Sokol Troubsko - Bolest  8:0 (0:0),  Atlantis - STŽ  4:5 (2:4),  Atlantis - Sokol Troubsko  0:10 (0:4),  S.B. Weiss - STŽ  1:3 (1:1),  Soccer - STŽ  4:2 (3:0),  Soccer - S.B. Weiss  4:3 (2:2),  West Žab B - S.B. Weiss  9:1 (5:0),  Restart - Soccer  0:5 (0:3),  Restart - West Žab B  3:7 (0:2),  AB Střelice - La Camórra  1:3 (1:1),  AB Střelice - Junioři Troubsko  4:1 (2:1),  La Camórra - Junioři Troubsko  10:1 (3:1).

Konečná tabulka sk. AB po 4.hracím dni:
 1. West Žab B  10 910  55:17  28
 2. La Camórra  10 811  52:18  25
 3. Soccer      10 712  41:20  22
 4. Troubsko    10 622  51:25  20
 5. Bolest      10 505  26:28  15
 6. Restart     10 424  27:30  14
 7. AB Střelice 10 415  26:27  13
 8. STŽ         10 325  20:28  11
 9. Atlantis    10 217  22:49   7
10. Junioři     10 118  17:60   4
11. S.B. Weiss  10 0010 15:54   0

SKUPINA C
4. hrací den, neděle 26.1.2020 
MB United - Schalke  7:1 (3:0),  MB United - Old Blackburn  9:2 (3:2),  Schalke - Old Blackburn  9:3 (7:0),  Gladiators - West Žab A  2:3 (1:2),  Gladiators - Excalibur  4:2 (2:0),  West Žab A - Excalibur  5:3 (2:2),  Debakl - Fauna  4:3 (1:1),  Debakl - Attack  3:2 (2:2),  Fauna - Attack  1:5 (1:2).
 
3. hrací den, neděle 19.1.2020 
West Žab A - Schalke  2:6 (1:2),  West Žab A - Fauna  3:3 (2:1),  Schalke - Fauna  7:2 (2:0),  Gladiators - MB United  2:3 (0:1),  Gladiators - Debakl  0:3 (0:1),  MB United - Debakl  6:0 (4:0),  Excalibur - Old Blackburn  4:3 (1:1),  Excalibur - Attack  1:1 (0:0),  Old Blackburn - Attack  5:2 (1:1).
 
2. hrací den, neděle 12.1.2020 
Excalibur - MB United  1:6 (1:0),  Excalibur - Fauna  2:6 (1:1),  MB United - Fauna  8:2 (5:1),  West Žab A - Old Blackburn  6:2 (1:1),  West Žab A - Debakl  2:1 (1:0),  Old Blackburn - Debakl  6:3 (4:0),  Gladiators - Schalke  1:3 (0:2),  Gladiators - Attack  0:0 (0:0),  Schalke - Attack  6:0 (2:0).

1. hrací den, neděle 5.1.2020 
Gladiators - Old Blackburn  2:5 (0:3),  Gladiators - Fauna  1:2 (0:2),  Old Blackburn - Fauna  5:2 (0:1),  Debakl - Schalke  2:4 (0:3),  Debakl - Excalibur  4:2 (3:1),  Schalke - Excalibur  4:0 (0:0)  West Žab A - MB United  1:5 (1:2),  West Žab A - Attack  4:1 (2:0),  MB United - Attack  4:1 (2:0).
 
Konečná tabulka sk. C po 4.hracím dni:
 1. MB United   8 800  48:10  24
 2. Schalke     8 701  40:17  21
 3. West Žab    8 512  26:23  16
 4. Blackburn   8 404  31:37  12
 5. Debakl      8 404  20:25  12
 6. Fauna       8 215  21:35   7
 7. Attack      8 125  12:24   5
 8. Gladiators  8 116  12:21   4
 9. Excalibur   8 116  15:33   4
 
SKUPINA D
4. hrací den, neděle 26.1.2020 
Kampa - Lamy  8:2 (4:0),  Kampa - Poclain  7:0 (4:0),  Lamy - Poclain  6:2 (3:1),  Žabinští Vlci - Nasan  7:4 (6:1),  Žabinští Vlci - Eliška  4:6 (2:4),  Nasan - Eliška  5:2 (3:1),  St. Lískovec - Kocovina  1:1 (0:0),  St. Lískovec - Ethanol  1:4 (1:1),  Kocovina - Ethanol  2:1 (2:0).
 
3. hrací den, neděle 19.1.2020 
Nasan - Lamy  4:2 (1:1),  Nasan - Kocovina  3:2 (2:2),  Lamy - Kocovina  5:1 (3:0),  Žabinští Vlci - Kampa  7:3 (5:0),  Žabinští Vlci - St. Lískovec  8:2 (2:0),  Kampa - St. Lískovec  7:1 (2:0),  Eliška - Poclain  6:1 (3:0),  Eliška - Ethanol  5:1 (4:0),  Poclain - Ethanol  1:5 (1:3).

2. hrací den, neděle 12.1.2020 
Eliška - Kampa  0:6 (0:2),  Eliška - Kocovina  6:1 (4:0),  Kampa - Kocovina  5:2 (3:1),  Nasan - Poclain  2:0 (1:0),  Nasan - St. Lískovec  4:0 (2:0),  Poclain - St. Lískovec  1:3 (1:0),  Žabinští Vlci - Lamy  2:3 (0:2),  Žabinští Vlci - Ethanol  2:2 (1:0),  Lamy - Ethanol  3:1 (0:1).
 
1. hrací den, neděle 5.1.2020 
Žabinští Vlci - Poclain  9:0 (5:0),  Žabinští Vlci - Kocovina  7:1 (5:0),  Poclain - Kocovina  4:1 (0:1),  Eliška - Lamy  4:3 (1:2),  Eliška - St. Lískovec  6:1 (3:1),  Lamy - St. Lískovec  4:0 (4:0),  Nasan - Kampa  3:0 (1:0),  Nasan - Ethanol  4:2 (2:2),  Kampa - Ethanol  5:0 (0:0).
 
Konečná tabulka sk. D po 4.hracím dni:
 1. Nasan       8 701  29:15  21
 2. Kampa       8 602  41:15  18

 3. Eliška      8 602  35:22  18
 4. Žab. Vlci   8 512  46:21  16
 5. Lamy        8 503  28:22  15
 6. Ethanol     8 215  16:23   7
 7. Kocovina    8 116  11:32   4
 8. St.Lískovec 8 116   9:35   4
 9. Poclain     8 107   9:39   3


Vážení sportovní přátelé, opět připravujeme náš tradiční 25.ročník zimní ligy PENALTY BRNO OPEN 2020 v nafukovací hale.
 
Brněnská asociace futsalu pokračuje v tradici a od ledna do února 2020 uspořádá zimní halovou soutěž PENALTY BRNO OPEN 2020, jejíž vyvrcholení je plánováno na konec měsíce února 2020. Bude se hrát stejně jako každý rok v nově opravené nafukovací hale v areálu B.A.F. na Rybnické v Brně v níže uvedených termínech na umělém trávníku. Partnerem je opět společnost WinnerSport se sportovní značkou PENALTY. Věříme, že si z uvedených termínů velice pečlivě vyberete, aby jste se nedostali do kolize se soutěžemi, které hrajete. Startovné je 5000 korun a určitě budete po organizační stránce spokojeni stejně jako při loňském turnaji.
V případě, že by některý ze sponzorů vašeho klubu měl zájem o reklamu na tomto zimním turnaji, může být po dohodě částka za reklamu ze startovného odečtena (podle výše příspěvku za reklamu). Proto se včas obrate na svého sponzora a případně nám s ním dohodněte schůzku.
 
PROPOZICE PENALTY BRNO OPEN 2020 (doc)

TERMÍNY A LOS TÝMŮ DO SKUPIN PENALTY BRNO OPEN 2020
(tučně vyznačené týmy uhradily startovné)

Skupina AB (dopo+odpo, tj. 9 - 17 hodin):  
AB Střelice,  AAT,  Bolest,  West Žab B,  STŽ,  Troubsko,  Junioři,  Restart,  La Camórra,  Soccer,  S.B.Weiss.
sobota 4. ledna,        sobota 11. ledna,        sobota 18. ledna,        sobota 25. ledna.
 
Skupina C (dopoledne tj. 8 - 13 hodin): 
Excalibur,  Fauna,  MB United,  Old Blackburn,  West ŽabGladiators Attack,  SchalkeDebakl.
neděle 5. ledna,        neděle 12. ledna,        neděle 19. ledna,        neděle 26. ledna.
 
Skupina D (odpoledne tj. 13 - 18 hodin): 
Lamy,  Žab.Vlci,  Ethanol,  Kampa,  Kocovina,  Eliška,  Nasan,  St.Lískovec, Poclain.
neděle 5. ledna,        neděle 12. ledna,        neděle 19. ledna,        neděle 26. ledna.
 
Jakékoliv další informace o turnaji PENALTY BRNO OPEN 2020 se dozvíte u p. Milana Havíře na tel.: 774 442 874.  
Vzhledem k velkému zájmu o tento turnaj vás prosím o včasné přihlášení a zaplacení startovného na účet 182 176 698 / 0300 nebo složenkou, nejpozději však do pondělí 23.12.2019, a to na adresu Zdeněk Polák, Rybnická 75, 634 00 Brno.