Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
26.01.2020
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJE PENALTY OPEN A BRNĚNSKÝ POHÁR
V sobotu 25.ledna se odehraje 4.hrací den zimní ligy PENALTY Brno Open 2020 ve skupině AB v nafukovací hale na Rybnické a Brněnský pohár skupina L (17:00 - 19:30) V neděli 26.ledna pokračuje 4.hracím dnem zimní liga PENALTY Brno Open 2020 ve skupinách C a D v nafukovací hale na Rybnické. PENALTY BRNO OPEN 2020  SOBOTA 25.1.2020 - nafukovací hala Rybnická (rozh. Špeta, Kulpa, Havíř) SKUPINA AB - 4. hrací den 09:00  West Žab B - STŽ  3:0 (2:0) 09:35  Bolest - STŽ  2:0 (1:0) 10:10  West Žab B - Junioři Troubsko  5:1 (3:1) 10:45  West Žab ...
O VÍKENDU POKRAČUJE PENALTY OPEN A BRNĚNSKÝ POHÁR

Krátké zprávy aktuálně

21.01.2020 - KAM NA FUTSAL - Sobota a Neděle 25. a 26.1.2020: 4.hrací den ZL Penalty Open (nafukovací hala Rybn. 8-18:00).

18.10.2019 - Mužstvo Old Blackurn (2.tř.) hledá tým ke společnému tréninku v nafukovací hale na Rybnické každý pátek v 19:00 -20:30. Info na 730 160 061 (Patrik Sysel). Nájem hradí Blackburn.

26.07.2019 - Partizan Bludare (OP) hžadá tým na tréningy v útorok v Maloměřicích od 21:00. Info: +421917069016, email: rtrastislavtoth@gmail.com.

25.07.2019 - Jopparamu (2.třída) hledá tréninkového soupeře - od srpna. Středy 1930-2030, hřiště na Srbské. Pavel Mucherl, mucherl@seznam.cz, 602 414 953

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

další krátké zprávy

PENALTY BRNO OPEN 2020 - VÝSLEDKY 4.HRACÍHO DNE

VÝSLEDKY 1., 2., 3. A 4. HRACÍHO DNE

SKUPINA A+B
4. hrací den, sobota 25.1.2020
09:00  West Žab B - STŽ  3:0 (2:0)
09:35  Bolest - STŽ  2:0 (1:0)
10:10  West Žab B - Junioři Troubsko  5:1 (3:1)
10:45  West Žab B - Bolest  4:2 (2:1)
11:20  Bolest - Junioři Troubsko  9:2 (5:1)
11:55  La Camórra - Soccer  3:4 (2:1)
12:30  Soccer - Sokol Troubsko  3:3 (2:2)
13:05  La Camórra - S.B. Weiss  9:1 (3:1)
13:40  La Camórra - Sokol Troubsko  3:2 (2:2)
14:15  S.B. Weiss - Sokol Troubsko  1:6 (0:5)
14:50  Restart - S.B. Weiss  6:1 (2:0)
15:25  Atlantis - AB Střelice  1:4 (0:2)
16:00  Atlantis - Restart  3:4 (0:1)
16:35  AB Střelice - Restart  0:3 (0:0)
 
3. hrací den, sobota 18.1.2020
AB Střelice - Soccer  1:2 (1:0),  Soccer - Bolest  1:3 (0:2),  AB Střelice - S.B. Weiss  6:1 (0:1),  S.B. Weiss - Bolest  1:2 (1:1),  AB Střelice - Bolest  3:1 (0:0),  Atlantis - La Camórra  2:6 (1:4),  Atlantis - West Žab B  1:7 (0:3),  La Camórra - West Žab B  4:4 (1:1),  La Camórra - STŽ  2:0 (0:0),  Restart - Junioři Troubsko  6:1 (2:1),  Restart - STŽ  2:2 (1:2),  STŽ - Junioři Troubsko  4:3 (1:0),  Restart - Sokol Troubsko  2:2 (1:0),  Sokol Troubsko - Junioři Troubsko  6:4 (1:4).
 
2. hrací den, sobota 11.1.2020
Restart - La Camorra  1:6 (0:2),  Restart - Bolest  0:3 (0:1),  La Camórra - Bolest  6:2 (1:1),  AB Střelice - STŽ  2:2 (1:1),  Sokol Troubsko - STŽ  5:2 (3:1),  AB Střelice - West Žab B  0:7 (0:5),  AB Střelice - Sokol Troubsko  5:6 (2:2),  Sokol Troubsko - West Žab B  3:5 (2:2),  Soccer - West Žab B  2:4 (0:1),  Atlantis - Soccer  0:6 (0:1),  Atlantis - Junioři Troubsko  3:3 (0:3),  Soccer - Junioři Troubsko  10:1 (3:0),  Atlantis - S.B. Weiss  5:2 (2:2),  Junioři Troubsko - S.B. Weiss  4:3 (2:2).

1. hrací den, sobota 4.1.2020 
Atlantis - Bolest  3:2 (2:1),  Sokol Troubsko - Bolest  8:0 (0:0),  Atlantis - STŽ  4:5 (2:4),  Atlantis - Sokol Troubsko  0:10 (0:4),  S.B. Weiss - STŽ  1:3 (1:1),  Soccer - STŽ  4:2 (3:0),  Soccer - S.B. Weiss  4:3 (2:2),  West Žab B - S.B. Weiss  9:1 (5:0),  Restart - Soccer  0:5 (0:3),  Restart - West Žab B  3:7 (0:2),  AB Střelice - La Camórra  1:3 (1:1),  AB Střelice - Junioři Troubsko  4:1 (2:1),  La Camórra - Junioři Troubsko  10:1 (3:1).

Tabulka sk. AB po 4.hracím dni:
 1. West Žab B  10 910  55:17  28
 2. La Camórra  10 811  52:18  25
 3. Soccer      10 712  41:20  22
 4. Troubsko    10 622  51:25  20
 5. Bolest      10 505  26:28  15
 6. Restart     10 424  27:30  14
 7. AB Střelice 10 415  26:27  13
 8. STŽ         10 325  20:28  11
 9. Atlantis    10 217  22:49   7
10. Junioři     10 118  17:60   4
11. S.B. Weiss  10 0010 15:54   0

SKUPINA C
3. hrací den, neděle 19.1.2020 
08:00  West Žab A - Schalke  2:6 (1:2)
08:35  West Žab A - Fauna  3:3 (2:1)
09:10  Schalke - Fauna  7:2 (2:0)
09:40  Gladiators - MB United  2:3 (0:1)
10:15  Gladiators - Debakl  0:3 (0:1)
10:50  MB United - Debakl  6:0 (4:0)
11:20  Excalibur - Old Blackburn  4:3 (1:1)
11:55  Excalibur - Attack  1:1 (0:0)
12:30  Old Blackburn - Attack  5:2 (1:1)
 
2. hrací den, neděle 12.1.2020 
08:00  Excalibur - MB United  1:6 (1:0)
08:35  Excalibur - Fauna  2:6 (1:1)
09:10  MB United - Fauna  8:2 (5:1)
09:40  West Žab A - Old Blackburn  6:2 (1:1)
10:15  West Žab A - Debakl  2:1 (1:0)
10:50  Old Blackburn - Debakl  6:3 (4:0)
11:20  Gladiators - Schalke  1:3 (0:2)
11:55  Gladiators - Attack  0:0 (0:0)
12:30  Schalke - Attack  6:0 (2:0)

1. hrací den, neděle 5.1.2020 
08:00  Gladiators - Old Blackburn  2:5 (0:3)
08:35  Gladiators - Fauna  1:2 (0:2)
09:10  Old Blackburn - Fauna  5:2 (0:1)
09:40  Debakl - Schalke  2:4 (0:3)
10:15  Debakl - Excalibur  4:2 (3:1)
10:50  Schalke - Excalibur  4:0 (0:0)
11:20  West Žab A - MB United  1:5 (1:2)
11:55  West Žab A - Attack  4:1 (2:0)
12:30  MB United - Attack  4:1 (2:0)
 
Tabulka sk. C po 3.hracím dni:
 1. MB United   6 600  32:7   18
 2. Schalke     6 600  30:7   18

 3. Blackburn   6 402  26:19  12
 4. West Žab    6 312  18:18  10
 5. Fauna       6 213  17:26   7
 6. Debakl      6 204  13:20   6
 7. Excalibur   6 114  10:24   4
 8. Attack      6 024   5:20   2
 9. Gladiators  6 015   6:16   1
 
SKUPINA D
3. hrací den, neděle 19.1.2020 
13:00  Nasan - Lamy  4:2 (1:1)
13:35  Nasan - Kocovina  3:2 (2:2)
14:10  Lamy - Kocovina  5:1 (3:0)
14:40  Žabinští Vlci - Kampa  7:3 (5:0)
15:15  Žabinští Vlci - St. Lískovec  8:2 (2:0)
15:50  Kampa - St. Lískovec  7:1 (2:0)
16:20  Eliška - Poclain  6:1 (3:0)
16:55  Eliška - Ethanol  5:1 (4:0)
17:30  Poclain - Ethanol  1:5 (1:3)

2. hrací den, neděle 12.1.2020 
13:00  Eliška - Kampa  0:6 (0:2)
13:35  Eliška - Kocovina  6:1 (4:0)
14:10  Kampa - Kocovina  5:2 (3:1)
14:40  Nasan - Poclain  2:0 (1:0)
15:15  Nasan - St. Lískovec  4:0 (2:0)
15:50  Poclain - St. Lískovec  1:3 (1:0)
16:20  Žabinští Vlci - Lamy  2:3 (0:2)
16:55  Žabinští Vlci - Ethanol  2:2 (1:0)
17:30  Lamy - Ethanol  3:1 (0:1)
 
1. hrací den, neděle 5.1.2020 
13:00  Žabinští Vlci - Poclain  9:0 (5:0)
13:35  Žabinští Vlci - Kocovina  7:1 (5:0)
14:10  Poclain - Kocovina  4:1 (0:1)
14:40  Eliška - Lamy  4:3 (1:2)
15:15  Eliška - St. Lískovec  6:1 (3:1)
15:50  Lamy - St. Lískovec  4:0 (4:0)
16:20  Nasan - Kampa  3:0 (1:0)
16:55  Nasan - Ethanol  4:2 (2:2)
17:30  Kampa - Ethanol  5:0 (0:0)
 
Tabulka sk. D po 3.hracím dni:
 1. Nasan       6 600  20:6   18
 2. Eliška      6 501  27:13  15
 3. Žab. Vlci   6 411  35:11  13
 4. Kampa       6 402  26:13  12
 5. Lamy        6 402  20:12  12
 6. Ethanol     6 114  11:20   4
 7. Poclain     6 105   7:26   3
 8. St.Lískovec 6 105   7:30   3
 9. Kocovina    6 006   8:30   0 

Pokračování Zimní ligy
Osmifinále (1. a 2.února)
AB1 (WŽ B), C2, AB5 (Bolest), D4
AB2 (LaCamórra), D2, AB6 (Restart), C4
C1, AB3 (Soccer), D3, AB7 (AB Střelice)
D1, AB4 (Troubsko), C3, AB8 (STŽ)

Skupiny o pořadí (8. a 9.února)
AB9 (Atlantis), C5, D5, lepší C6 nebo D6
AB10 (Junioři), horší C6 nebo D6, C7, D7
AB11 (S.B.Weiss), C8, D8, C9, D9

Play-off + finále (15.února)


Vážení sportovní přátelé, opět připravujeme náš tradiční 25.ročník zimní ligy PENALTY BRNO OPEN 2020 v nafukovací hale.
 
Brněnská asociace futsalu pokračuje v tradici a od ledna do února 2020 uspořádá zimní halovou soutěž PENALTY BRNO OPEN 2020, jejíž vyvrcholení je plánováno na konec měsíce února 2020. Bude se hrát stejně jako každý rok v nově opravené nafukovací hale v areálu B.A.F. na Rybnické v Brně v níže uvedených termínech na umělém trávníku. Partnerem je opět společnost WinnerSport se sportovní značkou PENALTY. Věříme, že si z uvedených termínů velice pečlivě vyberete, aby jste se nedostali do kolize se soutěžemi, které hrajete. Startovné je 5000 korun a určitě budete po organizační stránce spokojeni stejně jako při loňském turnaji.
V případě, že by některý ze sponzorů vašeho klubu měl zájem o reklamu na tomto zimním turnaji, může být po dohodě částka za reklamu ze startovného odečtena (podle výše příspěvku za reklamu). Proto se včas obrate na svého sponzora a případně nám s ním dohodněte schůzku.
 
PROPOZICE PENALTY BRNO OPEN 2020 (doc)

TERMÍNY A LOS TÝMŮ DO SKUPIN PENALTY BRNO OPEN 2020
(tučně vyznačené týmy uhradily startovné)

Skupina AB (dopo+odpo, tj. 9 - 17 hodin):  
AB Střelice,  AAT,  Bolest,  West Žab B,  STŽ,  Troubsko,  Junioři,  Restart,  La Camórra,  Soccer,  S.B.Weiss.
sobota 4. ledna,        sobota 11. ledna,        sobota 18. ledna,        sobota 25. ledna.
 
Skupina C (dopoledne tj. 8 - 13 hodin): 
Excalibur,  Fauna,  MB United,  Old Blackburn,  West ŽabGladiators Attack,  SchalkeDebakl.
neděle 5. ledna,        neděle 12. ledna,        neděle 19. ledna,        neděle 26. ledna.
 
Skupina D (odpoledne tj. 13 - 18 hodin): 
Lamy,  Žab.Vlci,  Ethanol,  Kampa,  Kocovina,  Eliška,  Nasan,  St.Lískovec, Poclain.
neděle 5. ledna,        neděle 12. ledna,        neděle 19. ledna,        neděle 26. ledna.
 
Jakékoliv další informace o turnaji PENALTY BRNO OPEN 2020 se dozvíte u p. Milana Havíře na tel.: 774 442 874.  
Vzhledem k velkému zájmu o tento turnaj vás prosím o včasné přihlášení a zaplacení startovného na účet 182 176 698 / 0300 nebo složenkou, nejpozději však do pondělí 23.12.2019, a to na adresu Zdeněk Polák, Rybnická 75, 634 00 Brno.


ROZLOSOVÁNÍ PŘIHLÁŠENÝCH TÝMŮ

SKUPINA A+B
4. hrací den, sobota 25.1.2020 
09:00  West Žab B - STŽ 
09:35  Bolest - STŽ 
10:10  West Žab B - Junioři Troubsko
10:45  West Žab B - Bolest
11:20  Bolest - Junioři Troubsko
11:55  La Camórra - Soccer
12:30  Soccer - Sokol Troubsko
13:05  La Camórra - S.B. Weiss
13:40  La Camórra - Sokol Troubsko
14:15  S.B. Weiss - Sokol Troubsko
14:50  Restart - S.B. Weiss
15:25  Atlantis - AB Střelice
16:00  Atlantis - Restart
16:35  AB Střelice - Restart
 
SKUPINA C
4. hrací den, neděle 26.1.2020 
08:00  MB United - Schalke
08:35  MB United - Old Blackburn
09:10  Schalke - Old Blackburn
09:40  Gladiators - West Žab A
10:15  Gladiators - Excalibur
10:50  West Žab A - Excalibur
11:20  Debakl - Fauna
11:55  Debakl - Attack
12:30  Fauna - Attack
 
SKUPINA D 
4. hrací den, neděle 26.1.2020 
13:00  Kampa - Lamy
13:35  Kampa - Poclain
14:10  Lamy - Poclain
14:40  Žabinští Vlci - Nasan
15:15  Žabinští Vlci - Eliška
15:50  Nasan - Eliška 
16:20  St. Lískovec - Kocovina
16:55  St. Lískovec - Ethanol
17:30  Kocovina - Ethanol