Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
26.06.2019
ilustrační obrazek futsalbrnoVRATNÉ KAUCE A POKUTY ZA SEZÓNU 2018/19
Podívejte se prosím v odkazu Fair Play na vratné kauce za uplynulou sezónu 2018/19 a v odkazu STDK na finanční pokuty, které vám byly během sezóny 2018/19 uděleny a z toho vyplývají vratné částky nebo doplatky ke startovnému na sezónu 2019/20. Pokud byste chtěli některé položky vysvětlit, můžete nás kontaktovat nebo navštívit po telefonické domluvě kterýkoli čtvrtek v kanceláři B.A.F. na Rybnické 75. OKRESNÍ PŘEBOR  Pořadí (ČK+ŽK) Tým ČK ŽK Pokuty ...
VRATNÉ KAUCE A POKUTY ZA SEZÓNU 2018/19

Krátké zprávy aktuálně

18.06.2019 - KAM NA FUTSAL - PRÁZDNINOVÉ TURNAJE: PRO RADOST, NAPOLEON, BABYLON, DoPo, WŽU, ...

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

14.06.2019 - KAM NA FUTSAL - Sobota 15.6.: 1.A (Rybn.), 2.A (Knesl.), 2.B (Jundr.), 2.C (Sváž.), 3.B (Srbs.).

12.06.2019 - Across (1.tř.) hledá tréninkového soupeře. Středy, 18:00-19:30, hřiště za Boby. Jan Svoboda 603 108 573.

23.05.2019 - Panama (1.A tř.) hledá od září dlouhodobého sparinga na trénování: středa U Hrocha 18:30 - 20:00, v zimě úterý ZŠ Janouškova 20 - 21:30. Tel. 734268366, Zdeněk Gala.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 8.4.2012

1.liga - play off
čtvrtfinálové zápasy: Tango Brno-Benago Zruč 8:3 (3:3), stav série 1:0, Bohemians Praha-Torf Pardubice 3:2 a 8:2, stav série 2:0, ERA-PACK Chrudim-SAT-AN Kladno 7:2, stav série 2:0, Balticflora Teplice-Nejzbach Vysoké Mýto 3:11 a 5:6, stav série 0:3, postupuje Vysoké Mýto.
 
 
2.liga - play off
Helas Brno-Komax Kunčice 6:2 (2:0), stav série 1:0.
 
 
Krajský přebor jižní Moravy - 23.kolo:
Agromeli Brno B-FC Silůvky 7:3 (2:3), Harnach Martin 4, Augustin Tomáš, Bureš Vít, Ševčik Michal-Kolbert David 2, Útrata Jan,
FC Kloboučky-Sapporo Manerov 2:3 (1:0), Koval Stanislav, Nový Ondřej-Podaný Lukáš 2, Tobolík Radek,
Amor Vyškov-Technika Brno 7:3 (3:3), Galia Tomaš 2, Lukeštík David 2, Janovský Patrik 2, Petřek Michal-Kadlec Zdeněk 2, Polák Marek, ŽK: Galia, Lánský, Oravec (A), Polák, Votava, Polach (Sl).
 
 1. Amor Vyškov      22 14 4  4  101:84   46
 2. Arsenal Kuřim    21 14 3  4  131:67   45
 3. Agromeli Brno B  21 14 2  5  110:82   44
 4. Bosonohy Brno    22 11 4  7  134:118  37
 5. FC Kloboučky     21 11 2  8  116:99   35
 6. Slovan Brno      20 10 4  6  114:96   34
 7. FC Silůvky       21 10 1 10  106:103  31
 8. Technika Brno    21  9 3  9  102:114  30
 9. United Ivančice  20  5 5 10   95:100  20
10. SK Líšeň Brno B  20  5 4 11   75:86   19
11. Sokol Bučovice   21  6 1 14   93:134  19
12. Tornádo Brno     20  4 3 13  109:145  15
13. Sapporo Manerov  22  4 2 16   99:157  14
 
 
Okresní přebor Brno-město - 25.kolo
Rybnická:
Gladiators-Soccer 4:1 (3:1), Kejduš Petr 3, Němec Vojtěch-Klimas Radovan, ŽK: Kubát (S),  
Gladiators-Dynamo 4:1 (0:1), Němec Vojtěch, Drápal Zdeněk, Kejduš Petr, Matušík Lukáš-Kopecký Pavel, ŽK: Červenec (G),
Rychlé pípy-Soccer 3:1 (1:1), Beníček Aleš, Sedlák Jindřich, Ruibar Jakub-Novotný Martin, ŽK: Beníček A.(RP),
Rychlé pípy-Dynamo 2:2 (1:2), Sedlák Jindřich, Ruibar Jakub-Kopecký Dominik, Janík Martin, ŽK: Horák (RP),  
Orel Řečkovice-SOŠ OOM 1:5 (0:3), Hruška Libor-Škoda Jiří 4, Škoda Milan, ČK: Kotrbáček, Hladký (OŘ),
Tango C-SOŠ OOM 4:5 (2:5), Sláma Radim 2, Ceyp Radek, Hájek Pavel-Škoda Jiří 2, Kovář Václav, Škoda Milan, Hlobil Filip, ŽK: Bočánek, Šuvada (T),  
Orel Řečkovice-Toka 5:6 (3:5), Kahoun Pavel 2, Sýkora Patrik, Vepřek Michal, Strnad Ondřej-Lepka Petr 2, Smolka Tomáš 2, Hajnovič Martin, Ryšavý Vlastimil, ŽK: Kahoun, Vepřek (OŘ), Půček, Uher, Hruška (T),
Tango C-Toka 3:1 (0:1), Šuvada Pavel, Pekáč Jan, Hájek Pavel-Ryšavý Vlastimil, ŽK: Hájek P., Sláma (T).
 
 1. Toka        25 21 0  4  121:66   63
 2. Mitra       25 19 2  4  119:65   59
 3. Panama      25 16 0  9  118:63   48
 4. Tango C     25 15 1  9  123:92   46
 5. Helas C     25 14 2  9  100:78   44
 6. Kalábek C   25 14 1 10  130:111  43
 7. Gloria      25 13 2 10  108:90   41
 8. Gladiators  25 13 1 11   96:69   40
 9. Orel Řečk.  25 11 3 11  136:106  36
10. Rych. pípy  25 10 2 13   87:90   32
11. SOŠ OOM     25 10 2 13   94:126  32
12. Soccer      25  8 3 14   79:104  27
13. BB Press    25  8 2 15   78:122  26
14. Bl. Flames  25  8 1 16   92:151  25
15. Dynamo      25  4 2 19   93:150  14
16. Fauna       25  4 0 21   79:170  12
STOP ve 4 násl.utkánch: Odehnal P.(Fauna)-2.ČK+urážky rozh.!
STOP ve 2 násl.utkáních: Mareš (Fauna)-8.ŽK!
STOP v 1 násl.utkání: Horák (Rychlé pípy)-4ŽK!
Střelci: Šotola (Mitra)-32, Škoda J.(SOŠ OOM)-31, Kahoun (Orel Řečk.)-30.
 
 
1.A brněnská třída - 16.kolo
Kraví hora:
Kalábek D-Parmagianni 4:6 (2:3), Vorel 2, Němeček, Vojtek-Onderka, Smutný, Pištěk, Zelenka, Šafář 2, ŽK: Mittner, Krul(Ka),
Tomson B-Hustopeče 4:3 (2:1), Höll R. a J.3-Fekete, Havlín, Stehlík,
Madrid-Bystrc 7:3 (4:2), Putna 3, Dvořák 2, Petroušek, Venhuda-Obadal, Machek, Hnátek, ŽK: Obadal(B),
Kickers-Comix 3:3 (0:2), Duroň, Sláma 2-Toman M.2, Skřípský, ŽK: Koudelka, Svoboda(Co),
Celeano-Saňaři 2:2 (2:1), Pátek, Svatuška-Pospíšil, Sekanina, ŽK: Pátek, Sedláček(Ce), Kubíček(Sa),
Panama B-Tornádo B 1:5 (1:2), Janderka-Kříž, Beránek, Ježek, Vaculík, Fiala, ŽK: Moučka P.(Pn), Fiala (Tr),
Atlantis-Obřany 4:0 (2:0), Valaškovčák, Mrňa, Čanky, Terzijski, ŽK: Terzijski(A),
Slovan B-Pískovna B 1:1 (1:1), Čejka-Hřebíček, ŽK: Křemeček (Pí).
 
 1. Pískovna B   16 13 2  1 104:42  41
 2. Parmagianni  16 11 1  4  73:44  34
 3. Tomson B     16  9 3  4  42:23  30
 4. Saňaři       16  9 2  5  61:48  29
 5. Celeano      16  8 3  5  49:46  27
 6. Tornádo B    16  8 2  6  59:43  26
 7. Slovan B     16  7 3  6  54:49  24
 8. Kickers      16  7 1  8  65:56  22
 9. Panama B     16  6 3  7  62:54  21
10. Kalábek D    16  5 4  7  49:57  19
11. Comix        16  5 4  7  62:88  19
12. Madrid       16  5 3  8  58:81  18
13. Bystrc       16  5 3  8  33:59  18
14. Atlantis     16  5 1 10  43:59  16
15. Hustopeče    16  3 2 11  44:77  11
16. Obřany       16  3 1 12  33:65  10
STOP ve 1 násl.utkání: Moučka P.(Panama B)-4ŽK, Svoboda (Comix)-4ŽK!
Střelci:Purket (Pískovna B) a Pištěk (Parmagianni)-27.
 
 
2.A brněnská třída - 16.kolo
Srbská:
Jiříkovice-Wodowa 4:1 (2:0), Pagáč, Spružina J., Marčák, Šildeberger-Klemensevič L.,
Red Cards-Apollo 0:2 (0:0), Vlk, Sýkora J., ŽK: Hrazdíra(RC),
Měnín-Torcida 0:6 (0:3), Pospíšil 3, Novák D.2, Novotný,
Saňaři B-Chl.pozůstalí 2:7 (2:1), Fric J., Liška-Kadlčák ml.2, Pupp 2, Skokan 3, ŽK: Liška(S),
Technika B-Napoleon 1:4 (0:2), Krátký-Žáček Pe.2 a O.2, ŽK: Žáček Pe.(N),
Agora-Gascar 4:4 (2:1), Hloušek R. a I. a P., Krátký-Horvát 2, Maňák P., Novák,
Deportivo-Experiment 1:3 (0:1), Tóth-Žúbor M.2 a J., ŽK: Hroneš(E),
Řečkovice-Q.P.Chrlice 2:2 (0:1), Borýsek 2-Lakomý 2, ŽK: Páral (Ř).
 
 1. Torcida      16 10 4  2  81:46  34
 2. Napoleon     16 10 2  4  74:31  32
 3. Wodowa       16 10 2  4  71:41  32
 4. Chl.pozůst.  16 10 2  4  62:45  32
 5. Jiříkovice   16  9 2  5  57:46  29
 6. Agora        16  8 3  5  71:51  27
 7. Gascar       16  8 3  5  62:50  27
 8. Technika B   16  8 3  5  38:34  27
 9. Apollo       16  8 2  6  48:46  26
10. Experiment   16  8 0  8  51:50  24
11. Red Cards    16  5 2  9  35:51  17
12. Q.P.Chrlice  16  5 2  9  30:54  17
13. Saňaři B     16  4 1 11  38:50  13
14. Deportivo    16  4 0 12  36:72  12
15. Měnín        16  3 1 12  32:84  10
16. Řečkovice    16  2 3 11  37:72   9
STOP ve 2 násl.utkáních: Krůtil (Gascar)-neopr.start, Vystrčil (Gascar)-trest kap.-zbytek!
STOP v 1 násl.utkáních: Hrazdíra (Red Cards)-4ŽK!
Střelci: Spružina K.(Jiříkovice)-24, Klemensevič I.(Wodowa)-23, Žáček O.(Napoleon)-22.
 
 
2.D brněnská třída - 16.kolo
Svážná:
Béďa team-ProBrno 10:2 (4:2), Ondra L.3, Hlaváč 2, Ventruba 2, Filip 2, Tvarůžek-Chvátal, Konšel, ŽK: Chvátal(PB),
Sekáči-FPO Blansko 3:6 (2:4), Bavor 2, Zapletal-Mokrý 2, Šmerda 2, Alexa, Žák, ŽK: Trnečka, Alexa(Se),
Debakl-Juve 2:2 (0:2), Baránek, Meitner-Kolář, Šmehlík,
Schalke-XXX ODLOŽENO na neděli 15.4. v 16:30 na Rybnické,
Surreal-Sunday ODLOŽENO na ???,
Holásky-Sokolnice 5:0 (kont.), Sokolnice se nedostavily,
Líšeň C-Starobrno ODLOŽENO na neděli 15.4. v 15:40 na Rybnické,
Tornádo C-Jezdci 1:0 (0:0), Markytán.
 
 1. Líšeň C      15 12 1  2  64:27  37
 2. Sokolnice    16 11 3  2  74:42  36
 3. Tornádo C    16 10 5  1  65:34  35
 4. Starobrno    15 10 3  2  64:41  33
 5. Béďa team    16 10 0  6  79:42  30
 6. Surreal      15  9 1  5  51:41  28
 7. Sunday       15  8 1  6  62:45  25
 8. Sekáči       16  7 0  9  79:78  21
 9. Debakl       16  5 5  6  51:55  20
10. XXX          15  6 1  8  36:55  19
11. Holásky      16  5 2  9  38:59  17
12. Jezdci       16  4 4  8  39:51  16
13. FPO Blansko  16  4 3  9  55:68  15
14. ProBrno      16  3 2 11  59:95  11
15. Schalke      15  2 3 10  49:67   9
16. Juve         16  1 2 13  32:97   5
Střelci: Bavor (Sekáči)-37, Malina (Starobrno)-22, Tvarůžek (Béďa team)-20.
 
 
3.E brněnská třída - 11. a 12.kolo
Kr.hora:
Restart-Orel Obřany B 3:6 (2:3), Honek 2, Rajsigl-Jeřábek 3, Pivko T., Minařík, Horáček, ŽK: Šudák(R),
Opelik-Restart 8:3 (4:2), Kubík 4, Žák 2, Petruš, Mahovský-Rajsigl 2, Šudák, ŽK: Lieskovský(OR), Honek(R),
Orel Obřany B-Lamy 6:2 (5:0), Jeřábek 2, Minařík 2, Horáček, Uhlíř-Hanák, Sklárčik, ŽK: Minařík(OO), Hýbl(La),
Lamy-Černí andělé 3:3 (1:1), Sklárčik 2, Hanák-Šenkýř, Jordán, Seehofner, ŽK: Dostál(La),
Psychotip-RST 1:4 (1:2), Císař-Zemánek 2, Prokeš, Weyr, ŽK: Jahůdka(P),
Černí andělé-Psychotip 2:6 (1:3), Šenkýř, Seehofner-Pacek 3, Juchelka 2, Sedlák, ČK: Telecký(P),
RST-Litrpůl 2:2 (1:2), Šafránek 2-Skřička, Tauchman, ŽK: Prokeš(RST), Skřička(Li),
U Boba-Attack 3:4 (2:1), Jaroš, Hunkes, Šenkýř ml.-Líška 2, Adam, Šebesta, ŽK: Šenkýř ml.(UB),
Litrpůl-Anitals 3:6 (1:2), Skřička 3-Kukla 2, Chytil, Krištof, Elinger, Smetana, ŽK: Koubek(Li), Tříska(An).
 
 1. Obřany B   12 10 2 0  49:20  32
 2. Attack     11  7 0 4  42:28  21
 3. Lamy       12  6 2 4  42:36  20
 4. U Boba     11  5 2 4  55:41  17
 5. Opelik     11  5 1 5  35:31  16
 6. Restart    12  5 1 6  41:46  16
 7. Psychotip  12  5 1 6  42:52  16
 8. Č.andělé   12  4 3 5  38:41  15
 9. Anitals    11  3 3 5  25:27  12
10. Litrpůl    12  3 1 8  32:45  10
11. RST        12  2 2 8  24:58   8
STOP v 1 násl.utkáních: Telecký (Psychotip)-ČK!
Střelci: Minařík (Obřany B)-22, Sedlák (Psychotip)-19, Kubík (Opelík)-14.
 
 
Okresní přebor Blansko - 13. a 14.kolo:
Staroblansko–K.E.R. 2:8 (2:3), Svoboda, Peterková–Skoupý 2, Rek A.2 a L.2, Brichta, Kopřiva,
FC Sijétl-Staroblansko 3:2 (1:0), Král 2, Musil-Rech, Földvary,
OSK Blansko-Mafia Blansko 6:1 (3:0), Sychra 2, Švéda 2, Cupák, Kratochvíl-Černý,
Carpe Diem-FC Sijétl 6:2 (4:1), Matuška 2, Langr 2, Balazs, Svoboda-Flek R., Tihon, ŽK: Flek R. (Sijétl),
Mafia Blansko-Sezbo Blansko 0:5 (0:2), Kunc 3, Navrátil, Kříž,
Sezbo Blansko-Carpe Diem Blansko 0:1 (0:1), Šmerda, ŽK: Balazs, Kotlán (oba Carpe Diem).
 
1. Carpe Diem     14 12 0  2  75:28  36
2. OSK Blansko    13  9 0  4  68:33  27
3. K.E.R.         13  7 3  3  53:44  24
4. Sezbo Blansko  14  7 2  5  56:24  23
5. Staroblansko   14  6 0  8  48:41  18
6. Hipopótamos    12  1 2  9  14:50   5
7. Mafia Blansko  14  1 1 12  14:105  4
8. FC Sijétl       2  1 0  1   5:8    3
Střelci: Langr (Carpe Diem)-27, Kříž (Sezbo)-21, Kratochvíl (OSK)-20.