Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
26.02.2020
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJE OKRESNÍ PŘEBOR A TURNAJ NADĚJÍ, ZAHAJUJE 1.A TŘÍDA
V pátek 28.února pokračuje dvěma zápasy 16.kola OP v hale v Bohunicích (19.30-21:30).  V sobotu 29.února zahajuje jarní část 16.kolem 1.A třída v nafukovací hale na Rybnické  V neděli 1.března  pokračuje 16.kolo Okresního přeboru v hale v Maloměřicích a odehraje se play off a finále Turnaj Nadějí 2020 (9-18:00) v nafukovací hale na Rybnické. Okresní přebor Brno město 16.kolo                                                      ...
O VÍKENDU POKRAČUJE OKRESNÍ PŘEBOR A TURNAJ NADĚJÍ, ZAHAJUJE 1.A TŘÍDA

Krátké zprávy aktuálně

24.02.2020 - KAM NA FUTSAL - Pátek 28.2.: OP Bohunice (19:30-21:30), Sobota 29.2.: 1.A Rybnická (9-15:30). Neděle 1.3.: OP Maloměřice (9-13:00), Turnaj Nadějí Rybnická (9-18:00).

18.10.2019 - Mužstvo Old Blackurn (2.tř.) hledá tým ke společnému tréninku v nafukovací hale na Rybnické každý pátek v 19:00 -20:30. Info na 730 160 061 (Patrik Sysel). Nájem hradí Blackburn.

26.07.2019 - Partizan Bludare (OP) hľadá tým na tréningy v útorok v Maloměřicích od 21:00. Info: +421917069016, email: rtrastislavtoth@gmail.com.

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

23.05.2019 - Panama (1.A tř.) hledá od září dlouhodobého sparinga na trénování: středa U Hrocha 18:30 - 20:00, v zimě úterý ZŠ Janouškova 20 - 21:30. Tel. 734268366, Zdeněk Gala.

další krátké zprávy

ČEŠI PROHRÁLI S KAZACHSTÁNEM A JDOU DO BARÁŽE PROTI CHORVATSKU

Karty byly po předposledním zápase brněnské kvalifikace rozdány jasně. Český futsalový tým nesměl ve středu s Kazachstánem prohrát, aby postoupil přímo na MS do Litvy. To se nestalo. Češi prohráli a v dubnu si zahrají barážové dvojutkání proti Chorvatsku.
Začátek utkání byl jako z hororu. Hned ve 3. minutě trefil dvoje housle při power play Kazachů Douglas a Češi prohrávali 0:1. Pak přišla nešťastná čtvrtá minuta: Douglas přidal druhý gól z trestného kopu a pár vteřin po něm proměnil brejk Taynan – 0:3. Češi se probrali až ve druhé desetiminutovce a měli šance. Dokonce donutili soupeře k pěti faulům, ale ten další už nepřišel.

Po třech minutách druhé půle se Douglasovi podařilo zkompletovat hattrick. Češi ale bojovali dál. Ve 27. minutě zahrál brankář Higuita rukou proti střele Vahaly mimo vápno. K překvapení všech obdržel jen žlutou kartu, ale Seidler trefil z přímého kopu pouze břevno.

Gólu se po střechu zaplněná hala dočkala ve 36. minutě, kdy využil hru bez brankáře Holý - 4:1. Jenže dvě minuty před koncem definitivně rozhodl střelou do prázdné brány Taynan - 5:1. Skóre ještě upravil v závěru Vokoun, který byl prvně na hřišti a snížil na konečných 2:5.

Baráž se bude hrát 9. dubna v Chorvatsku a 12. dubna v České republice v Brně v hale na Vodové.