Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
08.04.2020
ilustrační obrazek futsalbrnoAKTUÁLNÍ INFORMACE PRO BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE - POSUNUTÍ JARNÍ ČÁSTI NA 1.5.2020
Vážení futsalisté,  vzhledem k situaci, že vláda posunula zákaz kolektivního sportování až do 30.dubna 2020 z důvodu šíření nákazy koronavirem, tak se vedení brněnských futsalových soutěží opět zabývalo, jakým způsobem by mohly soutěže po tomto termínu pokračovat.  Okresní přebor:  termíny 14.3., 28.3., 18.4. a 25.4. by mohly být nahrazeny během května a června 2020. Rozlosování bude upraveno na stránkách www.futsalbrno.cz a také rozesláno včas v mimořádném Zpravodaji všem vedoucím ...
AKTUÁLNÍ INFORMACE PRO BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE - POSUNUTÍ JARNÍ ČÁSTI NA 1.5.2020

Krátké zprávy aktuálně

10.03.2020 - KAM NA FUTSAL - Soutěže byly pozastaveny na 30 dní do 13.4.2020!!!

04.03.2020 - Tým Kometa (2.tř.) hledá sparing tým na čtvrtky od 17:00 - 18:00 v areálu Srbská. Kontakt: 608 311 173 (Dobrovolný).

18.10.2019 - Mužstvo Old Blackurn (2.tř.) hledá tým ke společnému tréninku v nafukovací hale na Rybnické každý pátek v 19:00 -20:30. Info na 730 160 061 (Patrik Sysel). Nájem hradí Blackburn.

26.07.2019 - Partizan Bludare (OP) hľadá tým na tréningy v útorok v Maloměřicích od 21:00. Info: +421917069016, email: rtrastislavtoth@gmail.com.

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 9.3.2020

E-MOTION Okresní přebor Brno - dohrávka 15.kola

BOHUNICE:
Eliška-Hauskrecht 14:8 (8:4), Rudolecký 4, Bartl 3, Minařík 2, Parys 2, Novák, Buček, Vogt-Koubek 5, Dobrovolný 2, Vrána,
Atlantis-Nasan 2:5 (0:2), Valaškovčák, Novotný-Jaša 3, Burian, Hoffmann.
 1. Nasan         16 14 1  1  75:34  43
 2. Eliška        15  9 2  4  65:41  29
 3. Sokolnice     15  8 5  2  51:34  29
 4. West Žab      15  7 2  6  62:57  23
 5. Hauskrecht    16  7 1  8  81:71  22
 6. SK Líšeň      15  6 4  5  40:37  22
 7. Stones        16  5 7  4  38:37  22
 8. Gladiators B  15  5 5  5  44:39  20
 9. Partizan      16  5 4  7  41:57  19
10. Wodowa        15  5 3  7  44:61  18
11. U Boba        16  4 1 11  61:69  13
12. R.I.P.        16  3 3 10  37:73  12
13. Atlantis      16  3 2 11  33:62  11
Střelci: Kovář (WŽ)-23, Rampula (Nasan)-22, Široký Ma.(U Boba)-19.
STOP na 1 násl.utkání: Široký Mi.(U Boba)-ČK, Šebetovský (Stones)-ČK!

1.A PENALTY brněnská třída - 17.kolo
RYBNICKÁ:

Antabus-Panama B 2:3 (0:2), Fiala, Uhlíř-Moučka P., Studený, Máčal, ŽK: Petráš(An), Gala, Kottas(Pn),
AB Střelice-Panama B 6:2 (0:1), Boldi 2, Rýzner M.2, Perna, Drahonský-Moučka P., Lejska,
Antabus-Chlup.pozůst. 5:6 (3:2), David 3, Fiala, Knapek-Tetur 3, Radil, Švácha, Vyklický M., ČK: Knapek(An), ŽK: Coufal(ChP),
AB Střelice-Chlup.pozůst. 9:3 (4:2), Machálek 3, Boldi 3, Šebeň, Rýzner M., Feist-Vyklický M.2, Kadlčák ml., ŽK: Tetur(ChP),
Benfika-Jehnice B 3:6 (3:4), Odehnal 2, Nováček-Jiříček Mi.2, Šmerda 2, Luzar, Drápal, ŽK: Šmerda(RJ),
Benfika-Jopparamu 3:2 (2:1), Kotouček, Odehnal, Nečas J.-Chovánek, Nováček, ŽK: Kotouček, Nečas O.(Be),
Edesseg-Jehnice B 3:5 (2:1), Nováček O.3-Jiříček Mi.2, Drápal, Luzar, Květoň,
Edesseg-Jopparamu 1:5 (1:2), Vejmělek-Pelikán 4, Chovánek, ŽK: Mucherl(Jo).
 1. Hombres B    17 13 1  3  65:24  40
 2. AB Střelice  17 12 2  3  72:28  38
 3. Parmagianni  17 12 1  4  73:40  37
 4. Panama B     17 11 2  4  53:42  35
 5. Antabus      17  9 2  6  59:51  29
 6. Bianco       17  7 4  6  60:37  25
 7. Jopparamu    17  8 1  8  52:47  25
 8. Blue Flames  17  8 0  9  49:65  24
 9. FFT B        17  7 1  9  50:43  22
10. Jehnice B    17  7 1  9  48:49  22
11. Edesseg      17  7 1  9  50:57  22
12. Moravany     17  6 1 10  41:83  19
13. Benfika      17  5 3  9  39:50  18
14. Atlantis B   17  4 2 11  49:71  14
15. Soccer       17  3 3 11  39:71  12
16. Chl.pozůst.  17  3 3 11  39:80  12
Střelci: Daněček (Antabus)-28, Sládek (Parmagianni)-24, Šlapák (Bl.Flames)-18.
STOP na 2 násl.utkání: Knapek (Antabus)-ČK+sur.hra, Vašina (FFT B)-ČK+HNCH, Hulák (Atl. B)-ČK+HNCH!
STOP na 1 násl.utkání: Nečas O.(Benfika)-4ŽK! 

 1.B PENALTY brněnská třída - 17.kolo
RYBNICKÁ:
Inter-Barum 8:0 (5:0), Dvořák 5, Daněk L. 2, Strýček,
Celtic-Barum 6:5 (3:2), Zeman R.3, Starý 2, Kašpar-Knoflíček 2, Klíč Š.2, Jurka V., ŽK: Frydrýšek(Ce),
Inter-Schalke 3:1 (2:0), Velík, Daněk L., Daněk P.-Vaculík,
Celtic-Schalke 4:3 (2:2), Bačinský 2, Kašpar, Starý-Tesař 2, Konečný, ŽK: Tesař(Sch),
Lamy-Nasan B 0:3 (0:2), Čejka 2, Hoffmann, ŽK: Staněk(Na),
Lamy-Wodowa B 3:5 (0:3), Sklenář, Šponer, Procházka-Mareček J.2, Tureček, Křivka, Veselý Ma.,
Gloria-Nasan B 6:3 (1:1), Knoflíček 4, Nedoma, Zechmeister-Hoffmann 2, Zouhar,
Gloria-Wodowa B 6:1 (4:0), Kadlec 4, Nedoma, Knoflíček-Mareček J., ŽK: Horák(Wo).
 1. Žab.Vlci B   17 13 1  3 108:46  40
 2. Gloria       17 12 1  4  74:39  37
 3. Frutti Mare  17 11 3  3  48:33  36
 4. Celtic       17 10 1  6  76:61  31
 5. Debakl       17  9 4  4  51:45  31
 6. Wodowa B     17  9 1  7  63:62  28
 7. Kampa        17  8 3  6  60:50  27
 8. Lamy         17  7 3  7  52:51  24
 9. Inter        17  6 4  7  44:45  22
10. Nasan B      17  6 4  7  48:54  22
11. ASM D        17  6 3  8  54:61  21
12. Madrid       17  6 3  8  35:50  21
13. Schalke      17  5 4  8  55:68  19
14. Barum        17  3 4 10  32:54  13
15. Across       17  4 1 12  41:67  13
16. Gepard       17  1 0 16  18:73   3
Střelci: Knoflíček (Gloria)-27, Zejda (Schalke)-19, Havlín (ŽV B)-18.
STOP na 1 násl.utkání: Zejda (Schalke)-2ŽK=ČK!