CORONA CUP 2020 - VÍTĚZEM SE STAL HELAS BRNO
CORONA CUP 2020
je mimosoutěžní turnajová liga brněnských futsalových klubů, které mají zájem si zahrát futsal v době ukončených futsalových soutěží, kvůli epidemii koronaviru.
Play off (20. a 21.6.2020 - Rybnická):
Sobota 20.6.(10:20-11:30): Deportivo/U Boba - Starobrno
Sobota 20.6.(14:20-15:30): Bianco/Across - Nasan
pokračování v neděli 21.6. ve 13:00
Neděle 21.6.(09:00-10:10): Rum.medv./STŽ - Pitkin
Neděle 21.6.(10:20-11:30): Inter/Eliška - Blackburn
pokračování v neděli 21.6. ve 13:35
Sobota 20.6.(13:00-14:10): Citizens/Schalke - Gloria
Neděle 21.6.(11:40-12:50): Litrpůl/Kocovina - Helas
pokračování v neděli 21.6. ve 14:10
Sobota 20.6.(09:00-10:10): Panama/Bl.Flames - Kickers
Sobota 20.6.(11:40-12:50): S.B.Brno/Parmagiani - Žab.Vlci
pokračování v neděli 21.6. ve 14:45
U Boba – Bianco 0:2 (0:1)
Bianco – Eliška 1:1 (0:1) pk 2:1
Kickers – Eliška 5:4 (3:1)
Bianco – Helas 0:1 (0:0)
1. Starobrno(E) 8 701 25:6 21
2. Žab.Vlci(A) 8 620 32:15 20
3. Gloria(B) 8 611 33:14 19
4. Blackburn(C) 8 611 28:12 19
5. Pitkin(D) 8 611 28:14 19
6. Helas(A) 8 602 47:14 18
7. Kickers(D) 8 602 24:10 18
8. Nasan(A) 8 602 29:17 18
9. Bianco(B) 8 521 21:6 17
10. Panama(B) 8 521 21:8 17
11. Litrpůl(E) 8 521 14:9 17
12. Rum.med.(D) 8 512 32:20 16
13. Inter(C) 8 512 20:11 16
14. Citizens(E) 8 503 22:12 15
16. Deportivo(D) 8 502 29:26 15
17. U Boba(A) 8 503 22:27 15
18. Parmagian.(B)8 422 17:15 14
19. Schalke(C) 8 413 22:17 13
20. Eliška(A) 8 413 20:19 13
21. STŽ(C) 8 413 17:17 13
22. Kocovina(E) 8 332 17:13 12
23. Bl.Flames(C) 8 323 22:21 11
24. Across(C) 8 323 12:17 11
---------------------------------
25. Atlantis 8 314 17:13 10
26. Celtic 8 314 24:23 10
27. St.Lískovec 8 305 11:15 9
28. AVM Metal 8 305 17:26 9
29. Kampa 8 224 15:21 8
29. Glads C 8 224 15:21 8
31. All in 8 215 14:17 7
32. ASK 8 215 16:25 7
33. Stones 8 215 12:21 7
34. Madrid 8 215 12:23 7
34. Poclain 8 215 12:23 7
36. West Žab 8 214 18:36 7
37. Gepard 8 206 14:20 6
39. Jopparamu 8 134 15:26 6
40. Spitfire 8 125 12:21 5
41. Excalibur 8 125 13:31 5
42. Wodowa 8 116 13:27 4
43. Partizan 8 107 11:28 3
44. Ethanol 8 026 5:23 2
45. Lamy 8 008 9:46 0
PROPOZICE CORONA CUP 2020 a los zápasů (doc)
Divize rozdělené podle úrovně klubů se odehrají na hřišti na Rybnické (A-D) a na Svážné (E) v termínech od 23.+24.5.2020 až do finále 20.+21.6.2020. Výše startovného je 1.000 korun na účet 423579173/0800 (Zdeněk Polák) nejpozději do pondělí 18.5.2020 a předpokládá se 8 odehraných zápasů (2x15 minut) v zákl.skupině a 24 postupujících do play off. Vše bude řídit Brněnská asociace futsalu dle futsalových pravidel a za podmínek odpovídajícím regulérním soutěžím (rozhodčí, zápisy o utkání, soupisky).
1) Vítěz příslušné divize Corona Cup 2020 (samostatně divize A, B, C, D, E)
2) Absolutní vítěz Corona Cup 2020
HYGIENICKÉ PŘEDPISY, PODMÍNKY A DOPORUČENÍ PRO CORONA CUP 2020
a) v případě, že nejste zcela fit a zdrávi, tak do areálu nevstupujte a zápasů se nezúčastňujte.
b) na hřišti a na střídačkách mohou být pouze hráči a trenér.
c) do areálu není povolen vstup jiným osobám než hráčům a trenérovi týmu. Neberte s sebou např. ženy, děti, psy a další.
d) nedoporučujeme sprchování ve společných sprchách. V případě nutnosti můžou být ve sprše pouze 2 lidé.
e) na WC používejte mýdlo, papírové ručníky a dezinfekci.
f) neshlukujte se a nezdržujte se na hřišti než po dobu nezbytně nutnou k zápasu. V případě, že váš tým nehraje, tak opusťte hřiště a zdržujte se mimo něj, např. v prostoru ohniště nebo nohejbalového hřiště či jinde.
g) po skončení obou vašich zápasů se zbytečně nezdržujte v areálu a co nejdříve ho opusťte.
Přihlášené kluby (všichni mají zaplacené startovné):
Divize A (Soboty odpoledne):
Helas, Žabinští Vlci, (TOP)
Nasan, Eliška, West Žab, Stones, Partizan, Wodowa, U Boba. (OP)
Divize B (Neděle dopoledne):
Atlantis, (OP)
Gloria, Parmagianni, Panama, Celtic, Bianco, Kampa, Lamy, Madrid. (1.)
Divize C (Soboty dopoledne):
Jopparamu, Blue Flames, Inter, Schalke, Gepard, Across, (1.)
STŽ, ASK, Old Blackburn. (2.)
Divize D (Neděle odpoledne):
Rum.medvídci, Excalibur, AVM Metal, Pitkin, RLF, Kickers, All in, Deportivo, Gladiators C. (2.)
Divize E (Sobota dopoledne - SVÁŽNÁ):
Ethanol, Litrpůl, Citizens, St.Lískovec, Poclain, Starobrno, S.B.Brno, Spitfire, Kocovina. (2.)