Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2020 dotací ve výši 275 000 Kč).
04.03.2021
ilustrační obrazek futsalbrnoRESTART BRNĚNSKÝCH SOUTĚŽÍ SE ODKLÁDÁ NEJDŘÍVE NA ZAČÁTEK DUBNA 2021
Vážení futsalisté, v rozlosování vašich soutěží najdete termíny pro dohrávky podzimní části soutěže. Okr.přebor: předběžně 3. dubna 2021 1.třída:  3. a 4. dubna 2021 2.třída:  3. a 4. dubna 2021 3.třída:  10. dubna 2021 Vážení futsalisté v úterý 1.9.2020 skončila možnost bezplatného a neschvalovaného odložení či přesunutí utkání. Jakékoliv další změny podléhají procesu schvalování mezi kluby a následně schválení OkSF. Přeložení utkání je zpoplatněno. ...
RESTART BRNĚNSKÝCH SOUTĚŽÍ SE ODKLÁDÁ NEJDŘÍVE NA ZAČÁTEK DUBNA 2021

Krátké zprávy aktuálně

18.02.2021 - KAM NA FUTSAL - Sobota 3.4.2021: 1.A (Rybnická 09-15:30). Neděle 4.4.2021: 1.B (Rybnická 09-15:30).

11.09.2020 - Tým Pablo Escobar (3.tř.) hledá sparing patnera na společné trénování. Termín je každý čtvrtek od 17:30 do 19:00 hřiště U hrocha (Jundrov). Kontakt: František Vavřík, 725 404 531 / vavrikf@seznam.cz

27.06.2020 - Tým Besídka (2. třída) hledá tým pro společné tréninky každou středu od 19:00 do 20:30 na hřišti ZŠ Novolíšeňská 10? Zájemci ať se ozvou na telefon: 608 775 162. Předem děkuji, Toman.

23.06.2020 - Kometa Brno (2.tř.) hledá pro novou sezónu stálého brankáře a 2-3 hráče na doplnění kádru. Kontakt-info: 608 311 173 nebo michal.dobrovolny@rohlik.cz

08.06.2020 - Tým Jopparamu (1.tř.) hledá hráče na doplnění kádru. Trénujeme pravidelně. Email: mucherl@seznam.cz, tel:602 414 953.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 14.9.2020

1.FUTSAL liga - 2.kolo
Helas Brno - Ústí n.L. 12:5 (5:0), Liberec - Mělník 4:1 (3:0), Interobal Plzeň - Démoni Č.Lípa 8:0 (4:0), FK Chrudim - Sparta Praha 2:2 (0:0), Dynamo Č.Bud. - Slavia Praha hráno po uzávěrce, Žab.Vlci Brno - Chrudim středa 16.09. 20:00 Brno-Bohunice.
 1. Interobal Plzeň 2  2 0 0  13:0   6
 2. Sparta Praha    2  1 1 0   8:3   4
 3. FK Chrudim      2  1 1 0   4:3   4
 4. Slavia Praha    1  1 0 0   9:3   3
 5. Helas Brno      2  1 0 1  15:10  3
 6. Svarog Teplice  1  1 0 0   7:5   3
 7. FTZS Liberec    2  1 0 1   4:6   3
 8. Česká Lípa      2  1 0 1   5:11  3
 9. České Buděj.    1  0 0 1   1:2   0
10. Žab.Vlci Brno   1  0 0 1   5:7   0
11. Olympik Mělník  2  0 0 2   4:13  0
12. Ústí n.L.       2  0 0 2   6:18  0

1.A PENALTY brněnská třída - 2.kolo
RYBNICKÁ:

Panama B - Moravany 1:1 (0:0), Máčal - Šťastný, ŽK: Máčal, Moučka O., Kaláb(Pn), Kozohorský(Mo),
Panama B - Antabus 2:0 (0:0), Máčal 2, ŽK: Petráš(An),
Chlup.pozůst. - Moravany 3:0 (1:0), Švácha Jan 2, Tetur,
Chlup.pozůst. - Antabus 6:1 (3:0), Švácha Jan 3 a Jar. ml.2, Kadlčák ml. - Vrána J., ŽK: Neidermeier(An),
Jehnice B - Edesseg 2:4 (1:1), Drápal, Luzar - Vejmělek 3, Vaněk,
Jehnice B - Technika B 4:7 (1:2), Hampl 2, Ptáček, Král M. - Přichystal 3, Lošťák 2, Greguš, Slezák,
Jopparamu - Edesseg 1:3 (1:2), Kratochvíl - Vejmělek 2, Procházka, ŽK: Vejmělek(Ed),
Jopparamu - Technika B 6:4 (3:0), Nováček 2, Pabiška 2, Kratochvíl, Lanžhotský - Tavares 2, Hudeček 2.
 1. Chl.pozůst.   2  2 0 0   9:1   6
 2. Helas C       2  2 0 0   9:5   6
 3. Edesseg       2  2 0 0   7:3   6
 4. Panama B      2  1 1 0   3:1   4
 5. FFT B         2  1 1 0   3:2   4
 6. Gladiators B  2  1 0 1   5:3   3
 7. Technika B    2  1 0 1  11:10  3
 8. Jopparamu     2  1 0 1   7:7   3
 9. Bianco        2  1 0 1   3:3   3
10. Parmagianni   2  1 0 1   5:7   3
11. Barum         2  0 1 1   4:7   1
12. Moravany      2  0 1 1   1:4   1
13. Blue Flames   2  0 0 2   3:5   0
14. Jehnice B     2  0 0 2   6:11  0
15. Antabus       2  0 0 2   1:8   0
Střelci: Švácha Jan (Ch.P.) a Vejmělek (Edesseg) a Škrobala (Helas C)-5

1.B PENALTY brněnská třída - 2.kolo
RYBNICKÁ:   
Old Blackburn - Celtic 3:3 (1:2), Karika, Mlejnek, Svoboda - Zeman R.2, Výleta,
Schalke - Celtic 5:6 (2:4), Václavek 2, Pokorný, Zejda, Robert - Darvaš 3, Špaček R.2, Zeman L., ŽK: Špaček R.(Ce),
Old Blackburn - Inter ODLOŽENO na 4.10. v 14:50 na Rybnické,
Schalke - Inter ODLOŽENO na 4.10. v 15:40 na Rybnické,
Nasan B - Gloria 6:3 (3:1), Zouhar 2, Štefl 2, Čejka, Nesvadba - Kadlec 2, Knoflíček, ŽK: Staněk(Na), Juříček(Gl),
Nasan B - Lamy 5:1 (3:0), Štefl 3, Čejka, Kovář - Konečný, ČK: Staněk(Na),
Wodowa B - Gloria 1:3 (0:1), Cífka - Knoflíček, Pitrocha, Krumpholc R.,
Wodowa B - Lamy 5:2 (3:0), Kříž 2, Pospíšil 2, Smejkal - Konečný 2, ŽK: Křivda(Wo).
 1. Nasan B       2  2 0 0  11:4   6
 2. Debakl        2  2 0 0  12:7   6
 3. Celtic        2  1 1 0   9:8   4
 4. Madrid        2  1 1 0   3:2   4
 5. Kampa         2  1 0 1   6:4   3
 6. Wodowa B      2  1 0 1   6:5   3
 7. Bolest        2  1 0 1   6:6   3
 8. Gloria        2  1 0 1   6:7   3
 9. Frutti Mare   2  1 0 1   5:7   3
10. Old Blackburn 1  0 1 0   3:3   1
11. Trpaslíci     2  0 1 1   5:9   1
12. Inter         0  0 0 0   0:0   0
14. Schalke       1  0 0 1   5:6   0
15. Across        2  0 0 2   4:6   0
16. Lamy          2  0 0 2   3:10  0
Střelci: Jelínek (Debakl) a Štefl (Nasan B)-5, Hrabal (Debakl)-4.
STOP na 1 násl.utkání: Staněk (Nasan B)-2ŽK=ČK!

2.A brněnská třída - 3. a 4.kolo
JUNDROV: 
Dynamo - kAPPLE 7:1 (4:0), Vodička 2, Ostrý 2, Patloka, Krátký, Jakš - Dorko,
Dynamo - Flamengo 9:1 (2:1), Ostrý 5, Vodička 2, Patloka, Kodras - Perný, ŽK: Ostrý(Dy), Pazio M.(Fl),
Soccer - kAPPLE 2:2 (0:1), Kvasnička 2 - Vančura, Dorko, ŽK: Fridrich(kA),
Soccer - Flamengo 8:3 (2:1), Gryč P.2 a D., Henzel, Kvasnička, Lavor, Novotný Mat., Skácel - Drugo, Perný, Pokorný,
Spitfire - STŽ 2:12 (2:7), Nantl O.2 - Hrůza 4, Sláma 3, Kratochvíl 2, Balkovič, Hanák, Jeremias,
Kobas - STŽ 4:2 (2:0), Faistl L.3 a T. - Balkovič, Hrůza, ŽK: Faistl L.(Ko), Balkovič(STŽ),
Spitfire - Fauna 0:2 (0:1), Bezděk L., Odehnal, ŽK: Bezděk L., Mareš, Vedral(Fa),
Kobas - Fauna 4:2 (2:0), Kopřiva, Faistl L. 2 a T. - Blažek, Bezděk L., ŽK: Mazálek, Mareš(Fa).
KNESLOVA:
Poclain - Kalábek B 1:2 (1:1), Bílek - Gottwald, Kyjovský, ŽK: Bílek(Po), Mikyska(Kal),
Poclain - AVM Metal 2:7 (0:4), Bílek, Helleport - Makel' 2, Belžík 2, Růžička 2, Hanuš,
Carpe Diem - Kalábek B 3:7 (0:3), Fiala 2, Jeřábek - Hakl 4, Citovecký, Kyjovský, Moravec,
Carpe Diem - AVM Metal 3:3 (1:0), Jeřábek, Fiala, Halm - Hanuš 2, Belžík,
Apollo - S.B. 5:2 (4:0), Pešek 3, Kaňok, Psotka - Doležal 2, ŽK: Mazúr(Ap),
Apollo - Ethanol 6:1 (3:1), Plch 3, Adamec, Demko, Saučuk - Horňáček.
Pískovna - S.B. 8:0 (5:0), Kubíček 4, Purket, Hřebíček Z., Prokop ml., Šoc,
Pískovna - Ethanol 8:1 (3:0), Kubíček 3, Purket 2, Šoc, Prokop ml., Flendrovský ml. - Skočovský.
 1. Kalábek B  4  4 0 0  21:13  12
 2. Dynamo     4  3 1 0  28:6   10
 3. Soccer     4  3 1 0  24:7   10
 4. AVM Metal  4  2 2 0  22:12   8
 5. Pískovna   4  2 1 1  27:13   7
 6. STŽ        4  2 1 1  24:13   7
 7. Carpe Diem 4  2 1 1  19:16   7
 8. Kobas      4  2 1 1  13:12   7
 9. Apollo     4  2 0 2  16:15   6
10. Poclain    4  2 0 2  12:13   6
11. kAPPLE     4  1 1 2  10:17   4
12. Flamengo   4  1 1 2  11:22   4
13. Fauna      4  1 0 3   7:11   3
14. Ethanol    4  0 0 4   5:22   0
15. S.B.Brno   4  0 0 4   9:27   0
16. Spitfire   4  0 0 4   3:32   0
Střelci: Kvasnička (Soccer)-9, Kubíček (Pískovna)-8.

2.B brněnská třída - 3. a 4.kolo
ŘEČKOVICE: 
Orel Řečk.B - Gooners 2:4 (0:3), Spousta V., Kasperan - Konečný 2, Šebesta, Radek M., ŽK: Dostál, Vlk(OŘB),
Orel Řečk.B - XXX 5:0 (3:0), Vlk 2, Kugler, Kasperan, Knecht,
Orel Řečk.C - Gooners 3:0 (1:0), Lesenký 2, Šimák,
Orel Řečk.C - XXX 7:0 (1:0), Lesenký 4, Kratochvíl 2, Úředníček, ŽK: Kratochvíl(OŘC),
Gepard - All in 1:1 (1:0), Kabát - Kurek, ŽK: Stratil, Kotík(Ge), Otruba, Kir(All),
ASK - All in 2:3 (2:2), Siladi, Pospíšil - Filipský, Koliba, Hons,
Gepard - West Žab B 4:4 (2:1), Máca 2, Kabát, Urban - Šafář 3, Ondra, ŽK: Urban(Ge),
ASK - West Žab B 3:7 (0:5), Siladi 3 - Látal 3, Johaník, Beránek, Šafář, Ondra.
JUNDROV: 
Agora - Besídka 3:3 (2:1), Hloušek P., Krátký, Fink - Adam 2, Menšík,
Agora - Kometa 2:4 (0:0), Hloušek R., Fink - Hanzlíček, Kubičík, Seehofner, Večeřa,
Deportivo - Besídka 4:1 (1:0), Hlaváč 3, Špic - Lech,
Deportivo - Kometa 1:3 (0:1), Hlaváč - Frolo 2, Čičatka,
Bystrc - Lamy B 8:0 (4:0), Haman 3, Kovář 2, Steinhauser 2, Hajdin,
Bystrc - Tropicana 2:1 (1:1), Tronner, Steinhauser - Jurnečka, ŽK: Steinhauser, Kovář, Haman(By),
Starobrno - Lamy B 10:2 (6:2), Navrátil 2, Ondra 2, Bumba Š.2, Kinc 2, Malina, Křesťan - Kocman, Dostál,
Starobrno - Tropicana 2:2 (1:1), Bumba M. a Š. - Diviš A., Coy.
 1. Orel Řečk.C  4  4 0 0  19:6  12
 2. Starobrno    4  3 1 0  22:7  10
 3. Bystrc       4  3 0 1  18:10  9
 4. Gooners      4  3 0 1  12:8   9
 5. Agora        4  2 1 1  17:10  7
 6. West Žab B   4  2 1 1  20:14  7
 7. Deportivo    4  2 1 1  12:8   7
 8. All in       4  2 1 1   7:9   7
 9. Kometa       4  2 0 2  12:15  6
10. Gepard       4  1 2 1  10:7   5
11. Besídka      4  1 1 2  11:13  4
12. Orel Řečk.B  4  1 0 3   8:11  3
13. ASK          4  1 0 3  13:18  3
14. Tropicana    4  0 2 2   8:10  2
15. XXX          4  0 0 4   5:21  0
16. Lamy B       4  0 0 4   4:31  0
Střelci: Lesenský (Orel C)-8, Kolmačka (Agora)-7.

3. brněnská třída - 3.kolo
ŘEČKOVICE:
Orel Řečk.D - Mejdan 2:1 (1:0), Hruška, Kahoun - Spilka O.,
Mejdan - AC Brno 3:6 (1:3), Spilka O., Hubík, Dostál - Tomi F.2 a J. a N., Funty, Adamovič, ŽK: Tomi F.(AC),
Orel Řečk.D - Popůvky 2:1 (1:1), Hruška, Sýs - Drápal,
Hády - AC Brno 3:4 (0:2), Hamerník, Richter, Kamenický - Funty 3, Tomi F., ŽK: Tomi J.(AC),
Popůvky - Juventus 9:2 (5:0), Drápal 3, Dvořák 2, Manai 2, Hulák, Machata - Špiřík 2, ŽK: Machata(Po),
Kocovina - Hády 3:5 (0:3), Elis, Holínka, Jurkovský - Richter 2, Kamenický 2, Girstl, ŽK: Elis, Pařízek J.(K), Kamenický(Hád),
Parodia - Juventus 2:4 (0:2), Cipar, Leger - Špiřík 2, Burda, Šafář, ŽK: Pavliš(J),
Bosonohy - Sea Lions 2:1 (2:1), Mareček, Vojáček - Petrlík A.,
Sea Lions - Parodia 7:3 (5:0), Petrlík A.2, Plšek P.2, Kříž 2, Kolomazník - Bučík, Leger, Osvald, ŽK: Gillár(Pa).
 1. Orel Řečk.D  4  4 0 0  20:4  12
 2. AC Brno      4  3 0 1  20:17  9
 3. Popůvky      4  2 0 2  16:9   6
 4. O5 MY        2  2 0 0   7:2   6
 5. Kocovina     3  2 0 1  10:9   6
 6. Hlt club     2  1 0 1  12:10  3
 7. Bosonohy     1  1 0 0   2:1   3
 8. Mejdan       4  1 0 3  12:13  3
 9. Hády         3  1 0 2  11:13  3
10. Sea Lions    4  1 0 3  11:18  3
11. Juventus     4  1 0 3   8:19  3
12. Escobar      0  0 0 0   0:0   0
13. Parodia      3  0 0 3   5:16  0
Střelci: Hruška (Orel D)-9, Drápal (Popůvky)-8, Bečica (Hlt)-6.