Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2021 dotací ve výši 460 000 Kč).
02.12.2021
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJE OKRESNÍ PŘEBOR A PODZIM ZAKONČÍ OBĚ 1.TŘÍDY
Vážení vedoucí klubů Okresního přeboru a 1.třídy, jelikož se stále zabýváme epidemickou situací v ČR a s ní souvisejícími restrikcemi, které se nás bohužel úzce dotýkají, tak bychom vás chtěli informovat a uklidnit. Na základě výkladového stanoviska FAČR můžeme nadále pokračovat v rozehrané soutěži OP i 1.třídě. Pokud se na utkání vejdeme do počtu 20 osob není nutná kontrola bezinfekčnosti. Na každý tým tedy připadá cca 8-9 lidí plus 2 rozhodčí a delegát. Chápeme, že to ...
O VÍKENDU POKRAČUJE OKRESNÍ PŘEBOR A PODZIM ZAKONČÍ OBĚ 1.TŘÍDY

Krátké zprávy aktuálně

29.11.2021 - KAM NA FUTSAL - Sobota 4.12.: OP (Maloměřice), 1.A (Rybnická). Neděle 5.12.: 1.B (Rybnická).

16.08.2021 - Tým Slováků, žijících v Brně a hrajících Okresní přebor ve futsalu hledá do svého týmu Partizan Bludare posily do sezóny 2021/22. Informace na tel. 792458683 a e-mail: rtrastislavtoth@gmail.com.

05.08.2021 - Tým FK Slavoj Brno z 2. třídy hledá hráče pro pravidelné středeční fotbálky ve sport. areálu Hroch v Jundrově. Kontakt: futsal@slavojbrno.cz, tel.: 735230106.

15.05.2021 - Sháníme tým, který hledá hráče k doplnění kádru, bohužel se nám rozpadl tým. Nejlépe týmy z 2. nebo 3. třídy. Tel.: 774229995.

12.05.2021 - Tym Jopparamu hleda sparing na stredecni treninky v Obranech od 17:30 - 19:00. Tomáš Pelikan, 739 531 247

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 14.9.2020

1.FUTSAL liga - 2.kolo
Helas Brno - Ústí n.L. 12:5 (5:0), Liberec - Mělník 4:1 (3:0), Interobal Plzeň - Démoni Č.Lípa 8:0 (4:0), FK Chrudim - Sparta Praha 2:2 (0:0), Dynamo Č.Bud. - Slavia Praha hráno po uzávěrce, Žab.Vlci Brno - Chrudim středa 16.09. 20:00 Brno-Bohunice.
 1. Interobal Plzeň 2  2 0 0  13:0   6
 2. Sparta Praha    2  1 1 0   8:3   4
 3. FK Chrudim      2  1 1 0   4:3   4
 4. Slavia Praha    1  1 0 0   9:3   3
 5. Helas Brno      2  1 0 1  15:10  3
 6. Svarog Teplice  1  1 0 0   7:5   3
 7. FTZS Liberec    2  1 0 1   4:6   3
 8. Česká Lípa      2  1 0 1   5:11  3
 9. České Buděj.    1  0 0 1   1:2   0
10. Žab.Vlci Brno   1  0 0 1   5:7   0
11. Olympik Mělník  2  0 0 2   4:13  0
12. Ústí n.L.       2  0 0 2   6:18  0

1.A PENALTY brněnská třída - 2.kolo
RYBNICKÁ:

Panama B - Moravany 1:1 (0:0), Máčal - Šťastný, ŽK: Máčal, Moučka O., Kaláb(Pn), Kozohorský(Mo),
Panama B - Antabus 2:0 (0:0), Máčal 2, ŽK: Petráš(An),
Chlup.pozůst. - Moravany 3:0 (1:0), Švácha Jan 2, Tetur,
Chlup.pozůst. - Antabus 6:1 (3:0), Švácha Jan 3 a Jar. ml.2, Kadlčák ml. - Vrána J., ŽK: Neidermeier(An),
Jehnice B - Edesseg 2:4 (1:1), Drápal, Luzar - Vejmělek 3, Vaněk,
Jehnice B - Technika B 4:7 (1:2), Hampl 2, Ptáček, Král M. - Přichystal 3, Lošťák 2, Greguš, Slezák,
Jopparamu - Edesseg 1:3 (1:2), Kratochvíl - Vejmělek 2, Procházka, ŽK: Vejmělek(Ed),
Jopparamu - Technika B 6:4 (3:0), Nováček 2, Pabiška 2, Kratochvíl, Lanžhotský - Tavares 2, Hudeček 2.
 1. Chl.pozůst.   2  2 0 0   9:1   6
 2. Helas C       2  2 0 0   9:5   6
 3. Edesseg       2  2 0 0   7:3   6
 4. Panama B      2  1 1 0   3:1   4
 5. FFT B         2  1 1 0   3:2   4
 6. Gladiators B  2  1 0 1   5:3   3
 7. Technika B    2  1 0 1  11:10  3
 8. Jopparamu     2  1 0 1   7:7   3
 9. Bianco        2  1 0 1   3:3   3
10. Parmagianni   2  1 0 1   5:7   3
11. Barum         2  0 1 1   4:7   1
12. Moravany      2  0 1 1   1:4   1
13. Blue Flames   2  0 0 2   3:5   0
14. Jehnice B     2  0 0 2   6:11  0
15. Antabus       2  0 0 2   1:8   0
Střelci: Švácha Jan (Ch.P.) a Vejmělek (Edesseg) a Škrobala (Helas C)-5

1.B PENALTY brněnská třída - 2.kolo
RYBNICKÁ:   
Old Blackburn - Celtic 3:3 (1:2), Karika, Mlejnek, Svoboda - Zeman R.2, Výleta,
Schalke - Celtic 5:6 (2:4), Václavek 2, Pokorný, Zejda, Robert - Darvaš 3, Špaček R.2, Zeman L., ŽK: Špaček R.(Ce),
Old Blackburn - Inter ODLOŽENO na 4.10. v 14:50 na Rybnické,
Schalke - Inter ODLOŽENO na 4.10. v 15:40 na Rybnické,
Nasan B - Gloria 6:3 (3:1), Zouhar 2, Štefl 2, Čejka, Nesvadba - Kadlec 2, Knoflíček, ŽK: Staněk(Na), Juříček(Gl),
Nasan B - Lamy 5:1 (3:0), Štefl 3, Čejka, Kovář - Konečný, ČK: Staněk(Na),
Wodowa B - Gloria 1:3 (0:1), Cífka - Knoflíček, Pitrocha, Krumpholc R.,
Wodowa B - Lamy 5:2 (3:0), Kříž 2, Pospíšil 2, Smejkal - Konečný 2, ŽK: Křivda(Wo).
 1. Nasan B       2  2 0 0  11:4   6
 2. Debakl        2  2 0 0  12:7   6
 3. Celtic        2  1 1 0   9:8   4
 4. Madrid        2  1 1 0   3:2   4
 5. Kampa         2  1 0 1   6:4   3
 6. Wodowa B      2  1 0 1   6:5   3
 7. Bolest        2  1 0 1   6:6   3
 8. Gloria        2  1 0 1   6:7   3
 9. Frutti Mare   2  1 0 1   5:7   3
10. Old Blackburn 1  0 1 0   3:3   1
11. Trpaslíci     2  0 1 1   5:9   1
12. Inter         0  0 0 0   0:0   0
14. Schalke       1  0 0 1   5:6   0
15. Across        2  0 0 2   4:6   0
16. Lamy          2  0 0 2   3:10  0
Střelci: Jelínek (Debakl) a Štefl (Nasan B)-5, Hrabal (Debakl)-4.
STOP na 1 násl.utkání: Staněk (Nasan B)-2ŽK=ČK!

2.A brněnská třída - 3. a 4.kolo
JUNDROV: 
Dynamo - kAPPLE 7:1 (4:0), Vodička 2, Ostrý 2, Patloka, Krátký, Jakš - Dorko,
Dynamo - Flamengo 9:1 (2:1), Ostrý 5, Vodička 2, Patloka, Kodras - Perný, ŽK: Ostrý(Dy), Pazio M.(Fl),
Soccer - kAPPLE 2:2 (0:1), Kvasnička 2 - Vančura, Dorko, ŽK: Fridrich(kA),
Soccer - Flamengo 8:3 (2:1), Gryč P.2 a D., Henzel, Kvasnička, Lavor, Novotný Mat., Skácel - Drugo, Perný, Pokorný,
Spitfire - STŽ 2:12 (2:7), Nantl O.2 - Hrůza 4, Sláma 3, Kratochvíl 2, Balkovič, Hanák, Jeremias,
Kobas - STŽ 4:2 (2:0), Faistl L.3 a T. - Balkovič, Hrůza, ŽK: Faistl L.(Ko), Balkovič(STŽ),
Spitfire - Fauna 0:2 (0:1), Bezděk L., Odehnal, ŽK: Bezděk L., Mareš, Vedral(Fa),
Kobas - Fauna 4:2 (2:0), Kopřiva, Faistl L. 2 a T. - Blažek, Bezděk L., ŽK: Mazálek, Mareš(Fa).
KNESLOVA:
Poclain - Kalábek B 1:2 (1:1), Bílek - Gottwald, Kyjovský, ŽK: Bílek(Po), Mikyska(Kal),
Poclain - AVM Metal 2:7 (0:4), Bílek, Helleport - Makel' 2, Belžík 2, Růžička 2, Hanuš,
Carpe Diem - Kalábek B 3:7 (0:3), Fiala 2, Jeřábek - Hakl 4, Citovecký, Kyjovský, Moravec,
Carpe Diem - AVM Metal 3:3 (1:0), Jeřábek, Fiala, Halm - Hanuš 2, Belžík,
Apollo - S.B. 5:2 (4:0), Pešek 3, Kaňok, Psotka - Doležal 2, ŽK: Mazúr(Ap),
Apollo - Ethanol 6:1 (3:1), Plch 3, Adamec, Demko, Saučuk - Horňáček.
Pískovna - S.B. 8:0 (5:0), Kubíček 4, Purket, Hřebíček Z., Prokop ml., Šoc,
Pískovna - Ethanol 8:1 (3:0), Kubíček 3, Purket 2, Šoc, Prokop ml., Flendrovský ml. - Skočovský.
 1. Kalábek B  4  4 0 0  21:13  12
 2. Dynamo     4  3 1 0  28:6   10
 3. Soccer     4  3 1 0  24:7   10
 4. AVM Metal  4  2 2 0  22:12   8
 5. Pískovna   4  2 1 1  27:13   7
 6. STŽ        4  2 1 1  24:13   7
 7. Carpe Diem 4  2 1 1  19:16   7
 8. Kobas      4  2 1 1  13:12   7
 9. Apollo     4  2 0 2  16:15   6
10. Poclain    4  2 0 2  12:13   6
11. kAPPLE     4  1 1 2  10:17   4
12. Flamengo   4  1 1 2  11:22   4
13. Fauna      4  1 0 3   7:11   3
14. Ethanol    4  0 0 4   5:22   0
15. S.B.Brno   4  0 0 4   9:27   0
16. Spitfire   4  0 0 4   3:32   0
Střelci: Kvasnička (Soccer)-9, Kubíček (Pískovna)-8.

2.B brněnská třída - 3. a 4.kolo
ŘEČKOVICE: 
Orel Řečk.B - Gooners 2:4 (0:3), Spousta V., Kasperan - Konečný 2, Šebesta, Radek M., ŽK: Dostál, Vlk(OŘB),
Orel Řečk.B - XXX 5:0 (3:0), Vlk 2, Kugler, Kasperan, Knecht,
Orel Řečk.C - Gooners 3:0 (1:0), Lesenký 2, Šimák,
Orel Řečk.C - XXX 7:0 (1:0), Lesenký 4, Kratochvíl 2, Úředníček, ŽK: Kratochvíl(OŘC),
Gepard - All in 1:1 (1:0), Kabát - Kurek, ŽK: Stratil, Kotík(Ge), Otruba, Kir(All),
ASK - All in 2:3 (2:2), Siladi, Pospíšil - Filipský, Koliba, Hons,
Gepard - West Žab B 4:4 (2:1), Máca 2, Kabát, Urban - Šafář 3, Ondra, ŽK: Urban(Ge),
ASK - West Žab B 3:7 (0:5), Siladi 3 - Látal 3, Johaník, Beránek, Šafář, Ondra.
JUNDROV: 
Agora - Besídka 3:3 (2:1), Hloušek P., Krátký, Fink - Adam 2, Menšík,
Agora - Kometa 2:4 (0:0), Hloušek R., Fink - Hanzlíček, Kubičík, Seehofner, Večeřa,
Deportivo - Besídka 4:1 (1:0), Hlaváč 3, Špic - Lech,
Deportivo - Kometa 1:3 (0:1), Hlaváč - Frolo 2, Čičatka,
Bystrc - Lamy B 8:0 (4:0), Haman 3, Kovář 2, Steinhauser 2, Hajdin,
Bystrc - Tropicana 2:1 (1:1), Tronner, Steinhauser - Jurnečka, ŽK: Steinhauser, Kovář, Haman(By),
Starobrno - Lamy B 10:2 (6:2), Navrátil 2, Ondra 2, Bumba Š.2, Kinc 2, Malina, Křesťan - Kocman, Dostál,
Starobrno - Tropicana 2:2 (1:1), Bumba M. a Š. - Diviš A., Coy.
 1. Orel Řečk.C  4  4 0 0  19:6  12
 2. Starobrno    4  3 1 0  22:7  10
 3. Bystrc       4  3 0 1  18:10  9
 4. Gooners      4  3 0 1  12:8   9
 5. Agora        4  2 1 1  17:10  7
 6. West Žab B   4  2 1 1  20:14  7
 7. Deportivo    4  2 1 1  12:8   7
 8. All in       4  2 1 1   7:9   7
 9. Kometa       4  2 0 2  12:15  6
10. Gepard       4  1 2 1  10:7   5
11. Besídka      4  1 1 2  11:13  4
12. Orel Řečk.B  4  1 0 3   8:11  3
13. ASK          4  1 0 3  13:18  3
14. Tropicana    4  0 2 2   8:10  2
15. XXX          4  0 0 4   5:21  0
16. Lamy B       4  0 0 4   4:31  0
Střelci: Lesenský (Orel C)-8, Kolmačka (Agora)-7.

3. brněnská třída - 3.kolo
ŘEČKOVICE:
Orel Řečk.D - Mejdan 2:1 (1:0), Hruška, Kahoun - Spilka O.,
Mejdan - AC Brno 3:6 (1:3), Spilka O., Hubík, Dostál - Tomi F.2 a J. a N., Funty, Adamovič, ŽK: Tomi F.(AC),
Orel Řečk.D - Popůvky 2:1 (1:1), Hruška, Sýs - Drápal,
Hády - AC Brno 3:4 (0:2), Hamerník, Richter, Kamenický - Funty 3, Tomi F., ŽK: Tomi J.(AC),
Popůvky - Juventus 9:2 (5:0), Drápal 3, Dvořák 2, Manai 2, Hulák, Machata - Špiřík 2, ŽK: Machata(Po),
Kocovina - Hády 3:5 (0:3), Elis, Holínka, Jurkovský - Richter 2, Kamenický 2, Girstl, ŽK: Elis, Pařízek J.(K), Kamenický(Hád),
Parodia - Juventus 2:4 (0:2), Cipar, Leger - Špiřík 2, Burda, Šafář, ŽK: Pavliš(J),
Bosonohy - Sea Lions 2:1 (2:1), Mareček, Vojáček - Petrlík A.,
Sea Lions - Parodia 7:3 (5:0), Petrlík A.2, Plšek P.2, Kříž 2, Kolomazník - Bučík, Leger, Osvald, ŽK: Gillár(Pa).
 1. Orel Řečk.D  4  4 0 0  20:4  12
 2. AC Brno      4  3 0 1  20:17  9
 3. Popůvky      4  2 0 2  16:9   6
 4. O5 MY        2  2 0 0   7:2   6
 5. Kocovina     3  2 0 1  10:9   6
 6. Hlt club     2  1 0 1  12:10  3
 7. Bosonohy     1  1 0 0   2:1   3
 8. Mejdan       4  1 0 3  12:13  3
 9. Hády         3  1 0 2  11:13  3
10. Sea Lions    4  1 0 3  11:18  3
11. Juventus     4  1 0 3   8:19  3
12. Escobar      0  0 0 0   0:0   0
13. Parodia      3  0 0 3   5:16  0
Střelci: Hruška (Orel D)-9, Drápal (Popůvky)-8, Bečica (Hlt)-6.