Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2020 dotací ve výši 275 000 Kč).
09.03.2021
ilustrační obrazek futsalbrnoINFORMACE O PLACENÍ ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ NA ROK 2021
Vážení členové Svazu futsalu ČR, děkujeme Vám všem, kteří jste v uplynulých letech zaslanou stokorunou podpořili Svaz futsalu ČR a přihlásili jste se k tomuto sportu. Díky základně, kterou tak můžeme zcela jasně vyčíslit a dokladovat jak partnerům, tak státním institucím.   Vzhledem obtížné situaci, která v roce 2020 na území České republiky panuje a je pozastaven veškerý sport tak deklarujeme k 1.12. 2020 celkem 13 083 členů.   V souladu se závěry mimořádné Valné hromady ze dne 24. 3. 2012, kde byla povinnost členských ...
INFORMACE O PLACENÍ ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ NA ROK 2021

Krátké zprávy aktuálně

18.02.2021 - KAM NA FUTSAL - Sobota 3.4.2021: 1.A (Rybnická 09-15:30). Neděle 4.4.2021: 1.B (Rybnická 09-15:30).

11.09.2020 - Tým Pablo Escobar (3.tř.) hledá sparing patnera na společné trénování. Termín je každý čtvrtek od 17:30 do 19:00 hřiště U hrocha (Jundrov). Kontakt: František Vavřík, 725 404 531 / vavrikf@seznam.cz

27.06.2020 - Tým Besídka (2. třída) hledá tým pro společné tréninky každou středu od 19:00 do 20:30 na hřišti ZŠ Novolíšeňská 10? Zájemci ať se ozvou na telefon: 608 775 162. Předem děkuji, Toman.

23.06.2020 - Kometa Brno (2.tř.) hledá pro novou sezónu stálého brankáře a 2-3 hráče na doplnění kádru. Kontakt-info: 608 311 173 nebo michal.dobrovolny@rohlik.cz

08.06.2020 - Tým Jopparamu (1.tř.) hledá hráče na doplnění kádru. Trénujeme pravidelně. Email: mucherl@seznam.cz, tel:602 414 953.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 28.9.2020

E-MOTION Okresní přebor - 1.kolo
Stones - R.I.P. 2:1 (2:0), Šebetovský, Hradílek - Šimoníček, ŽK: Šimoníček, Macalík(RIP),
Wodowa - U Boba 4:7 (2:3), Moler, Peml, Meluzín, Chubný - Kantor, Šenkýř, Perníkář 2, Široký Ma.2 a Mi., ŽK: Meluzín(Wod),
AB Střelice - Sokolnice 5:4 (2:3), Machálek 3, Perna, Novotný - Martynink 2, Luskač J., Načiňák L., ŽK: Načiňák L., Jedlička, Pospíšil(Sok),
Hombres B - SK Líšeň 5:1 (1:1), Janoušek 2, Borýsek, Michajlik, Do - Grus,
Atlantis - ASM D 1:2 (1:1), Vlček - Rybníček M., Špicl, ŽK: Skřivan, Maňák(Atl),
Partizan - Žab. Vlci B 2:2 (0:1), Desenský, Bocko - Starý, Kratochvíl, ŽK: Tóth R., Ondrejička(Par), Lange(ŽV).
 1. Hombres B    1  1 0 0  5:1  3
 2. U Boba       1  1 0 0  7:4  3
 3. AB Střelice  1  1 0 0  5:4  3
 4. ASM D        1  1 0 0  2:1  3
 5. Stones       1  1 0 0  2:1  3
 6. Partizan     1  0 1 0  2:2  1
 7. Žab. Vlci B  1  0 1 0  2:2  1
 8. Sokolnice    1  0 0 1  4:5  0
 9. Atlantis     1  0 0 1  1:2  0
10. R.I.P.       1  0 0 1  1:2  0
11. Wodowa       1  0 0 1  4:7  0
12. SK Líšeň     1  0 0 1  1:5  0

1.A PENALTY brněnská třída - 4.kolo
RYBNICKÁ:
Panama B - Technika B ODLOŽENO na sobotu 3.10. ve 14:50 na Rybnické,
Panama B - Edesseg 0:0 (0:0), ŽK: Kottas, Gala J.(Pn),
Chlup.pozůst. - Technika B 1:5 (1:2), Švácha Jar.ml. - Kraus 3, Hudeček, Tavares, ŽK: Švácha Jar.ml., Kadlčák ml. a st.(ChP),
Chlup.pozůst. - Edesseg 1:6 (0:2), Kadlčák ml. - Vejmělek 3, Procházka 2, Nováček O., ŽK: Machala(ChP),
Jopparamu - Antabus 5:1 (3:1), Stuchlík P.2, Pelikan 2, Nováček - Janištín,
Jopparamu - Moravany 6:2 (2:0), Stuchlík P.3, Pelikan 2, Pabiška - Štulpa, Hanáček,
Moravany - Antabus 3:10 (0:3), Štulpa 2, Hanáček - Daněček 5, Koutný O.2, Neidermeier 2, Janištín, ŽK: Králík(Mo), Neidermeier(An).
 1. Edesseg       4  3 1 0  13:4  10
 2. FFT B         4  3 1 0   8:4  10
 3. Jopparamu     4  3 0 1  18:10  9
 4. Parmagianni   4  3 0 1  14:11  9
 5. Helas C       4  3 0 1  12:9   9
 6. Technika B    3  2 0 1  16:11  6
 7. Bianco        4  2 0 2  10:8   6
 8. Chl.pozůst.   4  2 0 2  11:12  6
 9. Panama B      3  1 2 0   3:1   5
10. Gladiators B  4  1 0 3   9:10  3
11. Antabus       4  1 0 3  12:16  3
12. Blue Flames   4  1 0 3   6:10  3
13. Barum         4  0 1 3   8:15  1
14. Moravany      4  0 1 3   6:20  1
15. Jehnice B     2  0 0 2   6:11  0
Střelci: Vejmělek (Edesseg)-8, Škrobala (Helas C)-6, Švácha Jan (Ch.P.)-5.
STOP na 2 násl.utkání: Pavliš (Helas C)-ČK+NCH!
STOP na 1 násl.utkání: Vašina (FFT B)-ČK+NCH-zbytek!

1.B PENALTY brněnská třída - 4.kolo
RYBNICKÁ:   
Schalke - Lamy 6:2 (4:0), Robert 2, Zejda 2, Václavek 2 - Balcar 2,
Schalke - Gloria 5:3 (4:0), Václavek 2, Zejda, Konečný, Pokorný - Knoflíček 2, Daněk,
Old Blackburn - Lamy 3:3 (3:3), Janíček 3 - Balcar 3, ŽK: Svoboda(Bl), Dufek(La),
Old Blackburn - Gloria 1:3 (0:2), Janíček - Knoflíček 2, Otruba, ŽK: Frýbort O., Kadlec(Gl),
Nasan B - Inter 1:1 (1:0), Hoffmann - Daněk L.,
Nasan B - Celtic 3:11 (1:6), Nesvadba 2, Škaroupka - Zeman R.2, Darvaš 5, Špaček R.2, Kašpar, Frydrýšek,
Wodowa B - Inter 0:1 (0:0), Daněk P.,
Wodowa B - Celtic 2:9 (1:5), Tureček, Rábek - Darvaš 3, Zeman R.4, Špaček R., Kašpar.
 1. Celtic       4  3 1 0  29:13 10
 2. Kampa        4  3 0 1  15:6   9
 3. Debakl       4  2 1 1  17:15  7
 4. Bolest       4  2 1 1  11:9   7
 5. Madrid       4  2 1 1  10:8   7
 6. Nasan B      4  2 1 1  15:16  7
 7. Schalke      3  2 0 1  16:11  6
 8. Frutti Mare  4  2 0 2  15:15  6
 9. Gloria       4  2 0 2  12:13  6
10. Inter        2  1 1 0   2:1   4
11. Across       4  1 0 3   7:10  3
12. Wodowa B     4  1 0 3   8:15  3
13. Old Blackb.  3  0 2 1   7:9   2
14. Lamy         4  0 1 3   8:19  1
15. Trpaslíci    4  0 1 3  12:24  1
Střelci: Darvaš (Celtic)-11, Zeman R.(Celtic)-8, Hrabal (Debakl)-7.
STOP do 31.6.2021: Růžička (Bolest)-ČK+HNCH+HUR+vyhr.rozh.+napadení!

2.C brněnská třída - 5. a 6.kolo
KAMÍNKY:
Stones B - Litrpůl 4:2 (2:1), Kracík, Medveď, Hradílek 2 - Staněk, Šála,
Stones B - Forza 4:3 (2:1), Hradílek 2, Pokorný, Sienty - Volf 2, Kalvoda,
Jezdci - Litrpůl 6:2 (2:0), Rudolecký 4, Kučera 2 - Sedláček M., Šála,
Jezdci - Forza 3:0 (3:0), Kučera, Paravan, Rudolecký,
Excalibur - Wodowa C 3:4 (1:3), Lorenc 2, Hlaváč - Strašil 2, Smejkal, Klauda,
Bianco B - Wodowa C 5:1 (1:0), Malůšek T., Hlavoň, Hude 2, Malůšek D. - Strašil
Excalibur - Citizens 2:3 (1:0), Ohniště, Hlaváč - Černý P., Tóth, Drábek,
Bianco B - Citizens 3:1 (2:0), Malůšek D.3 - Drábek, ŽK: Malůšek D.(Bi).
SVÁŽNÁ:
Žab.Vlci C - Attack 4:3 (1:0), Lange ml., Hansl 3 - Liška, Luska, Tušla, ŽK: Lange ml., Řezáč(ŽV),
St.Lískovec - Attack 3:2 (2:0), Uhlíř, Turčínek, Kucín - Šebesta 2, ŽK: Nerud(SL), Luska(At),
Žab.Vlci C - Restart 7:4 (4:0), Hansl, Lange ml.4, Letzel, Popek - Smutný ml., Šimon, Hladký 2,
St.Lískovec - Restart 1:2 (0:0), Grunhut - Smutný ml., Šimon,
Bafan.11 - Kampa B 5:3 (4:1), Marcinka, Bujáček 2, Habanec 2 - Vágner, Štrait, Kunetka,
Bafan.11 - Jobsko 6:2 (3:1), Marcinka 3, Štelcl, Bujáček, Habanec - Svoboda M., Palán,
Eliška B - Kampa B 0:2 (0:0), Klein, Kalivoda, ŽK: Beránek(El), Kunetka, Klein(Ka),
Eliška B - Jobsko 5:1 (1:1), Vogt 2, Okleštěk, Minařík, Pivko M. - Svoboda M., ŽK: Vogt(El), Svoboda M.(Jb).
 1. Stones B    6  5 1 0  27:13  16
 2. Eliška B    6  5 0 1  21:14  15
 3. Bianco B    6  4 1 1  27:16  13
 4. Jezdci      6  4 1 1  24:14  13
 5. Žab.Vlci C  6  4 1 1  30:21  13
 6. St.Lískovec 6  3 1 2  17:10  10
 7. Bafan. 11   6  3 1 2  19:17  10
 8. Citizens    6  2 1 3  11:15   7
 9. Attack      6  2 0 4  14:12   6
10. Wodowa C    6  1 3 2  11:20   6
11. Forza       6  1 2 3  16:20   5
12. Restart     6  1 2 3  17:25   5
13. Kampa B     6  1 2 3  13:22   5
14. Litrpůl     6  1 1 4  11:19   4
15. Jobsko      6  1 1 4  13:23   4
16. Excalibur   6  1 0 5  15:25   3
Střelci: Rudolecký (Jezdci)-12, Malůšek D.(Bianco B)-11, Kučera (Jezdci) a Vogt (Eliška B)-8.