E-MOTION Okresní přebor - 1.kolo
Stones - R.I.P. 2:1 (2:0), Šebetovský, Hradílek - Šimoníček, ŽK: Šimoníček, Macalík(RIP),
Wodowa - U Boba 4:7 (2:3), Moler, Peml, Meluzín, Chubný - Kantor, Šenkýř, Perníkář 2, Široký Ma.2 a Mi., ŽK: Meluzín(Wod),
AB Střelice - Sokolnice 5:4 (2:3), Machálek 3, Perna, Novotný - Martynink 2, Luskač J., Načiňák L., ŽK: Načiňák L., Jedlička, Pospíšil(Sok),
Hombres B - SK Líšeň 5:1 (1:1), Janoušek 2, Borýsek, Michajlik, Do - Grus,
Atlantis - ASM D 1:2 (1:1), Vlček - Rybníček M., Špicl, ŽK: Skřivan, Maňák(Atl),
Partizan - Žab. Vlci B 2:2 (0:1), Desenský, Bocko - Starý, Kratochvíl, ŽK: Tóth R., Ondrejička(Par), Lange(ŽV).
1. Hombres B 1 1 0 0 5:1 3
2. U Boba 1 1 0 0 7:4 3
3. AB Střelice 1 1 0 0 5:4 3
4. ASM D 1 1 0 0 2:1 3
5. Stones 1 1 0 0 2:1 3
6. Partizan 1 0 1 0 2:2 1
7. Žab. Vlci B 1 0 1 0 2:2 1
8. Sokolnice 1 0 0 1 4:5 0
9. Atlantis 1 0 0 1 1:2 0
10. R.I.P. 1 0 0 1 1:2 0
11. Wodowa 1 0 0 1 4:7 0
12. SK Líšeň 1 0 0 1 1:5 0
1.A PENALTY brněnská třída - 4.kolo
RYBNICKÁ:
Panama B - Technika B ODLOŽENO na sobotu 3.10. ve 14:50 na Rybnické,
Panama B - Edesseg 0:0 (0:0), ŽK: Kottas, Gala J.(Pn),
Chlup.pozůst. - Technika B 1:5 (1:2), Švácha Jar.ml. - Kraus 3, Hudeček, Tavares, ŽK: Švácha Jar.ml., Kadlčák ml. a st.(ChP),
Chlup.pozůst. - Edesseg 1:6 (0:2), Kadlčák ml. - Vejmělek 3, Procházka 2, Nováček O., ŽK: Machala(ChP),
Jopparamu - Antabus 5:1 (3:1), Stuchlík P.2, Pelikan 2, Nováček - Janištín,
Jopparamu - Moravany 6:2 (2:0), Stuchlík P.3, Pelikan 2, Pabiška - Štulpa, Hanáček,
Moravany - Antabus 3:10 (0:3), Štulpa 2, Hanáček - Daněček 5, Koutný O.2, Neidermeier 2, Janištín, ŽK: Králík(Mo), Neidermeier(An).
1. Edesseg 4 3 1 0 13:4 10
2. FFT B 4 3 1 0 8:4 10
3. Jopparamu 4 3 0 1 18:10 9
4. Parmagianni 4 3 0 1 14:11 9
5. Helas C 4 3 0 1 12:9 9
6. Technika B 3 2 0 1 16:11 6
7. Bianco 4 2 0 2 10:8 6
8. Chl.pozůst. 4 2 0 2 11:12 6
9. Panama B 3 1 2 0 3:1 5
10. Gladiators B 4 1 0 3 9:10 3
11. Antabus 4 1 0 3 12:16 3
12. Blue Flames 4 1 0 3 6:10 3
13. Barum 4 0 1 3 8:15 1
14. Moravany 4 0 1 3 6:20 1
15. Jehnice B 2 0 0 2 6:11 0
Střelci: Vejmělek (Edesseg)-8, Škrobala (Helas C)-6, Švácha Jan (Ch.P.)-5.
STOP na 2 násl.utkání: Pavliš (Helas C)-ČK+NCH!
STOP na 1 násl.utkání: Vašina (FFT B)-ČK+NCH-zbytek!
1.B PENALTY brněnská třída - 4.kolo
RYBNICKÁ:
Schalke - Lamy 6:2 (4:0), Robert 2, Zejda 2, Václavek 2 - Balcar 2,
Schalke - Gloria 5:3 (4:0), Václavek 2, Zejda, Konečný, Pokorný - Knoflíček 2, Daněk,
Old Blackburn - Lamy 3:3 (3:3), Janíček 3 - Balcar 3, ŽK: Svoboda(Bl), Dufek(La),
Old Blackburn - Gloria 1:3 (0:2), Janíček - Knoflíček 2, Otruba, ŽK: Frýbort O., Kadlec(Gl),
Nasan B - Inter 1:1 (1:0), Hoffmann - Daněk L.,
Nasan B - Celtic 3:11 (1:6), Nesvadba 2, Škaroupka - Zeman R.2, Darvaš 5, Špaček R.2, Kašpar, Frydrýšek,
Wodowa B - Inter 0:1 (0:0), Daněk P.,
Wodowa B - Celtic 2:9 (1:5), Tureček, Rábek - Darvaš 3, Zeman R.4, Špaček R., Kašpar.
1. Celtic 4 3 1 0 29:13 10
2. Kampa 4 3 0 1 15:6 9
3. Debakl 4 2 1 1 17:15 7
4. Bolest 4 2 1 1 11:9 7
5. Madrid 4 2 1 1 10:8 7
6. Nasan B 4 2 1 1 15:16 7
7. Schalke 3 2 0 1 16:11 6
8. Frutti Mare 4 2 0 2 15:15 6
9. Gloria 4 2 0 2 12:13 6
10. Inter 2 1 1 0 2:1 4
11. Across 4 1 0 3 7:10 3
12. Wodowa B 4 1 0 3 8:15 3
13. Old Blackb. 3 0 2 1 7:9 2
14. Lamy 4 0 1 3 8:19 1
15. Trpaslíci 4 0 1 3 12:24 1